سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۲:۰۲Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

آژانس خبری ریحان (reihaan.ir)

آژانس خبری ریحان 25 فروردین 1398 آژانس خبری ریحان 30 اسفند 1399 آژانس خبری ریحان 1 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 2 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 3 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 4 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 5 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 6 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 7 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 8 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 9 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 10 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 11 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 12 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 13 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 14 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 15 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 16 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 17 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 18 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 19 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 20 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 21 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 22 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 23 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 24 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 25 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 26 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 27 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 28 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 29 فروردین 1400 آژانس خبری ریحان 30 فروردین 1400 
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان در خصوص تصور برخی از مردم که گمان می کنند کادر درمان بعد از زدن واکسن با خیال آسوده تر کار می کنند و فشاری را تحمل نخواهند کرد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محققان در بررسی های خود و همچنین مشاهده عوارض ناشی از کرونا به یکسری از خطاهای خود در مورد ویروس کرونا در روزهای آغازین عالم گیری کووید-19پی برده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
نجاتگران پس از حدود 10 ساعت جست وجو منطقه با کمک مردم محلی، متاسفانه پیکر بی جان فرد مفقود شده را در حاشیه رودخانه منطقه اناده پیدا کرده و به نیروی انتظامی تحویل دادند.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از جابه جایی بیماران بین بیمارستان های شهرهای استان خوزستان به دلیل تکمیل ظرفیت تخت ها و تعداد زیاد بیماران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، توزیع ناعادلانه واکسن های کووید-19 را روی زشت دنیای ناعادلانه خواند و در عین حال توفیقات ایران در تولید تجهیزات حفاظتی و همچنین واکسن بومی کرونا در شش پلتفرم و در شرایط تحریمها را تشریح ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
با وجود الزام به استعلام مسافران مبتلا به کرونا در سفر با وسایل نقلیه عمومی، اما آژانس های مسافرتی هنوز به سامانه ای که این بیماران را شناسایی کند، دسترسی ندارند و بدون استعلام، خدمات سفر می فروشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب یک قصابی که اقدام به فروش حیوانات حرام گوشت کرده بود، خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
در روزهای پایانی بهمن سال گذشته مردی 48 ساله با شلیک گلوله در خانه پدری اش در یکی از محله های شهرستان خمین به قتل رسید و رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح دوشنبه (30 فروردین) به بیش از 142 میلیون و 15 هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از سه میلیون و 32 هزار نفر فراتر رفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا از بخشودگی دو برابری دیرکرد جرائم رانندگی تا دی ماه 1400 خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
افراد در هر زمانی که نوبت تزریق واکسن شان است، بروند و تزریق کنند. در حال حاضر درباره ساز و کار چگونگی تزریق واکسن، اطلاعات کاملی وجود ندارد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ فردی را که اقدام به تغییر ارقام پلاک خودروی خود کرده بود، دستگیر کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به دلیل کمبود آب و افت سطح آب های زیر زمینی در استان چهارمحال و بختیاری این استان را با خسکسالی مواجه کرده است که به همین دلیل بسیاری از دشت های این استان ممنوعه اعلام شده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
