جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۳:۲۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

شرکت ملی گاز ایران (nigc.ir)

شرکت ملی گاز ایران 27 اسفند 1393 شرکت ملی گاز ایران 26 اسفند 1394 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1395 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1396 شرکت ملی گاز ایران 5 شهریور 1397 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 اسفند 1399 شرکت ملی گاز ایران 6 اردیبهشت 1400 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1401 شرکت ملی گاز ایران 30 فروردین 1402 شرکت ملی گاز ایران 31 اردیبهشت 1402 شرکت ملی گاز ایران 1 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 2 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 3 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 5 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 6 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 7 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 8 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 9 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 10 خرداد 1402 
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت نقش محوری و به نوعی فرماندهی مناسبی در احیای دیپلماسی انرژی کشور داشته، از این رو، وزیران اقتصاد و امور خارجه نیز باید با وزارت نفت در این باره همکاری و هماهنگی های لازم را داشته باشند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اصل بدهی ایران به ترکمنستان بابت واردات گاز در دوره های گذشته تسویه شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات گازرسانی به 4 روستای دهستان مشایخ شهرستان کیار خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
باهدف تقویت تعاملات فی مابین، توسعه زمینه های همکاری مشترک و همه جانبه در زمینه های علمی، فرهنگی، آموزشی، ترویجی، پژوهشی، فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود طرفین، تفاهم نامه همکاری علمی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع گاز پارس جنوبی با همکاری ناحیه مقاومت سپاه شهرستان عسلویه حوزه رزمایش کمک های مومنانه را با تهیه و اهدای 20 دستگاه کولر گازی به خانواده های نیازمند برگزار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی، انتقال پایدار و بهره ور گاز طبیعی را مکمل رشد و توسعه بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی کشور دانست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با توجه به ظرفیت های بسیار خوب ایران و ترکمنستان برای توسعه همکاری در حوزه انرژی، به ویژه در بخش سوآپ گاز، ارتقای حجم سوآپ گازی دو کشور در این زمینه یک ضرورت است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
میلاد عالم آل محمد، هشتمین حجت سرمد، نگین درخشان وطن، السلطان ابا الحسن، حضرت امام علی ابن موسی الرضا (ع) مبارک باد .
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی در نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد که امسال در فضایی متفاوت و با سیطره شرکت های دانش بنیان و غرفه های خودکفایی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۷   + ۴۹ سایت دیگر  
به زودی قرارداد گازی میان ایران و ترکمنستان به امضا خواهد رسید؛ بر اساس این قرارداد، واردات روزانه 10 میلیون مترمکعب گاز از ترکمستان در همین ماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳    
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه بعنوان روابط عمومی برتر و برگزیده در بین ادارات و سازمان های استان معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نیروگاه های حوزه اندیمشک و دزفول با اتصال به خطوط سراسری شبکه انتقال گاز در "چرخه تولید" قرار گرفتند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از امضای تفاهم نامه خرید کاتالیست های صنعتی و مورد نیاز واحدهای بازیافت گوگرد با یک شرکت دانش بنیان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۷    
طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی، گاز پنج روستای محور دشت بیل شهرستان اشنویه به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در راستای رشد تولید و حمایت از صنایع داخلی و برنامه های حمایتی دولت سیزدهم عملیات گاز رسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به ساختار جوان و تحصیل کرده مجتمع گاز پارس جنوبی، برای ایجاد پویایی و جذب کارکنان فعال و کارآمد و همچنین بهره گیری از ظرفیت های کارکنان "باشگاه هم اندیشی استعدادهای درخشان" مجتمع راه اندازی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به منظور توسعه و بهینه سازی همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی؛ تفاهم نامه همکاری پژوهشی بین شرکت پالایش گاز سرخون وقشم و پارک فناوری ونوآوری وزارت نفت امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در سالی که گذشت با تکیه بر ایمان و استقامت، تعهد، تخصص و اقدامات نوآورانه در جهاد اقتصادی، بهترین دستاوردها را به ثبت رساندند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از پایان تعمیر خط لوله آبادان در منطقه دارخوین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۷    
