چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۴۷Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1400 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1401 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1401 خبر گزاری رسا 1 خرداد 1401 خبر گزاری رسا 1 تیر 1401 خبر گزاری رسا 1 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 2 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 3 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 4 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 5 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 6 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 7 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 8 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 9 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 10 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 11 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 12 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 13 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 14 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 15 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 18 مرداد 1401 خبر گزاری رسا 19 مرداد 1401 
  ۴ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از یک منبع مطلع نوشت: نقاشیان در مقطع رحلت حضرت امام خمینی (ره) یا پس از آن، هیچ مسئولیتی در وزارت اطلاعات نداشته است.
  ۸ دقیقه پیش    
نماینده خبرگان اعتماد مردم را سرمایه ائمه جمعه دانست و گفت: امام جمعه ای که به فکر فعالیت های اقتصادی باشد، اعتماد مردم را نسبت به خود از دست می دهد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه شبه نظامی تحت امر آمریکا مستقر در شمال سوریه موسوم به قسد از کشته شدن 4 نفر از اعضای خود در بمباران ترکیه خبر داد و اعلام کرد که از ترک ها انتقام می گیرد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: در طرح نهضت ملی مسکن قرار شد در 4 سال 94 هزار واحد مسکونی در استان گلستان احداث شود که در سال نخست سهم بخش روستایی 7 هزار واحد مسکونی بود.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نفت سوریه اعلام کرد که روزانه بیش از 80هزار بشکه نفت تولید می شود که اغلب آنها توسط اشغالگران آمریکایی غارت می شود.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
کمتر بیانیه ای در تاریخ سیاسی ایران می توان یافت که مانند بیانیه امروز میرحسین موسوی مخرج مشترک آمال و مدعاهای منافقین و صهیونیست ها و آمریکا و آل سعود و داعش و دیگر گروه های تروریستی در منطقه باشد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: همان طور که امام خامنه ای فرمودند و شهید سلیمانی دست فلسطینی ها را پر کرد این روند دائمی است و سپاه انقلاب اسلامی دائم دست آنها را پر خواهد کرد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: پیش بینی می شود امسال پنج میلیون زائر اربعین از مرزهای کشور برای اربعین استفاده کنند.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک اندیشکده صهیونیستی اعتراف کرد، به خواست ایران و محور مقاومت، اسرائیل از همه جهت در محاصره قرار گرفته است.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
پرتاب ماهواره خیام با ماهواره بر سایوز از پایگاه بایکونور در ساعت 10 و 22 دقیقه به وقت تهران انجام شد ...
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
برخی نومشروطه خواهان با ارائه روایت ناقص و معوج از مشروطه، کوشیدند از آن آلترناتیوی در مقابل انقلاب اسلامی بسازند ...
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: شهدای مدافع حرم علاوه بر پاسداری از حریم اهل بیت(ع) از امنیت کشور نیز دفاع کردند و همه کسانی که دلسوز ایران و اسلام اند قدردان این مجاهدت ها هستند.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی در آخرین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در حسینیه امام خمینی(ره) کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب شهادت حضرت امام سجاد(ع) در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم انقلابی تهران در بیانیه پایانی تظاهرات ضد صهیونیستی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرده و حمایت خود از مقاومت اسلامی فلسطین را اعلام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سردار شهید سلیمانی دست فلسطینیان را پر کرد؛ این روند دائمی است و سپاه این راه را ادامه خواهد داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
جمعی از مردم تهران با برگزاری تجمعی در میدان فلسطین جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
موسوی در بیانیه خود به نحو بسیار عجیبی علیه مبارزه با داعش در سوریه و همچنین کمک به گروه های مقاومت در یمن علیه جنایت آل سعود موضع گیری کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سینمایی با انتشار پیامی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان، فرا رسیدن روز خبرنگار را گرامی داشت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۲    
آیت الله رجبی رسالت خبرنگاران را در عرصه جهاد تبیین و خنثی سازی توطئه های دشمنان مهم دانست و گفت: خبرگزاری رسا از رسانه های موفق در عرصه اطلاع رسانی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگاری از مشاغل جذاب برای روایت سینمایی است و با نگاهی به فیلم های تاریخ سینما به آثاری در مورد خبرنگاری بر می خوریم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پیش ثبت نام متقاضیان اربعین حسینی که قرار بود تا روز عاشورا به پایان برسد، بار دیگر تمدید شد و تاکنون بیش از یک میلیون نفر برای شرکت در اربعین، اعلام آمادگی کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران گفت: خبرنگاری به عنوان یک حرفه، رسالت اطلاع رسانی و انتقال پیام را بر عهده دارد و محصول دوران مدرن و فضای مجازی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار تصریح کرد: خبرنگاران می توانند در جهاد تبیین و جهاد تصمیم نقشی بی بدیل ایفا کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هفدهم مرداد ماه خاطره شهیدان و به ویژه خبرنگار عزیز شهید محمود صارمی را یادآوری می کند و به نام روز خبرنگار پیوند خورده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
