سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۹:۳۸Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

وزارت نفت (mop.ir)

  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اسناد همکاری دوجانبه در زمینه نفت و گاز بین ایران و اندونزی در حضور رؤسای جمهوری دو کشور امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت فرم نظرسنجی ای را به منظور بهبود فرآیند ارزیابی صلاحیت و انتشار فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت (AVL) منتشر کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت دستورالعمل اجرایی ضمانت / بیمه مسئولیت کالای صنعت نفت را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد احیای چاه های 239 و 446 اهواز بین پارک نوآوری و فناوری صنعت و شرکت های فناور تجهیز صنعت نصر مبتکران و فناوری مهندسی و توسعه حفاری پارسیان امید امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و معاون امور مهندسی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه امروز بسیاری از تجهیزات صنعت نفت از سوی مجموعه های دانشگاهی و دانشجویی و دانش بنیان تولید می شوند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهوری با بیان اینکه امروز در عرصه نفت و گاز به نوعی اعتماد به نفس رسیده ایم، گفت: پیشرفت های خوب و امیدوارکننده ای را در صنعت نفت و گاز شاهد هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از امضای 516 میلیون دلار توافق نامه و قرارداد نفتی بین شرکت های دانش بنیان و فعالان صنعت نفت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه رویدادی مهم تر از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در صنعت نفت نداریم، اظهار کرد: در شرایطی که فشارهای سخت تحریم وجود دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت بر حمایت همه جانبه وزارت نفت دولت سیزدهم از طرح های محیط زیستی و دانش بنیان شرکت های داخلی تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فهرست بلند پایش شده نیازهای مهم فناورانه صنعت برای نخستین بار در صنعت نفت در حاشیه برگزاری بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت با اشاره به آزمون استخدامی نفت، از جذب نخبگان در صنعت نفت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اعلام خبر افزوده شدن 12 مجتمع تازه پتروشیمی به واحدهای پتروشیمی کشور در سال 1402 گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وزیر نفت ابراز امیدواری کرد که گره احداث پالایشگاه های جدید به زودی با اجرای این برنامه هفتم توسعه باز خواهد شد و شاهد شتاب در روند اجرای طرح های پالایشی خواهیم بود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: با اجرای طرح های توسعه میدان های فرزاد بی و لایه نفتی پارس جنوبی روزانه 28 میلیون مترمکعب به ظرفیت تولید گاز و روزانه 25 هزار بشکه به ظرفیت تولید نفت کشور افزوده می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت در آیین امضای تفاهم نامه و قراردادهای همکاری شرکت های ایرانی و روسیه از اجرایی شدن این توافق ها و توافق های پیشین در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار صنعت نفت، تولید فناورانه و مصرف بهینه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت اظهار کرد که در سطح شرکت های متوسط و کوچک ایران و روسیه می تواند ارتباط بهتری برقرار شود و تجربه نشان می دهد همکاری ها در این سطح زودتر به نتیجه می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت، بر اهمیت تبیین دقیق و کامل عملکردهای ارزشمند صنعت نفت مطابق الزام های ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست بررسی همکاری های ایران و روسیه در حوزه انرژی با حضور معاون نخست وزیر روسیه، وزیر نفت و هیئت های اقتصادی دو کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۱    
تفاهم نامه همکاری ایران و عراق در پروژه های صنعت نفت در جریان سفر وزیر نفت به بغداد در حضور نخست وزیر عراق بین وزیران نفت دو کشور امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شصت وهشتمین نشست شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی کشور با حضور وزیر نفت برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پیش از این حدود 10 بلوک اکتشافی معرفی شده بود که اکنون با اضافه شدن 16 بلوک تازه، شمار بلوک های اکتشافی تازه به 26 عدد می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۶۸ سایت دیگر  
وزیر نفت شیوه نامه جذب سرمایه گذار به منظور افزایش پایداری تأمین گاز طبیعی با اولویت مشترکان عمده و نیروگاه ها را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۶۱ سایت دیگر  
