یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۴:۳۰Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

مشرق نیوز (mashreghnews.ir)

مهمترین خبرهای مشرق نیوز بر روی ایمیل شما

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 1 خرداد 1400 مشرق نیوز 2 خرداد 1400 مشرق نیوز 3 خرداد 1400 مشرق نیوز 4 خرداد 1400 مشرق نیوز 5 خرداد 1400 مشرق نیوز 6 خرداد 1400 مشرق نیوز 7 خرداد 1400 مشرق نیوز 8 خرداد 1400 مشرق نیوز 9 خرداد 1400 مشرق نیوز 10 خرداد 1400 مشرق نیوز 11 خرداد 1400 مشرق نیوز 12 خرداد 1400 مشرق نیوز 13 خرداد 1400 مشرق نیوز 14 خرداد 1400 مشرق نیوز 15 خرداد 1400 مشرق نیوز 16 خرداد 1400 مشرق نیوز 17 خرداد 1400 مشرق نیوز 18 خرداد 1400 مشرق نیوز 19 خرداد 1400 مشرق نیوز 20 خرداد 1400 مشرق نیوز 21 خرداد 1400 مشرق نیوز 22 خرداد 1400 مشرق نیوز 23 خرداد 1400 مشرق نیوز 24 خرداد 1400 مشرق نیوز 25 خرداد 1400 مشرق نیوز 26 خرداد 1400 مشرق نیوز 27 خرداد 1400 مشرق نیوز 28 خرداد 1400 مشرق نیوز 29 خرداد 1400 مشرق نیوز 30 خرداد 1400 
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد که سرماخوردگی عادی می تواند سیستم ایمنی بدن را فعال کند و نقش حفاظتی در مقابل کروناویروس داشته باشد.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس صوت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره وضعیت آلودگی صوتی در پایتخت، آلوده ترین نقطه تهران، راهکارهای جایگزین دیوار صوتی و وضعیت این نوع آلودگی در شرایط کرونا توضیحاتی ارائه داد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی تبیان با اشاره به مسئولیت شیعه بودن در نگاه دکتر شریعتی، 29 خرداد سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی را گرامی داشت. ...
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مطالعات نشان می دهد اسیدهای چرب امگا 3 می توانند گزینه مناسبی برای اختلالات مغزی مرتبط با التهاب از جمله افسردگی باشند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا پس از 2 دهه حضور نظامی مستقیم و جنگ در خاورمیانه قادر به خروج از این باتلاق خودساخته و خودخواسته نیست.
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی خبرگزاری اویس مستندی کوتاه از ماه ها برنامه ریزی سرویس های امنیتی غربی برای تحریم انتخابات و شکست این پروژه منتشر کرد. دانلود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گردهمایی هواداران حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه 29 خرداد 1400 در خیابان سردار شهید سلیمانی ارومیه برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
افرادی که به ویروس اچ آی وی مبتلا هستند مجبورند از انواع داروهای قدرتمند برای کنترل بیماری خود استفاده کنند، اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که آنها باید نگران خطر مضاعف مرگ قلبی هم باشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی خودرویی هواداران حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات شامگاه روزشنبه 29 خرداد 1400 در البرز برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه به بیان توصیه هایی برای برای در امان ماندن از گرما زدگی پرداخت.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی تصریح کرد: بازدارندگی سامانه پدافندی رژیم صهیونیستی (موسوم به گنبد آهنین) به آخر خط رسیده و قادر به دفاع از این رژیم نیست.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که رشد اقتصادی کشور در هشت سال دولت روحانی متوقف شد، اما، نقدینگی رشدی سرسام آور در حد افزایش 3 هزار هزار میلیارد تومان (هفت برابر) داشته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان موسوم به ارتش ملی لیبی با بستن مرزهای این کشور و الجزایر آمد و شد در این مناطق را ممنوع اعلام کردند.
