یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۳۷Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

پدال نیوز (pedalnews.ir)

  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۶۷ سایت دیگر  
مهلت شش روزه برای تغییر اولویت های خودرویی 10 اردیبهشت به پایان رسید؛ بدین ترتیب مشتریانی که نوبت دریافت خودروهای آن ها به سال آینده افتاده بود ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودروی کشور مدعی شد: به طور تقریبی بین 2 تا 3 میلیارد دلار قطعه قاچاق در بازار لوازم یدکی خودرو وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی تقاضای دو فوریت در مورد لایحه الحاق موادی به قانون ساماندهی صنعت خودرو که در صورت تصویب نهایی امکان واردات خودروهای سواری کارکرده فراهم می شود، در دستور کار مجلس قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: عابرین باید به این نکته توجه داشته باشند که از جلوی اتوبوس ها و کامیون ها رد نشوند چرا که راننده حضور شما را متوجه نمی شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رضا فاطمی امین، وزیر صمت که صنعت و بازار خودرو پررنگ ترین بخش از کارنامه 20ماهه اش را تشکیل می دهد، سرانجام به واسطه همین خودرو برکنار شد و با توجه به عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
فورس 12 تن، یک میلیارد و 850 میلیون تومان و امپاور BD300 کمپرسی دو میلیارد و 550 میلیون و امپاور BD300 باری دو میلیارد و 590 میلیون تومان برای ورود به بازار اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
همزمان با عرضه خودرو ویژه متقاضیان عادی طرح اولویت بندی سامانه یکپارچه، در راستای حمایت از قانون جوانی جمعیت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در مجموع ارزش صادرات خودرو و قطعه کشور در سال 1401 بیش از 51 میلیون دلار بود که در مقایسه با سال 1400 رشد 96.1 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام باشگاه تجار ایران و آفریقا از تجارت دو میلیون و 545 هزار تنی ایران و قاره آفریقا به ارزش یک میلیارد و 278 میلیون و 541 هزار دلاری در سال 1401خبر داد که نسبت به سال قبل ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
کرمان موتور شرایط فروش نقدی خودرو کی ام سی T8 را با تحویل 90 روزه اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و خریداران خودروهای BMW، نمایندگی کد 134 پرشیا خودرو واقع در بلوار دادمان شهر تهران، طی روزهای 11 و 12 اردیبهشت 1402 ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای رقابت بر این نکته تاکید کرد که خودروسازان موظف به پرداخت سود مشارکت نیستند، اما پیش پرداخت نیز نباید شامل افزایش قیمت شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
در سال های گذشته واردات خودرو به دلیل وجود محدودیت های ارزی در کشور ممنوع شده است. این امر باعث ایجاد بازار امن برای خودروسازان داخلی شد که درنهایت به عدم رغبت آن ها به افزایش کیفیت و توسعه محصولات ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت گفت: در روزهای آینده قیمت نهایی خودروهای وارداتی از سوی سازمان حمایت نهایی خواهد شد و پس از آن عرضه خودروها انجام می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد مدیریت سوخت از تعهد وزارت صمت به سازمان بازرسی خبر داد و گفت: قبل از واگذاری فرآیند به وزارت صمت، در حوزه نوسازی کامیونهای فرسوده شاهد اتفاقات خوبی بودیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کرمان موتوراز آغاز فروش ویژه محصولات این شرکت از 11 اردیبهشت در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فردا تغییر اولویت خودروها در سامانه یکپارچه به پایان می رسد، اما همچنان برخی سوال ها برای مشتریان وجود دارد که قصد داریم در این گزارش به برخی از آن ها پاسخ دهیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۶۹ سایت دیگر  
شرایط واردات خودروهای کارکرده مبتنی بر "ثبت سفارش" توسط اشخاص حقیقی و حقوقی و اعلام "منشاء ارز" مورد تایید بانک مرکزی تهیه و ابلاغ خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
آن دسته از مالکین خودروهایی که شش ماه از توقیف آنها گذشته است، می توانند با مراجعه به مراکز و دفاتر پلیس+10 نسبت به ترخیص خودروی خود با توجه به تسهیلات ویژه اقدام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت،گفت: متقاضیان تبدیل وضعیت خودرو در سامانه یکپارچه تا فردا دهم اردیبهشت وقت دارند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
