دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۹May 2021 17
جستجوی پیشرفته

پول نیوز (poolnews.ir)

پول نیوز 29 اسفند 1393 پول نیوز 29 اسفند 1394 پول نیوز 1 فروردین 1395 پول نیوز 1 فروردین 1396 پول نیوز 28 اسفند 1397 پول نیوز 29 اسفند 1398 پول نیوز 30 اسفند 1399 پول نیوز 31 فروردین 1400 پول نیوز 1 اردیبهشت 1400 پول نیوز 2 اردیبهشت 1400 پول نیوز 3 اردیبهشت 1400 پول نیوز 4 اردیبهشت 1400 پول نیوز 5 اردیبهشت 1400 پول نیوز 6 اردیبهشت 1400 پول نیوز 7 اردیبهشت 1400 پول نیوز 8 اردیبهشت 1400 پول نیوز 9 اردیبهشت 1400 پول نیوز 10 اردیبهشت 1400 پول نیوز 11 اردیبهشت 1400 پول نیوز 12 اردیبهشت 1400 پول نیوز 13 اردیبهشت 1400 پول نیوز 14 اردیبهشت 1400 پول نیوز 15 اردیبهشت 1400 پول نیوز 16 اردیبهشت 1400 پول نیوز 17 اردیبهشت 1400 پول نیوز 18 اردیبهشت 1400 پول نیوز 19 اردیبهشت 1400 پول نیوز 20 اردیبهشت 1400 پول نیوز 21 اردیبهشت 1400 پول نیوز 22 اردیبهشت 1400 پول نیوز 23 اردیبهشت 1400 پول نیوز 24 اردیبهشت 1400 پول نیوز 25 اردیبهشت 1400 پول نیوز 26 اردیبهشت 1400 پول نیوز 27 اردیبهشت 1400 
  ۱ دقیقه پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
حدود 838 میلیارد و 700 میلیون ریال سفته و برات در سال 99 در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با سال قبل 29.3 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس تاکید کرد: سیاست گذاری ها و مقررات گذاری ها بر ارزش دارایی های مردم تاثیرگذار است و قانون گذار نباید بدون توجه به منافع سهامداران خرد تصمیم گیری کند.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با صدرو پیامی؛ 27 اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.64 درصد افزایش به 1855 دلار و 22 سنت رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در معاملات امروز قیمت تمام نماد های گروه خودرو و ساخت قطعات همچون خودرو، خساپا، خگستر، خبهمن و خزامیا کاهش یافت.
  ۱ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
بانک مسکن اعلام کرد که تسهیلات بدون سپرده بانک مسکن تا پایان تیر 1400 تمدید شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حذف بیمه نامه های کاغذی در دهه های گذشته چیزی شبیه رویایی دست نیافتنی بود چرا که صنعت بیمه در افکار عمومی تنها با محصولات کاغذی، تعریف می شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
آینده نگری در روابط عمومی به معنی بررسی و پیش بینی بحران ها و چالش های مشابه بحران شیوع ویروس کرونا است که صنعت بیمه را در سطوح ملی و بین المللی تهدید می کنند و ارائه هشدارهای لازم برای مواجهه مناسب ...
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
محمد احمدی آذر رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک تجارت در پیامی، فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری با حمایت از حضور عراق به عنوان کشور مهم اتحادیه عرب در تعاملات منطقه ای، از نقش مثبت بغداد در میانجی گری به منظور حل اختلافات میان کشورهای منطقه استقبال کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جامع ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام اس سی آی بدون سهام ژاپن 0.26 درصد رشد کرد در حالی که نیکی ژاپن 0.60 درصد از ارزش خود را از دست داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار از دیروز تا امروز 27 اردیبهشت 1400 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 14 هزار و 319 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه موضوعی به نام توافق اولیه در مذاکرات هسته ای وجود ندارد، گفت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اطلاعات منتشر شده توسط اداره آمار ملی چین در روز دوشنبه نشان می دهد که تولیدات صنعتی این کشور در ماه آوریل 9.8 درصد رشد نسبت به یک سال قبل نشان می دهد که کندتر از افزایش 14.1 درصدی در ماه مارس است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بعد از عرضه اولیه فگستر در چهارشنبه هفته گذشته، حالا عرضه اولیه دیگری در چهارشنبه هفته جاری انجام خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چند روزیست که فضای مجازی از واردات و تزریق واکسن کرونا برای گردشگران یک منطقه خبر می دهد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد، در رتبه بندی سال 2021 موسسه Banker، در جایگاه دویست و نودمین بانک جهان قرار گرفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 5 سنت کاهش به 68 دلار و 66 سنت رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی به عنوان اولین بانک ایرانی موفق به پیاده سازی جدیدترین سرویس سوییفت تحت عنوان Universal payment confirmations : The Basic Tracker شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نوروزی سهم وام های ساخت مسکن از کل تسهیلات بانکی در سال گذشته را یک درصد عنوان و اظهار کرد: وام های ساخت را باید به متقاضیان واقعی آن شامل خانه اولی ها و خانواده های فاقد مسکن پرداخت کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان با اشاره به برنامه ریزی هیات مدیره برای افزایش سرمایه 8 هزار میلیارد تومانی به منظور افزایش قدرت اعتباری و اعطای تسهیلات ...
