چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۸:۱۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (rmto.ir)

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1394 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1395 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 27 شهریور 1396 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1397 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1398 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1399 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 فروردین 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 اردیبهشت 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 1 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 2 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 3 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 4 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 5 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 6 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 7 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 8 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 9 خرداد 1402 
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در شاخص تردد بین استانی طی اردیبهشت ماه امسال، بوشهر در رتبه اول کشور قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۷    
اولین نشست کمسیون نرخ گذاری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات حوزه مدیریت برگزار گردید
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ملاقات مردمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با هدف رسیدگی به مسائل و درخواست های مراجعه کنندگان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر حائز رتبه سوم شد
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه سی و چهارمین مراسم بزرگداشت بنیان گذار انقلاب اسلامی، تدابیر لازم در خصوص تأمین ناوگان مورد نیاز جابه جایی زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان باوی با اعطای لوح، از تلاش های مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با حضور در میز خدمت شهرستان باوی پاسخگوی درخواست های مردمی بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اعزام کاروان زیارتی به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۹    
پروژه ایمن سازی و حذف نقاط حادثه خیز محور یاسوج سمیرم، حدفاصل فرودگاه، زندان مرکزی یاسوج، پیشرفتی 92 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور استاندار خوزستان، از مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تجلیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طی اردیبهشت ماه امسال بیش از 67 میلیون و 544 هزار و 889 وسیله نقلیه در راه های بین استانی کشور تردد داشتند که نسبت به اردیبهشت ماه سال گذشته 6 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان حکیم بشارتی به عنوان مشاور مدیرکل و سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان الیگودرز منصوب و معرفی گردید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با حضور معاونت حمل و نقل این اداره کل ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به اینکه امسال 15 هزار تابلو به ارزش 10 میلیارد تومان از این شرکت خریداری شده که در جاده های استان کرمان نصب می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با بیان اینکه جایگزینی نرده های بتنی به جای نرده های فلزی در جاده ها در دستور کار قرار دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با بیان اینکه جاده های استان به تابلوهای کامپوزیت مجهز می شود، گفت: این تابلوها از جنس فلز نیست و هیچ ارزش ریالی برای سارقین ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۸    
دوره آموزشی تبیین منشور اخلاقی و اداری کارگزاران نظام با حضور و تدریس قاسمعلی صادقی آزاد بازرس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بهسازی و روکش آسفالت جاده هوره بخش زاینده رود شهرستان سامان استان چهارمحال وبختیاری
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۷    
با حضور جناب آقای رحیمیان مشاور ریاست در امور ایثارگران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از خانواده شهدا و ایثارگران راهداری و حل و نقل جاده ای استان تجلیل به عمل آمد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تمام ظرفیت حمل و نقل عمومی برون شهری برای جابه جایی مطلوب زائران از استان البرز به مرقد مطهر پیشوای انقلاب اعزام می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و تجلیل از رابطین روابط عمومی ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های استان زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد، از خانواده شهدا و ایثارگران راهداری و حل و نقل جاده ای استان تجلیل به عمل آمد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه از اجرای روکش آسفالت کمربندی قدیم این شهر با اعتبار قریب 9 میلیارد تومان خبر داد و گفت: این پروژه تا یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی 2 ماهه سال جاری بیش از 478 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان کرمانشاه جابه جا شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 28 پروژه عمرانی در حوزه فنی و نظارت در حال اجرا است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در حاشیه بازدید از پایانه مرزی خسروی گفت: پیگیری 24 ساعته شدن پایانه مرزی خسروی به عنوان یک اولویت است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: جهت تسریع در تردد زوار اربعین حسینی (ع)، 15 پروژه عمرانی به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهداری ایلام گفت: عملیات اجرایی آسفالت محور ترانزیتی زرنه به سومار آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 643 هزار و 896مسافر از مرز بین المللی مهران تردد ( ورود و خروج) کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تمهیدات و برنامه ریزی های لازم در بخش راهداری وحمل ونقل جاده ای برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی و خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) صورت گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز فتح خرمشهر، مدیرکل و جمعی از کارکنان راهداری لرستان ، در مراسم گلباران مزار شهدا شرکت و بار دیگر با آرمان های شهدای دوران دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، مسابقات ورزشی بین کارکنان راهداری ماهنشان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۴    
پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور سپیدار دهدشت حدفاصل شهر سپیدار تا روستای بنستان جلیل به طول 4 کیلومتر به منظور کاهش تصادفات و حذف نقطه حادثه خیز در حال اجراست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر،جمع خوانی قرآن از سوی شورای فرهنگی راهداری در نمازخانه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۱    
با افتخار این جاده توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در حال تکمیل است
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۹    
پنجاه و پنجمین جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی راه های استان زنجان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیر کل، معاون حمل و نقل راهداری، معاون راهداری ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اولین کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی و خودروی هوشمند با تمرکز بر ابزارهای نوآورانه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، داده کاوی، بینایی ماشین، پردازش تصویر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، معاون دفتر فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس امور اداری منابع انسانی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر صبح امروز، سوم خرداد با حضور مسئولان استانی و کشوری در سالن همایش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از انجام حدود 1879 فعالیت در اداره پیمان و رسیدگی این اداره کل طی یکسال گذشته(1401) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری، بیش از 13 میلیون و 566 هزار تردد خودرو در محورهای استان بوشهر ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش داشته ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: احداث هشت هزار متر مربع سایبان در پایانه مرزی مهران در دست اجراست که تا قبل از ایام اربعین تکمیل خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نتایج بیست وهفتمین آزمون تأسیس شرکت های حمل ونقل بین المللی کالا اعلام و در سایت سازمان سنجش منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: نصب 20 هزار تابلو در مسیر ایلام - مهران در دست اجراست که ظرف یک هفته آینده به اتمام می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۸۹ سایت دیگر  
دستور افزایش 30 درصدی کرایه حمل کالا و بار با موافقت ستاد تنظیم بازار در زنجان ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ساماندهی حمل مواد معدنی، ظهر دیروز در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شده و معاون حمل و نقل این اداره کل اعلام کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: پیشرفت فیزیکی 80 درصد مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به این استان در حوزه راهداری و حمل و ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت:تا پایان سال 11 دستگاه دوربین ثبت تخلف به راه های استان اضافه و این رقم به 48 دستگاه افزایش پیدا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت مسیر ایلام - مهران و برعکس با اعتبار 152 میلیارد تومان در دست اجراست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راههای اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان بوشهر گفت: 9 هزار و 515 دستگاه پل و ابنیه فنی با تلاش مستمر راهداران نگهداری می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
بخش خصوصی به عنوان صاحبان کسب و کار و بازوی مکمل پیشبرد سیاست های ترانزیت کشور باید بیش از پیش فعال شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از حمل 72 هزار تن اضافه تولید گندم کشاورزان استان به سیلوها و مراکز خرید بوشهر یا استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از ارسال پل فلزی 30 متری متحرک به منطقه سیل زده سرچم_ اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، ضمن تجلیل از فخاران مدیر پیشین روابط عمومی، راجی به عنوان مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی این سازمان معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و آموزشی مدیران روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای در مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری سازمان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از ثبت اطلاعات شناسنامه بیش از 13 هزار دستگاه پل و آبروی استان در سامانه مدیریت پل و ابنیه فنی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با صدور پیامی، فرارسیدن اول ذیقعده، میلاد باسعادت حضرت معصومه(س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان گفت :برای انجام آسفالت جاده های استان در سال جاری نیز 25 هزار تن قیر مورد نیاز می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۹    
طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان، سرپرست جدید اداره حمل و نقل مسافر اداره کل منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین دوره آموزشی قانون رسیدگی به تخلفات اداری و قوانین مرتبط امروز صبح(30 اردیبهشت ماه)، با حضور مدیر کل راهداری معاونین وروئسای ستادی و شهرستانی در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ فرزندآوری و تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت، از کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان که در سال 1401 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شدند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عملیات اجرایی روکش آسفالت جاده مخصوص با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد تومان آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: تا پایان سال جاری 19 نقطه پرحادثه در طول محورهای استان رفع خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیدکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با حضور در مصلی نماز جمعه از ساعت 11 الی 12 امروز همراه با معاون راهداری، مدیر حراست، رییس اداره نگهداری راه های اداره کل ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان بوشهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دیلم به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون راهداری، رئیس اداره ایمنی و ترافیک ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تنگستان از آغاز عملیات ایمن سازی سه راهی بنه گز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روشنایی 6 تونل محور ارتباطی "یاسوج به اصفهان" با تکنولوژی جدید نوری تأمین خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجانرود گفت: در راستای ارتقای ایمنی تردد شبانه، عملیات رفع خاموشی سیستم روشنایی در محورهای شهرستان آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع خدماتی رفاهی وادی بادرود در سفر رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به استان اصفهان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی فاز دوم تقاطع ترگل بادرود آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت : در پی سفر مقبلی معاون ساخت راههای روستایی سازمان راهداری به بروجرد با توجه به قول های مساعدی که داده شد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح آموزش و ارائه تجهیزات ایمنی به دانش آموزان مدارس حاشیه راه در شهرستان خرم آباد بخش زاغه (روستای طالقان) برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، سید امید احمدپور به عنوان سرپرست جدید پایانه مرزی بین المللی شلمچه منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع خدماتی رفاهی گلدیس ابهر زنجان صبح امروز(27 اردیبهشت) با حضور حسن کلانتری، رییس اداره سرمایه گذاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، علی اصغر عطوفی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در آئینی که به مناسبت 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر برگزار شد، اخترشناس مدیرکل این اداره ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۴    
طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان، سرپرست جدید اداره منابع انسانی و پشتیبانی رفاه اداره کل منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری گچسر بر ضرورت ارتقای ایمنی محور کرج- چالوس تاکید کرد و گفت: برای تحقق این هدف سه هزار و 400 عدد حفاظ بتنی (نیوجرسی) در این محور نصب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهار محال و بختیاری گفت:نقش روابط عمومی ها در آگهی از دیدگاه مخاطبان ،اطلاع رسانی موثر و به موقع افکار عمومی است که نقش قابل توجه و انکار ناپذیر است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، از اجرای پروژه بهسازی و روکش آسفالت در آزادراه زنجان_قزوین خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار 350 میلیارد تومان در حال اجراست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
با توجه به ریزش ترانشه آزاد راه تهران پردیس تا ظهر فردا چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه جاری مسدود است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
پیش بینی سامانه های مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از متوسط تردد بیش از دو میلیون و 150 هزار تردد وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات هفته پایانی اردیبشهت ماه جاری ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل جاده ای استان زنجان در پیامی، شهادت مظلومانه حضرت امام محمد جعفر صادق(ع)، موسس مذهب شیعه را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در پیامی شهادت امام جعفر صادق (ع) را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر با اشاره به ورود کشتی حامل 27 هزار تن گندم به بندر بوشهر گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زنجان، از شروع عملیات اجرائی لکه گیری به روش هندسی در آزادراه زنجان _ قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر توانست در ارزیابی کشوری مقام سوم را کسب کند
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از برنامه ریزی جامع برای جابجایی و حمل گندم در استان فارس خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از فعالیت 58 دستگاه ترددشمار در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: اطلاعاتی چون تعداد خودروهای عبوری ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان ماهنشان گفت: از ابتدای اسفند ماه سال گذشته تا نیمه اردیبهشت سال جاری 42 دستگاه کامیون به علت اضافه تناژ اعمال قانون شدند که این میزان طی 40 ماموریت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت حدود 300 کیلومتر از محورهای شریانی و کریدوری استان بوشهر آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد : با همت انجمن خیران راهسازی کشور، تعریض و بهسازی بخشی از مسیر قدیم یاسوج-اصفهان حد فاصل توت نده و پاتاوه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از رسیدگی به 245 پرونده تخلف شرکت ها و رانندگان بخش حمل و نقل جاده ای در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به منظور پیگیری امورات راه و جاده های استان، نشست مدیر کل و معاونین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با شهردار و معاونین شهرداری برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در جلسه رفع موانع و رفع مشکلات بهسازی راهها با مسئولین راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ضمن الویت دانستن بهسازی جاده ها از رفع نقطه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام گفت: دوربین های نظارتی راهداری از اول سالجاری تاکنون بیش از 9 میلیون تردد در جاده های ایلام ثبت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خدابنده گفت: نزدیک به 8 عدد گاردریل در محور قیدار به حصار جمع آوری و تعمیر و بیش از 7 کیلومتر گاردریل نصب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان درنشست با استاندار گفت: مقرر است رئیس سازمان راهداری کشور برای مشکلات راهها نقاط حادثه خیز و ایمنی در راهها اعتباری بگذارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرساری و رییس سازمان راهدرای کشور گفت: دولت سال گذشته بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای را در استان کرمان اجرا و افتتاح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در دیدار با استاندار کرمان گفت: نگاه استاندار کرمان به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بی نظیر است.
مشاهده نتایج بیشتر...