شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۱۹May 2022 21
جستجوی پیشرفته

روزنامه کیهان - کیهان (kayhan.ir)

مهمترین خبرهای روزنامه کیهان بر روی ایمیل شما

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 27 اسفند 1396 روزنامه کیهان 27 اسفند 1397 روزنامه کیهان 27 اسفند 1398 روزنامه کیهان 27 اسفند 1399 روزنامه کیهان 25 اسفند 1400 روزنامه کیهان 31 فروردین 1401 روزنامه کیهان 2 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 3 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 4 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 5 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 6 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 7 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 8 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 9 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 10 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 15 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 16 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 17 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 18 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 19 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 20 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 21 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 22 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 23 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 24 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 25 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 26 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 27 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 28 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 29 اردیبهشت 1401 روزنامه کیهان 30 اردیبهشت 1401 
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ژاپنی ها می گویند نخست وزیر این کشور قصد دارد در دیدارش با رئیس جمهور آمریکا در توکیو افزایش بودجه نظامی ژاپن را اعلام کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از هدف قرار گرفتن دو کاروان لجستیک ارتش آمریکا در دو استان ذی قار و المثنی عراق و همچنین وقوع دو حمله به دو کاروان دیگر این کشور در استان بابِل خبر می دهند. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرویس های امنیت داخلی اسرائیل، شین بت، ادعا کرد مأموران اطلاعاتی ایران تلاش داشته اند تا دانشگاهیان و بازرگانان اسرائیلی را به خارج بکشانند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ارگان مطبوعاتی حزب کارگزاران به نقل از برخی بازیگران سینما به فضاسازی علیه طرح ساماندهی یارانه ها پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایران به روسیه راه های دور زدن تحریم ها را یاد می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * با دستگیری دو جاسوس فرانسوی به زودی حوادث پشت پرده اعتراضات صنفی برخی تشکل ها که با هدایت این افراد خبیث و عوامل خودفروخته داخلی شکل می ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش حزب الله با اشاره به مداخله گسترده سفرای آمریکا و سعودی در انتخابات لبنان و مدت ها بمباران تبلیغاتی و مالی علیه جریان مقاومت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
پلیس لندن با صدور 126 حکم جریمه تحقیقات خود را در ارتباط با مهمانی ها و میگساری های مقامات دولت انگلیس در بحبوحه محدودیت های شدید کرونایی به پایان رساند. نخست وزیر انگلیس و همسرش جریمه نقدی شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه به نقل از بلینکن، وزیر خارجه آمریکا گفت: دولت ایالات متحده برای تأمین حفاظت جانی مایک پمپئو و دیگر مقامات پیشین آمریکا در برابر تهدیدهای ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: برخورد جدی با کالاهای قاچاق سلامت محور با اولویت دارو، مکمل ها و تجهیزات پزشکی در سراسر استان فارس انجام خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در گفت وگوی تلفنی با همتای روسی خود، خواستار ابتکار عمل همه طرف ها درخصوص مذاکرات رفع تحریم ها شد و گفت: اگر آمریکایی ها منطقی عمل کنند، توافق هسته ای در دسترس خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گفت: خبرگزاری رسمی رژیم صهیونیستی تصویری از تظاهرات مردم ایران را منتشر کرده و در شرح آن نوشته است این تصویر از تظاهرات مردم تهران در اعتراض به گرانی است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با هشدار اتمی روسیه علیه غرب درباره به عضویتِ ناتو درآوردن دانمارک و سوئد، مشاور امنیت ملی آمریکا نیز گفته تهاجم به این دو کشور را تحمل نخواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن ضمن اعلام اینکه، هدف ائتلاف سعودی از برقراری آتش بس، بازیابی قوا بود از قبایل یمن خواست اختلافات را کنار گذاشته علیه این ائتلاف متجاوز متحد شوند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام منابع فلسطینی، پهپاد مقاومت فلسطین پس از نفوذ به آسمان سرزمین های اشغالی، تصاویر مهمی را به مرکز مخابره و صهیونیست ها را در عمل انجام شده قرار داده است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴    
