دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۵:۴۱Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

موج رسا (mojerasa.ir)

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴    
جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به افزایش تصادفات در محورهای استان زنجان گفت: پیش بینی می شود بعد از ظهر امروز حجم ترافیک نیز در محور های مواصلاتی استان افزایش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۴    
کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه جامعه ما به عنوان جامعه اسلامی از اخلاق پیامبر گرامی اسلام نباید فاصله بگیرد گفت: اخلاق نیکوی پیامبر(ص) الگویی نمونه سعادت جامعه بشری است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت در زنجان خبرداد و گفت: در این راستا 13 نفر در طرح عملیاتی مبارزه با سرقت های مهم و خرد در سطح شهر زنجان دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیات سوارکاری استان زنجان گفت: سوارکاران زنجانی با درخشش در رقابت های پرش با اسب قهرمانی جوانان کشور، صاحب نشان های نقره و برنز شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل دینی و مذهبی از پاکستان گفت: این را باید بپذیریم که ولایت فقیه، تسلسل نظام ولایت و امامت است و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، غدیر، نقطه وحدت است و نقطه افتراق نیست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان با اشاره به آمار 53 هزار نفری بیمه شدگان هیئت ورزشی استان زنجان در سال های قبل گفت: تعداد بیمه شدگان هیئت بیمه ورزشی استان به 25 هزار نفر کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان از افزایش قیمت مرغ در استان زنجان خبرداد و گفت: قیمت مرغ در استان زنجان به 29 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای تصریح کرد شواهدی از غنی سازی مخفیانه اورانیوم توسط ایران وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
حضرت امام در پاسخ به خبرنگار مجله آمریکایی تایم گفته بودند: ما معادله جهانی و معیارهای اجتماعی و سیاسی که تا به حال به واسطه آن تمام مسائل جهان سنجیده می شده است را شکسته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تحلیلگر اندیشکده خاورمیانه آمریکا با انتشار تصاویری از خسارت های وارد شده به پایگاه نظامی اشغالگران آمریکایی در جنوب شرق سوریه گفت که پنتاگون برای اجتناب از تنش هیچ اطلاعاتی از این حمله ارائه نکرده ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان گفت، آمریکایی ها بیست سال در افغانستان جنایت کرده اند و باید غرامت پرداخت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹    
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت: آئین اختتامیه برنامه های کمیته آفرینش های هنری کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان برگزار می شود .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹    
کارشناس مسائل مذهبی گفت: ریشه و سر نخ آسیب ها و چالش های موجود بر سر راه مسلمانان را اختلاف و تفرقه اندازی سران استکبار و کشورهای وابسته به کشورهای بیگانه و استکباری است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (24 تا 28 مهر) گفت: در مدت مذکور 69 میلیون و 608 هزار و 719 سهم و حق تقدم در بورس منطقه زنجان داد و ستد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۴    
امام جمعه ماهنشان گفت: نقش مجلس و دولت در پیشگیری و مقابله با فساد، گسترش و تعمیق آن نقش اولی و پیشینی بوده و این مجلس و دولت است که باید بسترهای فساد را محدود کنند و زمینه شکل گیری فساد اداری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرمدره با اشاره به سالروز تصویب کاپیتولاسیون در زمان طاغوت گفت: مصونیت قضایی شهروندان آمریکایی در ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه ابهر گفت: نماز جمعه منبع آشنایی مردم با جریان های سیاسی و توطئه دشمنان است و نماز جمعه پایگاه بصیرت افزایی و مبارزه با کانون های فساد و فتنه بر انگیز بوده و نهاد نماز جمعه دنبال حزب و جناح ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که خنثی شدن تحریم ها 2 راه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جشن باشکوه ولادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در زنجان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مادر شهید عباس منتخبی گفت: جوانان امروزی نیز فرقی با فرزندان ما ندارند و مانند اولاد ما هستند و باید پیام رسان شهدا به مردم باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جنبش مقاومت حسینیون جمهوری آذربایجان با تاکید بر اینکه پشتیبان ولایت فقیه و حضرت آیت الله خامنه ای باشید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اگر امروز کنگره شهدای دانشجو به همت کمیته دانشگاهیان استان زنجان برگزار شده، معنا و مفهومش این است که شهید و شهادت در پازل و جورچین فرهنگی جامعه دانشگاهی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالمهدی(ص) استان زنجان با اشاره به اقتدار و عزت انقلاب اسلامی گفت: هر روز که می گذرد بر عزت ایران افزوده شده و بر ذلت آمریکا افزوده می شود و امروز ایران در اوج عزت و قدرت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای جامعه کارگری در زنجان با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، مسئولان استانی و خانواده محترم شهدا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۹    
