شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۱۵Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

نافع (nafee.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۶    
اصالت فرش های و حلوا زده و کماج همدان
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فوت یک نوزاد تازه متولدشده در بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند چند روزی است که باعث حاشیه های زیادی شده است و دادستان شهرستان نیز از تشکیل پرونده قضایی درباره این مورد خبر داده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داوری دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا در سطح همه داروخانه های استان توزیع شده و به صورت متمرکز در داروخانه های هلال احمر و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: 966 موسسه تشخیصی درمانی و بیمارستان طرف قرارداد با بیمه سلامت استان هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر همدان گفت: در حال حاضر 550 دستگاه خودروی شخصی و تاکسی برای سرویس به مدارس معرفی کرده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهردار همدان گفت:با راه اندازی سیستم یکپارچه شهرسازی ، نوسازی و درآمد شهرداری همدان پاسخ دهی غیرحضوری و الکترونیکی به استعلامات دفاتر اسناد رسمی موجب کاهش 50 ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰    
یک روز پس از حمله گسترده عراق به ایران، صدام ناگهان گرفتار یک عملیات گسترده هوایی از جانب ارتش ایران شد؛ پاسخی که باعث شد نیروی هوایی عراق را تا ماه ها فلج کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ستاره تیم فوتبال النصر عربستان امروز عصر با دختر هنرمند معلولی که با پایش نقاشی رونالدو را می کشید دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مرضیه یونسی از ادامه اجرای طرح ویژه نظارت بر بازار لوازم التحریر تا نیمه مهر ماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی نسبت به قهرمانی زارع در مسابقات جهانی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان نهاوند گفت: پیش بینی می شود امسال از اراضی شهرستان نهاوند 200 هزار تن چغندرقند برداشت و تحویل کارخانه های قند شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین همدان با بیان اینکه امسال با وجود افزایش 7 درصدی زائران در ایام اربعین در استان، با کمترین مشکل خدمت رسانی به زوار انجام شد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اسدآباد از رونمایی کتاب نویسندگان بومی اسدآباد با موضوع ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، از رایگان شدن حق بیمه دو دهک دیگر با حمایت خیرین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نهاوند گفت: پست برق نهاوند 3 در بخش خزل و پست 4 در شهر نهاوند به زودی راه اندازی می شود تا مشکل ضعف ولتاژ منطقه برطرف شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بازیکن برزیلی اعلام می کند یا به استقلال برمی گردم یا بیرون نشسته و پول فصل دوم را می گیرم!
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در 12 استان طی امروز و احتمال آب گرفتگی، سیلاب ناگهانی، شکستن درختان کهنسال و خسارت به کشاورزان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان همدان گفت: 32 هزار و 769 بیمار سخت درمان در استان همدان از خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت ایران بهره مند گردیدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از برگزاری اجلاسیه دومین کنگره ملی هشت هزار شهید در سالن 6 هزار نفری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرایی شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان از میزبانی شهر نوپای پالیز برای تشییع و تدفین یک شهید گمنام خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری فامنین در اقدامی سدمعبرهای داخل شهر را از پیاده رو ها که انواع پوستر و تابلو باعث نارضایتی عابران و مردم شده بود را جمع آوری کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اولویت های بخش کشاورزی در این دوره، افزود: اولویت هایی که در این دوره در نظر گرفته ایم، سرمایه گذاری در حوزه شیلات، صید و صیادی است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۳    
به گزارش نافع ، ای راه عشق اسم های ما را بنویس با ده انگشت برایت امضا می کنیم هرگز ازهم جدا نخواهیم شد دراین زمان، میان همه انسان ها جستجو کردیم.. کسی رابهتر وراستگوتر از امام حسین(ع) نیافتیم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: برای کشف معبد لائودیسه در منطقه دوخواهران اخیرا سه گمانه زنی دیگر در حوالی این محله انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه الگوگیری از سبک زندگی شهید مدنی نیاز امروز جامعه ماست گفت: کار اصلی شیطان ایجاد بغض و کینه بین مردم است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مجیدعاشوری بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون بسکتبال با اشاره به استعدادیابی مناسب در استان همدان، گفت: این استان به زودی به قطب بسکتبال کشور تبدیل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی نهاوند گفت: با