چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۲۴Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

معدن نامه (madanname.ir)

  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن سنگ آهن ایران گفت: شمش فولادی تولیدشده در کشور به اندازه دو برابر نیاز داخل است و نگرانی از بابت تامین مقاطع فولادی برای صنعت لوازم خانگی و ساخت مسکن وجود ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر طرح و برنامه سازمان صمت خراسان شمالی از شناسایی معادن بوکسیت کم عیار توسط آلومینای جاجرم در مراحل پایانی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جلسه کمیته تحول در مدیریت امور پیمانکاران شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تختال گرید X80 به عنوان جدیدترین گرید فولادی به دست متخصصان داخلی فولاد مبارکه برای نخستین بار در خاورمیانه تولید شده و کاربرد ورق نوردشده آن در ساخت لوله های خطوط انتقال نفت و گاز است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از آمادگی برای جذب سرمایه گذاران خارجی در پهنه های معدنی کرمانشاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
هم زمان با پایان دومین ماه از پاییز سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها واحد بریکت سازی ناحیه آهن سازی شرکت فولاد سفیددشت به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون انجمن فولاد گفت: وزارت صمت در حال مذاکره با وزارت نفت برای جلوگیری از قطع گاز واحدهای آهن اسفنجی است زیرا در صورت تعطیلی این واحدها، تولید فولاد متوقف و تعادل بازار داخلی بهم می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور همزمان با گشایش سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (کیش اینوکس) از غرفه گهرزمین بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سرما یه گذاری و امور شرکت های شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهند طی یک دهه اخیر، روند افزایش قیمت سیمان ادامه داشته، ولی سرعت افزایش آن در یک سال اخیر، بیش از سال های قبل بود ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
متخصصان توانمند داخلی توانستند با برنامه ریزی های لازم جهت کاهش مصرف توان راکتیو پست برق، موفق به نصب بانک خازنی FCB در پست برق شهید خرازی شرکت فولاد مبارکه شوند تا گام مهمی در راستای کاهش هزینه های ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
همایش و نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس) با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و مشارکت ذوب آهن اصفهان ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای حذف بروکراسی اداری و الکترونیکی شدن بارنامه های مدیریت کنترل مواد در فولاد مبارکه محقق گردید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور همزمان با گشایش سیزدهمین نمایشگاه بورس ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مسئول تهیه نقشه های ژئومرفولوژی گیلان از تهیه 4 نقشه ژئومرفولوژی ساحلی در مقیاس یکصدهزارم خبر داد و گفت: نقشه های لنگرود، رشت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: 720 هزار تن سنگ مرغوب و با کیفیت این استان سالانه تبدیل به ضایعات می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج، سردار عبدالرضا مرادحاجتی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان، با حضور در دفتر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان و اهدای لوح ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
پروژه بومی سازی بالک های پاتیل بر سرباره در شرکت فولاد مبارکه با تکیه بر دانش فنی و توانمندی های نیروهای متخصص داخلی عملیاتی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در راستای تعاملات دوجانبه شرکت فولاد مبارکه با فعالان فرهنگی شهر و استان اصفهان، نمایندگان مناطق جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از فولاد مبارکه بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۶    
حمید شجاعی در نشست با بانوان همکار خود در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، ایشان را بازوان نهان و گاه ناپیدا اما پرتوان و موثر در هر سازمانی خصوصاً در این مجموعه دانست.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر صمت هدف از سفر به سوریه را گسترش روابط اقتصادی در بخش های مختلف با سوریه عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان قم گفت: واحدهای اقتصادی اگر برای ثبت نام در سامانه جامع تجارت اقدام نکنند از خرید و فروش کالاهای مورد نیازشان منع می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
