یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۱:۴۴Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

مجلس شورای اسلامی (parliran.ir)

مجلس شورای اسلامی 29 اسفند 1393 مجلس شورای اسلامی 26 اسفند 1394 مجلس شورای اسلامی 24 اسفند 1395 مجلس شورای اسلامی 27 اسفند 1396 مجلس شورای اسلامی 25 اسفند 1397 مجلس شورای اسلامی 26 اسفند 1398 مجلس شورای اسلامی 30 اسفند 1399 مجلس شورای اسلامی 1 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 5 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 8 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 9 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 11 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 12 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 13 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 15 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 16 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 17 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 18 فروردین 1400 مجلس شورای اسلامی 21 فروردین 1400 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان این که در دوران دفاع مقدس، رزمندگان و بسیجیان در صبح روز عملیات، فرماندهان خود را در پشت خاکریزها کنار خود می دیدند که این یکی از عوامل موفقیت در دوران دفاع مقدس بود گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت همسر شهید والامقام و سردار سرافراز اسلام شهید محمدحسن نظر نژاد را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سردار محمد کرمی راد نماینده مردم کرمانشاه در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیسیون اصل 90 قصد دارد قوانین را در راستای تقلیل جمعیت کیفری اصلاح کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه علنی چهارشنبه (18 فروردین 1400) مجلس شورای اسلامی از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه امروز خود با دعوت از وزیر کشاورزی برای حضور در جلسه علنی، به طرح انتقادات خود و استماع سخنان خاوازی پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان در مصوباتی سازوکارهایی را برای تامین زمین رایگان جهت تهیه مسکن و همچنین تسهیل صدور پروانه ساخت مسکن در نظر گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز قرن جدید و گام دوم انقلاب، گفت: ما باید برای تحقق کارآمدی دین در اداره جامعه تلاش کنیم و آن را به نمایش بگذاریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس با تاکید بر سوء مدیریت و نظام بوروکراسی اداری و اجرایی به عنوان یکی از عوامل مشکلات کنونی کشور گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز رئیس مجلس ضمن تاکید بر وجود قوانین مطلوب در حوزه حمایت از تولید و اشتغال در کشور گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که طرحی درباره تغییر رویکرد در صدور مجوزهای حوزه کسب و کار و تولید در کمیسیون ویژه جهش تولید در دست تدوین است گفت: این کمیسیون این طرح را به زودی نهایی خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خوشبختانه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها قفل های صنعت هسته ای را باز کرد و سمت و سوی بازی یک طرفه را تغییر داد و باعث شد که گذشت زمان به نفع ایران شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
طرح جهش تولید و تامین مسکن و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص 89هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان از طرح اظهاراتی مبنی بر بی توجهی مجلس به معیشت مردم انتقاد کرد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی نوشت: جمهوری اسلامی⁩ یعنی پایان دوران اِشغال و کودتا و وابستگی به پشتوانۀ قدرت مردم .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ضربه ای که سربازان گمنام امام زمان(عج) به جریان تحریم وارد کردند، از بزرگترین مجاهدت های تاریخ انقلاب بوده است .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص افزایش مبلغ وام ازدواج، هدف این امر را سوق دادن منابع به سمت رفع نیازهای مردم و حمایت از خانواده دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه برای حل مشکلات اقتصادی نباید نگاه مان به دیگران باشد بلکه باید خودمان اقدام و برای حل مشکلات اقتصادی تدبیر کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام دانیال سالاری، طلبه جهادگر را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بخشی از مشکلات کشور ناشی از این است که جناح بندی های سیاسی حد یقف ندارد و حتی گاهی تا حذف مطلق طرف مقابل پیش می روند تاکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس در تماس