شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۴:۵۱Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی (mcls.gov.ir)

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 30 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 3 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 5 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 7 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 8 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 10 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 11 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 12 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 13 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 14 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 15 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 16 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 17 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 18 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 19 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 20 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 21 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 22 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 23 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 24 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 25 فروردین 1400 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 26 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت "سید مرتضی طباطبایی" را به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیدگاه رهبر معظم انقلاب درباه مذاکره را بازتوییت کرد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست شورای فرهنگی استان از تشکیل کانون قرآن وعترت بهزیستی البرز در راستای آشناسازی بیشتر جامعه هدف بهزیستی با معارف اسلامی و فرهنگ دینی در سال 1400خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال 90 تا پایان سال گذشته بیش از 519 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در راستای پشتیبانی و مانع زدایی تولید؛ برای دومین بار از کارخانه قارچ کشت اورامان سبز "بزرگترین کارخانه قارچ غرب کشور" در سروآباد بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های ذیل برنامه سیاست های فعال بازار کار، زمینه ایجاد اشتغال 2 هزار و 135 نفر سال گذشته در استان فراهم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: 22 مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با مجوز رسمی از طریق اداره تعاون در استان فعالیت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال 90 تا پایان سال گذشته بیش از 519 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جلسه کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری عملکرد اشتغال استان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره گشایی از معضلات بنگاه های اقتصادی صیانت از نیروی کار است و در شرایط خاص اقتصادی باید شعار سال را در مانع زدایی از تولید با جدیت دنبال کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از 80 درصد اشتغال ایجاد شده در این استان از طریق تسهیلات هدفمند در بخش اشتغال خرد و خانگی، حمایتی و روستایی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه این استان به پایتخت صنعت کشور شهرت دارد و جمعیت کارگری آن با 3000 واحد تولیدی فعال قابل ملاحظه است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در اولین نشست سال جاری اعضای شورای هماهنگی ادارات زیر مجموعه وزارت کار در استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: هم اکنون 768 هزار و 562 نفر در کرمانشاه زیرپوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرار دارند که حدود 39 درصد از جمعیت 2 میلیون نفری استان را شامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون مساوات و تعهدات بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح همسان سازی، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی این استان افزون بر 2.5 برابر افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس نتایج طرح آمارگیری از نیروی کار، نرخ بیکاری استان در زمستان سال 1399 با کاهش 1.1 درصدی نسبت به فصل مشابه سال قبل به رقم 13 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به اردبیل گفت: رفع موانع از واحدهای تولیدی و حمایت از سرمایه گذاری دو رویکرد اصلی صندوق کارآفرینی امید در سال جدید خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: 61 درصد از آرای صادره مراجع حل اختلاف کارگری و کارفرمایی لرستان در سال 99 به سازش منجر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: با پرداخت تسهیلات کرونایی اشتغال 11 هزار و 144 نفر زنجانی تثبیت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست "نقش تامین اجتماعی در هزینه های کسب و کار" امروز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کارسازی و درآمدزایی به عنوان مولفه پایه در توسعه اقتصادی هر جامعه بسترساز سایر امور شده و از اهمیت بالایی در مناسبات تصمیم سازی کلان و پیشبرد اهداف توسعه محور برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که در سال گذشته ایجاد 15 هزار و 619 فرصت شغلی پیش بینی شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در سال جدید تمام تلاش خود را جهت کاهش نرخ بیکاری و شناسایی موانع پیش روی رونق تولید و اشتغال استان خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: کارفرمایانی که نیروی کار مورد نیاز خود را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی جذب کنند، به مدت دو سال از معافیت حق بیمه سهم کارفرما بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ضمن حضور در صندوق بیمه اجتماعی با مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در اولین جلسه گارگروه اشتغال استان گفت: با جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و انجام طرح های اشتغال زایی در سال 99 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از انجام 28 هزار و 284 فقره بازرسی موردی و ادواری توسط بازرسان این اداره کل از کارگاه های مشمول قانون کار و نظارت بر اجرای صحیح آیین نامه های ایمنی کارگاه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به میزان پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب دیده استان گفت: تاکنون به 13 هزار و 717 پرونده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