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ضمن تاکید به رعایت حریم خطوط لوله انتقال گاز، از تعامل و همکاری پایگاه بسیج شهید محبوب این منطقه با سازمان بسیج سپاه و مراجع قضایی و انتظامی و راه اندازی گشت های امنیتی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه رونق بخشی به اقامه نماز مدارس و اجرایی شدن تفاهم نامه منعقد شده فی مابین شرکت گاز استان کرمان و اداره کل آموزش و پرورش در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵    
شرکت گاز استان کرمانشاه موفق به کسب تندیس نقره ای تک ستاره در هشتمین جشنواره جایزه ملی مدیریت انرژی شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۸    
با انجام عملیات تعمیر گیرباکس شیر پلاگ خارجی در خط 40 اینچ تاسیسات تقویت فشار گاز مرند، ضمن جلوگیری از تخلیه و هدر رفت گاز، صرفه جویی ارزی نیز به دنبال داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جامعه مبتنی بر دستورات دینی و قرآنی، جامعه ای موفق بوده و این مهم در یک مجموعه و سازمان در انجام خدمات رسانی بهتر و با کیفیت تر خود را نشان می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرهنگی و علمی ستاد اقامه نماز کشور با بیان این که تمهید، تعلیم، تبلیغ و تشویق چهار وظیفه مهم دبیران اقامه نماز است، گفت: حکومت اسلامی برای برپایی نماز وظایفی دارد که در قانون نیز بیان شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵    
برای برگزاری مطلوب بیست و سومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران هرآن چه در توان داشتیم پای کار آوردیم تا پکیج مناسب و شایسته ای به میهمانان ارائه شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های بیست و سومین جشنواره جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران پس از 6 روز در مشهد به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
توجه به ورزش های همگانی برای کارمندان و خانواده ها، جزو اهداف و استراتژی های شرکت ملی گاز ایران است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران، در کنار کار توسعه گازرسانی به امر فعالیت قرآنی و فرهنگی نیز اهتمام ویژه داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره تعمیرات شرکت پالایش گازفجرجم گفت: تعمیرات اساسی PMG و تعمیرات 16000 ساعته مولد پنجم نیروگاه ( توربین هیتاچی)و رفع عیب از آن توسط نیروهای متخصص اداره تعمیرات و با استفاده از توانمندی شرکت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه هم اندیشی بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه هایتک، تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری با هدف تعامل بیشتر صنعت و دانشگاه امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۲    
در راستای سیاست های دولت الکتروینک و با هدف بهبود کیفیت خدمات رسانی به مشترکین گاز طبیعی از سامانه اشتراک پذیری مشترکین عمده و وب اپلیکیشن گاز من در شرکت گاز استان یزد رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۲    
طی مراسمی با حضور نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان دزفول در روستای سرسرباز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکترچگنی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، جناب آقای "مهدی کمال آبادی فراهانی" به عنوان سرپرست شرکت گاز استان مرکزی منصوب شد. متن کامل حکم به شرح زیر می باشد : ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سرمایه انسانی به مراتب بالاتر از سرمایه فیزیکی است و این مهم، خود را در جنگ اقتصادی امروز که به مراتب پیچیده تر از جنگ تحمیلی است، به خوبی نشان داده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به چشم انداز شرکت ملی گاز ایران در توسعه مناطق محروم، از حدود 2 برابر شدن طول خطوط لوله انتقال گاز در کشور از ابتدای تاسیس شرکت انتقال گاز ایران در سال 1385 ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران از طراحی نرم افزار جامع قرآنی این شرکت خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت آموزش قرآنی کارکنان و خانواده های آنان مطابق مصوبه شورای عالی فرهنگی شرکت ملی گاز ایران ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: بیش از 2 هزار و 200 موتورخانه در استان به صورت رایگان بهینه سازی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی عملیات اجرایی پروژه خطوط تغذیه تقویتی شهرستان های قزوین و البرز آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲    
همزمان با فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر کلنگ آغاز عملیات اجرایی طرح گازرسانی به روستاهای بهاباد به زمین زده شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در امور زنان و دبیر کارگروه جوانی جمعیت در بزرگداشت هفته جمعیت گفت: تمام تلاش ما این است که زیرساخت ها و امکانات خدماتی، ورزشی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر مراسمی به این مناسبت در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران با حضور جمعی از کارکنان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خرمشهر آزاد شد سوم خرداد ماه، روز مقاومت، ایثار و پیروزی و سالروز آزاد سازی تاریخی و غرورآفرین خرمشهر با ایثارگری های رزمندگان اسلام گرامی باد .
