دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۶:۳۰Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

مرصاد (mersadnews.ir)

مهمترین خبرهای مرصاد بر روی ایمیل شما

  ۹ دقیقه پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به یوسفعلی میرشکاک شاعر و نویسنده، درگذشت فرزند وی را تسلیت گفتند.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: متاسفانه یکی یکی شاهد خشکی تالاب ها هستیم که اولین نمونه آن رودخانه برف آباد اسلام آبادغرب سپس سراب یاوری بود و اکنون هم تالاب هشیلان در حال خشک ...
  ۴۹ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز: در اجرای مصوبات کارگروه تنظیم بازار روسای ادارات تعزیرات حکومتی و صنعت ، معدن و تجارت و کارشناس جهاد کشاورزی از مرغداری ها سطح شهرستان بازدید بعمل آمد.
  ۱ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: در حال حاضر در سطح استان کرمانشاه حدود 170 گروه جهادی فعال در عرصه های مختلف عمرانی، بهداشت و درمان، آموزشی، کشاورزی، اقتصادی ...
  ۱ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: آیت الله علماء گفت: کشور ما یک کشور زرخیز است چرا که به لحاظ گاز، نفت و معادن در رتبه های اول دنیا قرار دارد، ثروت ما در دنیا بی نظیر است ...
  ۱ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی با اشاره به نقش مؤثر آموزش در پیشگیری از سوانح گفت: دستگاه های مسئول از تمامی ظرفیت در حوزه آموزش ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: افزایش ناگهانی و چند درصدی مسکن در هر سال قدرت برنامه ریزی برای صاحبخانه شدن مستاجران را خریده و با این قیمت های سر به فلک کشیده مستاجران با ودیعه های که دارند قادر به اجاره مسکن در داخل ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: سرعت غیر مجاز عامل اصلی تصادف در جاده سراب قنبر کرمانشاه بود.
  ۳ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 6000 تن شکر و برنج در سطح استان کرمانشاه توزیع شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جریان ضدانقلاب در حالی علیه جواد فروغی برنده مدال طلای مسابقات تیراندازی المپیک 2020 فضاسازی منفی می کند که 19 نظامی ارتش آمریکا و دیگر نظامیان سایر کشورها در المپیک توکیو شرکت کرده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: اگر نگاهی به کارنامه ارزی دولت تدبیر و امید بیندازیم، بزرگ ترین شوک ارزی 4 دهه گذشته در دولت حسن روحانی اتفاق افتاد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: اعتبارنامه رئیس جمهور منتخب توسط اعضای شورای نگهبان امضاء و به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دیروز در حالی آخرین عکس یاددگاری حسن روحانی و کابینه دولت دوزادهم گرفته شد که برخی از وزرای این دولت در معرض ممنوع الخروجی قرار دارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات گفت: هیئت منصفه مطبوعات حسام الدین آشنا را با دو اتهام نشر اکاذیب و قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آرا مجرم دانست.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: واکسیناسیون سراسری پرسنل نیروی انتظامی از امروز آغاز شد.
  ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: ا توجه به نزدیک شدن به پایان دولت حسن روحانی، شبکه اطلاع رسانی مرصاد در نظر دارد تا تیتر پایان این دولت را با استفاده از نظر مردم انتخاب کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری از جهاددانشگاهی به عنوان نماد جهاد علمی در کشور یاد کرد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در راستای ارتقای ایمنی محور های مواصلاتی استان کرمانشاه عملیات بهسازی، روکش آسفالت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: طرح خبرساز "حمایت از کاربران فضای مجازی" یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در روزهای گذشته مطرح شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در سه ماهه نخست امسال مرغ با رشد 105 درصدی در صدر افزایش قیمت ها قرار دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سخنگوی دولت گفت: دولت تدبیر و امید توسط مردم برگزیده شده بود و توانست سایه های شوم را از کشور دور کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری؛ رئیس اداره امور مالی استانداری کرمانشاه منصوب شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون کل وزارت بهداشت بااشاره به اینکه هنوز به قله پیک نرسیده ایم، گفت: تعداد فوتی ها در هفته های آینده افزایش پیدا می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام علی (ع) در روایتی به لذت عبادت اشاره کرده اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:در دلسوزی موافقان و مخالفان این طیف با طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی تردیدی نیست از این روی بحث و تبادل نظر مستقیم تنها راه پایان دادن به جدال و رسیدن ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر خارجه انگلیس با طرح ادعایی بی اساس مدعی شد که حمله به کشتی اسرائیلی در آب های دریای عمان، احتمالا کار ایران بوده است!
