شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۴:۳۶Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 مرداد 1400 
  ۳ دقیقه پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از اجرای عملیات بهسازی و ساماندهی معابر محله سراب شهرستان هرسین در حوزه بازآفرینی شهری خبر داد.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از افزایش مبلغ وام طرح مسکن اقدام ملی از 100 به 250 میلیون تومان خبر داد.
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری برای احداث 10 هزار واحد مسکونی برای هنرمندان و خبرنگاران به امضای وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی کردستان از تامین زمین برای طرح اقدام ملی مسکن در شهر سنندج خبر داد و گفت: برای تمام افرادی که در طرح اقدام ملی واجد شرایط بوده و مبالغ اولیه را واریز کرده اند زمین تامین شده و در ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 6 میلیون و 697 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دو شرکت هواپیمایی جدید به مجموعه شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه مهرآباد افزوده شد.
  ۱ ساعت پیش    
با توجه به ثبت جهانی اورامانات گوشه ای از جذابت های جاده های استان کرمانشاه را ببنید .
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری راه و ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از انعقاد قرار داد افزون بر 30 میلیارد تومانی پروژه حوزه نگهداری راهها در مناطق روستایی شهرستان ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 60 گشت راهداری و ترابری در محورهای استان فعالیت دارند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیین نامه طراحی معابر شهری بعد از گذشت بیش از 25سال به روز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای خراسان شمالی گفت: در چهارماهه نخست امسال شمار ترددکنندگان در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش یافته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 64 میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان 500 تختخوابی نجف زاده اردبیل به شکل کامل تخصیص یافت.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریانوردان، سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: سازمان بنادر و دریانوردی اسامی 95 هزار دریانورد واجد شرایط تزریق واکسن کرونا را به وزارت بهداشت ارسال کرده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در چهار ماه اول امسال شاهد تردد بیش از 52هزار دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل گفت: هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان تجدید خط کشی شده است.
  ۳ ساعت پیش    
علی اخلاقی- معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: 29 هزار سند مالکیت برای اراضی و املاک دولتی طی 8 سال گذشته توسط این اداره کل اخذ شده است .
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طرح ریزی شهری و طرح های توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی از تصویب بازنگری در روش و نگرش تهیه طرح های جامع شهری در هشتمین جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام خیزش گردوخاک طی سه روز آینده برای برخی از مناطق کشور رگبار، رعدوبرق و بارش پیش بینی کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 424 هزار و 360 تن کالا با 83 هزار و 181 سفر باری در 4 ماه نخست امسال توسط ناوگان باری در این استان ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه پروژه تونل خوانسار به بوئین میاندشت 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: برای این پروژه تا کنون افزون بر 66 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از تشدید نظارت بر عملکرد ناوگان باری خبر داد و گفت: حمل و نقل بیش از ظرفیت مجاز ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: پل ماشکید شهرستان مهرستان به طول 200 متر و ارتفاع چهار متر آماده بهره برداری شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
راهبر فرودگاه مهرآباد از بازگشت وضعیت پروازها در فرودگاه مهرآباد به حالت عادی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات آسفالت و بهسازی مسیر وردی به سوخت گیری هواپیمایی و ورودی سطوح پروازی فرودگاه آیت الله جمی (ره) آبادان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۵    
پیشرفت 70 درصدی آزادراه منجیل-رودبار، احداث، تکمیل و بهره برداری بیش از 1500 کیلومتر آزادراه و بزرگراه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۵    
عدم تحقق اهداف آزاد سازی حمل ونقل هوایی، توسعه و بهسازی ترمینال و اپرون 12 فرودگاه کشور و افزایش پروازهای هفتگی"هما" به مقصد پاریس از اهم اخبار در حوزه هوایی در هفته گذشته هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰    
کارشناس سازمان هواشناسی برای برخی از مناطق کشور وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
از اهم اخبار در حوزه حمل و نقل ریلی در هفته ای که گذشت می توان به اهتمام وزارت راه و شهرسازی در تکمیل مسیرهای بین المللی ریلی و ارتقای حجم شبکه ریلی به 14 هزار کیلومتر در دولت تدبیر و امید اشاره داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
