شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۸May 2022 21
جستجوی پیشرفته

رویداد 24 (rouydad24.ir)

رویداد 24 29 اسفند 1396 رویداد 24 29 اسفند 1397 رویداد 24 23 فروردین 1398 رویداد 24 30 اسفند 1399 رویداد 24 29 اسفند 1400 رویداد 24 31 فروردین 1401 رویداد 24 1 اردیبهشت 1401 رویداد 24 2 اردیبهشت 1401 رویداد 24 3 اردیبهشت 1401 رویداد 24 4 اردیبهشت 1401 رویداد 24 5 اردیبهشت 1401 رویداد 24 6 اردیبهشت 1401 رویداد 24 7 اردیبهشت 1401 رویداد 24 8 اردیبهشت 1401 رویداد 24 9 اردیبهشت 1401 رویداد 24 10 اردیبهشت 1401 رویداد 24 11 اردیبهشت 1401 رویداد 24 12 اردیبهشت 1401 رویداد 24 13 اردیبهشت 1401 رویداد 24 14 اردیبهشت 1401 رویداد 24 15 اردیبهشت 1401 رویداد 24 16 اردیبهشت 1401 رویداد 24 17 اردیبهشت 1401 رویداد 24 18 اردیبهشت 1401 رویداد 24 19 اردیبهشت 1401 رویداد 24 20 اردیبهشت 1401 رویداد 24 21 اردیبهشت 1401 رویداد 24 22 اردیبهشت 1401 رویداد 24 23 اردیبهشت 1401 رویداد 24 24 اردیبهشت 1401 رویداد 24 25 اردیبهشت 1401 رویداد 24 26 اردیبهشت 1401 رویداد 24 27 اردیبهشت 1401 رویداد 24 28 اردیبهشت 1401 رویداد 24 29 اردیبهشت 1401 رویداد 24 30 اردیبهشت 1401 رویداد 24 31 اردیبهشت 1401 
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو زندگی عجیب و فقیرانه ی ایرج صفاتی نمایند ه ی سه دوره مجلس دزفول، خبرساز شد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر برق عراق اعلام کرد که این کشور قبل از پایان ماه جاری بدهی های گازی ایران را پرداخت خواهد کرد.
  ۵۸ دقیقه پیش    
ونجلیس آهنگساز نامدار یونانی در بیمارستانی در فرانسه درگذشت. وی از نوازندگانی بود که بصورت خودآموخته در عرصه موسیقی فعالیت می کرد. فتح بهشت و موسیقی فیلم ارابه های آتش از کارهای معروف وی هستند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ورود به بازارهای سرمایه همیشه ریسک های بالایی داشته است، ولی همیشه وارد شدن به بازار مسکن ریسک کمتری داشته و می توان گفت که بازار مسکن جزو امن ترین بازارهای سرمایه کشور ماست.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
انتشار تصویر معلول مبتلا به سندروم داون که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با واکنش های تندی در فضای مجازی استان سمنان روبرو شد موضوعی که مسئولان بالاخره آن را تائید کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان به جانشینی کریم باقری در تیم ملی واکنش نشان داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حسنلو، معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی: از امروز شنبه (31 اردیبهشت) واریز سود برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت آغاز شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹۰ سایت دیگر  
کمیته انضباطی با توجه به اتفاقات و تخلفات تماشاگران تیم تراکتور در دیدار های اخیر، قرار دستور موقت برای این تیم را صادر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک پراید که دچار انحراف شده بود با مردمی که در صف نان ایستاده بودند برخورد کرد و منجر به زخمی شدن آن ها شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس اعلام کرده که ریزگردها به نزدیکی تهران رسیده است. هفته گذشته آلودگی هوا، سبب تعطیلی تهران شد. این هفته هم باید منتظر تعطیلی پایتخت بود؟
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از سفر احتمالی رئیس جمهور آمریکا در ماه آینده به ریاض و کوتاه آمدن در مقابل، ولی عهد سعودی با هدف کنترل قیمت نفت خبر می دهند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سعید عزت اللهی، بازیکن سابق تیم الغرافه ویدیویی از خودش در حال سپری کردن اوقات فراغت با یک قلاده شیر منتشر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی حدود 80 مورد ابتلا به آبله میمونی (Monkeypox) و شیوع آن در 11 کشور از جمله اسپانیا و انگلیس را تائید کرد و حالا متخصصان بر رصد مسافران ورودی این کشورها به ایران تاکید می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: عباس زاده مشکینی گفت: مجلس باید همان طور که با قانون گذاری در آذر سال 1399 تکلیف دولت را در بحث هسته ای و تحریم ها مشخص کرد، تکلیف مذاکرات را مشخص کند.. ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال که با ثبت قهرمانی بیست و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر چند رکورد خاص را به نام خود کرد، این فرصت را دارد که رکورد رقیب سنتی خود را هم در پایان فصل بشکند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