زکودکی خادم این تبار محترمم
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از آغاز طرح عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵    
اطلاع نگاشت | خیام در مدار پیشرفت
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علیمه قم در محکومیت جسارت به قرآن کریم توسط عده ای قلیل در هامبورگ آلمان بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه گفت: همیشه جریان نفاق وجود داشته، دارد و خواهد داشت و همه ابزارها را برای دشمنی به کار می گیرد و وظیفه همگانی، برخورد و مقابله با جریان نفاق خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۰    
غرب آشکارا نگران عدم احیای برجام است و تحلیل گران غربی بر ضرورت توافق فوری اروپا و آمریکا با ایران تاکید می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام موسوی جهاد تبیین را وظیفه ای همگانی خواند و گفت: هیات های مذهبی و منبری ها از فرصت ماه محرم در جهاد تبیین نقش آفرین باشند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کتاب زمزمه های علوی در زمینه شعر و مشاعره علوی و کتاب "قلمت را زمین نگذار" دو جلد کتابی هستند که به قلم خانم موجی، به رشته تحریر درآمده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۵    
کارشناس مسائل مذهبی گفت: فلسفه اصلی و نهایی نهضت امام حسین را می توان در احیای فرهنگ اسلام اصیل و ناب محمدی و زدودن زنگارهای تحریف و بدعت از دین خلاصه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع)، 15 عنوان اثر با موضوع عاشورا که به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شده است، معرفی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۷    
همسر جانباز حادثه تروریستی سوم ماه رمضان حرم مطهر رضوی از انجام هفتمین جلسه دیالیز حجت الاسلام پاکدامن در روز عاشورا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱    
حجت الاسلام میرزامحمدی با اشاره به مؤلفه های قیام امام حسین(ع)، انقلاب اسلامی را بزرگترین تجلی این نهضت عظیم دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: ائمه جمعه باید واسطه ای صادق، مخلص، اطمینان بخش و آرامش آفرین میان مردم و مسؤولان باشند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امام حسین(ع) از سال ها پیش از قیام خود، بر اساس وظیفه ای که داشتند، تبیین حقایق را جهاد خود می دانستند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: دشمنان امام حسین(ع) با دریغ کردن آب از این امام معصوم و خانواده و یاران ایشان چهره پلید خود را نمایان کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
حجت الاسلام صافی گلپایگانی گفت: دشمنان یک سال تلاش می دارند تا جوانان را از دین منحرف کنند، اما جوانان ما با حضور در مجالس عزای حسینی آنان را ناکام می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
خادم هیئت که دختری محجبه است می گوید موسیقی می خواند. از بچگی به موسیقی علاقه داشته و چندین سال است که تار می زند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حاج حسین یکتا در شب وداع با سردارکابلی در بهشهر از این شب با عنوان شب قرار و وصال یادکرد که شهیدان آمدند تا جهاد تبیین رهبری و ولایت مداری را گوشزد و روایت کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وبگاه نظامی آمریکایی همزمان با تشدید تنش بین چین و تایوان و آمریکا نوشت، چین به لطف هزاران موشک خود در جنگ محتمل، آمریکا را شکست خواهد داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، سوگنامه ای درباره کودک کشی رژیم غاصب قدس صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رسانه ها از رزمایش مشترک آمریکا با هند با تمرکز در تمرین در ارتفاعات بالا و نزدیک مرز این کشور با چین خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
حمله نظامی وحشیانه رژیم صهیونیستی به مواضع جنبش مقاومتی جهاد اسلامی در نوار غزه عمق خشم و عصبانیت فرماندهان نظامی و مقامات سیاسی این رژیم از جهاد را به نمایش گذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق منابع موجود اَسلم بن عَمر ترکی دیلمی قزوینی یکی از شهدای ایرانی واقعه کربلاست که در روز عاشورا به شهادت رسید و در دامان امام حسین(ع) آسمانی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج با بیان اینکه بزرگترین منکر عصر حضرت سیدالشهدا(ع)، مهجوریت قرآن بود، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رکن اطلاعاتی ارتش انگلیس در ادعایی جدید گفت جنگ اوکراین در آستانه ورود به مرحله جدیدی است و بیشتر نبردها به یک جبهه تقریباً 350 کیلومتری در جنوب غربی کشیده شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شهربازی مقاومت و ایستادگی برخلاف شهربازی های موجود، شهر اسباب بازی نیست. در شهر اسباب بازی،شما اسیر اسباب بازی می شوی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اکبر صفری، مداح اهل بیت (ع) با بیان اینکه 62 سال ذکر و ذاکری کردم و یک ریال نگرفتم، گفت؛ چون دلم نمی خواهد پولی دریافت کنم و کار دلم برای حسین (ع) است؛ باید صادقانه در این مسیر گام برداریم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جهاد اسلامی از به شهادت رسیدن یک فرمانده ارشد خود در حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر داد و وزارت بهداشت فلسطین تعداد شهدا را 32 نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
