چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۴:۰۱Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

پاون (paven.ir)

  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم در توسعه ظرفیت نیروگاهی فعال عمل کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق، از گاز به عنوان سوختی مناسب برای نیروگاه ها که افزایش کارایی آنها و کاهش آلایندگی را نیز در پی دارد، یاد کرد و نسبت به تداوم تامین این سوخت با همکاری مشترکان ابراز امیدواری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل شرکت توانیر با شهردار تهران، در زمینه همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون3، از راه اندازی واحدهای 7 و 8 این نیروگاه، پس از انجام تعمیرات سالیانه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
گزارش بارش در کشور نشان می دهد به رغم بارندگی 28.3 میلی متری از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1400) تا نخستین هفته آذرماه، همچنان شاهد کاهش 15 درصدی بارش ها نسبت به بلندمدت هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: در حال حاضر پنج پروژه سدسازی، دو پروژه آبرسانی، یک پروژه شبکه آبیاری و یک پروژه انتقال آب کشاورزی در دست احداث بوده که برای تکمیل نیازمند 28 هزار و 798 میلیارد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای استان فارس از صرفه جویی 32 میلیارد و 430 میلیون ریالی در پی تعمیر و بهینه سازی 29 دستگاه ترانس ولتاژ خازنی در این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت بارش های کشور در هفته جاری و هفته آینده (منتهی به 19 آذر) بیانگر آن است که از مجموع 6 حوضه آبریز اصلی تنها حوضه آبریز دریای خزر بالاترین میزان بارش را دریافت و 13 حوضه آبریز درجه دو بدون بارش ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
با رفع مشکلات و پیگیری های صورت گرفته، بیمه حوادث مشترکان برق خانگی و تجاری برقرار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 205 روستا و 3 شهر این استان با محدودیت آبی مواجهند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان بر اجرای سند صرفه جویی آب در استان تاکید کرد و گفت: ملزم به اجرای سند صرفه جویی آب در استان همدان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از ارتقای دانش فنی و علمی متخصصان نیروگاه بندرعباس در تعامل با دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع سران اکو خواهان توسعه همکاری های ایران با کشورهای منطقه به ویژه در بخش آب و برق و اجرای پروژه های انتقال آب به کشورهای متقاضی از جمله جمهوری اسلامی ایران شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو از افزایش 500 مگاوات ظرفیت جدید نیروگاه تجدیدپذیر به توان تولید برق کشور تا تابستان سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کارگروه استانی ساماندهی مراکز استخراج رمز ارزها در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از کشف و ضبط 1158 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: برای تابستان سال آینده برنامه داریم که در مجموع 6 هزار مگاوات به تقویت تولید برق کشور افزوده شود و این ظرفیت یک عدد بی سابقه ای در صنعت برق کشور محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو از شرکت مپنا و توانمندی متخصصان داخلی در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
آمار دفتر اطلاعات و داده های آب کشور نشان می دهد، با سپری شدن 65 روز از سال آبی، تا 5 آذرماه (سال آبی 1401-1400) میزان حجم آب در مخازن سدهای کشور حدود 17 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مولد G16 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد با اتمام بازدید 2000 ساعته، مجدداً به مدار تولید برق کشور متصل شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو نخستین سیستم تحریک گر نیروگاهی توان بالای کلاس F برای ژنراتورهای 470 مگاولت آمپری را در شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) افتتاح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو صبح امروز به منظور بازدید از شرکت مپنا و توانمندی متخصصان داخلی در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی به استان البرز سفر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس، از برگزاری مانورتمرینی-آموزشی مدیریت بحران در منطقه مرکز و جنوب کشور به میزبانی استان فارس با رویکرد زلزله فرضی درتاسیسات زیربنایی صنعت آب و برق ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با معاون مطالعات پایه و تخصیص حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: هر چند بارش های روزهای اخیر در برخی نقاط استان خوزستان مناسب و سبب تامین آب برای زمین های کشاورزی شد، اما از نظر منابع آب، محدودیت آبی در استان همچنان پابرجاست.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