امروز از 800 دستگاه خودروی ثبت سفارش شده در گمرک، 53 دستگاه خودرو خارج شده است و مابقی خودروها نیز در انتظار ترخیص هستند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
موضوع واردات خودروهای کارکرده در قانون ساماندهی صنعت خودرو دیده شد؛ 6 اردیبهشت ماه لایحه الحاق موادی به قانون ساماندهی صنعت خودرو که به پیشنهاد وزارت صمت در جلسه 30 فروردین هیأت وزیران با قید دو ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جلسه استیضاح فاطمی امین، وزیر صمت در حالی قرار است برگزار شود که ادعای جنجالی واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس و افزایش قیمت خودرو نقش بسیار پررنگی را در این ماجرا ایفا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : درحالی که وزارت صمت و سخنگوی هیات رئیسه مجلس موضوع تحویل 70 تا75دستگاه خودروی شاسی بلند به نمایندگان مجلس را تکذیب می کنند که همچنان دو نماینده مدعی این ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۵۷ سایت دیگر  
بررسی تقاضای استیضاح سید رضا فاطمی امین،وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا یکشنبه در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
با وجود این که اعلام شده در هر سکوی جایگاه سوخت باید یک کارت اضطراری وجود داشته باشد اما بعضا در برخی جایگاه ها، کارت سوخت موجود نیست؛ اماطبق آنچه اعلام شده ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
لایحه دولت مبنی بر واردات خودروهای دست دوم (برای الحاق به قانون ساماندهی خودرو) در حالی اواخر هفته گذشته به مجلس شورای اسلامی ارسال شد که با توجه به ابهامات بنیادی و همچنین محدودیت ارزی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
کشنده فاو و امپاور و کامیون فورس به روش بورس کالا به فروش می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس پیگیری ها، متقاضیان اصلاح سفارش خودرو با مشکلاتی مواجه هستند که پاسخ برخی از سوالات پرتکرار آن ها در این گزارش آورده شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیانی که برای تغییر خودروی انتخابی به اشتباه گزینه انصراف را زده اند، دوباره به سامانه فروش باز می گردند تا بتوانند خودوری خود را تغییر دهند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۷۱ سایت دیگر  
فهرست خودروهای جایگزین در سامانه یکپارچه اعلام شد؛ متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه خودرو اولویت خودرویی که برای 1403 اعلام شده را تغییر دهند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر نفت تاکید کرد: هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت سوخت وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو از امکان برداشت وجه برای همه متقاضیان خرید خودرو خبر داد و گفت: حتی برای خودرو هایی که این هفته تحویل داده می شود هم امکان برداشت وجه وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای طرحی موسوم به شاتل سرویس در شبکه تاکسیرانی تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : دیروز در همین صفحه بخش اعظم دفاعیه سیاستگذار خودرو از اقدامات صورت گرفته در این حوزه را مورد بررسی قرار دادیم و امروز نیز در بخش دوم و پایانی آن ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
واردات خودروهای کارکرده درحالی جدی تر شده است که همچنان موافقت ها و مخالفت ها پیرامون آن به قوت خود باقی است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا : وزارت صمت در پاسخ به ادعای وارد نشدن 200هزار دستگاه خودرو اعلام کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : سخنگوی دولت درباره استیضاح وزیر صمت گفت: سوال و استیضاح از حقوق قانونی نمایندگان مردم است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
خبر فروش محصولات گروه بهمن به صورت اقساطی صحت ندارد. این خبر را امیر میرمنصف، رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن اعلام کرده و تاکید کرده که انتشار دهندگان این اخبار نادرست مورد پیگرد قضایی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنایع غذایی شیرین عسل از آغاز به کار خودروسازی این مجموعه در تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد برگزاری مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه بدون محصولات ایران خودرو توضیحاتی ارائه کرد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سمند EF7 بنزینی امروز سه شنبه پنجم اردیبهشت در بازار آزاد رکورددار کاهش قیمت بین محصولات ایران خودرو لقب گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو گفت: احتمالا در طرح فروش بعدی سامانه یکپارچه که اواسط اردیبهشت ماه آغاز می شود، ایران خودرو محصولی عرضه نخواهد کرد و بیشتر عرضه محصولات سایپا خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراهی تا دو هفته هم زمان دارد و در صورتی که در این مدت نتوانید مبلغ لازم را بپردازید، جریمه می شوید که برای وسایل نقلیه مختلف، متفاوت است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
