سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۱۲Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

استانداری آذربایجان غربی (ostan-ag.gov.ir)

استانداری آذربایجان غربی 28 فروردین 1398 استانداری آذربایجان غربی 30 اسفند 1399 استانداری آذربایجان غربی 29 اسفند 1400 استانداری آذربایجان غربی 1 فروردین 1401 استانداری آذربایجان غربی 31 فروردین 1402 استانداری آذربایجان غربی 31 اردیبهشت 1402 استانداری آذربایجان غربی 31 خرداد 1402 استانداری آذربایجان غربی 31 تیر 1402 استانداری آذربایجان غربی 31 مرداد 1402 استانداری آذربایجان غربی 30 شهریور 1402 استانداری آذربایجان غربی 1 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 2 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 3 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 4 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 5 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 6 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 7 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 8 مهر 1402 استانداری آذربایجان غربی 9 مهر 1402 
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: حمایت از واحدهای تولیدی یکی از مطالبات جامعه و از اولویت های اجرایی دولت سیزدهم است که در تناسب آن یکشنبه های حمایت از تولید در این استان اجرا ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان به دلیل مزیت های فراوان باید در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش مهمی عهده دار باشد گفت: در تحقق چشم انداز 30 میلیارد دلاری ایران و ترکیه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از رویکردهای دولت سیزدهم تفویض اختیارات به استانداران است.بنده از اولین استاندارانی هستم که تجربه این موضوع را در حوزه برقراری ارتباطات با کشورهای همسایه داشتم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های گردشگری و تاریخی استان، گفت: صنعت گردشگری می تواند نقش ویژه ای در توسعه استان ایفا نماید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تعامل و هم افزایی بین دولت سیزدهم و نهادهای انقلابی و حاکمیتی، در مسیر محرومیت زدایی از چهره استان گام برمی داریم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار آبرومند فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (علیه السلام) صبح امروز با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان، از مساعدت استاندار آذربایجان غربی در برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۲    
استاندار آذربایجان غربی و جانشین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ترکیه امشب در برنامه گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی حضور می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: پیام صلح و تعامل بین انسان ها و ملت ها که پیام اسلام نیز می باشد، در آثار شمس و مولانا به خوبی تجلی یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی فرارسیدن میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت بندر مرسین ترکیه در توسعه تجارت منطقه گفت: از ظرفیت این بندر بین المللی برای توسعه تجارت استفاده می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آیین دومین مهر سینمای ایران با شعار اخلاق آگاهی و امید در ارومیه برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی و جانشین کمسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ترکیه در ادامه سفر کاری به ترکیه با والی غازی آنتپ دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
والی وان ترکیه گفت: از نگاه های مثبت و سازنده مسئولین و هیات ایرانی برای توسعه روابط دو کشور متشکریم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: نتایج ششمین نشست همکاری های اقتصادی استان های مرزی ایران و ترکیه بسیار مثبت بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: سند ملی سالمندان سندی با ابعاد مختلف و گسترده است که برای اجرای مطلوب آن، باید با احصای مشکلات در استان بومی سازی شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه، گفت: تمرکز ما، رسیدن به هدف گذاری 30 میلیارد دلاری مبادلات تجاری ایران و ترکیه است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: افزایش مبادلات تجاری ایران و ترکیه را دنبال می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
والی استان وان ترکیه گفت: مرز مشترک مابین ایران و ترکیه از قدیمی ترین مرز های منطقه و در 400 سال گذشته، مرز دوستی و همکاری بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص اطلاع رسانی اقدامات دولت در حوزه های مختلف گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: شعار دولت سیزدهم ایران قوی است و معلمان و تمامی عوامل اجرایی باید به توانمندی های داخل مدرسه و استعدادهای نهفته دانش آموزان توجه داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: راه اندازی و رونق منطقه ویژه اقتصادی سرو می تواند تحولی قابل توجه در حوزه ترانزیتی در منطقه ایجاد کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه 3 مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی در بدو ورود به ترکیه گفت: گسترش تعامل و هم افزایی دو طرف و توسعه روابط همه جانبه در بخش های اقتصادی، تجاری، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مهمترین اهداف این نشست است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: اولویت های پیشرفت و آبادانی استان در سند توسعه برای عملیاتی کردن تصمیمات و مصوبات تعیین شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با صدور دستور بررسی و پیگیری دلیل راکد بودن برخی معادن در استان گفت: باید زمینه احیای معادن به عنوان یکی از مهمترین پیشران های توسعه استان فراهم شود تا شاهد اشتغال بیشتر این ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وجود حدود سه هزار و 500 تعاونی غیرفعال در استان، گفت: در راستای احیای این واحدهای تعاونی، نیازمند حمایت ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه اقدامات بسیار موثری در راستای ارتقای شاخص های اقتصادی در کشور به ویژه رشد اقتصادی صورت گرفته ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی با حضور در یکی از پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) در جشن عاطفه ها و پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۰    