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس سازمان انرژی اتمی کشور از احداث مرکز توسعه و تولید رادیوداروهای ایرانی به ارزش 350 میلیون یورو در جنگ اقتصادی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جانشین فرمانده سپاه گفت: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند و تاکنون هیچ مشکلی مخصوصاً در مرزهای شرقی کشور نداشته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ئیس پلیس راه استان کرمانشاه از کشته شدن یک نفر و مجروحیت 3 نفر در جاده فش کنگاور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۷۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:سخنگوی وزارت امور خارجه به اقدام دادگاه عالی کیفری بحرین علیه بانک مرکزی و چند بانک دیگر کشورمان وجریمه آنها به اتهامات واهی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 45 تن برنج احتکاری در در شهرستان "اسلام آبادغرب" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نتایج اولیه آزمون کارشناسی سال 1400 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:فرماندار شهرستان هرسین نسبت به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در این شهرستان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: از چه سنی به بعد گوشی موبایل را در اختیار کودکان قرار دهیم؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز:مرتضی بنی عامریان گفت : یکدوره مسابقه حضوری خوشنویسی به همت کانون خدمت رضوی و انجمن خوشنویسی شهرستان سنقروکلیایی همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز: رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سرپل ذهاب از بازرسی 750 مورد از اصناف شهرستان طی یک ماه گذشته در راستای اجرای دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز: کارشناس وزارت بهداشت به همراه تیمی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون و مرکز 16 ساعته بیماری های حاد تنفسی شهرستان سرپل ذهاب بازدید بعمل آوردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز: رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بهمراه فرماندار سرپل ذهاب از پروژه های عمرانی توسعه بخش بیمارستان شهدای سرپل ذهاب بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز: عضو شورای اسلامی شهر صحنه گفت: شوراها وظایف بسیار مهمی در امر مدیریت شهری دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سرپل ذهاب در بازدید از پروژه های عمرانی توسعه بخش بیمارستان شهدای سرپل ذهاب گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب از تائید صحت برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای اسلام آبادغرب و حمیل به وسیله هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۷    
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: در ایام دهه ولایت و امامت و در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده جامعه با همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه تعداد 120بسته معیشتی در هرسین توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: پیشنهاد می شود یکی از میادین بزرگ، پل و یا بلوار مطرح در استان و سطح شهرستان کرمانشاه به نام مرصاد نام گذاری شود
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۷    
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: همه ارزش ها در بسیج نمایان است و تا زمانی که به آن اعتقاد داشته باشیم، در برابر دشمنان پیروز هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: پس از اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل 2 نفر در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۲    
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید برای شناساندن روز ملی کرمانشاه فرهنگ سازی و گفتمان سازی شکل بگیرد تا آحاد مختلف مردم این روز را بشناسند
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: ثبت روز ملی کرمانشاه در شورای فرهنگ عمومی یک نقطه عطف در تاریخ کرمانشاه خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر آموزش و پرورش سرپل ذهاب از آغاز واکسیناسیون معلمان و فرهنگیان شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۱۶۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران سه شنبه 12 مرداد 1400 با حضور رهبر انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه ی امام خمینی (ره) برگزار و منتخب ملت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در چهار ماهه امسال 122 هزار سفر توسط ناوگان حمل و نقل برون شهری استان کرمانشاه انجام شده که نسبت به سال گذشته 41 درصد بیشتر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷    
