سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۱:۱۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

نامه نیوز (namehnews.ir)

مهمترین خبرهای نامه نیوز بر روی ایمیل شما

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 29 دی 1397 نامه نیوز 29 اسفند 1398 نامه نیوز 31 فروردین 1399 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1399 نامه نیوز 31 خرداد 1399 نامه نیوز 31 تیر 1399 نامه نیوز 31 مرداد 1399 نامه نیوز 1 شهریور 1399 نامه نیوز 30 مهر 1399 نامه نیوز 30 آبان 1399 نامه نیوز 30 آذر 1399 نامه نیوز 30 دی 1399 نامه نیوز 30 بهمن 1399 نامه نیوز 1 اسفند 1399 نامه نیوز 2 اسفند 1399 نامه نیوز 3 اسفند 1399 نامه نیوز 4 اسفند 1399 نامه نیوز 5 اسفند 1399 نامه نیوز 6 اسفند 1399 نامه نیوز 7 اسفند 1399 نامه نیوز 8 اسفند 1399 نامه نیوز 9 اسفند 1399 نامه نیوز 10 اسفند 1399 نامه نیوز 11 اسفند 1399 نامه نیوز 12 اسفند 1399 نامه نیوز 13 اسفند 1399 نامه نیوز 14 اسفند 1399 نامه نیوز 15 اسفند 1399 نامه نیوز 16 اسفند 1399 نامه نیوز 17 اسفند 1399 نامه نیوز 18 اسفند 1399 نامه نیوز 19 اسفند 1399 
  ۶ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: سفر به شهرها و از شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی ممنوع است.
  ۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران می گوید با نظارت استصوابی به شیوه ای که تنها سلایق سیاسی یک جریان تامین شود مشارکت با نرخ قابل قبول ممکن نیست.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
حتی اگر فرض کنیم که سران اسرائیل در تهدیدات خود جدی هستند، آیا عاقلانه است که ارتش اسرائیل به صورت مستقل اماده هدف گرفتن تاسیسات هسته ای ایران باشد؟ یعنی بدون مشارکت و حمایت آمریکا؟ اگر نگوییم محال ...
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز ویژه تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده، این زنان مجاهد، شجاع و فداکار را از برترین قله های افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.
  ۲۱ دقیقه پیش    
شریعتی نماینده مجلس گفت: فیش حقوقی یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه های وابسته به وزارت خانه ها 67 میلیون تومان بود!
  ۳۶ دقیقه پیش    
تا اینجای کار می شود گفت که سید ابراهیم رئیسی نامزد ریاست جمهوری نمی شود و همین گزاره کافی است تا بدانیم صحنه انتخابات برای اصولگرایان متفاوت تر از آنچه در سال96 تجربه کردند خواهد بود.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به سوابق کهن فرهنگی و علم دوستی ایرانیان اظهار داشت: امروز نیز بر اساس آموزه های نیاکان خردمند خود، دو روز مهم را در تقویم رسمی خود به نام "تعامل و گفت وگو با جهان" ...
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان، در خصوص دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و تبادل نظر کرد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس بورس اظهار کرد: وقتی جامعه سهامداری از تعداد زیادی سهام دار کم تجربه تشکیل شده، روند بازار شکل اصلاحی تندی به خود می گیرد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی گزینه اصلی جبهه پایداری را سعید جلیلی خواند و تأکید کرد: طرح نام آقای محصولی به عنوان نامزد احتمالی جبهه پایداری قطعا شوخی است و او فقط عابربانک جبهه پایداری است.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حذف واسطه ها و کاهش قیمت ها بیانیه ای را صادر کرد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به تعطیلی روز پنج شنبه و شرایط کرونایی مبادی ورودی به مازندران در محور های هراز، کندوان، سوادکوه و استان های سمنان، گیلان و گلستان بسته هستند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
حادثه تروریستی دوشنبه شب در بین زائران پیاده مسیر کاظمین عراق باعث زخمی شدن 30 نفر و شهادت یک تن شد.
