شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۴May 2022 21
جستجوی پیشرفته

قدس آنلاین (qudsonline.ir)

قدس آنلاین 29 اسفند 1393 قدس آنلاین 29 اسفند 1394 قدس آنلاین 30 اسفند 1395 قدس آنلاین 1 فروردین 1396 قدس آنلاین 29 اسفند 1397 قدس آنلاین 29 اسفند 1398 قدس آنلاین 30 اسفند 1399 قدس آنلاین 29 اسفند 1400 قدس آنلاین 31 فروردین 1401 قدس آنلاین 1 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 2 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 3 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 4 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 5 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 6 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 7 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 8 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 9 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 10 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 11 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 12 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 13 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 14 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 15 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 16 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 17 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 18 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 19 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 20 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 21 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 22 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 23 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 24 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 25 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 26 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 27 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 28 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 29 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 30 اردیبهشت 1401 قدس آنلاین 31 اردیبهشت 1401 
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رسانه های بیگانه وابسته به امپراتوری دروغ، پس از چند روز دروغ گویی درباره وقوع آشوب و اغتشاش در شهرهای ایران، از رو رفتند.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سالانه 2 هزار فرد دچار مرگ مغزی بدون اهدای عضو می میرند با این حال حدود 3 هزار نفر از افراد در انتظار پیوند عضو از دست می روند این در حالی است که هر فرد دچار مرگ مغزی 8 عضو قابل اهدا دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نشست مشترک فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل 90 به منظور بررسی مرگ توله یوزپلنگ های ایران با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با کسب هشت شاخص و خلق رکورد جدیدی در میان موزه های کشور، رتبه نخست آیین موزه برتر کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) را کسب کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش قیمت 25 درصدی خواهد داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به تشریح فرآیند برگزاری امتحانات نهایی پرداخت و گفت: با اطمینان خاطر می گوییم لو رفتن سؤالات منتفی است؛ این را می توانیم به خانواده ها قول بدهیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده کل یگان حفاظت میراث فرهنگی از کشف 452 دستگاه فلزیاب در سال 1400 خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که گفته می شود وزارت ورزش و جوانان برای اعزام ورزشکاران به سفرهای برون مرزی به دنبال اخذ سند خانه و دریافت ضمانت است اما سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با انتشار توئیتی ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: اون موقعی که از روحانی حمایت می کردین به فکر عزا گرفتن برای ملت نبودین؟! اجازه بدین باور نکنیم خانم علی دوستی!
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هواپیماهای جنگی ترکیه امروز مناطقی از کردستان عراق را بمباران کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در سال جاری دولت پیش بینی یک میلیون فرصت شغلی دارد که هدف گذاری 31 هزار و 310 شغل برای گلستان شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: پرداخت سود 200 هزار نفر از جاماندگان دریافت سود سهام عدالت امروز آغاز شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید گفت:خاموشی صنایع به ویژه صنایع مادر که خسارت های میلیاردی به همراه داشته است هم برخلاف قانون بوده و هم به تولید داخلی ضربه وارد می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: 90 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار استان تحت پوشش شبکه همراه اول 60 درصد روستاهای بالای 20 خانوار نیز از شبکه ملی ارتباطات و اینترنت برخوردار هستند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کشور و وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تفاهم نامه همکاری امضا کردند. سردار اشتری همچنین از گسترش