جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۰:۰۴Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

کرمان نو (kermaneno.ir)

  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۵    
داستان: یوسف شاه پریان و ملک احمد از کتاب گل بو مادران؛ مجموعه قصه های ایرانی به روایت بانو تلی بایرامزاده/ تیر ماه 1347 زهرا حاج محمد کریمی
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۰    
تجربه مادری که فرزند اوتیسم دارد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۰    
در بسته خبری امشب از افشا معمای قتل دختر 13 ساله جیرفتی تا تمدید محدودیت های کرونایی تا پایان هفته آینده می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: سازمان های صمت شمال و جنوب همه عاملین اصلی توزیع سیمان در استان را ظرف یک هفته احراز هویت کنند و سامانه کارخانه سیمان به روزرسانی شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۵    
بیش از 1200 متقاضی در استان کرمان در نوبت فرزندخواندگی قرار دارند و براساس اعلام بهزیستی استان در سال 99 قریب به 100 فرزند به خانواده های متقاضیان واگذار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی استان از دستگیری فردی که با انجام کلاهبردارهای متعدد 100 میلیارد ریال محکومیت مالی را در پرونده دارد، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از توزیع یکهزار و 800 تن سیمان برای فردا (جمعه) در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۰    
شهردارکرمان در شب نخست بررسی عملکرد شهرداری کرمان به میزبانی کرمان نو در کلاب هاوس گفت: علاقه مند به انجام پروژه های مختلف در شهر بودیم اما در نهایت نظر شورا بر انجام و تکمیل پل ها و تقاطع ها بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: نماز جمعه این هفته 3 اردیبهشت 1400 در 39 پایگاه استان کرمان اقامه نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
چند روز پس از قتل دردناک مبینا 13 ساله در روستای سعیدآباد ایلخانی در حوالی جیرفت، یکی از بستگان او جزئیات تازه ای از این جنایت هولناک را فاش کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از بهره برداری دو هتل تا پایان تیرماه 1400 در کرمان و شهداد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی کرمان با حضور استاندار کرمان، شهردار، اعضای شورای شهر، مدیرکل ارشاد و جمعی از هنرمندان و مسئولان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهادکشاورزی جنوب استان کرمان گفت: جنوب کرمان در زمینه اجرای سامانه های نوین آبیاری در سال 1399 مقام سوم کشوری را کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مس رفسنجان رده پنجمی در جریان هفته 21 لیگ برتر در حالی امشب مهمان نفت مسجدسلیمان است که شاگردان ربیعی در صورت برد جای گل گهر را در رده چهارم می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رؤسای کمیته های بهداشت و درمان و اجتماعی امنیتی محدودیت های کرونایی را تا پایان هفته آینده و در شهر های قرمز و نارنجی تمدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به راه اندازی کانون داوری در کرمان گفت: داوری به عنوان یکی از ظرفیت ها در سند تحول قضایی از راهکار های رفع چالش اطاله دادرسی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف کرمان گفت: دیواری کوتاه تر از اصناف نیست و با هر تغییر رنگ بندی وضعیت کرونایی، اولین ترکش ها به اصناف می خورد در حالی که نقش اصناف در شیوع کرونا کمتر از پنج درصد است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از نصب تانکرهای 25 تنی اکسیژن با اعتبار 26 میلیارد تومان در بیمارستان های امام جیرفت و 12 فروردین کهنوج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: الزامات تحقق رونق تولید در صنعت برق این استان با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب و کارآزموده در حوزه تامین و توزیع انرژی برق باید مورد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان کرمان گفت: خواستار تفویض اختیارات به ستادهای استانی مدیریت کرونا هستیم تا بتوانیم از اصناف حمایت کنیم زیرا در استان ها ظرفیت های خوبی در زمینه های مختلف ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۵    
در بسته خبری امشب از تزریق اولین دوز واکسن آسترازنکا در رفسنجان تا بازداشت متهم اصلی اخلال در بازار مرغ می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۵    
20 هفته از لیگ برتر و 21 هفته از لیگ یک فوتبال گذشت و حالا نمایندگان استان کرمان هر کدام در جایگاهی قرار دارند که در این بین مس کرمان بهترین عملکرد را داشته و باید سیرجانی ها به ثبات می رسند؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۰    