  ۱ ساعت پیش    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی لینک کوتاه کپی لینک
  ۱ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
سردار دهقان گفت : در حوزه سیاست خارجی باید سیاست و راهبرد داشت نه برنامه. این راهبردها علاوه بر اینکه لازم است مبتنی بر رعایت سه اصل حکمت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ماه ژانویه بمب گذاری در اطراف سفارت اسرائیل در دهلی نو اتفاق افتاد که یک روزنامه هندی مدعی است ایران پشت پرده آن بوده است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: رهبری چنین چیزی را نخواهد پذیرفت که چهارچوب های قواعد دموکراسی را کنار بگذاریم و نظامی گری را در کشور دنبال کنیم، به هیچ وجه چنین چیزی مد نظر نخواهد بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان در تذکری هب آقای روحانی رئیس جمهور خواستار تشکیل کارگروهی ویژه جهت پیشگیری از افزایش قیمت کالاها در آستانه نوروز 1400 شده اند.
  ۱ ساعت پیش    
از نظر تحلیلگر میدل ایست آی متحدان آمریکا باید سیاست "هژمونی صفر" را دنبال کنند و کشورها ی منطقه باید به جای اعمال نفوذ بر یکدیگر، هر چه سریعتر زیر چتر سنتی آمریکا بروند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهم ترین مشکلات بدن که موجب افزایش وزن می شود را بررسی کرده ایم.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
سربازی در هنگ مرزی ارومیه به شهادت رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آنطور که به نظر می رسد کارشناسان نسبت به وضعیت بورس امروز خوشبین هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : یه گزارش نامه نیوز، محمود احمدی نژاد روز یکشنبه 17 اسفند 1399 با ارسال دو نامه جداگانه خطاب به پاپ فرانسیس رهبر مسیحیان کاتولیک جهان و آیت الله ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
از مهم ترین دلایل ایجاد زخم گوشه لب ها می توان به مواردی مانند ضعف سیستم ایمنی، تجمع بزاق در گوشه لب ها و خشکی لب اشاره کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۶    
کنترل میزان مصرف قند ایده خوبی است، اما مهار ولع خوردن خوراکی و میوه های شیرین کار فوق العاده سختی است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
برای از بین بردن لکه های اسید از روی استیل باید زودتر اقدام کنید و با گذشت زمان از بین بردن لکه ها غیر قابل برگشت می باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۵    
اغلب افراد از زیتون های کنسروی و یا فله استفاده می کنند. زیتون های کنسروی معمولا درشت تر هستند و با مواد نگه دارنده و نمک و سرکه طعم دار شده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
یک رژیم غذایی سالم و زندگی فعال تا حد زیادی قلب ما را در بهترین شرایط نگه می دارد و طبق مقاله ای که اخیراً در مجله فیزیولوژی منتشر شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
لباس های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است و نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان هستند. پس برای شان پول خوبی خرج کنید و وقت زیادی بگذارید و به پوشش تان اهمیت بدهید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نائب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی گفت: من، مستقل و جدی وارد عرصه رقابت شده ام؛ کاندیدای پوششی لاریجانی نیستم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای دریایی دو کشور مصر و فرانسه تمرین مشترکی را در یگان جنوبی پایگاه دریای سرخ اجرا کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان مدعی نقض مجدد حریم هوایی خود از سوی هواپیماهای گشتزنی چین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع ترکیه مدعی شد که یونان در اقدامی تحریک آمیز شناورها و قایق های جنگی خود را به شرق دریای اژه اعزام کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته یک مشاور معاون دولت سابق آمریکا، مایک پنس در اولین حضور عمومی بعد از پایان دولت ترامپ، در کارولینای جنوبی که از اهمیت زیادی در رقابت های مقدماتی انتخاباتی در آمریکا برخوردار است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در رأس یک هیأت امنیتی به منظور بررسی زمینه های گسترش همکاری امنیتی و اطلاعاتی با مصر، به قاهره می رود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایرلند پس از دیدار و گفت و گو با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان در بیانیه ای محورهای این مذاکرات را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در پی انتشار سخنان آقای موسوی لارگانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره همسر رئیس دفتر رئیس جمهور در راه دانا که خبرگزاری فارس آن را بازنشر کرده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
