چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۴:۲۶Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

نصر نیوز (nasrnews.ir)

  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز گفت: عده ای در این کشور تا توانسته اند از مواهب امنیت و آرامش استفاده کردند، مشهور شدند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۸۳ سایت دیگر  
نصر: آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بیانیه ای درباره حوادث اخیر تاکید کرد: بر همه مسئولان لازم است با شفاف کردن فضا، اطلاع رسانی به موقع و بیان خدمات و توانمندی ها در کنار خطاها و کاستی ها ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: وزیر علوم با بیان این که باید شرایط خاص و ویژه دانشجویان دارای معلولیت را درک کنیم، گفت: لیست دانشجویان دارای معلولیت دانشگاه ها و نوع کمک های مورد نیاز آنان در وزارت علوم تهیه می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
نصر: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به صدور احکام رتبه بندی معلمان از مهرماه اظهار کرد: هزار و 150 میلیارد تومان اعتبار برای تغذیه رایگان دانش آموزی اختصاص یافته است و از هفته آینده روند توزیع آغاز می ...
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نصر: شناسنامه به دلیل اطلاعات مندرج در آن یکی از اسناد بسیار مهم هویتی محسوب می گردد. در این مطلب، مراحل تغییر قانونی نام و نام خانوادگی را به اختصار توضیح می دهیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نصر: حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه روز سه شنبه به وقت محلی با چابا کروشی، رئیس هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل، دیدار و گفتگو کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینه هر گونه تحرک در پشت مرزهایمان را به دقت رصد می کنیم، اعلام کرد: به تازگی یک تیم تروریستی هفت نفره توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نصر: مرغداری ها و دامداری های کوچکی که بعد از مردمی سازی یارانه ها و کاهش مصرف تعطیل شدند با زنجیره سازی و فعالیت تحت یک برند اما با حفظ مالکیت، اقتصادی می شوند.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نصر: سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو ضمن تبیین و تاکید مجدد مواضع کشورمان مبنی بر تغییر ناپذیری مرزهای شناخته شده بین المللی آمادگی ایران را برای کمک به همسایگان شمالی خود برای دستیابی به صلح پایدار ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نصر: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران که برای شرکت در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به سر می برد، تاکنون در راستای دیپلماسی دولت سیزدهم ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان توسعه تجارت و سفیر تایلند در ایران در جریان دیدار و گفت و گوی دوجانبه، برای برگزاری جلسه کمیسیون مشترک اقتصادی تهران و بانکوک اعلام آمادگی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نصر: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که در طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران بانکداری بدون ربا و افزایش قدرت نظارت بر شبکه بانکی مدنظر است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: بنا بر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته هفت بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و 309 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا نیز در کشور شناسایی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نصر: معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از برگزاری مانور احیای قلبی و ریوی (CPR) در روز 7 مهرماه جاری، مصادف با 29 سپتامبر روز جهانی قلب در شعب هلال احمر و خانه های هلال سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نصر: در هفته جهانی فضا، سازمان فضایی ایران از تاریخ 12 تا 18 مهرماه رویدادهایی را با هدف ترویج و آشنا کردن مردم با فضا و کاربردهای فضایی در زندگی برگزار خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل گروه ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشور از تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان حفظ نباتات گفت: هر محصول کشاورزی با منشأ صادراتی و وارداتی، باید در سامانه سماک (سامانه مجوزهای الکترونیکی کشاورزی) ثبت نام و راستی آزمایی شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه درخواست معافیت تحصیلی برای مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه ها را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نصر: سرپرست دانشگاه فرهنگیان درباره تربیت چند ساحته دانشجو معلمان براساس اهداف سند تحول بنیادین، گفت: دانشجو معلمان در چارچوب سند تحول بنیادین مهارت هایی را آموزش می بینند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نصر: فرماندار هشترود از نیاز 74 مدرسه این شهرستان به نوسازی خبر داد و تحقق این مهم را از الزامات توسعه شاخص های آموزشی در این شهرستان برشمرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۷۲ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه ای به معاون اول رییس جمهور با بررسی شرایط کنونی بازار سرمایه، هشت چالش عمده و 6 پیشنهاد برای مدیریت نااطمینانی ها در این بازار را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: زاد روز امام رضا (ع)را کُلینی صاحب اصول کافی، و دیگر مورخان در سال 148قمری و به قولی 153 قمری نقل کرده اند و تاریخ شهادت امام رضا (ع) را عده ای از مورخان در سال های 202 و 203 قمری در آخرین روز ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
نصر: فرمانده سپاه عاشورا گفت: امدادهای غیبی در دوران دفاع مقدس باعث شد تا دشمن به هدف خود که نابودی انقلاب اسلامی بود نرسد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