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره مندی 755 روستای مرزی در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت: طی سالجاری 14 روستای مرزی دیگر به شبکه گاز متصل خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به روند رو به پیشرفت تعمیرات اساسی سال جاری، طبق برنامه زمان بندی شده در پالایشگاه های این مجموعه، گفت: نوسازی و بهسازی تأسیسات ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رویکرد پیش نگر، راهکاری اصولی برای ارتقاء سلامت اداری و تصمیم گیری درست سازمانی است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵    
مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز از برگزاری مانور مقابله با شرایط اضطراری با هدف حفظ آمادگی و ارتقای سطح هوشیاری نیروهای عملیاتی در قالب یک سناریوی عملیاتی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت آزادسازی خرمشهر و دهه پر فروغ کرامت، چند طرح گازرسانی در استان فارس افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۹    
رئیس بهره برداری شرکت پالایش گاز فجرجم از رفع نشتی فلنج بخار با بهره گیری از توان متخصصان این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت گاز استان اصفهان لوح تقدیر برند ملی در حوزه مسئولیت اجتماعی(CSR) را دریافت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱    
سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از آغاز عملیات تعمیرات اساسی سال 1402 این شرکت به همت مردان خستگی ناپذیر خطه جنوب کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
در ایران ناترازی تولید و مصرف گاز وجود دارد، بنابراین یا باید تولید را افزایش دهیم یا مصرف را کنترل کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در نشست گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: تحقق اهداف سازمانی و تفاهم اجتماعی در گرو ارتقای جایگاه روابط عمومی است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت گاز استان تهران از پروژه شبیه سازی ورود به منهول از طریق واقعیت مجازی رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در بازدید از واحد بهینه سازی انرژی و تبریک روز بهینه سازی به کارکنان این واحد گفت: با توجه به شرایط ناترازی تولید و مصرف گاز در کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم با بیان اینکه بهینه سازی مصرف، کلیدی ترین راهکار برای مدیریت منابع انرژی است، خاطرنشان کرد: به هر میزانی که استفاده ما از انرژی به استانداردهای روز نزدیک تر باشد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران ماهیت کار در شرکت ملی گاز ایران را ایثار و خدمت دانست و گفت: هدف از برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی ایثارگران، توسعه فرهنگ ایثار و خدمت است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در خصوص این که جانبازان شهدای زنده هستند ، گفت: خدمت به جانبازان و ایثارگران صنعت گاز ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور ورزش شرکت ملی گاز ایران با بیان این که ایثارگران به مثابه تاج افتخار بر سر صنعت گاز هستند، برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران را متاثر از نگاه مثبت مدیرعامل ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتدار و امنیت فعلی جامعه مدیون ایثارگری جانبازان و آزادگان است، از این رو، سلامت این عزیزان در اولویت کارهای ما قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با تکمیل 12 میلیارد دلار از پیمان ها و طرح های نیمه کاره صنعت نفت و گاز، حدود 30 میلیون مترمکعب در روز به تولید گاز کشور افزوده و به حجم فرآورش گاز کشور هم، روزانه 50 میلیون مترمکعب اضافه شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال گذشته، بیش از 4هزار و پانصد دستگاه اندازه گیری توسط کارشناسان و متخصصین مجرب شرکت گاز استان مرکزی،کالیبره شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴    
روابط عمومی شرکت گاز استان قم در ارزیابی های استانی، به عنوان رتبه برتر بخش استفاده مناسب از ابزارهای هنری در اطلاع رسانی معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در راستای مسئولیت اجتماعی و همچنین محرومیت زدائی و کمک به اقشار ایثارگر و اماکن فرهنگی در سال 1401 تعداد 1161 اشتراک رایگان واگذار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴    
در سال 1401، در جریان آموزش نیروهای پیمانکاری شاغل در بخش کنتورخوانی، امداد و گازبان، 602 گواهینامه صلاحیت حرفه ای برای این مشاغل صادر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در سال 1401در شرکت گاز استان لرستان 56 هزار نفر ساعت دوره آموزش شغلی، عمومی و فرهنگی برای مدیران و کارکنان در قالب دوره های فنی، تخصصی و عمومی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴    
مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان گفت: در سالی که گذشت تعداد 53 هزار و 478 تماس تلفنی توسط مشترکان گلستانی با مرکز کنترل فوریت های شرکت برقرار شد که ضمن پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس مقایسه آمار گاز دریافتی و و توزیعی در استان آذربایجان شرقی، حجم گاز هدر رفته به نسبت سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با اجرای دو ایستگاه تقویتی جدید CGS گاز شهری در شهرستان های سیروان و ایلام و همچنین اتصال ایستگاه های اصلی استان به همدیگر ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر چگنی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، جناب آقای "مجید الهیاری" به عنوان سرپرست شرکت گاز استان همدان منصوب شد. متن کامل حکم به شرح زیر است:
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ماه ذیقعده پر از شور و صفا آمده است گلی از گلشن آل مصطفی آمده است سر زد از بیت ولا ماه روی معصومه در مدینه خواهر پاک رضا آمده است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با پایان یافتن گام مطالعاتی هوشمندسازی کنتورها در بخش مشترکین صنایع عمده، ظرف مدت 6 ماه این طرح برای مشترکین صنایع عمده وارد مرحله اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