افزایش بهره مندی و ایجاد راه دسترسی مناسب در استان های کمتر برخوردار و مناطقی که از نظر شاخص بهره مندی راه روستایی وضعیت مطلوبی ندارند، در صدر برنامه های سازمان راهداری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۵    
تحویل بیش از 54 هزار هکتار زمین از سوی وزارت جهاد به وزارت راه برای اجرای طرح های مسکن، پرداخت1554 میلیاردتومان تسهیلات نوسازی به 21540 واحد در بافت فرسوده بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵    
رشد 10 درصدی میزان عملیات تخلیه و بارگیری بنادر ایران تا پایان تیرماه، اعلام آمادگی مجلس برای استفاده از ظرفیت برنامه هفتم توسعه در راستای توسعه بندری و دریایی کشور از اهم اخبار این هفته حوزه حمل و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی کاسپین، پرواز مسیر مشهد - نجف را از سر می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار سرپرست آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمان با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان بر افزایش همکاری ها تاکید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فرودگاه شهدای جهرم به سیستم VOIP مجهز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد مستضعفان اتمام تونل البرز در قطعه 2 آزادراه تهران-شمال در همکاری بنیاد و وزارت راه را گام مهم دولت برشمرد و گفت: طی یکسال گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: امروز اولین قطار باری و محموله سنگ آهن معادن یزد به مقصد ذوب آهن پاسارگاد در استان فارس از طریق محور ریلی یزد اقلید جابه جا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور افتتاح صدها کیلومتر پروژه ارتباط ریلی در یک روز را افتخار آمیز دانست و گفت: ریل بهترین وسیله و مسیر ارتباطی برای حمل و نقل مسافر و بار است و در این دولت اقدامات بسیار بزرگ و مهمی در زمینه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه شرکت ساخت و توسعه حمل و نقل زیربناهای کشور در افتتاح راه آهن اقلید-یزد، گفت: راه آهن اقلید-یزد به طول 270 کیلومتر سبب بهبود تسهیل بار و جایجایی مسافر و بار در شبکه ریلی کشور می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه از بهره برداری پنج پروژه آزادراهی با پیشرفت فیزیکی 85 درصد به طول315کیلومتر تا پایان سال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح و بهره برداری از خط دوم ریلی زنجان-قزوین و بافق-زرین شهر در مجموع به طول 288 کیلومتر گفت: پروژه های خط دوم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح پروژه های ریلی و آزادراهی در پایان دولت دوازدهم گفت:کاری که طی دو تا سه سال گذشته در آزادراه تهران- شمال انجام شد تقریبا مساوی کاری است که در این مسیر به مدت 15 سال ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۴    
کارشناس سازمان هواشناسی برای برخی از مناطق کشور در استان های ساحلی خزر و دامنه ها و بلندی های البرز، وزش باد موقتی و بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از افزایش 17 درصدی تردد در محورهای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی از ابتدای سال جاری در حال اجرا است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه 21 تیر 1400 در خصوص طرح ساماندهی دانشگاه تهران از سوی شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به شهردار، استاندار و رییس شورای شهر تهران ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۶:۲۹   + ۶۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر به زودی بسته می شود، گفت: عمده واحدهای مسکن مهر در دولت تدبیر و امید احداث شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای عملیات آسفالت "چیپ سیل" در سطح محور روستایی "موارم کلا_گیله کلا" شهرستان قائمشهر به طول ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فردوس، از انجام عملیات آسفالت گرم راه روستائی آبدکی این شهرستان به طول 3 کیلومتر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۲۹    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از طریق سامانه ارتباط مردم و دولت (تلفن شماره 111 سامانه سامد) در استانداری خراسان شمالی پاسخگوی تماسهای تلفنی مخاطبانی از سراسر استان شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی احداث مجتمع های مسکونی 1000 واحدی کارکنان صداوسیما با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان از اداره کل راه و شهرسازی استان برای انتشار کتاب تاریخ 100 ساله احداث راه و بزرگ راه های استان با عنوان" از راه مالرو تا بزرگراه در سیستان و بلوچستان" تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران طی مراسمی از داوود هزاری مدیر پیشین روابط عمومی این اداره کل با اهدای لوح سپاس قدردانی و با حکمی از سوی مدیر این اداره کل ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۵    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: تشکیل بانک جامع اطلاعات تصادفات اقدامی موثر و مهم در کاهش حوادث رانندگی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
