شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۳:۴۰Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1400 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1400 خبر گزاری رسا 31 تیر 1400 خبر گزاری رسا 1 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 2 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 3 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 4 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 5 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 6 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 7 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 8 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 9 مرداد 1400 
  ۲ دقیقه پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۲۹ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به اینکه امروز فضای مجازی شئونات مختلف زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده ساماندهی این فضا امری ضروری است.
  ۲۹ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نبویان گفت: هبر معظم انقلاب هم به جای تأکید بر استفاده از تجربیات این دولت بر این نکته تأکید داشتند تجربه این دولت نشان داد که اعتماد به غرب چه ثمراتی دارد.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سال ها تفکر به اصطلاح آزادی خواهانه دستاویز غول های فناوری بخصوص شرکت های فناوری آمریکایی بود تا از هر تلاشی برای نظارت بر رفتار آنلاین افراد جلوگیری کنند
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
شماره دویست و نود و نهم هفته نامه خط حزب الله با عنوان برای مردم، به قصد قربت منتشر شد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
کتاب سیره و رفتار فردی پیامبر اسلام و ائمه توسط معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم منتشر شد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
ریشه یابی اعتقادی تاریخی غدیر با تحلیلی نو در ابعاد مختلف واقعه غدیر برای نسل جدید، روش متفاوت کتاب ژرفای غدیر با دیگر کتاب ها در موضوع تحلیل غدیر است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کتاب پاسخ به دو شبهه پیرامون غدیر به قلم حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر طبسی به نگارش درآمده است.
  ۱ ساعت پیش    
در این گزارش تلاش شده است پنج اثر برجای مانده از مرحوم دکتر محمدحسین فرج نژاد که میراث گران قدری در جامعه علمی کشور هستند، معرفی شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کتاب توقف ممنوع با موضوع خاطرات روزهای کرونایی به قلم حسین خداپرست منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
ماموستا محمدی گفت: در روز غدیر پیامبر اکرم بنا برنظر اهل سنت می خواهد وجاهت و بزرگواری و عزیز بودن حضرت علی را در میان تمام مسلیمن به رخ بکشاند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کتاب روایت جذب (علل گرایش و جذب به جنبش های جهادگرای سلفی) به سفارش دبیرخانه کنگره مقابله با جریان های تکفیری توسط انتشارات دارالاعلام قم منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام خداداد گفت: خداوند در هیچ زمانی انتخاب و انتصاب نمایندگان الهی را بدست مخلوق خود قرار نداده است که این نشان دهنده اهمیت ولایت و حاکمیت دینی و سیاسی است.
  ۱ ساعت پیش    
تهران - امام جمعه بخش کن گفت: آمریکا حدود 20 سال است که در افغانستان به بهانه تأمین امنیت حضور دارد، اما بیشترین ناامنی ها در افغانستان بوده است.
  ۱ ساعت پیش    
مولوی درتکیده گفت: واقعه غدیر می تواند یکی از درهای ایجاد وحدت و برادری بین شیعه و سنی باشد و باید نسبت به آن توجه ویژه داشت.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام واضحی آشتیانی گفت: عید غدیر مختص تشیع نیست و تمام مذاهب اسلامی باید این روز را عید بگیرند.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام حق جو گفت: 23 سال تبلیغ پیامبر اسلام متکی به ابراز سخن خداوند به جامعه در روز عذیر بود و عدم بیان امر خدا مساوی با تکمیل نکردن رسالت پیامبر است.
  ۱ ساعت پیش    
در واقع اگر حمایت های بریتانیا به صهیونیست ها نبود، الان شاهد رژیمی به نام اسرائیل نبودیم که به راحتی تمامیت ارضی کشوری مسلمان را نقض و سرزمین آن را اشغال کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پروائی گفت: به نظر می رسد ما در این برهه از تاریخ در هر صنف و مذهبی که هستیم وظائفی را برعهده داریم و باید اختلافات را کنار بگذاربم و در برابر دشمن متحد شویم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: مرحوم فرج نژاد با شیوه و روش های علمی منحصر به فردی که داشت، مدیریت کارگروهی و علمی را تقدیم علوم انسانی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
مخالفان طرح، در نیّت حامیان آن تردید دارند و آن را در راستای امنیتی کردن فضا و نقض آزادی بیان ارزیابی می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: مؤمنین حقیقی وقتی می بینند که آمریکا اسرائیل و هرمستکبر در دنیا بر علیه ایران متحدند به این نتیجه می رسند که ما بر حق هستیم.
