پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۲۴Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 30 اسفند 1399 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1400 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1400 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1400 خبر گزاری رسا 31 تیر 1400 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1400 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1400 خبر گزاری رسا 1 مهر 1400 خبر گزاری رسا 2 مهر 1400 خبر گزاری رسا 3 مهر 1400 خبر گزاری رسا 4 مهر 1400 خبر گزاری رسا 5 مهر 1400 خبر گزاری رسا 6 مهر 1400 خبر گزاری رسا 7 مهر 1400 خبر گزاری رسا 8 مهر 1400 خبر گزاری رسا 9 مهر 1400 خبر گزاری رسا 10 مهر 1400 خبر گزاری رسا 11 مهر 1400 خبر گزاری رسا 12 مهر 1400 خبر گزاری رسا 13 مهر 1400 خبر گزاری رسا 14 مهر 1400 خبر گزاری رسا 15 مهر 1400 خبر گزاری رسا 16 مهر 1400 خبر گزاری رسا 17 مهر 1400 خبر گزاری رسا 18 مهر 1400 خبر گزاری رسا 19 مهر 1400 خبر گزاری رسا 20 مهر 1400 خبر گزاری رسا 21 مهر 1400 خبر گزاری رسا 22 مهر 1400 خبر گزاری رسا 23 مهر 1400 خبر گزاری رسا 24 مهر 1400 خبر گزاری رسا 25 مهر 1400 خبر گزاری رسا 26 مهر 1400 خبر گزاری رسا 27 مهر 1400 خبر گزاری رسا 28 مهر 1400 خبر گزاری رسا 29 مهر 1400 
  ۳ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
قالیباف گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را تصویب کردیم که یکی از خلاءهای جدی بود و توانست برای کشور تولید قدرت کند.
  ۹ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی بر ضرورت حضور مسؤولان در میان مردم تأکید کرد و گفت: نارضایتی مردم ناشی از عدم احقاق حقوق آنها است.
  ۲۴ دقیقه پیش    
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه مجلس برای رفع گرانی کالاهای ضروری اقدامات جدی انجام دهد، گفت: حضور مسؤولان بین مردم سبب دلگرمی به نظام می شود.
  ۵۴ دقیقه پیش    
همایش علوم انسانی انسانی اسلامی پژوهش و فناوری 20 تا 25 آذر برگزار خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کره شمالی با بیان اینکه در آزمایش موشکی اخیر، آمریکا هدف گرفته نشده بود، تاکید کرد اگر واشنگتن با اعمال مشروع حق حاکمیتی پیونگ یانگ تقابل نکند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پروفسور جائسی گفت: وحدت جامعه اسلامی فقط با پایبندی به سنت نبوی(ص) محقق خواهد شد اما مشکل جامعه اسلامی معاصر ناشی از دوری مسلمانان از سیرہ پیامبر اکرم (ص) است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیخ نعیم قاسم گفت: حزب القوات اللبنانیه متعلق به منطقه الطیونه در بیروت، مسئول مادی و میدانی قتل عام در این منطقه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، با رمز مقدس یامحمد رسول الله(ص) با حضور گسترده پایگاه های نیروی هوایی ارتش آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
جمهوری آذربایجان و بحرین به رغم اینکه از نظر جغرافیایی از هم دور هستند، ولی از نظر سیاسی شبیه و بسیار نزدیک به هم هستند؛ گویا اینکه رژیم های حاکم نسخه برداری شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق با انتشار توییتی نسبت به اعتراضات به نتایج انتخابات پارلمانی عراق واکنش نشان داد.
  ۱ ساعت پیش    
آیت الله مهدوی کنی به تعبیر مقام معظم رهبری عالمی مجاهد و پارسا و سیاستمداری صادق و یک انقلابی صریح بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های انگلیسی گزارش دادند که گروهی از وکلای حقوق بشری با تهیه پرونده ای از جنایت جنگی عربستان سعودی و امارات عربی متحده در یمن از سران این دو کشور شکایت کرده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پس از انفجار تروریستی امروز در دمشق و شهادت 14 نظامی سوری، جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام، گفت: دستاورهای سوریه، دشمنان را آزار می دهد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گیلان به همت مرکز خدمات حوزه علمیه گیلان از طلاب و روحانیون جهادی این استان تجلیل به عمل آمد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مرحله استانی شانزدهمین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی چهارشنبه شب در آستان مقدس امامزاده سلطان امیر احمد کاشان برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
لرستان-حجت الاسلام مهدوی خواه بر ضرورت نهادینه سازی ارزش ها در سایه ترویج سبک زندگی اسلامی گفت: این مهم لازمه تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از فروپاشی این کانون است.