مرصاد نیوز: آیت الله علماء در در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه گفت: همه باید در امر ازدواج جوانان کمک کنند، جوانان نیز کوتاه بیایند و سخت نگیرند و زودتر ازدواج کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی شهرستان سنقروکلیایی گفت: شهرستان سنقروکلیایی با بیشترین سطح زیر کشت و تولید برترین کیفیت تخمه آفتابگردان آجیلی در کشور به عنوان قطب تولید تخمه آفتابگردان معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت اقتصاد و دارایی یک وزارت کلیدی است که حوزه های حساس و مهمی را پوشش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۱    
مرصاد نیوز: رئیس هیئت تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه با بیان اینکه امروز در استانداری کرمانشاه مستقر شدیم، گفت: تیم تحقیق و تفحص عملاً کار خود را از امروز آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فعالان اقتصادی توسعه کشور را در گروه توسعه صنعتی می دانند و تنها راه نجات کشور از دست مشکلات اقتصادی را توجه به مشکلات صنایع و حرکت در مسیر تحقق شعار سال عنوان می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی کنگاور از دستگیری 2 شرور قمه کش در این شهرستان خبر داد که طی هفته های اخیر مرتکب شرارت های متعدد در شهرستان و ایجاد نارضایتی گسترده شده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه از تشدید محدودیت های کرونا با توجه به قرمز شدن نیمی از شهرستان های استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 24 دستگاه ماینر غیرمجاز و 11 دستگاه پاور به ارزش 12 میلیارد ریال در شهرستان "اسلام آبادغرب" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۷   + ۷۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرلشکر سلامی در بازدید از مرکز واکسیناسیون ورزشگاه تختی اولین دوز واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مروری بر گزینه های روی میز رئیسی برای سکانداری آموزش و پرورش نشان می دهد از نزدیکان به دولت روحانی و مدافعان وضع موجود تا نیروهای گمنام اما فعال در حوزه تعلیم و تربیت در این فهرست وجود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ورزشکاران ما سفیران اقتدار و سربلندی ایران در دنیا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سؤال اینجاست که چه آینده ای در انتظار دهه هشتادی ها است؟ نسلی که هشت سال حیاتی خود را در زمان دولتی گذرانده اند که در بخش های مختلف از جمله فرهنگ، به کشور ضربه وارد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۲    
مرصاد نیوز: جمعی از مردم و خانواده شهیدخلبان کیانوش بساطی از خدام و پرچم حرم امام رضا(ع) در اسلام آبادغرب استقبال کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۲    
مرصاد نیوز: فرماندارسرپلذهاب گفت: دستورات دین مبین اسلام برای رستگاری انسان و انتخاب مسیر درست زندگی است، اگر معرفت لازم نسبت به دین ایجاد شود و تمام دستورات اسلامی انجام گیرد مدینه فاضله شکل می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نرخ تورم کل کشور در تیر ماه 1400 برابر 44.2 درصد است که در دهک های مختلف هزینه ای در بازه 43.6 درصد برای دهک ششم تا 49.9 درصد برای دهک دهم نوسان دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: باوجود آنکه 20 روز از زمان به روز رسانی سایت املاک و اسکان و همچنین سامانه مسکن ملی می گذرد، اما همچنان این سایت خطا می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت نیاز دارد که سایه به سایه توسط مردم دنبال شود و از سوی گروه های مردمی به اشکال مختلف به او مشورت داده شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با ابراز نگرانی از آینده میراث فرهنگی گفت: امیدوارم روند ایجاد شده در حوزه میراث فرهنگی در دولت آتی نیز ادامه داشته باشد و این حوزه رها نشود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فنی امور بهداشتی دانشگاه علوم بهداشتی کرمانشاه گفت: واکسیناسیون با سرعت در حال انجام است به گونه ای که روزانه بین 10 هزار تا 13 هزار دوز واکسن در استان کرمانشاه تزریق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده مردم طالقان نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی از وعده مسرت بخش تولید انسولین برای اولین بار در کشور، توسط بخش خصوصی در شهرستان نظرآباد، تا پایان مرداد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۸۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، از گسترش ویروس دلتا در 29 استان کشور خبر داد و گفت: رعایت پروتکل ها به زیر 40 درصد سقوط کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۷    