  ۵ ساعت پیش   + ۹۸ سایت دیگر  
وزیر نفت با تکذیب گرانی بنزین گفت: شایعات گرانی بنزین دروغ و جنگ روانی پیش از انتخابات است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پایان موجودی واکسن کرونا در استان خوزستان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روز ارتباطات برای همه فعالان میدان ارتباطات در همه گوشه ها و دستگاه های آن خجسته و گرامی باد!
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر، با ارسال لوح سپاسی، از مدیرعامل بانک ملت قدردانی کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر انتخابات به سمت تخریب رقابتی برود، اثر بسیار منفی بر بازار خواهد گذاشت. چرا که افشاگری ها به گونه ای می شود که خیلی ها از اصلاح پذیری ساختار ناامید می شوند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در عمل به مسئولیت اجتماعی در راستای ساخت واکسن ویروس کرونا در کشور با سرمایه گذاری، تخصیص اعتبارات و ارائه تسهیلات مورد نیاز به شرکت های دانش بنیان در حوزه بهداشت و درمان و سلامت محور ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ذغالسنگ نگین طبس در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، افزایش 312 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 289 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تولید 98٫6 کیلوگرم شمش طلای 24 عیار با خلوص 997 در نخستین ماه سال 1400 در شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران صورت گرفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرایطی ایجاد شده است که همه سهام را می فروشند و به بازار رمزارزی ورود می کنند که بانک مرکزی خرید و فروش را ممنوع کرده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، به ازای هر سهم خود 80 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش 67 درصدی در زیان مشاهده می شود ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: اتصال بیمارستان های دانشگاهی به سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی از طریق نرم افزار واسط (API) گام بسیار مهم و کلیدی در پیشبرد این طرح است که با هماهنگی وزارت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که نرخ 22 ارز افزایشی، 17 نرخ کاهشی و هفت نرخ نیز نسبت به روز کاری گذشته ثابت ماند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مسئولیت های اجتماعی سازمانی، روابط کلی سازمان با تمامی ذینفعان از جمله مشتریان، کارکنان، افراد جامعه، سهامداران و سرمایه گذاران، دولت و رقبا می باشد که انعکاس دهنده رفتار سازمان ها در قبال جامعه ...