تعدادی از رانندگان متخلف به خاطر افزایش خودسرانه کرایه تاکسی برخورد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه همدان 14 شهید رسانه تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است گفت: باید فرهنگ جهاد و شهادت را هنرمندانه تبیین کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دنبال آن است با تبدیل طرح هماهنگ سازی حقوق بازنشستگان به قانون، دولت را مکلف به اجرای آن کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان رزن از حمله یک قلاده سگ ولگرد به دو نفر از اعضای یک خانواده در روستای ماهنیان این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از معتمدین شهرستان های بهار و کبودراهنگ، صبح امروز با حضور در مقابل مجلس شورای اسلامی، خواستار تفکیک حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تویسرکان گفت: شمارش معکوس برای ثبت جهانی کاروانسرای فرسفج آغاز شده، بنایی که با ثبت جهانی به دنیا معرفی و موجب جذب گردشگر خارجی خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان خواستار حل مشکل سینماکانون شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شهردار همدان از اعزام 50 دستگاه اتوبوس از همدان به مرز مهران و خسروی در ارائه خدمات به زارئران اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یک واحد صنفی نانوایی به دلیل اصرار بر تخلف کم فروشی در شعبه دوم بدوی تعزیرات حکومتی ملایر محکوم شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه 3 تن از عاملان دومین حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار شد
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: دهکده الگویی اقتصاد مقاومتی در اردوگاه سیدالشهدا همدان تشکیل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه تلاش های بدون وقفه باعث شد تا همدان رتبه نخست اقتصاد دانش بنیان را از آن خود کند گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رِئیس دادگاه عمومی درگزین گفت: با پیگیری های این حوزه قضایی و همکاری میراث فرهنگی شهرستان های رزن و درگزین، دو اثر تاریخی برکه تفریحی و عمارت آقا زاده در شهر شاهنجرین ، ثبت ملی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
صادرات صنایع دستی همدان در دولت سیزدهم به بیش از 100 میلیون دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر کمیته رسانه و مطبوعات دومین کنگره ملی شهدا گفت: نخستین یادواره شهدای رسانه استان همدان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه همدان با بیان اینکه در حال حاضر گره ترافیکی در محورهای همدان وجود ندارد گفت: از تاریخ 27 مردادماه تا 12 بامداد 17 شهریورماه تعداد تردد زائران اربعین در محورهای همدان به مرز 21 میلیون ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: امسال در سطح مزارع منطقه 2500 هکتار چغندرقند کشت و قرارداد تحویل به کارخانه ها بسته شده که پیش بینی می کنیم 200 هزار تن تولید داشته باشیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجلاسیه شهدای کارگری و کارفرمائی استان همدان از برگزاری اولین اجلاسیه شهدای کارگری و کارفرمائی استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: طلاب باید در راستای جهاد تبیین، روشنگری و مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان علاوه بر حضور در منبر و محافل مردمی، در فضای مجازی نیز فعالیت داشته باشند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان نسبت به خرید آنلاین نوشت افزار هشدار داد و گفت: افراد سودجو با ترفند فروش کیف ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: گرد و غبار رقیق و محلی و وزش باد نسبتا شدید پدیده غالب جوی استان طی سه روز آینده در برخی از نقاط استان است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: همدان داوران خوبی در تیراندازی با کمان خوبی دارد و خوشبختانه دیشب اعلام شد که خانم غزاله رسولی برای قضاوت در پارالمپیک پاریس انتخاب شدند که یک افتخار بزرگ برای ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی اداره کل محیط زیست استان همدان با بیان اینکه تالاب پیرسلمان در اسدآباد خشک شد گفت: باید استفاده از چاه های آب زیرزمینی اطراف تالاب مدیریت شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری ضبط شده از یک دوربین مداربسته از لحظه وقوع زلزله 6.8 ریشتری در مراکش را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرمانده سپاه همدان گفت: وقتی یک جوانی در موکب تربیت شده و در مسیر قرار بگیرد دشمنان از آن وحشت می کنند چرا که آنان خوب متوجه این امر هستند کسانی که در دفاع مقدس بودند در هیات ها و با نفس گرم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۶:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: شخصی که به دلیل اختلافات شخصی یک نفر را دریکی از مناطق نهاوند با کلت کمری به قتل رسانده بود، در کمتر از 24 دستگیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۳    
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از اجرای طرح امنیت محله محور با کشف 3 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت در روز گذشته در همدان خبر داد .