حمایت های فراجا از یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پس از افزایش جنایت در شهر نیویورک شهردار جدید نیویورک امنیت عمومی را اولویت اصلی خود اعلام کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهدی هاشمی در نامه به همسرش نوشت چون به حقانیت نظام اعتقاد دارم و احکام آن را حق می دانم، جای هیچگونه گله و شکایتی وجود ندارد و آن را یکی از مقدرات الهی می دانم ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، و چهارم خرداد روز دزفول (روزمقاومت و پایداری)گفت:400 برنامه متنوع در این ایام توسط پایگاه های بسیج ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد:امروز در نیمه شمالی استان و از فردا و در آغاز ماه خرداد در تمام نقاط استان شاهد روند کاهشی دما خواهیم بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری کنگره ملی 4000 شهید روحانی با پیام رهبر معظم انقلاب و سخنرانی رییس جمهور در روز چهارشنبه 4 خرداد در شهر مقدس قم خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
دروازه بان ملی پوش کشورمان به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده که در ایران فقط برای این تیم بازی می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از منهدم کردن یک محموله بزرگ از تسلیحات ارائه شده توسط غرب در منطقه شمال غرب اوکراین به دست نیروهای مسلح این کشور خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 در این استان برای شانزدهمین روز متوالی صفر است گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافته اند که گروهی از سلول های ایمنی ممکن است عامل التهاب بدن و پیشروی بیماری قلبی باشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اینستاگرام صفحه سازمان بهزیستی کشور را با نقض علنی آزادی بیان در پی درج خبر دیدار هیئت لبنانی با رئیس سازمان بهزیستی کشور مسدود کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت سیاستگذاری جدی را برای مدیریت پسماندها به ویژه پسماند استان های شمالی کشور به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشکلات لجستیکی ناشی از همه گیری کووید-19 و هزینه های بالای تولید ناشی از جنگ اوکراین سبب شده است تا بعد از نان، قیمت شیر در آمریکای لاتین از جمله کشورهای کلمبیا، اکوادور و کاستاریکا سر به فلک بکشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آندره استراماچونی سرمربی پیشین و ایتالیایی استقلال با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود قهرمانی زودهنگام آبی پوشان در لیگ برتر را تبریک گفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: مرزنشینان کُرد، تُرک، عرب، بلوچ همواره در صف مقدم دفاع از ایران در برابر دشمن هستند، بالقوه کردن ظرفیت اقوام به شکل درست، ایجاد فرصت برای کشور در برابر تهدید است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشت: فردا و به مناسبت سالگرد سیاست های کلی اصل 44، صورت های مالی شرکت های غیر دولتی برای اولین بار در کدال منتشر خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن با یک موشک زمین به هوا پهپاد ترکیه ای نیروی هوایی سعودی را در استان حجه سرنگون کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 159 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگر عرب گفت: رژیم صهیونیستی جرأت ترور السنوار و الضیف را ندارد، چون همانند کفتاری پیرو بی دندان و چنگال شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان این که قرار است در کشور تصمیم های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش روی اقتصاد است رهنمود می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری انجمن علمی دانشجویی ارتباطات و روابط عمومی دانشگاه گلستان، وبینار روابط عمومی حرفه ای در عصر دیجیتال را برگزار می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: پنج هزار و 886 زائر امسال از طریق این فرودگاه به سرزمین وحی اعزام می شوند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین از کشورهای جهان خواسته با امضای یک توافق، اموال روسیه را بلوکه کرده تا هزینه خسارات جنگ اوکراین را از این دارایی ها پرداخت کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است قیمت میوه و صیفی برای بسیاری از خانواده ها همچنان بالا بوده و برخی از آنها به خرید دانه ای میوه روی آورده اند.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا به دلیل ممانعت از تحقیقات درباره فرار مالیاتی و پیگردهای قضایی این پرونده طس سه سال، 110 هزار دلار جریمه پرداخت کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی که در هفته های گذشته ده ها فلسطینی را به شهادت رسانده و صدها تن را زخمی کرده، 6 فلسطینی دیگر را در کرانه باختری دستگیر کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 15 هزار و 282 واحد همراه شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیخ رجبعلی خیاط، یکی از عرفای بزرگ است که منش و رفتار او همیشه زبانزد عام و خاص بوده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: امروز همه معارف انسانی در حرکت بزرگ گرامیداشت امام راحل نهفته است و تلاش های دشمن برای خاموش کردن آن و اندیشه های امام خمینی به جایی نرسیده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در شرایطی که طبق برنامه های توسعه باید سالیانه 100 هزار واحد مسکونی، نوسازی شود طی سه سال گذشته در هر سال به کمتر از 10 هزار واحد تسهیلات تعلق گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 25 هزار و 637 تومان است.