شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۴May 2022 21
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 22 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 23 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 24 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 25 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 26 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 27 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 28 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1401 
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
باران سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد برا ی دو سامانه هواشناسی از وزش باد و وقوع گرد وخاک طی امروز و فردا و همچنین بارش باران تا پایان هفته خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش 11 درصدی سفرها در هفته پایانی اردیبهشت و ثبت 259هزار تماس تلفنی با سامانه تلفن گویا مرکز مدیریت راه های کشور طی یک هفته خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در 120 ثانیه امروز، 31 اردیبهشت، از اختصاص هفت هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه حمل و نقل آذربایجان غربی تا آخرین اقدامات برای احیای خلیج گرگان 80 روز پس از دستور رئیس جمهور مورد اشاره قرار گرفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، در حکمی سعید چلندری را به عنوان سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، در حکمی حمیدرضا سیدی را به عنوان معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت : در راستای ارتقاء ایمنی در محورهای شریانی استان اجرای عملیات بهسازی، لکه گیری ...
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان گرمی گفت:محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی با استفاده از80 تن آسفالت سرد و گرم در یک ماهه گذشته لکه گیری شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از انجام مطالعات ساخت ترمینال خارجی فرودگاه ارومیه در سال جاری خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه گفت: تعداد 15 دستگاه ماشین آلات سنگین،نیمه سنگین و سبک در این محور مشغول به کار هستند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جلفا از اجرای چند طرح مهم اجرایی و عمرانی در این شهرستان خبرداد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از رانندگانی که دارای کامیون های مناسب جهت حمل محمولات فله هستند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کاهش 10 درصدی تصادفات جاده ای در استان طی فروردین ماه سال جاری خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان جنوبی از بخش های مختلف آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک این استان بازدید و علاقمندی این سازمان را برای انقعاد تفاهم نامه و افزایش همکاری های فی مابین اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نقش آفرینی خیران راهساز در رفع نقاط حادثه خیز خبر داد و این افراد را سفیران ایمنی خواند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: علائم جاده ای زبان گویای جاده های مازندران است که توجه و دقت به علائم جاده ای ضریب ایمنی سفر را افزایش داده و ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از اجرای روکش آسفالت در محور خمین-الیگودرز با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر مشخص شدن روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان گفت: میزان موفقیت در اجرای طرح نهضت ملی مسکن ملاک ارزیابی عملکرد مدیران می باشد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: نمای ساختمان ها حق شهر است و مالک نباید هر کاری خواست انجام دهد و این نکته خیلی مهم است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: یکی از مطالبات جدی مردم منطقه و استان اجرای طرح تعریض و چهار خطه کردن محور پردیسان- ورجان است که به زودی این پروژه وارد فاز عملیاتی می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افتتاح پروژه 148 واحدی مسکن حضرت ولیعصر(عج) در اهواز خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن وبازآفرینی شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان ازصدور 4008 پروانه توسط شهرداری ها خبر داد وگفت: 905 مورد فنداسیون اجرا شده، تعداد463 واحد دارای اسکلت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت 450کیلومتر از راه های روستایی استان لرستان تاکید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
همایش تجلیل از خیرین راهساز اداره کل راه و شهرسازی لارستان و غرب استان هرمزگان جهت تقدیر از 58 خیر راهساز در سالن همایش های اداره کل راه و شهرسازی لارستان برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال گفت:بارش برف در آخرین روز از دومین ماه فصل بهار ، ارتفاعات ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در همایش تجلیل از خیرین راهساز اداره کل راه و شهرسازی لارستان و غرب هرمزگان که در سالن همایش های این اداره کل برگزار شد از تفاهم نامه ای که با خیرین برای 200 کیلومتر راه ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با حضور در میز خدمت نماز جمعه شهرستان ایذه ، مشکلات مردم شهرستان های ایذه و دزپارت را بررسی کرد.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار و مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران به صورت مشترک بازدیدی از اراضی پلاک زیتون و آماده سازی پلاک واصفجان پردیس به عنوان معوض اراضی سی وسه گانه انجام دادند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان از برنامه ریزی برای احداث 3 دایک 50 هکتاری برای تخلیه رسوبات کانال آشوراده خبر داد و گفت: پیوست های زیست محیطی در احیای خلیج گرگان حتما مد نظر خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: به علت گرد و غبار در آسمان استان ایلام پروازهای نوبت صبح این فرودگاه لغو شد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات ساخت سه دستگاه آبروی باکسی در محور روستایی دج - فتحعلی کلات در شهرستان چابهار خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
میزخدمت راه و شهرسازی دماوند با محوریت مقابله با زمین خواری و پاسخگویی به ارباب رجوعان در محل مصلی نماز جمعه دماوند برپا شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مطالعات تمام راه ها و محورهای استان اردبیل که نیاز به احداث بزرگراه دارد سالجاری به اتمام رسیده و این پروسه تکمیل می شود.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری مسافر یکی از ایمن ترین وسایل نقلیه برون شهری برای سفرهای جاده ای است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: سالن اجتماعات این اداره کل برای بازنشستگان و پیشکسوتان این اداره کل مهیا شده تا یک روز در هفته محلی برای دورهمی ...