  ۲ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: مجری به نتانیاهو: اسراییل کابوس چه کسانی را می بیند؟ سه تا را به ترتیب بگو! نتانیاهو : ایران ، ایران ، ایران. مجری : چرا ایران؟! ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر باسابقه آمریکایی تاکید کرد: آمریکا نتوانسته جلوی تبدیل شدن عراق به یک پل استراتژیک بین ایران، سوریه و حزب الله را بگیرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی فرمانداری شادگان منتخبین نهایی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی در این شهر را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال اسپانیا در دیدار برابر لهستان با تساوی یک بر یک متوقف شد تا فاصله زیادی با چهره یک مدعی برای موفقیت در یورو 2020 داشته باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ستاد انتخابات استان قم با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی را در خصوص زمان اعلام نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر قم اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار وفرماندار ویژه خرمشهر نتایج انتخابات اعضای شورای شهر خرمشهر و مینوشهر را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فهرست نهایی منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر شوشتر توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد .
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسامی منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرهای تابع قم اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نتایج نهایی شمارش آرای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان شوش اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
افراطیون اصلاح طلب بجای تمجید از مردم به جهت حضور در انتخابات و ارائه طرح و برنامه برای پیشرفت کشور،مدعی هستند که با تغییر دولت ها هیچ پیشرفتی در کشور حاصل نخواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیسی برای همه جمهور / نقشه راه تحول اقتصادی / آماده باش برای کنکور/ دو راهی سرنوشت دولت آینده، عناوین برخی از روزنامه های صبح امروز است.
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی تبیان نوشت: رسانه ها برای تحریم انتخابات از چه روش هایی استفاده کردن؟ دانلود ...
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: یه روزی تو کربلا! وهب نصرانی جایی ایستاد که برخی اصحاب پیامبر نتونستند بیان. ...
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: از فحاشی براندازها تعجب نکنید! بابت شکست پروژه تحریم انتخابات، سوزش فوق العاده زیادی تحمل می کنند و یکی از راه های تخلیه دردی که بلدند، همین فحاشی ست.. ...
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش مشرق محسن مهدیان در توئیتی نوشت: دستپاچگی ضدانقلاب عالیه. یکی نوشته صداوسیما فیلم های قدیمی پخش کرده. آن یکی نوشته آرای اعتراضی و باطله باید از مشارکت کم بشه. ...
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن گفت کودکان یمن می دانند چه کسی آن ها را با هواپیماها و محاصره کشورشان کشته است و می دانند چه کسی خون و کودکی آن ها را با تمدید دوران ریاست خود معامله می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان فیلم تبلیغاتی آقای روحانی در سال 92، درباره نتیجه انتخابات نوشت: اصلاح طلبان به شیشه هایِ دودیِ خودروهای شان، و به خانه هایِ شمالِ شهری شان که نمایی برای دیدنِ باقیِ مردم نداشت، باختند.
  ۴ ساعت پیش    
جشن حماسه حضور مردم ارومیه در پای صندوق های رای و پیروزی آیت الله سید ابراهیم رییسی عصر امروز در ارومیه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر یمنی در توئیتی نوشت: با انتخاب رئیسی در إیران، ما در یمن امیدواریم جمهوری إسلامی إیران را در لباس حسینی کربلایی جدید و حامل شمشیر ذوالفقار ببینیم. ...
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی معلم یادگیرنده مادام العمر نوشت: روزنامه فرانسوی فیگارو روز پنجشنبه گزارش داد که در خلال بازدید ماکرون از مدرسه ای؛ یک دانش آموز با بلند کردن انگشت خود و کسب اجازه ...
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش مشرق علی نیکزاد در توئیتی نوشت: با وجود فشارهای سهمگین اقتصادی، ترس از کرونا و تلاش بی سابقه دشمن برای تحریم انتخابات، مردم ایران گل کاشتند. ...