کسانی که اولویت دریافت خودروی آن ها سال 1403 است، از امروز بعدازظهر به مدت پنج روز می توانند پنج اولویت از شرکت های مختلف را انتخاب کنند که دریافت آن سال 1402 است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد که نرخ مصوب روغن موتور در سال جدید افزایش نیافته و افزایش قیمت اخیر در بازار، گران فروشی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد که پول حساب های وکالتی همه متقاضیان خودرو، با حفظ نوبت رفع مسدودی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور، در نامه ای خواستار رفع مسدودی وجوه حساب های وکالتی متقاضیان طرح اولویت بندی خرید خودرو های وارداتی و تولید داخل شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۹۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور گفت: جرایم تخلفات رانندگی 200 تا 300 درصد افزایش می یابد و ممکن است جریمه چراغ قرمز به یک میلیون تومان هم برسد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت خودرو گفت: اگر خودروهای فرسوده از مدار خارج شوند، حداقل 33 میلیون لیتر صرفه جویی می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی صورت های مالی دو شرکت خودروساز نشان می دهد عرضه خودرو در بورس کالا موجب شد تا ایرانخودرو به سود دهی برسد و زیان شرکت سایپا نیز کاسته شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار است به زودی و بابت دومین استیضاح خود ظرف کمتر از هفت ماه گذشته، راهی مجلس شورای اسلامی شود ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه امکان تغییر خودرو انتخابی برای نوبت های سال 1403 از فردا فراهم می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
2 برابر شدن تحویل خودرو در هفته جاری از یک سو و محدودیت ناوگان حمل ونقل از سوی دیگر، خودروسازان را مجبور کرده تا از مشتریان خود بخواهند با مراجعه حضوری به کارخانجات ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
با وجود آنکه کماکان قیمت خودرو در بازار بالا است و منطقی نیست، اما به گفته کارشناسان و فعالان صنعت خودرو، با اجرای طرح یک پارچه و شروع عرضه خودرو، قیمت ها در بازار کاهشی خواهد شد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و سرمایه گذاری شهر فرودگاهی امام خمینی با اعلام شرایط پذیرش و قیمت پارکینگ های این فرودگاه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی شورای رقابت، با توجه به سهم اسنپ و تپسی از بازار تاکسی های اینترنتی، شورا به نرخ گذاری کرایه و کمیسیون این تاکسی ها ورود می کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز؛، بهمن موتور تازه ترین سواری سدان خود را به باغ کتاب برد. سواری ریسپکت به مدت سه ماه در مجموعه باغ کتاب در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۹۲ سایت دیگر  
دو خودروساز بزرگ کشور از صبح دوشنبه بزرگترین عرضه هفتگی خود را آغاز می کنند و قرار است تا پایان هفته بالغ بر 50 هزار خودرو به مشتریان تحویل داده شود که رکورد جدیدی محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۸۹ سایت دیگر  
متقاضیان خرید خودرو می توانند 5 اردیبهشت با مراجعه به سایت سامانه فروش یکپارچه به نشانی www.esalecar.ir نوع و زمان تحویل خودرو را انجام دهند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
شامخ اسفندماه گروه خودرو نمایانگر افزایش بدبینی خودروسازان نسبت به وضع تولید است. نکته قابل توجه در شامخ اسفند، ناامیدی عمیق زنجیره تولید خودرو از آینده است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : سه خودروساز بزرگ کشور در سال 1401 بیش از یک میلیون و 100 هزار دستگاه انواع محصول را به فروش رساندند تا در مقایسه با سال 1400 رشد قابل توجهی را در کارنامه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز دوچرخه سواری، شرکت پرشیاخودرو از میان افرادی که تاکنون دوچرخه ب ام و خریداری کرده اند و همچنین متقاضیانی....
