یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۳:۲۵Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

وزارت ورزش و جوانان (msy.gov.ir)

وزارت ورزش و جوانان 29 اسفند 1396 وزارت ورزش و جوانان 28 اسفند 1397 وزارت ورزش و جوانان 27 اسفند 1398 وزارت ورزش و جوانان 30 اسفند 1399 وزارت ورزش و جوانان 31 فروردین 1400 وزارت ورزش و جوانان 1 اردیبهشت 1400 وزارت ورزش و جوانان 1 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 2 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 3 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 4 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 5 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 6 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 7 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 8 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 9 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 10 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 11 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 12 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 13 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 14 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 15 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 16 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 17 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 18 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 19 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 20 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 21 خرداد 1400 وزارت ورزش و جوانان 22 خرداد 1400 
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دومین روز از مسابقات گزینشی کاراته برای کسب سهمیه المپیک درشهر پاریس با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات بسکتبال اصفهان گفت: اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال نوجوانان از روز دوشنبه هفته جاری به مدت سه روز به میزبانی این شهر برگزار خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود از پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا 2021 اندونزی، به مصاف قطر رفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مسیر توسعه کشور، بالندگی و مردمسالاری از داخل صندوق های رای می گذرد، بیان کرد: فارغ از نگرش های گروهی و جناحی، زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم کنیم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی فدراسیون عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسعود روشنی به عنوان سخنگوی این فدراسیون منصوب شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تمرینات تیم گلف هنرمندان از امروز(22 خردادماه) در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
برای نخستین بار در تاریخ ورزش کشور با رای فدراسیون های جهانی 5 قاره عباس اورسجی به عنوان سرپرست فدراسیون جهانی کبدی انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراتکواندو بانوان گفت: پاراتکواندو، تیم نوپایی است؛ بچه ها تجربه چندانی برای شرکت در مسابقات ندارند و قهرمانی آسیا دومین صحنه بزرگ حضور بانوان این رشته است. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
تیم های ملی پومسه، پاراتکواندو و کیوروگی کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بامداد امروز (شنبه - 22 خردادماه) عازم کشور لبنان شدند. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
با پایان مسابقات دور برگشت گروه الف لیگ پاورلیفتینگ، تیم های استحکام شانی سازه بابلسر و هیات کرمانشاه در جایگاههای اول و دوم ایستادند. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
این مسابقات به همت هیات قایقرانی نوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته کرامت و با محوریت بزرگداشت شهید شاخص ورزش کشور، حسن فقیهی جویباری برگزار شد
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از دستور وزیرمحترم ورزش وجوانان از کمک اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی سه روستا در خلخال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیامی درگذشت هندبالیست یزدی و بازیکن جوان باشگاه مقاومت گلساپوش یزد را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۶    
اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان زمان نام نویسی برای صدور و تحویل کارت های پوشش خبری، تصویری وزارت ورزش و جوانان را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسابقات گزینشی کاراته المپیک توکیو در شهر پاریس دنبال می شود و در دومین روز این رقابت ها شاهد صعود ابوالفضل شهرجردی کاتا روی تیم ملی ایران به نیمه نهایی بودیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه ورزش و زمین مینی فوتبال در اردبیل وزیر ورزش وجوانان دستور احداث 14 زمین مینی فوتبال در اردبیل را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان و معاون ساماندهی امور جوانان وزارتخانه در سپاس نامه ای جداگانه از تلاش ها و زحمات ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان جهت کسب رتبه سوم برگزاری ستادهای ساماندهی امور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
منیره کیانفر، هما حسینی و فرزانه کیانفر به اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی داخل سالن بانوان کشور دعوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۶    