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: 500 پرس غذای گرم در بین نیازمندان پاوه توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سنقروکلیایی از تزریق 20664 دوز واکسن کرونا و بستری شدن 32 نفر مبتلا به بیماری کرونا در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: درصدد تکمیل و بهره برداری از 300 واحد باقیمانده مسکن محرومین تا اواسط شهریور ماه هستیم که قبل از موعد تفاهم نامه یک ساله خواهد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۳۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رهبر انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و هشتصد و بیست و پنج تن (2825) از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: آیین افتتاح و بهره برداری از هزار و 700 واحد مسکن محرومین استان امروز در ارتباط تصویری با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور استاندار کرمانشاه برگزار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۷    
مرصاد نیوز: کشتی گیران نونهال پاوه ای در مسابقات استانی با کسب مدال های طلا و نقره و برنز خوب درخشیدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۷    
مرصاد نیوز: هنرجوی خانه دف هورامان پاوه در رشته تکنوازی دف موفق به کسب مقام اول کشوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۷    
مرصاد نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه گفت: خیز مجدد کرونا در این پیک سخت تر و کشنده تر از دوره قبل است که نیاز است شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی حتما از ماسک استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک زن در کرمانشاه خبر داد که به دنبال اختلافات خانوادگی به سمت همسر خود شلیک و او را به شدت مجروح کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استان کرمانشاه دارای سابقه خوبی در مسابقات المپیک است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فضای مجازی وارد کشور شده و باید بالاترین بهره را از این حوزه ببریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حسن هانی زاده گفت: آزاد سازی شیخ ابراهیم زکزاکی می تواند نشانه پذیرش نقش او در نیجریه از سوی دولت این کشور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۲    
مرصاد نیوز: کارشناس اداره هواشناسی شهرستان صحنه گفت: هوای شهرستان تا پایان هفته آینده، صاف تا قسمتی ابری در ساعاتی از بعدازظهر هر روز همراه با وزش باد و رشد ابر پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۲    
مرصاد نیوز: با حضور جمعی از مسئولین شهرستان صحنه نمایشگاه صنایع دستی مرکز فنی و حرفه ای صحنه افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از تشدید نظارت بر عملکرد ناوگان باری خبر داد و گفت: حمل و نقل بیش از ظرفیت مجاز ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: با توجه به پیچیدگی های وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از دوران آذری جهرمی، نگاه ها به سوی دولت انقلابی است که چه کسی را سکان دار این حوزه مهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مهران مدیری که این شب ها اجرای مسابقه دورهمی را بر عهده دارد به کرونا مبتلا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در حال حاضر کلیه کارخانه های سیمان کشور به واسطه قطعی برق تعطیل شده اند تا برق خانگی تامین شود، متاسفانه این روند در کارخانه های بتن و دیگر مجموعه ها از جمله فولاد هم مشاهده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: خبرنگار از شهروندان می خواهد تا شیرین ترین خاطره خود از دولت تدبیر و امید را بازگو کنند!
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام کاظم (ع) در روایتی به ثمره مشورت اشاره کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۷    
مرصاد نیوز: با توجه به اهمیت طرح حمایت از کاربران فضای مجازی و اخبار متعدد در خصوص آن، نظرسنجی مرصاد با این موضوع راه اندازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: کلید حل مشکلات مردم در داخل کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جدال تیم های فوتبال پیکان و پرسپولیس با برتری و قهرمانی سرخ پوشان خاتمه یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۴    
مرصاد نیوز: جانشین فرمانده انتظامی روانسر از کشف 2تن و 500 کیلوگرم برنج و 2 تن چوب قاچاق به ارزش 650 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۴    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق قطعات خودرو و کشف 7 فقره سرقت از وی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عباس سلیمی نمین تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: برای اولین بار در این دولت با آمریکا و غرب وارد گفتگوی مستقیم و در سطح وزرای خارجه شدیم که این مذاکرات تجربیاتی برای ما رقم زد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در هفتمین روز از بازیهای المپیک 2020 توکیو ورزشکاران ایران در دوومیدانی عملکرد نومیدکننده ای ارائه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سوء مدیریت آب در کشور فراتر از مسئله کمبود آب، ایران را تهدید می کند؛ مسئله ای که به تنهایی چالشی بسیار جدی محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۴    
مرصاد نیوز: با مهار آتش سوزی خودرو در حومه شمالی اسلام آبادغرب از فاجعه زیست محیطی احتمالی جلوگیری بعمل آمد.
مشاهده نتایج بیشتر...