واحد شماره 4 بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات پس از انجام تعمیرات میان دوره ای به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مجری طرح تامین برق رمز ارزها در شرکت توانیر با اشاره به برآوردهای صورت گرفته توسط وزارت نیرو مبنی بر ظرفیت 2 هزار مگاواتی استخراج غیرمجاز رمز ارز در ایران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
واحد 5 گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان پس از انجام تعمیرات دوره ای آماده پیوستن به شبکه سراسری برق شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در راستای توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر در کشور توسط بخش خصوصی، با همراهی سازمان بسیج سازندگی و همزمان با هفته بسیج از 400 سامانه فتوولتائیک مقیاس کوچک محدود به دو برابری ظرفیت انشعاب در استان اصفهان ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب در بازدید از زیرساخت های منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی، بر توسعه صادرات و حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه آب و برق تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
شرکت مدیریت منابع آب ایران طی اطلاعیه ای هرگونه حمله سایبری به سامانه اطلاعات سدهای کشور را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: در صورت همکاری مشترکان در کاهش مصرف گاز، مشکل سوخت نیروگاهی نخواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: نقش بی بدیل بسیج در روند تحولات شگرف دهه های اخیر تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان بیانگر این حقیقت است که بسیج نه تنها نماد شاخصی از یک تشکل موفق و موثر مردمی است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از اجرای طرح جلوگیری از ورود فاضلاب به تالاب بین المللی انزلی در سه شهر حاشیه این تالاب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از پایداری شبکه برق کشور و نبود مشکل در تامین برق مشترکان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان 635 هزار و 384 مگاوات ساعت انرژی برق در آبان امسال تولید شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری نیروگاه شیروان از افزایش 26 درصدی تولید خالص این نیروگاه در یک ماه اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گزارش بارش در کشور نشان می دهد به رغم بارندگی 24 میلی متری از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1400) تا هفته منتهی به آذرماه، اما همچنان شاهد کاهش 12 درصدی بارش ها نسبت به بلندمدت هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی اصفهان تا پایان آبان ماه سال جاری بیش از یک میلیارد و 906 میلیون کیلووات ساعت، انرژی الکتریکی تولید و به شبکه سراسری برق کشور انتقال داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان گفت: با تغییر شبکه فشار متوسط از حالت افقی به مقره های سیلیکونی آویز، علاوه بر حفظ پایداری و قابلیت اطمینان شبکه برق ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: از مجموع 12 هزار هکتار اراضی پایاب سد کرم آباد در شهرستان شوط 2200 هکتار از این اراضی با تامین آب کشاورزی از سوی این شرکت آماده بهره برداری است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت مدیریت شبکه برق ایران شرایط جدید ارسال درخواست قراردادهای دوجانبه برق را در سامانه اطلاعات بازار برق ایران منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: از ابتدای طرح برخورد با استخراج کنندگان غیرمجاز رمز ارزها تاکنون 691 مرکز در مناطق تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران کشف و 27 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی 7 حلقه چاه آب در شهرهای بندرترکمن و گمیشان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش در سال جاری طی روزهای 29 آذر تا یکم دی ماه، با مشارکت وزارت نیرو و شرکت های تابعه به صورت ترکیبی (مجازی و حضوری) برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر با اشاره به 8 عامل مصرف برق بالاتر از الگوی مشترکان گفت: وسایل برقی غیراستاندارد تاثیر بسیاری بدی بر مصرف برق یک خانوار دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر، از آسیب دیدن برخی دکل های برق بر اثر طوفان شدید در منطقه باشت و گچساران خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: 40 دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) در عملیات ماموران انتظامی و با دستور مقام قضایی در شهرستان کارون کشف و جمع آوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ششمین کنفرانس و نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر برای دو روز 29 و 30 آبان در سالن همایش های صدا و سیما آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به مشکل کم آبی و خشکسالی گفت: رسیدگی به مشکل کم آبی صرفاً به وزارت نیرو منحصر نمی شود و همه دستگاه های مرتبط، وظیفه دارند در مشورت با جوامع دانشگاهی راه حل ملی برای خشکسالی بیابند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: خوشبختانه بیش از 85 درصد از قبوض برق کمتر از 30 هزار تومان است و بیشترین قبض های برق که به صورت موردی است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