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز با حضور در شهرستان تایباد، از مجموعه مرز دوغارون بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهدای عضو، اهدای زندگی نامی است که سال هاست برای 31اردیبهشت در تقویم ملی ما حک شده است. روزی برای ترویج هر چه بیشتر این فرهنگ و گرامیداشت یاد کسانی که نبودشان به بود دیگری ختم شد و زندگی بخشیدند ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بغزیان، اقتصاددان در گفت و گو با قدس آنلاین: -بحث هوشمند سازی باید زودتر از این پیاده می شد. -دولت برای حفظ قدرت خرید باید سطح قیمت ها را کنترل می کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان، جانبازان و ایثارگران به این درجه از اعتبار و بالندگی رسیده و قطعا امروز کوچک ترین تهدید علیه ایران را در بالاترین حد پاسخ می دهیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
قوه قضائیه با ارسال پیامکی به فعالان بازار بورس هشدار داد که به هیچ عنوان کد بورسی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مذاکره با خداداد عزیزی برای حضور در کادر فنی تیم ملی از سوی مدیر تیم ملی در حال انجام است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
برآورد یک مرکز پژوهشی نشان می دهد با سیاست دولت سیزدهم در افزایش یارانه های نقدی به 300 و 400 هزار تومان ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: حداقل حقوق سربازان وظیفه متاهل با افزودن هزینه عائله مندی با رشد 145 درصدی به مبلغ چهار میلیون و 100 هزار تومان افزایش یافت که هزینه ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد هشدار داد: تغییرات آب و هوایی، دسترسی به آب و سیستم تخلیه فاضلاب را تهدید می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی طرح "الزام شهرداری تهران به ارایه لایحه ایجاد درگاه واحد صدور مجوزهای شهرداری" خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع بحرینی خبر دادند که دادگاه عالی عربستان سعودی حکم اعدام دو جوان بحرینی را که چند سال در زندان های عربستان تحت بازداشت قرار داشتند، تأیید کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور به دعوت رسمی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان و در صدر هیاتی بلندپایه، به این کشور سفر می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشور در آخرین روزهای اردیبهشت ماه، چگونگی محاسبه حق عائله مندی و اولاد، افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال 1401 و همچنین کسورات حقوق فروردین ماه توضیحاتی را ارایه کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
صنعت پوشاک و نساجی کشور که می تواند سهم بالایی در اشتغالزایی، رشد صنعت و حتی صادرات داشته باشد، متاسفانه گرفتار موانع و مشکلات متعددی است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس کارگروه تولید کنندگان مواد مصرفی، تنفسی و بیهوشی کشور گفت: 2.5 میلیارد دلار گردش مالی در حوزه تجهیزات پزشکی در سال گذشته بوده که سهم تولیدکنندگان داخلی 35 درصد است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خط رسانه ای ضدانقلاب سرکوب توانمندی ملت ایران و متهم کردن کشور به اتلاف منابع در حوزه فضایی بوده، اما طی دو سال گذشته و موفقیت کشور در ارسال ماهواره های نور به فضا ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تاکید بر این که ویروس آبله میمونی فرم های ژنتیکی مختلف دارد که بسته به نوع آن می تواند کشنده باشد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و توسعه اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: تندباد صبح روز شنبه با سرعت 63 کیلومتر بر ساعت بجنورد مرکز استان را درنوردید که سبب خیزش گرد و غبار در شهر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور خطاب به بازرسان اقتصادی این سازمان با تاکید بررسی مسائل کلان بانک ها گفت: وضعیت پرداخت تسهیلات به ابربدهکاران بانکی را بررسی کنید و ببیند که آیا سوء جریاناتی بوده است یا نه.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت خادمین مسجد مقدس جمکران به منظور جذب خادم افتخاری تخصصی در حوزه های مختلف فراخوانی را اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس دفتر نمایندگی شمال و شرق وزارت امور خارجه گفت: کلانشهر مشهد در حوزه دیپلماسی سلامت و ارایه خدمات در این عرصه پیشرو و سرآمد در میان شهرهای ایران است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی زنجان گفت: 800 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های استان در راستای اجرای طرح آزمایشی هوشمند سازی یارانه نان نصب شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: مردم وقتی می بینند تئوریسین جریان اصلاحات با رانت و فساد به نام فرزندش ارزهای 4200 تومانی فراوانی برای واردات می گیرد، متوجه می شوند که این جریان قابل اعتماد نیستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرنگار روزنامه قدس برگزیده نخستین جشنواره رسانه ای شمال کشور(مازندران، گیلان و گلستان) شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تخصیص حواله رایگان ماده اولیه قیر توسط دستگاه های دولتی به پیمانکاران سال ها است که در بودجه عمومی کشور گنجانده شده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا به دولت ابلاغ کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بازیگر سریال حکم رشد از نقش خود در این مجموعه که یک سرهنگ را بازی می کند و سعی دارد شخصیتی متفاوت ارائه کند سخن گفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
