دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۷:۵۳Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

اتاق خبر 24 (otaghkhabar24.ir)

  ۴۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم تحلیف هشتمین رئیس جمهور ایران 14 مرداد ماه رأس ساعت 17 در مجلس شورای اسلامی برگزار شود، مراسمی که سران بیش از 50 کشور و همچنین 100 خبرنگار خارجی در آن حضور خواهند داشت.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
محسنی اژه ای در رابطه با تسریع در تعیین تکلیف پرونده های فساد اقتصادی، پرونده هایی که متهم زندانی دارند و پرونده های کثیرالشاکی مأموریت ویژه ای به رؤسای کل دادگستری و دادستان ها داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : سید یاسر رایگانی سخنگوی همراه اول در توئیتی با اشاره به بخشی از مصاحبه دانش آموز نیشابوری که مفتخر به کسب رتبه 6 کنکور سراسری شده مبنی بر اینکه تمام آموخته هایم از بستر آموزشی شاد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : یک کاربر در توئیتی نوشت: 21روز پیش دلقک منافقین با حقیقت مرگ روبه رو شد.او پیش از این، خلبانِ این گروهک بود. ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حامد لک گلر تیم پرسپولیس تهران نسبت به حواشی به وجود آمده میان او و کریم باقری واکنش نشان داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
در روز یکشنبه دهم مرداد ماه 1400 در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران پرونده جرم سیاسی متهم حسام الدین آشنا به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به ریاست قاضی شقاقی رسیدگی شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رتبه 6 گروه ریاضی و فنی گفت: در یک سال اخیر روزانه 12 ساعت مطالعه منظم را در برنامه خود داشتم و هیچگاه در طول مسیر نومید نشدم زیرا معتقدم برای دستیابی به هر هدفی باید تلاش کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: باید همگان انتظارات منطقی از دولت آینده داشته باشیم و دولت آینده هم، در شرایط تحریم قرار دارد و تحریم، حقیقتی انکارناپذیر است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی روند فعالیت ویروس دلتا در دو هفته اخیر نشان می دهد ویروس منحوس همچنان درحال گسترش دامنه فعالیت هایش در اقصی نقاط کشور است وکارشناسان براین باورند که بهترین راهکار مهار ویروس دلتا در پیک پنجم ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هر چند خشک سالی ها و کمبود ذخایر آب رابطه مستقیمی با عدم مدیریت منابع و بی تدبیری ها دارد اما باید پذیرفت بی مبالاتی در مصرف آب و هدر رفت آن نیز در بحران کم آبی مؤثر است و برای برطرف کردن این بحران ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، در ارتباط با ابعاد مختلف پیک پنجم کرونا که با سویه غالب دلتا همراه شده است، توضیحاتی ارائه داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت در مشهد گفت: متأسفانه کشور وارد بحران بسیار شدیدی شده و بسیاری از استان های بزرگ کشور در شرایط ناپایدار قرار دارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دهمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با صعود محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی به نیمه نهایی، حضور امین میرزازاده در دیدار رده بندی کشتی فرنگی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای گمرک ایران، نزدیک به 19 میلیون واکسن کرونا، از کشورهای مختلف وارد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مرادی، از طراحان طرح صیانت از حقوق کاربران: هر میزان مخاطب از پیام رسان ها برود به همان نسبت پهنای باند کاهش پیدا می کند و به این ترتیب برای کسانی که در پیام رسان باقی ماندند تغییری ایجاد نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
توضیحات مدیرکل امور مشترکین توانیر در مورد نحوه محاسبه هزینه برق مشترکین پر مصرف: با افزایش 5 برابری مصرف، قبض برق 42 برابر گران تر صادر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
حسن تفتیان دونده 100 متر ایران در گروه ششم از مرحله مقدماتی به مصاف رقبایش رفت و با رکورد 10 ثانیه و 19 صدم ثانیه، چهارم شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در وزن 60کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف آرمن ملکیان از ارمنستان رفت، با نتیجه 5 بر 5 برابر حریفش شکست خورد تا برای حضور در گروه شانس مجدد منتظر پیروزی حریفش در رقابت های بعدی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ارتفاعات تالش زنجیره ای از کوه ها است که در شمال غربی ایران و جنوب شرقی جمهوری آذربایجان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نهمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با حذف یکی از ملی پوشان کشتی فرنگی پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با مقایسه ارقام هزینه شده برای احسان حدادی و جواد فروغی، پرتابگر کشورمان حتی اگر احساس ناراحتی نکند باید از وضعیت موجود خجالت بکشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