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد: براساس ارزیابی های بعمل آمده توسط وزارت راه و شهرسازی ...
  ۷ ساعت پیش    
روند اجرای پروژه های مهم و تاثیرگذار شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستاد ارتباطات مردمی وزرات راه و شهرسازی با حضور نمایندگان تام الاختیار وزرات راه و شهرسازی از روز پنجشنبه 29اردیبهشت به مدت دو روز درخواست ها ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای بیش از دو هزار و 500 واحد در قالب تسهیلات خودمالک و تائید نهایی 10 هزار متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن استان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون و حقوقی راه و شهرسازی استان تهران از آماده بودن پرونده 3500 هکتار زمین جهت طرح در کمیسیون ماده پنج و کارگروه امورزیربنایی استان تهران خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
آماده سازی یک هکتار از اراضی تخصیصی به طرح نهضت ملی مسکن و عملیات اجرایی ساخت 440 واحد نهضت ملی مسکن شهرستان خلخال آغاز شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت : عاملی گفت: تلاش ما بر این خواهد بود تا موانع اعتباری تکمیل پروژه راه ارتباطی کلور – درام را به سرعت برطرف کنیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون شاهد بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان و وزش باد و گرد و خاک در برخی از محورهای استان های کردستان، کرمانشاه ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با اعلام ثبت نام بیش از 125 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان گفت: میانگین پیشرفت فیزیکی ساخت مسکن در سطح استان 45 درصد بوده است.
  ۷ ساعت پیش    
عضو هیات علمی گروه پژوهشی آلودگی هوا و گردوخاک پژوهشگاه هواشناسی از شناسایی چشمه های گردوخاک خارجی مؤثر بر کشورمان خبر داد و گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
گردان بیت المقدس وزارت راه و شهرسازی و بنیادمسکن انقلاب اسلامی در تجمع سپاهیان محمد (ص) حضور یافت.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ماشین آلات و تجهیزات فنی و اجرایی پیمانکاران احداث راه ارتباطی کلور – درام نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز شنبه توده گرد و خاک انتقالی از عراق سبب می شود که در غرب، جنوب غرب و بخش هایی از مرکز و شمال غرب کشورمان افزایش آلاینده های جوی و نتیجتا کاهش کیفیت هوا و دید ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به بازدید میدانی از محلات هدف بازآفرینی و بررسی وضعیت پروژه های استان آذربایجان غربی پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از قطعه 3 آزادراه ارومیه_تبریز گفت: این پروژه سه سال است که متوقف شده اما باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شده و کارهای اجرایی آن آغاز شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از رگبار باران و رعد و برق در شمال استان خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی، پروژه شهر فرودگاهی امام رضا(ع) را پروژه ای حیاتی توصیف کرد و گفت: این پروژه با توجه به رشد سفرهای هوایی، ریلی و زمینی مشتاقان ثامن الحج به مشهدالرضا(ع) بسیار مورد اهمیت است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی را جزو استان های پیش رو در تامین زمین جهت ساخت مسکن دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ضمن بازدید از ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه و شهرسازی مستقر در ارومیه از عملکرد مدیران و اعضای ستاد قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: بحث آموزش و فرهنگ سازی در بین جوامع محلی در کاهش سرق تابلوها و علائم جاده ای نقش موثری دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست تخصصی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با دانشگاه تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های یزد از فعالیت دوباره کارگو ترمینال فرودگاه یزد خبر داد و گفت: برای راه اندازی این ترمینال از تغییر کاربری سوله واقع در فرودگاه استفاده می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۸    
تخصیص 40 هزار میلیاردتومان تسهیلات ودیعه مسکن، تامین اراضی 2 میلیون و 400 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن،تامین منابع مالی تکمیل متروی پرند با حمایت استانداری تهران ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۸    
تخلیه و بارگیری 16.5 میلیون تن کالا در بنادر کشور طی ماه فروردین ، بهره برداری از 2 پست اسکله انتقال فرآورده های فله مایع در بندر انزلی و برقراری خط منظم کشتیرانی کانتینری از بندر چابهار به هند و ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۴    