ساسان حاتم نژاد گلر ایلامی تیم ملی هاکی ایران موفق شد با تیم پلیس گوجو قاضی انتپ ترکیه قهرمان سوپر لیگ هاکی چمنی ترکیه شود
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۶    
در دور رفت مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال کشور امیلی اردبیل با دو برد و کسب شش امتیاز در صدر جدول قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کادرفنی تیم ملی هندبال بانوان ایران از 60 بازیکن جهت شرکت در نخستین مرحله اردوی آمادگی دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، حکم مسوولیت رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی را اعطا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۶    
دکتر مهرعلی باران چشمه (رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کششتی پهلوانی) در تخستین روز آغاز به کار خود پس از انتخاب در مجمع انتخاباتی از چهره ماندگار مرشدی کشور تجلیل به عمل آورد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قرارداد علیرضا استکی سرمربی موفق تیم ملی بوکس تا پایان بازی های آسیایی 2022 تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره پویش ملی فیلم کوتاه (ماکا) با حضور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بهمراه مدیرکل طرح های ملی،فرماندار ایرانشهر ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی حفاری به مرحله نهایی لیگ پاورلیفتینگ کشور راه پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،دور برگشت رقابت های لیگ پاورلیفتینگ کشور روز گذشته (جمعه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۶    
نخستین دوره لیگ دو و میدانی استان لیگ پویا با حضور 60 ورزشکار در رده شنی پایه بانوان و آقایان در استادیوم شهید بهشتی بوشهر بر گزارشد،
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
قرعه کشی مسابقات کشتی جام پیتلاسینسکی انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۶    
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: سیاوش زینالوند و علی زینالوند دو فوتبالیست قمی هستند که همراه با تیم ملی فوتبال کشور مجوز حضور در المپیک ناشنوایان را کسب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جعفری گفت: با وجود سختی هایی که در مسیر رسیدن به اهدافم وجود داشت، خسته نشدم و تلاشم را برای رسیدن به موفقیت ادامه دادم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ورزشکاران استان کرمان با کسب مقام نخست و سوم رقابت های مجازی شوکاتا جوجیتسو خوش درخشیدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره دانش افزایی و کارآموز مربیگری تورینگ و سافاری با همکاری مشترک حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله فینال این رقابت ها منصوره نورآباد مطلق از بوشهر با نتیجه 6 بر 7 از پریسا منگلی شکست خورد و به مقام نائب قهرمانی دست یافت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اردوی آمادگی تیم ملی هندبال در رده نوجوانان و مسابقات هندبال ساحلی جام باشگاه ها و دسته جات آزاد بانوان منطقه جنوب به میزبانی کرمان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انتصاب گشتاسبی نیا،رئیس هیات هاکی استان بعنوان مدیر فنی تیم ملی هاکی بانوان کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه و پیراسته ناظر دفتر فنی و مهندسی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان مصطفی حسین خانی نماینده حوزه شمال شرق تهران و تنها آزادکار المپیکی استان تهران با برتری مقابل همه رقبا، سهمیه المپیک کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی جنوب کشور با قهرمانی تیم هندبال ساحلی بندرگناوه به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه بختیاری آزاد ،سیده الهام حسینی و دانیال غانمی زاده از کمانداران استان بوشهر به اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان ایران دعوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: هر دو پیست ملی اتومبیلرانی و موتورسواری مجموعه آزادی تهران نیاز به بازسازی و احیا دارند و بنا داریم با کمک خیرین و حامیان مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
با توزیع سهمیه های وزنه برداری، تعداد سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو به عدد 63 رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۳:۵۶    
اختتامیه دوره دانش افزایی و مربیگری تورینگ و سافاری با اعطای مدارک رسمی از سوی مسئولان فدراسیون برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۶    
تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی قاطع مقابل کامبوج شانس خود را برای صعود به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی افزایش داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در المپیک 2021 توکیو از روز 18 خردادماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات گزینشی المپیک توکیو در شهر پاریس در حال برگزاری لست و در اولین روز این رقابت ها شاهد درخشش فاطمه صادقی کاتاروی تیم ملی ایران بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله مقدماتی مسابقات لیگ ملت های والیبال مقابل آلمان با نتیجه سه بر دو بازی را واگذار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا از دکتر سلطانی فر به خاطر حمایت های به عمل آمده از ورزش ناشنوایان تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در پایان جام زیلکوفسکی لهستان و مشخص شدن نتایج آزادکاران ایران در 3 وزن المپیکی 74، 97 و 125 کیلوگرم، 6 آزادکار ایران در المپیک توکیو مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ترکیب تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم ملی والیبال آلمان مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اعلام کرد که از طرف وزارت ورزش و جوانان پاداش ویژه ای برای تیم فوتبال ناشنوایان درنظر گرفته شده و به آنها پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم آقایان در مجموعه ورزشی شهید شیرودی آغاز شد و تیم ملی تنیس بانوان هم از 18 مردادماه به میزبانی سریلانکا در رقابت های فدکاپ گروه 2 آسیا اقیانوسیه حضور خواهد داشت .