در روزهایی که با طرح محدودیت های هوشمند گروه یک مشاغل تعطیل شده اند کرکره فروشگاه ها اما نیمه باز هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان، از پیوستن این شهر به شبکه شهرهای ملی و جهانی صنایع دستی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار ایران تازه ترین گزارش تورم را اعلام کرده که نشان می دهد تورم نقطه به نقطه در فروردین ماه 1400 با 0.8 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته تا مرز 50 درصد پیش رفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۰    
بیش از 1200 متقاضی در استان کرمان در نوبت فرزندخواندگی قرار دارند و براساس اعلام بهزیستی استان در سال 99 قریب به 100 فرزند به خانواده های متقاضیان واگذار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۵    
20 هفته از لیگ برتر و 21 هفته از لیگ یک فوتبال گذشت و حالا نمایندگان استان کرمان هر کدام در جایگاهی قرار دارند که در این بین مس کرمان بهترین عملکرد را داشته و بیم و امیدهای سیرجانی ها ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تفاهمنامه تاسیس و راه اندازی پردیس علم و فناوری رفسنجان در حضور استاندار کرمان به امضا رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۰    
افزایش قیمت ها در تامین مواد مصرفی و اجاره بها کرمانی ها را به سمت پایین شهر و نقاط حاشیه ای کشانده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش درباره چگونگی برگزاری امتحان های پایان سال دبیرستانی ها و همچنین جزئیات ارزشیابی خردادماه دانش آموزان دبیرستانی توضیح داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۰    
در بورس منطقه ای کرمان تعداد 907 هزار سهم به ارزش بیش از 12 میلیارد و 678 میلیون ریال معامله شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات نظارت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دو انبار احتکار تجهیزات پزشکی و مواد غذایی در شهر کرمان کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۵    
پیرو گزارش کرمان نو در خصوص بی توجهی شهرداری راور به مجموعه تاریخی یاور در این شهرستان، مدیرکل میراث فرهنگی استان روز گذشته ضمن بازدید از این بنا بر توقف آسفالت خیابان مجاور تأکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری ها در حوزه بهداشت شهرستان رفسنجان گفت: تزریق اولین دوز واکسن آسترازنکا در رفسنجان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندار عنبرآباد گفت: عامل توزیع غیرقانونی سیمان و راننده کامیون متخلف در بزرگراه خلیج فارس (کوه فجر) عنبرآباد شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان کرمان از فیلم سازان استان برای حضور در جشنواره “آب و انرژی” دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۷۴ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه سال 97 دولت، از ابتدای اردیبهشت هر سال، تعرفه آب و برق 7 درصد افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش کرمان گفت: پویش دانش آموزی عطر اردیبهشت دو در راستای تکریم از خدمات ارزشمند فرهنگیان فرهیخته در زیست بوم کرونا به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید افروز، ورزشکار و مهدی شاهرخی، مربی دوومیدانی به عنوان نمایندگان کرمان در اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین حضور دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
زکیه جلالی رشک رضوانی، ورزشکار کرمانی به اردوی استعدادیابی بسکتبال با ویلچر بانوان دعوت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان انار از متلاشی شدن باند سارقان احشام خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در هفته اول ماه مبارک رمضان در راستای اطعام و افطاری مددجویان و خانواده های نیازمند 340 آشپزخانه مهدوی در استان کرمان راه اندازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان با بیان اینکه با همکاری نهادهای امنیتی این استان توانستیم برای نخستین مرتبه چندین مورد باند قاچاق دام را در این استان شناسایی و منهدم کنیم گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: با توجه به مشکلات مردم این استان در زمینه تأمین مایحتاج عمومی، از جمله کمبود مرغ در بازار، این دادستانی به منظور رعایت حقوق مردم به این رفع این مشکل ورود کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۵    
در بسته خبری امشب از بستری 102 بیمار جدید کرونایی در استان تا افزایش قیمت سیمان می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
افرادی که اطلاعات مالکیتی و سکونتی خود را در مهلت مقرر در سامانه املاک و اسناد ثبت نکرده یا غلط ثبت کنند، مشمول جرایم 2 برابری می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۵    
براساس آخرین نمودار به روز شده از وضعیت بارشی کشور کرمان جز سومین استان کم بارش کشور است، دقیقا بعد از سیستان بلوچستان و هرمزگان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۵    