همه تلاش مان را می کنیم در سالی که سال رشد تولید است، افزایش تولید نفت و گاز داشته باشیم؛ ضمن آن که برنامه های مختلفی برای بهینه سازی مصرف سوخت نیز در دستور کار داریم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تولید در سازمان های دارایی محور وابستگی زیادی به سلامت فنی، قابلیت اطمینان و پتانسیل کاری تجهیزات و سیستم های دارایی فیزیکی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در حاشیه دیدار از غرفه خودکفایی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به سطح کیفی بالای محصولات ارائه شده در این غرفه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران حمایت از بخش خصوصی و دانش بنیان را در چارچوب ملاحظات منافع ملی عنوان کرد و گفت: توقع این است که در میان مدت تولیدات داخلی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه طرح تولید همزمان برق، هلیوم و نیتروژن در ایستگاه های تقلیل فشار خطوط لوله شرکت ملی گاز ایران بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری" صبا انرژی" امضاء ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و پژوهشگاه صنعت نفت به منظور ایجاد چارچوب برنامه ریزی و انجام فعالیت های لازم ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به منظور توسعه و بهینه سازی همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی، بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و دانشگاه صنعت نفت، تفاهم نامه ای بین طرفین به امضاء رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منطقه 3 عملیات انتقال گاز در حوزه بازرسی فنی همواره به دنبال بهره مندی از روش های نوین و دانش بنیان در انجام کارهای تخصصی حوزه بازرسی و نشت یابی خطوط لوله است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اجرای پروژه های کاهش فلرینگ و استانداردسازی، ارتقای دانش و آگاهی پیمانکاران خصوصاً در حوزه تعمیرات و نگهداری تأسیسات ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید داخل و توسعه شرکت های دانش بنیان، منطقه یک عملیات انتقال گاز توانست با تأمین تجهیزات و ابزارآلات اضطراری تأسیسات و خطوط لوله گاز و با صرفه اقتصادی و ارزی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت تقاضا محور بودن دستاوردهای دانش بنیان ارائه شده در غرفه خودکفایی شرکت ملی گاز ایران در بیست وهفتمین نمایشگاه نفت، گاز ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: گاز مهم ترین عامل اشتغال زایی و تولید است و در مهار تورم و رشد تولید نقش زیربنایی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
از مهم ترین برنامه های شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در سال 1402، استمرار تولید پایدار و افزایش آن در پالایشگاه گاز سرخون با هدف تأمین رفاه مردم بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه در آینده نزدیک نشست های تخصصی برای معرفی نیازمندی های جدید این مجتمع برگزار می شود گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری، بعضی دستاوردهای ارائه شده در غرفه خودکفایی شرکت ملی گاز ایران را در لبه تکنولوژی روز دنیا دانست و از حمایت این شرکت برای تولید محصولات دانش بنیان و ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به این که این پالایشگاه آماده تحقق نامگذاری سال جاری در زمینه رشد تولید است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شرکت پالایش گاز پارسیان به عنوان مجموعه ای عملیاتی - صنعتی برای رفع مشکلات و نیاز های فناورانه خود و همچنین پایداری تولید و بهینه سازی مصرف انرژی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری بر راهکارهای زیرساختی توسعه همه جانبه و عدالت محور استان، تاکید کرد و گفت: توسعه زیرساخت های گازرسانی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان اولویت این شرکت را گازرسانی به صنایع تولیدی عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، طرح های توسعه ای و پایداری گازرسانی در چهار بخش گازرسانی شهری، روستایی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با تسریع در پروژه های گازرسانی جهت بهره مندی صنایع سطح استان، در صدد ایفاء نقش خود در راستای تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به سفر رییس جمهوری در سال 1401 به استان قزوین، گازرسانی به 133 روستا در دستور کار این شرکت قرار گرفته که از این تعداد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰    
در حال حاضر، تعداد 5 خط سراسری انتقال گاز، با ظرفیت اسمی 110 میلیون مترمکعب در منطقه 5 عملیات انتقال گاز وجود دارد که توانایی انتقال بیش از 550 میلیون متر مکعب گاز را داراست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم با بیان این که مهار تورم، رشد تولید ، نقشه راه شرکت ملی گاز ایران در سال 1402 است، خاطرنشان کرد: در همین راستا، شرکت برنامه های خود را برای تحقق شعار سال ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹    
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز حمایت از سازندگان بومی و تکیه بر توان داخلی را راهکاری مطمئن برای مهار تورم و رشد تولید دانست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز با بیان این که این منطقه جهت تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید اقداماتی را در سال جاری انجام خواهد داد، گفت: ازجمله اقدامات مهم این منطقه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه خدمات تعمیرات اساسی، موردی و اضطراری سه مدل توربوکمپرسوهای زیمنس بین شرکت انتقال گاز ایران و شرکت توربوکمپرسور نفت (OTC) ، علاوه بر خدمات تعمیرات موردی و اضطراری، عیب یابی ...
مشاهده نتایج بیشتر...