پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۱:۵۴Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

راه امروز (rahemrooz.ir)

راه امروز 29 آذر 1394 راه امروز 30 اسفند 1395 راه امروز 27 اسفند 1396 راه امروز 29 اسفند 1397 راه امروز 1 فروردین 1398 راه امروز 30 اسفند 1399 راه امروز 31 فروردین 1400 راه امروز 2 اردیبهشت 1400 راه امروز 1 خرداد 1400 راه امروز 1 تیر 1400 راه امروز 31 مرداد 1400 راه امروز 31 شهریور 1400 راه امروز 1 مهر 1400 راه امروز 2 مهر 1400 راه امروز 3 مهر 1400 راه امروز 4 مهر 1400 راه امروز 5 مهر 1400 راه امروز 6 مهر 1400 راه امروز 7 مهر 1400 راه امروز 8 مهر 1400 راه امروز 9 مهر 1400 راه امروز 10 مهر 1400 راه امروز 11 مهر 1400 راه امروز 12 مهر 1400 راه امروز 13 مهر 1400 راه امروز 14 مهر 1400 راه امروز 15 مهر 1400 راه امروز 16 مهر 1400 راه امروز 17 مهر 1400 راه امروز 18 مهر 1400 راه امروز 19 مهر 1400 راه امروز 20 مهر 1400 راه امروز 21 مهر 1400 راه امروز 22 مهر 1400 راه امروز 23 مهر 1400 راه امروز 24 مهر 1400 راه امروز 25 مهر 1400 راه امروز 26 مهر 1400 راه امروز 27 مهر 1400 راه امروز 28 مهر 1400 راه امروز 29 مهر 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی می گوید همه گیری کووید به دلیل عدم رسیدن واکسن مورد نیاز به کشورهای فقیر "یک سال بیش از آنچه باید طول خواهد کشید."
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
پرئیس سازمان سیا در اظهاراتی مطرح کرد بازگشت به پایبندی به توافق هسته ای امکان پذیر است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام در مصاحبه ای از ترفند ساده ای که برای داشتن چهره ای جوان و پوست شفاف به کار می برد پرده برداشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عباس عبدی؛ فعال سیاسی از روند مدیریت درآمدهای نفتی در ایران انتقاد کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
طبق رصد بازار و ارزیابی های انجام شده از برخی فروشگاه ها و داروخانه های سطح شهر، قیمت نوار بهداشتی از مهر ماه سال 1396 تا مهر ماه 1400 بیش از 6 برابر افزایش یافته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
برای جست وجوی خشونت در جامعه کنونی ایران، نیاز به میکروسکوپ ندارید.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سفر اخیر احمدی نژاد به دبی، حضور پر حاشیه در نمایشگاه اکسپو، شایعه حضور در غرفه اسرائیل و در نهایت بازگشت پر سرو صدا به ایران دوباره رئیس دولت های نهم و دهم را به صدر اخبار رسانده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در چند سال اخیر یکی از اصطلاحات پرتکرار لیگ مهندسی شده است. اینکه از قبل کسانی پشت در های بسته نشسته اند و نتایج را مهندسی کرده اند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
روند حرکت بازار سرمایه دوباره نزولی شد و شاخص کل بورس بیش از 13 هزار واحد کاهش یافت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبایی امور دام گفت: مرغ برای عمده فروشی ها کیلویی 29 هزار تومان و برای مصرف کننده خرد، کیلویی 31 هزار تومان قیمت گذاری شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سناریو اول، بهترین گزینه اجرای کامل متن فعلی برجام براساس قطعنامه 2231 است. برای ایجاد اعتماد متقابل در تحقق این سناریو، قدرت های جهانی و ایران میتوانند روی "طرح اجرای گام به گام" برجام توافق کنند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نعیم تدین با انتشار کارتونی در صفحه طنز و کارتون شهرونگ به تلاش های در جریان برای اجرای طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی واکنش نشان داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
با حذف ارز 4200 تومانی اتفاقی که خواهد افتاد این است که دلار 28 هزار تومانی به طور قطع افزایش پیدا می کند و در بازار مصرفی هم ارز بالاتر از 35 هزار تومان خواهد شد و تورم به شدت افزایش می یابد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