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بررسی وضعیت 30 سال اخیر شاخص کل بورس تهران نشان می دهد شاخص کل بورس در چندین مقطع ریزش شدید یا سقوط سنگینی داشته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته ارزش بیت کوین با ریزش 4.87 درصدی به رقم 45 هزار و 383 دلار رسید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون از تامین مالی طرحهای مهم عمرانی استان لرستان به میزان 2150 میلیارد ریال توسط این بانک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصاد انگلیس در سه ماهه منتهی به مارس به میزان 1.5 درصد کوچک شده است که این عملکرد 0.4 درصد کمتر از رشد ثبت شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته علاوه بر شاخص کل بورس، شاخص هم وزن نیز نزول کرد. پیش بینی بورس دوشنبه 27 اردبیهشت نشان می دهد چشم انداز صعودی نیست.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس بومی سازی مواد، قطعات و تجهیزات شرکت فولاد مبارکه گفت: حدود سه دهه است که شرکت فولاد مبارکه در بومی سازی قطعات و تجهیزات ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران گفت: 62 درصد مردمی که رمز ارز خریداری کرده اند ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون، به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، پیامی صادر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری در ایران فی نفسه هیچ تاثیری بر بازار طلا و سکه ندارد، گفت: مسائل سیاسی می تواند روی قیمت ارز تاثیرگذار باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (یکشنبه، 26 اردیبهشت ماه) 791 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 188 هزار واحد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
تجدید علاقه به طلا پس از انتشار آماری روی داد که نشان داد شاخص قیمت مصرفی آمریکا در آوریل بر مبنای سالانه 4.2 درصد افزایش داشت که بزرگترین رشد در 13 سال گذشته بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه با بیان اینکه تصمیمات خلق الساعه نباید به نقدشوندگی بازار لطمه وارد آورند، گفت: قیمت سهام شرکت های صادراتی روند رو به رشدی خواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری ساختار اقتصاد دولتی برای اداره مناطق آزاد را آسیب زا توصیف کرد و گفت: توسعه اقتصادی مناطق آزاد بایستی با تشویق و ایجاد امنیت اقتصادی برای بخش خصوصی انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
هومن عمیدی، کارشناس بازار سرمایه گفت: انتظار می رود تا مشخص شدن نتیجه انتخابات بازار روند مثبتی را داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
قیمت هر تن شکر وارداتی تحویل ایران از 300 دلار به 440 تا 450 دلار افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با انتقاد از عدم همکاری شبکه بانکی برای کمک به بورس گفت: بانک ها از وضعیت بورس خبر داشتند و با خروج از این سیستم، وضعیت فعلی را رقم زدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه طبق تخمین های جهانی 15 هزار مگاوات برق از سوی ماینرها مصرف می شود، گفت: 8 تا 10 درصد این میزان مربوط به ایران است که 1500 مگاوات را شامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار طی نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی راهکار هایی درمورد برون رفت از شرایط فعلی بازار سرمایه ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: در سال 1400 دولت برای تامین مالی اقدام به فروش اوراق بدهی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
متوسط نرخ تورم بزرگ ترین اقتصاد جهان در 12 ماه منتهی به آوریل با 1.6 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه منتهی به ماه قبل به سطح 4.2 درصد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مؤسسه پلتس اعلام کرد: رشد تقاضای نفت هند در سال 2021 را حدود 350 هزار بشکه در روز پیش بینی کرد، این در حالی است که پیش از این و در ماه فوریه این رقم 485 هزار بشکه در روز اعلام شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۲    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با متقارن شدن دامنه نوسان معادلات در نماد های متوسط و کوچک بازار روان تر خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس خانه معدن ایران گفت: از بین معادن یاد شده اگر حتی یک هزار معدن را بتوانیم فعال کنیم و هر معدن در زنجیره نخست خود دست کم به طور مستقیم 30 نفر را مشغول به کار کند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: برای نامزدهای تایید صلاحیت شده، بسته های انتخاباتی درنظر گرفته ایم که جزییات آن را اعلام خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مجموع گردش مالی اوراق قرضه خرید و فروش شده توسط اتباع و شرکت های خارجی در دوازده ماه متهی به بیش از نیم تریلیون دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ساخت بزرگ ترین سالن کنسرت کشور درکیش با اعتبار 430 میلیارد تومان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
داده ها نشان می دهد که با وجود همه گیری کرونا، مجموع سرمایه گذاری خارجی مستقیم جذب شده در امارات در سال 2020 به 19.88 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۲۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز معادل ریالی ناشی از فروش 50 میلیون دلار از منابع ارزی حساب صندوق توسعه ملی را به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس درخواست عده ای از نمایندگان به منظور بررسی اولویت دار طرح اداره بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را بررسی کرده و در نهایت با آن موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی ارتباطات و به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و تعامل مثبت و سازنده با مشتریان، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در گفت و گوی تلفنی به سوالات مشتریان پاسخ می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 با افت 789 واحدی به یک میلیون و 188 هزار و 805 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک در تامین مالی طرح های اشتغال زا، به امضای مدیرعامل بانک اقتصادنوین و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سیستان و بلوچستان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس اعلام کرد: به تازگی رکورد 75 ساله تورم در ایران شکسته شد؛ اگر غیر از این است، بانک مرکزی گزارش فروردین 1400 را منتشر کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش محصول سیمان شرکت سیمان فارس در بازار اصلی این بورس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت، در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک دی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و تسهیل ارتباط بین بازار کار و مراکز علمی و دانشگاهی، اولویت های پژوهشی سال 1400 خود را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