فرمانده سپاه استان زنجان گفت: اجلاسیه کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان 6 آبان ماه با سخنرانی سرلشکر سلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به عزم جدی مجلس و دولت برای اجرای قانون جهش تولید مسکن گفت: ظرفیت ساخت 4 میلیون مسکن در کشور وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه های مناطق کوهستانی و گردنه های برفگیر استان زنجان از 15 آبان ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: اعتبار 3 میلیارد تومانی ساماندهی مزارهای شهدای زنجان را به اتمام می رساند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه زنجان گفت: جلسه شورای مدیریت آموزش عالی استان زنجان در اواسط هفته آینده با حضور روسای دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تکاپوی این روزهای مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره پرونده هسته ای ایران از آغاز فشارهای جدیدی بر جمهوری اسلامی ایران حکایت دارد و این بار راهبری این فشارها بر دوش شخص گروسی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ثبت نام در طرح جهش تولید مسکن از امروز به مدت حداقل یک ماه در 31 استان کشور آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ قربانی گفت: هوانیروز به همت متخصصان داخلی امروز از گلوگاه های ساخت قطعات گذار کرده و به سمت تولید بالگرد در حال حرکت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه دولت ها با استفاده از ابزارهای مختلف کسری بودجه را به تعویق می اندازند، دولت باید برای کنترل کسری خود در مقابل رشد هزینه ها مقاومت و در جهت رشد درآمدهای مالیاتی تلاش کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: درباره همکاری های نظامی دریایی ایران و روسیه گفت وگو شد و توافقات خوبی بدست آمد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
بخشنامه استخدام و تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران در آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۴    
به دنبال اوج گیری کرونا در روسیه، رئیس جمهور این کشور در حکم حکومتی دستور تعطیلی یک هفته ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۴    
نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1400 روز گذشته در سایت سازمان سنجش منتشر شد اما کارنامه این کنکور چه زمانی منتشر می شود؟
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل وقت جمعه 30 مهر تا ظهر شنبه یکم آبان، در خراسان جنوبی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه امنیت کاملی در مرزهای کشور حاکم است گفت: امروز کشورمان در منطقه در برابر دشمنان مقتدرانه ایستاده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سومین یادواره فرماندهان و 800 شهید غرب و شمالغرب استان زنجان امروز با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استانی و خانواده محترم شهدا٬ جانبازان و رزمندگان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه رضایت مردم وقتی جلب می شود که به سمت عدالت حرکت کنیم، گفت: حوزه بهداشت و درمان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد استان زنجان از رونمایی اپلیکیشن شهدای خط خون در زنجان خبرداد و گفت: این اپلیکیشن توسط مرکز رشد دانشجویی دانشگاه آزاد ابهر طراحی شده که در این اپلیکیشن مشخصات همه شهدای کشور همچنین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایثارگران ستادکل نیروهای مسلح گفت: فرهنگ و روحیه ایثارو شهادت طلبی باید در جامعه تقویت شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: فراخوان هفتمین دوره جشنواره ابوذر در زنجان منتشر شد و علاقه مندان رسانه ای می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: توجه به اشتراکات بین مسلمانان موجب می شود تا امثال صهیونیست قدرت رشد نداشته و خواه و ناخواه مضمحل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۹    
یادواره 400 شهید شهرستان ابهر صبح امروز (چهارشنبه 28 مهر) با حضور سردار یدالله جوانی (معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دانش آموزان براساس دستورالعمل های وزارت آموزش و پرورش از اول آبان در مدارس حضور می یابند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سایبری و مقابله با تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء گفت: ایران اسلامی به مقتدرترین کشور در معادلات منطقه ای و فرا منطقه ای تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا از ما این را طلب می کنند که ما جهاد کردیم و شما هم جهاد کنید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس سناریوهای مختلف، دولت می تواند با اصلاح ارز ترجیحی، ماهانه بین 200 تا 400 هزار تومان به هر شهروند مشمول یارانه پرداخت کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
هم اکنون تغییرات قانون مربوط به صرافی ها موجب شده تا بسیاری از کارشناسان دارای توانمند مالی در کشور امکان تأسیس صرافی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