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آریزو 5 اسپرت به عنوان خودرو جدید ام وی ام به زودی به بازار ایران معرفی خواهد شد.....
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت طی نامه ای به شرکت های خودروسازی آرین پارس موتور، ایلیا، بهمن موتور، کرمان موتور، مدیران خودرو، فردا موتور ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۱۰۲ سایت دیگر  
وزارت صمت در اطلاعیه ای اعلام کرد: از حدود پنجاه محصول مختلف عرضه شده، تنها در پنج محصول پرتقاضا (با تیپ بندی های مختلف) اعلام نتایج به سال 1403 موکول شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر صمت درباره قیمت خودرو تحویلی در سال1403، گفت: طبیعتاً تحویل خودرو با قیمت روز است اما کسانی که خودروی خود را تغییر دهند، امسال تحویل می گیرند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان طی نامه ای به خودروسازان بر اصلاح شرایط ارائه سرویس اولیه در دوران گارانتی تاکید کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ارقام افزایش کرایه های تاکسی، مترو و اتوبوس برای سال 1402 را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز؛ ناوگان تجاری ایران فرسوده و مستهلک شده و چنانچه سیاستگذاران اقدام موثری برای نوسازی بخش باری انجام ندهند، پیامدهای اقتصادی و اجتماعی این مساله پیچیده تر خواهد شد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۹۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: سه شنبه پنجم اردیبهشت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای متقاضیانی که نوبت تحویل خودروی آنها سال 1403 اعلام شده است باز می شود تا در صورت تمایل خودرو دیگری را انتخاب کنند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
شورای رقابت در نامه ای خطاب به سازمان حمایت و همچنین وزارت صمت بر این نکته تاکید کرد که افزایش قیمت محصولات مغایر با فرمول شورا مجاز نیست.
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت سوخت آزاد جایگاه داران بسته به فروش و مراجعه خودرو به جایگاه های عرضه سوخت در اختیار مالکان قرار گرفته است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز؛ مدیرعامل کرمان موتور با اشاره به شروع عرضه محصولات از روز گذشته به پذیرفته شدگان سامانه یکپارچه با قیمت بهمن ماه 1401 عنوان کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
با اعلام وصول استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا فاطمی امین باید به زودی راهی بهارستان شود تا پاسخگوی پرسش های نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : یک روز پس از اعلام وصول طرح استیضاح وزیر صمت، این وزارتخانه لایحه دوفوریتی واردات خودروهای کارکرده را تقدیم دولت کرد؛ لایحه ای که طبق آن ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۹۹ سایت دیگر  
وزیر صمت، لایحه دوفوریتی واردات خودروی کارکرده را جهت طی تشریفات قانونی به هیات دولت ارسال کرد که در صورت تصویب مراجع ذیربط، واردات خودروی دست دوم به کشور آزاد خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز؛ هم زمان با اعلام اسامی پذیرفته شدگان سامانه فروش یکپارچه خودرو، قیمت مصوب محصولات کرمان موتور اعلام شد. ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز؛ برند ZF از غول های جهانی در خودروسازی با فروش حدود 38.3 میلیارد یورو در سال 2021 توانسته سهم بزرگی از بازار خودرو ایفا کند ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای رقابت گفت: امروز جلسه شورای رقابت در خصوص قیمت خودرو های مونتاژی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۱۷ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در پی انتشار اخبار ضد و نقیض در فضای مجازی در خصوص محدودیت های اعمال شده در کارت های اضطراری جایگاه های عرضه سوخت، اطلاعیه ای صادر کرد .
