پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۳:۰۸Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 شهریور 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 22 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 23 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 24 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 25 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 26 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 27 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 28 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 مهر 1400 
  ۵۸ دقیقه پیش    
تمهیدات آغاز ساخت دو میلیون واحد مسکونی طی امسال، برنامه مشترک وزارتخانه های راه و شهرسازی و صمت برای تامین به موقع و به صرفه مصالح و تعیین مهلت یک ماهه ثبت نام برای متقاضیان مسکن از مهمترین اخبار ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام کاهش محسوس دما و وزش باد شدید طی دو روز آینده در نوار شرقی و دامنه های جنوبی البرز برای ارتفاعات استان تهران بارش برف پیش بینی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
از سال 1374 که قانون نظام مهندسی به منظور تامین مشارکت هر چه وسیع تر مهندسان در انتظام امور حرفه ای از حالت آزمایشی بیرون آمده و به صورت کامل اجرا شد در کنار تمام خدمات و فرصت ها به مأمنی برای ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور در نشستی با رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن شرکت های راهسازی، آخرین وضعیت اجرایی پروژه های راهسازی و روند عملیات اجرایی آن را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری راهها اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از اتمام یا اجرای 73 پروژه تعریض ، بهسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترک با وزیر صمت با اشاره به تدوین برنامه مشترک برای تامین به موقع و به صرفه مصالح ساخت واحد های مسکونی طرح جهش تولید مسکن، بر لزوم هماهنگی برای ایجاد شهرک های صنعتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از آمادگی راهداری استان برای اجرای طرح زمستانی در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت: 250 کیلومتر از محورهای مواصلاتی اردبیل خط کشی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی مشاور وزیر و رییس مرکز امور بین الملل این وزارتخانه منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۵    
آیین تکریم و تجلیل تعدادی از رزمندگان و خانواده های معظم شهدا خراسان شمالی با حضور مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور ایثارگران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری از ابنیه فنی راه ها اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از ساخت 7 دستگاه پل در محور های مواصلاتی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست صمیمی مدیرعامل راه آهن، صبح امروز با مدیران عامل ادوار گذشته این شرکت، در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
جزییات شهرهایی که قانون جهش تولید مسکن در آنها بنا به ظرفیت و تقاضا، اجرایی و عملیاتی می شود، اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ثبت نام از متقاضیان واحدهای طرح جهش تولید مسکن در سامانه سمن از امروز آغاز شده و امکان ثبت نام برای 43 شهر استان اصفهان فراهم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۶    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از صدور کارت ضابطین قضایی برای نیروهای یگان حفاظت این سازمان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کنترل پروژه و بازدید میدانی از طرح های در حال انجام فرودگاه مشهد با حضور اعضای هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: با شروع طرح راهداری زمستانی از 15 آبان ماه، قرارگاه راهداری زمستانی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تشکیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از پالایش ثبت نام شدگان قانون جهش تولید مسکن همزمان با ثبت نام آن ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام هیئت اجرایی انتخابات، نتایج نهایی انتخابات نهمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱    
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از توزیع 100عدد کلاه ایمنی بین راکبان موتور سوار استان از ابتدای سالجاری خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱    
آیین تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با حضورمدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : تا پایان نیمه نخست سالجاری 69 راننده جدید به جمع خانواده بزرگ رانندگان حمل ونقل جاده ای کالای استان اضافه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت نام متقاضیان جهش تولید مسکن در استان از امروز 28 مهرماه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ثبت نام متقاضیان مسکن در قانون جهش تولید مسکن که مهلت زمانی آن یکماهه است، در سامانه ثمن آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۶    
طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی حسین مذنب به سمت مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶    
ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن تا کنون در 5 مرحله انجام پذیرفته است و پس از انجام مراحل ثبت نامی، بالغ بر 126 هزار نفر در این استان متقاضی استفاده از مزایای این طرح بودند که مطابق با آخرین وضعیت و پس ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توسعه تجارت دریایی و بندری ایران با سایر کشورهای دنیا امری ضروری است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان روند برگزاری نهمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان را تشریح کرد و از رشد 115 درصدی مشارکت در این دوره از انتخابات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