علی مطهری، نماینده سابق مجلس در توئیتی از مسئولان ورزش کشور بابت تضعیف پرسپولیس در این دو سال انتقاد کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گفته دهقانی فیروز آبادی امروز با قدرت گرفتن دموکرات ها شرایط تغییر کرده و کاهش حضور آمریکا در منطقه عامل موثری است که موجب شده سعودی ها دیگر نتوانند به آمریکا اتکا کنند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تهیه کننده سریال زخم کاری گفت: نمایش سیگار در سریال زخم کاری اشتباه بود و ما این انتقاد را می پذیریم ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گزارش دیروز جز ادامه تسویه حساب سیاسی با روحانی کارکرد دیگری نداشته است. همان طور که در رابطه با پرونده روحانی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی مجلس با بیان اینکه پیش بینی می شود سازوکار نوین اعتبارسنجی دارندگان چک در سال آینده رونمایی شود، گفت: عدم امکان صدور چک وثیقه ای و ضمانت دار ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گفته های دسته ای از فعالان نشان می دهد که خریدهای نوسان گیران به صورت شبانه و بعد از تعطیلی بازار در روز سه شنبه بالا رفت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سیدمحمد هاشمی نژاد/کارشناس بازار سرمایه
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بحث نفت بشکه ای 200 دلاری در حالی مطرح است که نفت بشکه ای صد دلار حتی برای متقاضیان و خریداران این طلای سیاه بسیار مشکل آفرین خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از تیم های فوتبال سپاهان، نساجی و گل گهر سیرجان، استقلال چهارمین تیمی بود که لیگ بیست ویکم را با پیروزی استارت زد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
ژاوی سرمربی تیم فوتبال السد که بارها در ایران به میدان رفته، می گوید در دوران فوتبالش جوی مانند ورزشگاه آزادی ندیده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
شهردار تهران بخشنامه ساماندهی فرآیند مدیریت منابع انسانی در شهرداری تهران را به تمامی واحد ها و سازمان های تابعه ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از کشف بیش 7000 داروی غیرمجاز از یک فروشنده اینترنتی دارو در فضای تلگرام خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
علی دایی در مصاحبه با مجله GQ از زندگی اش و فوتبال گفته که گفت وگوی جالب و متفاوتی از آب درآمده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
به منظور رفاه حال مستأجرین محترم مهلت تسهیلات حمایتی تامین مخارج مستاجرین در موسسه اعتباری ملل تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا گفت که ایران باید به تعهدات راستی آزمایی هسته ای عمل کند و با توقف اقدامات تحریک آمیز هسته ای، به دیپلماسی بازگردد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نوروزی درباره فیلم هایی که اخیراً از زندان اوین منتشر شده گفت: این مسائل بر اثر یک اشتباه رخ داد که زندانیان زندان اوین را به زندان تیپ 5 بردند و زندانیان عمومی را به اوین منتقل کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در بازار ارز های دیجیتال بیت کوین با رشد قابل توجهی از 66 هزار دلار عبور کرد و به نظر می رسد به این روند صعودی ادامه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای طی بخشنامه ای ورود رانندگان و اتباع ایرانی به منطقه قره باغ و لاچین جمهوری آذربایجان را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
عدم استفاده از تسهیلات یارانه ای دولتی در بخش مسکن و سبز بودن فرم ج ، فقدان مالکیت خصوصی، متاهل یا سرپرست خانوار بودن و سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
غائله دپوی صدها تن داروی کرونا در گمرکات شهریار فروکش نکرده بود که با رسانه ای شدن بلاتکلیفی 1300 تن سرم دارویی تازه وارد در انبارهای گمرک امام خمینی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
در پی استعفای محمدعلی افتخاری مدیرعامل سازمان اموال تملیکی، وزیر اقتصاد و دارایی طی ابلاغیه ای مسئولیت اداره سازمان را به محسن محمدی معین عضو هیئت مدیره این سازمان محول نمود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: زمانی که ارز 4200 تومانی از بازار حذف شود کالا هایی که مشمول آن بودند به شدت گران می شوند و این در حالی است که ادعا می شود مابه التفاوت این پول را به مردم خواهند داد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به اظهارات مصباحی مقدم نوشت: مقایسه نظام جمهوری اسلامی با امارت باصطلاح اسلامی طالبان که به گفته همین مقایسه کننده یک گروه بسیار عقب مانده از نظر فکری است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در واشنگتن ابراز امیدواری کرد که ظرف چند روز آینده به تهران سفر و با مقام های ارشد ایران دیدار کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۲    