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس انجمن قطعه سازان اینکه ما کل ظرفیت و تمرکز را بر روی عرضه خودروهای جدید قرار دهیم و از بازار آزاد غافل شویم، نشان از آن دارد که ما هسته اصلی بازار خودرو را فراموش کرده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : مرور آمار 12ساله تولید خودرو در کشور نشان می دهد در این مدت بیشترین تیراژ مربوط به سال 1390 بوده و کمترین رقم نیز در سال 97 ثبت شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو، گفت: اگر عرضه خودروهای ثبت نامی در طرح یکپارچه خودرو از هفته آینده آغاز شود ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت در قالب طرح تحول خودرو، به برنامه های این وزارتخانه برای خودروسازی کشور تا پایان کار دولت سیزدهم پرداخته و در آن از سه گام اساسی در این صنعت تا سال 1404 رونمایی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز؛ به استحضار می رساند کلیه متقاضیان واجد شرایط محصولات کرمان موتور که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو پذیرفته شده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ملاک تعیین قیمت کارخانه ای خودروهای داخلی در حالی فعلا مبتنی بر دستورالعمل شورای رقابت است که وزارت صنعت ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تعریف ساز و کارهای عملی برای برون رفت از وضعیت فعلی و قیمت های نجومی خودرو که صدای مردم را درآورده، مدنظر قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضع بازار خودرو، این پرسش را طرح کرد که تا چه زمانی می خواهیم به بهانه تولید خودرو ملی ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: امسال 99 محصول جدید عرضه می شودکه یکی از این محصولات ساندرو ایرانی خواهد بود، اما البته نام آن هنوز مشخص نشده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مگاموتور گفت: گفت:تولیدات جدید مگاموتور با مصرف سوخت به مراتب پایین تر و منطبق بر استاندارد های سازمان ملی خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: خودروی ساندروی ایرانی در روسیه با نام کادیلا تولید خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
جزئیات ثبت نام خودرو ایثارگران و جانبازان اعلام شد
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر هوشمند سامانه کارت سوخت گفت: در حال حاضر کمبودی در کارت سوخت جایگاه ها وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای رقابت اظهار داشت: شورای رقابت عرضه خودرو در بورس را با اعلام رسمی متوقف کرد و به صورت رسمی نامه نگاری با بورس کالا انجام شد، تاریخ آن مشخص است، منتشر شده و چیز پنهانی نبوده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
کلیه خودروهای شرکت کرمان موتور در طرح اخیر سامانه یکپارچه، از خرداد لغایت شهریور ماه، حداکثر طی 90 روز کاری تحویل می گردد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: چطور می شود قیمت خودرویی مثل پراید در کمتر از دو ماه به 350 تا 400 میلیون برسد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نباید فراموش کرد، مجلس در قانون ساماندهی صنعت خودرو، بستر واردات خودرو را فراهم کرده است، بنابراین وزارت صنعت ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۸۰ سایت دیگر  
به تازگی رئیس صنف جایگاهداران کشور از جمع آوری کارت های آزاد جایگاه های سوخت خبر داد، موضوعی که لزوم توجه به دریافت کارت سوخت شخصی را بیشتر می کند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت در نامه به مدیران کل استانی، خواستار تشدید بازرسی و نظارت در بازار خودرو شد.
مشاهده نتایج بیشتر...