جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۵۶Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در حکمی لاله افتخاری را به عنوان مشاور امور بانوان کمیته امداد منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اکنون باتوجه به شرایط کرونایی و آموزش مجازی و نیمه حضوری، کمک مومنانه به دانش آموزان نیازمند برای ادامه تحصیل و تهیه ابزاری همچون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: تمامی مشترکان صندوق صدقات و نیکوکاران می توانند با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی تلفن همراه به آسانی اقدام به پرداخت صدقه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: 1000 دستگاه تبلت در قالب پویش نذر امام سجاد(ع) تهیه شده است که سوم مهرماه همزمان با آغاز بازگشایی مدرسه ها بین یک هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۴    
تأمین مسکن مناسب از اقلام خدمتی پرهزینه و فاخر کمیته امداد بوده و با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده در این بخش از ابتدای سال 1399 تا پایان پنج ماهه امسال چهار هزار و 530 مورد خدمت مسکن در قالب ساخت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۴    
رئیس کمیته امداد جغتای گفت: از ابتدای امسال تاکنون، با مشارکت خیران ,دستگاههای اجرایی شهرستان و مراکز نیکوکاری 2هزار و 870 بسته غذایی و 200 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی به ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی ویژه محرومان استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: دو هزار و 600 مورد از پرونده های متقاضیان اشتغال برای دریافت تسهیلات اشتغال قرض الحسنه به بانک های عامل استان ارسال شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کلنگ احداث 50 واحد مسکن مددجویان با همت کمیته امداد امام (ره)، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی در شهرستان تالش به زمین زده شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی (ره) انسان های فداکار و ایثارگر کم به خود ندیده است اما روایت زندگی شهید محمد حسین زاده دشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در نخستین روز از هفته ی دفاع مقدس تفاهم نامه ی سه جانبه فی مابین کمیته امداد امام خمینی(ره) ، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان در خصوص احداث 557 واحد مسکن نیازمندان هرمزگان صورت گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳    
طی حکمی از طرف مدیر کل کمیته امداد کردستان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان قروه معرفی و منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۳    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: رسیدگی به محرومان و نیازمندان در فرهنگ های مختلف دارای جایگاه والایی است از این رو در فرهنگی ما نیز رسیدگی به محرومان ارزشمند ترین خدمات است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۳    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: بیش از هشت هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت داریم که خدمات تخصصی فرهنگی و آموزشی از این نهاد دریافت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با صدور پیامی آغاز هفته دفاع مقدس و هشت سال دلاوری مردم غیور ایران اسلامی در جنگ تحمیلی را گرامی داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با 31 شهریورماه آیین گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس در محل اداره کل کمیته امداد استان تهران، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۳    
به مناسبت روز ملی روستا و عشایر 442 طرح اشتغالزایی و مسکن زنجان با رویکرد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان عزیز تحت حمایت با سرمایه گذاری بیش از 16 میلیارد تومانی کمیته امداد استان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۳    
بابرنامه ریزی و اقدامات انجام شده در حوزه تأمین مسکن خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب تفاهم نامه های همکاری با دستگاههای اجرایی مختلف از جمله سپاه، بنیاد مستضعفان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
ملت غیور ایران در 8سال جنگ تحمیلی با دشمنان تا به دندان مسلح، با سلاح ایمان از ایران اسلامی دفاع کردند ونگذاشتند حتی یک وجب از خاک این سرزمین اسلامی به دست دشمنان بیفتد
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه بسیج شهدای کمیته امداد مازندران با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور فداکاری و جانفشانی فرزندان غیور این مرز بوم است،گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مددجوی نوجوان اصفهانی با کسب مدال نقره در رقابت های جهانی کاراته در میان 900 ورزشکار از کشورهای مختلف دنیا، افتخارآفرینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۸    