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش مشرق مشاور وزیر بهداشت در توئیتی نوشت: گروه های حساس، بیماران و سالمندان جمعیتی در حدود 10میلیون نفر را تشکیل می دهند که بسیاری از آنها به خاطر نگرانی از کرونا نتوانستند در انتخابات مشارکت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جشن پیروزی سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور شهروندان تهرانی در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانداری قزوین دقایقی پیش نتیجه قطعی انتخابات شورای اسلامی شهر قزوین را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: جدا از نتیجه، اینکه وزن و ضریب نفوذ اصلاح طلبان و ارشدشان، آقای خاتمی ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، حجت الاسلام پژمانفر رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در توئیتی نوشت: دلیل افزایش آرای باطله چیست؟! ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت که تهران در مذاکرات وین از آمریکا درخواست ضمانت کتبی عدم خروج مجدد واشنگتن از برجام را خواسته که دولت بایدن از ارائه این ضمانتنامه عاجز است.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
برد پرگل آلمان مقابل پرتغال، امیدهای تیم تحت هدایت یواخیم لو برای صعود به مرحله بعدی یورو 2020 را زنده نگه داشت.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق روح الله جمعه ای مشاور وزیر کشور در توئیتی با اشاره به تصویری از تعداد آرای کاندیداها که در تناقض با آرای اعلامی توسط وزارت کشور است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دماوند از مشخص شدن اعضای ششمین دوره شورای اسلامی این شهر خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی ایرانیک تی وی ویدئویی از صف طولانی در لندن برای تزریق واکسن کرونا منتشر کرد. دانلود ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام پیروزی ایت الله ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 توسط وزارت کشور، جشن خودرویی مردمی در خیابان های سمنان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار مشهد شنبه شب اسامی 15 نامزد منتخب ششمین دوره شورای اسلامی در این شهر را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی کسب اکثریت آرا و انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور، اقشار مختلف مردم قم با برپایی یک کاروان خودرویی این پیروزی را جشن گرفتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی در زمان ثبت نام، "رقیب" خود را "فساد" ، "بیکاری" و" تورم" دانست و همین مسأله پیامی را به مردم تشنه عدالت مخابره می کرد که : دولت آینده مبارزه با فساد را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی کسب اکثریت آرا و انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور، اقشار مختلف مردم قم با برپایی یک کاروان خودرویی این پیروزی را جشن گرفتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق روز شنبه تلفنی با حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب ایران گفت وگو کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
پرسپولیسی ها پیش از برگزاری بازی مقابل تراکتور آخرین تمرین خود را انجام دادند و راهی اردو شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانداری ساوجبلاغ اسامی منتخبین شورای شهر هشتگرد در استان البرز را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی خلق حماسه پرشکوه ملت بزرگ ایران اسلامی و انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش    
در این مقاله به نقش مهم فایروال ها در امنیت و همچنین مزایای آن خواهیم پرداخت. با پیشروی بیشتر دنیای تجارت به سمت دیجیتالی شدن، تمرکز سازمان های آینده نگر بر امنیت سیستم های خود در برابر تهدیدات ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هافبک هلندی باشگاه لیون سرانجام راهی بارسلونا اسپانیا شد.
  ۶ ساعت پیش    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: عبدالباری عطوان تحلیلگر سرشناس خطاب به برخی از کشورهای عربی: شما از انتخابات صحبت نکنید که فقط صندوق سبزیجات را می شناسید ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر امروز در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسفراین اسامی منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی این شهر را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود کارشکنی ها و تصمیمات غلط و جانبدارانه کنفدراسیون فوتبال آسیا توانستیم مقتدرانه هر 4 بازی را با برد پشت سر بگذاریم.
  ۶ ساعت پیش    
به گزارش مشرق سید یاسر جبرائیلی در توئیتی نوشت: مرکز رشد دانشگاه امام صادق(ع) دقیق ترین پیش بینی را از نتیجه انتخابات داشت. خدا قوت به دکتر مصباح الهدی باقری کنی و همکارانشان. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر نقاب مرکز شهرستان جوین در استان خراسان رضوی معرفی شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خوشاب مدعی شد: 100 درصد واجدان شرایط در این شهرستان در پای صندوق های رای حاضر شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به رئیسی گفت: توجه به شایستگان و اجازه ندادن به فرصت طلبان، علقه های نظام جمهوری اسلامی را با مردم عمیق تر خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی در بیانیه ای تاکید کرد: آنچنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم نظیر شما، ان شاء الله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می دهم.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با قدردانی از مشارکت حماسی ملت ایران در انتخابات 28 خرداد و تبریک به رئیس جمهور منتخب بر آمادگی همه جانبه خود برای تعامل و همکاری با دولت آینده تاکید کرد.
  ۷ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک نویسنده، شاعر و فعال رسانه ای مسیحی لبنانی در توئیتی پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تبریک گفت. ...