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۳    
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری سارق مشاعات ساختمان در مجتمع های مسکونی واقع در یکی از شهرک های شهر همدان با برآورد خسارت 2 میلیارد ریالی خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۲    
آدرس جدید ستادمردمی خدمتگزاران اربعین استان همدان در سال 1402 به همرا موقعیت مکان جهت استفاده و ارتباط گیری
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی و رابط فرهنگی زائرسرای چهارده معصوم مریانج گفت: برنامه های فرهنگی در حاشیه کار وجود دارد، بحث معرفی شهر، پاسخ به سوالات شرعی، میز خدمت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در همدان با تاکید بر اینکه این حضرت در عین حالی که در اسارت هستند، دستشان بسته است و تحت تسلط نیروی دشمن هستند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برای پیوستن به بانک توسعه جدید بریکس کشور ما فرصت ها و چالش های اقتصادی و منطقه ای دارد که با حل آنها می تواند بیشترین بهره را از این پیمان مالی ببرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون سرمایه گذاری، مالی و گردشگری شورای شهر همدان از صدور مجوز تشکیل منطقه 5 شهرداری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست استان همدان از ایستگاه صلواتی خیمه الزهرا(س) هیأت حیدریون شهرستان اسدآباد که با پرهیز از لیوان های یکبار مصرف، به فریضه الهی نهی از منکر جامه عمل پوشانیدند، بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر ضرورت نوسازی ناوگان آتش نشانی همدان، گفت: سازمان آتش نشانی شهرداری همدان به خودروی مناسب با نردبان 50 متری نیاز دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته پدر یکی از شهدای 8 سال دفاع مقدس هنگام حضور در مسجد برای اقامه نماز صبح مورد ضرب و شتم توسط افرادی ناشناس قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رادیوتراپی مرکز جامع سرطان همدان با حضور معاون وزیر بهداشت در هفته دولت افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان اسدآباد از تعویض بیلبورد ورودی شهر اسدآباد با عنوان جهان محو تماشای قیام اربعینی هاست خبر داد و گفت: در راستای معرفی این شهر به عنوان زادگاه سیدجمال ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف استان همدان گفت: دشمنان با اقداماتی که انجام دادند، حماقت کردند و باعث شدند مردم هوشیاری پیش از پیش پیدا کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت چندین طرح عمرانی، خدماتی، جهش مسکن ملی و کشاورزی با حضور استاندار همدان در شهرستان نهاوند افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملایر گفت: این شهرستان در حوزه بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی 74 درصد رشد دارد که بالاتر از میانگین کشوری با 51 درصد و میانگین استانی با 64 درصد است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح مخابراتی با 314 میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار همزمان با هفته دولت در نقاط مختلف شهرستان ملایر به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با اشاره به اینکه دو پروژه آموزشی ورزشی در روستاهای قاضی مردان و چنارسفلی همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسیده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق حکمی از سوی عباس اورسجی، رئیس فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران، حنانه عقیلیان به عنوان سرپرست هیات کبدی استان همدان منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد تجاری عرضه فست فود در همدان به علت بی احتیاطی طعمه حریق شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: کشاورزانی که در مراحل تولیدات محصولات کشاورزی خود از سموم استفاده نکنند نشان سلامت تات دریافت خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۷:۴۱    
در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام عسگری، فرمانده سپاه انصار الحسین علیه السلام همدان پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت،معدن،تجارت استان همدان گفت: 300 طرح صنعتی و تولیدی در دست احداث این استان دارای بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 26 مورد از آن از صنایع بزرگ و با اشتغالزایی قابل توجه است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ملایر از اجرای حکم قضایی و رفع تصرف 9 هزار مترمربع از اراضی یکی از روستاهای این شهرستان توسط کلانتری 12 خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل فرماندهی انتظامی استان همدان از شناسایی فردی که با عنوان دعانویسی و رفع طلسم در شبکه اجتماعی اینستاگرام از کاربران خود از جمله یک شهروند همدانی کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی استان همدان از ورود 32 هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی همدان به نظام تعلیم و تربیت رسمی استان در سال تحصیلی جدید خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط طبیعی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: کاهش نزولات جوی در کنار کشت محصولات پر آب بر و کشت دوم خیلی از تالاب های این استان را در معرض خطر خشک شدن قرار داده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲    