نصر: وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: بانک های دولتی از ابتدای بهمن 1400 تا پایان مردادماه امسال، 23 هزار و 673 میلیارد و 356 میلیون تومان تسهیلات به 703 هزار و 460 نفر پرداخت کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نصر: رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه سرم در کشور به میزان کافی تولید می شود و کمبودی در این زمینه نداریم ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
نصر: وزیر جهاد کشاورزی از افزایش 60 درصدی خرید تضمینی گندم و پرداخت صددرصدی مطالبات گندمکاران خبر داد و گفت: بحث الگوی کشت بر اساس قانون 1401 آماده شده و فردا رسماً به استان های کشور ابلاغ می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نصر: فرید فرج پور، یکی از سه فرزند شهید علی فرج پور است که می گوید او و دیگر اعضای خانواده به مدت 31 سال تنها با تصویری از پدرش زندگی کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۸۷ سایت دیگر  
نصر: ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز سه شنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی تشکیل جلسه داد و به بررسی و تصمیم گیری درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نصر: بیمه زنان خانه دار ذیل طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی، امکان دریافت مستمری بازنشستگی و ازکارافتادگی را برای زنان غیرشاغل فراهم می آورد، اما آیا در صورت انصراف از این طرح ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نصر: کتب و بروشورهای ارتقای سلامت به خط بریل توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز به چاپ رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : توسعه بزرگترین مجتمع تولید فرش دستباف کشور در تبریز به وسعت دو هزار و 400 متر مربع در حال انجام است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: گازرسانی به واحدهای صنعتی عمده کشور از جمله فولاد، سیمان و پتروشیمی در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، 13 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نصر: بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد با توجه به روند افزایش قیمت کالاهای اساسی در یک سال گذشته، در مردادماه سال 1401 برنج تایلندی (غیر از هومالی) با 15 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی وزارت خارجه چین در سخنانی تأکید کرد: تا امروز آمریکا نزدیک به 40 کشور را مورد تحریم قرار داده است؛ این تحریم ها باعث بروز فجایع انسانی جدی در میان نیمی از جمعیت کره زمین شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نصر: هجدهمین ملاقات مردمی شهردار تبریز بعد از ظهر امروز در ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نصر: رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز از نامگذاری ایستگاه آتش نشانی خاوران به نام شهید مدافع امنیت حسین اجاقی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نصر: وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای اعلام کرد: میز خدمت کنسولی این وزارتخانه به منظور ارتقای شبکه زیرساخت روز پنجشنبه تعطیل می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
نصر: معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه با تاکید بر لزوم واداشتن رژیم صهیونیستی به خلع سلاح هسته ای، گفت که ایران در ایفای نقش مثبت خود برای نیل به خلع سلاح هسته ای ثابت قدم خواهد ماند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نصر: جو بایدن در پیامی به شصت و ششمین اجلاس سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که آمریکا با این آژانس همکاری می کند تا اطیمنان حاصل کند پیمان "آکوس" همسو با استاندارهای ایمنی هسته ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
نصر: وزارت کشور با صدور بیانیه ای از حضور میلیونی مردم در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) و در محکومیت اغتشاشگران اخیر تقدیر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نصر: وزیر امور خارجه در دیدار همتای کوبایی خود درباره گسترش مناسبات اقتصادی و مقابله با تحریم های آمریکا گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نصر: وزیران امور خارجه ایران و بلاروس درباره توسعه مناسبات تجاری و اقتصادی گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نصر: این که رسانه های داخلی، درگیر محدودیت های نوشته و نانوشته متعددی برای انتشار اخبار واقعی کشور خودشان می شوند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نصر: طبق آمار اعلام شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در پنج ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در مجموع تولید انواع خودروها بین 5.7 تا 147 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: بانک مرکزی اعلام کرد: با توجه به پیش بینی از وضعیت نقدینگی در بازار بین بانکی، موضع عملیاتی در این هفته توافق بازخرید بود که از 18 بانک به اجرای عملیات بازار باز در قالب توافق بازخرید به مبلغ ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نصر: مدیر بخش سامانه های پرداخت ملی بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که سامانه روسی پیام رسان بین بانکی جایگزین سوئیفت با نام SPFS با سرعت هرچه بیشتر در حال گسترش است و امسال شرکت ها و موسسات بیشتری به آن ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نصر: منابع خبری عراق از استعفای رئیس پارلمان این کشور از سمتش خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نصر: دانشمندان در یک آزمایش منحصر به فرد و خارق العاده موفق به ساختن ماده از هیچ چیز شدند. این آزمایش مهم تصویر مهمی از خلق جهان می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۷۴ سایت دیگر  
