جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۱Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

استانداری آذربایجان شرقی (ostan-as.gov.ir)

  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تدوین سند توسعه مهارت استان خبر داد و گفت: این سند در جلسات آتی شورای برنامه ریزی استان، بررسی و تصویب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای، جدول زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 1399 (دستگاه انتخابی استانداری) را اعلام ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شبستر با حضور در شهرک سرمایه گذاری خارجی از روند احداث پایگاه امداد و نجات هلال احمر در این شهرک بازدید و نسبت به تسریع در عملیات اجرایی آن تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شبستر به همراه اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از 5 واحد تولیدی مشکل دار بازدید و بر رفع موانع تولید و فراهم سازی زمینه حمایت و توسعه این واحدها تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان شرقی در احکامی رییس و اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان ویژه را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با حضور رئیس و مسئولان کمیته های این ستاد و با محوریت مرور آمادگی ها برای برگزاری انتخابات 1400 در استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با رد درخواست تعلیق و توقف پروژه های عمرانی به دلیل تشدید شیوع کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در استان، خواستار اهتمام و همکاری هرچه بیشتر برای مدیریت و مقابله با این بیماری شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از اهتمام جدی برای تولید خودروهای تجاری در استان خبر داد و خواستار همکاری بیشتر قطعه سازان و شرکت های خودروسازی برای تحقق این موضوع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی (دستگاه انتخابی استانداری) از روز شنبه 4 اردیبهشت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در بازدید از روستای اسفنجان، با اهالی این روستا گفت وگو و مسائل و مشکلات این روستا را بررسی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
صد دستگاه اتوبوس و مینی بوس صفر کیلومتر و نوسازی شده شهرداری تبریز با اعتبارتقریبی 700 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی عروج ملکوتی جانباز 70 درصد، حاج محمد شفوی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسکو گفت: شبکه فاضلاب و تصفیه خانه شهر اسکو مطالبه جدی و بحق مردم این شهر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم توجه و صیانت از منابع طبیعی و آبی گفت: بحران آب و خاک مهم ترین دغدغه منطقه در سال های اخیر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر از ارسال روزانه 12 تُن گوشت مرغ به شهرستان های ارسباران از اهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسکو با تأکید بر اجتناب مسئولان شهرستان از حمایت داوطلبان خاص و استفاده از اموال دولتی در انتخابات تأکید کرد و از آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری انتخابات 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر از کاهش 30 درصدی رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: مأموریت های ادارات اهر تا اطلاع ثانوی لغو شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا خاکپور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان هریس، خواستار همفکری و تعامل ویژه ادارات ذیربط برای رفع بروکراسی اداری زائد و اطاله زمان ارائه مجوزها و استعلامات قانونی شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر گفت: اگر در آموزش و پرورش نیروهای متعهد و متخصص به درستی تربیت شوند؛ یقیناً این نیروها آینده کشور را تضمین خواهند کرد و حرکت شتابانده جامعه هیچگاه متوقف نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
راهکارهای توسعه مناسبات اقتصادی استان آذربایجان شرقی با جمهوری گرجستان در نشست مشترک مسئولان استان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، از ایثار و فداکاری دلاورمردان ارتش در دفاع از امنیت میهن اسلامی و خدمت رسانی مخلصانه به مردم در حوادث و بحران ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش بیماران بستری شده کرونا در استان، گفت: این استان از نظر شیوع و افزایش آمار کرونا در ردیف 21 کشوری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر دکتر یونس ژائله، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از تشدید بازرسی ها و نظارت های بهداشتی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و بر ضرورت تخصیص سهمیه ویژه کالاهای اساسی برای شهر سهند تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر از ثبت نام 572 داوطلب در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و فندقلو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز از محل آماده سازی بسته های کمک معیشتی توسط خیرین جوان تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان جلیل و جواد محمدپور کارگر را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه هم گفت: در حال حاضر 13 مدرسه کانکسی در روستاهای شهرستان وجود دارد و 37 درصد از مدارس شهرستان (یکصد مدرسه ) نیاز به بازسازی دارند و انتظار داریم سازمان نوسازی مدارس استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: 694 داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در 2 بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پی مثبت اعلام شدن تست کرونا، تحت قرنطینه و مراقبت خانگی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از بی توجهی و عئم همکاری بانک های خصوصی در استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