واحد 6 گازی نیروگاه شهید سلیمانی پس از بازدید 8 هزار ساعته وارد مدار تولید شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اقدام های صورت گرفته برای اصلاح و اجرای شبکه فاضلاب اهواز گفت: با اقدام صورت گرفته امیدواریم مشکل فاضلاب اهواز در فصل بارندگی امسال به حداقل کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران، از انسداد 30 حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالیانه بیش از 154 هزار مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی دشت های استان تهران طی هفته گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با بیان اینکه حدود 3000 کیلومتر رودخانه در استان جاری است، گفت: حدود 1800 کیلومتر از رودخانه های استان که عمدتا در بازه رودخانه های پیر طبقه بندی می شوند و نیز مقاطعی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز زاینده رود گفت: سند جدید تخصیص آب این رودخانه در حال تدوین است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از 9 هزار میلیارد ریال در بخش ایجاد زیرساخت های برق در شبکه تحت نظارت این شرکت در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد سرمایه ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
متخصصان شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران با وجود محدودیت های دسترسی به اطلاعات و مدارک، از طریق مطالعات و پژوهش موفق به تعمیر ترانس های جریان در تمامی سطوح ولتاژی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از افزایش 50 درصدی تولید برق با ثبت رکورد 141میلیون کیلووات ساعت در واحدهای گازی این نیروگاه طی هشت ماه اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای استان کرمانشاه، از بهره مندی 11 هزار و 600 نفر از اهالی شهرستان پاوه از آب شرب سالم و پایدار ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی مهمترین دغدغه این شرکت را تامین بلندمدت آب شرب شهرهای بزرگ استان عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از طراحی، ساخت و بازسازی 1200 قطعه تخصصی از ابتدای سال جاری تاکنون در این مجموعه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه بر اساس دستور معاون اول رئیس جمهور، جلسه ستاد احیای زاینده رود برگزار می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه دولت با جدیت در تلاش است تا مشکل زاینده رود را به هر نحو ممکن حل کند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
شرکت توانیر با دعوت از همه شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی برای ارائه طرح های خطرپذیر، نسبت به حمایت از آنان اعلام آمادگی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: نخستین نیروگاه خورشیدی حرارتی کشور به ظرفیت 17 مگاوات سال 1402 وارد مدار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت: واحد یک نیروگاه بیستون با ظرفیت تولیدی 320 مگاوات، پس از انجام تعمیرات دوره ای، وارد شبکه سراسری برق کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان زرندیه گفت: در راستای حفاظت از منابع آب زیرزمینی و اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی و بر اساس مصوبه شورای حفاظت از منابع آب دشت پایلوت این شهرستان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان، عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری و تخصیص اعتبار ویژه برای رفع مشکل اهواز و خوزستان را امیدبخش دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان تربت جام گفت: احیای قنات روستای "ملو" در نقطه صفر مرزی شهرستان تربت جام 70 هکتار زمین کشاورزی را زیر کشت برد و باعث مهاجرت معکوس در این منطقه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو با بیان اینکه ارتقای عملکرد وزارت نیرو در همه زمینه ها از مهم ترین اولویت هاست ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: با توجه به محدودیت تامین سوخت نیروگاه ها، برای حفظ پایداری در شبکه برق روشنایی معابر در سراسر کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: زمین لرزه 6.4 ریشتری بندرعباس باعث خسارت 305 میلیارد ریالی به شبکه و تاسیات توزیع برق شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور، از لایروبی دریاچه سدهای شاوور و خیرآباد در حوزه مرکزی استان خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