پروژه دامپتراک معدنی60 تن با راهبری ایمیدرو و با کارفرمایی شرکت گل گهر، طی دو ماه آینده رونمایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون صمت سیستان و بلوچستان گفت: در محدوده کوه بی بی مه شهرستان میرجاوه یک کانسار جدید طلا با ذخیره 6 میلیون و 242 هزار تن کانسنگ و با عیار 1/06 گرم در تن کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: کارخانه صدر فولاد با مشارکت سرمایه گذاران سوئیسی احیاء می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان نظام مهندسی معدن ایران و اتاق معادن مالی، همکاری های معدنی کشورمان با این کشور غرب آفریقا توسعه می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خرامه استان فارس گفت: با توجه گشایش اعتبار اسنادی (LC) برای پروژه فولاد (تولید گندله آهن)، روند ساخت و اجرای این کارخانه شتاب خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی کنتیواتل شماره39 کارگاه شمش از 20 آبان ماه آغاز شد و پس از 5 روز اجرای این تعمیرات 24 آبان ماه به مدار تولید پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه 114 هزار تن محصول صنعتی و معدنی که توسط واحدهای فعال در قم تولید شده بود به بازارهای هدف بین المللی صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر اردشیر سعدمحمدی در مراسم تودیع و معارفه مدیر مجتمع مس سونگون که به صورت ویدیو کنفرانس در دفتر تهران برگزار شد، از زحمات صادقانه بیات ماکو مدیر قبلی مجتمع مس سونگون تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گفت: تمام شرکت های فولادی با دستور جدید وزارت صمت موظف شدند کل محصولات فولادی خود را از طریق بورس کالا عرضه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در یک طرح نوآورانه راندمان تولید ورق های API و آلیاژی شرکت فولاد اکسین خوزستان به میزان 31 درصد بهبود یافت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تحلیلگران انتظار دارند قیمت فولاد در بازار داخلی هند ماه های آتی روندی نزولی داشته باشد. قیمت های صادراتی هم در حال حاضر افت شدیدی داشته اند و قیمت های وارداتی اختلاف زیادی با قیمت های داخلی دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی کشور درباره ریشه های بحران آب در کشور گفت: مسیری که در چند دهه گذشته طی شده، اکنون شرایطی را بوجود آورده که بازگشت به نقطه آغاز را بسیار پرهزینه خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، احمد سعیدبخش به عنوان مدیرعامل هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: وجود معادن غیرفعال زیاد در این استان نشان از سیاست های نادرست در این بخش است که نیازمند اصلاح سریع و جدی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک، از صدور مجوز ورود موقت ماشین آلات و خودروهای معدنی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۶    
شیوا نیک وظیفه- هفته گذشته قیمت شمش تا روز سه شنبه ثابت ماند و سپس قیمت بورس با کاهش اعلام گردید که همین امر باعث کاهش قیمت شد البته با توجه به روند رو به نزول نرخ های جهانی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن یزد از ارسال افزون بر هشت میلیون تن مواد معدنی و فرآورده های آنها از این استان به مقاصد اصفهان و خوزستان و بخشی نیز جهت صادرات به بندرعباس طی هفت ماهه سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در جلسه کارگروه کنترل مدیریت که با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد به بیان عملکرد 7 ماهه نخست سال 1400 در بخش های مختلف پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بهرام شکوری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: از نظر آمار تولید فولاد در سال 1399 حدود 30 میلیون تن فولاد تولید شده است و هدف گذاری سال 1404 برابر با 55 میلیون تن ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تلاشگران خط اصلاح شماره 4 ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه توانستند با ثبت رکورد تولید 20 هزار و 650 تن کلاف سرد اصلاح شده در آبان ماه 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه طبق توافقات انجام شده عرضه تلفیقی محصولات خود را از آذرماه آغاز خواهد کرد و در نخستین مرحله ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۱    
بیش از 40 کشور در اجلاس آب و هوایی COP26 موافقت کردند تا انرژی زغال سنگ را کنار بگذارند. این توافق شامل 18 کشور است که قول داده اند برای اولین بار سرمایه گذاری در نیروگاه های زغال سنگ جدید را به ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سعید عابدی، مدیر خرید و حمل مواد اولیه شرکت فولاد مبارکه، اظهار کرد: وجود برخی دلالان می تواند تسهیلگر باشد، اما گروه دیگری از آن ها عامل افزایش قیمت یا مشکلات دیگر در حوزه تأمین می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاری و راه اندازی طرح ها، اکتشاف، فعال سازی معادن، تنوع سازی در تامین مالی و هدایت نقدینگی، بومی سازی، تقویت زیرساخت ها و جایگاه صندوق بیمه فعالیت های معدنی، توسعه برنامه های آموزشی و.. ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به دستور مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، کمیته عالی تحول در امور پیمانکاران تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه- شرکت فولاد آلیاژی ایران که بزرگ ترین تولیدکننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانه های فولاد آلیاژی دنیا به شمار می رود مشتمل بر کارخانه های فولادسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در ارزیابی 6 ماهه اول سال مدیران شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل گهر با عنوان عملکرد مدیریت ، مدیران برتر این شرکت شناخته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان در تلاش برای مدیریت نقدینگی، به سمت توسعه زیرساخت ها و تقویت صنایع پایین دستی معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکز حراست ایمیدرو با حضور نماینده حراست کل کشور و رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: امروز ایمیدرو و بخش معدن و صنایع معدنی برای توسعه، نیازمند عمل بسیجی وار است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
