سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۳:۰۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

افق نیوز (ofoghnews.ir)

مهمترین خبرهای افق نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) با مدیران این رسانه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
دیدبان حقوق بشر سوریه ادعا کرده است که دو نفر در جریان سه انفجار در تاسیسات نظامی در حومه غربی دمشق کشته شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل توسعه نهادهای اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت کار در نشست با مسئولان عراقی اعلام آمادگی برای اعزام نیروی کار مازاد ایرانی به کشور عراق در تمامی سطوح شغلی اعلام نمود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه تمامی خودهای داخل گمرک درحال ترخیص و مشکلی گزارش نشده است گفت: سامانه یکپارچه فروش خودرو های خارجی هفته آینده باز خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
با مرگ مؤسس واگنر، دولت روسیه تلاش بی سابقه ای جهت اذعام این گروه مزدور در ساختار نظامی متعارف خود کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۹۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور مشکلات ساختاری در نظام اجرایی و تمرکز بیش از حد اختیارات در پایتخت را مانع بزرگ حل مسائل استان ها خواند و با بیان اینکه یکی از اولویت های دولت مردمی رفع همین موانع از پیش روی مدیران است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
افرادی که برای خرید مایحتاج ضروری خود نیازمند تسهیلات بوده و از مشتریان بانک ایران زمین هستند، می توانند با افتتاح حساب مورد نظر و ایجاد میانگین مناسب برای وام 300 میلیون تومانی طرح انتخاب پلاس این ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع پیشین آمریکا به کاخ سفید هشدار داد که اتحاد چین، ایران و روسیه در برهه ضعف شدید آمریکا این کشور را به شدت تهدید می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
آرمن گریگوریان، دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان برای دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و برخی مقام های عالی کشورمان بعدازظهر امروز یکشنبه وارد تهران شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از آغاز فروش متری مسکن در بورس در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای آغاز فروش متری مسکن در بورس منتظر ابلاغیه سازمان بورس هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۴   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی جهاد سازندگی از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 500 میلیون تومان به صورت قرض الحسنه برای بازگشت به روستاها خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید داشته است که جنگ روسیه علیه اوکراین، تهدید وجودی علیه همه کشورهاست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع انگلیس گفت که با رهبران ارتش درباره یک برنامه آموزشی و استقرار نیروهای انگلیسی در خاک اوکراین برای اولین بار گفت وگو و رایزنی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
احسان رمان، کنسول سوریه دیروز وارد محل سفارت سوریه در ریاض شد تا در راستای اجرای تصمیم دو کشور مبنی بر از سرگیری روابط خود، کار دیپلماتیک در سفارت را از سر بگیرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
با هدف کاهش ناپایداری منابع مالی دولت، منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز، به حساب صندوق توسعه ملی نزد بانک مرکزی واریز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون بمناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد رسول اکرم پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا )بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پس از تصویب واردات خودروهای کارکرده در هیئت دولت، گرچه هنوز هیچ محصول خارجی به ایران نرسیده، اما این طرح موافقان و مخالفان مختص خود را دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
تولید قراردادی و افزایش ظرفیت تولید گوشت قرمز به عنوان محورهای اصلی در حوزه کاری وزارت جهاد دنبال می شود که تقریبا سه الی چهار هفته آینده هم اولین نتایج این فرآیند مشخص خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۰۵ سایت دیگر  
بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی مکلف به بستن حساب های سپرده بانکی راکد هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق تازه ترین داده های مرکز آمار در شهریور امسال تورم ماهانه کل کشور به 2 درصد رسیده که حاکی از کاهش 0٫4 واحد درصدی نسبت به مرداد است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت و سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده اند که لایحه بودجه 1403 بر اساس برنامه هفتم توسعه تدوین خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را موظف کردند به صورت یکپارچه بر مقررات گذاری، مجوزدهی، پایش عملیات و عملکرد، بر بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی و شعب بانک های خارجی درداخل کشوربه صورت انفرادی نظارت کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کشور عراق از اقدام نیروهای این کشور در دور کردن گروهک های تروریستی معاند ایران از نوار مرزی مشترک میان دو کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.05 درصد کاهش به 1899 دلار و 70 سنت رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه تجاری آربی کی با استناد به پیش نویس لایحه بودجه روسیه برای سال های 2024 تا 2026 گزارش داد که دولت فدرال این کشور قصد دارد که به کاهش تخفیف ترکیب نفت خام اورال نسبت به معیار برنت ادامه دهد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که چنانچه ایران خواهان گشایش در زمینه دیپلماسی با ایالت متحده است، باید گام هایی را برای کاهش تنش ها درباره برنامه هسته ای خود اتخاذ کند که اولین این گام ها همکاری با ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۹۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: هفته آینده در قالب طرح پویش پیامبر رحمت (ص) به 2500 خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان تهران زمین رایگان اهدا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۸۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: شنیده ها حاکی است طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بار دیگر مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته است اما مجلس مصمم است این طرح به نتیجه برسد و تمام تلاش خود ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
ثبت نام نهایی از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیک انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معجون لیمو به دلیل داشتن عسل، نعناع و دارچین یک معجون بی نظیر برای سرماخوردگی و گلو درد است که می توانید آن را همراه با آب جوش و یا چای میل کنید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رونالدو نازاریو بازیکن اسبق تیم ملی برزیل و فوتبال جهان ازدواج کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۶۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز هم مانند روزها و هفته گذشته روند نزولی داشت و با کاهش حدود 3000 واحدی، روی دو میلیون و 97 هزار واحد ایستاد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اعلام داشت: تقویت در حوزه بازاریابی از مهمترین برنامه ها و ماموریت های سرپرست معاون مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، روز دوشنبه گفت: تانک های آبرامز ، ساخت آمریکا، وارد اوکراین شده اند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفته است که ژاپن ابتکار عملی را برای احیای مذاکرات هسته ای ایران که ماههاست به وقفه درآمده است، پیشنهاد داده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مقام های اوکراین مدعی حمله شبانه روسیه به زیرساخت های اودسا با استفاده از 19 پهپاد شاهد ساخت ایران شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور کره جنوبی طی سخنرانی در رژه نظامی بزرگ این کشور، تهدید کرد اگر کره شمالی از تسلیحات هسته ای استفاده کند، رژیم آن با واکنش قاطع ائتلاف واشنگتن-سئول از بین خواهد رفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور تلاش می کند یک هیئت بین المللی برای نظارت بر اجرای تعهدات آذربایجان برای تضمین حقوق ساکنان ارمنی قره باغ ایجاد کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان تهران اعلام داشت عملکرد استان تهران رضایت بخش بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شورا های مجلس گفت: اعطای اعتبار مالیاتی به واحد های تحقیق و توسعه در قانون جهش تولید دانش بنیان در برنامه هفتم تقویت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت اقتصاد، گزارش سه ماهه اول سال 1402 بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای رئیس جمهور ارسال شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۹۲ سایت دیگر  
به دنبال موضوعی که در رابطه با تداوم فروش خودروها به صورت یکپارچه و منحصراً برگزاری مرحله سوم مطرح شده ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت روند رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران در صحن مجلس جلسه غیر علنی تشکیل دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۲   + ۸۶ سایت دیگر  
هدف گذاری دولت برای منابع آزادشده ارزی مهار تورم و همچنین مردمی سازی اقتصاد است و پیش بینی برخی نمایندگان مجلس این است که منابع مذکور در کاهش تورم و بازگرداندن آرامش به بازار مؤثر باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱۵۳ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از خنثی سازی 30 انفجار همزمان در تهران و بازداشت 28 تروریست توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بیست فروند از کشتی هایی که صید ترال انجام می دادند را توقیف و صید ترال را در خلیج فارس ممنوع کرده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز بازار سهام، با ریزش 2 هزار و 850 واحد در ارتفاع دو میلیون و 118 هزار و 361 واحدی ایستاد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون زنگ آغاز سال تحصیلی 1402_1403 مدرسه شهید حبیب پور در ناحیه یک شهر ری و از مناطق کم برخوردار را به صدا درآورد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کارویژه های اصلی دانشگاهیان در سال تحصیلی جدید باید آن باشد که برای بازسازی تصویر دانشگاه در جامعه اقدامات جدی و تدابیر ویژه ای اتخاذ کنند تا معنی دانشگاه بیش از هر زمان دیگر به یک نهاد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۹۰ سایت دیگر  
