یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۴:۲۲Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

پاون (paven.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تولید نیروگاه های برق آبی در آسیا با سریع ترین نرخ در چند دهه اخیر کاهش پیدا کرده و این کاهش، در چین و هند شدیدتر بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از جلوگیری برداشت غیرمجاز 16.3 میلیون مترمکعب آب از منابع آب زیرزمینی و سطحی استان در نیمه اول سال 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سد دالکی با حجم مخزن 270 میلیون مترمکعب، آب مورد نیاز 12 هزار و 750 هکتار از نخلستان های شهرستان دشتستان و بخشی از حقابه تالاب حله را تامین خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سمینار بررسی اثرات زیست محیطی سد جیرفت بر پهنه تالاب جازموریان با حضور مسئولان سایر دستگاه های اجرایی و معاونین ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
6 مورد حفاری غیر مجاز در دشت های ممنوعه باخرز ، زاوه و رخ در تربت حیدریه شناسایی و ادوات دستی حفاری توقیف و از سرقت آب جلوگیری شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کردستان گفت: کلیه اعتبارات مصوب و تخصیص یافته طرح های ملی، ملی استانی و استانی این شرکت پیشرفت چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان از پیشرفت فیزیکی حدود 82 درصدی سد لاستیکی شاخزر در تولم شهر صومعه سرا خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طبق گزارش های وزارت نیرو از 10 هزار روستای دارای تنش آبی که برای آبرسانی در برنامه جهاد آبرسانی هدف گذاری شده بود تاکنون در 3000 روستا آبرسانی صورت گرفته ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در پی شدت بارش ها و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، تعدادی از پل های عبوری در روستاهای چوبر، سیاهمزگی و بداب در شهرستان شفت در استان گیلان دچار آب گرفتگی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اطلاعات و داده های آب کشور و سخنگوی صنعت آب ایران با اشاره به لزوم نصب کنتورهای هوشمند بر روی تمامی چاه های آب ایران گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پیش بینی ها تداوم کاهش بارش ها در حوضه های آبریز درجه یک و دو کشور را در 5 روز پایانی سال آبی جاری نشان می دهد، به طوری که این هفته دو حوضه آبریز اصلی بدون بارش است و هفته آینده ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه با شیوه های سنتی نمی توان کشور را توسعه داد، گفت: باید برای توسعه کشور یک مدل توسعه سازگار با اقلیم کم آبی تدوین شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب فیروزکوه از 41 مورد رفع تصرف حریم و بستر رودخانه های شهرستان فیروزکوه در حوزه عملکرد این بخش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به همکاری این صندوق با وزارت نیرو به منظور بهینه سازی مصرف انرژی با بهره گیری از فناوری، گفت: اگر تعداد 20 میلیون کولر آبی سنتی به نسل جدید موتور مجهز شوند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو گفت: بر اساس اجرای تکلیف قانونی بند "ع" تبصره هشت قانون بودجه امسال، لازم است همه ابلاغیه های مربوطه در استان های مختلف به صنایع مصرف کننده آب مبنی بر ارائه برنامه آب جایگزین یا ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه باید به گونه ای عمل کنیم که از بارش های پاییزی بیشترین بهره برداری را داشته باشیم، افزود: پروژه های اولویت دار آب استان ها مطابق جدول زمان بندی پیگیری می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان های کرج و فردیس اعلام کرد: 106 هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کرج از سال گذشته تاکنون با حکم قضایی آزاد سازی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز روز شنبه با حضور در محل اجرای طرح ساماندهی رودخانه های دلمبر و سیاه جوی البرز ، دستور تکمیل سریع این طرح و ایمن سازی شهر ماهدشت در مقابل خطر سیلاب را صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت ضمن ارزیابی مثبت از اجرا و پیشرفت پروژه انتقال آب از دریای عمان گفت: در سفر خراسان جنوبی با دستور رییس جمهور ساخت نیروگاه برای شهر فردوس که منطقه محروم است در دستور کار ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: وزارت نیرو بر استفاده از پساب در صنعت تاکید ویژه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نعمت اله کریمی، مدیر گروه فناوری های نوین ارزیابی منابع و مصارف پژوهشکده مطالعات و تحقیقات منابع آب موسسه تحقیقات آب
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: سدها، شبکه های آبیاری و زهکشی استان به سیستم های امنیتی تجهیز شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: طرح آبرسانی به همدان 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با تاکید بر لزوم تحقق حقوق مردم سیستان و بلوچستان برای تامین آب کافی افزودند: اگر مصوبات سفر استانی اوائل دهه80 را دولت ها عمل می کردند، امروز چهره سیستان و بلوچستان فرق می کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب ایران گفت : با توجه به پیش بینی های انسو، پدیده ال نینو به عنوان فاز گرم انسو در جهان حاکم است و اقلیم ایران نیز بطور نسبی از این پدیده متاثر است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی ها تداوم کاهش بارش در حوضه های آبریز درجه یک و دو کشور را طی 12 روز پایانی سال آبی جاری نشان می دهد و حوضه های آبریز شمال بالاترین بارش را دارند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سد