درصد پروازهای تاخیردار به کل پروازها درمردادماه سال جاری نسبت به ماه تیر کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
رییس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 4000 مترمربع به ارزش 400 میلیارد ریال در سرآسیاب ملارد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت : در اجرای طرح راهداری زمستانی ، هدف اصلی آسایش و امنیت کابران جاده ای است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ساخت چهارخطه کوهدشت - خرم آباد 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱    
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به نقش موثر استقرار نظام مدیریت دانش در ارتقای سلامت اداری، از تشکیل نظام جامع مدیریت دانش در این سازمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا گفت : عملیات تعمیر و بازسازی محور اندیکا - مسجدسلیمان با اعتباری بالغ بر 160میلیارد ریال انجام شده است .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱    
جلسه بررسی روند اجرایی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن استان خراسان شمالی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت مبنی بر ضرورت مناسب سازی مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی و تیر پارک ها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان از احتمال تمدید مهلت زمان ثبت نام سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاک و اسکان بر اساس نظر ستاد عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی 20 اکتبر روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از مصوب شدن زمین های سه پروژه جهش تولید مسکن در شهرهای اندیشه، شهریار و ورامین به منظور ساخت 2 هزار و 228 واحد مسکونی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی ضمن تبریک روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی لارستان در حکمی محمدجان پرور را به سمت سرپرست مدیریت املاک و حقوقی منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فنی ونظارت برطرحهای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: با اعتباری افزون بر چهار میلیارد ریال ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: با توجه به کاهش دما و وجود توده هوای سرد در استان در طول روزهای آینده ، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 2 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت المال رفع تصرف شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: همدان در حمل نهاده های دامی جزو 5 استان برتر کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶    
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی در نیمه شمالی کشور و تلاطم آبهای جنوبی و شمالی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تخصیص اراضی 55 هزار واحد مسکن ملی تحت مسئولیت بنیاد از سوی وزارت راه و شهرسازی خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۶    
مراسم معارفه فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن همدان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 42 هزار مسافر از پایانه مرزی پرویزخان تردد داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی آسفالت سه هزار کیلومتر راه روستایی و فرعی کشور با تامین قیر به زودی آغاز می شود تا استان هایی که از لحاظ راه روستایی ضریب برخورداری کمتری دارند، بتوانند به میانگین کشوری نزدیک شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از آغاز ثبت نام متقاضیان مسکن جهش تولید در استان از ظهر فردا چهارشنبه مورخ 28 مهر ماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱    
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: هر هفته از 5 مجتمع بین راهی در محورهای ارتباطی شریانی و پرتردد استان بازدید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی راه ها و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت از نصب 829 شاخه گاردریل در جاده های استان با هدف ایمن سازی تا پایان نیمه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان این هفته ملاقات مردمی خود را با رعایت کامل فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی با شهروندان گرامی برای رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آن ها در اداره کل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶    
شهرام آدم نژاد ؛ معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی با اهدای لوح سپاس از زحمات ارزشمند مدیرکل و کارکنان مجموعه راه وشهرسازی آذربایجان غربی در هماهنگی فرابخشی و ارتقای کیفی بخش حمل ونقل استان تقدیر و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این پروژه از اهمیت بالایی برای مردم بخش سرفاریاب و روستاهای بیدک برخوردار است و با احداث و بهسازی این جاده روستاهای بخش سرفاریاب به ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: مهمترین اصل در گزینش این سازمان بکارگیری نیروهای صالح، کارآمد، متعهد و شایسته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
گزارش تاخیر چند ماهه در ترخیص کالاهای اساسی در جلسه علنی مجلس قرائت و عنوان شد که مشخص شد وزارتخانه های صمت و جهاد و گمرک به سامانه جامع تجارت ایران بی توجهی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ترافیک هوایی از بهره برداری یک مسیر مستقیم از بیرجند به مرز هوایی ترکمانباشی با توجه به بسته شدن فضای افغانستان در ماه نوامبر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