جلسه شورای معادن آذربایجان شرقی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه همکاری های تجاری، اقتصادی و فرهنگی با کشورهای همسایه جزو اولویت های جمهوری اسلامی است، گفت: این سیاست اصولی در استان آذربایجان شرقی هم با جدیت دنبال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محدودیت فعالیت های دینی و مذهبی به خاطر حفظ سلامت مردم است، گفت: با وجود این محدودیت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از عدم اجرایی شدن جمع آوری و دفع بهداشتی پسماندهای پزشکی، یک ماه مهلت داد تا این موضوع از سوی سازمان نظام پزشکی استان تعیین تکلیف شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه های مختلف، گفت: آذربایجان شرقی دروازه دسترسی به بازار 350 میلیون نفری آسیای میانه است و استفاده از این مزیت می تواند موجب حضور گسترده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: 11 هزار و 301 نفر در استان به عنوان داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۷۶ سایت دیگر  
قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با صدور دومین اطلاعیه خود در سال 1400 تصریح کرد: برای مهار موج چهارم بیماری منحوس کرونا به وحدت، همدلی و هماهنگی و هم افزایی ظرفیت نیاز داریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه ویژه به مدیریت مصرف انرژی و بهره وری در استفاده از منابع، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از پروژه قطار شهری تبریز به عنوان اولویت اول پروژه های عمرانی این شهر نام برد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش محوری تبریز در توسعه مناسبات کشورمان با جمهوری آذربایجان و ارمنستان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیشرفت در حوزه علم و فناوری و تبدیل علم به ثروت با اتکا به دانشگاهیان و جوانان، تنها راه توسعه یافتگی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: نقاهتگاه های استان با سه هزار و 713 تخت و 951 اتاق آماده ارایه خدمات به بیماران کرونایی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در راستای بررسی مسائل و مشکلات بخش ایلخچی از واحدهای تولیدی و صنعتی در این بخش بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر به همراه مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از کارخانه تولید ماسک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از تغییر وضعیت کرونایی شهرستان از زرد به نارنجی خبر داد و گفت: دستورالعمل مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با شرایط نارنجی از امروز با جدیت و تمام توان در سطح شهرستان اجرایی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به احتمال وقوع سیل و آذرخش در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسوول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در شرایط دشوار و نگران کننده ای از نظر شیوع کرونا قرار داریم، از همه مردم استان خواست تا با رعایت جدی شیوه نامه های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، موضوعی فرادستگاهی است و همه در قبال ترویج این فرهنگ، وظیفه دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت خانم غاده حجاوی، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان گفت: شهرستان تبریز در وضعیت قرمز قرار دارد و دستورالعمل شرایط قرمز را از امروز پنجشنبه با جدیت اجرا خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع کرونا، جدیت در اعمال محدودیت ها در کنار فرهنگ سازی برای کاهش عوارض موج کرونا مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تصویب چهار پروژه بزرگراهی استان برای استفاده از تسهیلات ماده 56 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت از کارآفرینان گفت: برای تحقق شعار سال، همه امکانات استان برای رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه تولید، صنعت و کارآفرینی بسیج می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رفع مشکلات حقوقی واگذاری پیست اسکی سهند به بخش خصوصی، ابراز امیدواری کرد با احیا و فعالیت مجدد این پیست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اهر از اعمال محدودیت های کرونایی در وضعیت نارنجی خبر داد و گفت: افزایش آمار مبتلایان و بستری در شهرستان اهر نگران کننده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه ساخت مدرسه 6 کلاسه خیرساز با حضور فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش عمده ای از مسائل و مشکلات شهروندان در رابطه با دستگاه های اجرایی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر اهتمام جدی دستگاه های مسئول برای اجرای دقیق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه پشتیبانی و مانع زدایی از بخش تولید، از اولویت های اصلی استان است، گفت: فعالان بخش خصوصی در این زمینه، رسالت سنگینی بر عهده دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه ستاد مقابله با کرونا، گفت: به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام پایانی سال و تعطیلات عید، تبریز از وضعیت زرد خارج شده و اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه تشکیل کمیته های تخصصی در حوزه های مختلف جوانان را خواستار شد و گفت: برگزاری نشست های فصلی به صورت تخصصی و موضوعی در اولویت برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان 100 روستای این شهرستان فراهم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ویژه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و حفاظت از اراضی ملی شهرستان اسکو به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اختصاص 31 میلیارد ریال اعتبار برای برای بازسازی مسیل داخل روستای قوزلوجه در شهرستان عجب شیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: امنیت استان در سطح کشور مثال زدنی است و این امنیت به واسطه حضور فعال نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی به دست آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس زمان بندی برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر، پرونده داوطلبان تا تاریخ 21 فروردین در هیأت اجرایی شهرستان بررسی و نظر این هیأت، جهت ادامه بررسی به هیأت نظارت ارسال خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در بازدید از حمام تاریخی میلان، مدیران ادارات ذیربط را موظف کرد تا در یک فرصت سه ماهه نسبت به احیا و بهره برداری از این اثر تاریخی اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تا مرداد ماه امسال چهار طرح راه روستایی شامل پل های روستاهای تازه کند، چکان، داش آتان و مغانجیق در تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در بازدید از کنارگذر روستای اسفنجان در بخش مرکزی، در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر با تأکید بر برخورد قاطع با مخلان نظم بازار مرغ در اهر گفت: اجازه نمی دهم تا منافع فردی در بازار مرغ مقدم بر منافع عمومی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر بررسی دلایل کمبود گوشت مرغ در بازار، تأکید کرد: برنامه ریزی های لازم برای تأمین و ذخیره گوشت قرمز و مرغ در ماه مبارک رمضان انجام گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه به رغم تمامی مشکلات، شاخص های اقتصادی کشور و استان، مثبت است، گفت: در سال گذشته علاوه بر افزایش میزان تولید و صادرات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تجربه های موفق استان در راستای جهش تولید و رفع موانع آن، گفت: برای تحقق شعار امسال نیز اهتمام جدی داریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۸۱ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 13 خود، ضمن اعلام زمان بندی، مدارک و شرایط مورد نیاز داوطلبین ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر برنامه ریزی برای توسعه گردشگری در دوران پساکرونا، گفت: گردشگری نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی، فرهنگی و روابط میان کشورها دارد که متأسفانه با شیوع بیماری کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه تا لحظه آخر مسئولیت، با جدیت برای پیشبرد امور تلاش خواهیم کرد، گفت: رفع موانع تولید و برگزاری انتخابات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به احتمال وقوع سیل و آذرخش در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسئول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اهر به منظور نظارت بر کشتار طیور و تأمین گوشت مرغ مورد نیاز مردم از کشتارگاه صنعتی طیور اکبری به صورت شبانه بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار عجب شیر گفت: رهاسازی 10 میلیون مترمکعب آب از سد قلعه چای عجب شیر به دریاچه ارومیه از امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه آشنایی با ساز و کار برگزاری الکترونیکی انتخابات گفت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در 28 خرداد 1400 برگزار خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ورزقان گفت: پشتیبانی و مانع زدایی برای تحقق تولید ازجمله وظایف دستگاه های اجرایی مستقر در این شهرستان خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ورزقان گفت: انتخابات پیش رو، انتخاباتی سالم با رعایت اصل امانتداری و عمل به مرّ قانون خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار اسکو با اشاره به حضور روزانه 5 هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان، از افزایش مبتلایان کرونای انگلیسی به 24 نفر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندارویژه شهرستان مراغه با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در حال کاهش به زیر 50 درصد است، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اهر از ساماندهی و توسعه بزرگترین میدان دواب شمال غرب کشور در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای از تغییر زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سلام علی آل یاسین/ سلام بر طراوت هستی و شادابی بخش روزگاران، سلام بر امید زندگی و مایه حیات...! سلام بر مهدی، آنکه نام دلنشینش جان را معطر می کند و یاد دل انگیزش روح را طراوت می بخشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از 23 بهمن ماه پارسال تاکنون یک هزار و 21 دُز واکسن کرونا تحویل این شهرستان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از تعدادی از مراکز عرضه و توزیع مرغ در سطح شهر تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر با بیان اینکه مشکلی در تأمین گوشت مرغ مورد نیاز مردم اهر وجود ندارد، گفت: روزانه 5 تا 10 تُن گوشت مرغ وارد بازار اهر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اصناف تبریز با اجرای طرح سامانه هوشمند بازرسی، به صورت نوبتی و موردی مبتنی بر روش های پیشرفته نمونه گیری آماری، نظارت و بازرسی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدیران، کارکنان و خبرنگاران صداوسیمای استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: هم اکنون روزانه بیش از 50 تن مرغ در کشتارگاه های مرغ این شهرستان برای تامین گوشت سفید جنوب آذربایجان شرقی کشتار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با جذب روزافزون سرمایه گذاران، برای کاهش مشکلات اقتصادی و نرخ بیکاری تلاش خواهیم کرد تا 1400، سال شکوفایی اقتصادی این شهرستان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از کسب رتبه نخست چهارمین المپیاد علمی دهیاران کشور توسط دهیاران منتخب استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: وضعیت بیماری کرونا در استان در عین حال که روند افزایشی مختصری داشته، ولی در یک ماه گذشته تقریبا ثابت بوده و این افزایش جزئی در تعداد مبتلایان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از تلاش های مجموعه سپاه عاشورا و بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی و مدیریت موثر بیماری کرونا در استان قدردانی کرد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...