و نیروگاه مسجدسلیمان از طراحی و ساخت تجهیز حفاطتی اضافه سرعت مکانیکی واحدهای برق آبی برای اولین بار در این نیروگاه خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود کاهش بارندگی در 22 استان کشور از جمله تهران و خراسان رضوی، اجرای طرح های اضطراری آب و فاضلاب کشور در کنار مدیریت تقاضا، زمینه تامین آب شرب پایدار را در سال آبی جاری را فراهم کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در طرح جامع سیلاب در حوضه آبریز و مهندسی رودخانه، برای رودخانه هایی که خارج از محدوده شهر و روستا باشند اقداماتی توسط شرکت آب منطقه ای استان انجام می شود و در ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت نیرو با صدور 99.99 درصدی مجوزهای الکترونیک کسب و کار، حائز رتبه نخست و صدر نشین جدول دستگاه ها و وزارتخانه های دولتی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی از وضعیت بارش ها در آخرین ماه سال آبی جاری در حوضه های آبریز درجه یک و دو کشور نشان از تداوم کاهش بارندگی ها دارد و اینکه هفته آینده دو حوضه اصلی بدون بارش است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب ایران گفت: براساس برآوردها با اقدامات انجام شده در زمینه انسداد چاه های غیرمجاز برداشت آب های زیرزمینی، تاکنون برداشت از آبخوان های کشور به میزان حدود 3 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر نیرو و سرپرست مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری با اشاره به اهمیت و جایگاه نگرش زیست محیطی در پیشبرد طرح ها و پروژه های صنعت آب کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه طرشت از تولید بیش از 28 هزار مگاوات ساعت برق در مرداد ماه امسال خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار هرمزگان قرارداد خرید تضمینی 5 هزار متر مکعب آبِ از سامانه آب شیرین کن برای پایداری آب دو شهر و 7 روستا بین شرکت آب و فاضلاب هرمزگان و شرکت قشم مولد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
فاز اول مخزن 100 هزار مترمکعبی آب شرب تبریز و خط انتقال 8 کیلومتری آن، با هدف افزایش پایداری و تاب آوری تبریز با حضور محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور و جمعی از مقامات ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطعات توربین شهریار با اشاره به افزایش صادرات خدمات بازسازی قطعات داغ توربین های نیروگاهی به کشورهای همسایه در مدت زمان فعالیت دولت سیزدهم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از احداث 92 باب مخزن ذخیره آب شرب در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو با پیشرفت 52 درصد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی از وضعیت بارش ها در حوضه های آبریز درجه یک و دو کشور نشان از تداوم کاهش بارندگی ها دارد، البته هفته آینده یک حوضه اصلی بدون بارش خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تا کنون 70 هزار نفر از مردم این استان تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار گرفتند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
با تجهیز و بهره برداری از یک هزار و دویستمین پست اتوماسیون برق، اتوماسیون شبکه برق شهر تهران در ردیف پیشرفته ترین شهرهای جهان قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
فاز دوم مرکز پایش وضعیت ناوگان نیروگاه های حرارتی و پایلوت آزمایشگاهی امنیت سایبری سامانه اتوماسیون توزیع برق پژوهشگاه نیرو، روز چهارشنبه 8 شهریور با حضور مریم کارگرنجفی معاون سرمایه انسانی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو با اشاره به وقوع خشکسالی های پیاپی در کشور گفت: ایجاد بازار آب از تکالیف وزارت نیرو است و امروز چاره ای جز افزایش بهره وری در مصرف آب نداریم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: فاز نخست آب شیرین کن سیراف - جم آماده بهره برداری شده و در آینده نزدیک با حضور وزیر نیرو به افتتاح می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
95 کیلومتر از نقاط حادثه خیز رودخانه های حوزه عملکرد استان تهران در راستای مدیریت سیلاب و رفع نقاط حادثه خیز طی دولت سیزدهم لایروبی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری و بومی سازی نیروگاه های شرکت برق حرارتی گفت: در مدت زمان فعالیت دولت سیزدهم بالغ بر 245 هزار قطعه مورد نیاز نیروگاه های حرارتی با ارزش یک هزار و 778 میلیارد تومان ساخت داخل شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب و فاضلاب کشور گفت: یک میلیارد متر مکعب ظرفیت پساب تا پایان دولت سیزدهم در اختیار بخش صنعت قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۱۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت : با توجه به ناترازی موجود در سنوات گذشته و ضرورت جبران آن ، وزارت نیرو از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون 7796 مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور اضافه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۵۸ سایت دیگر  
جلسه ستاد ملی احیای دریاچه ارومیه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت دریاچه و برنامه های در دست اقدام برای احیاء آن ارائه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور با بیان اینکه در تابستان سال جاری 36 بار رکورد مصرف برق شکسته شد، افزود: میزان برق تحویلی به صنایع نسبت به تابستان دو سال قبل 26 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی از ساخت 31 هزار قطعه در قالب 75 نوع تجهیز نیروگاهی و جلوگیری از خروج 14 میلیون یورو ارز از کشور در دولت سیزدهم خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