بازنگری روش مدیریت محدوده طرح ترافیک تهران در دستور کار قرار قرار گرفته و مدیرعامل سازمان حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران می گوید، پرداخت عوارض عادلانه تر می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به 41هزار و 183 تومان و حواله دلار نیز به 37هزار و 439 تومان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۵۵ سایت دیگر  
شرایط جدیدترین ثبت نام ایران خودرو خارج از سامانه یکپارچه اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه لهستان خواستار این شد که واشنگتن در تنش دیپلماتیک موجود بین ورشو و کی یف بر سر محصولات اوکراینی مداخله کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیران امور خارجه ایران و روسیه در یک دیدار درباره موضوعات مورد علاقه منطقه ای از جمله تحولات قفقاز جنوبی و قره باغ تبادل نظر کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی درباره رونمایی از چندین پهپاد و سامانه های پدافندی در ایران خاطرنشان کردند که ایران از دور-بردترین پهپاد جهان برای تهدید اسرائیل رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: قول می دهم امانتدار امینی برای دانشجویان و جگرگوشه های مردم باشیم تا آنها بتوانند در کمال امنیت و آرامش فعالیت های علمی،تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی خود را دنبال کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸    
موش ها گاهی اوقات می توانند انسان را آزار دهند و باعث ترس و نگرانی شوند، زیرا می توانند ناقل بیماری ها و آلودگی هایی باشند که می تواند باعث بیماری در انسان، به ویژه مرغ ها شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب گفت: خیلی از این کشورهای منطقه به طور رسمی پایگاه دارند ولی ما نداریم؛ اما حضور معنوی داریم. فریاد آنها از این بلند است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد عملیات در مرکز قره باغ را از ساعت یک عصر به وقت محلی متوقف کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 329 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 27 میلیون و 750 هزار تومان است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اخیرا برخی کاربران شبکه های اجتماعی با بیان اینکه به انتقال وجه از طریق پایا اعتماد کردند و کالای خود را به صورت آنلاین به فروش رساندند و سپس فرد انتقال دهنده پول، انتقال وجه را کنسل کرده است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی: مترو پرند در دو هفته آینده بهره برداری می شود
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سازمان توسعه و همکاری اقتصادی (OECD) پیش بینی کرد که رشد اقتصاد جهانی همچنان ناچیز خواهد بود چرا که افزایش نرخ های بهره بانکی فعالیت های تجاری را تحت فشار قرار داده و بهبود اقتصاد چین نیز پس از همه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون در مراسم تقدیر از تعاونی های برتر استان تهران اعلام داشت روش های نوین تامین مالی تعاونی ها در این بانک فراهم است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون اعلام کرد: طرح سنجش، توسعه استعداد و پرورش مدیران آینده بانک توسعه تعاون با همکاری موسسه عالی آموزش بانکداری ایران آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران رایگان شدن مترو و اتوبوس را برای دانشجویان و دانش آموزان از ابتدای مهر تا 15 مهر ماه به تصویب رساندند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایران خودرو دیزل از عرضه محصول جدید خود به صورت پیش فروش خبر داد. پیکاپ فوتون دیزلی با گیربکس دستی و همچنین پیکاپ فوتون بنزینی با گیربکس اتوماتیک در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون با بیان این که توسعه خدمات غیر حضوری در راستای تحول دیجیتال به عنوان یکی از راهبردهای سال 1402 تعیین شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
عملکرد شعبه مستقل مرکزی بانک توسعه تعاون با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و روسای ادارات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در مورد منابع مالی آزاد شده در روزهای اخیر گفت: دو پرونده باز دیگر در حوزه سیات خارجی بسته شد، البته این اتفاق می توانست یکسال پیش رخ دهد و در اغتشاشات سال گذشته نقش آفرینی نمی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بار دیگر برخی خودتحقیران شایعه ای را برای ایجادحس حقارت ایرانیان جعل کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۴۸ سایت دیگر  
ایلان ماسک در واکنش به سیاهنمایی نتانیاهو در مورد ایران، به واکنش بسیار مودبانه مقامات ایرانی در قبال فعال سازی اینترنت ماهواره ای اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش سخنگوی وزارت خارجه خبر داد امکان انجام گفت وگوهای با واسطه در مورد مذاکرات لغو تحریم ها در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار گلستان از ساقط شدن یک پهپاد در شهر گرگان خبر داد و گفت: در اثر سقوط این پهپاد در مناطق مسکونی دو شهروند مجروح شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در طرح کالابرگ الکترونیک، 5 دهک اول درآمدی درصورت اختصاص 50 درصدی اعتبار یارانه هر ماه به خرید 11 قلم کالای اساسی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرگئی ناریشکین رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه (SVR)، در مصاحبه با نشریه دفاع ملی این کشور گفت که واشنگتن همچنان خطرناک ترین و سازش ناپذیرترین دشمن مسکو است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۵۱ سایت دیگر  
با رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران ضمن اعلام خبر پایان پیک برق 1402 و آغاز برنامه ریزی برای گذر از پیک سال آینده به جهش در تامین برق صنایع اشاره کرد و گفت: تاکنون 8 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
یک اقتصاددان اعلام کرد که آزادسازی منابع ارزی ایران که اخیرا شاهد آن هستیم و از این به بعد نیز ادامه خواهد داشت در کنار افزایش صادرات نفت و غیره علامت های مثبتی برای ثبات ارزی در سال جاری است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خلاف شایعات مطرح شده، قرارداد مهاجم آرژانتینی با باشگاه استقلال معتبر است و این بازیکن به دلیل فاصله گرفتن از شرایط ایده آل جسمانی، با نظر کادر فنی آبی پوشان تمرینات اختصاصی را پشت سر می گذارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به منظور مشخص شدن شرایطش جهت حضور در دیدار برابر النصر در لیگ قهرمانان، تست نهایی خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی انجام خواهد داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
امروز ارزش معاملات خرد سهام با افزایش 32 درصدی به نسبت روز معاملاتی قبل به رقم 4 هزار و 811 میلیارد تومان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
برخی از محققان ادعا می کنند که دو موجود غیرانسانی که در یک جلسه رسمی در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته شدند، ترکیبی از استخوان های انسان و حیوان هستند که با چسب و پوست تقلبی به هم متصل شده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۰    
ابزار ها انواع مختلفی دارند و دو نوع پر کاربرد آن برقی و شارژی است. ابزارهای برقی و شارژی با نیروی الکتریکی کار می کنند و برای راه اندازی آنها نیاز به جریان برق داریم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بانگ بیدارباش امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته، ملت ها را بیدار کرد. ثمره این بیداری شکل گیری محور مقاومت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۵۸ سایت دیگر  
بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات غریبه نیست، اما چندین دلیل قانع کننده وجود دارد که باور کنیم بیت کوین می تواند طی 24 ماه آینده به ارزش 250 هزار دلار یا بیشتر برسد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۷۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام رئیس ستاد بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش، رویه ساعت آغاز کار کلاس های درس در کل کشور 7:30 صبح است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل ونقل ترافیک شهر تهران گفت: آخرین تست های فنی قطار ملی مترو به منظور اخذ تاییدیه مراجع بین المللی با موفقیت انجام شد و پیش بینی می شود در پاییز امسال ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری افق به نقل از اکونومی، کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB) فاش کرد که شورای حکام هنوز گزینه کاهش نرخ بهره را مورد بحث قرار نداده است. ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایران درحالی در نمایشگاه گردشگری شانگهای شرکت کرد که به تازگی یک هیأت گردشگری از ایران به چین سفری داشته و در دیدار با آژانس های سه شهر چین، برای افزایش سفر گردشگران چینی به ایران ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی ساختمان مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان با حضور استاندار سمنان، مدیرعامل ،معاونین مدیرعامل و روسای ادارات بانک توسعه تعاون برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرنگار المیادین شنبه گزارش داد که پایگاه ترکیه در منطقه تحقیقات علمی شرق اعزاز (شمال سوریه) هدف حملات موشکی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون در نشست کارگروه پیگیری قانون حمایت از خانواده،جوانی جمعیت و فرزندآوری بر تقویت فرهنگ ازدواج و تشکیل خانواده تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تندیس کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی الگوهای نوین کسب و کار به بانک توسعه تعاون تقدیم شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت : تحقق بیش از صددرصدی اکثر شاخص ها و برنامه های عملیاتی و بعد از 10 سال خروج بانک توسعه تعاون از زیان و ورود به دوران سوددهی با سرعت و قدرت ادامه می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از پرداخت 500 میلیون تومان تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از واگذاری زمین در جزیره هرمز به متقاضیان نهضت ملی مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: سامانه مرکزی سیستم حضور غیاب الکترونیکی در وزارت علوم در مراحل نهایی تدوین قرار دارد و همه دانشگاه ها باید حضور غیاب خود را به صورت الکترونیکی ثبت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه از طرح اعلام شده توسط سران هند، عربستان سعودی و اتحادیه اروپا برای ایجاد دالان تجاری که جنوب آسیا را به اروپا وصل می کند، انتقاد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...