چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۴۶Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

موج رسا (mojerasa.ir)

  ۵ دقیقه پیش    
بمناسبت شهادت مظلومانه تعدادی از پرسنل فداکار نیروهای انتظامی و امنیتی در فتنه اخیر به دست فتنه گران کوردل یادواره شهدای پلیس و نیروهای امنیتی برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه کارخانه یونولیت سازی از ساعتی پیش دچار حریق شده بود که با حضور نیروهای آتش نشانی اطفا حریق صورت گرفت گفت: هنوز علت آتش سوزی مشخص نیست.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای ملی زیتون با بیان اینکه امسال رکورد تولید زیتون در کشور شکسته می شود گفت: متاسفانه معاونت برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی با ممنوعیت واردات روغن زیتون به کشور مخالفت می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر زنجان رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه اگر هر ارگان وظیفه محول شده را به ارگان دیگر بسپارد مشکل حل نخواهد شد ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: کشاورزان هشدار های هواشناسی و پیش بینی هایی که انجام می شود را دنبال کنند تا به موقع محصول ذرت علوفه ای را برداشت کرده و دچار ضرر و زیان نشوند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه در دهه فجر امسال فاز اول موزه دفاع مقدس را افتتاح خواهیم کرد گفت: برای تکمیل موزه 70 میلیارد تومان اعتبار نیاز خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش    
مردم شهید پرور استان زنجان همیشه و جلوتر از همه مسئولان در خط مقدم مبارزه با فتنه ایستاده اند و همیشه هوشیار هستند و اگر نیاز به از خودگذشتگی و جانبازی باشد آماده هر نوع ایثاری هستند اما ظاهرا منافع ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمکان اطلاعات سپاه استان زنجان یک گروه انتشار فراخوان تجمع در شبکه های اجتماعی زنجان را شناسایی و منهدم کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۰    
فرمانده سپاه شهرستان سلطانیه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرستان سلطانیه فردا برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه بازار و قیمت محصولات غیر کشاورزی مانند لوازم یدکی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰    
فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به صدور بیانیه ارتش در خصوص محکومیت اغتشاشگران، اظهار کرد: هیچ عقل سلیمی آتش زدن اموال مردم را نمی پذیرد و آتش زدن اموال مردم یک امر مجرمانه است و برخورد با این افراد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دو نفر از عوامل اصلی اغتشاشات زنجان که در صدد خلع سلاح مامورین مدافع امنیت بودند دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم از مسئولان امر استانی خصوصا دادستانی درخواست دارند تا هر چه سریع تر موضع خود را مشخص کرده و با فتنه گران و آشوبگران به شدت برخورد کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه هیمنه پوشالی دشمنان شکسته است، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۰    
رئیس میراث فرهنگی شهرستان زنجان گفت: هم اکنون 80 رشته صنایع دستی پویا در استان زنجان وجود دارد که از این تعداد 45 رشته درآمد اقتصادی ثابت برای فعالان ایجاد می کند و منبع درآمد خانوارهای زنجانی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با حضور در بیمارستان آیت الله موسوی زنجان از بسیجی مصدوم مدافع امنیت در اغتشاشات اخیر عیادت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: با آغاز به کار طرح نفس در زنجان حدود مادر باردار که قصد سقط جنین خود را داشتند با شناسایی و توجیه شدند و از سقط جنین خودداری کردند .