در بررسی های صورت گرفته، سودخالص هر سهم شرکت بیمه تعاون در پایان اسفند سال گذشته به رقم 306 ریال رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
افزایش عجیب قیمت اجاره در اولین ماه بهار، دولت را وادار به تعیین سقف برای اجاره بها کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان کوتاهی کرد، می گوید: قرار است فردا کل آیین نامه رتبه بندی تصویب شود. در صورت تصویب، سه شنبه به جلسه هیأت دولت می رود.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
اتحادیه بستنی و آبمیوه شب عید 20 درصد افزایش قیمت داشت که بعد از آن کل کالا ها دو برابر شد و دوباره در کل اصناف وابسته مجبور به افزایش قیمت به خصوص در محصول بستنی شدیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد " احسان پهلوان" هافبک تکنیکی این تیم جدیدترین ملی پوش سرخ ها خواهد بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت امداد خودرو سایپا جهت تکمیل کادر فنی خود امدادگر و خدمت رسان می پذیرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز قرمزپوش بود و شاخص کل بورس بیش از 15 هزار واحد کاهش یافت.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا برای تحقق برنامه ابلاغ شده در خصوص قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با توجه به تحقق برنامه های تولید مطابق سیاست های وزارت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
پاندمی کرونا با عارضه های گوناگونی همراه بوده است که شاید برخی از آنها را چندان جدی نمی گیریم. به طوری که بینایی و ضعف دید کودکان، یکی از همین عوارض است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان این که قرار است در کشور تصمیم های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند، اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش روی اقتصاد است رهنمود می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس های تهران گفت: با توجه به افزایش نرخ کالاهای اساسی شامل مرغ، تخم مرغ ...
  ۴ ساعت پیش    
طبق اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 159 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس کانون کارگران بازنشسته تبریز ضمن بیان اینکه تامین اجتماعی باید از دولت درخواست کند مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان هر چه سریعتر ابلاغ شود ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا برای این هفته با توجه به تمرکز فعالان بازار بر روی اقتصاد، رشد قابل توجهی را به ثبت رساند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش کشورمان در صورت انتقال نهایی اش به هال سیتی پاداشی چشمگیر به استقلال خواهد داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
چنانچه تاکنون از یکی از سه VPN زیر استفاده کرده اید، برخی اطلاعات شما، در حال حاضر در دست بسیاری از هکرها و مهاجمان سایبری است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دختر جوان شکست خورده در مسابقات سبب انتقادهای فراوان شد در این ببین فدراسیون تکواندو ترکیه این مربی را به کمیته انضباطی معرفی کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام قبلی سازمان هدفمندی یارانه ها متقاضیان جدید و جامانده امروز و فردا می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
گزارش های میدانی از بازار مسکن شهر تهران در اردیبهشت ماه حاکی از آن است که آرامش نسبی بر این بازار حاکم بوده و واحدهای کوچک متراژ مثل گذشته از اقبال بیشتری برخوردار بودند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
از امروز شنبه (31 اردیبهشت) واریز سود سال 98 و 99 برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت انجام خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هدایت آقایی گفت: امروز ایران با داشتن بیش از 85 میلیون نفر جمعیت با آسیب شدید در زمینه کسب و کار و پایین آمدن درآمد ها روبه رو است ...