هشدارها درباره تبعات ادامه جنگ اوکراین و بروز قحطی در جهان روز به روز افزایش می یابد و رسانه ها و اشخاص شناخته تری درباره آن هشدار می دهند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با کمبود شدید شیرخشک در آمریکا بایدن رئیس جمهور این کشور به ارتش دستور داد برای واردات شیر خشک از خارج اقدام کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رسانه های بیگانه سنگ روی یخ شدند فتیله را پایین کشیدند رسانه های بیگانه وابسته به امپراتوری دروغ، پس از چند روز دروغ گویی درباره وقوع آشوب و اغتشاش در شهرهای ایران، از رو رفتند. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
طرح دولت برای اصلاح نظام پرداخت یارانه، واکنش های مختلفی را برانگیخته است اما در این میان شاید از همه جالب تر و قابل توجه تر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لرستان هنگام کوهنوردی بر اثر ایست قلبی به ملکوت اعلی پیوست و مردم از خدمات ارزنده این پزشک انسان دوست محروم گردیدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح گفت: ما با دارا بودن دست بالاتر در حوزه پهپادی در منطقه، همه نیازهای خود را تأمین می کنیم و نیروهای مسلح می تواند با سایر کشورها برای تولید پهپادهای شناسایی همکاری کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
سپهر خلجی عضو شورای اطلاع رسانی دولت در جمع اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان فارس با اشاره به شرایط رسانه و جایگاه کنش گری در این حوزه اظهار کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بزرگ ترین پروژه مرکز آموزش تخصصی اوتیسم کشور در اصفهان با حضور وزیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان با همت خیران افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
یک منبع آگاه از حضور حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه کشورمان در وزارت اطلاعات طی روزهای گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: کادر سازی برای آینده باید اولویت سپاه باشد و برای تحقق این مهم باید از هم اکنون نیروهای خلاق، متدین، مسئولیت پذیر و ایده پرداز تربیت شوند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
رئیس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان تعزیرات حکومتی چند روز قبل، میزان جریمه تخلف عدم درج قیمت بر روی کالاها را برای اجرا به استان های سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: دولت سوئد به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا، مدتی پس از بازداشت و محاکمه جلالی به صورت غیرقانونی آقای حمید نوری هموطن ما را در سوئد بازداشت، بلکه به نوعی گروگان گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
اگر ما در هجوم اقتصادی هم واقع شدیم که هجوم اقتصادی اسباب این بشود که وابسته به یک کشور دیگری باشیم، این هم یک وظیفه شرعی است که ما باید خودمان را نجات بدهیم ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نقشه راه فتح خرمشهر اقتصادی برای ملت ماست گفت: اخیراً دولت سیزدهم با عمل به قانونی که در مجلس به تصویب رسید بخشی از این عملیات را آغاز کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- روزنامه دنیای اقتصاد روز پنجشنبه در مطلبی به مصوبه ارز 4200 تومانی در دولت قبل پرداخت و نوشت: ارز 4200 تومانی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی تیراندازی در مدرسه ای در شهر برمرهافن واقع در شمال آلمان یک نفر به شدت مجروح شد. به گزارش ایسنا، در این حادثه پلیس موفق شد یکی از مهاجمان را بازداشت کند. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی اعلام کردند یک مامور پلیس شیکاگو یک پسربچه 13 ساله را به ضرب گلوله به شدت زخمی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مقامات شانگهای در چین پس از چند روز عدم ثبت موارد جدید ابتلا به کووید-19 از شناسایی چند بیمار خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف 8 قبضه انواع سلاح غیر مجاز در محله ونک تهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در پی غرق شدن قایق حامل مهاجران در سواحل تونس، چهار تن جان باخته و تعدادی دیگر مفقود شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام آتش نشانی در شهر اولسان کره جنوبی دیروز اعلام کرد: آتش سوزی و انفجار در پالایشگاه اونسان در این شهر که اواخر روز پنجشنبه رخ داد یک کشته و 9 زخمی برجا گذاشته است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش مدارس غیر دولتی با اشاره به پرداخت وام کمک هزینه شهریه تا سقف 30 میلیون تومان، گفت: مدارس غیر دولتی از سال تحصیلی آینده به سه درجه یک، دو و سه رتبه بندی می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از مرگ دو نفر دیگر از مجروحین حادثه گروگانگیری در ایلام خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: زمان آموزش دانش آموزان تا 31 اردیبهشت است و دانش آموزان از اول تا 12 خرداد در امتحانات شرکت می کنند و پس از برگزاری امتحان می توانند به خانه بازگردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای از شناسایی 228 بیمار جدید کووید19 در کشور در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی معلمان تصویب شده و قطعا در آینده ای بسیار نزدیک شاهد اجرای آن خواهیم بود و از 31 شهریورماه سال 1400 نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از تلاش های این وزارتخانه برای دوبرابر کردن تعداد تخت های مراقبت های ویژه کودکان در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، از ارائه سه هزار و 189 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان از کشف یک باند فساد اقتصادی سازمان یافته ارزاق عمومی در بندر امام خمینی(ره) خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۵۵ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان در عملیاتی ضربتی، یکی از قاچاقچیان بزرگ موادمخدر کشور را در زاهدان دستگیر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب موفق به کشف محموله 150 هزار لیتری گازوییل قاچاق در سواحل سیریک شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گاف خنده دار نشریه صهیونیستی یک کاربر فضای مجازی با انتشار این تصویر نوشت: نشریه صهیونیستی معاریو در خبر تازه خود درباره ایران، تیتر زده که اعتراضات مردم به گرونی مواد غذایی در ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی ابر می بارد با موضوع زحمات کادر درمان و دشواری های دوران کرونا در مرحله تدوین است و به زودی از یکی از شبکه های سراسری رسانه ملی پخش می شود. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه نمایش، به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر به مرور فیلم های مقاومت و پایداری در سینمای کشورمان می پردازد. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که اقدامات رژیم صهیونیستی تمام منطقه را در معرض تهدید قرار داده، رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم مدعی شد، تل آویو از جِنین تا اصفهان با تهدید مواجه است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
عثمان محمدپرست از هنرمندان برجسته موسیقی مقامی و فعال امور خیریه پنجشنبه 29 اردیبهشت پس از طی یک دوره بیماری در سن 94 سالگی درگذشت. وی در سال 1307 در خواف از توابع خراسان رضوی متولد شد و از سن ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 80 درصد از فصل بیزانس مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی به پایان رسید. ضبط قسمت های باقیمانده از فصل بیزانس مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی هم اکنون در شهرک های سینمایی دفاع مقدس و غزالی در حوالی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل سپاه از ضبط تاریخ شفاهی حدود 150 فرمانده دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
مراسم اختتامیه پویش عزیزم حسین(ع) عصر روز چهارشنبه با حضور رضا هلالی، محمدحسین پویانفر و هزاران نفر از کودکان و نوجوانان دهه هشتادی و دهه نودی در ورزشگاه شیرودی تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اقدامات سربازان گمنام امام زمان ( عج) در سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با محتکران و قاچاقچیان پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در سراسر کشور را ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد ملی گرد و غبار با اشاره به مذاکرات بین المللی در راستای برنامه های کوتاه مدت و میان مدت مقابله با گرد و غبار ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن افول کرده و به غروب نزدیک شده است اما در میانه سپهر حماسه های جاودان امت اسلام خورشید انقلاب اسلامی در حال درخشش است، این ثمره شهادت است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
هواپیمای ترابری سبک سیمرغ ساخت متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شرکت هِسای اصفهان رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آنچه نزد شماست همه نابود خواهد شد و آنچه نزد خداست(از ذخایر اعمال نیک و ثواب آخرت، تا ابد) باقی خواهد بود و البته اجری که به صابران بدهیم، اجری است بسیار بهتر از عملی که انجام می دادند. نحل- 96