ئیس کمیته امداد خوشاب گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و برگزاری طرح شور عاطفه ها با مشارکت خیران و برخی دستگاه ها 700 بسته تحصیلی تهیه و بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد خراسان شمالی طی ارزیابی انجام شده در نذرواره ملی خوان احسان حسینی موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در مراسمی نمادین با برپایی 72 دیگ نذری در کمیته امداد، موکب ملی نذرواره حسینی به عنوان بزرگترین مرکز نیکوکاری کشور افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان از ابتدای سال جاری تاکنون 76 میلیارد و 614 میلیون تومان نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و مددجویان کمک کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آهنگ زندگی بانوی کارآفرین خراسان شمالی با راه اندازی طرح جوراب بافی نواخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: حق بیمه سهم کارفرما با هدف ایجاد انگیزه در کارفرمایان توسط کمیته امداد پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در کمیته امداد شهرستان قدس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان طی پیامی 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پویش ملی شور عاطفه ها با هدف کمک به تامین مایحتاج دانش آموزان نیازمند از 20 شهریور در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور آغاز شد و تا 11 مهر ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون 77 میلیارد تومان بابت کمک معیشت به حساب 28 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان البرز واریزشده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۸    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی پنج ماهه نخست سال جاری بیش از 237 میلیون تومان برای رفع سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال تحت حمایت و کمک به تغذیه مادران باردار و شیرده پرداخت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از مشارکت 100 میلیون تومانی یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین برای تأمین 5 دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی بوشهر گفت: پویش نذرآب برای جمع آوری کمک های مردمی به منظور تامین 5 هزار مخزن ذخیره آب ویژه مددجویان این نهاد راه اندازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد و صندوق رفاه دانشجویان با هدف کمک به دانشجویان نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸    
رئیس کمیته امداد اداره تبادکان در مشهد گفت: این اداره از هزار و 839 دانش آموز و 111 دانشجو نیازمند ، حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸    
رئیس کمیته امداد تایباد گفت: 72 نوعروس نیازمند تحت حمایت این اداره هستند که با دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند راهی خانه بخت شوند و زندگی مشترک خودشان را آغاز کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۸    
در جلسه عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بنک (شهرستان کنگان) با مدیر کل کمیته امدادد استان بوشهر، مشکلات مددجویان کمیته امداد این شهر بررسی و در نتیجه 800 متر زمین رایگان از سوی شهرداری بنک برای ساخت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت های کمیته امداد از دانشجویان نیازمند و تحت حمایت گفت: اقدامات کمیته امداد در راستای عدالت آموزشی قابل تقدیر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۸    
ارائه خدمات تحصیلی وآموزشی به دانشجویان عزیز تحت حمایت در قالب پرداخت کمک هزینه تحصیلی ، شهریه وبرگزاری دوره های آموزشی برای این گروه از جامعه هدف از اقدامات کمیته امداد استان زنجان بوده وبا همین ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از ارائه کمک هزینه شهریه به 16 هزار دانشجوی تحت حمایت با همکاری صندوق های رفاه دانشجویان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه پویش شور عاطفه ها روز گذشته 1000 بسته تحصیلی توسط یکی از مراکز نیکوکاری کمیته امداد فارس (قلب های سبز شیراز) در مناطق محروم توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: تمامی مشترکان صندوق صدقات و نیکوکاران می توانند با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی تلفن همراه به آسانی اقدام به پرداخت صدقه نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمارهای موجود از ابتدای سال جاری تاکنون 2000 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از آموزشهای فنی وحرفه ای بصورت حضوری وغیر حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی بهره مند شده اند
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای ماه محرم تا کنون 9 هزار و 721 فرزند یتیم و نیازمند مورد حمایت نیکوکاران قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین از امکان جدید کمک به نیازمندان از طریق کد "کیو.آر" (QR) با استفاده از گوشی همراه خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه هزار زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد در شهر کرمان فاقد مسکن هستند بر لزوم مشارکت خیران و رفع موانع و تأمین زمین از سوی مسئولان مربوطه در حل مشکل ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۸    
در راستای بهره برداری از روش های نوین در بستر الکترونیکی جهت دریافت صدقات مردمی و برای سهولت در پرداخت و استفاده از روش های نوین برای تمامی مشترکان کد QR تهیه و به منازل و یا فروشگاه ها ارسال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: 1316 فرصت شغلی از ابتدای سالجاری تاکنون برای مددجویان تحت حمایت در استان ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون مردم استان از طریق مراکز نیکوکاری، 26 میلیارد و 715 تومان به نیازمندان کمک کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: پنج هزار دانش آموز نیازمند هرمزگانی به منظور حضور در کلاس های درس نیازمند همراهی و مشارکت خیران و نیکوکاران هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۸    
