شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۰May 2022 21
جستجوی پیشرفته

راهبرد معاصر (rahbordemoaser.ir)

راهبرد معاصر 29 اسفند 1397 راهبرد معاصر 29 اسفند 1398 راهبرد معاصر 30 اسفند 1399 راهبرد معاصر 29 اسفند 1400 راهبرد معاصر 31 فروردین 1401 راهبرد معاصر 1 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 2 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 3 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 4 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 5 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 6 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 7 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 8 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 9 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 10 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 11 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 12 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 13 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 14 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 15 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 16 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 17 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 18 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 19 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 20 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 21 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 22 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 23 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 24 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 25 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 26 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 27 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 28 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 29 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 30 اردیبهشت 1401 راهبرد معاصر 31 اردیبهشت 1401 
  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز میزان افزایش حقوق سربازان اعلام شد در این میان سردار مهری توضیحاتی درباره افزایش حقوق سربازان 1401 ارائه کرد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه القبس به نقل از منابع امنیتی خبر داد که گارد ساحلی کویت هشت دریانورد ایرانی را در یک کشتی که حامل حدود 240 تن گازوئیل قاچاق بوده، دستگیر کرده اند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گفته طهرانچی حقوق کارمندان دانشگاه آزاد 57 تا 15 درصد افزایش پلکانی خواهد داشت.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به عنوان بخشی از اکثر معاینات دندانپزشکی، عکسبرداری اشعه ایکس انجام می شود. این امر به ویژه در صورتی که بیمار جدیدی در کلینیکی هستید و قبلا به آنجا مراجعه نکرده اید، درست می باشد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پلیس ملی پرو در توییتی گزارش داد که افسران این پرنده را که بسته ای حاوی ماری جوانا به دور گردنش بسته بود در نزدیکی درب اصلی زندان پیدا کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نحوه محاسبه مقرری ماه اول در فیش حقوقی فرهنگیان در ادامه آمده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی این سازمان مسیری را برای ارتقا فوق العاده ویژه آغاز کرد که در نهایت با افزایش فوق العاده ویژه کادر درمان تامین اجتماعی موافقت شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر برق عراق گفت:با دولت بر سر پرداخت بدهی های طرف ایرانی توافق کردیم. من به ایران سفر کردم و با وزیر نفت ایران توافق کردیم که بدهی ها پیش از پایان این ماه (ماه جاری میلادی) پرداخت شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
انفجاری بزرگ در یک مخزن بنزین زیرزمینی در عربستان رخ داده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جزئیاتی از آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جو بایدن در نامه ای به الهام علی اف اعلام آمادگی خود را برای کمک به تعامل دیپلماتیک بین باکو و ایروان اعلام کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باوجود اینکه در پایان دولت قبلی می گفتند دولت جدید قادر به پرداخت حقوق نخواهد بود، ولی در حال حاضر حتی یک روز هم عقب افتادگی در پرداخت حقوق بازنشستگان نداریم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مخالفت ها نشان می دهد که "گروکشی امنیتی-سیاسی" در داخل پیمان ناتو و حتی در شرایط بحرانی تا چه اندازه ای نمود دارد! به عبارت بهتر ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
داور تراکتور - پرسپولیس به اتفاقات بازی در تبریز واکنش نشان داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
توله سوم یوزپلنگ ایرانی به مهمانسرای مدیران محیط زیست انتقال یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در بیانیه مشترک با همتای کره جنوبی گفت، واشنگتن در صورت لزوم با سلاح اتمی از سئول دفاع خواهد کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حقوق اردیبهشت ماه همراه با معوقه افزایش ده درصد سالانه + حق الزحمه امتحانات شاغلین رسمی وپیمانی بصورت نظام هماهنگ (پایا) در حال واریز می باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش قیمت 25 درصدی خواهد داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: افراد مجردی که یارانه آن ها قطع شده یا تاکنون یارانه نمی گرفتند، می توانند ثبت نام دریافت یارانه انجام دهند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