های تلفنی جداگانه با مراجع عظام تقلید، اعیاد شعبانیه به خصوص میلاد حضرت ولی عصر(عج) و سال نو را به ایشان تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر قالیباف در پیامی درگذشت همسر آیت الله شیخ محمد ناصری دولت آبادی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۸   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس اعمال تحریم های یک جانبه علیه مردم ایران را مصداق بارز تروریسم اقتصادی دانست و گفت: مجالس به عنوان مکمل و مقوم اقدامات دولت ها می توانند در تقویت و تحکیم روابط سودمند میان ملت ها از جمله در ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو به ملت ایران، گفت: نمایندگان مردم در سال پیش رو، برداشتن موانع قانونی بر سر راه رونق تولید در کشور را اولویت اول خود می دانند و برای پشتیبانی قانونی از تحقق ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به تعدادی از روسای مجالس کشورهای جهان فرارسیدن عید سعید باستانی نوروز سال 1400 را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دلمان روشن است که آینده ایران حتما به مراتب بهتر از امروز خواهد بود با نقش آفرینی همین دخترها و پسرهای جوان و شجاع و کاری و مردم دار و مومن.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات زمانی حل می شوند که کار را به دست خود مردم بسپاریم، امیدوارم بتوانیم فراتر از حرف و سخنرانی، زمینه های قانونی قدرتمند شدن اقتصاد مردمی را فراهم کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با انتشار ویدیویی در صفحه ی شخصی اینستاگرام خود، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۰    
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پنجشنبه 28 اسفند در آخرین گفت وگوی ویژه خبری سال 1399 با مردم سخن گفت و به شرح دستاوردهای مجلس پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد مجلس در مدت اخیر گفت: با توجه به اینکه تحریم از اولین موضوعات کار مجلس یازدهم بود، قانون اقدام راهبردی در نتیجه عملکرد طرف های مقابل به تصویب رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 27 اسفند ماه 1399 در مراسم واگذاری 4400 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) حضور یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رئیس جمهور، لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه ریاست مجلس معتقد است در شرایطی که سازمان های کشور گرفتار دیوانسالاری هستند، بسیج باید نهادی چابک بوده و نسبت به مسائل، واکنش سریع نشان دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، 4400 واحد مسکونی در شهرستان پیشوا افتتاح و به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مددجویان در کمیته امداد امام خمینی (ره) باید در یک بازه زمانی مشخص تعریف شود تا در طول آن مدت به توانمندی برسند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل همکاری های امنیتی و مرزی را از موضوعات مهم میان ایران و پاکستان دانست و گفت: امیدواریم با توجه به گفتگوهای مقامات دو کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس، لایحه بودجه 1400 و قانون انتخابات ریاست جمهوری را جهت تامین نظر شورای نگهبان را اصلاح کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون اصل 90 مجلس با حضور محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۷۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اصل نود در جلسه با رئیس سازمان بورس بر عدم قیمت گذاری دستوری در بورس کالا تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و تاجیکستان در نشست مجازی خود بر در دستورکار قرار گرفتن طرح احداث جاده از مرز ایران و افغانستان تا مرز تاجیکستان تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با سفیر دانمارک در تهران، گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها قابل خدشه نیست و برای افرادی هم که از اجرای آن خودداری کنند مجازات کیفری تعیین شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
لادیسلاو بالاک سفیر اسلواکی در جمهوری اسلامی ایران با مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین همایش ملی هوای نو حضور یافت و به سوالات و دغدغه های مسئولین تشکل های فرهنگی پاسخ داد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به فرایند بررسی بودجه در مجلس، گفت: مجلس در لایحه بودجه 1400، شرایط کاهش تبعیض ها و شفافیت مالی دولت را فراهم کرده و تصمیمات ضد تبعیضِ مهمی با وجود اشکالات ساختاری به بودجه اتخاذ ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران و پاکستان در مهم ترین موقعیت استراتژیکی، ژئواستراتژیکی و ژئوپلتیکی در منطقه قرار دارند که می توانند در امنیت منطقه بسیار تأثیرگذار باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات مصوبات فرهنگی بودجه 1400 در نشست امروز کمیسیون فرهنگی بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشکل توزیع مرغ نماد مشکلات متعدد زنجیره توزیع و بی عملی است، گفت: عدم توزیع مناسب ارز دولتی و کاهش قدرت خرید مردم گوشت قرمز و مرغ را از سفره مردم حذف کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی در دیدار با سفیر نروژ، گفت: اقدام اخیر بایدن در بمباران و به شهادت رساندن نیروهای مبارزه کننده با تروریسم در منطقه بوکمال ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در همایش بین المللی یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۰    
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس با امام جمعه و استاندار آذربایجان شرقی دیدار و از خانواده شهدا تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با خانواده شهیدان محمدپور صبور و اسماعیل زاده تسوجی در تبریز دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهید خیابانی شخصیتی مستقل و مردمی محور داشت، گفت: هیچ ملتی به تعظیم کنندگان در مقابل بیگانگان تحسین نگفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مجلس در هفته پایانی سال 99 میزبان وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون صنایع و معادن است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال 1400 کل کشور در دستور کار هفته جاری قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس که برای شرکت در همایش بین المللی یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی به تبریز سفر کرده دقایقی قبل مورد استقبال مسئولان این شهر قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای عملیات های خیبر و بدر در مشهد حضور یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز نیازمند یک معجزه اجتماعی مبتنی بر ارزش های الهی هستیم، گفت: در معجزهاجتماعی ملت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اختتامیه سی و هفتمین مسابقات بین المللی قرآنی با حضور دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه مردم باوری و خدا محوری اساس پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی است، گفت: ما اهل گفت وگو و صلح هستیم اما اگر دشمن نپذیرفت محکم در برابرش می ایستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم حسین شیخ الاسلام مقابله با دشمنی آمریکا و صهیونیسم، علیه ملت ایران را آرمان مقدس خود می دانست و در هر مقامی از انقلاب اسلامی دفاع کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از قطعه 8 پروژه کریدور شمال غرب به جنوب غرب واقع در جاده سنندج به کامیاران نسبت به تزریق اعتبارات به این پروژه انتقاد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر خود به استان کردستان، از طرح زنجیره فولاد بیجار بازدید و از نزدیک با کارگران این مجموعه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان دومین روز نظارت میدانی خود از پروژه کریدور شمال غرب به جنوب غرب بازدید به عمل آورد و با پیمانکار و کارگران این پروژه از نزدیک به گفت وگو پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس با حضور در گلزار شهدای سنندج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلایه های اهالی استان ها، شهرستان ها و روستاهای قرار گرفته در اطراف معادن مبنی بر این که باید از امکانات اشتغالزایی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی بی واسطه با کولبران، گفت: جامعه مرزنشین باید معیشت زندگی اش را از مرز تامین کند اما همه باید ضابطه مندی را بپذیریم و بر اساس آن کار کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بناست در مرزها فرصتی فراهم شود، باید برای مرزنشینان باشد و واردات کالاها توسط مرزنشینان به اقتصاد و تولید آسیبی وارد نمی کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم رفع مشکلات مناطق محروم استان کردستان گفت: مسئله کولبری یکی از زخم های کهنه در حوزه مرزی کشور چه در شمال غرب و چه در جنوب شرق به شمار می آید که باید به آن ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه حضور زنان در عرصه اشتغال باعث نشده وظایف مادری و همسری شان کمرنگ شود،گفت: امروز زنان هم باید همسر، مادر و هم مدیر اقتصادی باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل، سیاست مذاکراتی اروپا و عدم تلاش جدی برای لغو تحریم های یکجانبه آمریکا علیه مردم ایران را فرصت سوزی خواند و تاکید کرد جمهوری اسلامی سناریوهای جدیدتری دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی گفت: بانوان توانمندی های زیادی در عرصه های مختلف دارند و همچنین زنان در بخش های گوناگون جامعه