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین استان گیلان با حضور در اردوی تیم های ملی جانبازان و معلولین از تمرینات ملی پوشان بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان با حضور بر مزار شهید گمنام، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور جوانان با بیان این که جوانان سیستان و بلوچستان پاک دست ترین جوانان کشور هستند، اظهار داشت: ما با اعتماد کامل طرح های مهم را به آنها واگذار می کنیم و ثابت شده است که جوانان ی شریف، با هوش ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال ناشنوایان انتخابی المپیک 2022 برزیل با حضور دکتر علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت تدبیر و امید پاداش ورزشکاران و قهرمانان ناشنوا از رشد سه برابر برخوردار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه گفت: تیم فوتبال ناشنوایان ایران یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا است و سایر کشورها حساب ویژه ای برایش باز کرده اند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
در آخرین روز و در مرحله فینال انتخابی المپیک ناشنوایان در کیش، تیم فوتبال ناشنوایان ایران با پیروزی برابر عراق جواز حضور در المپیک ناشنوایان 2022 برزیل را کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای برای تماشای دیدار دو تیم ایران و عراق در مرحله نهایی مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2022 ناشنوایان در ورزشگاه المپیک کیش حاضر شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه گفت: تیم فوتبال ناشنوایان ایران یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا است و سایر کشورها حساب ویژه ای برایش باز کرده اند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان گفت: آثار برگزیده پویش ملی حمایت از تولید فیلم کوتاه (ماکا) قابلیت های پخش بین المللی را دارد و فرصت خوبی است تا مردم دنیا هم با ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان آشنا شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران پس از پنج پیروزی پیاپی در لیگ ملت های والیبال 2021، مقابل صربستان بازی را واگذار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۰    
محمد مهدی تندگویان صبح امروز به منظور شرکت در اختتامیه پویش ملی فیلم کوتاه ماکا( جوان ایرانی ) به به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۰    
تیم کشتی آزاد ایران با کسب 3 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و عنوان نایب قهرمانی به کار خود در جام زیلکوفسکی لهستان پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران با برتری مقابل آمریکا، به پنجمین پیروزی پیاپی خود در لیگ ملت ها 2021 دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۱۴    
با حمایت بخش خصوصی و با حضور 4 کشور ، تور بین المللی ساحلی خزر در مازندران برگزار می شود
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هیئت رئیسه فدراسیون به منظور بررسی برنامه های و فعالیتهای فدراسیون و با تصویب برگزاری المپیاد استانی دانشجویان دانشگاه ها با حضور اعضای در محل فدراسیون برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۴    
مسعود نصیری کناری سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی جمهوری اسلامی با حضور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد ؛ مبلغ یک میلیارد ریال به هیات ورزش روستایی و بومی و محلی مازندران کمک مالی خواهد کرد
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۴    
با برگزاری مراسم بزرگداشت محمد علی فریدونی پیشکسوت ارزنده تیراندازی کشور سالن 50 متر مجموعه ورزشی آزادی به نام وی نام گذاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۴    
رئیس فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام گفت:آکادمی در تمام جنبه های علوم ورزشی از جمله تغذیه ورزشی حتما متدهای جدیدی را به تدریس خواهد گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: با تاسیس آکادمی بین المللی، نام ایران در کنار سایر کشورهای صاحب نام بدنسازی و پرورش اندام قرار گرفته است
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۴    
بیست و ششمین رنکینگ کشوری ناین بال بانوان با معرفی قهرمان به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
انتخابات رییس و دبیرکل کنفدراسیون ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در دوازدهمین کنگره این کنفدراسیون که با حضور مجازی و غیرمجازی 25 نماینده از کشورهای این قاره در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک با تاکید بر سیاست های این کمیته برای حضور در بازی های پارالمپیک گفت: ملاک تعیین ترکیب کاروان سیاست های کیفی است نه صرف کسب سهمیه. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
دور مقدماتی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی جام زیلکوفسکی لهستان در حال به پایان رسید که دو آزادکار ایران به فینال رسیدند و یک نماینده دیگر راهی دیدار رده بندی شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گلناز عبدالپناه گفت: تنیس ساحلی دارای ظرفیت خوبی برای توسعه بیشتر است و پتانسیل میزبانی رویدادهای بین المللی این رشته هم وجود دارد .