  ۲ ساعت پیش    
خراسان رضوی - دکتر نوفل الحسن با حضور در دانشگاه رضوی ضمن دیدار و گفت و گو با با رئیس دانشگاه از این نهاد علمی بازدید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان آیت الله طه محمدی گفت: باید با توجه به پیوست فرهنگی در اجرای پروژه ها، شاهد اثرگذاری آنها باشیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد جلسه شورای تخصصی انجمن علمی حوزه علمیه استان یزد با موضوع ادامه بررسی برنامه های سال تحصیلی 1401-1400 برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خراسان رضوی - آستان قدس رضوی در هفته وحدت ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی متعددی را تدارک دیده که در مشهد و سراسر کشور برگزار خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
اعضای شورای امنیت طی بیانیه ای در حمایت از ائتلاف متجاوز و جنایتکار سعودی، خواستار برقراری فوری آتش بس در سراسر یمن مطابق با قطعنامه 2565 و توقف پیشروی نیروهای یمنی به سمت شهر مأرب شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی بار دیگر به نقل از منابع اطلاعاتی گزارش داد که چین در تابستان امسال دو بار موشک مافوق صوت آزمایش کرده که دارای فناوری بودند که آمریکا در حال حاضر از آن برخوردار نیست.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در مجموعه ای که یک میلیون پرسنل دارد و اهمیتش به مدد پویایی آن است، آیا می توان باور کرد که گزینه های متعددی برای نامزدی ریاست آن یافت نشود؟!
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گزارش رسانه های آمریکایی از افزایش بازداشت های مرزی ایالات متحده پس از روی کار آمدن جو بایدن رئیس جمهور این کشور حکایت دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه تعطیلی یک هفته ای مشاغل این کشور برای مبارزه موثرتر با بیماری کرونا را تصویب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تا به حال دیده نشده که یک اقتصاددان در حوزه مهندسی پلیمر که بسیار بسیط تر و روشن تر و ساده تر از علوم رفتاری مانند اقتصاد است با گارد حق به جانب اظهارنظر کارشناسی نماید ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های خبری اعلام کردند که پایگاه نظامی آمریکایی التنف در سوریه هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: نکته مهم دیگر در رژیم غذایی مصرف نمک است. افرادی که رژیم غذایی پرنمک استفاده می کنند مشکلات استخوانی بیشتری دارند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد از اعمال محدودیت هایی چون حذف اضافه کار، بیمه تکمیلی، مرخصی استعلاجی و تسهیلات اعتباری برای واکسن نزده ها خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: فعلا هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اگر می خواهید حافظه کوتاه مدت تان کارآمدتر و قوی تر باشد، توصیه هایی که در مطلب زیر آمده است را به کار ببرید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سرطان ریه در بین خطرناک ترین انواع سرطان قرار دارد و تشخیص آن تا زمانیکه به سایر نقاط بدن گسترش نیابد، معمولاً دشوار است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق توصیه های قدیمی، نوشیدن یک لیوان شیر گرم هنگام خواب باعث خواب خوب شبانه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معترضان عراقی تصویر شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را بر فراز ساختمانی در نزدیکی منطقه سبز بغداد به اهتزاز درآوردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف نیروهای ملی عراق در دیدار با هیئت سیاسی جریان صدر بر اهمیت ارسال پیام های اطمینان بخش ازجانب همه تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
جنبش عصائب اهل الحق عراق که در انتخابات اخیر با فراکسیون صادقون شرکت کرد، امروز اعلام کرد که امارات بازیگر اساسی در تقلب در انتخابات پارلمانی اخیر بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله بن یحیی المعلمی در کمیته رسیدگی به موضوع فلسطین، خواستار افزایش فشار جهانی به رژیم صهیونیستی برای پایان اشغالگری این رژیم شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای به انفجار دمشق واکنش نشان داد و گروههای تروریستی و حامیان منطقه ای و بین المللی آنها را در ورای آن دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۰    
مراسم شب شعر اردو زبانان به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) قم، برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه درباره برنامه اصلاح ساختار بازار خودرو بحث و تصمیم گیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا اعلام کرد که بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته ای ایران به منظور برداشتن تحریم های آمریکا تمرکز می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۱۱۹ سایت دیگر  
مرتضایی فرد از آغاز ثبت نام وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از اول آبان ماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