صبح شنبه 6 آذر با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید مجتمع مس سونگون به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور بیابان سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور اقدام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برای احیای عرصه های بیابانی در شهرستان اردکان را یک اقدام الگویی برای سایر سرمایه گزاران و صنعتگران یزد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه برای نخستین دوره موفق به اخذ گواهینامه ISO10015 ویرایش 2019(مدیریت شایستگی و توسعه افراد) گردید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت اسلب در اکثر کشورهای واردکننده از یک روند نزولی پیروی می کند. این موضوع شامل آمریکا می شود علیرغم اینکه قیمت محصولات تخت در آنجا در بالاترین سطح جهانی باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از اعلام آمادگی برای مشارکت با انبوه سازان برای ساخت مسکن خبر داد گفت: متناسب با محل زمین می توانیم مشارکت در ساخت با انبوه سازان داشته باشیم و واحدهای سهم وزارت راه وشهرسازی را با ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات مواد معدنی از بندر چابهار 200درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت MMTE واحد بریکت سازی فولاد سفیددشت را احداث و راه اندازی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
این فولادساز خراسانی برای هفته منتهی به 5 آذرماه توانست درآمدزایی 144 میلیارد و 892 میلیونی را به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه موفق به فروش 960،639 تن از محصولات خود در بازار داخل کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایران بر اساس آخرین گزارش منتشر شده توسط انجمن جهانی فولاد (WSA) جایگاه خود را به عنوان دهمین تولیدکننده بزرگ فولاد جهان طی ژانویه تا اکتبر 2021 حفظ کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰    
بر اساس داده های انجمن جهانی فولاد منتشر شده در 23 نوامبر، تولید جهانی فولاد خام در ماه اکتبر 10 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت و به 145 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۶    
بخش معادن و صنایع معدنی پیشران اقتصاد است و با متحول شدن این بخش، سایر بخش های صنعتی و اقتصادی کشور متحول خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: وزارت صمت برای احداث واحد های فرآوری معدنی تسهیلات حمایتی پرداخت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه- شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه استخراج و بهره برداری از معادن مس، تولید محصولات پرعیار سنگ معدن و محصولات مسی نظیر کاتد، اسلب، بیلت و مفتول هشت میلیمتری فعالیت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اعلام کرد: با همکاری شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان اردکان، فاز اجرایی طرح بدام اندازی گازهای خروجی دودکش های کارخانه چادرملو بروش BOO تا پایان سال جاری شروع ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس هیأت عامل ایدرو به همراه معاونین و مدیران این سازمان و مسئولین استانی از مجتمع صنعتی فولاد اسفراین بازدید و در جشن شکرگزاری افزایش تولید این مجموعه شرکت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت این استان خبرداد: خراسان رضوی با دارا بودن 898 معدن رتبه نخست از نظر تعداد معادن کشور را به خود اختصاص داده است .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر اردشیر سعدمحمدی در مجمع عمومی فوق العاده با تشریح دلایل بنیادی برای افزایش سرمایه گفت: این صنعت بزرگ با توجه به طرح های توسعه در دست اجرا و رشد ذخایر معدنی دستیابی به درآمد 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
همایش تجلیل از منتخبین جهادی استان اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت موضوع معدن در کشور و شرایط موجود برای توسعه بخش معدن با هدف رونق اقتصادی و اشتغال پایدار و جبران کاهش درآمد نفتی، طرح اقتصاد مقاومتی احیاء ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
بازدید رییس جمهوری از معادن زغال سنگ ناحیه پروده طبس در سومین سفر استانی به مقصد خراسان جنوبی پنج مصوبه داشت که اصلاح دستمزد کارگران این معادن در لیست ارسالی به تامین اجتماعی از جمله این مصوبات است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اعتراضات این روزهای اصفهان به خاطر کمبودشدید آب نتیجه سیاست غلطی است که صنایع فولادی و آب بر را به جای استقرار در سواحل مکران درمرکز کشور مستقر کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: یک واحد تولیدکننده فولاد در این استان به دلیل عرضه خارج از شبکه محصولات 105 میلیارد ریال جریمه شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
در حکمی از سوی دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، جهانگیر رضوی به عنوان مدیر جدید مجتمع مس سونگون منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن به بررسی نقش نظام بانکی در رونق تولید و تقویت زنجیره های ارزش پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه هیأتی از معاونین و مدیران بانک ملی ایران، عصر سه شنبه مورخ 2 آذر 1400 از شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران بازدید نمودند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