  ۷ ساعت پیش    
به گزارش مشرق محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: نرخ مشارکت در انتخابات از سوی دولت، هر قدر که اعلام شد، به خاطر کرونا، دست کم ده درصد به آن رقم اضافه کنید. ...
  ۷ ساعت پیش    
به گزارش مشرق زینب مغنیه خواهر شهید عماد مغنیه در توییتر به آیت الله رئیسی تبریک گفت. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه گفت، جنگ لفظی میان پاریس و آنکارا به آتش بس ختم شده است اما در زمینه اختلافات دو کشور نیاز به عمل وجود دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق حسن رشوند در توئیتی نوشت: از میان تحریم کنندگان داخلی این انتخابات از حزب "اتحاد ملت" گرفته تا "ملی- مذهبی ها"، آنکه بیش از همه با حضور مردم ضایع شد، احمدی نژاد و حلقه فرقه ای او بود ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرمان نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر کرمان را به صورت رسمی اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
روابط عمومی اورژانس 115 ایلام گفت: دقایقی پیش بخشی از تونل کبیرکوه ضمن ریزش یک کشته و یک مصدوم به دنبال داشته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق کانال تلگرامی آخرین خبر طرحی از درصد رای روسای جمهور در دوره های مختلف منتشر کرد. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این ...
  ۷ ساعت پیش    
به گزارش مشرق رضا پورحسین مجری مناظره های سال 88 در توئیتی نوشت: رسانه ملی در همه مراحل انتخابات 1400 خوش درخشید ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه رقابت های فوتبال یورو 2020، تیم ملی فرانسه در مصاف با مجارستان در شرایطی که عقب افتاده بود فقط توانست بازی را مساوی کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان داورزن گفت: 91 درصد واجدین شرایط در این شهرستان در پای صندوق های رای حاضر شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال استقلال باز هم به انتقاد از وضعیت مدیریتی این باشگاه پرداخت.
  ۸ ساعت پیش    
به گزارش مشرق سیدیاسر جبرائیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام در توئیتی نوشت: شرط برقراری عدالت این است که منابع عمومی کشور به مصارف اختصاصی نرسد. ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار تبریز نتایج انتخابات شورای شهر تبریز استان آذربایجان شرقی در جریان انتخابات روز جمعه 28 خرداد ماه را اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نشست مجمع دیپلماسی آنتالیا با وزرای خارجه لهستان و ترکیه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اعضای جدید ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل استان مازندران انتخاب شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
امیر قطر عصر روز شنبه پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلات از اعلام نتایج قطعی و رسمی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار حمیدیه از اعلام رسمی اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر حمیدیه استان خوزستان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ارمنستان پیروزی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
  ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: به عنوان حامی رئیسی بیش از اینکه خوشحال باشم، احساس مسئولیت میکنم و فکر میکنم بیش و پیش از دیگران باید مطالبه گر باشم ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب ایران از نخست وزیر عراق برای سفر به تهران دعوت به عمل آورده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانداری ساوجبلاغ اسامی منتخبین شورای شهر کوهسار را اعلام کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق علی ربیعی سخنگوی دولت در توئیتی نوشت: با پایان موسم رقابت و آغاز فصل اتحاد، سزاوار است پیروزی جمهوریت بر ناامیدی را قدر و سرمایه ای مسئولیت آفرین بدانیم. ...
  ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: غلبه ملت ایران بر جنود شیطانی یاس -که از جهات مختلف ...
  ۹ ساعت پیش    
فرماندار فریدن از به پایان رسیدن شمارش آرای شهرستان فریدن و معرفی اعضای جدید شورای اسلامی شهر داران خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار یزد نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر یزد را اعلام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک سایت افشاگر هشدار داد بیش از چهل نوجوان شیعه در عربستان سعودی با حکم اعدام مواجه هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با پیام های تبریک متعدد از جمله پیام تبریک رئیس جمهور عراق، نخست وزیر این کشور نیز پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی را با ارسال نامه ای به وی تبریک گفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
علی لاریجانی در پیامی پیروزی حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری از سوی وزیر کشور اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شوراهای شهرهای رشتخوار و جنگل اعلام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رییسه مجلس: دیروز سرور از وزارت کشور قطع شده بود و وزیر باید به مجلس پاسخگو باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...