پلیس آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی دو قاتل خطرناک از شهروندان درخواست کمک کرد. دو مرد میانسال که سرقت های مسلحانه متعدد در پرونده خود داشتند، چندین سال قبل، دست به جنایت زده و متواری شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فراکسیون التنمیه و التحریر لبنان، نبیه بری را به عنوان نامزد خود برای ریاست پارلمان معرفی کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ضرب و شتم جنگلبان ایلامی در جنگل های دالاو" و مصدوم شدن وی مردم را برآن داشت تا از دستگاه قضا برخورد با بانیان چنین اقدامی را خواستار شوند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تیم مجیدی در 2 هفته پایانی می تواند 2 رکورد مهم فوتبال ایران را از آن خود کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
طرح اصلاح نظام برنامه و بودجه کشور با هدف اصلاح ساختاری در نظام برنامه ریزی و بودجه نویسی کشور در کمیته تخصصی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دست بررسی قرار دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ادارات کل اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی و گردشگری استان درباره هنجارشکنی رح داده در حسینیه امینی های شهر قزوین بیانیه مشترکی صادر کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در نظرسنجی آسوشیتدپرس، محبوبیت بایدن به تنها 39 درصد رسیده که ناشی از افزایش ناامیدی از اقتصاد و نگرانی ها درباره جهت گیری آمریکا در بین هم حزبی های خود وی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
امیر عباسعلی امیریان از پیشکسوتان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس درگذشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری برخی از عوامل اصلی اخلال در نظم بازی تراکتور و پرسپولیس خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هواپیما های جنگی ترکیه امروز مناطقی از کردستان عراق را بمباران کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هر چقدر به روزهای برگزاری کنکور 1401 نزدیک می شویم، تب و تاب روزهای پایانی بیش.تر می شود. در این ماراتن، کسی برنده است که هر چقدر که به خط پایان نزدیک می شود، انرژی و انگیزه اش بیشتر شود
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد گفت: در جلسه هیات امنای دانشگاه افزایش 15 درصدی حقوق پایه هیات علمی و 3 برابر شدن حق پایه در سنوات مصوب شد، بر این اساس دیگر حقوق اساتید دانشگاه آزاد با دولتی تفاوتی ندارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بایدن و رئیس جمهوری کره جنوبی امروز (شنبه) توافق کردند تا مانور های نظامی بیشتر و بزرگتری را انجام داده و در صورت لزوم برای بازدارندگی کره شمالی ضمن مقابله با چالش های جدید منطقه ای و بین المللی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان شایعات مربوط به حضورش در کادر فنی این تیم به عنوان جانشین کریم باقری را تکذیب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان کوتاهی کرد، می گوید: قرار است فردا کل آیین نامه رتبه بندی تصویب شود. در صورت تصویب، سه شنبه به جلسه هیأت دولت می رود.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
قوه قضائیه با ارسال پیامکی به فعالان بازار بورس هشدار داد که به هیچ عنوان کد بورسی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیرو های مسلح این کشور یک اردوگاه آموزشی نیرو های ویژه ارتش اوکراین را در منطقه اودسا تخریب کردند و 270 ملی گرای اوکراینی کشته شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین از کشور های جهان خواسته با امضای یک توافق، اموال روسیه را بلوکه کرده تا هزینه خسارات جنگ اوکراین را از این دارایی ها پرداخت کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
انتشار عکسی از شناور لجستیکی درحال ساخت شهید مهدوی در روز های اخیر نشان دهنده آن است که این شهر دریایی متحرک به روز های پایانی ساخت خود نزدیک می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در بخشنامه جدید آموزش و پرورش که 28 اردیبهشت 1401 ابلاغ شده، آمده است: در اجرای تمامی فعالیت های ورزشی به ویژه نرمش صبحگاهی موازین و شئونات اسلامی در تمام مدارس اعم از دولتی و غیردولتی رعایت شود .
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سیلی زدن یک مربی تکواندو به دختر تکواندوکار در مسابقات استانی انتقادات فراوانی در پی داشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: عملیات جست وجوی کودک مفقود در جنگل های دشت شاد شهرستان میامی که از روز گذشته آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
از امروز شنبه (31 اردیبهشت) واریز سود سال 98 و 99 برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت انجام خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 159 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در آخرین خبر از افزایش حقوق بازنشستگان 1401، تصویب افزایش حقوق بازنشستگان در جلسه هیات دولت پس از مدت ها وعده در اردیبهشت ماه صورت نگرفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش کشورمان در صورت انتقال نهایی اش به هال سیتی پاداشی چشمگیر به استقلال خواهد داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 376 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14میلیون و 320 هزار تومان است.