روح الله سهرابی مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم بیان کرد درباره قاچاق فیلم ها دوستان گزارش هایی را به ما می دهند و این بازرسی ها به شکل نامحسوس در برخی سالن ها همچنان هم ادامه دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: چند روز پیش بحثی در مجلس انجام شد که طرح شفافیت ارای نمایندگان هم در قالب همین شفافیت قوای سه گانه گنجانده شود ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز سرزده وارد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان از ورود دادگستری و سازمان بازرسی به فروش کوه ها در روستای پایین کوه اشاره کرد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه 16 ترک گنبد مسجد امام(ره) پس از حدود 11 سال مرمت شد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: عملیات جست وجوی کودک مفقود در جنگل های دشت شاد شهرستان میامی که از روز گذشته آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف تقریبی 7هزار لیتر سوخت قاچاق در گناوه خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 250 بیمار محروم روستای خُلق آباد شهرستان کلات از خدمات رایگان پزشکی و دارویی گروه جهادی بسیج بیمارستان فوق تخصصی رضوی بهره مند شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: صبح امروز، 12 شهر استان خوزستان درگیر گرد و غبار شده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس و دبیر سابق یک فدراسیون ورزشی به اختلاس متهم شده اند و پرونده آنها در دادگاه کیفری منجر به صدور قرار جلب به دادرسی شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در سرکشی از ندامتگاه زنان استان تهران گفت: نزدیک به 30 درصد از جمعیت کیفری این ندامتگاه، در ماه های اخیر با استفاده از ارفاقات قانونی از زندان خارج شده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان کودک 7 ساله ربوده شده در کمتر از 24 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
6 وزنه بردار مصری به دلیل دوپینگ دو سال محروم شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اجازه خروج کالاهای اساسی را از مرزهای کشور نخواهیم داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
یک کارشناس محیط زیست با بیان اینکه ترکیه قصد دارد از مسئله آب به عنوان ابزار فشار سیاسی استفاده کند، گفت: ترکیه در بازه 18ساله (2003 تا 2020) تعداد 585 سد روی رودخانه هایش احداث کرده! علاوه بر گاپ ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با تاکید بر این که هیچ تعهدی مبنی بر اینکه ترکیه ملزم به متوقف کردن پروژه های سد سازی شود، وجود ندارد، گفت: برای حل این مسئله نیاز به همکاری جدی بین کشورهای ایران، عراق، سوریه، کویت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق مصوبات ستادهای مقابله با کرونا و تنظیم بازار، بازار اجاره مسکن برای سومین سال پیاپی، دارای سقف قیمتی شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر خوشبختانه بازار استان به سمت متعادل شدن در توزیع روغن در حرکت است.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رسانه آمریکایی خبر داد، احتمال باقی ماندن صد هزار نظامی این کشور برای آینده قابل پیش بینی در اروپا به منظور مقابله با تهدید روسیه وجود دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود گرد و غبار به غرب کشور و کاهش کیفیت هوا و دید افقی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: امسال و در بودجه 1401 مبلغ 27 هزار میلیارد ریال از طریق دفتر توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برای ساماندهی راه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
اوراق هویت به 42 نفر از افراد فاقد شناسنامه در شهر لیردف استان هرمزگان اعطا شد و استان هرمزگان دیگر ایرانی فاقد شناسنامه ندارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیین هشتمین سالگرد شهادت نخستین رزمنده مشهدی مدافع حرم اهل بیت، شهید "حسن قاسمی دانا" عصر جمعه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قدس آنلاین ، دولت آمریکا لایحه کمک نظامی به اوکراین را در 29 آوریل 2022 به کنگره تقدیم کرد و جو بایدن ...
  ۷ ساعت پیش    
تابستان حتی نیروگاه های برق را هم تحت تاثیر قرار می دهد. گرما برای مردم کشورمان واژه ای نام آشناست. ایران در کمربند کویری آسیا قرار دارد؛ خشکسالی در کنار آب وهوای پرحرارتی که از نیمه بهار ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
واردات خودرو می تواند مشکل انحصار صنعت خودرو را حل کند؛ اما راه حل اصلی افزایش عرضه در کنار افزایش کیفیت خودروهای داخلی است
  ۷ ساعت پیش    
یکی از سخت ترین کارهای دنیا، شاید پس از کار در معدن، نوشتن از کتاب کسی است که همزمان دوست و همکار شماست و تقریبا هر روز با او روبه رو می شوی و سخت تر از آن، پس از نوشتن این یادداشت ...
مشاهده نتایج بیشتر...