قیمت دلار صبح امروز چهارشنبه بیست و هشتم مهر به 27 هزار و 450 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خبر منتشرشده به نقل از خود را مبنی بر" اعلام قیمت های جدید خودرو به زودی" تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر کانون انجمن های صنفی کامیونداران اعلام کرد که حدود 15 درصد از کامیون های رسوبی مانده در گمرک های کشور در شرایطی که مهلت قضایی یک ماه به پایان رسیده است ترخیص شده است اما در هفته آینده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
انتشار خبر برگزاری جشن تولد برای معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سفر اخیرش به ایران از سوی وزارت خارجه دولت رئیسی با واکنش های متفاوتی مواجه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گزارشهای مختلف به همراه خبرهای متفاوتی را تا به امروز در خصوص احتمال تولید خودرو با برند اپل شنیده ایم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
راز خوشمزگی این پاستا، وجود سس آلفردو در آن است. در ادامه قصد داریم طرز تهیه پاستا آلفردو را به شما آموزش دهیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مشکل این است که غذاهایی که برای صبحانه در ایران مصرف می شود معمولا محدود است و همین امر تمایل به خوردن صبحانه را کاهش می دهد. برای اینکه میل به خوردن صبحانه را در خود تقویت کنید چند راه دارید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه آفتاب یزد در مطلبی با عنوان آیا سرنوشت بنی صدر در انتظار احمدی نژاد است؟ به گمانه زنی درباره آینده سیاسی رئیس دولت بهار پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان از کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه هیچ نامه ای از سوی شورای نگهبان درباره دلایل ردصلاحیتم برای من ارسال نشده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در مورد طرح اصلاح قانون مهریه در این کمیسیون گفت: طرحی برای اصلاح قانون مهریه از سال های قبل در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مانده بود که ما در این کمیسیون ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جریان از این قرار است که خواهر داماد در مراسم ازدواج برادر خود لباس عروس می پوشد و در مراسم حاضر می شود. در این جشن که خواهر داماد هیچ تفاوت ظاهری با خود عروس ندارد
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نگاهی به حاشیه های کارنامه علیرضا قربانی به بهانه موج واکنش هایی که بعد از توییت آخر او ایجاد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دلیل ناپایداری جو بازار سهام چیست؟ چه عواملی سبب شده است تا بورس بازان بین خرید یا فروش سهام سردرگم باشند؟ این ها سوالاتی است که شاید ذهن تمام فعالان بازار سهام را درگیر کرده باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رشد شدید معوقات بانکی به دلیل پرداخت تسهیلات به افراد (حقیقی و حقوقی) با رتبه اعتباری نامناسب و سرمایه گذاری مستقیم برخی از بانک در پروژه ها و بخش هایی که بازدهی قابل قبولی ندارند از یک طرف و پرداخت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای اتاق تهران در نشست روز گذشته خود به چالش های مرتبط با مساله قانون گذاری در فضای کسب وکار کشور پرداختند و از روند فزاینده قوانین و وجود تناقض بین برخی قوانین مصوب برای یک حوزه فعالیت انتقاد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اولین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در دولت سیزدهم به ریاست احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دلیل اصلی ایجاد خودروهای ناقص، مشکل نقدینگی خودروسازان وعدم تامین تراشه های الکترونیک عنوان شد. علاوه بر اینها، شائبه هایی مطرح می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: 70 درصد از قاچاق فقط متعلق به یکی از بنادر است و نتیجه این فساد نهادینه شدن صدمه به تولید داخلی و ورشکستگی بسیاری از کارخانه ها و بیکاری عده کثیری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس نتایج اعلامی سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد 137 هزار و 18 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 در دانشگاه های دولتی پذیرش شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
الهلال توانست در بازی حساس نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، النصر را از پیش رو بردارد و به دیدار پایانی برسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از یک سال ونیم قطعی روابط، صادرات به عربستان هم زمان با مذاکرات دو کشور اتفاق افتاده که خبر خوبی به حساب می آید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
