دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۶:۰۶Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

خبرهای مردم فردا 2 شهریور 1401 - mardomefarda.ir

مردم فردا 29 اسفند 1400 مردم فردا 31 فروردین 1401 مردم فردا 1 اردیبهشت 1401 مردم فردا 1 خرداد 1401 مردم فردا 1 تیر 1401 مردم فردا 1 مرداد 1401 مردم فردا 1 شهریور 1401 مردم فردا 2 شهریور 1401 مردم فردا 3 شهریور 1401 مردم فردا 4 شهریور 1401 مردم فردا 5 شهریور 1401 مردم فردا 6 شهریور 1401 مردم فردا 7 شهریور 1401 مردم فردا 8 شهریور 1401 مردم فردا 9 شهریور 1401 مردم فردا 10 شهریور 1401 مردم فردا 11 شهریور 1401 مردم فردا 12 شهریور 1401 مردم فردا 13 شهریور 1401 مردم فردا 14 شهریور 1401 مردم فردا 15 شهریور 1401 مردم فردا 16 شهریور 1401 مردم فردا 17 شهریور 1401 مردم فردا 18 شهریور 1401 مردم فردا 19 شهریور 1401 مردم فردا 20 شهریور 1401 مردم فردا 21 شهریور 1401 مردم فردا 22 شهریور 1401 مردم فردا 23 شهریور 1401 مردم فردا 24 شهریور 1401 مردم فردا 25 شهریور 1401 مردم فردا 26 شهریور 1401 مردم فردا 27 شهریور 1401 مردم فردا 28 شهریور 1401 مردم فردا 29 شهریور 1401 مردم فردا 30 شهریور 1401 مردم فردا 31 شهریور 1401 
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۰    
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان گفت: تمام تمرکز ما بر مسابقات جهانی امارات است تا بتوانیم ضمن دفاع از عنوان دوره گذشته روی سکو برویم.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۰    
روابط عمومی مجلس در اطلاعیه ای درباره گزارش تحقیق و تفحص فولاد مبارکه اعلام کرد: آن چه در فضای رسانه ای منتشر شده است نسخه ای از گزارش تحقیق و تفحص است که باید بعد از بررسی نهایی و اصلاح لازم به قوه ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۱:۵۰    
جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا سه شنبه شب درخصوص توافق هسته ای با ایران گفت: بر این باوریم که این توافق بهترین راه برای رسیدن به نتیجه است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۵    
قاسم محبعلی نقش فشارهای مخالفان برجام از جمله رژیم صهیونیستی را نادیده نمی گیرد اما معتقد است که دولت بایدن ممکن است در راستای خرید زمان، پاسخگویی را عقب انداخته باشد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۵    
نتایج یک مطالعه جدید بین المللی که در آن مجموعه ای از عکس های افراد شبیه به هم همراه با تجزیه و تحلیل DNA، مورد بررسی قرار گرفته اند، نشان می دهند که شباهت شدید چهره افراد ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۷:۰۲    
سرمربی سابق ایران برای نشستن روی نیمکت غول فوتبال مصر رقیب پیدا کرد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۶:۰۲    
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد در رقابت های قهرمانی جهان هر مسابقه حکم فینال دارد و پیش بینی قهرمان این دوره بسیار دشوار است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۵:۰۲    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت وگویی به سوالاتی درباره آخرین وضعیت فعالیت های آژانس در ایران با توجه به تحولات احیای توافق هسته ای پاسخ داد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۴:۰۲    
عضو تیم ملی جودو گفت: تیم ملی جودو ایران پس از سه سال دوری از رقابتهای بین المللی موفق به کسب مدال برنز مسابقات تیمی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شد که این اتفاق کار بسیار بزرگی بود.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۴:۰۲    
ساترا با برگزاری جلسات با مدیران پلتفرم ها و تولید کنندگان محتوای فضای مجازی می خواهد جای پای خود را برای تنظیم گری در این عرصه محکم کند.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۳:۰۲    
وزارت دفاع هند از آزمایش موفق موشک برد کوتاه علیه یک هدف هوایی پر سرعت خبر داد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۲:۰۲    
همه چیز از یک کلیپ چند ثانیه ای شروع شد. در این کلیپ که در اتوبان نیایش ضبط شده بود، زورگیر خشنی با قمه و چاقو به جان دختر پژو سوار افتاده بود و با تهدید او به قتل، در روز روشن و در ترافیک بزرگراه ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۳:۳۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: چیزی که هنوز تصویب نشده و در مجلس است را چه طور دولت می تواند اجرا کند؟! من بارها گفته ام که چیزی به عنوان قانون یا طرح صیانت نداریم ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۳:۲۲    
نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد اگر در حال حاضر به کووید 19 آلوده شوید، زمان عفونت تا شروع احتمالی علائم، دوره کمون، به طور قابل توجهی کوتاه تر از ابتدای همه گیری است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۳:۰۲    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: قرار بود یک بازی دوستانه با اسلوونی برگزار کنیم اما آنها این مسابقه را خیلی جدی گرفتند.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۳:۰۲    