مدرسه مکتب الامیر (ع) در منطقه هرندی تهران پس از 40 سال بازسازی و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از برنامه ریزی برای اجرای 220 طرح نیروگاه خورشیدی خانگی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد طی امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده پنج شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی نسبت به گسترش طرح های اشتغال پایدار به صورت تضمینی بین مددجویان و خانواده های محروم استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رئیس کمیته امداد نیشابور گفت: طرح شور عاطفه ها همزمان با سراسر کشور از 20شهریورماه آغاز و تا 11 مهرماه در این شهرستان در حال اجرا است .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رئیس کمیته امداد سرخس گفت: خیر و کشاورز نمونه شهرستان سرخس، 14 تُن گوجه فرنگی و سیب زمینی را در قالب زکات مستحبی به کمیته امداد اهدا کرد تا نیازمندان از آن بهره مند شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۸    
کمیته امداد استان همدان در بین دستگاه های اجرایی استان در شورای اقامه نماز به عنوان دستگاه برتر مورد تقدیر ویژه قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان دوشنبه 29 شهریورماه، آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اجرای پویش شور عاطفه ها، حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی، نماینده آیت الله سیستانی در ایران مبلغ 500 میلیون ریال به دانش آموزان نیازمند کمک کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۸    
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه ادامه داد: 100درصد اعتبارات تبصره 16 در سال گذشته در این شهرستان جذب شده و بر اساس ارزیابی ها و نظارت کمترین انحرافات را در پرداخت ها برای طرح ها داشتیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت صدقه با کد QR یک روش پرداخت آسان و بدون تماس است که با اسکن این کد از طریق تلفن همراه انجام می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان مرکزی و سازمان تبلیغات اسلامی استان با حضور ، مجید مومنی مدیر کل محترم کمیته امداد استان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در قالب خدمات اشتغالزایی کمیته امداد استان زنجان زمینه اشتغال به کار هزار و34 مددجوی عزیز تحت حمایت از ابتدای سالجاری تاکنون با استفاده از ظرفیت فعالان عرصۀ کسب و کار و بانک های عامل به عنوان یاوران ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۸    
بر اساس آمارهای موجود قریب به 19 میلیارد 500 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنۀ حمایتی در قالب کارآفرینی، اشتغال و خودکفایی ، ضروری و کارگشایی، مسکن، درمان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
در برگزاری شور عاطفه های امسال علاوه بر روش های رایج، از روش های نوین ازجمله کد QR که یک روش پرداخت بدون تماس است، استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸    
با راه اندازی مرکز نیکوکاری قرض الحسنه مهر ولایت، نخستین مرکز نیکوکاری با رویکرد تأمین تسهیلات قرض الحسنه برای محرومان و نیازمندان راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته استان قزوین گفت: جریان نیکوکاری در کشور ما وجود داشته و دارد ولی مراکز نیکوکاری این جریان را فرهنگ سازی و منسجم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مراد شمس الدینی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد برازجان (مرکز شهرستان دشتستان) استان بوشهر منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جشنواره شهید رجایی استان و در محور شاخص های عمومی و اختصاصی، کمیته امداد استان به عنوان یکی از دستگاه های برتر معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: هم اکنون 4 هزار و 228 کودک مبتلابه سوءتغذیه و مادر باردار و شیرده از خدمات غذایی و سلامت این نهاد بهره مند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه این نهاد به مددجویان خدمات مختلفی ارائه می دهد، گفت: 83 هزار خانوار نفر در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد 67 هزار و 418خانوار کمک ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۰۸    
طی حکمی از سوی حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران، مهدی دامادی به مدت دوسال بعنوان رئیس کمیته امداد سیمرغ منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۸    
بانوی مددجوی 63 ساله که نویسندگی را از 50 سالگی آغاز کرده با وجود سختی های زندگی، تاکنون چهار رمان در حوزه های مختلف اجتماعی به انتشار رسانده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل کمیته امداد استان همدان از ارائه خدمات به 738 دانشجوی تحت حمایت امداد استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۸    
رئیس کمیته امداد باخرز گفت: 600 دانش آموز نیازمند به منظور حضور در کلاسهای درس نیازبه همراهی و مشارکت خیران و نیکوکاران دارند تا در کنار همکلاسی های خود ،تحصیل کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۸    