همایش سراسری GIS در صنعت آب و برق برای دومین بار و همزمان با روز جهانی GIS در حوزه ستادی وزارت نیرو با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: با توجه به محدودیت تامین گاز نیروگاه ها در فصول سرد سال و لزوم تنوع بخشی به سبد سوخت واحدهای تولید برق حرارتی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در جریان بازدید از پروژه تعمیرات واحدهای بخار نیروگاه بندرعباس ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ساخت واحد دوم تصفیه خانه شهر کرمانشاه تا پایان سال آغاز شده و یک سوم جمعیت شهر را تحت پوشش قرار خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: 22 دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) در کلانشهر اهواز کشف و جمع آوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: واحد گاز نیروگاه کلاس F دوکوهه اندیمشک به ظرفیت 307 مگاوات تا خردادماه سال آینده وارد مدار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
برنامه سراسری بهینه سازی و تعمیرات شبکه های توزیع برق در کشور، فردا آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عملیات رفع انسداد و لایروبی شبکه فاضلاب کلانشهر اهواز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: برق مناطق زلزله زده بخش فین با اصلاح شبکه های آسیب دیده در کمتر از 24 ساعت به طور کامل وصل شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی از آبرسانی به تالاب قوریگل و احیای دوباره آن با صرف هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال، با تلاش شبانه روزی همکاران و لایروبی و گشایش مسیر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو در حکمی "محمد شهرابی فراهانی" را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عملیات آبرسانی به 6 روستای شهرستان شیروان در خراسان شمالی آغاز و همچنین طرح آبرسانی روستای ورگ نیز در بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
67 دستگاه کارت گرافیک جهت استخراج غیرمجاز رمز ارز دیجیتال به همراه 10 دستگاه ماینر در غرب شهرستان کرج کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقه ملی الکتروموتور پربازده با کاربری کولر آبی آبان ماه امسال لغایت آبان ماه 1401 در سه مرحله برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نگهداری و بهره برداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: در سیل بوقوع پیوسته از بارندگی های روز 20 و 21 آبان ماه سال جاری حدود شش میلیون مترمکعب آب به ذخایر سدهای استان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی از افزایش 100 درصدی بارندگی ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته (اول مهر تا 24 آبان ماه) در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: برای حرکت به سمت مصرف بهینه باید رشد و ارتقای خدمات نوین در شرکت های توزیع برق شتاب بیشتری بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به آماده باش تمامی دستگاه های تابعه وزارت نیرو از لحظه وقوع زلزله در استان هرمزگان، گفت: آسیب های شبکه آب و برق مناطق زلزله زده با قید فوریت حل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو و معاون اول رئیس جمهور از روند تولید آب بندرعباس پس از زلزله 6.4 دهم ریشتری بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با هدف بررسی سیاست ها و برنامه های دولت سیزدهم در توسعه انرژی های تجدیدپذیر، 29 و30 آبان ماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: 18 دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در اهواز کشف و جمع آوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری و بومی سازی نیروگاه های شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از 350 هزار قطعه نیروگاهی داخل کشور ساخته شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
میزان مازوت مصرفی نیروگاه های اطراف تهران در سال 99 و 1400، صفر درصد است، لذا افزایش شاخص دی اکسید گوگرد طی ماه های اخیر به مصرف سوخت مازوت در نیروگاه های اطراف تهران مرتبط نیست و اکیدا تکذیب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
پیش بینی تازه موسسه تحقیقات آب خبر از وقوع بارش هایی در هفته منتهی به 5 آذرماه دارد که ممکن است این بارش ها در حوضه های آبریز کرخه، کارون، زهره و جراحی منجر به وقوع سیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با تلاش های صورت گرفته نیروهای عملیاتی برق پس از وقوع زمین لرزه 6.4 ریشتری هرمزگان، شبکه برق این استان در حالت پایدار قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو، وضعیت شبکه های آب و برق در استان هرمزگان را نسبتا پایدار اعلام کرد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...