نصر: بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 308 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه هشت بیمار نیز در این بازه زمانی جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
نصر: فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه مردم قدردان کارکنان انتظامی هستند، گفت: امروز مردم شریف برای تشکر از مجموعه انتظامی با برگزاری راهپیمایی قدردان این عزیزان بودند و به این دلاور مردان افتخار ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نصر: براساس آخرین آمارهای مرکز آمار نرخ تورم نقطه به نقطه از 52.2 درصد در مردادماه به 49.7 درصد در شهریور ماه کاهش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
نصر: معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1401 در رشته های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی و همچنین از اعلام ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رییس اداره همکاری های بین بخشی و مسئول سازمان های مردم نهاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز از فعالیت 500 انجمن، تشکل و موسسه مردمی در حوزه سلامت این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
نصر: معاون وزیر خارجه کشورمان سکوت کرکننده و فراپایبندی اتحادیه اروپا در برابر تحریم های یک جانبه غیرقانونی آمریکا و نقض گسترده و نظام مند حقوق بشر مردم بی گناه ایران که توسط گزارشگر ویژه سازمان ملل ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نصر: اجرای عملیات کاشت پاییزه، طرح نگهداشت شهری و توسعه شبکه آب خام شهری سه اولویت اصلی برنامه های کاری حوزه فضای سبز در ماه های آتی خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس دیوان عالی کشور،تعرض به باورهای دینی، تعرض به ناموس مردم، تعرض به اموال عمومی و اموال مردم و همچنین تعرض به جان حافظان امنیت و مردم را از مصادیق بارز اخافه دانست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نصر: شیخ یوسف القرضاوی، رئیس سابق اتحادیه جهانی علمای مسلمان امروز (دوشنبه) درگذشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
نصر: رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: در حال حاضر هفت هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران هنوز پرداخت نشده است که امیدواریم تا هفته آینده کل مطالبات تسویه شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی شورای نگهبان گفت: تنها راه حل مسائل در کشور، احترام به قانون است و قطعا در این مورد نیز طی کردن مسیرهای قانونی بهترین راه است و هر راهی غیر از این، مانع تحقق عدالت خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
نصر: بر اساس اعلام اتاق اصناف ایران، از 15 مهر ماه دستگاه های نظارتی، هرگونه روغن موتور بدون شناسه کالا موجود در واحدهای صنفی توزیعی را قاچاق تلقی کرده و طبق قانون با آن برخورد کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه در راستای اجرای بند و تبصره هفت قانون بودجه 1401 و همچنین اجرای دولت هوشمند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
نصر: شکایت محمدرضا خانزاده از باشگاه تراکتور در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال پذیرفته شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نصر: یک مربی کاراته سعودی اعلام کرد که ولیعهد عربستان سعودی تمرینات کاراته را پشت سر گذاشته و به کمربند مشکی در این ورزش رزمی دست یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
نصر: ساعاتی پیش در فضای مجازی اعلام شد که پلیس اینترپل برای علی کریمی فوتبالیست سابق درخواست اعلان قرمز کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از ابلاغ شیوه نامه اجرایی اعطای تسهیلات وام قرض الحسنه به بیماران نیازمند خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در 27 مگاپروژه استان بیش از 45 هزار میلیارد تومان در حال سرمایه گذاری است که امیدواریم با ایجاد بستر مناسب سرمایه گذاری موجبات رشد و توسعه ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نصر: جزئیات تمدید مهلت ثبت نام و بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس مرکز سنجش، پایش و کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: سامانه رتبه بندی فعال بوده و همکاران می توانند تأیید نهایی را ثبت کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۷۲ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان انرژی اتمی بر لزوم خاتمه دادن به ادعاهای واهی علیه برنامه ها و فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران و نظارت و راستی آزمایی بی طرفانه و مستقل آژانس تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نصر: رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین از کشف یک فقره تخلف در معاملات یکی از دستگاه های دولتی به ارزش 14 میلیارد ریال و دستگیری دو مدیر متهم در این زمینه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نصر: بازیکن نوجوان فوتبال آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 17 سال کشور جهت اعزام به مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا دعوت شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
نصر: شاید عجیب باشد ولی اینطور به نظر می رسد که تعداد کمی از افراد به طور طبیعی در برابر ویروس کرونا مصون هستند! دانشمندان گمان می کنند تحقیق و بررسی روی این گروه از افراد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
نصر: مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از رشد 25 درصدی مصرف سوخت کشور در ایام اربعین امسال و تأمین مناسب سوخت برای سفر زوار حسینی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