پروازهای هفتگی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به پاریس افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۰    
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری دومین جلسه شورای فنی بررسی و تصویب پروژه های مطالعاتی راه های استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: دومین طرح جامع شهر زهک برای افق 1410 امروز چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تصویب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
14 مرداد، همزمان با برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، فرودگاه های داخل پایانه هوایی تهران از ساعت 16:30 تا 19 بسته می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ستاد پرداخت خسارت به خانواده های بازماندگان پرواز 752 اوکراین اطلاعیه ای برای پیگیری امور خانواده های بازماندگان صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای سامانه هوشمند توزین کننده خودروهای در حال حرکت در محورنکا-ساری در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت: در تعطیلات پایانی تیر ماه و حجم بالای تردد و سفر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
با فرمان رییس جمهور، 10100 میلیارد تومان طرح آزادراهی و ریلی همزمان با عید غدیر خم افتتاح می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای روزهای آتی با بارش های پراکنده پیش بینی کرد و از وزش باد شدید در شرق، شمال شرق، شرق و جنوب شرق خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظام مهدسی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تقلیل مدت زمان کنترل نقشه از 3ماه به 1 ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید ایجاد کارخانجات تولیدی و صنعتی در پسکرانه بنادر به عنوان یک قانون مدنظر قرار گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در هشتمین جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، آیین نامه چگونگی اجرا و نظارت بر اجرای طرح های توسعه و عمران به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت : در تامین زمین به منظور اجرای پروژه های اقدام ملی مشکلی نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۵    
اقدامات وزارت راه و شهرسازی در دولت تدبیر و امید برای توسعه خطوط و ناوگان ریلی کشور، سبب شده میزان جابه جایی بار توسط ریل در کشور افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی درگذشت علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۰    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درگذشت علیرضا تابش را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رشد 26 پله ای نمره وزارت راه و شهرسازی در ارزیابی خدمات الکترونیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: برای اراضی در اختیار لشکر 88 زرهی ارتش در محدوده زیبا شهر زاهدان با کاربری عمومی 18 فقره سند مالکیت به نام سازمان ملی زمین و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از لکه گیری و روکش 75 کیلومتر از جاده های استان در سه ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با سفر مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به اسفراین، انجام آسفالت محور اسفراین به بجنورد آغاز و مشکل مسکن 600 نفر از کارکنان شرکت آذین فورج این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان اعلام کرد: بر اثرطوفان شن و گردو خاک در محورهای مواصلاتی شهرستان های جیرفت ، عنبرآباد و رودبار جنوب کاهش دید به زیر 1 کیلومتر رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تدوین مقررات، ایمنی حمل ونقل، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران از انجام هماهنگی ها برای آغاز واکسیناسیون بخش حمل و نقل درون و برون شهرسازی در همکاری وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل گفت : از ابتدای امسال 4 میلیون تردد در مبادی ورودی و خروجی استان به ثبت رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اعلام اینکه تسهیلات 21 هزار و 540 واحد در بافت فرسوده به متقاضیان برای نوسازی واحدها پرداخت شده است رقم این تسهیلات را یک هزار و 554 میلیاردتومان، برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
پروژه احداث شبکه گازرسانی به مجتمع بندری امام خمینی(ره) با 18 درصد پیشرفت فیزیکی وارد مراحل عملیاتی مطلوبی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
با تشکیل جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بسته شدن 2.30 ساعته فرودگاه های استان تهران در روز 14 مردادماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه واکسیناسیون علیه ویروس کرونا با هدف تسهیل دسترسی کلیه اقشار کارکنان مجتمع بندری امام خمینی(ره) به واکسن کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان منطقه در این مجتمع بندری راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی با حضور در جلسه شورای اسلامی استان به سوالات و دغدغه های نمایندگان مردم در این شورا پاسخ داد.
مشاهده نتایج بیشتر...