هزاران نفر از زنان آلمانی به مناسبت روز جهانی زن، بدون توجه به محدودیت های کرونایی وضع شده از سوی دولت در اعتراض به تبعیض ساختاری در پایتخت این کشور به خیابان آمدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا درپی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم سرباز مرزبانی توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۵    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران باید ویژگی هایی زیادی داشته باشد، تا بسیاری از افراد برای فراگیری تمامی مهارت های زیبایی به آن مراجعه نمایند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
العالم نوشت: اعتراضات مردمی در استان عدن در جنوب یمن که حکومت مستعفی و فراری این کشور آن را به عنوان پایتخت موقت خود معرفی کرده است، برای دومین هفته متوالی ادامه یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۵۱ سایت دیگر  
مگان مارکل، همسر شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا، خانواده سلطنتی این کشور را به ''نژادپرستی و دروغ گویی'' متهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا سفر پاپ به عراق را ارسال کننده "پیامی مهم" دانست که "برادری با دوامتر از برادر کشی ، امید قدرتمندتر از مرگ و صلح با قدرت تر از جنگ است."
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز گزارش داده که ایران در ماه های اخیر به میزان بی سابقه ای نفت خام به مشتری اصلی اش چین صادر کرده و پالایشگاه های دولتی هند نیز با فرض کاهش تحریم های آمریکا ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وبگاه خبری آمریکایی به نقل از منابع آگاه از برنامه رئیس جمهور آمریکا برای میزبانی از نخست وزیر ژاپن در کاخ سفید در ماه آوریل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام نظامی ارشد آمریکا گفت که ایالات متحده باید سامانه های دفاعی خود در گوام را برای مقابله با تهدیدهای موشک های چین ارتقا دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: در ساخت هواپیمای با سرنشین و بدون سرنشین و نیز مهمات هوشمند بطور جدی وارد شده ایم و در اقتدار کامل هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه ما پیش بینی می کنیم دولت بایدن با دولت سابق تفاوت داشته باشد اما هنوز نشانه ای از این تفاوت ندیده ایم، بیان داشت: اگر آمریکا بخواهد ماجرا پایان یابد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان در میان تدابیر شدید امنیتی و قالب سفری متفاوت، در حالی به خاک عراق پای نهاد که پس از همه گیری کووید – 19 برای اولین بار از واتیکان خارج می شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تحلیلگر سرشناس مصری طی یادداشتی ضمن دفاع از منطق ایران در خصوص برجام نوشت که برای احیای توافق هسته ای امضا شده در سال 2015، توپ اکنون در زمین آمریکا است و واشنگتن باید با رفع تحریم ها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواست 42 نفر از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین به ریاست قاضی پورمریدی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روززنامه نیویورک تایمز گزارش داد که آمریکا قصد دارد یک سری حملات سایبری علیه سیستم های داخلی مقام های روسی در پاسخ به هک شرکت نرم افزار سولارویندز که به روسیه نسبت داده می شود، انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ریاست جمهوری سوریه از مبتلا شدن بشار اسد و همسرش به کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه ای به وزیر علوم از استفاده غیرقانونی فرزند معاون منابع انسانی وزارت علوم از سهمیه استعدادهای درخشان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
