شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۴:۳۶Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

پول پرس (poolpress.ir)

پول پرس 29 اسفند 1394 پول پرس 30 اسفند 1395 پول پرس 23 دی 1396 پول پرس 29 اسفند 1397 پول پرس 23 آبان 1398 پول پرس 28 اسفند 1399 پول پرس 28 اسفند 1400 پول پرس 31 فروردین 1401 پول پرس 31 اردیبهشت 1401 پول پرس 2 خرداد 1401 پول پرس 1 تیر 1401 پول پرس 1 مرداد 1401 پول پرس 2 مرداد 1401 پول پرس 3 مرداد 1401 پول پرس 4 مرداد 1401 پول پرس 5 مرداد 1401 پول پرس 6 مرداد 1401 پول پرس 7 مرداد 1401 پول پرس 8 مرداد 1401 پول پرس 9 مرداد 1401 پول پرس 10 مرداد 1401 پول پرس 11 مرداد 1401 پول پرس 12 مرداد 1401 پول پرس 13 مرداد 1401 پول پرس 15 مرداد 1401 پول پرس 18 مرداد 1401 پول پرس 19 مرداد 1401 پول پرس 20 مرداد 1401 
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
برای اولین بار در ایران، دانشگاه خاتم با همکاری شرکت های گروه فناپ، یک سفر 4 ساله ویژه را با ماهیت تحصیلی-کاری برای دانشجویان این رشته کامپیوتر طراحی کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری نشست های علمی و تخصصی بانکداری اسلامی در بانک ملی ایران، موضوع پیاده سازی بانکداری اسلامی و توسعه محصولات اسلامی در کشور مالزی محور اصلی دومین نشست از این جلسات بود که با حضور مدیران ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
از سوی رئیس کل بیمه مرکزی، احکام اعضای شورای سیاست گذاری بیست و نهمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان “توسعه دانش بنیان صنعت بیمه” صادر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان تامین اجتماعی در نشست هفته گذشته کمیسیون اجتماعی قول داد که تا ماه آینده افزایش 38درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به همراه مبلغ 550 هزار تومان اجرا خواهند کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست با مدیران و رؤسای مجتمع صنعتی این شرکت با اشاره به نقش سرمایۀ انسانی به ویژه کارگران در تولید و اقتصاد ملی گفت: نیروی انسانی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بیمه آسیا برای شانزدهمین سال متوالی خبرنگاران حوزه بیمه رسانه های جمعی کشور را تحت پوشش بیمه حوادث گروهی قرار داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یعقوب رشنوادی، مدیرعامل بیمه سرمد به عنوان نماینده سندیکای بیمه گران ایران، عضو شورای سیاستگذاری بیست و نهمین همایش ملی بیمه و توسعه شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
با توافق بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی، انواع اوراق بهادار منتشره توسط بانک ها معاف از مالیات شد که بخشنامه آن هفته آینده ابلاغ می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرضا قیطاسی مدیرعامل بانک دی در پیامی با تبریک 17 مرداد- روز خبرنگار – با قدردانی از تلاش اهالی رسانه، برای جامعه رسانه ای کشور در مسیر روشنگری و اطلاع رسانی آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه ایران استان البرز اعلام کرد: در راستای خدمت رسانی به سیل زدگان روستاهای ناریان و دیزان در شهرستان طالقان استان البرز، طی سه روز متوالی با حضور در محل حادثه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران است که نقش تعیین کننده ای در راستای توسعه اقتصادی و اشتغالزایی کشور بر عهده دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۴۴ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی از اتصال تمامی کارت خوان ها و درگاه های پرداخت اینترنتی فعال در شبکه پرداخت کشور به پرونده مالیاتی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
پس از تقریبا دو سال وقفه برای حضور زائران ایرانی در پیاده روی اربعین به دلیل کرونا، در شرایطی که امسال تاکنون بیش از یک میلیون نفر برای حضور در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
نام بیمه تجارت نو در میان شرکت های راه یافته به مسابقه بین المللی دیجیتال اینشورر(Digital Insurer) می درخشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سوالات متداول در زمینه نحوه وصول چک براساس قانون جدید، برگشت چک و محرومیت های ناشی از آن از جمله مسدودسازی حساب صادرکنندگان چک برگشتی منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در بازار ارز آرامش خوبی برقرار است، گفت: در چهار ماهه امسال حدود 80 درصد رشد تأمین ارز در سامانه نیما داشتیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۷۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی، در یک ماه و نیم گذشته 13 هزار میلیارد ریال وام ودیعه مسکن و از ابتدای سال تا امروز 96 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه فرزندآوری و 470 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران از آمادگی این بانک برای توسعه همکاری با شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز (چهارشنبه، 19 مردادماه) با سه هزار و 473واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 448 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فردا مراسم تحویل زمین به یکی از کارگزاری های نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت؛ همچنین به زودی تصمیم داریم علاوه بر شهرهای قبلی در پیشوا و قرچک نیز به صورت خودمالک ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور در بانک اقتصادنوین 404 درصد