کرکره های نیمه باز با وجود اعمال محدودیت های کرونایی. بی اعتنایی به قوانین و بازرسی های ناقص و یا قرار گرفتن در تنگنای مشکلات معیشتی، کدام یک این وضعیت را رقم زده است؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمان نو- فرمانده انتظامی بم از انهدام باند سارقان منازل با دستگیری 3 سارق و یک نفر مال خر و کشف25 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت جنوب کرمان گفت: هزار و 454 تن انواع کالای اساسی در قالب طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در جنوب کرمان در حال توزیع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 102 نفر در بیمارستان های استان کرمان به دلیل ابتلا به کرونا بستری شدند که از این بین 60 نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از افزایش یک هزار تومانی قیمت خرید تضمینی گندم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
طبق توافق تولیدکنندگان سیمان و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت سیمان خاکستری رسماً افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بم پیش بینی کرد: از سطح 10 هکتار از گلخانه های هیدروپونیک این شهرستان بیش از هزار و 500 تن گوجه فرنگی برداشت شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۵   + ۹۲ سایت دیگر  
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به اینکه نگرانی عادی انگاری شرایط کرونایی وجود دارد، راهپیمایی خودرویی نیز نخواهیم داشت و این تصمیمی است که تا این لحظه اخذ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر گفت: سرمای فروردین ماه جاری به 13000 هکتار مزارع و باغات بردسیر تا 60 درصد خسارت زد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۸۹ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح (اداره سرمایه انسانی سرباز) در اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان کرمان گفت: در حال حاضر 135 نفر زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمان داریم که عمدتا بدهکاران مالی هستند و حدود 8 میلیارد تومان برای آزادی این افراد نیاز است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: حضور کادر اداری مدارس در مناطق قرمز و نارنجی به منظور کنترل کیفیت آموزش در مدرسه ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان قلعه گنج گفت: آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت رمشک با اعتبار 10 میلیارد ریال تجهیز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد که از ابتدای سال 99 بیش از 156 هکتار از اراضی شهری استان بوشهر با ورود بازرسی کل استان بوشهر، رفع تصرف و از زمین خواری ممانعت به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۵۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: با تلاش ماموران پایگاه امنیت عمومی این فرماندهی یک نفر از اراذل و اوباش سابقه دار ملقب به خرس در کرمان دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و گردوخاک در سطح استان کرمان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان اصفهان گفت: کسانی که پس از اعلام نظر هیأت های نظارت توسط شهرستان ها رد صلاحیت شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران از انعقاد قرارداد واردات 6 میلیون دوز واکسن کرونا توسط بخش خصوصی برای واکسیناسیون کارگران خطوط تولید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دادگاه کیفری جیرفت از رسیدگی به پرونده های قضایی 25 نفر از زندانیان جیرفت از طریق ویدیو کنفرانس برای اولین بار در جنوب کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمان نو- رئیس پلیس آگاهی شهرستان ریگان از کشف 5دستگاه بیت کوئین به ارزش یک میلیارد ریال خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۰    
در بسته خبری امشب از تکذیب شایعات درباره طرح استیضاح وزیر بهداشت تا تعیین تکلیف حریم قلعه های دختر و اردشیر می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۵    
طبق آخرین بروزرسانی نرم افزار ماسک از 23 شهرستان استان هشت شهرستان کرمان، زرند، رفسنجان، شهربابک، سیرجان، بافت، جیرفت و کهنوج به رنگ قرمز درآمدند و دو شهرستان شهربابک و سیرجان وخیم تر گزارش شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۵    
آرامستان کرمان دیگر جایی برای دفن اموات ندارد و امکان گسترش هم میسر نیست، راه نجات از این بحران راه اندازی آرامستان دیگری است اما گویا با حل نشدن دشواری های آرامستان جدید قرار است واقعا میت روی زمین ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بخش های از کاروانسرای تاریخی کوزه گران کرمان در اثر ساخت و سازهای پروژه ساروج پارس فرو ریخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
در پی نشست دکتر پورابراهیمی با وزیر ارشاد، جشنواره موسیقی نواحی در استان کرمان ماندگار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با بیان اینکه حریم قلاع دختر و اردشیر تقلیل یافته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف 27 تن سیمان قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۵    