میگرن به طور معمول در 20 تا 35 سالگی بروز می کند و شیوع آن در زنان سه برابر مردان گزارش شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دادستان اسبق کل کشور گفت: امام راضی نبود که نظامی ها در سیاست دخالت کنند ولی متأسفانه دخالت می کنند. احمد آقا نظر امام را می گفت که سپاهی ها و ارتشی ها در مسائل سیاسی دخالت نکنند و کار خودشان زیاد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تصویر قدیمی و کمتر دیده شده حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس گفته های موسس و مدیر عامل هوآوی، بیشتر از 1 میلیارد گوشی هوشمند هوآوی در جهان فعال بوده و این آمار با سرعت بیشتری در حال رشد است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از دلایل اصلی خریداری تبلت توسط افراد مختلف، امکان استفاده راحت تر در زمینه آموزش و همچنین خواندن کتاب های دیجیتال است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از عملکرد منفی در ماه های ژانویه و فوریه، اکنون طلا ماه مارس را نیز نزولی آغاز کرده است تا قیمت این پناهگاه امن دارایی به 1699 دلار برسد و بازیگر اصلی کاهش قیمت آن افزایش نرخ بازدهی اوراق خزانه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
هوآوی با توسعه فروشگاه اپ گالری جایگاه خود را در بین 3 فروشگاه برتر برنامه دنیا تثبیت کرده و موفق شده تا حد زیادی به اهداف از پیش تعیین شده خود برسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 نکاتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در پیامی، انتصاب سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوش السادات، به سمت فرماندهی جدید این قرارگاه را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
گونه نروژی کرونا شامل یک تغییر ژنتیکی به نام (E484K) است که در گونه های برزیلی و آفریقای جنوبی نیز مشاهده می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نژاد سگ مورد علاقه شما می تواند اسرار شخصیتی شما را برملا کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان اسامی 14 نامزد احتمالی این جبهه را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
در این مطلب به معرفی محصول فوق با نام دستگاه جوجه کشی داتیکس 5 پرداخته و شما را با مزایای کاربردی آن بیشتر آشنا می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح طلبان گرچه این روزها روی نام های مختلفی مانور می دهند اما چشم امید آنها تنها به یک نفر است و او کسی نیست جز محمدجواد ظریف ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی نسبت به روز قبل ، با 100 هزار تومان افزایش، 10600000 (ده میلیون و ششصد هزار) تومان نرخ گذاری شد.قیمت طلا هم بالا رفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جریان بهره برداری از 2721 طرح ملی با بیان اینکه ان شا الله سال 1400 سالی است که خداوند رحمت خودش را بر این مردم نازل می کند و ما می توانیم پرده های مختلفی که موجب ناراحتی مردم شده را ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۲    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، وزیر ارتباطات پس از تپق زدن در خواندن شعر عربی گفت: اینم واسه سوژه صدا و سیما بود ولی نگران نباشید همینم پخش نمیکنن! ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در خصوص میزان افزایش دستمزد کارگران در سال آینده گفت: بر اساس تجربه گذشته فکر میکنم حداقل دستمزد بین 35 تا 40 درصد و سایر سطوح مزدی نیز 25 درصد تعیین شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
فرید مدرسی از روزنامه نگاران اصلاح طلب طی توییتی از پشت پرده بازی سیاسی سعید محمد گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سفر پاپ به عراق در یک فضای سیاسی بین المللی شدیدا پیچیده انجام شد، بویژه پس از بازگشت دولت پنهان در آمریکا به رأس امور در این کشور و تلاش آن برای از بین بردن باقی مانده سیاستهای ترامپ که باعث ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: بازار خوزستان تعطیل شد و دولت باید برای جبران خسارت مشاغل آسیب دیده از کرونا، مشوق هایی در نظر بگیرد تا بخشی از زیان آنها برطرف شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: در تلاش باشید که با حضور کارناوال های شادی و تزیین سردر خانه های مردم، این شادی و شور را به فضای شهر بیاوریم و هر کس به هر مقداری برای وجود مقدس امام عصر قدم بردارد آن حضرت نیز ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۹۹ سایت دیگر  
