شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۳:۵۰Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

کرمان نو (kermaneno.ir)

  ۲۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی کرمان درباره وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی مناطق از جمله شهرهای جنوبی استان هشدار داد.
  ۱ ساعت پیش    
در حال حاضر تزریق واکسن های کرونا به افراد زیر 18 سال و مبتلایان به بیماری کووید19 توصیه نمی شود.
  ۱ ساعت پیش    
ستاد فرماندهی راهبری اوج بار دستور داده تا صنایع سیمانی، میزان مصرف برق خود را تا ده درصد دیماند مصرفی کاهش دهند. این مصوبه ظرفیت تولید صنایع سیمان رابه زیر نصف رسانده است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: در همه زمینه ها به ویژه مقابله با کرونا به اتباع خارجی در استان کرمان، خدمات مناسب و بدون تبعیض با شهروندان ایرانی ارائه شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان منوجان به اتهام اخذ رشوه بازداشت شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۰    
بررسی های کرمان نو حاکی از آن دارد که روند واکسیناسیون کرونا در این استان افزایش یافته و فاصله زمان ثبت نام تا تزریق نیز به یک روز رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۵    
روز گذشته قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، قطع برق را عامل اصلی افزایش قیمت سیمان دانست. او گفته کارخانه سیمان کرمان به دلیل مشکلات تأمین برق، اکنون با یک سوم ظرفیت فعالیت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۰    
در بسته خبری امشب از استعفای فرماندار عنبرآباد تا افزایش سقف وام ضروری قرض الحسنه می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در ایران سرانجام با بررسی طرح محدودسازی اینترنت موسوم به طرح صیانت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی بدون ارجاع به صحن علنی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۴    
فرماندار عنبرآباد خبر استعفای خود را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۹    
علی زینی وند استاندار کرمان با استعفای فرماندار شهرستان عنبرآباد موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان گفت: روزانه بیش از هشت هزار و 300 تن نیاز سیمان استان است اما قطعی برق ظرفیت تولید را به نصف این میزان کاهش داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر کشور می گوید تعداد شهرک ها و نواحی صنعتی استان کرمان 42 مورد است که یک هزار و 350 واحد تولیدی دارند و در سطح استان 21 درصد آن ها غیرفعال هستند و باید برای آن ها تصمیم گیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان کرمان گفت: صادرات استان کرمان در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد افزایش داشته است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در بازدید از کارخانجات خودروسازی و واحد های بزرگ قطعات منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم گفت : پیگیر رفع مشکلات برخی از خودروسازان بم هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی حاشیه شهر کرمان با اولویت منطقه شهرک صنعتی در محل کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از ساخت پنج هزار و 105 کلاس درس در این استان طی دولت “تدبیر و امید” خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آزمون کارشناسی ارشد 1400 با رقابت 20 هزار و 5 نفر داوطلب از ساعت 8 صبح امروز در استان کرمان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۹    
با گذشت بیش از 80 روز از جان باختن 6 نیروی اداره برق شهرستان گلباف و قول شهید خدمت محسوب شدن این افراد هنوز خبری از آن نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۱    
در بسته خبری امشب از افزایش روند واکسیناسیون کرونا در کرمان تا شروع ماراتن کنکور ارشد 1400 از فردا می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۶    
وضعیت بسیار ناسالم هوا در اکثر نقاط استان درحالی است که اطلاع رسانی دیرهنگام در اعلام تاخیر آغاز به کار ادارات آن هم به دلیل کاغذبازی اداری سبب شد بسیاری از کارمندان ساعت 7 در محل کار حاضر شده باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۶    
وضعیت بسیار ناسالم هوا در اکثر نقاط استان درحالی است که اطلاع رسانی دیرهنگام در اعلام تاخیر آغاز به کار ادارات آن هم به دلیل کاغذبازی اداری سبب شد بسیاری از کارمندان ساعت 7 در محل کار حاضر شده باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