راه های توسعه و همکاری شرکت فولاد خوزستان و بانک ملی ایران در نشستی بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین برگزاری اهدا کولر گازی با مشارکت فولاد اکسین به تعدادی از نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد خوزستان انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خانم دکتر سحر گلکاری حق، نایب رییس هیات مدیره شرکت امرتات سرام و عضو سابق هیات مدیره گلدیس کاشی یزد در هشتمین دوره انتخابات انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک ایران برای نخستین بار در تاریخ این ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فولاد ارفع در آبان با ثبت درآمد 715 میلیارد تومانی رشد 113 درصدی در قیاس با مهرماه داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از بهره برداری هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در قالب واحدهای فرآوری معدنی در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
جلسه هیات مدیره شرکت فولادمتیل در تاریخ چهارشنبه 3 آذر ماه 1400 تشکیل و از خدمات آقای سیروس حامدی دردوران تصدی مدیریت عامل شرکت فولاد متیل تقدیر به عمل آمد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی “تجلی” از روز گذشته، در قالب افزایش سرمایه از طریق فرابورس آغاز شده و قیمت اسمی هر سهم نیز 100 تومان در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین نیکخواه، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد و جمعی از مدیران این شرکت به دعوت فولاد مبارکه اصفهان با حضور در محل کارخانه، از این مجموعه بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح جلسه این کمیسیون با مسئولان وزارتخانه های صمت، اقتصادی و کار گفت:در این جلسه توافقاتی با مسئولان برای تدوین سند راهبردی و تهیه بسته حمایتی برای حل مشکل کارگران صنعت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع فولاد گفت: با توجه به اینکه جایگزینی برای گاز در صنایع فولاد نداریم، قطع گاز مصرفی آن ها به معنای توقف تولید است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: مشکلات مختلف در حوزه صنعت سنگ و معدن موجب فرار بخش زیادی از سرمایه ها از بخش معدن شده است، در حالی که سرمایه گذاری در این حوزه علاوه بر حرکت بیشتر صنعت معدن ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنعت صنفی سیمان ضمن اشاره به اینکه گاز کارخانه های سیمان که از نیمه آبان با محدودیت مواجه شده است، با توجه به جایگزینی سوخت هنوز برای تولید مشکل ایجاد نکرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت؛ معدن و تجارت استان قم با اشاره به ظرفیت های معادن در رونق تولید، از سرمایه گذاری 219 میلیارد ریالی در بخش معادن استان قم خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵    
شیوا نیک وظیفه- روز گذشته نشست رویداد استراتژیک با محوریت چشم انداز فولاد ایران و واکاوی فرصتها و چالش های این حوزه توسط اندیشکده سیاست گذاری و مطالعات صنعت و معدن وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام با ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از خبرنگاران معلول استان اصفهان یکم آذر ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان از خط تولید این شرکت بازدیدکرده و در جریان روند فعالیت های و آخرین شرایط تولیدی آن قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه گفت: فولادمردان جبهه صنعت در آبان ماه سال جاری موفق به عبور از ظرفیت اسمی و ثبت رکورد تاریخی تولید ورق های نورد سرد در تاندم مداوم از ابتدای راه اندازی فولاد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس گندله سازی از انجام موفقیت آمیز تعمیرات برنامه ریزی شده واحد گندله سازی خبر داد و گفت: با حمایت معاونت بهره برداری، مدیران ناحیه آهن سازی، تعمیرات مرکزی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه- فولاد هرمزگان در آبان ماه به میزان 755 میلیارد تومان فروش در بورس کالا و برای آذر ماه به میزان 1،425 میلیارد تومان فروش سلف ثبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
امیر علی طاهرزاده، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: هدف از انجام فعالیت های اکتشافی معدن موته، توجه به تداوم تولید، حفظ و افزایش اشتغال و استفاده بهینه از منابع در اختیار است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو به همراه علی نبوی دستیار ویژه وزیر صنعت معدن و تجارت ضمن افتتاح معدن جدید طلا دره اشکی در موته و اتاق اسیدشویی مجتمع، از بخش های مختلف مجتمع بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مهندس آسیابان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج پیامی منتشر نمود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح ویژه وزارت صمت از طریق قراردادهای کشف پریمیوم محصولات صنعتی و معدنی که از روز چهارشنبه 26 آبان ماه با معامله 175هزار تن شمش بلوم و 120 تن مس کاتد آغاز شد و شنبه هفته جاری نیز با معامله 20 هزار تن ...
مشاهده نتایج بیشتر...