  ۷ ساعت پیش    
علی اکبر فیض آلنی مشهور به آیت الله مشکینی، در سال 1340 در روستای آلنی از توابع شهر خیاو اردبیل که بعدها نام آن به مشکین شهر تغییر یافت، چشم به جهان گشود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: دربین وقایع بیست وسه ساله از بعثت رسول گرامی اسلام در جزیره العرب، یکی ازکلیدی ترین و جریان سازترین، واقعه نصب علی (ع) در غدیر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۶    
حجت الاسلام والمسلمین وحیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: پیامبر اسلام(ص) با اعلام جانشینی خود و ولایت امام علی(ع) در روز غدیر نظام امامت و ولایت را بنیان نهاد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۰    
اصفهان حجت الاسلام میرزایی گفت: در طرح صیانت که اکنون تبدیل به طرح حمایت شده است فیلترینگی در کار نیست، شایعه سازی ها برای جلوگیری از ضرر سنگین شرکت های خارجی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۷    
حجت الاسلام محمد زمانی گفت: عید غدیر خم عید اسلام است نه فقط شیعیان که پیام اصلی عید غدیر تثبیت ولایت خداوند متعال، رسول الله و ائمه معصومین و فرزندان آن ها می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ورزشکاران زن جهان معاصر بدون داشتن نگاه مذهبی به سراغ حجاب و پوشش مناسب رفته اند، زیرا که حجاب گمشده فطری زنان ورزشکارِ امروز است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
افشین علا از شاعران کشور در آستانه عید غدیر قصیده غدیریه سرود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۱    
حجت الاسلام کوشکن گفت: جامعه ای که داعیه علوی بودن را دارد باید به سمت حکومتداری امیرالمومنین هم حرکت کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
قم - با توجه به کمبود فضای سبز در قم، قطع درختان این شهر و سوزاندن و خشک کردن آنها به نوعی جنایت محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - نشست فوق العاده الی الحبیب در به همت جامعه ایمانی مشعر با حضور جمعی از ستایشگران اهل بیت کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - خطیب جمعه ورامین گفت: ساماندهی و مدیریت فضای مجازی و حفاظت از حقوق کاربران وظیفه هر حکومتی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیر خم، ساکنان شهرک ایثار قم، به جشن و شادی پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - جمعی از ستایش گران جوان آستان اهل بیت(ع) سراسر کشور با همت جامعه ایمانی مشعر از روستاهای آسیب دیده از خشکسالی خوزستان بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۲    
امام جمعه جدید دامغان ضمن تقدیر شایسته از تلاش ها و زحمات امام جمعه سابق این شهر، گفت: شهدا، مردم صبور و متدین،علما و جوانان ظرفیت های بزرگ معنوی و اجتماعی دامغان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب، برخی از مراجع تقلید و علما در پیام هایی جداگانه درگذشت حجت الاسلام حسینی گلپایگانی ابوالزوجه حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۰    
کرمانشاه - آیت الله علما گفت: جامعه اسلامی با سیره تربیتی امام علی(ع) قابل تربیت و اعتلا است و هرگز نمی توان با حرف و بخشنامه جامعه را هدایت و مدیریت کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان، با بیان اینکه کارگزاران ناکارآمد باید محاکمه شوند، گفت: مدیران نالایقی که مانع رشد مردم و ن خوزستان می شوند، شیطان صفت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۵    
مازندران - امام جمعه ساری با تأکید براین که نمی توان به دنیای غرب اعتماد کرد، گفت: مسؤولان برای رفع مشکلات موجود کشور باید به ظرفیت های داخلی اعتماد کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی ولایت را محصول زحمات فاطمه زهرا(س) دانست و گفت: نخستین قربانی راه ولایت این بانوی بزرگ اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۶    
مازندران - امام جمعه ساری با بیان این که نمی توان در مسجد نسبت به مسائل روز جامعه بی تفاوت بود، گفت: مسجدی که در آن مردم شعار مرگ بر آمریکا سر ندهند خطرناک است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
خراسان شمالی - حجت الاسلام والمسلمین نوری گفت: اینکه جهان اسلام در برابر مشتی از کشورهای غربی حالت انفعال پیدا کرده، به دلیل نبود وحدت و عدم دشمن شناسی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: باید دولت منتخب با تعیین استاندار قوی و مقتدر برای استان خوزستان و تامین بودجه لازم، برای حل مشکل آب این منطقه راهکار اساسی ارائه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گردهمایی عظیم غدیریان با حضور عاشقان اهل بیت (ع) در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) کابل برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شیخ علی یاسین العاملی با انتشار بیانیه ای ضمن تأکید بر نیاز لبنان به دولتی با اقدامات بنیادین، ضرورت پیروی از وحدت را که اساس الگوی جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