روز گذشته وزیر کشور در نشستی درباره مبارزه با مواد مخدر، گفت: ادعای شفافیت بانک های جهانی در مقابله با پول شویی ادعایی نادرست است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ماجرای تقاضا برای محاکمه روحانی داستان طولانی دارد، چندی پیش بود که نماینده خمینی شهر در مجلس گفت: واقعیت آن است که آنچه در مذاکرات هسته ای وین بین آقای عراقچی و طرف های 5+1 رخ داده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مردادماه بود که با انتشار اخباری مبنی بر نهایی شدن طرح نمایندگان مجلس برای مسدودسازی اینترنت و فیلتر اینستاگرام، توجه ها به این طرح که در تضاد آشکار با حقوق کاربران فضای مجازی است، جلب شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی به دستگاه های اجرایی ، بخشنامه قبلی برای دورکاری کارکنان لغو و باید از اول آبان ماه تمامی آنها در محل کار حضور داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا نیز معاون توسعه صادرات کالا و توسعه تجارت اعلام کرده است: ایران دربرابر نفت از سریلانکا چای وارد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
گمرگ جمهوری آذربایجان مدعی نقص در سامانه های کامپیوتری ایران در بازه زمانی 15 تا 16 اکتبر و به تبع آن ایجاد صف و تاخیر در عملیات بارگیری و تخلیه در انبار های میوه و تره بار در شهر آستارای ایران شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۶۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در ادامه به میزان واکسن وارد شده به کشور اشاره و عنوان کرد: خوشبختانه تاکنون 120 میلیون دز واکسن وارد کشور شده است که همچنان تا اواسط آبان ماه ادامه دارد و به طور قطع به 180 میلیون دز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به زودی تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس شروع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
عادل فردوسی پور برای گرفتن رضایت در پرونده آرمان و غزاله با مادر او دیدار کرد و خواستار بخشش پسر جوان شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آهنگ Easy on Me یا به من سخت نگیر که اولین ترانه از آلبوم مورد انتظار جدید ادل بود دوباره احساسات را در ما به غلیان آورده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۵۷ سایت دیگر  
همه زیر ساخت های لازم برای تولید یک محصول کاملا ایرانی را که با همکاری دانشمندان، محققان و شرکت های دانش بنیان داخلی به ثمر نشسته را در اختیار داریم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: همه کارکنان باید واکسن بزنند و از حضور کسانی که واکسن نزدند جلوگیری خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
طبق شنیده ها، این جشن تولد در جریان سفر انریکه مورا به تهران و دیدار با علی باقری، معاون سیاسی وزیر خارجه تدارک دیده شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۹۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه شنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، درباره ساماندهی و بهبود وضعیت مالی بانک رفاه کارگران بحث و تصمیم گیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۴۹ سایت دیگر  
آمار بانک مرکزی درباره چک های برگشتی در ششمین ماه امسال نشان می دهد که در این ماه معادل 709 هزار فقره چک برگشت خورده که از نظر تعداد معادل 4 ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۴۲ سایت دیگر  
درحالی که پیش از این امکان معامله نمادهای روزانه، هفتگی و ماهانه در بورس انرژی وجود داشت، از فردا (28 مهرماه) قابلیت معامله نمادهای فصلی نیز در بازار سلف مصرف کنندگان بزرگ و عمده فروشی فراهم شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعیه های منتشر شده در سایت کدال، برخی از شرکت ها اقدام به انتشار آگهی های افزایش سرمایه و سودهای تقسیمی مجامع خود کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به بازدید معاونان و مدیران سازمان بازرسی از شرکت های خودروساز طی هفته گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی می گوید: قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به طور کامل از حیطهٔ طرح خارج شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در عرصه هدایت امت همانند گذشته و بهتر و بیشتر از گذشته در حال ایجاد تاثیرات تعیین کننده هستند بنابراین گویش های جدید نشان دهنده آن است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