اعلام آمادگی ایران به منظور نهایی شدن قرارداد ساخت جاده اتصال نخجوان به جمهوری آذربایجان و کاهش عوارض دریافتی از کامیون داران ایرانی در دستور کار جمهوری ارمنستان مهم ترین اخبار حمل و نقل جاده ای در ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از اختصاص 7 هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه راه و حمل و نقل ریلی آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی 40 هزار و 545 واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلمان استان آذربایجان غربی با حضور وریر راه و شهرسازی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از نفوذ گرد و خاک کشور عراق به مناطق غربی و جنوبی کشورمان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: سرعت بخشی به اجرای طرح های نهضت ملی مسکن در اولویت باشد و در این راستا عملکرد آذربایجان غربی با تامین اراضی مورد نیاز در سطح کشور کم نظیر است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: طی سفر روز جمعه رییس جمهور به استان آذربایجان غربی، عملیات اجرایی ساخت 40 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای مختلف استان آغاز می شود که از این تعداد 10 هزار واحد مربوط به ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعلام راه اندازی قطار مستقم ارومیه به مشهد در آینده نزدیک گفت: با اضافه شدن چندین لوکوموتیو به راه آهن ارومیه، زمان سفر از مراغه به ارومیه از 14 ساعت به 8 ساعت کاهش می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در سفری دو روزه وارد فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین نامه اجرایی قانون ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در انتظار تصویب هیات وزیران قرار دارد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۴    
شورای اداری اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای استان سمنان با حضور مدیرکل دفتر حراست، مدیر کل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیر کل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل در سفر یکروزه خود به مازندران از پروژه های راهسازی شرق استان بازدید و در جریان پیشرفت فعالیتهای راهسازی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور ، دو پست اسکله دلفین و خطوط لوله انتقال فرآورده های فله مایع با اشتغالزایی 90 نفر در مجتمع بندری انزلی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سلطان عمان با صدور فرمانی توافقنامه همکاری دریایی با ایران را که در سال 2020 به امضا رسیده بود، تایید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش ضریب ایمنی جاده های استان به منظور کاهش سونح جاده ای از ابتدای سال جاری خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
باران سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از وزش باد و وقوع گرد وخاک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل بعد از یک سال فعالیت در ارزیابی عملکرد در سطح کشور خوش درخشید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۲    
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از آغاز عملیات روکش آسفالت گرم تقاطع غیرهمسطح چرمهین به زمان آباد خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا یکماه آینده این تقاطع به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۷    
رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از کسب عنوان شایان تقدیر این اداره در بخش تولید محتوای متنی در بین روابط عمومی های ادارات کل استان ها در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور بااشارهبه رفع انسداد محور هراز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج- قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از نفوذ گرد و خاک کشورهای غربی به مناطقی از غرب، جنوب غرب و بخش هایی از جنوب کشورمان طی اواخر جمعه و روز شنبه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از تاکید رییس جمهوری بر اجرای تعهدات نظام بانکی در حوزه ساخت مسکن در جلسه شورای عالی مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۴    
وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت های جمهوری ارمنستان در سفر به ایران از مراحل اجرایی آزاد راه تهران - شمال در یادداشتی نوشت: دولت برای احداث راه ها ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های عمرانی شهر جدید صدرا بازدید و درمراسم آغاز عملیات اجرایی شهرک کارگاهی خوارزمی این شهر جدید حضور پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نور از اجرای عملیات خاک ریزی پشت دیوار حائل محور دوآب –بلده این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان با وزیر راه و شهرسازی ایران، وزارت راه و شهرسازی در خصوص نهایی شدن قرارداد ساخت جاده اتصال نخجوان به جمهوری آذربایجان از طریق ایران اعلام آمادگی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۴    
در 120 ثانیه امروز، 28 اردیبهشت، از فرمان رئیس جمهور برای برکناری مانع تراشان حل مشکل مسکن تا صدور خدمات فنی و مهندسی راهسازی به ارمنستان مورد اشاره قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) اداره کل راه و شهرسازی استان از راه اندازی شبکه امن و ایجاد ارتباط پایدار فی مابین شبکه ادارات راه و شهرسازی شهرستان ها و ستاد اداره کل راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از بارش باران و وزش باد شدید موقت خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...