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عصر امروز به یادمان شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در استانداری آذربایجان غربی ادای احترام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: با هم افزایی و تعامل دستگاه های مختلف در آذربایجان غربی، شاهد جهش در حوزه اقتصادی استان در طول دو سال اخیر بوده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح تقدیری از موفقیت های استانداری آذربایجان غربی در اجرای سیاست های اشتغال دولت مردمی سیزدهم و کاهش مطلوب نرخ بیکاری در استان قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استقبال محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی وارد ارومیه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عصر امروز به یادمان شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در استانداری آذربایجان غربی ادای احترام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه همه جهان از جمله ملت های غرب آسیا معنای واقعی دموکراسی غربی را لمس کرده اند و می دانند که صرفاً اسم رمزی است برای کودتا، اشغالگری و جنگ ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از طلایه داران و پیشکسوتان دفاع مقدس و فعالان حوزه های مختلف تبیین و روایتگری جنگ تحمیلی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به شرایط مرزی آذربایجان غربی، ظرفیت های مبارزه با مواد مخدر تقویت و شیوه های نو در این زمینه به کار گرفته شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: توسعه هنرستان ها در استان در راستای تربیت نیروی کار ماهر ضروری بوده و در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرخانه سازمانهای مردم نهاد آذربایجان غربی اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت در این استان را منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور امروز دوشنبه اطلاعیه شماره 6 خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: پارسال 67 هزار زائر و امسال بیش از 130 هزار زائر اربعین حسینی برای زیارت عتبات عالیات از مرز تمرچین تردد کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: رهاسازی آب به سمت دریاچه ارومیه به زودی آغاز می شود و لازم است دستگاه های متولی امر از جمله محیط زیست ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات صورت گرفته درخصوص ارتقای شاخص های مربوط به فضای آموزشی استان ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵    
محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی امشب در برنامه تلویزیونی اولدوز حضور می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهدای دوران دفاع مقدس صبح امروز، چهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: فرهنگسازی برای مشارکت مردم در طرح پزشک خانواده ضروری است و نباید از اطلاع رسانی در راستای دستیابی به موفقیت در این طرح غافل شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: پیکر مطهر 24 شهید تازه تفحص شده در شمال عراق، ساعت 9 صبح روز چهارشنبه از طریق مرز کیله سردشت وارد استان آذربایجان غربی خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در نامه ای به استاندار آذربایجان غربی، تغییر نام برخی عناصر تقسیمات استان آذربایجان غربی و تبدیل روستای واحد به نام زولابهیک را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۹    
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی امروز با وزیر نیرو دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای 459 مصوبه حاصل بازدید از واحد های تولیدی استان در یکشنبه های حمایت از تولید گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: پیکر تعدادی از شهیدان دوران دفاع مقدس که در اقلیم کردستان عراق تفحص شده، طی روزهای آتی وارد شهرستان سردشت می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای میزبانی از برنامه های مختلف مذهبی و فرهنگی و همچنین مسابقات ملی و بین المللی گفت: برخلاف سال های گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی، در سومین سفر شهرستانی خود، بعد از بوکان و مهاباد در قالب بازدیدهای محرومیت زدایی مهمان مردم پیرانشهر شد تا ضمن بازدید از مناطق حاشیه ای این شهر ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: سیاست دولت سیزدهم ایجاد توازن و توسعه عدالت اجتماعی بوده و در این راستا ارتقای شاخص های مناطق مختلف در دستور کار قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه توازن و توسعه پایدار به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته شعار دولت سیزدهم است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فردا پنجشنبه استاندار آذربایجان غربی به همراه مدیران ارشد استان میهمان مردم شهرستان پیرانشهر خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: کاهش 10 برابری مصرف آب و افزایش بهره وری در بخش کشاورزی با توسعه گلخانه ها تسریع می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: ساعات کار کلیه دستگاه های اجرایی، ادارات، سازمان ها و نهادهای استان از مورخ 1402.06.15 به حالت قبلی باز خواهد گشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه توسعه شرکت های دانش بنیان راهکار اصلی پیشرفت استان است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۶    
یاسر رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در گفتگو با خبرگزاری ایرنا، گزارش کاملی از آخرین وضعیت مناطق زلزله زده شهرستان خوی ارائه کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ساعات کار کلیه دستگاه های اجرایی، ادارات، سازمان ها و نهاد های استان از مورخ 1402.06.15 به حالت قبلی باز خواهد گشت و بر این اساس ساعت کار ادارات روزهای شنبه تا چهارشنبه از 7 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر دفاع مقدس استان با موضوع گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس امروز به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سرکنسول جمهوری ترکیه در ارومیه با ابراز خرسندی از حضور خود در ارومیه گفت: فرهنگ غنی و کهن آذربایجان غربی و مردمان خوب این منطقه در کنار وجود اشتراکات فرهنگی و اجتماعی بین 2 کشور بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش و رصدهای شبانه روزی دستگاه های امنیتی از آغاز ایام مربوط به اربعین حسینی هیچگونه مشکل و مسئله امنیتی چه در آنطرف مرز و چه در مرزهای کشورمان ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی ایجاد واحد های فرآوری و صنایع پایین دستی در حوزه های مختلف و بویژه در بخش پتروشیمی در استان را مهم دانست و گفت: ایجاد صنایع پایین دستی می تواند ضمن ایجاد فرصت های جدید اشتغال ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اندیشیده شدن همه تمهیدات در راستای ارائه بهترین خدمات به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در مرز تمرچین گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۱    