  ۵ ساعت پیش    
آکواریوم پارک شهر مکان دیدنی برای تهرانگردی است که در محله سنگلج تهران و خیابان بهشت واقع شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از 10 هزار خودرو تجاری سازی شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱۷ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از افزایش 115 درصدی میانگین حقوق سربازان وظیفه نیروهای مسلح خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بازی تراکتور - پرسپولیس در تبیر با درگیری و جنجال بسیار همراه بود و به همین دلیل هم نیمه کاره تمام شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رشد قیمت طلا موجب شد که ارزش سکه در انتهای هفته به بالای مرز 13 میلیون تومان بازگردد و به نزدیک محدوده 13 میلیون و 100 هزار تومان برود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وبگاه آمریکایی دیپلمات گزارش کرد که مقام های فعلی و سابق اروپا ابراز نگرانی کرده اند که دولت جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به دلیل یک موضوع کاملاً نمادین ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارش جدید و عجیب صداوسیما درباره یارانه ها با اعتراض کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در حاشیه حضور رئیس جمهور در نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران حوزه کتاب با ایشان گفتگو کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
چهارمین ورزشکار حرفه ای و نابغه ایران هم در اردیبهشت، درخواست پناهندگی داده است. این بار نوبت به متین بالسینی پدیده شنای ایران رسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نیما کرمی که در برنامه سال تحویل تلویزیون، همسرش را در آغوش گرفته بود در خصوص حواشی پس از آن در گفتگو با حامد آهنگی توضیحات جالبی داد که دیدنش خالی از لطف نیست.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرقت های خشن این روزها به قدری افزایش یافته که احساس ناامنی را در جامعه شدت بخشیده است. در این میان نقش پلیس و دستگاه قضا برای کاهش اینگونه سرقت ها را نباید نادیده گرفت ...
  ۶ ساعت پیش    
زورخانه شعبان جعفری یکی از شناخته شده ترین زورخانه های تهران است. زورخانه ای که این روزها به نام زورخانه شهید فهمیده در فهرست آثار ملی ثبت شده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بخشی از درگیری لفظی مدیر روابط عمومی پرسپولیس و مدیر تیم تراکتور با یکدیگر روی آنتن زنده را ببینید.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
احد آزادیخواه نماینده مجلس درمورد فضای انتخابات ریاست مجلس عنوان می کند که ریاست مجلس در اختیار قالیباف خواهد بود و این مسئله هیچ مشکلی هم ندارد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در معاملات پشت خطی انتهای هفته نیز کاهشی ها نتوانستند دست بالا را در بازار داشته باشند و در نهایت دلار توانست بالای مرز مقاومتی به کار خود پایان دهد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با بیان اینکه حداقل امکان یک توافق موقت پیش بینی می شود، گفت: احتمال می دهم نیمه دوم خردادماه امکان شروع دوباره ایران با آمریکایی ها و اروپایی ها فراهم می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرو صدای بیش از حد، آلودگی هوا، ضربه به سر و افزایش بیش از حد جرم گوش به شنوایی صدمه می زند و تعادل را تحت تاثیر قرارمی دهد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع تلویزیون های هوشمند سونی و ال جی را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات روسی اعلام کردند آخرین گروه از نظامیان باقی مانده در شهر ماریوپل تسلیم شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت به شکلی است که هر لحظه یک خبر جدید درباره تصمیمات اقتصادی دولت منتشر می شود. اخباری که در آن تردید و ابهام وجود دارد و مردم نمی دانند قرار است چه اتفاقی در آینده رخ بدهد.
  ۷ ساعت پیش    
مشاوره حقوقی آنلاین؛ این جمله که از ارث محرومت می کنم برای بسیاری از افراد آشناست و ممکن است بارها و بارها آن را شنیده باشند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات بیماری های نوپدید و بازپدید انستیتو پاستور ایران جزئیات ابتلا و گسترش بیماری آبله میمونی در جهان را تشریح کرد و درباره امکان گسترش آن در ایران توضیح داد.