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴    
حضرت امام خمینی(ره): آنها که تصور می کنند مبارزه در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان جهان با سرمایه داری و رفاه طلبی منافات ندارد، با الفبای مبارزه بیگانه اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در بیست ویکمین سفر استانی خود به مقصد استان آذربایجان غربی بر ضرورت استفاده بهینه از مناطق آزاد تأکید کرد و گفت که مناطق آزاد باید محل ایجاد شغل باشد نه واردات.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴    
پرسش: از منظر آموزه های وحیانی، چرا انسان علی رغم افکار و عقاید نادرست خود، نمی تواند آنها را بازشناسی و پالایش کند و افکار و عقاید صحیح را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار دهد؟ پاسخ: ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴    
امام علی(ع) در بیان ظلم هایی که مسلمان نماها و منافقین به اسلام کردند فرمودند: عرب از کار محمد(ص) متنفر بود و حسادت می کرد. آنها کوشیدند تا پس از رحلت رسول الله(ص) کار را از دست اهل بیت او خارج کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴    
قال عیسی(ع): خذو الحق من اهل الباطل، و لا تأخذوا الباطل من اهل الحق کونوا نقاد الکلام . حضرت عیسی(ع) فرمود: حق را از اهل باطل فرا بگیرید، و باطل را از اهل حق فرا مگیرید. ناقدان سخن باشید.(1) ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴    
دکتر سید مصطفی تقوی مقدم در صفحات پیشین، متن آخرین گفت وگوی آیرنساید با رضاخان را آوردیم. در آن گفت و گو ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴    
جواد سلیمانی وقتی خبر کشته شدن خریت به امام علی(ع) رسید خاطره ای را بیان فرمود که نشان می داد جهل، بی تقوایی و بی اخلاقی جزء ریشه های لغزش های خریت بود؛ امام فرمود: ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴    
شهرکرد- خبرنگار کیهان: سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح نظام قیمت گذاری برروی کالاهای تولیدی در سراسرکشور اجرا می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
نخستین عرضه خودرو در بورس کالا درحالی انجام شد که این کالا با قیمتی کمتر نسبت به بازار آزاد در بستر بورس معامله شد. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اراضی کشاورزی کشور از صدور سند برای 200هزار هکتار از اراضی کشاورزی طی دوماه ابتدایی سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد از بازگشت 83هزار میلیارد تومان زمین در مناطق آزاد به دولت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه تمامی درآمدهای نفتی در تاریخ مشخص آن وصول شده است، گفت: بیش از 80 درصد از درآمدهای نفتی را به صورت نقدی دریافت کرده ایم و مابقی نیز با دارو و کالاهای اساسی تهاتر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک از راه اندازی کمپین نه به اجاره های نامتعارف خبر داد و گفت: تا وقتی دست بانک ها که بزرگ ترین دلالان و سوداگران بازار مسکن هستند از این بخش خارج نشود ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: پیشنهاد تغییر تعرفه های گاز پرمصرف ها به دولت ارسال شده است و انتظار داریم که از اوایل خرداد بتوانیم ابلاغیه جدید درباره تغییر تعرفه ها را دریافت کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
10روز پس از اقدام مهم دولت سیزدهم در مردمی سازی یارانه ها، بازارهای کشور شاهد وفور کالاهای اساسی و حتی کاهش قیمت در برخی اقلام پروتئینی همچون مرغ و تخم مرغ است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه داوری ایران متشکل از فغانی، منصوری و ابوالفضلی در جام جهانی 2022 قطر حضور خواهند داشت. فیفا به صورت رسمی اسامی داوران جام جهانی 2022 قطر را اعلام کرد که گروه داوری از ایران نیز در این مسابقات ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک گفت: من واکنش های زیادی از پیشکسوتان دیدم، مرادی هم باید به این فکر کند که ماندنش به صلاح وزنه برداری نیست. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سه شنبه 3 خرداد 1401 * نفت مسجد سلیمان..................................................................صنعت نفت آبادان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
سرویس ورزشی- در دیدار اخیر جمعی از معلمان و فرهنگیان کشور به مناسبت هفته معلم، رهبر انقلاب با تاکید بر هدف بلندمدت ایجاد تمدن نوین اسلامی و اشاره به این نکته مهم و دقیق که منابع انسانی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
تماشاگران تراکتور با پرتاب اشیایی به داخل زمین، باعث توقف دیدار تیم شان با پرسپولیس شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
