شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۵۳Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

ندای گیلان (nedayegilan.ir)

ندای گیلان 29 اسفند 1397 ندای گیلان 28 اسفند 1398 ندای گیلان 27 اسفند 1399 ندای گیلان 29 اسفند 1400 ندای گیلان 31 فروردین 1401 ندای گیلان 31 اردیبهشت 1401 ندای گیلان 31 خرداد 1401 ندای گیلان 29 تیر 1401 ندای گیلان 1 مرداد 1401 ندای گیلان 2 مرداد 1401 ندای گیلان 3 مرداد 1401 ندای گیلان 4 مرداد 1401 ندای گیلان 5 مرداد 1401 ندای گیلان 7 مرداد 1401 ندای گیلان 8 مرداد 1401 ندای گیلان 9 مرداد 1401 ندای گیلان 10 مرداد 1401 ندای گیلان 11 مرداد 1401 ندای گیلان 12 مرداد 1401 ندای گیلان 15 مرداد 1401 ندای گیلان 18 مرداد 1401 ندای گیلان 19 مرداد 1401 ندای گیلان 20 مرداد 1401 
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت، اظهار داشت: ماموران کلانتری 14 با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی شهروند 21 ساله شدند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در بیانیه ای با اشاره به داستان سرایی مضحک وزارت دادگستری آمریکا علیه ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت گفت: کسورات بیمه سلامت بازنشستگان شهرداری رشت پرداخت شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم شریف شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان دیدار و گفتگوکرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اهمیت پرداختن به ایده های توسعه گرا برای پیشرفت جوامع، گفت: رسانه ها تأثیر شگرفی در ایجاد تغییرات مثبت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بر عهده دارند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم نگاه ویژه به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران از نظر حمایت های مادی و معنوی از قشر کم برخوردار جامعه به شمار می روند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان از نجات پدر و دختر مشهدی مغروق در سواحل رودسر توسط امدادگران این جمعیت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
فرهادی و دنیامالی با اشاره بر توانمندی های منطقه آزاد انزلی، شهرستان بندر انزلی و استان گیلان در حوزه های مختلف صنعت گردشگری بر همکاری و هم افزایی میان نهادی و نمایندگان مجلس در زمینه زیست بوم ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه موضوع تامین اعتبارات نباید به هیچ عنوان در اجرای پروژه های عمرانی خللی وارد سازد گفت: اجرای پروژه های عمرانی ، اولویت نخست شهرداری رشت است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون گیلان گفت: نیکوکاران گیلانی در دهه ی اول محرم 3 هزار و 817 واحد خون اهدا کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برداشت 20 هزار هکتار از اراضی شالیزار استان گفت: باران روزهای اخیر خسارتی نداشته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یلدا ابتهاج فرزند هوشنگ ابتهاج (سایه) بامداد امروز چهارشنبه 19 مردادماه 1401 در صفحه ی اینستاگرام خود از درگذشتِ این شاعر نامدار ایرانی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل برق گیلان گفت: در کل استان با چالش های عمده ای مواجه هستیم که از جمله آن ها می توان به فول باری بخش عمده ای از ظرفیت پست های توزیع برق، فرسودگی شبکه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دلخوش با اشاره بر عزم مجمع نمایندگان گیلان برای هر گونه حمایت لازم از سرعت بخشیدن به تکمیل راه آهن رشت-بندر کاسپین، تصریح کرد: با توجه به موقعیت تجاری کریدور شمال و جنوب ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ حامد محمدی نژاد، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از جذب سرباز به صورت امریه در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سجاد ده ده جانی، بازرس کل استان گیلان خاطرنشان کرد: قطعاً بازرسی استان به عنوان عالی ترین مرجع نظارتی در استان نسبت به این اتفاقات و رویه های پرهزینه و پراشتباه ورود کرده و اجازه نخواهد داد تا مردم ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نظام رتبه بندی خبرنگاران، ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق از خبرنگاران و تمییز بین خبرنگاران حرفه ای و غیر حرفه ای استان می تواند خدمات رسانی به این قشر فرهیخته را تسهیل کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن 17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به افسران خط مقدم جبهه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک گفت و یاد و خاطره شهدای رسانه را ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت جهت تبریک، تعامل