متاسفانه در جامعه امروزی شنیده می شود که برخی از مردم از سحر و جادو برای رسیدن به مقاصد خود استفاده می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت 70 درصد مطالبات گندمکاران همدان خبر داد و گفت: یک هزار و 607 میلیارد تومان دیگر به حساب کشاورزان همدان واریز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۰    
در راستای برگزاری دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح با خانواده شهید محسن دینی دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغازین روز هفته دولت استاندار همدان به همراه معاونان و دیگر مدیران اجرایی استان با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام راحل(ره)، شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: خادمان سپیدپوش اورژانس 115 ابن دانشکده برای خدمت به زائرین اربعین حسینی به مرز خسروی اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جای جای وطن ایران اسلامی کم از نخبه های علمی و پزشکی ندارد، آنجا که در گمنامی و به دور از هیاهوی پست و مقام، به ملکوت عِندَ رَبِّهِم یُرزَقنون رسیدند و برای همیشه ستاره ای درخشان در آسمان نشستند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: ارزش گندم خریداری شده از کشاورزان استان 70 هزار میلیارد ریال است که بخشی از این مبلغ پرداخت و بخش دیگری با پیگیری استاندار همدان بزودی پرداخت می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: اطلاع رسانی خدمات ارزنده دولت سیزدهم در شهرستان برای مردم در قالب جهاد تبیین بسیار مهم است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان همدان گفت: به مناسبت هفته دولت امسال و هفته بسیج کارمندان، 20 عنوان برنامه شاخص و بیش از 300 فعالیت مختلف با شعار کارمند مکتب ولایت در همدان برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان نهاوند و نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت آغاز هفته دولت با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد فرمانده فراجا گفت: توجه ویژه به رهبر الهی رمز اصلی هویت یابی شهدای مسیر الی الله است، چرا که صرف داشتن ایمان و خودسازی بدون داشتن رهبر الهی، راه به جایی نمی برد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با بیان اینکه در مجموع تعداد پزشکان رسمی در پزشکی قانونی استان 15 نفر است گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دادستان نهاوند با بیان اینکه اخذ پول از مردم جهت استفاده از امکانات سراب گیان ممنوع است، از جمع آوری تخت ها و سکوهای غیر مجاز در این سرآب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری هرچه سریعتر مصوبه طب سینایی را عملیاتی کرده و و به شورا ارائه دهد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه همدان، با بیان اینکه، مسجد محور خدمت، طرحی مناسب در راستای رفع مشکلات مردم است، گفت: حضور مسئولان در محلات حتی با انجام یک کار کوچک اثر گذاری اجتماعی و رضایت مندی بدنبال دارد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان در حاشیه بازدید از اجرای نمایش فصل شیدایی بیان کرد:کنگره ملی هشت هزار شهید استان امروز شرایط خوبی پیدا کرده و شاهد اتفاقات مبارکی در سطح استان هستیم و امید است این ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فصل شیدایی روایت آدمی و حکایت رنج است... رنج طایفه ای که بزرگ بودند اما غریب ماندند... نور ... صدا ... جلوه های ویژه ... با دیدن این صحنه ها متحیر خواهید شد .. ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
متخصص کودکان و نوزادان گفت: والدین هنگام تشنج کودک حتما باید راه های تنفسی کودک را باز کنند و او را به پهلو خوابانده، یا اینکه به نزدیکترین درمانگاه مراجعه شود و با اورژانس تماس بگیرند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان با بیان اینکه در این سازمان کار دارای چارچوب و فرآیند و با برنامه ریزی در حال انجام است ...
مشاهده نتایج بیشتر...