هفده استان کشور به عنوان مناطق بیابانی توسط دفتر بیابانزدایی ایران شناخته شده است که حدود 70 درصد جمعیت ایران در این نواحی زندگی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی همچنان برخی پیمانکاران در قبال تحویل مسکن مهر از متقاضیان مالیات بر ارزش افزوده می گیرند که سکوت شرکت عمران پرند این وضعیت را تشدید کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: تحول بخش سلامت در این هشت سال غیر قابل انکار است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: محور کرج - چالوس که به دلیل سیل مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : سعید پیرزاده در توئیتی نوشت: پاداش میلیونی به مدیران بانکی بخاطر تعطیلی واحدهای تولیدی بود؟! ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : یک کاربر در توئیتی نوشت: روزی غلامرضا پسر رضاخان به شهردار میگوید: چقدر پول دارید؟ شهردار: فلان قدر غلامرضا: باغ مرا با آن برقکشی کنید شهردار: این پول برقکشی روستاهاست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کانال تلگرامی انقلابگرام نوشت: هشتگ "اعدام در بحرین را متوقف کنید" ترند شد. به دنبال ایجاد کارزار توقف احکام اعدام علیه زندانیان آزادی بیان در بحرین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تأسف از وقوع آتش سوزی گسترده در جنگل های جنوبی ترکیه که به جان باختن چند شهروند ترکیه ای منجر شده است، آمادگی کشورمان را برای یاری رسانی به دولت و ملت ترکیه اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از راه هایی که انسان در طول حیات برای مواجهه با خطرها و مشکلات اقتصادی برگزیده است استفاده از بیمه به عنوان وسیله ای موثر در جبران زیان های مالی ناشی از حوادث بوده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در نامه ای به رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، نسبت به تبعات موج سنگین بیماری کرونا هشدار دادند .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۷:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت با بیان "متأسفانه اکنون در شرایط سختی هستیم"، گفت: در استان تهران بیش از 8500 بیمار بستری و تقریباً 4هزار بیمار بستری موقت داریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۷:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
صفحه اینستاگرام حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رییس قوه قضائیه که یک روز پس از راه اندازی به دلایل اعلام نشده ای از سوی اینستاگرام از دسترس خارج شده بود با تلاش های فنی صورت گرفته مجددا کار خود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۶:۴۱   + ۹۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آخرین نامه ظریف به دبیرکل سازمان ملل متحد به تاریخ 29 تیرماه 1400 را برای اولین بار منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از ارسال 400هزار اخطار به مشترکین پرمصرف و بدمصرف تهرانی و قطع آب مشترکان بدمصرف از فردا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۶:۴۱   + ۷۷ سایت دیگر  
مهران مدیری که این روزها برنامه دورهمی را روی آنتن دارد به دلیل ابتلا به کرونا، در یکی از بیمارستانهای تهران بستری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سریعترین طلاق دنیا شاید به نام این مرد ثبت شده باشد که کمتر از 15 دقیقه پس از ازدواج همسرش را طلاق داد. اما جالب تر از آن علت این طلاق سریع می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۶    
عیدِ غدیر 18 ذوالحجه که توسط مسلمانان شیعه برای جانشینی صریح علی بن ابی طالب در مقام امامت پس از محمد پیامبر مسلمانان جشن گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۲:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تزریق واکسن کرونا به خبرنگاران از روز شنبه 9مرداد ماه آغاز می شود که در قالب این طرح 32هزار خبرنگار در کشور واکسینه خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت دوازدهم صبح امروز (چهارشنبه 6 مرداد) با حضور در حسینیه ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناجا : با هماهنگی دستگاه قضایی برخی عوامل اصلی اغتشاشات شناسایی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۶   + ۱۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت دوازدهم صبح امروز با حضور در حسینیه ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
آخرین دیدار هیئت دولت دوازدهم با رهبر انقلاب صبح امروز برگزار شد، دیداری که قدری متفاوت تر از دیدارهای پایانی دولت های ششم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه واردات واکسن کرونا به حد مطلوب در کشور رسیده است، گفت: عملیات واکسیناسیون شتاب گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : یک کاربر در توئیتی نوشت: نکته بسیار مهم در مورد مرگ محمدرضا پهلوی این است که؛ شاه از انگلیس و فرانسه اقامت خواست ندادند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کاربر در توئیتی نوشت: شکسته شدن رکورد اوردوز مواد مخدر در آمریکا با مرگ 90هزار نفر مرگ های ناشی از اوردوز در سال 2020 ، ناگهان 30 درصد افزایش یافته است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کاربر در توئیتی نوشت: در مهمترین و شلوغ ترین ورودی ساری نوشته شده به شهر بهارنارنج خوش آمدید اما به جای عطرخوش بهارنارنج ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه مجلس از تصویب کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح به صورت دو شوری در کمیسیون در حال بررسی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: با توجه به روند واکسیناسیون بیماران دیابتی، میزان مرگ و میرهای کرونایی در آبان 1400 به زیر 50 نفر در روز خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان به دلیل ناتوانی از تأمین اعتبار آن فعلاً متوقف شده است، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی با ذکر "تجربه و مدرک در رتبه بندی ملاک نیست" ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر داده های آماری گفت: بانک های خصوصی طی سال 98 و 99 هیچ کمکی به دولت نکردند اما به ترتیب 87 و 47 هزار میلیارد تومان در این دو سال از بانک مرکزی استقراض کردند و نقشی بزرگ ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
درحالی رکوردهای کرونایی در سال 1400 یک به یک شکسته می شود که برخی از کارشناسان براین باورند که با شماره افتادن نفس های مراکز درمانی پایتخت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اینستاگرام هم مثل یه شهر یا کشوره،همون طورکه ما هرمحله ای رو برای زندگی انتخاب نمی کنیم،اینجا هم باید برای چیزهایی که می بینیم برنامه ریزی داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۶    
اتاق خبر 24 : یک کاربر در توئیتی نوشت: به عنوان تولید کننده محتوا عادت کنیم فقط با فکت و سند مطلب تولید کنیم. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ششمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل کانادا، باخت تیم شمشیربازی سابر و همچنین ثریا آقایی در بدمینتون به حریف چینی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ساعت 24 امروز 5 مرداد آخرین فرصت دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای قانون اخذ مالیات از خانه های خالی طی همین ماه گفت: تاکنون بیش از یک میلیون و 300 هزار واحد خانه خالی به سازمان امور مالیاتی معرفی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با ثبت چند مورد جدید از تست مثبت کرونا بر شمار مبتلایان به این ویروس که مرتبط با بازی های المپیک هستند، افزوده شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کاربر در توئیتی نوشت: اینو تو خوزستان از مردمی که دلشون خونه شنیدم 《 مردم فرق نظام و دولت رو خوب میفهمن ...》
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
برنامه ریز اقتصادی ارشد چین اعلام کرد از امروز، سه شنبه، قیمت خرده فروشی بنزین و گازوئیل را پایین می آورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات امروز، پنجم مردادماه 1400 با بیش از 4300 واحد رشد به یک میلیون و 328 هزار و 387 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کانال تلگرامی ویرگول مدیا نوشت: سایت انتخاب در اقدامی غیر اخلاقی اقدام به تقطیع بخشی از سخنان یکی از نمایندگان شورای شهر تهران نموده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سارا هوشمندی در توئیتی نوشت: در روزی که یک نقطه از تهران شاهد تجمع اعتراضی به قطع مکرر برقه، سخنگوی صنعت برق اعلام می کنه منتظر موج جدید خاموشی ها باشید ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام از تجهیز و تأمین امکانات زیرساختی مرز مهران برای تردد زائران اربعین حسینی علیه السلام خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد صریح از کارشکنی در تحقق اعتبار هزار میلیارد تومانی مربوط به رفع مشکلات خوزستان به خصوص تنش آبی روستاهای این استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سید امیر سیاح در توئیتی نوشت: بزرگترین انگیزه ترک ایران، اینه که حق شهروندی در مراکز حکومتی شفاف و قابل استیفا نیست. اگر یک انقلاب اداری (شامل قوه و ناجا) راه بیفته، مهاجرت از ایران معکوس میشه.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
واکسیناسیون 20 هزار راننده تاکسی در تهران دوشنبه 4 مرداد 1400 در بوستان ولایت آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش افغانستان در استان راهبردی هلمند روزهای سختی را پشت سر می گذارنند و با سقوط منطقه مارجه حلقه محاصره آنان در شهرهای لشکرگاه، گرشک، گرمسیر تنگ تر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : حسین یکتا در صفحه اینستاگرامی خود با اشاره به مردم خونگرم خوزستان نوشت: به بالا برسانید! پای حرفشان که می نشینی و سفره ی دلشان را پهن می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : محمد سعید احدیان مشاور رئیس مجلس در توئیتی نوشت: به آقای قالیباف پیشنهاد دادیم الان بروید خوزستان. گفتند ما اولین نظارت میدانی در گرمترین زمان رفتیم آنجا. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های محسن هاشمی رئیس شورای شهر پنجم تهران درباره نامه های حاوی تذکرات رهبرانقلاب در مورد حریم شهر، فضای سبز و شهر فروشی.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کانال تلگرامی محمدباقر قالیباف، گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی از اقدامات یکساله مجلس یازدهم دربارۀ خوزستان را منتشر کرد. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
پنجمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با ناکامی تیم های میکس تپانچه و تفنگ بادی 10متر ایران از کسب مدال پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر کشور به سؤال نماینده اهواز قانع نشدند و به وی کارت زرد دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: آب مشترکان پرمصرف در روزهای آینده روزانه بین 2 تا 5 ساعت قطع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دلایل توقف مذاکرات وین را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که رسانه های رژیم صهیونیستی قصد دارند درخواست تشکیل کنسولگری فلسطین در شهر قدس از سوی دولت جو بایدن را عامل انحلال کابینه رژیم صهیونیستی معرفی کنند اما این مسئله یک آدرس غلط است که از استمرار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: تا پایان مرداد مرحله سوم کارآزمایی واکسن کووپارس آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها روز گذشته ثبت رکوردی تازه از نرخ ابتلا در تابستان 1400 زنگ خطری برای آغاز یک بحران نگران کننده در 18 ماه گذشته بود چون دلتا با قدرت سرایت بالا در سراسر ایران فعال شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس جمهور گفت: در دولت های یازدهم و دوازدهم 15 هزار میلیارد تومان برای دریاچه ارومیه اعتبار هزینه کردیم و اقدامات بزرگی انجام گرفته ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت در توئیتی نوشت: امروز با ورود محموله واکسن، عملا بسته 10 میلیونی واکسن از چین محقق شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : علی مهدیان در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: من فکر میکنم هر قومی در ایران ما یک هویتی دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی تحلیل بازار نوشت: یک مدال المپیک چقدر می ارزد؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : یک کاربر در توئیتی نوشت: بودجه نظامی کره جنوبی در سال 2021 نسبت به سال قبل بیش از5.4% افزایش داشت و به حدود 48 میلیارد دلار رسید. ( جزو ده کشور با بیشترین مخارج نظامی) ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از دستور رئیس قوه قضائیه برای کنترل قیمت ها خبر داد و گفت: دادستان ها موظف به رصد بازار برای جلوگیری از تحمیل فشار های مضاعف به مردم شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد، گفت: امروز لبنان و حزب الله در مقابل صهیونیست ها مقتدر و قدرتمند ایستاده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
کوه سبلان جز یکی از دیدنی های بسیار جذاب و زیبا کشور ایران است و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امین توکلی در توئیتی نوشت: شهرداری ها تبدیل به مراکز تولید ضدانقلاب شده اند. به نظر می رسد در گام دوم انقلاب اسلامی یکی از ملاک های مهم شوراهای شهر برای انتخاب شهرداران ((فساد ستیزی)) باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : یک کاربر در توئیتی نوشت: بعد از رهاسازی آب کرخه و رسیدن آب تا مناطقی از هورالعظیم، طبیعتا هم بخشی از دغدغه دامداران برای حفظ دام ها فعلا حل شده و هم بخشی از کشاورزان مجددا شروع به ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اتاق خبر 24 : کانال تلگرامی قرارگاه سایبری عمار نوشت: حسن روحانی تاکنون چند بار مدعی شده که دولت او نگذاشته قحطی ایجاد شود. گویا روحانی از بلایی که بر سر سفره های مردم آورد ندارد. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
درحالی تعطیلات 6 روزه مصوب ستادملی مقابله با کرونا پایان یافت که بسیاری از کارشناسان براین باورند تنها دستاورد این تعطیلات زبانه کشیدن شعله های دلتا در ایران با شکل گیری خوشه های جدید خانوادگی بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- حرم و بارگاه منور امام هشتم شیعیان مهیای برپایی جشن های دهه ولایت و امامت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
امام هادی (ع) در زیارت جامعه کبیره از یک سو به جایگاه خداوند متعال در نگاه اهل بیت(ع) اشاره می فرماید ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
چهارمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با پیروزی تیم ملی والیبال ایران و همچنین بانوی ملی پوش بدمینتون و حذف نماینده بوکس کشورمان پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو منتخب شورای شهر تهران با رد هر گونه اختلاف بین منتخبین شورای شهر تهران در فرایند انتخاب شهردار گفت: قاعدتاً هر کدام از اعضا نظر و سلیقه ای دارند اما هیچ اختلافی در این حوزه وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها از آغاز واکسیناسیون مددجویان در زندان های سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در چهل و چهارمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو، راه آهن سراسری ایران به عنوان بیست و پنجمین اثر میراث فرهنگی ملموس ایران در فهرست جهانی یونسکو ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کانال تلگرامی آژیر خبر، رتبه ایران در دوره های مختلف المپیک را منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کانال تلگرامی تبیان نوشت: از زمان شروع کار رسمی همدم در 21 تیر 1400 تا امروز چه اتفاقاتی در این پلتفرم افتاده؟
مشاهده نتایج بیشتر...