شیخ نعیم قاسم سالروز پیروزی لبنان در برابر تجاوز 33 روزه رژیم صهیونیستی را تبریک گفت و تاکید کرد: چیزی که برای ما اهمیت دارد دستیابی به استقلال و حاکمیت مستقل است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: وقتی رییس دولت همه چیز را از جمله آب خوردن مردم را هم به برجام ربط می دهد طبیعی است که وضعیت آب خوزستان به اینجا برسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت عراق در واکنش به توافق سران عراق و امریکا بر ابقای مشاوران نظامی در خاک کشور گفت: مقاومت تا زمان خروج حقیقی بیگانگان در آماده باش کامل خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - سردار ذوالقدر گفت: همزمان با دهه ولایت در سطح تهران تاکنون 750 هزار بسته کمک مومنانه تهیه و تا روز عید غدیر این کمک ها به یک میلیون بسته خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۶    
کرمانشاه ماموستا مرادی گفت: گروهک های تروریستی و جنایتکار با هدف تحریف و تخریب چهره رحمانی اسلام توسط دشمنان و آمریکایی ها به وجود آمده اند،
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۳۱    
کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین حجتی گفت: انتظار همه ملت این است که کابینه دولت سیزدهم کابینه ای انقلابی، متخصص و جوان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: حضرت علی (ع) هر چه صبغه غیر خدایی داشت و از دنیا محسوب می شد، آن را طلاق بائن داد که مجالی برای رجوع مجدد نخواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۶۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جوادی آملی در دیدار رییس قوه قضاییه گفت: مراقب غارتگران قانون باشید که با تفسیر به مطلوب قانون، حق را ناحق می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم، با چند تن از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس مرکز پژوهش های مجلس تاکید کرد: مدیریت فضای مجازی در همه جهان خصوصاً ایران حیاتی است و تعارضی با بهره مندی از مواهب آن ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۷۵ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی مهرورزی با همنوعان را از آموزه های امام علی(ع) دانست و گفت: دولت باید با استفاده حداکثری از ظرفیت نهادهای مردمی برای از بین بردن آسیبهای اجتماعی تلاش کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جعفر الحسینی پس از پایان دور چهارم گفتگو های راهبردی بغداد - واشنگتن و توافق دو طرف در خصوص نیرو های آمریکا، گفت: دولت کنونی عراق صلاحیت مذاکره با واشنگتن را ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماهنگ جانم فدای حیدر به دو زبان فارسی و اردو همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم در کراچی تولید و پخش شد. این نماهنگ با شعری از موسی عصمتی تولید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خز علی گفت: مقاومت فریب بیانیه ها درباره عقب نشینی نظامیان آمریکا را نمی خورد،نخست وزیر عراق باید به صراحت بگوید که پایگاه های هوایی آمریکا هم در عراق برچیده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه ونگارد گزارش داد که شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه و همسرش توسط دادگاه عالی ایالت کادونا از تمام اتهام های وارده تبرئه و آزاد شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۲    
حجت الاسلام والمسلمین جعفری ولایت امام علی ابن طالب علیهما السلام را ملاک ایمان و محور جدائی حق و باطل دانست و گفت: شیعیان بخاطر ولایت امام علی(ع) سپاسگزار باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۶    
حجت السلام والمسلمین نقوی فرارسیدن عید ولایت و امامت غدیر را به جهان اسلام تبریک گفت و این روز سعید را روز تجدید عهد با امام علی علیه السلام دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس مجلس ضمن حمایت از طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی تصریح کرد: مسدودسازی پلتفرم های پرکاربرد مانند اینستاگرام و واتس آپ، برنامه مجلس نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مسؤول اطعام غدیر کاشان به تشریح گزارشی از روند اطعام غدیر در کاشان پرداخت و گفت: اطعام غدیر در شهرستان کاشان سال به سال در حال توسعه و گسترش است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 360
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۰    
سمنان - مدیر بازرسی و حراست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: بهترین ذکر خدا نماز است و نماز جمعه بهترین مصداق ارتباط جمعی مردم با پروردگار است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - حجت الاسلام اسلامی گفت: کسانی که با اهل بیت(ع) دشمنی دارند و مقام ولایت و امامت را نمی پذیرند در واقع در مقابل توحید ایستاده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۱    
اصفهان - آیت الله طباطبایی نژاد روحانیت را لباس مربیان اسلام دانست و گفت: مدارا کردن با مردم را از مهم ترین لازمه های کار روحانیت است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۲    
