سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۱:۵۱Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

راه امروز (rahemrooz.ir)

راه امروز 29 آذر 1394 راه امروز 30 اسفند 1395 راه امروز 27 اسفند 1396 راه امروز 29 اسفند 1397 راه امروز 1 فروردین 1398 راه امروز 30 اسفند 1399 راه امروز 1 فروردین 1400 راه امروز 2 فروردین 1400 راه امروز 3 فروردین 1400 راه امروز 4 فروردین 1400 راه امروز 5 فروردین 1400 راه امروز 6 فروردین 1400 راه امروز 7 فروردین 1400 راه امروز 8 فروردین 1400 راه امروز 9 فروردین 1400 راه امروز 10 فروردین 1400 راه امروز 11 فروردین 1400 راه امروز 12 فروردین 1400 راه امروز 13 فروردین 1400 راه امروز 14 فروردین 1400 راه امروز 15 فروردین 1400 راه امروز 16 فروردین 1400 راه امروز 17 فروردین 1400 راه امروز 18 فروردین 1400 راه امروز 19 فروردین 1400 راه امروز 20 فروردین 1400 راه امروز 21 فروردین 1400 راه امروز 22 فروردین 1400 راه امروز 23 فروردین 1400 راه امروز 24 فروردین 1400 راه امروز 25 فروردین 1400 راه امروز 26 فروردین 1400 راه امروز 27 فروردین 1400 راه امروز 28 فروردین 1400 راه امروز 29 فروردین 1400 راه امروز 30 فروردین 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در پنجمین نشست مدیران روابط عمومی شرکت های بزرگ زنجیره آهن و فولاد بر استفاده از روابط عمومی هوشمند برای گذار از شرایط پیچیده کنونی تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
داده ها و آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از رشد دسته جمعی مجوزهای معدنی از جمله تعداد پروانه اکتشاف، گواهی کشف و پروانه های بهره برداری است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار ارائه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت(دفتر مدیریت داده، آمار و فناوری اطلاعات)،حجم سرمایه گذاری خارجی مصوب در بخش صمت در سال 1399(12 ماهه)189.1 درصد افزایش داشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
9بر اساس آمار ارایه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در 12 ماهه سال گذشته، شاهد افزایش 224.2 درصدی در صدور گواهی امضای الکترونیکی و همچنین رشد 58 ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت با انتشار اعلامیه ای به مرذم هشدار داد به بهانه دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت به هیچ سایتی مراجعه نکنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کیش و قشم منصوب شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
میرزایی نیکو گفت: ولی وقتی جناحی برخورد می کنید و فقط یک کفه ترازو را می زنید و کفه دیگر را نمی زنید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب ادعای روزنامه سازندگی مبنی بر شروط سه گانه قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر پیشین ارتباطات و رییس سابق سازمان جغرافیایی نیرو های مسلح با برگزاری نشست خبری برای نامزدی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آلمان گفت که در مذاکرات احیای توافق هسته ای پیشرفت حاصل شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس دولت تدبیر و امید گفت: در همین مقطع کرونا و فشارهای اقتصادی که ما قرار داریم، خیلی حرف ها در گوشه و کنار بیان می شود که چرا فلان کار انجام نشد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲۶ سایت دیگر  
به پیشنهاد فرمانده کل سپاه و موافقت و تصویب فرمانده معظم کل قوا، سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا فلاح زاده به سمت جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه منصوب شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 398 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 67 هزار و 130 نفر رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
با آغاز دور جدید مذاکرات ایران و آمریکا و افزایش امیدها نسبت به رفع تحریم های یک سویه کاخ سفید علیه اقتصاد کشور ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیرعلی تباشیری به عنوان دبیر کل خانه صنعت معدن و تجارت جوانان استان تهران انتخاب شد.