  ۴ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور از سعید آقایی و امید عالیشاه به مراجع قضایی شکایت کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه واگذاری شرکت ها و دارایی ها به زیرمجموعه های دولتی خصوصی سازی نیست، گفت: ترسیم بایدها و نبایدهای صحیح در خصوصی سازی یک ضرورت است و بیش از همه ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشور در آخرین روز های اردیبهشت ماه، چگونگی محاسبه حق عائله مندی و اولاد، افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال 1401 و همچنین کسورات حقوق فروردین ماه توضیحاتی را ارایه کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸۷ سایت دیگر  
از اول خرداد ماه، ارسال دستور پرداخت های ساتنا برای مشتریان تا ساعت 14:30 امکانپذیر است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
حامد کرزای؛ رییس جمهوری پیشین افغانستان، مخالفت خود را با فرمان حجاب اجباری زنان از سوی طالبان ابراز داشته و گفته است که پوشیدن چادری و همچنین پوشاندن روی ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام فروش فوری سایپا امروز 31 اردیبهشت 1401 ادامه دارد این ثبت نام خودرو به شیوه جدید و از طرق ثبت نام در سامانه فروش یکپارچه خودرو انجام می گیرد جدیدترین طرح فروش خودرو های سایپا در قالب سه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال گزارش هایی مبنی بر دیدار احتمالی و قریب الوقوع رئیس جمهور آمریکا و ولیعهد سعودی سوالاتی در خصوص این دیدار مطرح می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تمامی مدارس استان کرمانشاه به دلیل ورود ریزگرد ها در نوبت بعد از ظهر تعطیل شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رامین مهمانپرست، کارشناس سیاست خارجی در خصوص وقفه در مذاکرات هسته ای گفت: آنچه که موجب تعلیق در مذاکرات و شکل گیری وضعیت کنونی شده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ساکنان پایتخت کره جنوبی در اعتراض به سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، در سئول تجمع کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: صبح امروز، 12 شهر استان خوزستان درگیر گرد و غبار شده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از جذاب ترین و جنجالی ترین اخبار حوزه خودرو کشور، ثبت نام ایران خودرو و سایپا است. این دو خودروساز بزرگ و دولتی کشور سهم قابل توجهی از بازار خودرو ایران را در اختیار دارند و به همین دلیل بسیاری ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس اعلام کرد: وزارت آموزش و پرورش قصد دارد طرح رتبه بندی معلمان را پیش از آغاز سال تحصیلی جدید اجرا کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
هافبک سپاهان در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود و به همین دلیل پرسپولیس کار چندان سختی برای به خدمت گرفتن او ندارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معترضان به نظام سرمایه داری در آستانه اجلاس سالانه مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس تظاهرات برپا کردند و با نیرو های پلیس درگیر شدند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
اتصالی یک دستگاه هیتربرقی باعث ایجاد دودگرفتگی در حرم رضوی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پس از پایان دیدار دو تیم تراکتور و پرسپولیس در تبریز به دستیار یحیی گل محمدی کنایه زد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد که همه آحاد جامعه به جز درصدی امکان استفاده از یارانه را خواهند داشت و مشمول دریافت کالا های اساسی می شوند، پس نگران نباشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد " احسان پهلوان" هافبک تکنیکی این تیم جدیدترین ملی پوش سرخ ها خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان کودک 7 ساله ربوده شده در کمتر از 24 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک خاخام صهیونیست پس از سفر به عربستان سعودی تصریح کرد که در روند عادی سازی روابط بین ریاض و تل آویو، تنها مسئله، زمان است.
  ۶ ساعت پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور به دعوت رسمی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان و در راس هیاتی بلندپایه، به این کشور سفر می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا به دولت ابلاغ کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بنابراعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در حال حاضر صفر شهر قرمز، صفر شهر نارنجی، 255 شهر زرد و 193 شهر آبی در کشور داریم.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱۷ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد که با توجه به تامین منابع بودجه ای حقوق سربازان از سوی دولت، متناسب با اعتبار واگذاری برای سال 1401 میانگین حقوق سربازان وظیفه نیرو های مسلح 115 درصد افزایش یافت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر وزیر در مورد اعمال رتبه بندی معلمان در فیش حقوقیوزیر آموزش و پرورش از طرح رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: رتبه بندی معلمان از اول شهریور 1400 در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲۰ سایت دیگر  
متقاضیان دریافت یارانه می توانند امروز 31 اردیبهشت 1401 و فردا بدون محدودیت مربوط به شماره کارت ملی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای اعلام کرد مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خردادماه سال 1401 باید در مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح حضور یابند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس کانون کارگران بازنشسته تبریز ضمن بیان اینکه تامین اجتماعی باید از دولت درخواست کند مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هر چه سریعتر ابلاغ شود ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت گازپروم روسیه صادرات گاز به فنلاند را در پی امتناع این کشور از پذیرش مکانیزم جدید پرداخت پول گاز، قطع کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد کشورمان در مذاکرات برجامی طی هفته جاری برای بررسی آخرین وضعیت سیاست خارجی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می رود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فست فود همانطور که از نامش پیداست غذایی است که به سرعت آماده میشود و بیشتر مواد آنها به صورت جداگانه آماده شده یا امکان تهیه و پخت این مواد در مدت زمانی کمتر از 10 دقیقه نیز امکان پذیر است .