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰    
مادر شهید حمید احدی با تاکید براینکه انقلاب ما وابسته به امام حسین(ع) است گفت: در پشتیبانی از انقلاب هیچ وقت خسته نمی شویم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰    
خداوند در سوره بقره به ما امر کرده است که به طاغوت کفر بورزیم؛ و این را باید اعلام کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه جذب اعتبار ارتقای مسیر ارمغانخانه به راه اصلی دو سال زمان خواهد برد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ امت رسول الله در اعتراض به اقدامات اغتشاشگران امروز همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم و هیاتهای دینی، مذهبی در زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
چهار نفر از لیدر های اغتشاشات شهر زنجان که قصد انجام عملیاتهای خرابکارانه داشتند قبل از هرگونه اقدام توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه استان زنجان دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۰    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله آشوب های اخیر در کشور کاملا برنامه ریزی شده توسط ضد انقلاب و دشمنان پیش رفته و دشمنان اغتشاشگران را به سلاح های گرم و سرد تجهیز کرده و از آنان ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۰    
اساتید دانشگاه و فرهیختگان استان زنجان با صدور بیانیه و یا تماس تلفنی با خبرنگار موج رسا اقدام اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دسته عزاداری امت رسول الله فردا یکشنبه 3 مهر در زنجان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه مردم ما دشمن خود را شناخته اند، و این انقلاب محصول بصیریت مردم ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۰    
رئیس اتاق اصناف مرکز استان زنجان با اشاره به اغتشاشات اخیر ، گفت: اصناف هر گونه فتنه علیه نظام اسلامی را محکوم می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم زنجان که خود جوش در طول دو روز گذشته علیه آشوبگران اجتماع کردند، لرز بر تن این اغتشاشگران انداختند و از آنان خواستند تا نگاهی عمیق به برنامه ای که دشمن آن را چیده است داشته باشند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۰    
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: دادستانی وظیفه عمومی دارد باید دست بکار شده و افرادی که آرامش جامعه و امنیت جامعه را بهم زدند اموال مردم را به غارت بردند و خسارت زدند را شناسایی کند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۰    
مردم زنجان امروز با برگزاری راهپیمایی، هنجارشکنی اغتشاشگران و توهین به مقدسات را محکوم کرده و خط بطلان به فتنه دشمنان کشیدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۰    
مردم زنجان در دومین روز حضور پرشور خود در صحنه با نوای حیدر حیدر اقدامات هنجارشکنانه اخیر اغتشاشگران را محکوم کرده و خط بطلان به فتنه های دشمن کشیدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۰    
امام جمعه زنجان گفت: تعداد افرادی که در درگیری شهید شده اند و یا عده ای فوت شده اند، با گلوله هایی بودند که از نظر سازمانی از سوی نیروهای نظامی نبوده است، پس باید حواسمان باشد دشمن موج سواری نکند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ماهنشان ضمن محکوم کردن رفتارهای هنجارشکنانه اغتشاشگران گفت: هدف دشمن از آشوب و اختشاشات مشغول کردم مردم و مسئولان به مسائل پوچ و غفلت از مسائل اساسی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰    
مردم ولایی استان زنجان امروز جمعه یکم مهر ماه علیه آشوب گران اجتماع خواهند کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم زنجان با حضور پرشور خود در صحنه آتش فتنه را با نوای حیدر حیدر خاموش کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۰    
مدیر کل نظارت، سنجش و ارزشیابی نهضت سواد آموزی کشور گفت: جامعه هدف سواد آموزی 10 تا 49 سال است و بر اساس سرشماری های رسمی کشور در حدود 2 میلیون و 300 هزار نفر بی سواد در کشور ایرانی و 400 هزار نفر ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۰    
مردم همیشه در صحنه زنجان امروز با اجتماع خود نفرت و انزجارشان را نسبت به اختشاشگران و آشوب گران نشان دادند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه 100 درصد دانش آموزان پایه اول در سطح استان زنجان در مدارس ثبت نام کرده اند گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: رشد و توسعه اقتصادی استان و کشور با حمایت از واحدهای تولیدی و هموار کردن مسیر حرکت آنها امکان پذیر است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه امتیاز نهضت ملی مسکن به هیچ وجه قابل فروش و انتقال نیست ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در زنجان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه در برخی برهه های حساس، باید تشخیص دهیم کجا باشیم یا نه گفت: در جریانات اخیر آنهایی که کینه نظام را دارند مشکلاتی ایجاد کرده و با رسانه ها بر روی همین کینه های خود مانور ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان زنجان با اشاره به اینکه صادرات صنایع دستی از زنجان به صورت چمدانی انجام می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان گفت: نیرو های مسلح در کشور و در استان با آمادگی کامل با بسیج عمومی ارتش، سپاه، نیروی انتظامی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به اینکه در سال 1400 قریب به 4 هزارو 76 نفر تزریق واکسن آنفولانزا را انجام داده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان گفت: ثبت نام مرحله انتخابی نفرات استان زنجان در پانزدهمین جشنواره آش ایرانی از امروز تا 31 شهریورماه در سایت جشنواره آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا تاکنون 428 هزارو 256 بسته معیشتی در اختیار خانواده های نیازمند قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: باید به آمار ها و هشدار هایی که جامعه شناسان در خصوص جمعیت می دهند حساس بود بنابراین اگر هرجایی که هستیم به مسئله جوانی جمعیت حساس نباشیم، خیانت کرده ایم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در هفته دفاع مقدس 2 هزارو 35 برنامه ثبت شده با بیش از 35 عنوان مهم اجرا خواهد شد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳    
میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان جوابیه ای در خصوص خبری که 6 شهریور ماه با تیتر "استان زنجان در حوزه معرفی میراث ناملموس ضعیف عمل کرده است" که روی خروجی این رسانه رفت؛ ارسال کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن شمالغرب گفت: برای اعزام هیئت های مذهبی از استان زنجان به مشهد مقدس برای روز های 31 شهریور ماه و یکم مهرماه دو قطار فوق العاده پیش بینی و تدارک دیده شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۴    
خائنان نظام که کارنامه سیاه و سراسر لجنی دارند در جبهه دشمن با وقاحت تمام عدالت خواهی را سر می دهند! در حالی که خود بزرگ ترین ظلم را در حق نظام اسلامی و مردم روا داشته اند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: در جهت اصلاح الگوی کشت و ترویج کشت گیاهان دارویی با نیاز آبی کم، با فراهم کردن بستر های لازم آموزشی و اعطای وام گیاهان دارویی سبب تقویت و توانمندسازی نیمی از نیروی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه شهرک ثمین 2 که در شهر زنجان در حال طراحی است از حریم گسل خارج شده و در انتهای گسل قرار دارد گفت: در محدوده این شهرک نگرانی از بابت گسل نداریم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه در پنج ماهه نخست سال جاری 187 متر مکعب با 28 مورد کشفیات چوب در استان انجام شده است، گفت: امسال میزان کشفیات 140 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکاران زنجانی موفق به کسب 5 مدال طلا، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز در مسابقات ووشو کشور شدند
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان زنجان گفت: گردشگری فرهنگی یکی از فرصت هایی است که می تواند علاوه بر منافع اقتصادی، زمینه های اجتماعی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: معابر 121 روستای استان با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد ریال به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با مشارکت دهیاران در سال جاری آسفالت ریزی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی سازی استان زنجان با اشاره به اجرای پروژه محور سلطانیه_ همدان، گفت: محور سلطانیه_همدان تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه بیشترین سطح زیر کشت کلزا مختص شهرستان خدابنده خواهد بود، گفت: برای سال زراعی پیشرو کشت 2 هزار 500 هکتار کلزا در استان هدفگذاری شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای ملی زیتون با اشاره به اینکه در سال زراعی جاری با توجه به شرایط آب و هوایی که در کشور حاکم بود رکورد تولید زیتون در سطح کشور شکسته شد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه جمع آوری کمک ها از 15 مرداد ماه آغاز شده و 3 هزار بسته تحصیلی آماده شده است، گفت: این بسته ها بین دانش آموزان تحت پوشش توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: جوانان روستا از فرصت و ظرفیت فضای مجازی برای عرضه و فروش برخط محصولات روستای خود بهره ببرند و گام موثری برای رونق اقتصاد روستای خود در قالب توسعه ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت:فراخوان سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج استان زنجان "سودای عشق"منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۴    
جانشین پلیس راه استان زنجان با تاکید بر استراحت زائران اربعین در حین بازگشت گفت: به دلیل بی توجهی برخی از زائران به استراحت در حین بازگشت شاهد تصادفات دلخراشی بودیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت زنجان با اشاره به اینکه اربعین حسینی یک حماسه جهانی است گفت: اربعین میعادگاه دلباختگان به مکتب عاشورا و مدرسه انسان ساز حسینی است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۴    
امام جمعه طارم با بیان اینکه پیاده روی اربعین حسینی یک نماد شاخص از امت واحده اسلامی است، گفت: پیاده روی اربعین به یک مسئله فرازمانی و فرا مکانی تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه با اشاره به تلاش های دشمن در تحریف پیاده رکی اربعین، گفت: دشمنان ابتدا در صدد انکار حضور میلیونی در پیاده روی اربعین بودند اما چون ممکن نبود به تحریف پیاده روی اربعین روی آوردند اما ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۴    
امام جمعه ماهنشان گفت: اربعین یک نماد شاخص از امت واحده اسلامی است که فقط مختص شیعیان یا مختص اسلام نیست بلکه انسانی و بین المللی می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۴    
برگزاری جشنواره آش در محل نمایشگاه کاسپین نیازمند تامین برخی زیرساخت هایی است و باید حداقل امکانات همانند روشنایی و پارکینک در محل نمایشگاه تامین شود اما این امکانات در محل برگزاری نمایشگاه موجود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۴    
هم خوانی لای لای ای جبهه لرین یورقونی ای خسته جوانلار توسط جوانان بسیجی هیئت فاطمیون زنجان