کارشناسان بهداشت و تغذیه هشدار می دهند که بسیاری از غذا هایی که معمولاً در یخچال نگهداری یا ذخیره می شوند، می توانند سمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عکاسان بسیاری هستند که با کمک خلاقیت و هنر خودشان موفق به ثبت تصاویری زیبا و جالب شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: تورم های افسار گسیخته در هزینه های ضروری خانوار باعث شده است شرایط غیر قابل تحملی در وضعیت معیشتی کارگران به وجود بیاید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری های عربستان از کشف ضبط صوتی خبر دادند که متعلق به رئیس جمهور سابق لیبی است و آخرین صحبت های خود را در آن ضبط کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره نهضت ملی مسکن توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اینستاگرام بالاخره برای کاربران امکان ایجاد پست از طریق رایانه را فراهم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: خوشبختانه با سرعت گرفتن واردات واکسن و همچنین تولیدات داخلی، کمبود واکسن در کشور وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بازار سرمایه روند نسبتا متعادلی را با شروع مثبت در اول هفته و پایانی منفی در انتهای آن تجربه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۲    
رییس مجلس شورای اسلامی فردا به قم سفر و با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت وگو خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کودکی که توسط پدر و مادر در معرض فضای مجازی قرار داده می شود، مدام این پیغام را دریافت می کند که من دوست داشتنی نیستم که این تصور اثرات مخربی بر او خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر حجت الاسلام خدری گفت: یکی از مسائلی که شاهد کوتاهی هایی در آن هستیم جهاد تبیین است که در بیانات اخیر مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خراسان رضوی مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به فعالیت های انجام شده در گذشته، حرکت تحولی جدید این حوزه را در راستای اجرای گام دوم انقلاب را تبیین کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان اعضای دولت پس از بررسی سوابق "علیمحمد زنگانه، علیرضا قاسمی فرزاد و اسدالله عباسی"، به آنها به ترتیب به عنوان استانداران "گلستان، همدان و گیلان" رأی اعتماد دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قزوین حجت الاسلام و المسلمین عابدینی گفت: همسویی مسؤولان نظام و هماهنگی آنان با رهبر معظم انقلاب یکی از نعمت هایی است که باید به خاطر آن شکرگزار خدای متعال باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: درباره همکاری های نظامی دریایی ایران و روسیه گفت و گو شد و توافقات خوبی بدست آمد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: در سفر به منطقه لوداب گفت: وضعیت آب آشامیدنی لوداب و چین غم بار و گریه آور است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حسینی با اشاره تعامل خوب دولت سیزدهم و نمایندگان اهل سنت، گفت: نمایندگان اهل سنت در سفرهای استانی با رئیس جمهور جلساتی داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی مدیر حوزه علمیه آذربایجان شرقی درسفری یک روزه به تسوج و شبستر، با امام جمعه، طلاب و مدیر مدارس علمیه امیرالمومنین (ع) تسوج و امام (ره) شبستر دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی حجت الاسلام خانی مراسم یادواره 29 شهید مدارس علمیه صاحب الزمان و حضرت مهدی(عج) و نکوداشت استاد امامی پور، موسس این مدارس برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۷    
نماز جمعه این هفته تهران، به مناسبت هفته وحدت و در آستانه میلاد رسول اکرم(ص)، بعد از بیست ماه وقفه مجددا برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۶    
جشن هفته وحدت از سوی بنیاد قرآن و عترت هندوستان در حوزه علمیه آیت الله خامنه ای ایالت بیهار هندوستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از کشف 7 هزار داروی غیر مجاز در جنوب تهران خبر داد و گفت: این داروها از مخفیگاه یک متهم کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات از غربالگری و پایش سلامت 736 هزار و 249 مسافر ورودی در مبادی مرزی رسمی کشور به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بخشنامه ای به شرکت های حمل و نقلی، ممنوعیت ورود رانندگان و اتباع ایرانی به منطقه قره باغ و لاچین جمهوری آذربایجان را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خوزستان امام جمعه جدید آبادان امروز با برگزاری مراسمی به صورت رسمی معارفه شد و از این هفته نماز جمعه این شهرستان را اقامه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان فرمانده کل سپاه گفت: ما پیمان بسته ایم که راه شهیدانمان را همانند خود آنها ادامه بدهیم و اجازه شکل گرفتن هیچ جبهه ای علیه اسلام را ندهیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
8 و 7دقیقه یک عصر تابستانی در نیویورک. دوربین ها به سمت خیابان چهل ودوم شرقی چرخیدند و بعد از چند موتورسوار اسکورت، ایمپالا های آبی NYPD و یکی دو استیشن و خودروی امنیتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پخش یا توزیع کتاب یکی از حلقه های صنعت نشر است که محصولات مکتوب را از ناشر می گیرد و به کتابفروش ها می رساند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دیروز وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص شرایط حضوری شدن آموزش در نیم سال جدید تحصیلی نامه ای به دانشگاه ها ارسال کرد، نامه ای که در آن تاکید شده به واسطه ضرورت آغاز و تداوم آموزش حضوری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس حجت الاسلام موسوی گفت: به مناسبت میلاد پیامبر(ص) و هفته وحدت 290 زندانی با دریافت تسهیلات قضایی از زندان آزاد شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان سردار جوانی گفت: شهدا عامل تأمین کننده عزت ملت ایران و عامل ایجاد بسترهای سرافرازی و سربلندی ملت ایران هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۲    