  ۷ ساعت پیش    
هر گونه ای از حیات وحش زندگی خاص و منحصربفرد خود را دارند که آشنایی با آنها برای هر کسی جالب است. در گزارش تصویری امروز عکس هایی از حیات وحش از حواصیل تا طوطی دم دراز و مرغ ریشو را ببینید.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
با تحقق اتحاد استراتژیک دو خودروساز بزرگ کشور، کارگروه تخصصی در حوزه ارتقای کیفیت محصولات با هدف تحول کیفی محصولات و افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز به کار کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در کانادا آماده می کند با تغییراتی راهی این سفر خواهد شد که مهمترین آن حذف مربی پرسپولیس و حضور احتمالی دوست قدیمی وی خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن اوانو راه اندازی شد و کاربران می توانند با مراجعه به این سرویس از خدماتی همچون خرید بلیط و رزرو هتل بهره مند شوند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با نیم نگاهی به احتمال قوت گرفتن برجام، نرخ ارز ثابت تر خواهد شد و همین شرایط باعث رشد بازار با شیب کمتری خواهد بود، اما روز های خوبی برای سرمایه گذاران بورسی در راه است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روز های پس از 20 اسفند 1400 که هماهنگ کننده برجام از ایجاد وقفه در مذاکرات برای احیای توافق هسته ای خبر داد گویی دو فرد بیش از دیگران پیگیر از سرگیری مذاکرات و خروج روند احیای برجام از بن بست هستند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: اگر در جریان اجرای اصلاح ارز ترجیحی، دولت به شما یارانه نقدی جدید پرداخت نکرده و متقاضی یارانه 400 هزار تومانی هستید ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جهان آبادی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید: مردمی که تجمع می کنند عمدتاً خواسته های صنفی و معیشتی دارند، اما برخی سوء استفاده کنندگان این اعتراض را به خواسته های ساختار شکنانه علیه نظام، امنیت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمد اصغری، کارشناس هواشناسی، درباره پدیده گرد و خاک و چشمه های تولید آن در کشور توضیح داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاپیتان تیم والیبال پیکان که پیش از این از تیم ملی خداحافظی کرده بود در میان تشویق تماشاگران و با چشمانی اشکبار خداحافظی خود را رسمی کرد ...
  ۸ ساعت پیش    
قیمت روز انواع خودرو های ایرانخودرو و سایپا را در جداول زیر مشاهده کنید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
داده های جدید نشان می دهند سطح قیمت زمین های مسکونی و قیمت آپارتمان ها و املاک کلنگی در اواخر سال گذشته به هم نزدیک شده است ...
  ۸ ساعت پیش    
قیمت ارز، دلار، یورو، طلا و سکه در بازار را در جداول زیر مشاهده کنید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فعال سیاسی اعتدالگرا گفت: مردم قبلا مشکل داشتند یا از تصمیم دولتمردان ناراحت بودند، برای حل مسئله شان به نمایندگان مجلس یا ائمه جمعه مراجعه می کردند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
استقلال در حالی در فصل بیست ویکم قهرمان لیگ برتر شد که از پس سه تیم تهرانی، اراکی و مازندرانی برنیامد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هر گونه اصلاح ساختار در بخش اقتصاد بدون اصلاح ساختار در بخش سیاسی کارآمد نبوده و بسیار پیچیده خواهد بود ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، رنگ نقشه کرونایی کشور آبی تر شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پاک فطرت عضو کمیسیون عمران مجلس در انتقاد از سیاست های رستم قاسمی در وزارت مسکن می گوید: از آقای رستم قاسمی می پرسم که در این 10 ماه ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که در چند ماهه نخست دولت رئیسی این تصور وجود داشت که برخوردهای امنیتی با معترضان کاهش یافته، اما از هفته پیش تا کنون برخوردها شدت یافته است و بسیاری از فعالان مدنی و صنفی بازداشت شده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۵    