پویش مهربانی در ملک سلیمانی به همت خادمیاران رضوی استان کرمان در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در سال 99 بیش از 18 میلیارد تومان صرف هزینه های درمانی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و خانواده های نیازمند استان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار زرند با اشاره به ضعف زیرساخت های ایمنی معادن کرمان، از احداث و راه اندازی اولین پایگاه امداد و نجات برای معادن زغال سنگ در زرند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: براساس صحبت های انجام شده قرار بر این است تا براساس تعاملات صورت گرفته، مرحله دوم سود در ماه مبارک رمضان به حساب افراد واریز شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری عاملان شهادت شهید “علیرضا کورکی نژاد” که در جریان درگیری سال 88 اشرار مسلح با ماموران در شهرستان سیرجان آسمانی شد، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب منوجان با بیان اینکه حقوق و دستمزد کارگران معدن آسمینون باید در زمان معین پرداخت شود،افزود:کارگران معدن آسمینون باید مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
در پی انتشار برخی مطالب مبنی بر طرح استیضاح وزیر بهداشت، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب این شایعات تاکید کرد که هیچ طرح استیضاحی برای وزیر بهداشت در هیات رئیسه اعلام وصول نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از فعالیت 250 دستگاه کمباین برای انجام عملیات برداشت غلات و دانه های روغنی هفت شهرستان جنوبی استان کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با ورود دادستان زرند و حمایت های قضایی انجام شده در سال “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” از تعطیل ماندن کارخانه واگن سازی زرند و بیکار شدن 270 نفر کارگر جلوگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی شهرداری سیرجان گفت: برخورد دو تریلر در محور سیرجان_ بندرعباس، آتش سوزی یک تریلر و مصدوم شدن راننده را رقم زد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، جزئیات برگزاری نخستین جشنواره “معلمان مؤلف” را اعلام کرد و گفت: این جشنواره کشوری با هدف شناسایی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
بهسازی خیابان مجاور مجموعه تاریخی و ثبت ملی یاور شهرستان راور توسط شهرداری در غفلت میراث فرهنگی موجی از نگرانی به دلیل نامناسب بودن شیب خیابان و خطر آسیب آب های سطحی به این بنا را ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کرمان گفت: به دلیل کاهش بارندگی ها و نزولات جوی، ورودی سال آبی جاری 1400-1399 نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 80 درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان از ابلاغ دستورالعمل بخشودگی جرایم مالیاتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: 330 شاغل گردشگری در سال گذشته آموزش دیده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از اهدای 16 قطعه شی تاریخی به یگان حفاظت این اداره کل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۰    
در بسته خبری امشب ا ز بستری 71 بیمار جدید کرونایی در استان تا افزایش وام ساخت مسکن می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
آرامستان کرمان دیگر جایی برای دفن اموات ندارد و امکان گسترش هم میسر نیست، راه نجات از این بحران راه اندازی آرامستان دیگری است اما گویا با حل نشدن دشواری های آرامستان جدید قرار است واقعا میت روی زمین ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا از سال گذشته دریافت کد رهگیری برای تمامی معاملات مسکن الزامی شده و مجلس هم در روزهای اخیر این موضوع را مصوب کرده که فقط منتظر تایید شورای نگهبان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
چهار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به ویروس کرونا مبتلا شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی توجهی به مشکل آب شرب کرمان موجب معضل اجتماعی و امنیتی خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۵    
بازهم بخت با ما یار نبود. استانی که سهمی در بارش های 99 نداشت در صدر جدول کم بارش های 1400هم قرار گرفت. این یعنی پرتقال های آفتاب سوخته و خرمای ریز و خشکیده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۵    
ساختمان مقابل آرامگاه مشتاقیه کرمان رو به تخریب کامل است و با این که مجوز مرمت آن صادر شده اداره اوقاف می گوید: به جز درآمد موقوفات بودجه دیگری برای مرمت نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد موارد جدید بستری مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در بیمارستان های استان را 71 و موارد فوتی را 8 نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: سیر به دلیل کوتاهی دوره رشد و مصرف آب مناسب الگوی کشت مناسبی برای استان کرمان است.
مشاهده نتایج بیشتر...