بیشتر و ارائه گزارش عملکرد و برنامه های پیش رو به همراه معاونین و مدیران شهرداری به دیدار اعضای جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با کاهش رو به رو بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف 17 هکتار از اراضی ملی به ارزش 200 میلیارد ریال در آستانه اشرفیه خبر داد و گفت: متهم 44 ساله به مراجع قضایی معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت بمناسبت روز خبرنگار سال 1401 پیامی منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان گیلان، با توجه به تقارن روز خبرنگار با عاشورای حسینی، مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در نیمه دوم ماه محرم برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
آب منطقه ای گیلان در اطلاعیه ای در مورد سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد و از شهروندان خواست از استقرار در حاشیه این مناطق جدا خودداری کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گفته سرپرست فرمانداری رفسنجان در نزاع روز گذشته (16 مردادماه) 4 ایرانی و 6 افغان به قتل رسیدند. قاتل هیچ نزاعی با ایرانی ها نداشته است و مقتولین افغان از اقوام ضارب بوده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱    
میهمان این هفته شنبه های ندای گیلان،نویسنده،نقاش،مترجم و مدیر یک انتشارات است.می گوید مشکلات نشر در کلام نمی گنجد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به نقش آفرینی سپاه در عرصه های گوناگون سازندگی، محرومیت زدایی و دفاع از انقلاب، خاطرنشان کرد: سپاه بازوی پرتوان انقلاب در عبور از بحران ها و به شکست کشاندن تهدیدات دشمن است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ورود بیش از 87 هزار خودرو به استان و رشد 99 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته گفت: هم اکنون ترافیک عادی و روان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه هشت تن از جمله یکی از فرماندهان جهاد اسلامی به شهادت رسیدند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۶۵ سایت دیگر  
قبر مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل که در کنار برادرش در استان اصفهان به خاک سپرده شده بود، گشوده شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از خودسوزی یک خانم 47 ساله در شهر رشت خبر داد و گفت: با اقدامات به موقع صورت گرفته توسط مردم، این فرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت در جلسه مناطق پنجگانه که در منطقه سه شهری برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های بازگشایی گفت: فاز بعدی بهسازی لندفیل سراوان از 22 مرداد آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شفت به منظور بررسی موانع و مشکلات تعریض محور ملاسرا_ شفت و زنجان از این پروژه در حال اجرا بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
احسن الله رادمهر، کارشناس ارشد حقوق اقتصادی سکاندار هلدینگ بهساز مشارکت های بانک ملت شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت گفت: افراد مختلف برای کسب منصب شهرداری رشت برنامه های خود را ارایه می دهند که متاسفانه پس از انتخاب آن ها به عنوان شهردار در اجرای برنامه ناتوان عمل می ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول اتاق اصناف و بازرگانی گیلان گفت: افزایش تقاضای نان های سنتی در مقایسه با نان های فانتزی و صنعتی به علت قیمت بالاتر این نان ها ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت به همراه هادی رمضانی نایب رئیس شورا و مدیر منطقه سه شهری از پروژه تعریض خیابان سرچشمه که طبق برنامه زمانبندی قرار است، ظرف دو ماه آینده به بهره برداری برسد، بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سمانه نگاه با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون کمی تا نیمه ابری است گفت: تا پایان هفته رگبار و رعد و برق و بارش های پراکنده پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۷۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک ها اعلام کرد: ذی نفعان چک می توانند از این پس اعلامیه عدم ثبت برگه چک در سامانه صیاد را در قبال چک های ثبت نشده در این سامانه از شعب بانک ها درخواست کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گیلان با اشاره به رشد 24 درصدی مصرف بنزین طی 4 ماهه اول امسال گفت: گیلان حدود 6 درصد بیشتر از نُرم کشوری رشد مصرف دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت در بازدید از روند آغاز بکار تصفیه خانه شیرابه سراوان، اظهار داشت: با توجه به سیاست دولت سیزدهم در جبران عقب ماندگی ها ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس انتقال قصور بازنشستگی یا حق بیمه تمامی کسانی که کسور بازنشستگی یا حق بیمه خود را از صندوق بازنشستگی ذیربط دریافت نمایند را ممنوع کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳    