امینی از راه اندازی بیش از 42 مرکز مثبت زندگی در استان مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: پرداخت تسهیلات به پرونده هایی که سال گذشته روند ثبت نام آنها در سامانه کارا انجام شده است، همچنان ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با ارائه گزارشی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در سال گذشته گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: تعاونی های مرزنشین استان در صورت پرداخت اصل بدهی مالیاتی خود از بخشودگی صددرصدی جرائم قابل بخشش بدهی مالیاتی برخوردارمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: درخواست بازنشستگی یک هزار و 783 نفر که در مشاغل سخت و زیان آور فعالیت داشته اند، تأیید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تغییر رویکرد طرح های ضربتی به مدل های حمایتی و اجتماع محور را به عنوان تنها بخشی از پرونده درخشان سازمان بهزیستی بیان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی تشکل های کارگری کارفرمایی ثبت شده استان در پایان سال 1399 را 300 تشکل اعلام کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان تحقق و برگزاری تورهای ترویجی تعاون و کارآفرینی را یکی از برنامه های ابلاغی مهم ترویجی شش گانه بخش تعاون عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه با الگوی آموزشی سفارش محور، مبتنی بر اشتغال در استان فی مابین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه فنی و حرفه ای و انجمن صنفی کاریابی های استان کرمانشاه منعقد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: صیانت از نیروی انسانی و منابع مادی کشور در کارگاه های مشمول و پیشگیری از حوادث و بیماری های ناشی از کار و حفظ و ارتقای سلامتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برگزیدگان برتر ملی سی و دومین جشنواره امتنان همزمان با هفته کارگر تجلیل خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: توسعه نظارت بر تعاونی های مسکن و تعلیق مدیران ناکارآمد بعضی از تعاونی ها و شناسایی و تشویق مدیران موفق از مهمترین برنامه های نظارتی این اداره کل در سال ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 96 درصد مردم این خطه یارانه دریافت می کنند که بر اساس داده های آماری، دومین استان یارانه بگیر کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور حفظ و صیانت از نیروی انسانی و همچنین نظارت دقیق بر اجرای پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور امور زنان و خانواده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از برگزاری مجمع عمومی موسس انجمن زنان شاغل این وزارتخانه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از تشکیل دو کمیته پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در آذر بایجان شرقی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: "کمیته پشتیبانی از تولید" با محوریت معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و کمیته "مانع زدایی ها" با محوریت دبیر هیات امنای سازمان ها و صندوق های ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک ها نباید پرداخت تسهیلات را به تاخیر بیاندازند و با توجه به این که منابع تسهیلات اشتغال روستایی خارج از منابع داخلی بانک ها است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات کارگران خصوصا زنان کارگر استان تهران و بررسی راه های برون رفت از آنها در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کشوری از 5 خدمت ویژه به بازنشستگان کشوری شامل چاپ فیش حقوقی، چاپ حکم، صدورگواهی کسر از حقوق ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رونمایی پوستر نخستین جشنواره عکس کارا خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 63 کارفرمای متخلف که اتباع غیرمجاز را سال گذشته به کارگرفته بودند راهی دادگاه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: اکنون شمار مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان هزار و 14 نفر است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 74 نفر کمتر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با هدف گذاری انجام شده و همراهی بانک های عامل تمامی تسهیلات مربوط به اشتغال روستایی، مشاغل خانگی تا پایان سال به صورت کامل جذب و پرداخت خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که در سال گذشته 51 شرکت تعاونی در استان، گفت: با تشکیل این تعداد شرکت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به امضای سند همکاری های 5 ساله ایران و عراق گفت: این سند، نقشه راهی برای همکاری های مشترک ایران و عراق در عرصه مسایل مربوط به بازار کسب و کار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای هماهنگی ادارات زیر مجموعه وزارت کار در کردستان با دستور کار راهکارهای تحقق اهداف شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و گرامیداشت هفته کارگر در سنندج برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی تفاهم نامه طرح تحول اقتصادی و اشتغال استان گلستان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از فعالیت 7292 شرکت تعاونی در استان خراسان رضوی تا پایان سال 99 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در سال 99 با استفاده از همه توان و ظرفیت کارگروه تخصصی اشتغال، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کمیسیون کارگری شورای تامین استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از کاهش 50 درصدی حوادث ناشی از کار در این استان طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستگاه های اداری و بانک ها همه تلاش خود را در سال جاری برای حمایت از اشتغال ورفع موانع پیش روی تولید به کار گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی استان براساس طرح همسان سازی و احکام حقوقی سال 1400 بین 39 تا 43 میلیون ریال می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر استفاده از ظرفیت مهم سپاه در رونق دهی به کسب و کار و ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