210 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و رودبار جنوب به دلیل طوفان شن و گردوخاک در معرض تهدید شن های روان قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۸    
قریب به 70 درصد از پذیرش شدگان کمپ ماده 16 تکراری اند. رقمی که در سال گذشته به دلیل وصل کردن این افراد به خانواده هایشان تا مرز 30 درصد کاهش یافت. سال گذشته 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۷    
ایران رکورد خشکسالی را زده و کرمان هم در صدر آن قرار دارد. مسئولین کشوری معتقدند که این خشکسالی ادامه دار است و احد وظیفه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تداوم آلایندگی هوا و بالا بودن شاخص های آلایندگی، سبب شد اداره کل مدیریت بحران استان کرمان، با صدور اطلاعیه ای جدید، تاخیر شروع به کار کلیه ی ادارات و دستگاه های اجرایی را، دو ساعت دیگر تمدید کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۱۰    
در بسته خبری امشب از آغاز واکسیناسیون افراد بالای 50سال در کرمان تا گلایه شهردار از روند کند واگذاری آرامستان جدید می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: روزهای بسیار گرمی را تا پایان هفته پیش رو داریم، با توجه به گرمای پیش رو، احتمال این که این میزان مصرف دوباره رکورد بشکند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان نو- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بم گفت:در راستای اقدامات قرارگاه نهضت آبرسانی”مرد میدان” شهید حاج قاسم سلیمانی عملیات اجرایی آبرسانی به 8 روستا از مجموعه شهرستان بم آغاز می شود .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۶۹ سایت دیگر  
برخی افراد گمان می کنند که حتما بعد از تزریق واکسن کرونا باید دچار عوارضی مانند تب، بدن درد و... شوند تا از اثربخشی واکسن مطمئن شوند، اما این تصور درست نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۵    
به طور کلی کرمان از دو مسیر کشاورزی و صنعت راه خوزستان شدن را پیش گرفته. دوسال است که قرار است الگوی کشت در خوزستان تغییر کندو برنج آب بر کاشته نشود. کرمان نیز در کشاورزی دست کمی از خوزستان ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۰    
در بسته خبری امشب از ثبت رکورد بیشترین تعداد فوتی روزانه کرونا در کرمان تا بلاتکلیفی پرونده شهید خدمت محسوب شدن ماموران اداره برق گلباف می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۰    
جشنواره مجازی موسیقی و نواهای آئینی، مذهبی(رفسنجان و انار) برای اولین بار در استان و با حمایت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به صورت مجازی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ، دیشب تیم صنعت مس رفسنجان میهمانش پدیده مشهد را 2_1 مغلوب و گلگهر بر میزبان غلبه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان با اشاره به لزوم تغییر و تحول در ستادهای نماز جمعه بیان کرد: جوان سازی ستادهای نمازجمعه مد نظر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
واکسیناسیون افراد بالای 50 سال علیه کرونا در کرمان با دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع پدیده باد شدید و خیزش گردوخاک در شرق و جنوب شرق استان کرمان از ظهر امروز تا پایان هفته هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی دادگستری 1400 از صبح امروز 1400/05/03 در 24 رشته تخصصی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۰    
با گذشت بیش از 80 روز از جان باختن 6 نیروی اداره برق شهرستان گلباف و قول شهید خدمت محسوب شدن این افراد هنوز خبری از آن نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای هیات مدیره انجمن موسیقی کرمان با استعفای سورج یاسایی به عنوان رئیس سابق انجمن موافقت کردند و آریا انوشه ماهری به اتفاق آرا به عنوان سرپرست جدید این انجمن انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
میزان جابه جایی مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی برون شھری شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرای بین شهری، سه ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میزان 91 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان کرمان می گوید ملاقات خانواده زندانیان الکترونیکی است و در حال حاضر استان کرمان در این زمینه رتبه برتر کشوری را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۰    
دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تاریخ 23 تیرماه روزانه آخرین وضعیت واکسیناسیون را به رسانه ها اعلام می کند. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۵    
در بسته خبری امشب از درخواست بخش خصوصی برای تامین واکسن تا بازگشایی مجدد تالار ها مشروط بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۵    
جدیدترین آمار مرکز مدیریت راه های کشور نشان می دهد در هفته گذشته با وجود کاهش تردد بین استانی نسبت به هفته قبل از آن اکثر استان های کشور شاهد افزایش تردد بوده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان نو- فرماندار بم گفت: با توجه به نزدیکی ماه محرم ،مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و عزاداری های این ماه به بهترین وجه با تمام ظرفیت شهرستان و با حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰    
خوزستان حی و حاضر جلوی چشم موافقان طرح های انتقال آب است. خصوصا آنها که به انتقال درون حوضه ای فکر می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
گرمای بی سابقه در شهرستان ریگان موجب خشکیدگی خوشه های خرما و ریزش این محصول شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان می گوید بیش از 90 درصد دانش آموزان کلاس اول، 70 درصد دانش آموزان پایه هفتم و بیش از 50 درصد دانش آموزان پایه دهم تاکنون در استان ثبت نام شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۱    
گزارشات گمرک نشان از صفر بودن عدد صادرات صنایع دستی استان دارد این درحالیست که رییس هیات مدیره انجمن صنایع دستی اتاق بازرگانی کرمان معتقد است صنایع دستی کرمان از گمرکات سایر استان ها صادر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۶    
در برنامه با خبرنگاران همراه ما باشید با خبرهای خوب، بد و زشت هفته گذشته به روایت خبرنگاران کرمان نو.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۱    
در بسته خبری امشب از ابلاغ برنامه جدید واکسیناسیون کرونا در کشور تا دستگیری عاملان شهادت سه مامور نیروی انتظامی کهنوج می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان جیرفت گفت: 7 متهم اختلاس و کلاهبرداری در دو پرونده مجزا در ادارات کل صمت و راهداری جنوب استان کرمان، تحت تعقیب قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس برگزاری بازی های دسته یک فوتبال کشور به دلیل نبود هتل در شهربابک، این شهرستان برای میزبانی در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور دچار چالش است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۱    
کرمان نو- معاون درمان وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت:وزارت بهداشت مسئول تامین واکسن نیست و فقط درخواست کننده و مصرف کننده است همچنین وزارت بهداشت هر آنچه واکسن در انبار داشته در اختیار مردم قرار ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۲۶    
با اتمام لیگ یک فوتبال کشور مس کرمان که مدعی قهرمانی بود در جایگاه چهارم قرار گرفت تا حسرت بزرگ کرمانی ها برای صعود به لیگ برتر یک سال دیگر تمدید شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در بسته خبری امشب از واکنش پورابراهیمی به خبر سفرش به کربلا تا بازداشت یکی از مدیران کل ادارات تابعه استانداری کرمان می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
از عید فطر به عید قربان رسیدیم و هنوز آرامستان جدید کرمان به بهره برداری نرسیده. دو ماه پیش بود که معاون شهردار کرمان از افتتاح این آرامستان تا پایان ماه رمضان خبر داده بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نیروی انتظامی اعلام کرد: ناجا تمامی مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را همچون روال گذشته برای ریشه کنی ویروس کرونا اجرایی خواهد کرد و علاوه بر جرایمی که در دستورالعمل وجود دارد در هر کجا که با سفرها ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: ایجاد تصادفات ساختگی رانندگی و صحنه سازی برای کلاهبرداری از بیمه ها جرم است و پلیس با عاملان این جرم با جدیت برخورد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سالهای سال است که هواداران فوتبال در کرمان حسرت بزرگی در دل دارند و آن هم لیگ برتری شدن تنها نماینده فوتبال شهرکرمان، صنعت مس است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: سیل اخیر در 10 شهرستان حوزه شمال استان کرمان حدود 600 میلیارد ریال به راه های اصلی و فرعی و روستایی خسارت وارد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان نو-مشاور وزیر بهداشت در امور بیمارستان ها گفت: با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در منطقه شرق استان کرمان بایستی از ظرفیت بیمارستان های خصوصی نیز استفاده شود و بیماران غیر کرونایی به ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۱    