یک پژوهشگر گروه پژوهشی تجهیزات خط و پست پژوهشگاه نیرو گفت: طرح ساخت تجهیزات نوین در شبکه توزیع با هدف طراحی و ساخت تجهیزات نوین و از طرفی بهبود به کارگیری و بهره وری تجهیزات موجود با استفاده از ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: مجموعا 13 طرح را در بخش های مختلف شرکت آب منطقه ای در حوزه طرح های آبرسانی، سد و شبکه ها ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه 94 درصد تولید برق کشور بر عهده نیروگاه های حرارتی است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه و با راه اندازی مجدد، واحد سه بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا، به شبکه سراسری برق کشور بازگشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون آبرسانی به 232روستای سیستان و بلوچستان با جمعیتی بالغ بر 103 هزار نفر انجام و 413 روستا نیز از تنش آبی خارج شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان و رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان، گفت: تمهیدات لازم برای تامین خدمات آب و برق مواکب برپاشده برای زائراین اربعین حسینی(ع) در مرز باشماق مریوان فراهم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نظام نامه سلامت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران با هدف انسجام بخشی تعاملات درون و برون سازمانی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر از آمادگی 20 طرح مهم و اثرگذار در استان های فارس و بوشهر با سرمایه گذاری 13 هزار و 387 میلیارد ریال برای افتتاح و بهره برداری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : تا این لحظه از 44 میلیون و 700 هزار قبض صادره 14 میلیون و 500 هزار قبض مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بویلر شماره 2 بخار S2 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از رفع نشتی، به مدار تولید برق سراسری کشور متصل شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
با به بهره برداری رسیدن نیروگاه 10 مگاواتی جرقویه2، استان اصفهان در زمره 5 استان برتر کشور در حوزه احداث بیشترین نیروگاه های تجدیدپذیر قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در نشست خبری با خبرنگاران استان از بهره برداری از 30 پروژه آبرسانی و پایدارسازی منابع آبی با اعتباری بالغ بر 105 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب با بیان اینکه طرح مدیریت توأمان آب و برق در کنترل برداشت و مصرف آب چاه های کشاورزی وارد مرحله اجرایی شد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون در راستای کمک به کاهش ناترازی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: پروژه های برق رسانی استان اردبیل در هفته دولت طی سال جاری با اعتباری بالغ بر 4000 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دولت و روز کارمند علی اکبر محرابیان وزیر نیرو از کارکنان وزارت نیرو به دلیل کسب رتبه های برتر این وزارتخانه در دو بخش استقرارچرخه بهره وری و مردمی سازی دولت جشنواره شهید رجایی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با صدور پیامی، روز کارمند را به کارکنان صنعت آب و برق کشور تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزیر نیرو برای بازدید از نحوه خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی(ع) در مرز تمرچین حضور یافت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در هجدهین جشنواره شهید رجایی سال 1402 وزارت نیرو را به عنوان دستگاه برتر اجرایی معرفی و از عملکرد علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در زمینه های استقرار چرخه بهره وری و مردمی سازی دولت در این ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مهندسی و نظارت بر طرح های نیروگاهی شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه در مدت زمان فعالیت دولت سیزدهم 13 واحد بخار نیروگاه های سیکل ترکیبی به مدار تولید آمده است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دادگستری با اشاره به عملکرد مثبت دولت در تامین برق گفت:با وجود مصرف بالا قطعی برقی خانگی نداشتیم و به ظرفیت تولید برق بیش از هفت هزار مگاوات اضافه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر گفت: با افتتاح ایستگاه برق 63 کیلو ولت به ظرفیت 310 مگاولت آمپر و 70 درصد ظرفیت آزاد برق در خمین خواهیم رسید و بر این اساس خمین یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در نخستین روز از هفته دولت، با حضور استاندار تهران و مدیر عامل برق منطقه ای تهران پست سیار 63.20 کیلوولت شمس آباد 3، افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
با حضور اسدالله عباسی پست 20/63 کیلوولت شهید سجاد طاهرنیا و بطور همزمان 5 پروژه دیگر با اعتبار 3615 میلیارد ریال افتتاح و برقدار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : میزان مصرف برق کشور در اولین جمعه شهریور ماه نسبت به روز مشابه سال قبل 8800 مگاوات افزایش داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان اصفهان از بهره برداری 10 طرح آب و فاضلاب شهری و روستایی با هزینه ای بالغ بر 1100میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
"محمد جوانبخت" در پنجمین سفر خود در سال جاری به سیستان، صبح چهارشنبه از طریق فرودگاه زابل وارد این منطقه شد و آخرین وضعیت طرح ها و منابع آبی سیستان را بررسی و کنترل کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح پروژه های آبرسانی شهرستان گرگان به مناسبت هفته دولت به خبر داد .