رشد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۵۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بانک کارآفرین و دانشگاه تهران با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و با محوریت شرکت عصر امین کارآفرین و دانشکده تجارت و مالیه منعقد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سپ با سهم 20.26 درصدی از کل تراکنش های صنعت پرداخت تیرماه، همچنان در رتبه نخست کشور قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای همکاری های بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز توسعه می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از اجرای طرح اعطای وام با کارمزد صفر درصد خبر داد و گفت: در نظر داریم در 6ماهه دوم سال برای توسعه بانکداری اسلامی طرح اعطای وام تا سقف 10 میلیون تومان با کارمزد صفر ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان به عنوان بزرگترین میعادگاه عزاداری جهان تشیع در هشتم محرم با نام یوم العباس، میزبان صدها هزار عزادار از نقاط مختلف کشور و جهان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۶۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک سپه با کسب سهم از کل 33٫7 درصد از پرداخت تسهیلات بدون ضامن در کشور، رتبه نخست نظام بانکی را کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حمید یادروج دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع نساجی و دانش آموخته کارگردانی سینما به سمت مدیر روابط عمومی بانک ملت منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه ضمن تشریح آخرین وضعیت تزریق منابع از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه بر این موضوع تاکید کرد که یک ریال از منابع صندوق تثبیت از بازار سهام خارج نشده ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در 4 ماهه نخست سال 1401 بیش از 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات کشت گلخانه ای پرداخت کرده که نسبت به همین مقطع در سال گذشته بیش از 100 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
موکب خدمت رسانی بانک ملی به عزاداران حسینی و زائران و مجاوران حریم حرم رضوی، به یاد شهدای این اداره امور شعب در محل خیابان امام خمینی (ره) مشهد، از شب هشتم محرم الحرام بر پا شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت بیمه رازی طی احکامی از سوی علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
در همکاری مشترک بانک ملی ایران و آستان قدس رضوی، به زودی کیوسک های جدیدی با هدف تسهیل در پرداخت نذورات زائران راه اندازی خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۷۲ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان امور مالیاتی، نرخ مالیات درآمد بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا پنج سال از زمان صدور پروانه بر اساس قانون مالیات های مستقیم صفر درصد خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
صالح آبادی، رییس کل بانک مرکزی در پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، از تلاش های فعالان این عرصه قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز (سه شنبه، 18 مردادماه) با سه هزار و 19 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 451 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سید سعید شمسی نژاد گفت: تلاش ما بر این است در نیمه دوم سال وام های 10 و 20 میلیون تومانی را بدون کارمزد ارائه کرده و بیش از پیش بانکداری اسلامی را رعایت کنیم که این موجب رونق و کاهش هزینه های مردم و ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
هفدهم مرداد، روز خبرنگار که در تلاقی با عاشورای حسینی 1444 برای طلایه داران عرصه اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و روایت گریِ حوادث و رخدادها الهام بخش است را گرامی می دارم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
در نهمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، بیمه پارسیان پس از اعلام آرای مردمی به عنوان یکی از برندهای محبوب از دیدگاه مشتریان معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۵۹ سایت دیگر  
از ابتدای راه اندازی اوراق گام (بهمن ماه سال 1399) تا این تاریخ، در مجموع 164 هزار میلیارد ریال اوراق گام توسط بانک های عامل صادر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
امروزه با توسعه ابزار های ارتباط جمعی و تأثیر و تاثر اخبار و رویدادهای جاری در زندگی فردی و اجتماعی همه جوامع ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی این هفته با موضع توافق بازخرید به اجرای عملیات بازار باز پرداخت و برای خرید 699.8 هزار میلیارد ریال اقدام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
“پی پاد” (کیف پول همراه بانک پاسارگاد) با حضور رقبای قدرتمند و باسابقه در گروه نرم افزارهای پرداخت نهمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: مردم می توانند با سفته الکترونیکی از طریق اپلیکیشن، وام دریافت کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم نکوداشت روز خبرنگار به همت گروه مالی سامان و با میزبانی بانک سامان، بیمه سامان، سپ و سامانتل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
پس از اقدامات دولت سیزدهم در راستای خروج صنایع از نظام قیمت گذاری دستوری که از سال گذشته با ورود کل سیمان به بورس کالا و نیز عرضه زنجیره تولید فولاد به این بازار اجرایی شد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک سامان با تخصیص اعتبار از محل فعالیت های خیریه خود در ساخت و تکمیل منازل زلزله زدگان سی سخت مشارکت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