فرامرز مداح قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درسفر به خراسان شمالی ، با اشاره به آسیب های فعالیت ناوگان فرسوده در جاده ها اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خراسان شمالی از تحویل موقت 96 واحد باقیمانده از پروژه خیرین ساز در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، در مراسمی از نمونه های ترافیکی و عوامل پلیس راه همدان کرمانشاه قدردانی شد
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان از آغاز مجدد پروازهای فرودگاه آغاجاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مراجعه بیش از 19000 ناوگان حمل و نقل سنگین به مراکز معاینه فنی ناوگان سنگین استان طی شش ماهه اول سالجاری خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 4 فروند کشتی حامل گندم، روغن خوراکی و ذرت در مجموع با تناژ 240 هزار و 798 تن در بندر شهید رجایی پهلودهی شده و در حال تخلیه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با اشاره به انجام خط کشی 912 کیلومتر از سطح محورهای مواصلاتی استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای درمیان از عملیات تسطیح 700 کیلومتر از مسیرهای روستایی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2291 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2/1 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، گفت: آزمایشگاه موفق شد طی 3 مرحله 4، هزار و 200 کیلومتر- خط از معابر اصلی تهران را اسکن و خدمات مشاوره و ارزیابی خود را از وضعیت روسازی معابر کلان شهر تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۳    
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری جلسات کمیسیون ماده پنج شهرهای اسفراین و بجنورد در راستای حل مشکلات شهروندان عزیز این شهرها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان با اعلام آغاز این مطلب که ثبت نام متقاضیان جهش تولید مسکن از فردا به مدت یک ماه آغاز می شود، جزئیاتی از نحوه تکمیل اطلاعات را در سامانه تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۸    
به دنبال تخلیه و بارگیری بیش از 976 هزار تن فرآورده های نفتی در شش ماهه نخست سال جاری در پایانه های نفتی بندرامام(ره) ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ایجاد شهرک های اقماری در نزدیکی بنادر و سواحل تاکیدکرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۸    
در نشست شورای معاونین وزارت راه و شهرسازی از اعضای پیشین این شورا تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان تهران اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
وزارت راه وشهرسازی در پی انتشار برخی محتوای تقطیع شده از سخنان رستم قاسمی مبنی بر اینکه " قرار نیست سالی یک میلیون مسکن بسازیم" اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان با اشاره به رشد سه برابری مشارکت در انتخابات هیات مدیره سازمان نظام استان تهران تأکید کرد: شکایت های احتمالی از انتخابات را هیات اجرایی تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فاز نخست پروژه های هوشمندسازی و توسعه دولت الکترونیک در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه سردار جنگل رشت 27 مهر افتتاح می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از رسیدگی به تخلفات 49 شرکت حمل و نقل فعال در حوزه حمل و نقل جاده ای طی شش ماهه نخست سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: برای تکمیل راه آهن بوشهر - شیراز 25 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد که تنها مرجع صدور گواهینامه پروازی هواپیماهای فوق سبک این سازمان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی در نیمه شمالی کشور و کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت املاک وحقوقی راه وشهرسازی کردستان از پیگیری های لازم برای تثبیت مالکیت وسنددارکردن اراضی ملی در استان کردستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۹    
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی از بررسی 25 پرونده در جلسه کمیسیون ماده پنج شهرهای بجنورد و شیروان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طی سه سال گذشته 200 مدرسه در شهرهای جدید ساخته شده و برنامه ساخت 300 مدرسه دیگر در دولت سیزدهم در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۴    
مراسم تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، با حضور معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عبدالله بهادری مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام درجلسه شورای برنامه ریزی استان به تشریح برنامه های سفرریاست جمهوردرحوزه راه وشهرسازی پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
یکی از محورهای شریانی و پرترافیک استان که بندرعباس را به استان فارس و کشور از طریق بزرگراه متصل می کند بزرگراه شیراز ، جهرم-لار-بندرعباس است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: 60 میلیارد تومان برای ساخت محور اهرم به برازجان اختصاص یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۹    
به مناسبت روز عصای سپید از کارکنان و بازنشتگان کم بینا و نابینا در وزارت راه و شهرسازی تقدیر به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت قریب به 85 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان هرمزگان در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی 966 فقره کارت سلامت رانندگان بخش حمل و نقل عمومی کالا و مسافر در شش ماهه نخست سال جاری برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری این استان صادر شده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی ناجا از اهتمام ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از پروژه های مسکونی شهر جدید پرند و برگزاری نشست با شهردار و امام جمعه این شهر ...
مشاهده نتایج بیشتر...