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: در 5 ماهه نخست امسال، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قالب دوره های مختلف آموزشی و فرهنگی به هزار و 246 مددجوی تحت حمایت این اداره خدمت ارائه شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 474 واحد مسکونی تحویل مددجویان استان بوشهر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید قم ضمن قدردانی از خدمات امدادگران کمیته امداد خواستار توجه بیشتر این نهاد به اشتغال و توانمندسازی افراد تحت حمایت شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه هم اکنون 11 هزار و 800 کودک مبتلابه سوءتغذیه و 7450 مادر باردار و شیرده از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند هستند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در سال جاری 412 پایگاه ثابت وبرگزاری شور عاطفه ها در خراسان جنوبی سیار و 381 پایگاه مدارس آماده دریافت کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
برپایی هر ساله جشن ملی عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس، فرصت مناسبی برای نیکوکاران در حمایت از دانش آموزان نیازمند است که زمینه ساز ارتقاء سطح علمی فرزندان این مرز و بوم خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همشهریان گرانقدر اصفهانی می توانند از ساعت 11 تا 12 روز یکشنبه 28 شهریور ماه 1400 از طریق تماس با سامانه ارتباط مردمی سامد به شماره 111 ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۸    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس راتبریک گفت
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3530 نفر از مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون از دوره های آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شور عاطفه ها بابا هدف جمع آوری کمک های مردمی برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان عزیز تحت حمایت کمیته امداد با شعار " باهم مشق محبت بنویسیم " از 20 شهریورماه در استان زنجان آغاز شده وازابتدای اجرای ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
در این طرح 210 دانش آموز بااستعداد موردحمایت کمیته امداد البرز در 150 مدرسه غیرانتفاعی وهیات امنایی ثبت نام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان گفت: هدف از برگزاری شور عاطفه ها، تهیه ملزومات آموزشی است تا این کمک ها جمع آوری و به دست 109 هزار دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان برسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: جاماندگان پیاده روی اربعین بخشی از هزینه های سفر خود را به خانواده های نیازمند و آزادی زندانیان اختصاص دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در ارزیابی دستگاه های اجرایی و خدماتی استان، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین به عنوان دستگاه برتر انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۸    
طی مراسمی از بازنشستگان کمیته امداد استان قزوین تقدیر شد
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در دیدارمدیرکل کمیته امداد مازندران با حاجی پور مدیر عامل بانک مسکن حجت الاسلام بشیر عالیشاه،با بیان اینکه سیاست راهبردی کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است، گفت: در بخش مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین مرکز نیکوکاری تخصصی زکات در استان اردبیل با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ساخت 10 هزار واحد مسکن با همکاری بنیاد مستضعفان را یک الگو برای خانه دار شدن مددجویان دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان سراسر کشور با حضور رئیس کمیته امداد در استان اردبیل، کلید خورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۸    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) جزو معدود دستگاه ها و نهادهایی است که در عرصه خدمت رسانی، کارنامه موفق و قابل دفاعی دارد و خدماتش به محرومان برجسته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۸    
رئیس شورای شهر قزوین گفت: شور عاطفه ها محل مناسبی برای سودرسانی به دیگران است، محل مناسبی برای نشان دادن انسانیت، فرهنگ دینی دستگیری از محرومان و نمایشگاهی از جلوه ایمان به خداست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برنامه شور عاطفه ها که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برای یاری رسانی به دانش آموزان نیازمند برگزار می شود در واقع تلاش این نهاد برای کمک به رشد علمی جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۸    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین و امام جمعه قزوین گفت: افراد دارای توان و تمکن مالی بدانند که کمک به محرومان لطف الهی بوده که نصیب آنها شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: هم اکنون حدود دو هزار نفر از دانش آموزان غیر تحت پوشش کمیته امداد برای تهیه کتب درسی نیازمند کمک خیران هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸    
رویداد ملی ومعنوی شور عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس و با هدف جمع آوری کمک و تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند توسط این نهاد در 638 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...