پس از تاکید داود قاسم پور سرپرست مدیر عامل شرکت بیمه ملت، و دستور معاون فنی مبنی بر رسیدگی فوری به خسارت های وارده ناشی از سیل های اخیر بیمه گزاران شرکت بیمه ملت و پس از اخذ گزارش های میدانی و ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
سرانجام پس از ماه ها انتظار و با پیگیری های وزیر امور اقتصادی و دارایی و همراهی سازمان امور مالیاتی، بخشنامه معافیت مالیاتی گواهی سپرده کالایی براساس قانون بودجه 1401 توسط رییس کل سازمان امور مالیاتی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی بر لزوم اخذ گواهینامه های حرفه ای برای رسیدگی به درخواست های بررسی صلاحیت حرفه ای داوطلبان پیشنهادی برای تصدی سمت مدیریتی در بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست علمی با موضوع بانکداری اسلامی و توسعه محصول به همت مرکز مطالعات اقتصادی و بانکداری اسلامی بانک ملی در روز چهارشنبه 19 مردادماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام بانک ایران زمین برای ششمین سال اقدام به برگزاری سوگواره فرهنگی و هنری تحت عنوان محرم ایران زمین در قاب تصویر با موضوع آیین محرم کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران درباره تعیین حدود ارایه خدمات بانکی و نحوه کارسازی تراکنش های حساب افراد زیر 7 سال بر اساس دستورالعمل اداره مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بانک مرکزی اطلاع رسانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
در تیرماه سال جاری بیش از 230 هزار نفر در سامانه سجام ثبت نام کردند که تهرانی ها با بیش از 48 هزار ثبت نام، در صدر این لیست قرار گرفته اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات احداث و نوسازی مسکن موضوع قانون جهش تولید مسکن مصوب سال 1400 را به بانک های عامل ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
استقبال مشتریان و اصناف از جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف، تعداد جوایز کمک هزینه سفر هیجان انگیز این جشنواره را از 3 به 10 جایزه افزایش داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
پاکت های نخستین مرحله مزایده املاک مازاد بانک دی در سال 1401 بازگشایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر امور املاک و مستغلات بانک شهر از آغاز فروش املاک تجاری، اداری، خدماتی و مسکونی این بانک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی گفت: همان طور که کار جهادی به برگزاری دو مجمع مهم و سخت اما شیرین و موفق طی 50 روز انجامید، ادامه مسیر بانک نیز با همین روحیه و تلاش شبانه روزی به کاهش زیان انباشته ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 11 هزار و 563 واحد همراه شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک از تجارت غیرنفتی 11 میلیون تنی کشور به ارزش 9میلیارد دلار در تیرماه خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 19 درصدی همراه بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
نخستین همایش معاونت حقوقی بانک سپه در محل همایش های بانک با حضور آیت اله ابراهیمی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل، معاون حقوقی، مدیران، مسئولان و حقوقدانان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک پارسیان برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 صبح روز پنج شنبه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست شورای مدیران بیمه سینا با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت می توانند با ضمانت این سهام وام دریافت کنند. شرایط دریافت و بازپرداخت وام با سهام عدالت چگونه است؟
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
کنفرانس تکنوبلاک منجر به امضای تفاهم نامه ای بین ایران و روسیه در خصوص همکاری در زمینه اقتصاد دیجیتال و بلاکچین شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
احسن الله رادمهر، مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکت های بانک ملت شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تفاهمنامه ساخت پتروپالایشگاه شهید قاسم سلیمانی و پالایشگاه مروارید مکران با مشارکت بانک ملت و چند بانک دیگر به امضا رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد در نهمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، ضمن کسب موفقیت در تمام بخش های نظرسنجی، رتبه نخست بانک محبوب را در گروه “خدمات بانکداری حضوری” از آن خود کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رحیم مصدق که پیش از این سمت معاونت طرح و توسعه بیمه مرکزی را بر عهده داشت بر اساس حکم مجید قاسمی رئیس هیأت مدیره شرکت بیمه پاسارگاد به عنوان مشاور مدیرعامل و عضو شورای فنی این شرکت منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت با اشاره به افزایش قابل توجه سود سهام عدالت گفت: تلاش داریم بازه زمانی توزیع سود را دو یا سه بار در سال کنیم ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۸۶ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی و بر اساس قانون جهش تولید مسکن، بانک ها مکلفند تسهیلات ساخت مسکن را متناسب با پیشرفت ساخت واحدها، به صورت مرحله ای به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