رئیس و مدیرعامل ستاد دیه کشور از همکاری و حمایت های استاندار آذربایجان غربی از این ستاد قدردانی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، استاندار آذربایجان غربی را به عنوان "عضو حقوقی هیئت امناء بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان" منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با صدور حکمی، استاندار آذربایجان غربی را به عنوان "رئیس شورای اطلاع رسانی استان آذربایجان غربی" منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تجارت بین الملل پیشران اصلی توسعه استان بشمار می رود، خواستار تخصیص بخشی از مازاد درآمدهای مرزی به تکمیل زیرساخت های حمل و نقل ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امسال 370 هزار میلیارد تومان از منابع به طرح های عمرانی اختصاص می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۶    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: ما امروز رسالتی عظیم در حوزه خدمت رسانی شایسته به مردم داریم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۶    
استاندار آذربایجان غربی گفت: ساختمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان مهاباد امروز بعد از چند دهه بلاتکلیفی، به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: سرانه تخت بیمارستانی در مهاباد طی سه ساله آینده از میانگین کشوری بیشتر می شود و به 2 تخت برای هر هزار نفر خواهد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
با استقبال محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور وارد ارومیه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: عدالت اجتماعی در حوزه های مختلف در جریان بازدیدهای میدانی از مناطق محروم و کم برخوردار محقق می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۳    
کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان عصر امروز به مناسب گرامیداشت هفته دولت با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی است تا مسئولین به میان مردم رفته و عملکرد دولت به خوبی تبیین شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: مرز تمرچین تاکنون میزبان بیش از 35 هزار زائر اربعین حسینی بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و مدیران دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی و جهاد کشاورزی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم حضور می یابند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و مدیران کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و آموزش و پرورش استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم حضور می یابند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از 30 هزار زائر اربعین حسینی از مرز تمرچین عبور کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به اینکه به زودی برنامه عملیاتی تغییر الگوی کشت به همت وزارت جهاد کشاورزی تدوین و نهایی خواهد شد گفت: در اجرای راهبرد اساسی تغییر الگوی کشت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی گفت: خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی برای جامعه بازگویی شده و مردم با آن آشنا شوند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: در هفته دولت امسال 1 هزار و 467 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 20 هزار و 839 میلیارد تومان، افتتاح و کلنگ زنی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حضور محمد صادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی در برنامه زنده تلویزیونی "صبح بخیر ایران" دوشنبه 6 شهریورماه 1402 ساعت 8:30
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در تأمین امنیت غذایی گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری آذربایجان غربی با تبریک هفته دولت، از برگزاری میز ارتباطات مردمی در شهرستان ارومیه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در پیامی چهارم شهریورماه، روز کارمند را گرامی داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی، مدیران کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری و امور اقتصادی و دارایی استان روز یکشنبه 5 شهریور ماه 1402 در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های استان در برگزاری مسابقات ورزشی، گفت: آذربایجان غربی با میزبانی مسابقات ورزشی در سطح بین المللی و ملی، در حوزه دیپلماسی ورزشی بسیار فعال است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش ویژه در این حوزه برای احیای واحدهای تولیدی راکد و رفع مشکلات سرمایه گذاران گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۲    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وقوع سه زلزله با ویرانی های مختلف طی سال گذشته در خوی گفت: در هر سه زمین لرزه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: پروژه های عمرانی و اقتصادی آذربایجان غربی در هفته دولت امسال با اعتبار بیش از 20 هزار میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای پذیرش 500 هزار زائر اربعین اندیشیده است، گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در مرز تمرچین برای میزبانی زائران اباعبدالله الحسین (ع) گفت: ظرفیت اسکان روزانه 40 هزار زائر اربعین در مرز و پایانه مرزی تمرچین فراهم است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: در هفته دولت امسال 1 هزار 405 پروژه عمرانی با سرمایه گذاری 84 هزار و 748 میلیارد ریال در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در هفته دولت امسال 62 پروژه اقتصادی با اشتغال زایی برای 3 هزار و 950 نفر و سرمایه گذاری 12 هزار و 364 میلیارد تومان در آذربایجان غربی افتتاح و ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی بر تامین نیروی انسانی و استقرار دستگاه های اجرایی در شهرستانهای جدیدالتاسیس تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...