نصر: نمونه اولیه آزمایش دوپینگ یکی از کشتی گیران تیم ملی نوجوانان در مسابقات قهرمانی جهان مثبت اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نصر: رئیس جمهوری اوکراین در مصاحبه ای گفت که کشورش سامانه های دفاع هوایی پیچیده از ایالات متحده دریافت کرده است. او همچنین گفت که پوتین درباره دفاع از "اراضی روسیه" با تسلیحات هسته ای بلوف نمی زند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نصر: شاخص کل بورس تهران امروز (دوشنبه، 4 مهرماه) با 6 هزار و 262 واحد افزایش، در ارتفاع یک میلیون و 334 هزار واحدی ایستاد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نصر: لیر ترکیه در برابر دلار به رکوردی جدید سقوط کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
نصر: وزارت جهاد کشاورزی برای کنترل بازار و صادرات محصولات جالیزی "گوجه فرنگی و پیاز" عوارض تعیین کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نصر: معاون سازمان محیط زیست گفت: تعارض میان انسان و حیات وحش موجب خسارت به مزارع و دام ها از جانب حیوانات می شود که برای کاهش آن، بیمه خسارت حیات وحش در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۶۵ سایت دیگر  
نصر: رییس قوه قضاییه با اشاره به ناآرامی های پس از مرگ مهسا امینی گفت: فقط کسانی که امدند در خیابان مجرم نیستند، مشوقان و پشتیبان های اغتشاشگران مجرمند و به پرونده آن ها رسیدگی خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نصر: مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: میزان خرید گندم مازاد کشاورزان در این شهرستان نسبت به سال قبل 4 برابر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیر جهاد کشاورزی خداآفرین گفت: سطح کشت ذرت علوفه ای در این شهرستان در طول پنج سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و از 100 هکتار در سال 1397 به 520 هکتار در سال زراعی گذشته رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیر فناوری و تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی گفت:تامین اجتماعی زودتر از مهلت قانونی، به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند متصل شد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی دولت با بیان اینکه مردم هوشیارند و صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند گفت:در جریان اغتشاشات اخیر عده ای به مردم عادی،مأموران نیروی انتظامی، اموال عمومی آسیب زدند که کار مردم عادی نیست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
نصر: طی روزهای گذشته یک گروه هکری مدعی شده است که چندین سایت دولتی ایران را هک کرده و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرده است اما برخی کارشناسان حوزه امنیت سایبری معتقدندهکی انجام نشده و این موضوع بیشتر ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
نصر: معاون اول رئیس جمهور گفت: شبکه مشاغل در کشور باید راه اندازی شده و برنامه ریزی افزایش مهارت آموزی نیرو های کار برای ورود به بازار کار در اولویت قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: 12 هزار و 592 درخواست برای میهمانی و نقل و انتقال در سال تحصیلی جدید توسط دانشجویان کاردانی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۸    
نصر: سفر اخیر رئیس جمهور و هیئت دولت به آذربایجان شرقی مصوبات مختلفی برای آذرشهر داشته است که با عملیاتی شدن این مصوبات روند توسعه شهرستان شتاب می گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تعهدات این سازمان برای ارائه خدمات درمانی و بیمه ای و پرداخت حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان بسیار سنگین است به گونه ای که امسال تعهدات تامین اجتماعی 35 هزار ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: وزیر جهاد کشاورزی در حکمی علی تیموری را به سمت سرپرست حوزه قائم مقام وزیر در امور مجلس منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا آخر شهریور یک و نیم میلیون سرم وارد کشور شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نصر: پزشکان می گویند سرطان روده بزرگ از جمله بیماری های رایج در مناطق مختلف کشورمان از جمله آذربایجان شرقی محسوب می شود که با تشخیص زودهنگام آن می توان در کاهش مرگ ومیر اقدام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: یک کارشناس با بیان اینکه حل مشکل دریاچه ارومیه بسیار دشوار بوده، معتقد است که نه تنها دریاچه ارومیه بلکه خشکی چند هزار رودخانه ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نصر: امیر قطر و صدر اعظم آلمان بر اهمیت رسیدن به توافق هسته ای با ایران تاکید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
نصر: بررسی تازه ترین فایل های عرضه شده به بازار مسکن تهران حکایت از آن دارد که از شیب رشد قیمت در این بازار به شدت کاسته شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۵۵ سایت دیگر  
نصر: نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: پزشکی قانونی هنوز نظر رسمی و نهایی خود را در رابطه با اینکه مهسا امینی بر اثر ضرب و شتم فوت کرده یا بر اثر استرس این اتفاق برایش رخ داده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
نصر: پوند به زیر 1.08 دلار سقوط کرد و در پایین ترین سطح 37 سال گذشته باقی ماند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نصر: مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین در گفت وگویی تاکید کرد که ایران پیش از امضای هر گونه توافقی با قدرت های غربی، از آن ها می خواهد تضمین هایی جهت نقض نکردن توافق ارائه دهند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: عملیات لوله گذاری خط انتقال فاضلاب و شبکه توزیع آب در مسیر بلوار طبیعت تا روستای علویان این شهرستان حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نصر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: طی یک سال اخیر افزون بر 650 میلیارد تومان از بدهی های معوق این مجموعه به شرکت ها و نهادهای مختلف پرداخت شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...