  ۹ ساعت پیش    
معاون گمرک با بیان اینکه اخذ تعهد از صاحبان کالا یا نمایندگان قانونی آنها مبنی بر پرداخت احتمالی مابه التفاوت حقوق ورودی بر اساس فرم تعهد به صورت کتبی و با درج کامنت روی اظهارنامه ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
به دنبال اعتراض صاحبان کالا و بلاتکلیفی آنها نسبت به وضعیت دریافت حقوق ورودی، گمرک ایران تعهد برای ترخیص کالا از صاحبان آن را لغو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
انجمن کارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای به کارخانجات، قیمت های جدید سیمان را ابلاغ و از 31 فروردین ماه سال قابل اجرا اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات اعلام کرد: هتل ایبیس تهران ازنظر رعایت نظافت و پروتکل های بهداشتی با رای مسافران اسنپ تریپ به عنوان هتل برتر سال 1399 انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهراد عباد، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران طی یادداشتی به نقد ممنوعیت واردات برخی کالاها پرداخته و عنوان می کند که تهیه فهرست برای این نوع ممنوعیت ها علاوه برتشدید قاچاق به تضییع حقوق مصرف کنندگان می ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایران و عراق به یک توافق 10 بندی برای آزادسازی پول های بلوکه شده ایران دست یافته اند که امکان استفاده از دارایی ها را به صورت یورو، دلار و دینار و بدون کارمزد فراهم خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت آغاز تزریق یک میلیون دُز واکسن کرونا که نیمه دوم فروردین وارد کشور شده است از امروز خبر داد و گفت: واکسیناسیون اولویت دوم اردیبهشت انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور حمایت حسن روحانی و دفتر ریاست جمهوری از نامزدی علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی با بیان اینکه هنوز با راهکارهای عملی جهت احیای توافق هسته ای ایران فاصله هست، اما گفت که گفت وگوهای احیای برجام در وین به مرحله تهیه پیش نویس وارد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز 0.6درصد افت داشت، شاخص هم وزن نیز 0.1درصد افت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کشوری گازهای طبی و صنعتی با اشاره به افزایش بستری بیماران کرونایی در مراکز درمانی گفت: میزان تقاضا برای دریافت گاز اکسیژن بشدت افزایش یافته که روند کار را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران گفت که در سال گذشته کرونا، تأمین مواد اولیه، مشکلات تحریم و اف ای تی اف و مشکلات مربوط به بانک مرکزی منجر به کاهش چشمگیر صادرات مبلمان شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، باتوجه به اینکه چهار سال از دپوی 2100 دستگاه خودرو در گمرکهای داخلی به دلیل مشکلات قضایی یا عدم ثبت سفارش می گذرد و چهار نوبت هم برای ترخیص ارائه شده اما همچنان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
متکی در برنامه جهان آرا از ارسال نامه به 10 نفر از چهره های در مظان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری 1400 اشاره کرد و گفت این افراد شامل ابراهیم رئیسی، محسن رضایی، محمدباقر قالیباف، قاضی زاده هاشمی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
البته ظریف با همه این چالش ها، به باور برخی هنوز قائم به شخص سرمایه اجتماعی دارد و اگر جبهه اصلاحات از او حمایت کند، نه تنها سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان قهر نمی کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سند دکترین رفتار سیاسی سپاه در سال 1397 مورد بازنگری قرار گرفت و بار دیگر از سوی نماینده محترم، ولی فقیه و فرمانده محترم کل سپاه ابلاغ شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
علی نیکزاد گفت: من به عنوان علی نیکزاد و رئیس ستاد شناختم از تتلو در حد ابتدایی بود ما ضمن احترام به همه انسان ها بنا نداشتیم که این ملاقات صورت بگیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار تیمش مقابل گوا هند در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این تیم سورپرایز مسابقات است، قطعا دیدار راحتی نخواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خرید جنجالی استقلال در نقل و انتقالات زمستانی در آسیا نیز برای تیمش به میدان رفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران به ادعاها درباره مذاکره مستقیم ایران و عربستان در عراق واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به میزان واکسنهای وارد شده به کشور، در عین حال شروط وزارت بهداشت برای واردات واکسن کرونا از سوی بخش خصوصی و با ارز نیمایی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۵    