شهید محمد عذاری روز ششم دی سال 1372 در اهواز دیده به جهان گشود و تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم پشت سر نهاد و پس از آن به دانشگاه رفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
حسن رضایی اگر بخواهیم تنها یک ارزش را به عنوان مهم ترین کارکرد حکومت دینی در بعد دنیایی آن نام ببریم، باید روی کدام یک از اهداف متنوع انبیای الهی، مصلحین اجتماعی و متفکرین اسلامی در طول تاریخ ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
احسان رشیدی در سال های اخیر در بازی های رایانه ای و سریال های مختلف به خط قرمزهای مسلمانان و به ویژه پیامبر اسلام توهین و هتاکی شده است و اما تولیدات درخوری به عنوان عکس العمل از جانب مراکز فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
مهدی امیدی آنچه می خوانید مقدمه کتاب عملیات هالیوود است که به قلم دیوید راب،خبرنگار سابق نیویورک تایمز و واشنگتن پست نوشته شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
ایوب توکلیان یکی از رویکردهای صداوسیما در دهه اخیر، راه اندازی شبکه های تخصصی بوده است؛ در این میان باید شبکه های کودک و نوجوان را مهم ترین شبکه های تخصصی سیما قلمداد کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
امید صدرایی روی کار آمدن دولت سیزدهم با شعارها و آرمان های انقلابی، انتظار تحول در عرصه های مختلف فرهنگی را نیز برجسته ساخته است. یکی از این عرصه ها، هنرهای نمایشی و تئاتر است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
آرش فهیم مطابق معمول که بادهای غرب چند سال دیرتر به فضای به ظاهر روشنفکرانه و هنری در ایران می رسد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی فرمود: پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی، چند سالی پشت سر هم موفّق شدم به مکّه بروم؛ گاهی به عنوان حج و گاهی به عنوان عمره. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خمس ابزار کسب و کار س) آیا یک بار پرداخت خمس ابزار آلات کسب و کار کفایت می کند یا باید هر سال خمس ارزش افزوده آن را پرداخت کنیم؟ ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴    
حب دنیا و علاقه به مال، آبرو، مقام و امور دنیوی از انسان با فرض پذیرش زبانی اسلام، مسلمانی ریاکار می سازد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
منصور حسینی اصل اسلامی انصاف در معاملات از نظر آموزه های قرآن، انصاف به معنای ایجاد برابری و تساوی، یکی از مکارم اخلاقی است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵    
جمعی از مردم غیور ایذه دیروز چهارشنبه در گردهمایی مقابل مسجدالنبی(ص) این شهر، هتک حرمت به کتاب آسمانی مسلمانان و این مکان مقدس را محکوم کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تصریح کرد واشنگتن به طور منظم با اسرائیل درباره ایران مبادله اطلاعاتی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل از دولت آمریکا خواست که بلافاصله تحریم ها علیه مردم ایران را لغو و از کشورهایی که اقدام به بلوکه کردن دارایی های ایران کرده اند درخواست کرد که این دارایی ها را آزاد کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی می گوید شفافیت آرای نمایندگان با رأی قاطع 87 درصدی نمایندگان تصویب شد و مجلس شفافیت را از خود آغاز کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زنجان – خبرنگار کیهان: بهزاد کردلو رئیس اداره برنامه ریزی و مطالعات مسکن راه و شهر سازی استان زنجان با اعلام این خبر که تسهیلات بانکی برای خودمالکین در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای ساخت وساز مسکن ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 88 درصد جمعیت استان شامل 289 هزار و 932 خانوار یارانه طرح جدید را دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی امامقلی دولت رئیسی با حذف ارز 4200 تومانی که میراث دولت قبل بود، راه رانت و سوءاستفاده از بیت المال را سد کرد. نکته حائز اهمیت آن که طرح مردمی کردن یارانه ها که آن را یک ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵    
آمریکا نه دخالت نظامی می کند در ایران و نه حصر اقتصادی می تواند بکند. توطئه آمریکا این است که در داخل خود کشور ما کاری بکند که ما نتوانیم این راهی را که رفتیم برویم ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی تقاضای دوفوریت در مورد طرح کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی در دستور کار قرار گرفت و به تصویب نمایندگان رسید همچنین در جلسه دیروز مصادیق شفافیت دستگاه ها و نهادها تعیین شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵    
سرویس سیاسی روزنامه شرق گفت وگویی را با یکی از چهره های اصلاح طلب انجام داده که در شماره دیروز منتشر شده بود. ...
مشاهده نتایج بیشتر...