استان کرمان که 70 هزار صنعتگر و 100 رشته در حوزه صنایع دستی را داراست، متولی واحدی در این زمینه ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کمتر توسعه یافته ریگان در شرق استان کرمان و هم مرز با سیستان و بلوچستان همزمان که به موقعیت راهبردی و سوق الجیشی ارتباطی این شهرستان در منطقه ای بین سه استان اشاره می کند اظهار می ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اورژانس کرمان از مصدومیت پنج نفر از کارگران زرندی در پی واژگونی مینی بوس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: دعای پرفیض عرفه در این استان در محیط باز، در مدت زمان اندک و با حضور تعداد اندکی جمعیت با توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان گفت: نمازعید قربان با توجه به ابلاغیه وزارت کشور در مناطق و شهرستان های مختلف این استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان گفت: با توجه به مخاطرات کشتار دام های قربانی در خارج از کشتارگاه که می تواند نقش مهمی در انتقال و انتشار ویروس کرونا داشته باشد، لذا امسال کشتار دام های قربانی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: در پنجمین روز از جستجوی مفقودین سیل بافت دو پیکر مفقودی نیز توسط امدادگران هلال احمر در حوالی سد بافت پیدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۱    
ستاد ملی کرونا که کرمان را به عنوان دومین استان از نظر میزان بستری اعلام کرد حالا فقط تهران و کرج را برای 6 روز تعطیل کرده است. مشخص نیست که سیاست های دوگانه این ستاد چه معنایی دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۶    
در بسته خبری امشب از تعطیلی شرق استان تا تخصیص نیافتن واکسن کرونای بالای 50سال به کرمان می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۶    
همزمان که سخنگوی وزارت بهداشت اعلام می کند کرمان رتبه دوم بستری کرونا در کشور را دارد؛ باز هم در لیست استان های اعلام شده برای تزریق واکسن بالای 50 سال نامی از کرمان نیست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان نو- فرماندار بم گفت: وضعیت بحرانی شیوع ویروس دلتای کرونا در شرق استان کرمان شهرستان های بم، نرماشیر، فهرج و ریگان را با هماهنگی فرمانداران این شهرستان ها به تعطیلی کشاند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۱    
علی رغم وعده های داده شده از 4 نهاد، استانداری، ستاد اجرایی حضرت امام (ره)، بهزیستی و کمیته امداد برای تحت حمایت قراردادن 4قلوهای کرمان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سیدعلی میرافضلی نویسنده کرمانی طی آیینی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ویژه برنامه مجازی “از تبار قلم”، تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فولاد بوتیای ایرانیان در خصوص اعتراض کارگران پیمانی این شرکت به عدم استخدام گفت: تنها ملاک استخدام در این مجتمع آزمون است؛ اگر شخصی در آزمون قبول شده و جذب نشده باشد قابل بررسی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: عوامل راهداری 6 خانواده که داخل 6 خودرو در رودخانه دهانه موردان شهرستان فاریاب گرفتار سیلاب شده بودند را نجات دادند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: 26 فضای آموزشی برای تحصیل دانش آموزان عشایری در استان کرمان نیاز است که در قالب این تفاهم نامه عملیات ساخت این مدارس از مهر ماه سال جاری آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بردسیر در استان کرمان می گوید در نتیجه بارش های شدید روزهای اخیر و جاری شدن سیلاب برخی پل ها و جاده های ارتباطی بویژه در مناطق کوهستانی همچون لاله زار ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش دوره اول و دوم متوسطه نظری آموزش و پرورش استان کرمان گفت: با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی آزمون ورودی مدارس خاص فرهنگ جمعه اول مرداد 1400 ساعت 9 صبح برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان اظهار کرد: امروز در جنوب و جنوب غرب استان کرمان همانند روزهای گذشته ناپایداری های جوی به صورت افزایش ابر، رگبار پراکنده باران ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته انتشار کلیپ درگیری چند دختر در کرمان خبرساز شد و در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان در خصوص این درگیری گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه جهانی قنوات بم گفت: یکی از بزرگترین تهدیدات قنات، حفر چاهای عمیق است که قنات این اثر با ارزش را برای همیشه از بین می برد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان نو- معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کرمان گفت: متاسفانه تمام پروژه های منابع آب وارد سیکل معیو بی شده اند و باتوجه به اینکه کرمان با بحران آب روبرو است اگر تمام اعتبارات نیز سمت آب برود شاید ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۶    
در بسته خبری امشب از آمار بالای آسیب های اجتماعی در استان تا تذکر دو نماینده کرمان به 3 وزیر می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
کرمانی ها حالا عزادار پنج نفرند که سیل تابستان آن ها را با خود برده و تنها جسم بی جان سه نفرشان را پس داده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۱    
آمار بهزیستی گویای این مسئله است که از هر سه نفر یک نفر دچار اختلال روانی است و کرمانی که پیش از این از کودک آزاری رنج می برد، حالا سالمند آزاری را هم در کنار خود جای داده.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: بیشترین موارد مراجعه بیماران سرپایی در طول دوران کرونایی در روز گذشته بوده و این موضوع زنگ خطر بسیار جدی برای وضعیت شهرستان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان کرمان گفت: ظرفیت ناوگان آبرسانی را به دو برابر در سال جاری افزایش دادیم اما ضرورت تامین اعتبار از سوی ستاد بحران استان و سازمان عشایری وجود دارد تا از شرایط کنونی گذر کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از انجام رایزنی با بازرگانان عراقی برای تحقق کشاورزی قراردادی طی روزهای اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از اجرای طرح نذر قربانی در آستانه عید قربان توسط این نهاد خبر داد و گفت: مردم مؤمن و نوع دوست استان می توانند از طریق روش های اعلام شده در این طرح مشارکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۶    
سیلاب روز جمعه در استان کرمان که پیش از این هشدار داده شده بود اکثر نقاط استان را تحت تاثیر قرار داد. متاسفانه در این حوادث 5 نفر در بافت مفقود شدند که تاکنون پیکر سه تن از آن ها پیدا شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۱    
صبح روز شنبه 26 تیرماه به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی، امام جمعه رابر، رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات، معاون سیاسی فرمانداری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۴۱    
کرمان نو- فرماندار شهرستان بم گفت: با توجه به اینکه رنگ بندی بم تغییر نکرده و در وضعیت قرمز پررنگ قرار داریم ایجاد محدودیت از راهکارهای پیشگیری این وضعیت است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان نو- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم با توجه به شدت مسری و واگیردار بودن این سویه ویروس از تغییر سن فوتی ها از 60 سال به بالا به 30 تا 40 سال حتی بدون بیماری زمینه ای خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۶    
در بسته خبری امشب از از تزریق بیش از 14 هزار دز واکسن جدید در کرمان تا خسارت سیل و ادامه ناپایداری های جوی در استان می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان این که در هفته ی گذشته تندترین شیب ابتلا به کرونا مخصوص استان کرمان بود، گفت که در حال حاضر یک هزار و 328 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به سید ابراهیم رئیسی پیشنهاد کرد که در انتخاب وزرای جهاد کشاورزی و صمت، به مسائل حوزه دامداری، مرغ داری، تأمین علوفه، خوراک دام و طیور و البته ذخایر استراتژیک کشور دقت کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان عنوان کرد: دو بیمارستان بزرگ شهر کرمان (افضلی پور و پیامبر اعظم (ص)) روزانه درگیر بستری 170 تا 180 نفر بیمار کرونایی هستند و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...