یک مؤسسه تحقیقاتی آمریکایی اعلام کرد حدود 1900 کیلومتر خط لوله نفتی در ایران در دست ساخت است و ایران با وجود تحریم ها در رتبه نخست جهان از این نظر قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت از حضور بیش از 200 شرکت خارجی از 13 کشور دنیا در بیست وهفتمین نمایشگاه صنعت نفت خبر داد و گفت: نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری ایران و عراق در پروژه های صنعت نفت در جریان سفر وزیر نفت به بغداد در حضور نخست وزیر عراق بین وزیران نفت دو کشور امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست کمیته عالی مشترک ایران و عراق در بخش نفت برای گسترش روابط دو کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر نفت با تأکید بر اهمیت اچ اس ئی و ارتقای مدیران در این حوزه، از کاهش 35 درصدی حوادث صنعت نفت در 15 سال اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از تجهیز چهارمین جایگاه عرضه سوخت این منطقه به سامانه کهاب خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه رئیس جمهوری بر مشارکت بانوان در مراکز تصمیم گیری تأکید دارند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۹۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از جزیره خارک اعلام کرد که با اقدام های مؤثر، صادرات نفت در دولت سیزدهم 2 برابر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس صندوق بازنشستگی صنعت نفت گفت: این صندوق بیش از 10 میلیارد دلار پروژه در حوزه تکمیل زنجیره ارزش در دست اجرا دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پنجمین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت برای استفاده از توانمندی ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، ایجاد بانک اطلاعات منابع واحد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده نفتی با بیان اینکه عملیات اجرایی پتروپالایشگاه شهید سلیمانی در فصل بهار امسال با سرمایه گذاری 9 میلیارد یورویی آغاز خواهد شد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهوری و مقام های عالی دو کشور رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در رأس یک هیئت عالی رتبه اقتصادی و سیاسی و برخی اعضای کابینه از جمله وزیر نفت، به دعوت رسمی رئیس جمهوری سوریه، برای سفری دو روزه وارد دمشق شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت فراخوانی را همسو با بند (الف) تبصره 18 قانون بودجه 1401 کشور اعلام کرده که بر اساس آن تسهیلاتی را به منظور ایجاد اشتغال با تکیه بر دانش بنیان کردن صنعت نفت در ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری گفت: اگر ایران بخواهد جایگاه اعتباری در دنیا داشته باشد و سرمایه جذب کند، فقط باید صنعت نفت را گسترش دهد و این به وجود شرکت های داخلی وابسته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
چهاردهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) با حضور معاون رئیس جمهوری، وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت پتروشیمی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی درگذشت برادر مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
دستورعمل طرح ریزی و کنترل اهداف و برنامه های پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت نفت با موافقت وزیر نفت برای اجرا به مدیریت های ستادی، شرکت های فرعی تابعه و شرکت های واگذار شده، ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت "برنامه راهبردی توسعه منابع انسانی صنعت نفت در افق 1410" را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی درگذشت جانباز سرافراز حسین سیاری را به خانواده ایشان تسلیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری به استان خوزستان پروژه های فاز نخست کارخانه گاز و گاز مایع 3200، بلوک بخار نیروگاه غرب کارون، پیش تراکم ان جی ال 1000، پیش تراکم ان جی ال 900 ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه دولت سیزدهم در 20 ماه اخیر در زمینه مسئولیت اجتماعی در قالب نخستین و دومین دور سفرهای استانی بیش از 17 هزار میلیارد تومان پروژه در حال اجرا دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری گفت: از این پس پروانه فعالیت افزون بر شرکت ملی نفت برای شرکت های اکتشاف و تولید صاحب صلاحیت نیز صادر می شود و این شرکت ها با کسب شرایط می توانند پروانه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که ظرف دو روز آینده و در جریان سفر رئیس جمهوری و جمعی از اعضای هیئت دولت به خوزستان، 2 میلیارد و 200 میلیون دلار پروژه صنعت نفت به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب از سرمایه گذاری 15 هزار میلیارد ریالی در پروژه های پژوهشی طی یک سال و نیم اخیر خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با قدردانی از زحمات متخصصان و مهندسان صنعت نفت در زنجیره استخراج نفت تا