رئیس دولت انتقالی جمهوری مالی در دیدار امیرعبداللهیان خواستار تقویت هر چه بیشتر همکاری های اقتصادی، تجاری و علمی دو کشور شد و بر آمادگی این کشور برای میزبانی از صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی ایران ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۲:۰۹    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که صادرات غلات اوکراین در ماه جاری به همان اندازه است که قبل از حمله روسیه صورت می گرفت.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۱:۰۲    
شبنم مقدمی با بازی در شش به علاوه یک سریال خانگی رکورد دار حضور در شبکه نمایش خانگی شد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۰:۳۷    
ملی پوش شطرنج ایران موفق شد در مسابقات ابوظبی به پیروزی دست یابد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۲    
رئیس گروه مدیریت بیماری های قابل انتقال بین انسان و حیوان مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: در افرادی که هیچ گونه ریز فاکتور نداشته و جزء گروه های پر خطر نیستند ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۹:۳۷    
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت، زمان و آدرس محل مصاحبه، معاینه و گزینش رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال 1401 خبر داد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۹:۳۲    
رئیس جمهور اوکراین شامگاه سه شنبه در سخنرانی گفت که این کشور آماده انجام مذاکرات آتش بس با روسیه نیست.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۹:۰۲    
با رای مجلس به طرح استفساریه و در صورت تایید شورای نگهبان، نمره تراز ملاک قبولی در آزمون وکالت می شود.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید براینکه واردات خودرو در انحصار خودروسازان نخواهد بود، گفت: آیین نامه واردات خودرو نهایی شد و هر کس که بتواند شرایط آیین نامه را رعایت کند ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۲    
گلکسی A04 سامسونگ با دوربین 50 مگاپیکسلی معرفی شد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۲۷    
یک روزنامه آمریکایی با استناد به اظهارات مقامات آمریکایی گمانه زنی هایی را درباره حصول توافق بر سر حل وفصل مسئله هسته ای ایران در آینده نزدیک مطرح کرد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۷    
سازمان ملل خواستار توافق طرفین در اوکراین برای غیرنظامی کردن نیروگاه هسته ای زاپروژیا شد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۲    
با ادامه روند نزولی تورم پس از شوک حذف ارز 4200، تورم ماهانه به 2 درصد کاهش یافت.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۲    
تلاش برای انتخاب بهترین فیلم هر کشور به عنوان نماینده حضور در رقابت اسکار بین المللی هر سال شوری در کشورهای مختلف برمی انگیزاند؛ اما همه کشورها این مسیر را یکسان طی نمی کنند.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۳۷    
وزارت دفاع ترکیه ضمن محکومیت ایجاد مزاحمت جنگنده های یونانی برای هواپیماهای کشورش، اعلام کرد که این موضوع را به اطلاع مقامات ائتلاف ناتو رسانده است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۳۱    
بر اساس داده های موجود، درآمد برندهای مشهوری مثل نایک، گوچی، دولچه گابانا، آدیداس و تیفانی از فروش توکن های غیرمثلی (NFT)، مجموعاً 260 میلیون دلار بوده است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۲    
بررسی آمارهای مرکز آمار ایران نشان می دهد، سه گروه از مجموع کالاهایی که در دسته خوراکی ها و آشامیدنی ها قرار دارند طی یک ماه گذشته با کاهش قیمت مواجه شدند.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۲    
فیلم ریست به کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه کنندگی سیدامیر سیدزاده در ادامه روند حضور در رویدادهای و فستیوال های بین المللی، به چهارمین جشنواره تارک - Thurrock Film Festival - انگلستان راه پیدا کرد .
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۲    
عصر دیروز اول شهریورماه فیلم سینمایی انفرادی با عبور از دینامیت ، به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۱    
وزیر آموزش و پرورش گفت: کلاس های دانش آموزان قطعا از اول مهر ماه حضوری برگزار می شود.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۷    
معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه در کانال تلگرامی خود نوشت به لطف "عملیات ویژه نظامی روسیه"، شانس اوکراین برای پیوستن به ناتو "صفر" است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۶    
نحوه تأثیر معدل امتحانات نهایی دوره متوسطه (سابقه تحصیلی) در فرآیند سنجش برای پذیرش و ورود به دانشگاه ها و نسبت میان سوابق تحصیلی و آزمون سراسری برای ورود به دانشگاه ها در هر سال اعلام شد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۶    
عضو اتاق بازرگانی تهران می گوید عدم تخصیص سرمایه های جدید در زیرساخت های نفتی باعث شده ایران در این حوزه از رقبای منطقه ای خود عقب بیفتد ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۲    
دستگاه قضایی عراق دستور ممنوع السفر شدن دو رهبر جریان صدر و مصادره اموال آن ها را صادر کرد.