تخصیص مبلغ 300 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع بیمه پارسیان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۱۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور نحوه اجرای افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1400 را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
زنجیره بی تدبیری و سوءمدیریت دولتی ها همچنان ادامه دارد و این بار به نان هم رسید و این روزها شاهد افزایش خودسرانه قیمت نان در کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ابررایانه سیمرغ با ظرفیت یک میلیارد عملیات ممیز شناور 64 بیتی در ثانیه امروز در دانشگاه امیرکبیر افتتاح و رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به فعالان و دست اندرکاران این حوزه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ اهدای عضو، کارکنان بانک کارآفرین در پویش کشوری "ایران، دیار نفس" مشارکت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به سهم بسیار پایین نوآوری در صنعت ساخت و ساز، گفت: بانک مسکن و مسکن تک قصد دارند با سایر ارکان حوزه ساخت و ساز در کشور از جمله شرکت های فعال بانک در این حوزه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معامله گران امروز بیش از 3.9 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب 404 هزار نوبت معامله و به ارزش 3 هزار و 894 میلیارد تومان داد و ستد کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شیبا ارز دیجیتالی هست که با نام قاتل معروف شد. معامله گران چینی از شیبا کوین به عنوان از بین برنده دوج کوین نام می برند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ارزش دلار در معاملات امروز با 0.16 درصد کاهش نسبت به روز گذشته در سطح 90.287 واحد بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بیمه آسیا خسارت زلزله زدگان منطقه بندر گناوه را در کمتر از دوهفته پرداخت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
در بخشی از مصوبه 7+ 3 که اخیرا به تصویب رسیده بندی قرار دارد که باعث ایجاد نگرانی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
در زمستان 99، در هر 1 دقیقه و 23 ثانیه یک گروه جدید در اپلیکیشن بله تشکیل شد و کاربران در روزهای کرونایی، دورهمی های خود را از این طریق برپا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته ارزش بیت کوین با ریزش 6.44 درصدی به کانال 47 هزار و 724 دلاری سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سیمان بجنورد تقسیم مبلغ 3 هزار و 266 ریال سود خالص هر سهم و 3 هزار و 150 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، افزایش 543 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 437 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سامانه نیما دیروز مورخ 25 اردیبهشت ماه شاهد عرضه حدود 322 میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
خوش بینی به بازار سهام نسبت به روز های گذشته افزایش یافته است، با این وجود به نظر می رسد ترس نیز به طور کامل از این تقاضا رخت برنبسته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۹۰ سایت دیگر  
طبق نامه ارسالی یکی از شرکت های بزرگ تولید روغن، قیمت انواع روغن مایع 35 درصد و روغن جامد 30 درصد گران خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های فولاد امیر کبیر کاشان، معدنی و صنعتی گل گهر و معدنی و صنعتی چادرملو در بورس و معامله گران شرکت های نفت ایرانول ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در روز رشد 5523 واحدی شاخص، بانک بورسی، دو پتروشیمی، دو زیرمجموعه ایران خودرو و سایپا به همراه 10 نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نادی قمی گفت: عملکرد بورس متاثر از پارامتر های کلان اقتصادی و غیراقتصادی است همچنین متعدد بودن عوامل موثر بر بازار های سرمایه و ناشناخته بودن آنها، موجب کاهش اطمینان در زمینه سرمایه گذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حذف دلالان در تهیه و توزیع مواد اولیه، برخورد قاطع با قاچاق کالا از مبدا، حمایت واقعی و رفع مانع هایی که خودتحریمی ها را به وجود آورده مساله مهمی است
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات روز شنبه صف های خرید پایانی بازار رشد چشمگیری داشت، اما ارزش معاملات سهام کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر واحد توسعه کسب و کار دیجیتال شرکت بیمه رازی از ایجاد امکان بارگذاری آنلاین مدارک مرتبط با بیمه درمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری بیمه گذاران این رشته برای دریافت خسارت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
جعفر آهنگران توسعه اقتصاد دریا محور و صنعت گردشگری با نگاه ملی و فراملی را برنامه های محوری سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
همه شاخص های مهم بورسی جهانی به طور قابل توجهی صعود کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس آژانس منابع معدنی روسیه گفت کشورش برای 58 سال ذخایر نفتی دارد و پیشرفت فناوری این تاریخ را مدام به عقب می اندارد.
مشاهده نتایج بیشتر...