سه مرد جوان شب گذشته در یک درگیری و نزاع جمعی در محله نظام آباد به قتل رسیدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وقوع 15 پس لرزه در بامداد دوشنبه در مناطق زلزله زده گناوه بندرگناوه خواب از چشم مردم این منطقه گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت مصر یکشنبه شب اعلام کرده است که به دنبال خارج شدن قطار از ریل در این کشور، 16تن کشته و 97 نفر زخمی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 29 فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مسیر جاده هراز به دلیل تعمیرات در حوزه مازندران از 30 فروردین به مدت دو روز از ساعت 8 صبح الی 17 مسدود خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان فارس از دستگیری فردی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام، شاکی را به مرگ تهدید کرده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سر و کله هشتگ نه به امتحانات حضوری دوباره در شبکه های اجتماعی پیدا شده و انتظار می رود که این اعتراضات طی هفته پیش رو و همراه با وخامت بیشتر وضعیت شیوع کرونا در کشور اوج بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، واکسیناسیون کرونا در کشور و در قالب پرداخت هزینه و خارج از نوبت را تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون مسجد مقدس جمکران از اطفای حریق صورت گرفته در مسجد مقدس جمکران خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
انجمن فرهنگی افراز در نامه ای به محمدجواد حق شناس رئیس کمیته نامگذاری شورای شهر تهران خواستار نامگذاری خیابانی به نام کوروش بزرگ شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
شاید آوازه دستفروش های میدان انقلاب بیش از کتابفروش هاش پیچیده باشد؛ دستفروش هایی که هم اکنون به گفته کسبه آن خیابان عملا به بازاری موازی بدل شده اند که اگر حذف شوند انگار این خیابان چیزی کم دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل آتش سوزی عمدی 4 دستگاه خودروی سواری خیابان “دیباجی” با تلاش ماموران پایگاه سوم این پلیس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
گاردین ، روزنامه انگلیسی در بخش دانش خود نوشته است که برآوردی که در زمینه احتمال لخته شدن خون در واکسن آسترازنه کا انجام شده، نشان می دهد که این مورد در یک نفر از هر 100 هزار جوان دیده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که با ادعای اخذ ویزای اقامت در کشورهای اروپایی از 40 شهروند تهرانی 2 میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از افزایش مصدومان زمین لرزه در مرز بین استان های بوشهر و فارس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با تلاش مشترک کارکنان پلیس فرودگاه مهرآباد و امام (ره) باند قاچاقچیان مواد مخدر متلاشی و مقدار 11 کیلوگرم هروئین و 14 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس اورژانس اجتماعی کشور نسبت به خبر وقوع خودکشی 84 تهرانی در یک روز واکنش نشان داد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. آمار تماس های اورژانس اجتماعی از اول فروردین تاکنون کمتر از 80 مورد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی نیروگاه اتمی بوشهر اعلام کرد: تمامی تاسیسات، تجهیزات و ساختمان های نیروگاه اتمی بوشهر در صحت کامل هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
چهار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به ویروس کرونا مبتلا شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شدت این تصادف به حدی بود که تیر چراغ برق روی خودرو افتاد و پس از متلاشی کردن پراید، از سمت دیگر روی دیوار مماس شد و همین باعث شد که از شدت تخریب پراید کاسته شود و راننده جان سالم به در ببرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
زمین لرزه روز یکشنبه تاکنون مرز استانهای بوشهر و فارس – حوالی بندر گناوه را 17 بار به لرزه در آورده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
طی سال گذشته شرکت های هواپیمایی ایرانی مانند دیگر همتایان خارجی شان زیان بسیاری از کرونا دیدند و حواشی و اتهامات بسیاری را هم تحمل کردند که از ورود کرونا به ایران تا عامل گسترش و پراکندگی ویروس در ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون فنی پلیس فتا ناجا گفت: مجرمان سایبری با استفاده از ترفندهای تبلیغاتی فریبنده در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها مبنی بر” کسب درآمد بالا از طریق تولید یا خرید و فروش ارز دیجیتال در خانه” از ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
موج چهارم کرونا از راه رسید؛ موجی که نه تنها سبب افزایش دوباره تعداد مبتلایان و مرگ و میرها شده بلکه این بار موجی از نگرانی و نقد و اتهام زنی هم با خود آورده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه فعلا از وضعیت قرمز خارج نخواهیم شد، گفت: حدود 21 هزار نفر هم افرادی بودند که مثبت بودند و سفر رفتند و نقض قرنطینه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از دستگیری قاتل دختربچه 13 ساله در کمتر از 24 ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه روز 28 فروردین ماه جاری در روستای سعید آباد ایلخانی جیرفت رخ داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با انتفاد از محدودیت های کرونایی اعمال شده، بیان کرد: اینها که اصلا محدودیتی نبوده است، همه چیز بدتر شده و خیابان ها شلوغ وتمام پارک ها همه باز است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران با پیش بینی 2 هفته بسیار سخت و حساس کرونایی در استان تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مطالعات جدید نشان می دهد تنبیه بدنی کودک بیشتر از آنچه تاکنون تصور می شد، بر رشد کودک اثر منفی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر مرز استان های بوشهر و فارس را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