آژانس همکاری دفاعی و امنیتی آمریکا از موافقت وزارت خارجه این کشور با فروش موشک های تاد به امارات خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت ضمن اشاره به صدور اخطاریه های مدیریت بحران کشور در خصوص وقوع سیلاب در مناطق مختلف کشور از آغاز عملیات اجرایی لایروبی دو رودخانه شهر با هدف جلوگیری از خسارات احتمالی سیلاب و آسیب به ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با اشاره به ظرفیت های الگویی منطقه آزاد در سطح ملی، تغییر برنامه های برنامه های آموزشی به سمت اشتغالزایی و کارآفرینی را از اولویت های سازمان متبوع خود در سطح منطقه برشمرد و ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شمار قربانیان سیل چند روز پیش ایالت کنتاکی آمریکا به 37 نفر رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه اعضای شورای شهر رشت باید اولویت های شهر را مشخص کنند، گفت: شهردار باید طبق همین اولویت بندی در راستای توسعه و عمران شهری فعالیت کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: سخت ترین مشکل در کشور با حضور جهادی بسیجیان حل می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس شورای شهر رشت، مجتبی بشری گشت رودخانی بعنوان مشاور اجرایی شورای اسلامی شهر رشت منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه همه حوزه ها موظف به تحقق رویکردهای دولت هستند، گفت: بخش اعظم این کار بر عهده رسانه ها است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به لزوم توجه همگان به مسائل و پیام های فرهنگی مطرح در قیام اباعبدالله(ع)، وجه برتر در برگزاری شکوهمند آیین معنوی اربعین حسینی را خودجوش و مردم محور بودن این مراسم عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
یک مجموعه گردشگری یک هکتاری که بدون داشتن مجوزهای لازم در بستر تالاب بین المللی امیرکلایه بخش رودبنه ساخته شده بود ، با دستور قضایی، تخریب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۴۹ سایت دیگر  
لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و با این مصوبه تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی برای شهروندان گیلانی مهیا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
حمزه عشوری با حکم رئیس سازمان محیط زیست کشور به عنوان مدیر کل جدید اداره کل محیط زیست استان گیلان شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان مرکز گیلان با اشاره به ورود دستگاه قضایی به اجرای طرح پارک 500 هکتاری لاکان رشت گفت: با اقدامات صورت گرفته فاز نخست این پارک پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس دفتر حافظ منافع ایران در مصر گفت: آن چه در عراق می گذرد با هدف شعله ور کردن جنگ شیعی - شیعی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری مردی 44 ساله و کشف پنج سلاح جنگی و شکاری از این متهم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدحسین واثق کارگرنیا برای دومین سال پیاپی با کسب 10 رأی به عنوان رئیس شورای شهر رشت انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سمینار آموزشی استفاده بهینه از انرژی برق برای مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گیلان در سالن اجتماعات پیامبر اعظم شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، گفت: همزمان با ایام محرم و صفر، طرح اطعام حسینی در 72 آشپزخانه استان گیلان اجرا می گردد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
برداشت محصول سال زراعی جاری شهرستان رشت، با حضور دکتر امام پناهی در شالیزارهای روستای فلکده آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در نشست خبری اصحاب رسانه گیلان با رییس بسیج رسانه کشور دکتر عباس محمدیان از نوشین میربلوک خبرنگار پایگاه خبری ندای گیلان در خصوص سلسله گزارشات بانوان موفق گیلانی تجلیل و تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری رشت با شرکت سرمایه گذاری عماد acpp در خصوص پسماند و لندفیل سراوان منعقد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی خطاب به مجمع نمایندگان استان گیلان، گفت؛ یکی از وظایف نمایندگان مجلس نظارت بر اجرای قوانین است و انتظار می رود که مجلس هم به موضوع قوانین اجرا نشده و معطل مانده ورود کرده و از طریق ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از ابوذر روحی خواننده اثر فاخر سلام فرمانده با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری رشت و مدیران شهرداری رشت برگزار شد .