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه در استان زنجان 48 درصد از تسهیلات ازدواج پرداخت شده است، گفت: به راحتی می توان حجم پرداخت تسهیلات ازدواج را به 60 درصد رساند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در طرح جبران و تثبیت یادگیری برای 20 درصد دانش آموزان متوسطه اول و دوم و 20 هزار نفر از دانش آموز ابتدایی اجرا شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر با بیان اینکه برداشت انگور از 8 هزارو 500 هکتار از تاکستان های ابهر آغاز شده است گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه اهدای خون استان های کشور نسبت به سال گذشته بطور میانگین 15 تا 25 درصد افزایش داشته است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، از برگزاری مسابقه ملی فیلم و عکس خبرداد و گفت: این برنامه از پیاده روی عظیم اربعین حسینی در قالب طرح"میثاق مهر" اجرا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به تسهیلات ازدواج اعطا شده به متقاضیان، گفت: بیش از 11 هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که از این بین 5 هزار و 599 وام اعطا شده و 5 هزار 26 نفر در صف ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) یک هزارو 581 پایگاه در استان فعالیت خواهند کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۴    
سرپرست گروه پزشکی حرم حضرت ابوالفضل(ع) با اشاره به ارائه خدمات پزشکی در مسیر راهپیمایی اربعین، گفت: گروه پزشکی حرم امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) از وزارت بهداشت ایران، اورژانس ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۴    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه میزان سرمایه گذاری در تصفیه فاضلاب که توسط بخش خصوصی در زنجان انجام شده قریب به یک هزار میلیارد تومان است گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت امنای تکیه ارمغانخانه با اشاره به برگزاری مراسم تعزیه خوانی در تکیه ارمغانخانه، گفت: به مناسبت اربعین حسینی در تکیه ارمغانخانه به مدت سه روز تعزیه خوانی و شبیه خوانی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بسیج جامعه پزشکی استان زنجان به زائران اربعین حسینی، از نجف اشرف تا کربلا در حال خدمت رسانی اند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه در سطح استان زنجان 8 هزارو 110 هکتار باغات بارور سیب وجود دارد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴    
نائب رئیس هیئت وزنه برداری زنجان با اشاره به درخشش خوب وزنه برداران زنجانی گفت: وزنه برداران زنجانی توانستند در این دوره از مسابقات 5 مدال کسب کنند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان گفت: در صورتی که تامین نقدینگی برای سرجین انجام شود قطعا ظرف 3 روز نخ خریداری شده، چله ها نهایتا در طول 10 روز اجرا شده و بعد از آن واحد آغاز به کار می کند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانش آموزی استان زنجان مسئول بسیج دانش آموزی استان زنجان با اشاره به اینکه پویش همکلاسی مهربان 3 تا 15 مهر ادامه دارد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه خوشبختانه بخش تسهیلات تبصره 18 استان با رقمی که انعقاد قرار داد شده بیش از 100 درصد جذب شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۴    
توانمندسازی فعالان مجازی استان، افزایش مهارت، دانش افزایی، شناسایی فرصت ها و تهدیدات این عرصه و ارتقای سواد رسانه عناصر فعال در حوزه فضای مجازی هدف از برگزاری این دوره بود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: برای خرید دستگاه تصفیه آب و بسته های معیشتی در قالب طرح "نذر آب 5" به منظور رفع مشکلات هموطنان، نیازمند کمک های مردم نوعدوست، نیکوکار و خیر این استان هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نماهنگ عمود ظهور همزمان با ایام عزاداری اربعین حسینی با موضوع پیاده روی اربعین بعنوان نماد همبستگی جهان تشیع ضبط و تولید شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بازار لوازم التحریر در آستانه بازگشایی مدارس داغ است اما در این میان عده ای از دلالان با سوء استفاده از وضعیت موجود به دنبال بدست آوردن سودهای کلان هستند که با ترفندهای مختلف موجب افزایش قیمت برخی از ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۴    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه امسال در استان رکورد تولید زیتون در 40 سال اخیر شکسته خواهد شد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: در استان یک شفافیت ناظر بر اینکه چه اتفاقی از محل اعتبارات و تسهیلات رخ می دهد، وجود ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کاروان بسیج جامعه پزشکی زنجان از 18 تا 26 شهریور ماه در قالب 10 تیم عازم پیاده روی اربعین جهت خدمت رسانی به زائران شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۴    
فرماندار ماهنشان گفت: یکی از دغدغه هایی که در شهرستان ماهنشان وجود دارد موضوع بومی گزینی است، بنابراین نظر ما این است اگر کارشناسی برای شهرستان ماهنشان انتخاب می شود آزمون به صورت اختصاصی برای بومیان ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴    
مردم عراق آغوش خود را برای پذیرش زائران امام حسین(ع) باز کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: دستگاه های نظارتی در استان زنجان خانه های خالی و زمین هایی که در دست دلالان است را شناسایی کنند تا امکان تامین زمین برای تداوم طرح نهضت ملی مسکن در زنجان فراهم ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۴    
به مناسبت اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش، آیین سنتی، مذهبی تعزیه خوانی در زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۹    
رئیس میراث فرهنگی فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری شهرستان زنجان گفت: ثبت نام جشنواره آش ایرانی از 29 شهریورماه به مدت 3 روز در زنجان آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بازرسی اتاق اصناف مرکز استان زنجان با اشاره به پلمپ یک واحد قصابی در زنجان گفت: این واحد صنفی سوپر گوشت به گوشت چرخ کرده سنگدان اضافه می کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...