حضور میلیونی مردم یمن در مراسم بزرگداشت سالروز میلاد نبوی(ص)،حامل پیام های متعددی به طرف های مختلف است...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونا همچنان در کشورها وجود خواهد داشت، گفت: باید عادت کنیم با این ویروس زندگی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر زنجان در مورد حکم شهردار زنجان گفت: وزارت کشور نتیجه قطعی حکم شهردار زنجان را اعلام نکرده است و در صورت اعلام نتیجه به صراحت برای مردم اطلاع رسانی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر زنجان تصمیمات خوبی برای پروژه های بزرگ شهری زنجان گرفته شده است گفت: امید است با همدلی بین مسئولان شهری و استانی شاهد نمود پروژه ها شهری باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
لایحه بودجه فرهنگی شهرداری زنجان علی رغم اینکه توسط شورای پنجم زنجان به تصویب رسیده بود امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تقاطع غیرهمسطح دانشگاه زنجان، یکی از پروژه های مهم استان زنجان برای رفع نقاط حادثه خیز بود که به دلیل محدودیت اعتباری تاکنون به تاخیر افتاده بود اما این پروژه با پیش بینی اعتبار 28 میلیارد تومانی که ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی در گزارشی به دلایل شکست آمریکا در منطقه غرب آسیا پرداخت و نوشت که عدم درک پویایی قبیله ای و اجتماعی کهن منطقه و همچنین تکیه به ارتش، سبب شده تا آمریکا دستاوردی در منطقه نداشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
دولت سیزدهم با تاکید بر ساخت چهار میلیون واحد مسکن تا پایان دوره چهارساله خود، ماموریت و مسئولت بزرگی را برای اجرا انتخاب کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با همه کش و قوس های موجود، ظاهراً مذاکرات ایران با طرف های باقی مانده برجام در وین به زودی شروع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس امور خاورمیانه و منطقه قفقاز و فعال رسانه ای روس معتقد است که سفر سردار باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ازچند منظر اهمیت دارد و بر همکاریهای تهران و مسکو تاثیر می گذارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نشست خبری کمیته دانشگاهیان کنگره 3535 شهید استان زنجان صبح امروز (سه شنبه 27 مهر) با حضور رئیس دانشگاه زنجان به عنوان رئیس کمیته و فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان به عنوان دبیر کمیته برگزار ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از 53 هزار نفر از واجدین شرایط کارت هوشمند خود را دریافت نکردند گفت: این میزان حدود 7 درصد از مردم استان را شامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۹    
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کنگره ملی 3535 شهدای استان زنجان آغاز یک راه بزرگ است گفت: زندگی شهدا را باید با زبان هنر ثبت کرده و به نسل های امروز و آینده منتقل کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۴    
یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی استان زنجان امروز با حضور مسئولان و خانواده شهدا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان دروغ پردازی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: بیش از 360 کانال به زبان فارسی دروغ تبلیغ می کنند تا نسل جوان را از ریشه وفرهنگ خود جدا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان ترویج می شود گفت: برای تحقق این موضوع کلاس های مدارس به نام شهدا نامگذاری می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۴    
انصافاً کار غیرقانونی کدام است؟!
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۹    
استاندار زنجان با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، یکی از مصادیق تعظیم شعائر الهی است، گفت: به همین دلیل باید برگزاری کنگره ها مستمر بوده و هر 5 سال یک بار از این کنگره ها داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن از 2 حربه تحریم و تحریف استفاده می کند، اظهار کرد: امروز جهاد ما در برابر حربه تحریف دشمن است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: نامگذاری حجره های حوزه های علمیه به نام شهدا، تهیه جهیزیه، تامین بسته های معیشتی، تجلیل از 783 نفر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۹    
برخورد رژیم دیکتاتور آذربایجان با شهدا و خانواده شهدا
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که مذاکرات ایران و اتحادیه اروپا در بروکسل توافقی دوسویه بوده است و افزود: ما هیچ وقت پیش شرطی را برای آمریکا تعیین نکردیم چون آمریکا عضو برجام نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
استاد بیماری های زنان گفت:اوج سنین باروری در یک خانم در سنین 25 تا حداکثر30 سال است و بعد از 30 سالگی میزان باروری کاهش می کند و هرچه سن بالاتر می رود این میزان کاهش بیشتر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هنری رسانه ای اوج گفت: سال گذشته 18 میلیارد تومان پول دریافت کردیم و 90 میلیارد تومان درآمد از محل تولیدات داشتیم، مثلا با وقت شام در کره 100 هزار دلار و در تایلند 70 هزار دلار فروخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حوادث اخیر لبنان گفت: دشمن تلاش دارد تا روحیه بسیجی را در لبنان، سوریه و عراق بشکند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با تشریح علل اعتراضات به انتخابات پارلمانی عراق گفت: الکترونیکی بودن انتخابات و استقرار سرور اصلی در امارات و همچنین اختلاف دو میلیونی آرای اخذ شده و آرای کاندیداها از دلایل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۴    