مرتضی مصطفوی
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با تایید کمیته تخصصی پتروشیمی،اولین مجوز عاملیت توزیع مواد پتروشیمی بورس کالا به نام PCC ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سکه طرح جدید صبح امروز 10 میلیون و 400 هزار تومان قیمت خورد و ارزش هر گرم طلا 18 عیار به یک میلیون و 38 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵    
صبح امروز دلار در بازار آزاد 24 هزار و 700 تومان قیمت خورد و ارزش یورو به 29 هزار و 560 تومان رسید
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۲۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت سردار پر افتخار سیدمحمد حجازی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز دلار در بازار آزاد 24 هزار و 700 تومان قیمت خورد و ارزش یورو به 29 هزار و 560 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بیگدلی می گوید: در گام اول احتمالاً آمریکا تحریم های فروش نفت و انتقالات پولی و بانکی را رفع خواهد کرد تا ایران بتواند پول حاصل از فروش نفت خود را به داخل بیاورد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت بارها از ستاد کرونا و شخص رییس جمهور انتقاد کرده است. او می گوید به توصیه های کارشناسی وزارت بهداشت توجهی نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رصد آمارهای منتشر شده نشان می دهد قیمت خودروهای داخلی در این بازه زمانی بیش از 8 برابر شده؛ به عبارتی دیگر، نه تنها قیمت خودرو در این 8ساله کاهش پیدا نکرده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۰    
بررسی های صورت گرفته حاکی از این است که برخی از فروشندگان دارو اقدام به فروش واکسن کرونا به قیمت نجومی می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۱۷۴ سایت دیگر  
سردار محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه درگذشت
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
برخی منابع عراقی خبر دادند که در حمله راکتی به پایگاه هوایی بلد محل استقرار نظامیان آمریکا واقع در استان صلاح الدین عراق 2 نفر زخمی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گفته علیقلی پور دبیر کمیته ارزیابی تامین مالی جمعی، از این پس متقاضیان جذب سرمایه می توانند تا سقف 10 میلیارد تومان از طریق سکوی ققنوس برای تامین مالی پروژه های خود اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان که مصرف خرما در بین خانواده ها افزایش می یابد، قیمت انواع خرما در میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بر واکسیناسیون رایگان علیه کووید19 در قالب نظام شبکه و طبق اولویت بندی صورت گرفته، تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری، حقوق عامه را بر حقوق دولت و مجلس دارای ترجیح دانست و تاکید کرد: نباید طوری باشد که دولت، دائم اموال و پول جیب مردم را مصادره و خرج تامین هزینه های خودش کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره ویدیوی منتشرشده از درگیری میان یک جوان و فردی با لباس روحانیت، این کلیپ را ساختگی اعلام کرد و از بازداشت توزیع کننده و بازیگران آن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
عسکری گفت: اینکه آقای رئیسی می آید و بقیه نامزد های جریان انقلابی با ایشان همراهی می کنند، تحلیل شخصی بنده است. بنده اعتقاد دارم که به احتمال زیاد رئیس جمهور آینده، جوان حزب اللهی، آیت الله رئیسی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
شماری از عناصر ضد انقلاب با تجمع مقابل هتل محل برگزاری مذاکرات ایران و گروه 1+4 اقدام به پرتاب تخم مرغ کرده و با نیروهای پلیس درگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
گروه سام ضمن تاکید بر اینکه به عنوان یک بخش خصوصی ایرانی در تمام برنامه های تولیدی خود تابع سیاست های کلان اقتصادی کشور هستیم، اعلام می دارد درهای خطوط تولید سام، به روی بازدیدکنندگان گشوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 405 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 66 هزار و 732 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۶۱ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در آژانس آن چه در وین در حال پیگیری و گفت وگو است را ایجاد تصویری واضح و شفاف درباره لغو تحریم ها برشمرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