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، گفت: راه اندازی آکادمی بین المللی IFBB یک اقدام مهم در ورزش ایران است که از خروج ارز از کشور جلوگیری خواهد کرد. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۳    
مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورش های زورخانه ای به ریاست سید عبدالحمید احمدی در آکادمی ملی المپیک و با حضور اعضای مجمع برگزار شد .
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۴۷ سایت دیگر  
ساعت برگزاری مسابقه سوپرجام فصل 1399-1398 بین تیم های پرسپولیس (قهرمان لیگ برتر) و تراکتور تبریز (قهرمان جام حذفی) اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سید عبدالحمید احمدی حضور در انتخابات را وظیفه ملی دانست و نسبت به مشارکت گسترده جامعه ورزش و مردم در انتخابات 28 خردادماه تاکید کرد .
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مهر علی باران چشمه مهمترین هدف فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی را ترویج و توسعه ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به عنوان مظهر پهلوانی و جوانمردی دانست و اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۳    
معاون فرهنگی و توسعه وررش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت : امیدوارم در دوره جدید مدیریتی در فدراسیون ورزش های زورخانه ای ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پومسه بانوان گفت: در ابتدای حضور پومسه روها در اردو، سطح پایین آمادگی و فرصت اندکی که در اختیار داشتیم موجب نگرانی ما شد اما خدارو شکر توانستیم با تلاش بیشتر به آمادگی مطلوب برسیم. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پومسه مردان گفت: از عملکرد بچه ها در این مدت زمان راضی هستم، آنها در این شرایط سخت و ویژه همه تلاش خود را کردند و خدا را شکر آمادگی بالایی بدست آوردند. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: با توجه به فاصله اندکی که رقابت های قهرمانی آسیا تا بازی های المپیک توکیو دارد این مسابقات می تواند محک خوبی برای المپین های تکواندو باشد و خود را برای حضور در این میدان ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نفرات برتر پنج وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی جام زیلکوفسکی لهستان مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از برگزاری مجمع سالیانه هیات قایقرانی قم به صورت برخط خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مراسم وزن کشی و قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی جام زیلکوفسکی لهستان دقایقی پیش در شهر ورشو برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عزیزی رئیس فدراسیون تنیس گفت : درسایه ی حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان و هیات ، با افتتاح 9 زمین تنیس در استان ، انقلاب زیر ساختی بزرگی در استان قم را شاهد خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسعود خلیلی در سفر به چهارمحال و بختیاری گفت: در کشورمان بیش از 380 باشگاه سوارکاری خصوصی داریم که با وجود زیر ساخت های محدود این رشته و ضعف شدید منابع حمایتی دولتی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته رئیس فدراسیون سوارکاری در سفر به شهرکرد با مسئولین، متولیان ورزش و برخی فعالین این استان در حوزه پرورش اسب و سوارکاری دیدار و راهکارهای توسعه " صنعت اسب " در چهارمحال و بختیاری را بررسی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: فاطمه خلیلی ،نوریه عباسی و الناز قاسمی 3 بانوی ورزشکار قمی به اردوی تیم ملی هندبال کشور دعوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳    
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: امیر مهدی زاده کاراته کای نام آشنا و پر افتخار استان قم جهت حضور در مسابقات گزینشی المپیک، عازم فرانسه میشود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۳    
دبیر کمیته آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: با وجود محدودیت های پاندمی کرونا دوره های آموزشی خوبی در سال گذشته برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
علی مهری رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل از معافیت کارفرمایان حامی ورزش کارگری از 10 درصد معافیت مالیاتی بر اساس تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۳    
"پویش مردمی من رای میدهم" ویژه انتخابات 1400 با همکاری روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان و خبرگزاری برنا سیستان و بلوچستان راه اندازی شد
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات دوستانه رولبال در پیست تیزپا اسکیت مشهد برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مسابقات دوستانه رولبال در پیست تیزپا اسکیت با حضور تیم های مشهد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تیم ملی فوتسال ایران به دنبال برگزاری بازی دوستانه با تیم فوتسال بلاروس پیش از اعزام به جام جهانی است و گفته می شود به احتمال زیاد این بازی به میزبانی شهر مشهد برگزار خواهد شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: استعدادیابی و برندسازی دو مقوله بسیار مهم در ورزش است.
مشاهده نتایج بیشتر...