نقش پر رنگی دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع مجالس گفت: کمیته ویژه ای در APA تشکیل شده که هدف اصلی آن برداشتن گام های اساسی و جدی برای ارتقاء نقش زنان در آسیا است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی توانمندسازی اقتصادی زنان را یکی از اهداف مهم توسعه دانست و گفت: پارلمان ها باید در برابر اقدامات قهرآمیز یکجانبه متحد شوند و بر خط مشی چندجانبه گرایی تاکید ورزند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کشورهای منطقه قادر هستند منافع و امنیت منطقه را حفظ کنند و استفاده از جریان های مخرب که تأمین کننده منافع غربی ها و صهیونیست ها هستند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 1399 در مراسم تشییع پیکر شهید امیر خلبان بیرجند بیک محمدی در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور یافت و به مقام والای آن شهید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مردم و مسئولان با هر سلیقه و گرایشی مدیون شهدا هستند، گفت: امروز کسانی می توانند بگویند که دلسوز نظام ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: ثبات و صلح در منطقه و در افغانستان مسئله ای است که ایران با تمام توان آن را پیگیری می کند و معتقدیم باید در مقابل گروه هایی که امنیت منطقه و افغانستان را به خطر می ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل درگذشت شیخ احمد الزین از علمای برجسته اهل سنت لبنان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه تاکید کرد: تقویت روابط همه جانبه بویژه در چارچوب همکاری های پارلمانی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم نخستین سالگرد مرحومه خانم دکتر فاطمه رهبر یکشنبه 17 اسفند ماه 1399 با حضور دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با تقبیح نگاه لااُبالی مدرن به زنان که زن را به سمت مرد شدن می برد و نیز رفتار متحجرانه با آنها که زن را در جامعه سرخورده می کند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به همراه محمد رشیدی و محسن علیزاده از بازار میوه و تره بار جلال آل احمد بازدید کردند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۷    
نمایندگان مجلس در بیست و چهار جلسه متوالی لایحه بودجه سال 1400 را بررسی و در آخرین روز تکلیف منابع هدفمندی یارانه ها را مشخص کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۷    
همایش بین المللی شیخ شهید محمد خیابانی در تالار مشروطه برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس خطاب به پورمحمدی نماینده دولت اظهار داشت: نباید مردم از گفت وگوی بین ما و شما چیزی جز احترام ببینند و بشنوند و من از شما خواهش می کنم از ادبیاتی استفاده نکنید که ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس از تقدیم لایحه تامین امنیت زنان با قید یک فوریت به مجلس خبر داد و گفت: فراکسیون نقشه راهی را برای بررسی این لایحه طراحی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عقب نشینی از صدور قطعنامه انتقادی علیه ایران در شورای حکام آژانس اتمی اجرای سیاست چماق و هویج برای حل مشکلات برجامی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی کارکنان مجلس شورای اسلامی شنبه (16 اسفندماه) برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نشست علنی نوبت صبح شنبه (16 اسفند 99) مجلس شورای اسلامی با دستور کار ادامه بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به پیشنهاد دولت بایدن به مذاکره برای برگشت دوجانبه ایران و آمریکا به برجام اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در توئیتی به عقب نشینی اروپا از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس اتمی اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به حضور پاپ فرانسیس در عراق اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی با بازدید از سیستان و مرز میرجاوه باهمراهی جوانان اربعین پژوه اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:اصلاح آیین نامه داخلی مجلس باید بر پایه رفع اشکلات حوزه نظارتی و توجه به جنبه های قانوگذاری باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به فقدان رایزن اقتصادی در کشورهای منطقه اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به شیوه افزایش حقوق در 1400 اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توئیتی را درباره مزار شهدای مدافع حرم فاطمیون منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس در مراسم روز درختکاری با اشاره به چالش هایی که در بحث آلودگی های زیست محیطی وجود دارد، عنوان کرد: بحث محیط زیست از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است.
مشاهده نتایج بیشتر...