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: مخزن 100 هزار مترمکعبی آب شرب تبریز، بعد از سه سال تلاش و کوشش شرکت آب منطقه ای استان به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد که موجب افزایش تاب آوری تبریز ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
112پروژه توزیع برق استان استان مرکزی با اعتباری بالغ بر297میلیارد تومان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
برای اولین بار در کشور، تیرهای برق هیبریدی فولاد کامپوزیتی در مرکز رشد واحدهای فناور صنعت آب و برق پژوهشگاه نیرو در شعبه آذربایجان ساخته شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر احداث و تولید نیروگاه های سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق ایران با بیان اینکه روند توسعه انرژی های تجدیدپذیر در دولت سیزدهم رشد سه برابری داشته است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مهندسی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه علیرضا نعمت سلطانی مدیرعامل آبفا اردبیل و سایر معاونین و مدیران اجرایی استان در محل رانش زمین در منطقه ایلاندو مسیر خط انتقال آب از خیاوچای به تصفیه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر با قدردانی از مردم برای مشارکت در طرح پاداش صرفه جویی در مصرف برق، 30 روز پیش رو را آخرین فرصت مشترکان برای رایگان شدن هزینه برق اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه مورخ 1 شهریور ماه 1402 و به میزبانی وزارت نیرو، دومین جلسه ارزیابی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و قطر برگزار شد و در این جلسه آخرین دستاورد های روابط تجاری ایران و قطر مورد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ امروز چهارشنبه اول شهریورماه از قطع برق بیش از 100 اداره پرمصرف شهر تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو بر اهمیت بهره مندی از پتانسیل و ظرفیت شرکت های فناور و دانش بنیان برای ارتقای بهره وری صنعت آب و برق تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از افتتاح 112پروژه توزیع برق با اعتباری بالغ بر 297میلیارد تومان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفا مازندران از افتتاح و بهره برداری 34 طرح و آغاز عملیات اجرایی 14 طرح آبرسانی و جمع آوری فاضلاب به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی رانش زمین و آسیب دیدگی خطوط آبرسانی، ارائه خدمت برای تامین آب شرب مورد نیاز مردم مشکین شهر با 20 دستگاه تانکر آبرسانی سیار و هزاران عدد آب بسته بندی شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل در ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون 39 واحد جدید نیروگاه حرارتی به ظرفیت 5398 مگاوات در راستای کمک به کاهش ناترازی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: آخرین ماه اجرای طرح پاداش صرفه جویی و آخرین فرصت برای رایگان کردن قبوض مشترکان خانگی از امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی ها از وضعیت بارش ها در حوضه های آبریز درجه یک و دو کشور نشان می دهد که روند کاهش بارش تداوم دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
86 کیلومتر از طول رودخانه کشف رود در شهرستان مشهد بازگشایی و ساماندهی شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران گفت: مصرف شبکه برق تحت نظارت این شرکت در مقایسه با سال قبل 5 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با اتمام مراحل توسعه تصفیه خانه آب شماره یک کرج ، معادل 15 درصد به ظرفیت برداشت آب شرب از سد امیرکبیرکرج اضافه شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : امروز و از ابتدای صبح میزان مصرف برق کشور 700 مگاوات بیشتر از روز گذشته بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
برق 55 اداره پرمصرف شهر تهران در راستای مصوبه هیئت وزیران قطع شد. این در حالی است که تمامی ادارات مکلف به تداوم همراهی در کاهش مصرف برق تا نیمه شهریورماه هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...