پلیس نمی تواند به دلیل برخی تبلیغات منفی در فضای مجازی و یا برای بسته نگه داشتن دهان عده ای که همیشه و در هر حال یک بهانه ای برای حمله به پلیس دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سومین روز از تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه مقاومت فلسطین نیز همچنان در حال شلیک راکت و موشک به سوی شهرک های صهیونیستی در اطراف نوار غزه و شهر اشغالی قدس است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای ضمن محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه از مردم دعوت کرد تا در تجمع ضد صهیونیستی شرکت کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: دلیل اینکه عده ای دستشان بر خون سید الشهدا آلوده شده، حب دنیا بود که نقطه ضعف اصلی آن ها بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی تصریح کرد: مقاومت اسلامی و روحیه ضدصهیونیستی در بین ملت های مسلمان روز به روز در حال گسترش و هم افزایی می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
ویدئوهایی از فریادهای دردناک کودکان فلسطینی که طی حمله اخیر رژیم صهیونیستی زخمی شده اند، در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نعیم قاسم گفت: صهیونیستها بدانند که دوره ضربه زدن های بی پاسخ گذشته و تمام شده، نیروهای مقاومت هیچ حمله ای را بی پاسخ نمی گذارند و تل آویو جواب مناسب را خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
شیخ احمد القطان گفت: حادثه کربلا و شهادت امام حسین (ع) در روز عاشورا، مکتبی است که از آن ثبات بر حق در مقابله با باطل را می آموزیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
طایفه ایزدی های عراق از برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام حسین (علیه السلام) برای سومین بار متوالی در استان نینوا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شیعیان قطیف و احساء تسلیم دیکته ها و فشار های رژیم آل سعود نشده و در هر موقعیت، موضعی همسو با موالات اهل بیت (علیهم السلام) اتخاذ می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
انقلاب اسلامی یک انقلاب به تمام معنا و همه جانبه بود؛ انقلابی در همه ابعاد زیست فردی و اجتماعی و تمدنی.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
مازندران - مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در پیامی به مناسبت تقارن عاشورای حسینی و روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با الگو گیری از حضرت زینب(س) در خط مقدم جهاد تبیین باشند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
مازندران - امام جمعه بابل با بیان این که قیام امام حسین(ع) علیه ظلم، تجلی همه مظاهر اسلامی و انسانی بود، گفت: عاشورا مظهر عالی ترین مظاهر انسانی و اسلامی در جهان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شام غریبان در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده خبرگان با تأکید بر اینکه دشمن برای جدا کردن جوانان از مکتب سیدالشهدا(ع) تلاش می کند، گفت: یکی از رزق های محرم اشک بر مصائب امام حسین(ع) است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
شورای نگهبان در پیامی کرد: خبرنگاران کسانی اند که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال، آزادی و مقابله با تهاجمات رسانه ای و عملیات روانی دشمن قرار داده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور علما و اقشار مختلف جامعه در دفتر مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شد
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ماهواره "خیام" با مالکیت جمهوری اسلامی ایران از پایگاه فضایی بایکونور و به وسیله موشک ماهواره بر "سایوز روسی" به فضا پرتاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بدرالدین الحوثی با اشاره به اینکه هدف آن ها پایان دادن به تجاوزات و محاصره است، تأکید کرد که ملت یمن بایستی همواره برای مقابله با دشمنان آماده باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۲۵ سایت دیگر  
رییس جمهور در پیامی به مناسبت روز خبرنگار آورده است: نقش اصحاب رسانه در ایستادگی در برابر امواج تخریب، دروغ و فریب، بیش از همیشه مهم است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله ضمن تمجید از ایستادگی مقاومت فلسطین در برابر صهیونیست ها گفت: اسرائیلی ها تحمل تاب آوری بیشتر را نداشتند و مقاومت توان تحمیل شروط خود را دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری برای سیدالشهدا و هفتاد و دو تن از یاران ایشان در کشور های مختلف جهان از جمله ژاپن، ایتالیا و روسیه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در پیامی با گرامیداشت روز خبرنگار بر مسؤولیت خطیر خبرنگاران برای روایت آرمان های بلند و دستاوردهای انقلاب اسلامی در برابر جنگ ترکیبی و شناختی دشمن تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ستانکزی معاون سیاسی وزارت خارجه دولت موقت طالبان قیام امام حسین علیه السلام را حرکتی برای زندگی آزاد و اسلامی خواند و آن را راهنمایی برای مسلمانان دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
معاون سیاسی نخست وزیر دولت موقت طالبان در دیدار با نمایندگان شورای علمای شیعه افغانستان گفت: هیئت حاکمه بدون تعلقات قومی و مذهبی در خدمت تمام مردم کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای پاسخ قاطع مقاومت فلسطین به تجاوز های اخیر رژیم صهیونیستی را ستودند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از طلاب و فضلای نیجریه ای حوزه علمیه نجف با شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی در این کشور دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
منطقه کربلا در اندونزی که امروز متأسفانه فقط نامی از آن مانده است قبلاً صحرایی به وسعت 40 هکتار بوده که برنامه های روز عاشورا در آن منطقه انجام می گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین رضوی گفت: یاد مظلومان کربلا است که ارزش های انسانی و دینی را زنده نگه داشته و محبت به نوه پیامبر اکرم، محبت به خود ایشان است.
مشاهده نتایج بیشتر...