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
یک وبگاه آمریکایی گزارش کرد که مقام های فعلی و سابق اروپا نگران هستند که دولت بایدن به واسطه موضوعات کاملاً نمادین، احیای برجام را با شکست مواجه کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
براساس تصمیم دولت ترکیه، خارجی ها که در این کشور ملک یا آپارتمانی می خرند حق فروش آن را ندارند مگر آنکه بخواهند آن را به سازمانی که دولت ترکیه مشخص کرده است به فروش برسانند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد درباره آخرین وضعیت ابربدهکاران بانکی گفت: طبق آخرین آمار دریافتی از بانک ها برخی از بدهکارانی که اسامی آن ها منتشر شده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
در پی دستورات رئیس قوه قضائیه اوراق هویت به 42 نفر از افراد فاقد شناسنامه در شهر لیردف استان هرمزگان اعطا شد و از این پس، استان هرمزگان افراد ایرانی فاقد شناسنامه ندارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گزارش دو صفحه ای از حواشی بازی تراکتور - پرسپولیس، نتیجه این بازی را تعیین خواهد کرد؛ گزارشی با جزئیاتی ویژه از اخراج یک پرسپولیسی و تقدیر از 3+1 ستاره.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سهمیه بنزین خرداد خودرو های شخصی بامداد امشب، به کارت های هوشمند سوخت واریز می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
یک رسانه پرتغالی اعلام کرد مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق که از ششم اردیبهشت ماه 1401 آغاز شده است امروز، شنبه 31 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس با اُفت 9 هزار و 825 واحد در تراز یک میلیون و 585 هزار و 153 واحد متوقف شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان و رئیس جمهوری فرانسه طی تماس تلفنی در خصوص پیامد های جنگ اوکراین بر بازار های انرژی گفتگو کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران گفت: هنوز هیچ مصوبه جدیدی در خصوص میزان افزایش حقوق ابلاغ نشده و تصمیمی گرفته نشده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت رصد و کنترل مبادله انواع ارزهای خارجی و شبه پول گفت: حذف ارز ترجیحی، ذخایر و پشتوانه ارزی را افزایش می دهد و به ثبات نرخ ارز در کشور کمک کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا ادعا های به گفته او کاملا دروغین درباره تعرض جنسی اش به یک مهماندار هواپیما در یک جت خصوصی در سال 2016 را رد می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لازمه محافظت از گوشی هوشمند، انتخاب یک کیف گوشی موبایل مناسب است. استدلال بسیاری از خریداران کیف گوشی موبایل این است که این وسیله جانبی، در تماس با آب از گوشی محافظت می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید ، گفت:خاموشی صنایع به ویژه صنایع مادر خسارت های میلیاردی به همراه داشته هم برخلاف قانون بوده و هم به تولید داخلی ضربه وارد می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
با رأی هیأت مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، حمیدرضا نجف پور کردی، به عنوان مدیرعامل جدید این موسسه انتخاب و معرفی شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از وقوع آتش سوزی در نزدیک فرودگاه ژنو سوئیس به علت انفجار در مرکز پذیرش پناهجویان خبر دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرق است میان رئیس جمهوری که صبح جمعه فردای اجرای طرح، به محل اصلی عرضه مرغ در میدان بهمن و سپس به یک فروشگاه زنجیره ای می رود و مستقیم با مردم و کسبه صحبت می کند با رئیس جمهوری که با لحن تمسخرآمیز می ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور از وقوع طوفان گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق شرقی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا بیرانوند برای چند روز راهی سفر تفریحاتی شده تا به زودی تصمیم مهمی بگیرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات بیماری های نوپدید و بازپدید انستیتو پاستور ایران ضمن تشریح جزئیات ابتلا و گسترش بیماری "آبله میمونی" ...
مشاهده نتایج بیشتر...