در هفته های اخیر پیونگ یانگ چندین آزمایش موشکی انجام داده که می گوید موشک های دوربرد کروز و مافوق صوت بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۵۸ سایت دیگر  
ممنوعیت لوازم خانگی کره ای فقط شامل دو برند معروف ال جی و سامسونگ نیست و بقیه برندهای کره ای از جمله دوو ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
گزارش مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد سهم ایران از تجارت جهانی از 0.3 درصد در سال 95 به 0.2 درصد در سال 99 کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
از آنجا که در آموزه های دینی، تغذیه سالم تمامی جنبه های جسمی، روانی، معنوی و اجتماعی را شامل می شود، باید سیاست گذاران عرصه سلامت به رویکرد تغذیه ای اسلام توجه کنند تا سلامت همه جانبه واقعی یا جامع ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برامه و بودجه مجلس گفت: طبق قانون احکام دائمی برنامه های توسعه، نباید از تسعیر نرخ ارز بازگشت از صادرات مالیات اخذ شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
همانطور که از جلسات و اظهارات مسئولان بر می آمد به نظر می رسد که قوانین سفرهای داخلی و خارجی در پی تسریع واکسیناسیون در کشور در حال تغییر است و روز گذشته واکسینه شدن مسافران شرط سفر آن ها به ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای سهولت در عملیات بانکی امکان انجام عملیات بانکی با فرامین صوتی در نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه تورم کماکان سیر صعودی خود را دارد، گفت: در بخشنامه بودجه 1401 مشارکت بخش خصوصی و عدم سرکوب قیمت مورد تأکید قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد بی میلی بانکها در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در سال جاری نیز دیده می شود؛ تا جایی که صدای نمایندگان مجلس درآمد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
با وجود افت قیمت سکه در روز دوشنبه، برخی تحلیل گران باور داشتند که شکست محدوده 11 میلیون و 600 هزار تومان به راحتی میسر نخواهد بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از روز چهارشنبه هفته جاری افرادی که مشمول قانون جهش تولید مسکن می شوند می توانند در سامانه جدید ثبت نام خود را انجام دهند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اقر قالیباف دیروز در صحن مجلس گفته بود: مجلس یازدهم برای محرمانه بودن اموال مسئولان هیچ مصوبه ای نداشته است. فرایند تصویب قانون در مجلس کاملا مشخص است و نمایندگان در این خصوص تصمیمی نگرفته اند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
پلیس امارات با تذکر جدی به محمود احمدی نژاد اعلام کرد که نمی تواند امنیت او را در این کشور تامین کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۶۳ سایت دیگر  
مهران غفوریان بازیگر مطرح کشورمان، به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ناصر امانی یکی از منتقدان جدی برخی از انتصابات شهردار تهران است. او پیش از انتخابات شورای شهر، به بدنه شهرداری قول داده بود که برای انتصاب مدیران، بدنه شهرداری نادیده گرفته نشود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
قرارداد فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با این باشگاه برای سه فصل دیگر تنظیم و امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در واکاوی اظهارات وزیر صمت، می توان سه سناریو را مطرح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۴   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی در حکمی حسین قرایی را به سمت مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۹   + ۴۸ سایت دیگر  
در این دستور که از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور به وزیر کشور ارجاع شده، از وزیر کشور خواسته شده ضمن پیگیری مسئله نسبت به ارائه گزارش به ریاست جمهوری اقدام کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۴   + ۸۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از لغو دور کاری در استان تهران از فردا (27 مهرماه) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خطای اول در بازار اجاره مسکن از تابستان سال گذشته به دنبال سیاست تعیین سقف مجاز برای افزایش اجاره بها در کشور کلید خورد.
مشاهده نتایج بیشتر...