گورستان دولاب یا آرامستان دولاب یکی از گورستان های مرتبط با دین مسیحیت در جنوب شرقی تهران، در بزرگراه شهید محلاتی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی سابق استقلال قهرمانی این تیم را تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: بر اثر تصادف، یک قلاده خرس در لردگان تلف شد. وی عنوان کرد: در این حادثه سرنشینان خودرو پژو نیز آسیب دیده اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه برای اصلاحات اقتصادی مصمم هستیم، گفت: برنامه های ویژه برای رفع فقر مطلق در جامعه داریم که با جدیت در حال پیگیری برای اجرا شدن آن هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس توضیحاتی درباره مصوبه اخیر کمسیون متبوعش درباره افزایش حقوق کارکنان مجلس ارائه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بازیکنان پرسپولیس به حمایت از کاپیتان خود پرداختند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تیم والیبال پیکان با پیروزی مقابل سانتوری ژاپن قهرمان باشگاه های آسیا شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران جزئیات حادثه خودرو حامل تجهیزات نظامی در شهرستان ورامین را تشریح کرد و با اشاره به حادثه جاده ای منجر به نقص فنی یک خودرو حامل تجهیزات نظامی اظهار داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش حق عائله مندی بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: مبلغ عائله مندی 814 هزار و 779 تومان و حق اولاد نیز 316 هزار و 858 تومان خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
ماریا زخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه درباره وضعیت مذاکرات احیای توافق هسته ای گفت که تماس ها بین طرف های مذاکرات وین قطع نشده است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدرضا باقری، معاون اسبق وزارت امور خارجه مهمان این هفته برنامه دست خط بود که به بیان نظرات و دیدگاه کارشناسی خود در ارتباط با مسائل مختلف سیاست خارجی و مسائل داخلی کشور پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در کنفرانس خبری مشترک با امیر قطر نسبت به حصول توافق در وین ابراز امیدواری کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بازار خودرو در شرایط رکودی قرار دارد. اما قیمت ها نوسانی است. کارشناسان نوسان قیمت را برای بازار خودرو در روز های آینده پیش بینی می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از افزایش قیمت خودرو های دنا و سمند در هفته گذشته و کاهش قیمت خودرو های پراید و پژو است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و باشگاه تراکتور در برگزاری بازی، گفت: اصلا نمی دانیم از چه کسانی باید شاکی باشیم ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از وزش باد خیلی شدید و احتمال طوفان لحظه ای گرد و خاک در روز شنبه خبر داد و گفت: دمای هوای تهران 4 تا 8 درجه کاهش خواهد می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بررسی های میدانی حاکی از آن است که در سقف قیمتی 20 تا 25 هزار دلار و حجم موتور 1500 تا 2000 هزار امکان واردات طیف گسترده ای از خودرو های کره ای فراهم است و در این بین تعداد محدودی از خودرو های ژاپنی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خودروی تست دنا در نمایشگاه خودرو دچار خرابی شدند و اعضای غرفه ایران خودرو با هل دادن؛ محصولشان را به بازدیدکنندگان معرفی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۲    
صالح آبادی همچنین با تاکید بر اینکه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها اجتناب ناپذیر بود، گفت: تبیین این اقدام مهم دولت و مقابله با قاچاق کالا برای مردم حتما لازم و ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
استیلی درباره اینکه اگر بازی با کانادا لغو شود، چگونه دو طرف می توانند از هم غرامت بگیرند، با بیان اینکه ممکن است حاشیه هایی ایجاد شود توضیح داد: پس از صحبت های نخست وزیر کانادا ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
لیونل مسی در جریان بازدید از موزه المپیک قطر به همراه هم تیمی هایش در پاری سن ژرمن، از یک ربات رودست خورد
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور، ابراز داشت: رشد اقتصادی 8 درصد با کمک مردم دور از انتظار نیست. باید از همه ظرفیت های استان و شهرستان در جهت رفع بیکاری بهره جست.
مشاهده نتایج بیشتر...