توزیع سوخت گفت: اقدام های وزارت نفت در تأمین و توزیع سوخت نوروز امسال و در کل سال ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه چهارجانبه سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان بین جاده ای (سپهتن) میان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به اینکه امسال به طور میانگین هر ماه یک طرح پتروشیمی افتتاح می شود، گفت: ظرفیت نصب شده این صنعت تا پایان سال به حدود 95 میلیون تن در سال می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت "نظام نامه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت" را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از تلاش کارکنان وزارت نفت برای گذراندن شرایط سخت زمستان سال گذشته قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نفت در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره نحوه تعیین گازبهای مشترکان ضمن اشاره به تکلیف دولت برای اصلاح الگوی مصرف از دو روش بهره گیری از مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و توجه به توزیع فراوانی ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در جمع تشکل های دانشجویی گفت: وزارت نفت در ابتدای تحویل دولت با 100 شرکت دانش بنیان قرارداد داشت اما امروز با 500 شرکت دانش بنیان قرارداد همکاری امضا کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۷۲ سایت دیگر  
همکاری نفتی ایران و ونزوئلا در زمینه توسعه میدان ها، نوسازی پالایشگاه ها و مجتمع های پتروشیمی و تجارت نفت با امضای اسناد و تفاهم نامه های تازه همکاری کلید خورد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از برنامه ریزی برای راه اندازی مرحله نخست کارخانه گاز و گاز مایع ان جی ال 3200 در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: راه اندازی این طرح بزرگ صنعتی ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: بر اساس اهداف تعیین شده این شرکت با توجه به سند چشم انداز در افق 1404 ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر نفت در رأس هیئتی به منظور تقویت همکاری های انرژی با ونزوئلا، به این کشور سفرکرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: افزایش فروش نفت و تأمین منابع ارزی مورد نیاز کشور با وجود فشارهای بی سابقه دشمن بخشی از دستاوردهای دولت سیزدهم است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت گزارش اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در وزارت نفت و شرکت های تابع در سال 1401 را منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از صادرات اوره با برند ایرانی خبر داد و گفت: 69 میلیون تن انواع محصول پتروشیمی در سال 1401 تولید و درآمد 26 میلیارد دلاری برای این صنعت محقق شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل توسعه سیستم های حفاظت الکترونیک سازمان حراست وزارت نفت، فراخوان شناسایی و ارزیابی شرکت های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک را منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی درگذشت برادرزاده مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: دولت و وزارت نفت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارند و مردم به شایعات در این زمینه توجه نکنند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین دیدار نوروزی جواد اوجی، وزیر نفت، با مدیران و کارکنان صنعت نفت، صبح روز سه شنبه (8 فروردین ماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برنامه این شرکت برای افزایش 50 درصدی ظرفیت تولید نفت و گاز کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین دیدار نوروزی وزیر نفت، با مدیران و کارکنان صنعت نفت، ساعت 10 صبح روز سه شنبه، هشتم فروردین ماه در ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۰۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه برنامه اصلی دولت در سال 1402 کنترل تورم همراه با رشد پایدار اقتصادی است، گفت: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم، در سال جدید تلاش خادمان شما در دولت برای تحقق وعده ها ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۰۹ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: در سال 1401، 190 میلیون بشکه نفت بیشتر از سال 1399 و 83 میلیون بشکه بیشتر از سال 1400 نفت صادر شد و پیش بینی می شود امسال رکودی تازه در صادرات نفت ثبت شود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بخش نخست گام دوم طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان با ظرفیت 210 هزار بشکه در روز با فرمان رئیس جمهوری به بهره برداری رسید ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی سالروز ملی شدن صنعت نفت و آغاز سال 1402 را تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: هیچ گونه محدودیتی در کارت های جایگاه داران اعمال نشده، اما از مردم می خواهیم از کارت سوخت شخصی استفاده می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نفت در بیانیه ای با تأکید بر ایجاد ثبات در بازار جهانی انرژی و نفت، اعلام کرد هرگونه دخالت در بنیادهای اقتصادی بازار انرژی از جمله دخالت های حقوقی و سیاسی در بازار انرژی در گذشته و آینده ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: حمل ونقل سوخت در ایام نوروز به صورت 24 ساعته انجام می شود تا کمبودی در این روزها نداشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه صنعت پتروشیمی ایران در بسیاری از بخش های صنعت خودکفا شده است، گفت: امروز کشور در تراز صادرکنندگان فناوری به ویژه حوزه کاتالیست ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دومین مرحله از قرارداد احیای چاه های نفتی کشور با امضای رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و نماینده چهار شرکت دانش بنیان ایرانی تنفیذ شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در چند روز آینده یک مجتمع پالایشگاهی به ظرفیت 210 هزار بشکه افتتاح می شود که با بهره برداری از آن ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نفت از جهش تولید و صادرات صنعت نفت به اتکای زحمات جهادی کارکنان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده بسیج وزارت نفت با حضور در منزل شهید آرمان علی وردی با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بودجه مسئولیت اجتماعی سال 1402 صنعت پتروشیمی با افزایش 50 درصدی نسبت به سال 1401 مصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۶    
هیئت تجاری بلندپایه غرب آفریقا که به منظور شرکت در اولین اجلاس همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای غرب آفریقا به تهران سفر کرده است، با وزیر نفت دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۵۳ سایت دیگر  
معاملات گواهی سپرده نفت خام و گواهی سپرده میعانات گازی در تابلوی گواهی سپرده حامل های انرژی بورس انرژی ایران آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق در سطح معاونان وزیر در هتل الرشید بغداد آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی درگذشت مادر دهقان ناصرآبادی، بازرس قضایی سازمان بازرسی کل کشور را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت از ثبت رکورد تولید یک میلیارد مترمکعبی گاز ترش در کشور طی سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر در امور مهندسی، پژوهش و فناوری دستورالعمل نحوه صدور و پذیرش گواهینامه ضد انفجار و ایمنی عملکردی IPI-IR-EX و IPI-IR-SIL در صنعت نفت را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۸۷ سایت دیگر  
هیئت تجاری بلندپایه غرب آفریقا که به منظور شرکت در اولین اجلاس همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای غرب آفریقا به تهران سفر کرده است، با وزیر نفت دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هیئت تجاری بلندپایه غرب آفریقا که به منظور شرکت در اولین اجلاس همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای غرب آفریقا به تهران سفر کرده است، با وزیر نفت دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز، فراخوان جدید طرح احیای چاه های بسته و کم بازده نفتی را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت سال 1401 منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سند تجارت جهانی گاز با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، رئیس کمیسیون انرژی مجلس و جمعی از مدیران ارشد صنعت گاز در مرکز مطالعات بین المللی انرژی رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست مشترک شرکت های نفت و گاز ایران و روسیه با حضور نمایندگانی از انجمن شرکت های صادرات محور برق و انرژی روس وابسته به وزارت انرژی روسیه و بعضی از شرکت های دانش بنیان ایرانی به میزبانی پارک نوآوری و ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
اداره کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت آگهی استخدام در شرکت های تابعه این وزارتخانه را اصلاح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیران ارشد وزارت نفت و سازمان بازرسی کل کشور با هدف همکاری بیشتر بین این دو دستگاه اجرایی و نظارتی کشور با حضور وزیر نفت و رئیس سازمان بازرسی کل کشور و مدیران ارشد این دو دستگاه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با یادآوری اینکه در طول یک سال و نیم گذشته چند مرحله مذاکره با طرف عمانی انجام شده است، گفت: امروز نیز در ادامه مذاکرات در بخش های بالادست و پایین دست صنعت نفت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...