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: هر زمان و مکانی که مردم و مشترکین در حوزه برق آسیب ببینند، خط قرمز ما در در شرکت توزیع برق گیلان است و با افتخار اعلام می کنیم با وجود تمامی سختی ها و با برنامه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای ادری شهرستان فومن به ریاست موسی فکور فرماندار شهرستان فومن و با حضور شفیعی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از کارکنان آب و فاضلاب لاهیجان به دلیل تعلیق از کار امروز مقابل اداره آب و فاضلاب این شهرستان خودسوزی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از کشف 10 تن شن و ماسه ساحلی غیرمجاز در منطقه چاف و چمخاله خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای تابستان تاکنون 11 هزار و 937 خانوار در بیش از 140 مدرسه گیلان اسکان داده شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی اقتصادی استانداری گیلان از عقب نشینی کامل دستگاه های دولتی از حریم سواحل در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شفت از جان باختن یک خانم جوان بر اثر ریزش کوه در روستای کوهستانی امامزاده ابراهیم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه این سازمان خود را مکلف به اجرای مطالبات رهبری می داند، گفت: دشمن از فعالیت های بسیج هراس دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت با مسعود عباس نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: پیش بینی می شود مقدار دانه گندم تولیدی 15000تن و جو 6500 تن باشد و در سال زراعی جاری قیمت تضمینی دانه گندم 115000ریال و پایه خرید توافقی جو 105000 ریال باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه دستاوردهای نظام باید برای مردم به ویژه نسل جوان بازگو شود، گفت: فضا برای تعاملات رسانه ای فراهم شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه هر چیزی که با معرفت باشد ارزش می یابد، گفت: امام حسین (ع) دارای مقام امامت به معنای خاص کلمه است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ادعای برخی از مسئولان مبنی بر افزایش 20 درصدی تولید برنج با توجه به اینکه فصل برداشت هنوز تمام نشده تعادل بازار را برهم می زند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر هوشمند سازی ثبت ها گفت: بیش از 90 درصد از اراضی ملی گیلان حد نگاری شده و باید این طرح در اراضی زراعی نیز اجرایی شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، طرح رتبه بندی معلمان از 31 شهریور ماه باید از سوی دولت اجرایی شود، تصریح کرد: بر این اساس و با توجه به بودجه 38 میلیاردی تامین شده ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به لزوم شناسایی و رفع موانع موثر در کاهش سرعت انجام پروژه تصفیه خانه شیرابه سراوان، اظهار داشت: متولیان اجرای پروژه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان در جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی مرکز استان گفت: نظارت بر تامین و توزیع اقلام و کالاهای پرمصرف در ماه محرم تشدید گردد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از مدیران ارشد قضایی از دو طرح معطل مانده پل امید و کمربندی تالش در شهرستان تالش بازدید نموده و در نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان حضور ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
منوچهر پارسا مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت نوبرانه فندق از باغات پایین دست اشکورات رودسر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره مکانیزاسیون کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی گیلان اعلام کرد:پیش بینی میشود در فصل برداشت پیش رو بیش از 190 هزار هکتار از مزارع شالیکاری استان با کمباینهای مخصوص برنج و بقیه اراضی با استفاده از ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت در نشست با مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: باید برای کاهش خسارات و مخاطرات ناشی از زلزله، سیل و سایر حوادث غیرمترقبه در سطح شهر همیشه آماده باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش ایرانی بعد از یک فصل از شباب الاهلی دبی جدا شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه مردم از مسئولان، عمل می خواهند، گفت: مقابله با تهدیدات تالاب انزلی باید به صورت عملیاتی و علمی با بهره گیری از حوزه مطالعات دانش بنیان باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست گیلان با اشاره به ورود حجم بالای زباله به تالاب انزلی و اثرات مخرب ناشی از آن گفت: روزانه 15 تن زباله وارد تالاب انزلی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور با اشاره به خرید بیش 80 هزار و 834 تن برگ سبز چای از باغات شمال گفت: تاکنون 525 میلیارد تومان معادل 77 درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام گیلان گفت: از ابتدای امسال تاکنون هزار و 400 تن مرغ تولیدی گیلان به استان های دیگر صادر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان از پایان آبگذاری کانال های کشاورزی از سد سفیدرود خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه گفت که کشورش آماده انجام عملیات نظامی در سوریه است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از تخصیص اعتبار 100 میلیارد ریالی برای بازسازی ورزشگاه عضدی رشت و تختی انزلی از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دادگستری گیلان گفت: با عاملان تخریب کارخانه ریسندگی لاهیجان برخورد قانونی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون گیلان با اشاره به وضعیت قرمز ذخایر خونی استان گفت: به همه گروه های خونی نیازمند هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری رشت گفت: زیبنده نیست برای رشتی که مدعی اولین ها است، سرمایه گذاران مسکن از سایر شهرهای کشور وارد شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از دو گانه سوز شدن رایگان 8 هزار و 500 دستگاه خودرو عمومی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۸۶ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور از جایگاه والای بازنشستگان در کشور به عنوان صاحبان تجربه تجلیل کرد و از اراده جدی دولت برای تقویت معیشت آنان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اسدالله عباسی استاندار در نشست مشترک استانداران سراسر کشور به ریاست احمد وحیدی وزیر کشور، گزارشی از اقدامات عملیاتی و میدانی دولت سیزدهم در استان گیلان ارائه کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...