اوایل فروردین مرد جوانی ناپدید شدن همسرش را به پلیس گزارش کرد و گفت همسرم روز گذشته برای خرید از خانه خارج شد، اما دیگر برنگشت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران جزئیات دودگرفتگی در یک پانسیون بانوان در سعادت آباد را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک مغازه 80 متری در پاساژ مهستان در خیابان کارگر تهران طعمه آتش شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا بعدازظهر دوشنبه 30 فروردین رگبار و رعد و برق و در نواحی مستعد بارش تگرگ و وزش باد شدید موقت در چهارمحال و بختیاری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ درباره ترفند سودجویان برای کلاهبرداری از شهروندان با ارسال پیامک شرکت در طرح کمک معیشتی ماه رمضان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فردی که در شهرستان نی ریز با استفاده از خودروی پیکان! اقدام به قاچاق موادمخدر کرده بود و قصد فرار از دست ماموران پلیس را داشت، دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پنج اوباشگری که اقدام به ایجاد رعب و وحشت و نزاع گروهی در محله فلاح کرده بودند، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در شش استان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر اعلام کرد که این جمعیت به محض صدور مجوز تهیه واکسن کرونا از سوی وزارت بهداشت پیگیری ها و رایزنی های خود برای تامین واکسن را آغاز کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
در موج چهارم بیماری و با اوج گیری روند ابتلا به کرونا در کشور از نیمه فروردین ماه 1400، در تهران نیز شاهد افزایش موارد بیماری بودیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
گویا گفتن و نوشتن و هشدار دادن حتی پیش از وقوع خطرات دیگر کمترین اثرها را ندارد و بسیاری از مسوولان چنان درگیر انواع جلسات و دغدغه ها و رتق وفتق ها هستند که اصلا وقت نمی کنند که نیم توجهی به فریادهای ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زائران خانه خدا در ایام ماه مبارک رمضان با رعایت فاصله اجتماعی در مسجدالحرام به جماعت اولین نماز جمعه ماه رمضان را اقامه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور و اقدامات انجام شده جهت تامین و تولید واکسن را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
برگزاری نماز جماعت، قرائت قرآن و دعا در فضای بسته مساجد سرایت بیماری را دو چندان خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در حال حاضر یک هزار و 602 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 291 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد در برخی مناطق کشور طی امروز (28 فروردین) تا اواسط هفته جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
پوشاندن یا تغییر در ارقام پلاک از جمله اقدامات مجرمانه ایست که چندسالی است برخی از رانندگان برای ورود به محدوده طرح های ترافیکی دست به انجام آن می زنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تاخیر در حذف علف های هرز و هرس شاخه های زاید درختان در باغات، باعث افزایش زادآوری حلزون و لیسک به عنوان یکی از آفات خطرناک، باغات به خصوص باغ ویلاهای خراسان شمالی را مورد تهدید قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
5 سال قبل شکایت دختر جوانی به نام مینا از 2 برادرش در دادسرا ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دوم بهمن سال گذشته پسر جوانی به پلیس رفت و از ناپدید شدن پدرش خبر داد و گفت پدر 70 ساله ام به تنهایی در خانه اش واقع در گیشا زندگی می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: بعد از اینکه ویروس توانایی آلوده کردن حیوانات را پیدا کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نتایج بررسی ها نشان می دهد که متاسفانه، همه ازدواج ها برای همیشه دوام ندارند و طلاق در ملت های سراسر جهان اتفاق می افتد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
استاد بیماری های زنان و زایمان گفت: اقداماتی برای پسر یا دختر دار شدن هیچ پایه علمی ندارد و هیچ عاملی جزء تقدیر الهی تعیین کننده جنسیت نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
آن چه می خوانید گفت وگو با مردی است که فیلم هم سفره شدنش با مارها در فضای مجازی داغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شهرداری علی آبادکتول تعدادی از مدیران شهرداری و پیمانکار طرف قرارداد را به عنوان پاکبان برای تزریق واکسن به شبکه بهداشت شهرستان معرفی کرده و آنها به جای پاکبانان واکسن کرونا تزریق کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لرستان از کشته شدن پنج نفر در تصادف بیرانشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۶۰ سایت دیگر  