لوگوی جدید بانک قرض الحسنه مهر ایران در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت دوم) بانک سینا ساعت 10 روز پنج شنبه 13مردادماه سال جاری با حضور حداکثری سهامداران و با مجوز بانک مرکزی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در هتل المپیک تهران برگزار ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر بیمه های مسئولیت بیمه رازی از استقبال قابل توجه هیئت های مذهبی از بیمه مسئولیت بیمه رازی مختص ماه های محرم و صفر خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستگاه صلواتی شهدای بانک صادرات ایران همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، در میدان ولیعصر (عج) تهران برای پذیرایی از دسته های عزاداری و رهگذران برپا شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی تبیین و تفهیم استراتژی و اهداف بانک در سالن همایش های اداره امور شعب شمال تهران بانک ملی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
از مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه تجارت نو در سومین اجلاس سراسری تجلیل از مدیران موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم قدردانی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
کاهش هزینه های صدور پروانه، کاهش مالیات بر ساخت و ساز، ایجاد مالیات بر سوداگری، کنترل قیمت نهاده های ساختمانی و ارایه مشوقهایی به سازندگان می تواند روند ساخت و ساز را از حالت نزولی به صعودی برساند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
پس از مخالفت بورسی ها با روند افزایشی سود بین بانکی و رسیدن آن به نرخ 21 درصد، سیاستگذار بر کاهش این نرخ تصمیم گرفت که در حال حاضر نرخ سود در بازار بین بانکی با تداوم روند کاهشی به 20 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۹۸ سایت دیگر  
هموطنان به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن اموال و دارایی های خود، برای انجام امور ارزی و لیزینگ صرفاً به شرکت های صرافی و لیزینگ مجاز مراجعه کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شیری معاون فنی بیمه “ما” اعلام کرد: بیمه گذاران و ذینفعان، خسارت های وارده بر اثر سیل را به شرکت بیمه “ما” اعلام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: خدمات بانکی برای تمامی بازنشستگان کشوری دارای کارت منزلت، سپهرکارت عکس دار و همکاران بازنشسته بانک صادرات ایران با کارت شناسایی در شعب این بانک خارج از نوبت ارائه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با امضای تفاهم نامه ای با بنیاد برکت با تخصیص بیش از 14 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه طرح های اشتغالزایی با اولویت مناطق محروم و حاشیه نشین، فعالیت های خلاق ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در نسخه جدید همراه بام بانک ملی ایران، امکان انتقال پول لحظه ای (پل) از طریق حساب بانکی و شماره شبا برای کاربران در دسترس قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان در امور سهام عدالت در توییتی نوشت: پیش بینی می شود سود نقدی امسال سهام عدالت با رشد بیش از 100 درصدی از 60 هزار میلیارد تومان عبور کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
متقاضیان برای خرید خودروها در بورس کالا ابتدا باید نسبت به دریافت کد معاملات بورس کالا اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل در راستای ترویج سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) در تیرماه 321 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس گمرک پلدشت با ارسال سپاس نامه از خدمات بیمه آسیا قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک کارآفرین به همراه هفت بانک و 2 موسسه اعتباری تفاهمنامه 40 هزار میلیارد تومانی ایجاد اشتغال در سراسر کشور را با بنیاد برکت امضا کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
اگر اربعین امسال در فکر سفر هستید، سامانه اعلام وضعیت اربعین می تواند همانند سال های گذشته بدون نیاز به اینترنت یا سیم کارت عراقی و به صورت کاملا رایگان همسفر شما باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از اختصاص 2.5 هزار میلیارد تومان منابع به صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت سهامی بیمه ایران یکی از سنگین ترین خسارات در حوزه بیمه های کشتی به مبلغ 70 میلیارد ریال را در کوتاهترین زمان پرداخت کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اداره کل امور مالیاتی جنوب شهر تهران، از ارائه خدمات بیمه ای مناسب و شایسته شعبه انقلاب بیمه آسیا در شهر تهران قدردانی و تشکر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، اسناد تفاهم نامه مشارکت و تامین مالی احداث پتروپالایشگاه 300 هزار بشکه ای شهید سلیمانی در بندرعباس و پالایشگاه 300 هزار بشکه ای مروارید مکران در جاسک ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد رشد ماهانه قیمت مسکن در تهران در تیر نسبت به خرداد 2.6 واحد درصد پایین آمده است که بیانگر بازگشت تدریجی آرامش به بازار مسکن پس از اثرات حذف ارز ترجیحی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۷۴ سایت دیگر  
ذینفعان چک می توانند از این پس اعلامیه عدم ثبت برگه چک در سامانه صیاد را در قبال چک های ثبت نشده در این سامانه از شعب بانک ها درخواست کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
با مصوبه کمیته اقدام ارزی، مهلت رفع تعهد ارزی سال 1400 صادرکنندگان تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شد.
مشاهده نتایج بیشتر...