هر بسته انسولین خارجی novorapid که این روزها کمیاب است، بدون دفترچه بیمه برای بیمار حدود 150 هزار تومان است، اما در بازار سیاه 500 هزار تومان و به وفور یافت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۵    
تغییرات قیمتی در بازار خودرو طی سال های 92 تا 1400 نشان از 8 برابری قیمت خودروها دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
متوسط هزینه پوشاک و کفش خانوارهای شهری در کشور طی سال های 98-1390 روندی افزایشی داشته است و از حدود 87 هزار میلیارد ریال در سال 1390 به 284 هزار میلیارد ریال در سال 1398 رسیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید دولت باید سیاست های خود را در حوزه گندم تغییر دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
علیرغم گذشت بیش از یک ماه از گزارش نهایی شورای اجرایی فناوری اطلاعات به رئیس دفتر رئیس جمهور، همچنان اجرای مصوبات آن شورا که با تاکید شخص رئیس جمهور بوده، به طور کامل انجام نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
رایزنی های هیات های مذاکره کننده ایران و گروه 1+4 در وین امروز نیز در فرمت ها و سطوح مختلف ادامه می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سلامتی در پاسخ به این سوال که آیا اصلاح طلبان، کاندیدای جامع الاطرافی، چون رئیسی، دارند که بر سر او اجماع کنند؟ اظهار کرد: اصلاح طلبان کاندیدا های جامع الاطراف زیادی برای انتخابات دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دلار صبح امروز 24 هزار و 770 تومان قیمت خورد و ارزش یورو به 29 هزار و 680 تومان رسید
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی از نقش محمدباقر قالیباف در برهم خوردن برنامه تیم مذاکره کننده ایرانی در وین گلایه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۵۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان اینکه ارتش ایران ارتش انقلاب است و باید از ارزش ها و رای ها دفاع کرد، تاکید کرد: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و میراث دفاع مقدس، نهادهای نظامی ایران از ارتش و سپاه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۴۹ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر ، ساعت 11 و 11 دقیقه روز یکشنبه 29 فروردین ماه جاری، مرز استان های فارس و بوشهر را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران گفت: با معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی مکاتباتی مبنی بر واردات نهاده های دامی توسط اتحادیه دامداران انجام دادیم تا از این طریق خود اتحادیه مستقیما وارد عمل شود و جو ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت بازرگانی دولتی ایران، با احتساب تخصیص 100 هزار تن برنج برای ماه مبارک رمضان از آغاز سال تاکنون 130 هزار تن برنج در کشور توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه، واردات کالاهای اساسی توسط شرکتهای تعاونی مرزنشینان خارج از سهمیه ارزی نامبردگان و با ارائه ثبت آماری معتبر و تایید منشاء ارز آن از سوی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور اعلام کرد: ستاد ملی کرونا با هدف مانع زدایی و پشتیبانی از تولید، با تمدید مهلت های تعیین شده در قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی به مدت 6 ماه موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: واکسیناسیون پرسنل صف مقدم شهرداری تهران باید در اولویت باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
احمدی نژاد اخیرا مذاکرات هسته ای را محل انتقاداتش قرار داده و گفته است چه کسی و به چه حقّی به شما اجازه داده است برای مذاکرات بروید؟ وی به انفجار تأسیسات هسته ای ایران اشاره کرده و گفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: هنوز به اوج و قله پیک چهارم کرونا در ایران نرسیده ایم. پیش بینی می شود تعداد بستری های کرونا در این موج به 60 هزار نفر برسد و حالا حالاها از وضعیت قرمز خارج نمی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
داور اسبق فوتبال ایران به دلیل ابتلا به کرونا در ICU بیمارستان شهریار بستری شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