اصفهان _ حجت الاسلام مؤمنی با اشاره به ضرورت تقویت تعامل سازنده روحانیت با جامعه، گفت: طلاب پس از اینکه ملبس می شوند باید اخلاق حسنه خود را بیش از گذشته تقویت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بر ضرورت گفت: حوزه علمیه خواهران ظرفیتی عظیم برای نقش آفرینی در عرصه امربه معروف و نهی از منکر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۲    
غدیر مایه اختلاف نیست و حادثه غدیر وسیله وحدت امت اسلامی است که باید حول محور آن تلاش کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۲    
مشکلات جدی و فراوانی که امروز در جوامع اسلامی وجود دارد، محصول عمل نکردن به غدیر در انتخاب امامت و ولایت از سوی خدا است
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۲    
حجت الاسلام ایمانی خواه گفت: با توجه به دشرایطی که در جامعه و نگاه بین المللی که به فضای ایران هست هر مسلمانی موظف است به هر طریقی که می تواند این فرهنگ را منتقل کند
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۰    
حجت الاسلام محمودی خراسانی گفت: یکی از فضایل برجسته حضرت امیرالمومنین (ع) حدیث الرایة می باشد، از این روایت چهار فضیلت برای امیرالمومنین (ع) استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۰    
انسانی می تواند جانشین پیامبر اسلام شود که متصل به باطن الهی عالم باشد،به تبع آن مقام معنوی،مرجعیت علمی،قضایی داشته باشد و توانایی اجرای احکام الهی در جامعه را دارا باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۲    
مسؤول دبیرخانه رقابت علمی نخبگان حوزوی گفت: رقابت علمی طی سه مرحله بین طلاب در چهار رشته برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عید غدیر را تنها نه به عنوان واقعه ای تاریخی، بلکه باید آن را روز اسلام خواند، زیرا در این روز است که اسلام کامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل کانون دانشگاهیان گفت: کاش آقای روحانی دولت را همانگونه که در سال 92 تحویل گرفته بود، تحویل آیت الله رئیسی می داد، آن زمان به دروغ گفتند که کشور در لبه پرتگاه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مجلس با اشاره به شکست تروریست ها، آمریکا و اسراییل علیه محور مقاومت، ایران و سوریه گفت: با ایران و سوریه همانند جنگ نظامی باید در جنگ اقتصادی نیز پیروز شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۲    
حجت الاسلام محمدحسن رستمیان طی آیینی باحضور معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، علما و مسؤولان استانی و شهرستانی، به عنوان چهارمین امام جمعه دامغان معارفه شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۶    
امام جمعه جدید دامغان درنخستین ساعات حضور رسمی خود در این شهر باتفاق جمعی از علما و مسئولان استانی و شهرستانی به مقام شامخ شهدا و علمای فقید این شهرستان ادای احترام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مازندران - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع پنج هزار بسته معیشتی تبرکات علوی و 10 هزار بسته غذای گرم ضیافت غدیر در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۷    
مازندران - حجت الاسلام رعایتی با بیان اینکه مردم ایران به واسطه انقلاب و ولایت عزت یافتند، گفت: دشمن از طریق جنگ نرم در پی استحاله فرهنگی جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بر ضرورت تبیین فرهنگ ازداوج آسان تأکید کرد و گفت: دوری از تجمل گرایی امری مهم در این زمینه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۲    
مازندران - امام جمعه بابل، نماز جمعه را پایگاهی مهم برای طرح دغدغه های مردم دانست و گفت: ائمه جمعه همواره در دفاع از مطالبات به حق مردم پیشگام بودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۲    
به مناسبت عید غدیر به بازخوانی بیانات رهبر انقلاب پیرامون عید غدیر می پردازیم و بزرگی عید غدیر را در کلام رهبر معظم انقلاب بیان می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: پیامبر(ص) که برای تشکیل حکومت از مکه به مدینه آمدند، اولین اقدامشان در مدینه اقامه نماز جمعه بود که نشان دهنده اهمیت نماز جمعه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در یکی از خطوط مقدم در جزیره مجنون تنها شصت نفر از نیروهای ایرانی حضور داشتند، شرایط هر لحظه سخت تر می شد و هر آن امکان داشت که رزمندگان اسلام به اسارت دشمن در بیایند، اما یک اتفاق ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جعفر صادق علیه السّلام فرمودند: کسی که این نماز را بخواند ثواب صدهزار حج و صدهزار عمره را می برد و هر حاجتی از خدا درخواست کند، خداوند آن را برآورده می سازد .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
حدیث غدیر خم به روایت بسیاری از بزرگان و فحول اهل سنت، حدیثی متواتر، صحیح و یقینی است و کلام غزالی در این زمینه صراحت بر امامت بلافصل حضرت علی(ع) دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۰    
لوح | فرا رسیدن بزرگترین عید امت مبارک باد
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب به کشور خبر داد و گفت: بارش ها تا اوایل هفته آینده ادامه دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...