مازندران - نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت مبارزه با ظلم، تبعیض و فساد در جامعه اسلامی تأکید کرد و گفت: آن چیزی که موجب ناراحتی مردم در جامعه می شود تبعیض است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با صدور پیامی، انتخاب سید عیسی محمد صالح الخرسان به عنوان تولیت حرم امام علی علیه السلام را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر آیت الله صفایی بوشهری گفت: مردم، علما و بزرگان شهرستان دشتی سرمایه و مایه عزت و افتخار استان بوشهر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه با حضور آیت الله مصطفی علما در نشستی تحت عنوان زن، خانواده، مساوات و همدلی با حضور بانوان فرهیخته تقریبی استان کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
نشست ائمه جمعه استان قم به میزبانی آیت الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آذربایجان غربی حجت الاسلام والمسلمین دیرباز گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون وحدت عملی در بین مذاهب مختلف اسلامی حاکم بوده و بزرگان نظام نیز همواره بر اصل وحدت تاکید دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان علمی نقد سند توصیه نامه اخلاق هوش مصنوعی یونسکو از سوی دفتر فقه معاصر انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - حجت الاسلام دهنوی استحکام زندگی را در گرو رعایت حقوق زوجین دانست و گفت: رعایت حقوق زن و شوهر نسبت به یکدیگر سبب آرامش و آسایش پایداردر زندگی مشترک است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲    
کرمانشاه ماموستا قادری گفت: دشمنان امروز جنگ نظامی را کنار گذاشته است و تقابل خود با جهان اسلام را به جبهه های فرهنگی و عقیدتی کشانده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲    
خراسان رضوی - سر کنسول ایران در بصره ضمن حضور در دفتر آیت الله یعقوبی در مشهد با شیخ عمار هلالی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی – حجت الاسلام والمسلمین نوری خطاب به طلاب، گفت: ایفای صحیح رسالت طلبگی، شکرگزاری عملی بابت نعمت ذی قیمت سربازی حضرت ولیعصر(عج) است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
خوزستان حجت الاسلام موسوی گفت: زمستان در راه بوده و تحمل سرمای زیر صفر این مناطق برای مردم بی سرپناه اندیکا واقعاً طاقت فرساست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۱    
کرمانشاه آیت الله علما گفت: امام راحل نگاه ویژه ای به وحدت داشتند و تمام عمر خویش را وقف انسجام و وحدت در جهان اسلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۵    
خراسان شمالی – حجت الاسلام نجفی زاده گفت: بیشتر اصول دین در تمامی مذاهب اسلامی مشترک است و توجه به این مشترکات می تواند در انسجام اسلامی نقش ارزنده ای ایفا کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
لرستان - عزیزی بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه به ویژه بین نسل نو تأکید کرد و گفت: این مهم لازمه مقابله با آسیب های اجتماعی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وزرات امور داخله ایالت مهاراشترا و پلیس بمبئی، برای برگزاری جشن عید میلاد النبی(ص) اجازه مشروط داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان جمعه شب به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) سخنرانی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
این روزها تحلیل گران سیاسی منطقه با نگرانی به تحولات کشور عراق چشم دوخته اند و منتظرند ببینند اعتراض قانونی بخش وسیعی از شخصیت های سیاسی به نتایج انتخابات چه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عطوان سخنرانی اخیر سید نصرالله را هشدار و حاکی از آمادگی حزب الله برای مقابله با فتنه داخلی توصیف کرده و آن را حامل پیامی برای حزب نیرو های لبنانی و رژیم صهیونیستی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج ایلقار ابراهیم اوغلو، رهبر جمعیت دینی جمعه جمهوری آذربایجان پس از چند ساعت بازجویی آزاد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در دیدار اعضای جامعه روحانیت مبارز گفت: دولت مصمم است از نظرات همه قشرها به ویژه روحانیت در پیشبرد امور کشور استفاده کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۱۶۳ سایت دیگر  
ربیس جمهور وحدت در جهان اسلام را راهبرد ایران و تفرقه را راهبرد دشمن توصیف کرد و گفت: هر فردی دانسته یا نادانسته اقدامی برخلاف وحدت انجام دهد، در زمین دشمن بازی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
حجت الاسلام صفا گفت: تنها راه نجات اقتصاد ایران و احیای آن ریل گذاری و سیاست گذاری درست اقتصادی با توجه به واقعیت های اقتصاد ایران و بر اساس آموزه های اقتصاد اسلامی است.
مشاهده نتایج بیشتر...