باشگاه سایپا پیشنهاد سرمربی گری تیم فوتبال خود را به مربی پرسپولیس داده و حالا باید دید مطهری از پرسپولیس جدا می شود یا خیر.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
9 نامزد اصلی اصول گرایان رونمایی شدند؛ از محسن رضایی تا سعید محمد- پنج نامزد سپاهی بوده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
داور مرحله پلی آف لیگ بانوان بلژیک یاسمن فرمانی را به دلیل داشتن حجاب از حضور در این بازی محروم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
در شرایطی که ارزش تقریبی 2.6 میلیون واحد خالی موجود در کشور به عدد افسانه ای 1957 تریلیون تومان رسیده دولت و مجلس عزم خود را برای ورود خانه های خالی به بازار مصرف جزم کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز گزارش داد، مقام های ارشد ایران و عربستان سعودی برای بهبود روابط دو کشور در بغداد پایتخت عراق مذاکرات مستقیم برگزار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس صبح امروز در کمتر از 30 دقیقه، چهار هزار و 300 واحد افت کرده و به محدوده یک میلیون و 229 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شایعاتی که خبر می داد فدراسیون فوتبال ایران این پاداش را از وزارت ورزش گرفته؛ ولی به جای واریز آن به حساب دختران خرج امور دیگری کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رستم قاسمی که خودش هم در مظان نامزدی است، گفته برخی از این هایی که کاندیدا هستند، بعضا قایق رانی کرده اند؛ اما برخی حتی بین کاندیدای مطرح، اصلا قایق را هم ندیده اند و قوه مجریه را نمی شناسند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به تازگی هشتگی میان طیف اصوگرایان از کاربران داغ شده که دست کم در ظاهر از وحدت می گوید؛ ما یکی هستیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد عطریانفر به تازگی در در واکنش به سخنان اخیر فائزه هاشمی گفته است: خانم هاشمی اگر می خواهد در جامعه مؤثر باشد و کمک کند، باید از موضع مسئول اظهارنظر کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی از پیام تند دولت بایدن به تیم نتانیاهو خبر دادند؛. وب سایت I24News از کانال 12 اسرائیل نقل کرد دولت بایدن در پیامی از اسرائیلی ها خواسته است پرحرفی شرم آور در این باره را تمام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سرنوشت قیمت خودرو در 1400 تحت تاثیر چهار متغیر اصلی قرار دارد. بخشی از این هدایت کننده ها از درون بازار خودرو و بخشی از ناحیه سیاست گذار، سمت وسوی قیمت را رقم می زند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عباس عراقچی، رئیس تیم ایران در گفت وگوهای هسته ای پس از پایان مذاکرات دیروز از ارائه متون مدنظر هیات ایرانی به طرف های مذاکره کننده خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فعالان بازار خرید و فروش در دو منطقه پرمعامله شهر تهران از وضعیت نبض بازار این مناطق می گویند
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ارزش معاملات خرد سهام در بورس تهران روز شنبه برای دومین بار طی 15 ماه اخیر به کمتر از هزار میلیارد تومان رسید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صمت، قیمت کالاهای اساسی مانند برنج، گوشت قرمز، شکر و مرغ نشان می دهد که قیمت این کالاها در اسفند ماه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98رشد قیمتی بین 40 تا 113 درصد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
*حمیدرضا نظری
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتور تبریز در دومین بازی خود نیز تن به تساوی مقابل نماینده امارات داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که تیمش با کار تیمی به سه گل رسید، گفت: گلی که در نیمه اول از حریف خوردیم کار ما را سخت کرد اما ذهن و اعتماد به نفس بازیکنان را بهم نریخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شاگردان جواد نکونام در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا نماینده اردن را شکست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل الریان قطر به صدرنشینی مقتدرانه خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی، آمار صدور مجوز در حوزه های مختلف آلبوم، تک آهنگ و نماهنگ را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حادثه آتش سوزی در پاساژ مهستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...