چهارشنبه گذشته جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مسأله تصویب یا عدم تصویب لوایح مرتبط با اف.ای.تی.اف لغو شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در دیدار محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عادل الرکابی، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، راه های گسترش همکارهای دو کشور در حوزه های مرتبط بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان در سفر خود به کشور عراق با علی عبدالامیر علاوی وزیر دارائی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، در شهرستان یزد، استان یزد تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی امنیت شغلی را دغدغه کارگران دانست و گفت: امنیت شغلی فقط در قرارداد کار خلاصه نمی شود و امنیت روانی و سایر شاخصه های دیگر هم از مؤلفه های امنیت شغلی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از ارائه آموزش های مهارتی به 22 هزار و 872 نفر در این استان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی مشکل دار و گره گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هشت هزار و 800 نفر در این استان با دریافت چهار هزار و 720 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در مدت سه سال گذشته شاغل شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مسکن بهزیستی استان قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در سامانه وزارت کشور بهزیستی استان قزوین در سال گذشته 724 شغل جدید را برای مددجویان ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی بیمه عمر و حادثه صبا تا 27فروردین ماه جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با تشریح برنامه های سفرش به عراق؛ امضای سند پنج ساله و تبادل کار و فرصت های شغلی را از جمله مهمترین آنها برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، شب گذشته به عراق سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۶۵ سایت دیگر  
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال 1400 توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت تولید برق خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز ظرف حداکثر دو ماه، انتخابات تشکل های کارگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تجدید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از افزایش میانگین 77درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال 99 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین2 هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به 4500 استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت والده شهین دخت مولاوردی را تسلیت گفت .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۹۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در تشریح خدمات اداره کل در حوزه بیمه بیکاری در ایام شیوع کرونا در سال از برقراری بیمه بیکاری برای 5529 نفر در سال 1399 خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید در هشت سال خدمت خود،گام های بلندی را برای اشتغالزایی و حمایت از بنگاه های اقتصادی در استان قزوین برداشته و برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی کارجویان و کارفرمایان با برنامه ریزی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به تشکیل و آغاز فعالیت انجمن صنفی دستیاران و منشی های پزشکان در یزد گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: طی سال گذشته حدود 60 درصد پرونده های شکایت کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص به صورت الکترونیکی رسیدگی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان توجه به مؤلفه های اقتصاد مقاومتی،تکیه بر دانش و فناوری بومی و حمایت از اشتغال های پایدار از طریق ایجاد و توسعه تعاونی های کارآمد و دانش بنیان را از مؤلفه های ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مرکز ملی آمار ایران در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که نرخ مشارکت اقتصادی در استان 863 هزار نفری خراسان شمالی چهار درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: بهزیستی البرز در حال رایزنی برای ارائه تسهیلات با شرایط بهتر برای مددجویان تحت پوشش در استان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار سال، این اداره کل با همکاری صندوق کارآفرینی امید به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیل ها و نیازهای استان تسهیلات کم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعطای کارت اعتباری خرید به مردم گفت: در مرحله نخست، مشمولان سهام عدالت و یارانه معیشتی این کارت را دریافت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: این استان پارسال در سهمیه مصوب اشتغالزایی، 12 درصد از برنامه هدف گذاری شده پیشی گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر تلاش برای تحقق شعار سال افزود: اشتغال و تولید و حمایت از نیروی کار مهمترین عامل در تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک 122 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از 1625 درخواست واصله از سوی متقاضیان و از طریق سامانه الکترونیکی به دبیرخانه مشاغل سخت و زیان آور در سال 1399 خبر داد و افزود ...
مشاهده نتایج بیشتر...