سخنگوی اجرایی قانون جدید چک در بانک مرکزی اعلام کرد: در قانون جدید چک، فرایند صدور چک و نیز شرایط دریافت دسته چک تغییر کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، هندیانی ( معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ) گفت: امسال بحث رجیستری سیگار انجام شد و اکنون هر بسته سیگار ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: امروز کسانی می توانند بگویند که دلسوز نظام، انقلاب و مردم هستند که بتوانند گره از کار مردم باز کنند و این وظیفه همه مسئولان است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مجتهد فاش کرد که درخواست کمک عربستان از ترکیه در یمن همراه با شرایطی است که خشم امارات را بر می انگیزد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: کروبی چهار بار استعفا داده بود ضمن اینکه کمیسیون ماده ده احزاب کروبی و سه نفر دیگر را تایید نکرده بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۰    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، با گذشت بیش از یک ماه از درگیری یک نماینده مجلس با سرباز پلیس راهور که برسر اصرار برای ورود غیرمجاز به خط ویژه رخ داد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤالی در خصوص نامه وزیر خارجه آمریکا به رئیس جمهور افغانستان و پیشنهاد تشکیل سازوکاری با حضور ایران و چند کشور دیگر و امکان موافقت ایران با این مذاکرات ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور در آیین معارفه معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان، پیگیری بیانات و مطالبات اخیر رهبری در مراسم روز درختکاری درباره گرانی بازار را مأموریت و اولویت کاری معاونت نظارت و ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای موجودی کارت بانکی منتسب به ناهید حسین پور هیکل آباد در شبکه های اجتماعی خبرساز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی 244360 ریال اعلام شد. قیمت خرید دلار در این صرافی نیز 239522 ریال تعیین شد. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
کارکردن با اروپا الزاما کار غلطی نبود. به خاطر اینکه شما باید از کنشگران مختلف، در حد توانشان استفاده کنید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: تست های سریع، منفی کاذب زیادی دارند و متاسفانه مسافران از استانهای آلوده از جمله خوزستان با همین تست ها در حالیکه ناقل ویروس کرونا هستند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس یازدهم گفت: من فکر می کنم که آقای قالیباف منتظر آقای رئیسی است. قضاوت شخصی من این است که اگر آقای رئیسی بیاید، قالیباف برنامه ای ندارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: کارآمد نشان دادن دولت با استفاده از دلارهای حاصل از فروش نفت خام بیشتر نمایش کارآمدی است و ارزش خاصی ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حبس خانگی نازنین زاغری، شهروند ایرانی-انگلیسی امروز به پایان رسید و اعضای خانواده اش نخستین تصویر او را بدون پابند الکترونیک منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید مساله نظارت استصوابی بهانه اصلاح طلبان برای توجیه توفیق نیافتن خود در انتخابات است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، البخیتی - عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ناصر ایمانی درباره کاندیداتوری محمدجواد ظریف در انتخابات 1400 بیان کرد: ظریف با وجود تعاریفی که از اصلاح طلبان وجود دارد، به نظر من یک اصلاح طلب نیست ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵    
اسحاق جهانگیری برای کاندیداتوری و موفقیت در این انتخابات موانع و مشکلات بسیاری دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس در خصوص سود سهام عدالت افرادی که یک میلیون تومان سهم دارند؟ گفت: برای آنان دو برابر200 هزار تومان یعنی تقریبا 400 هزار تومان سود پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
خرما از جمله خوراکی های سرشار از مواد مغذی است و آگاهی از روش مناسب مصرف آن می تواند در بهره مندی بیشتر از خواص این خوردنی مفید تاثیر داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
خبر انتصاب سردار هوشی به جای سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا، به اشکال مختلف در خبرگزاری ها و سایت های خبری منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری گفت: جریانی در کشور تعمداً به دنبال کاهش نرخ مشارکت در انتخابات است؛ نرخ مشارکت هرچه کمتر باشد به نفع بعضی از جریان های سیاسی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با پرواز پهباد های ایرانی دروغ اسرائیلی ها فاش شد.
مشاهده نتایج بیشتر...