رئیس سازمان سنجش از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد در این هفته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور زنان ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن هجمه سنگینی برای شکستن حریم ها و حیا در خانواده ها ایرانی و اسلامی برنامه ریزی کرده است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بازرس کل استان زنجان گفت: از ابتدای سال 1399 تا پایان شهریور سال جاری، نمایندگان بازرسی کل استان در بالغ بر 110 فقره از جلسات و کارگروه های استانی حضور یافته و جهت اتخاذ تصمیم در موضوعات جلسه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری محسن افشارچی استاندار زنجان عصر امروز یکشنبه 25 مهر ماه در سالن جلسات استانداری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۹    
یادواره شهدای زن و زنان ایثارگر در استان زنجان با حضور مینو اصلانی مسئول امور زنان ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۴    
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره اینکه جوانان امروز ادامه دهندگان راه شهدا هستند گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هموار باید ترویج شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۰    
مسئول امور زنان ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه زنان غربی به حال زنان مسلمان غبطه می خورند گفت: امروز بحث خانواده یک مسئله است و باید صیانت از خانواده همواره اتفاق بیفتد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: سوابق مرکز لجستیک شدن زنجان باید بررسی شود چرا که لجستیک شدن، مجموعه ای از ارتباطات است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان به سامانه ملی املاک و اسکان کشور اشاره کرد و گفت: مردم دو شهرستان زنجان و ابهر در سامانه ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: در حال حاضر رعایت پروتکل های بهداشتی در استان زنجان 45 درصد است که عادی انگاری می تواند موج ششم را رقم بزند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان زنجان از متلاشی شدن 12 باند کلاهبرداران فضای مجازی توسط پلیس فتای زنجان خبرداد و گفت: اکثر این باند ها در خارج از استان فعالیت داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یکی از بازیگران مجموعه ساعت خوش گفت: در زمان پخش خیابان ها خلوت می شد. حتی در بعضی از مراسم عروسی هنگام پخش برنامه عروس و داماد و مهمانان می نشستند و برنامه را می دیدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵    
مدیر گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق اعلام کمیته تخصصی سلامت روان کووید 19، در ایران 29 درصد بیماران کرونایی دچار اختلالات روانپزشکی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار معروف لبنانی هویت یکی از تک تیراندازانی که مقابل کاخ دادگستری لبنان به سوی تجمع کنندگان شلیک می کرد را افشا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های یمنی امروز (یکشنبه) اعلام کردند، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن کنترل العبدیه در مأرب را به صورت کامل در اختیار گرفته اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
در سال گذشته در مجموع 1.6 هزار هزار میلیارد تومان یارانه پنهان در کشور توزیع شده که این رقم معادل 46 درصد از حجم نقدینگی کشور در سال 99 بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو برجسته مجلس سنای آمریکا با انتقاد از نظام سلامت و توزیع دارو در کشورش، نظام سیاسی ایالات متحده را فاسد خواند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اقدامات داعش در این شرایط تنها در شکل سلبی قابل تجزیه و تحلیل است. یعنی داعش منفجر می کند، می کُشد تا وضعیت به ضرر اربابان آن تغییر نکند. نه اینکه یک ساختار امنیتی به نفع اربابان خود پدید آورد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
یک خبرنگار معروف لبنانی هویت یکی از تک تیراندازانی که مقابل کاخ دادگستری لبنان به سوی تجمع کنندگان شلیک می کرد را افشا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بنا بر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شصت و هشتمین محموله واکسن کرونا در تاریخ 25 مهر به کشور وارد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی خزر را به تصویب رساندند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: سردار کرمی با تاکید بر اینکه کار با برگزاری اجلاسیه، تمام نمی شود، تصریح کرد: برگزاری اجلاسیه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: وزیر امور خارجه عنوان کرد که علاوه بر 95 میلیون دز واکسن کرونایی که تاکنون به کشور وارد شده با پیگیری های انجام شده، در هر هفته 17 میلیون دز واکسن به کشور وارد می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...