کوهپایه زاده درباره آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: چون واکسیناسیون پاکبانان براساس لیست اعلامی از سوی شهرداری انجام می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در جریان بازدید ابول نژادیان از بیمارستان شهدای شهرستان ایذه، برخی از شهروندان ایذه ای نسبت به وضع موجود و شرایط حاد شهرستان به این بازدید شبانه واکنش نشان دادند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به تلاش شبانه روزی پاکبانان زحمتکش در شهرهای مختلف پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
میانگین غلظت آلاینده های هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 75 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مرگ پنج نفر درپی تصادف پیکان با کامیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن رد ایجاد ترافیک مصنوعی از سوی شهرداری اعلام کرد: زمان طرح ترافیک باید افزایش پیدا کند و برای مهار کرونا باید تقاضای سفر را از بین ببریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۶۰ سایت دیگر  
رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تهران درباره پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سال هاست که درمحدود معابر ورودی به محدوده طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا می توان خودروهایی را مشاهده کرد که با انواع و اقسام شیوه ها در حال مخدوش کردن پلاک برای ورود غیرمجاز به این محدوده هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
دو نفر که اقدام با جعل و تقلب اقدام به عرضه پسماند روغن های خوراکی به نام روغن زیتون خارجی کرده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
انبار 80 متری بیمارستانی در ستارخان تهران طعمه آتش شد که این حادثه بدون مصدومیت مهار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیر مجاز در محور ریگ ملک میرجاوه 24 مجروح برجا گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: طغیان رودخانه موجب آبگرفتگی 37 منزل مسکونی در بخش شهداد از توابع شهرستان کرمان شد که نیروهای امدادی به سیل زدگان و این منازل امدادرسانی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس و فوریت های پزشکی یزد گفت: انفجار کوره در مجتمع فولاد شمش ایساتیس در مرکز استان 9 زخمی برجا گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۷۷ سایت دیگر  
دو مرزدار هنگ مرزی سراوان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک باند قاچاق سلاح و مهمات توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان خرمشهر شناسایی و متلاشی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کلاهبردار 100 میلیون تومانی در همدان دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته این پژوهشگر اعتیاد، آخرین گزارش جهانی مواد مخدر که از سوی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد (UNODC) در سال 2018 ارائه شده نیز نشان دهنده آن است که تقریبا همین الگو برای اعتیاد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
زلزله ای بقدرت 5/1 درمقیاس ریشتر، استان موغلا در جنوب غرب ترکیه را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در 12 استان کشور طی امروز (26 فروردین) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری گفت: تردد در محور های برون شهری نسبت به روز قبل با کاهش 3.2 درصدی روبرو بوده است و تردد در محور های شمالی روان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ویدئوی یوتیوبر معروف که اقدام به خوابیدن درون یک وان پر از مار می کند مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وقوع حریق در یک شرکت تعاونی در منطقه میانکاله باعث انفجار چند تانکرسوخت و اعزام نیروهای امدادی به منطقه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
درخت 700 ساله گردو در منطقه کهمان شهرستان سلسله قطع و به آتش کشیده شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل و گرداننده کانال تلگرامی صیغه یابی و همسریابی در شبکه اجتماعی تلگرام در این استان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فروند پهپاد متعلق به شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هِسا) از زیرمجموعه های سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان یک پرواز آزمایشی در شاهین شهر اصفهان سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
زنی که با حضور در بیمارستان های مرکزی تهران اقدام به سرقت وسایل شهروندان و تجهیزات پزشکی کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از دستگیری اعضای باند سازمان یافته زمین خواری و کشف دو فقره تصرف اراضی ملی به ارزش 310 میلیارد ریال در استان های مرکزی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرمشهر از توقیف خودروی حامل 20 ماینر غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید در 13 استان کشور طی امروز (25 فروردین) خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...