جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۴۳Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

سبلان ما (sabalanema.ir)

سبلان ما 1 فروردین 1399 سبلان ما 29 اسفند 1400 سبلان ما 31 فروردین 1401 سبلان ما 31 اردیبهشت 1401 سبلان ما 31 خرداد 1401 سبلان ما 31 تیر 1401 سبلان ما 31 مرداد 1401 سبلان ما 31 شهریور 1401 سبلان ما 30 مهر 1401 سبلان ما 30 آبان 1401 سبلان ما 1 آذر 1401 سبلان ما 2 آذر 1401 سبلان ما 3 آذر 1401 سبلان ما 4 آذر 1401 سبلان ما 5 آذر 1401 سبلان ما 6 آذر 1401 سبلان ما 7 آذر 1401 سبلان ما 8 آذر 1401 سبلان ما 9 آذر 1401 سبلان ما 10 آذر 1401 سبلان ما 11 آذر 1401 سبلان ما 12 آذر 1401 سبلان ما 13 آذر 1401 سبلان ما 14 آذر 1401 سبلان ما 15 آذر 1401 سبلان ما 16 آذر 1401 سبلان ما 17 آذر 1401 
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس(ع) از شناسایی و دستگیری شبکه وابسته به ضد انقلاب در استان اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان اردبیل از برگزارس جشنواره فرهنگی و ورزشی طلاب و روحانیون بسیجی خبرداد و گفت: نفارات برتر این دور از رقابت ها به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: بازآفرینی در تبیین و تبلیغ معارف دینی و روشنگری مطابق با نیاز و زبان مخاطب باعث خود ترمیمی شده و وضعیت مطلوب اجتماعی مبتنی بر اصول و ارزش های اسلامی و انقلابی را به ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۱    
یک کارشناس مسائل سیاسی در همایش روز دانشجو که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، به تبیین مسائل کشور و دخالت غرب در امور داخلی ایران پرداخت و گفت: با روشن شدن ابعاد پنهان و پشت پرده اغتشاش ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیلاظهار داشت: روحانیت پرچم دار اعتقادی بسیج بوده و حرکت و استمرار انقلاب اسلامی در 43 سال گذشته مدیون حضور روحانیت در تمام عرصه ها است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان با همکاری ماموران مرزبانی و در عملیات های جداگانه موفق به دستگیری شکارچیان غیرمجاز خرگوش و گونه ی حمایت شده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۵    
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل از 16 آذر به عنوان یک جنبش ضدامپریالیستی و ضد آمریکایی در کشور نام برد و گفت: دانشجویان امروز با بصیرت 70ساله خود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سی امین جشنواره تئاتر استان اردبیل با معرفی برترین ها پایان یافت و نمایش پارافریز ماراساد با سس فرانسوی بیشترین جوایز این دوره را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات ناشنوایان استان اردبیل از کسب 18 مدال توسط ورزشکاران ناشنوای این استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به درخشش هنرمندان تئاتر خیابانی استان بخصوص در آستارا،گفت: سال آینده به مناسبت صد سالگی فعالیت هنر تئاتر در شهرستان خلخال ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز استان اردبیل در پی شروع موج سرما و یخبندان و افزایش میزان استفاده از شهروندان درخواست کرد تا اقدامات لازم را در صرفه جویی مصرف گاز انجام دهند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل با حضور جمعی از مسئولان استان در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل با انتقاد از عملکرد مسئولین و متولیان امر نسبت به امر تحقیق و پژوهش در اجرای پروژه ها گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: حضور به موقع آتش نشانان برای مهار آتش انبار رنگ و تینر در شهرک صنعتی اردبیل مانع از بروز فاجعه شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان اردبیل از آزادی 124 زندانی جرایم غیرعمد مالی خبرداد و گفت: با همکاری بنگاه های حمایتی از ابتدای امسال 60 میلیارد تومان تأمین شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۳:۴۱   + ۱۳۳ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با قدردانی از اقدام قاطعانه قوه قضائیه دررسیدگی قانونی و قضایی پرونده مرتبطین با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و اجرای حکم اعدام چهار تن از آنان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بازاریان و کسبه اردبیل امروز همچون سایر ایام با روشن کردن چراغ مغازه های خود، دروغ های رنگ باخته رسانه های معاندین را به تصویر کشیده و عملا بصیرت بالای اصناف را به دشمنان نشان دادند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: وجود بیمارستان سپاه در اردبیل با توجه به اقدامات موفق و قابل قبول این نهاد انقلابی در حوزه سلامت ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: حقیقت دوران دفاع مقدس غیر قابل انکار است و باید اجان نثاری و فداکاری پرستاران را برای نسل های جدید تبیین کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: روز دوشنبه 14 آذرماه 1401 به علت برودت هوا، فعالیت آموزشی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی برخی مدارس این استان در سری قبل از ظهر بصورت غیر حضوری برگزار می ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
چندی پس از کودتای ننگین 28 مرداد و سقوط دولت مصدق، شاه پهلوی روابط مجدد با انگلیس را از سر گرفت و نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا برای یک دیدار رسمی به ایران دعوت شد!
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۲   + ۶۲ سایت دیگر  
در پی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، 2نفر از مرتبطین مؤثر در ترور بسیجی شهید رضا داستانی قبل از اقدام به خروج از کشور توسط مراجع امنیتی استان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۲    
بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل در آستانه هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه محقق اردبیلی راه اندازی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از پرداخت 2 هزار و 520 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به نهادهای انقلابی استان خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای فناوری و فن بازار استان اردبیل از اختصاص 300 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان اردبیل خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۵    
یک فعال فرهنگی و اجتماعی به موضوع علم و پژوهش پرداخت و نوشت: دانشگاه، فقط جای دانش نیست،جای ساختن و پرداختن است و کار دانشجو نیز در کنار علم اموزی نوآوردن و برافراشتن ان است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه دفاع از حقوق عامّه و صیانت از حقوق بیت المال از مهمترین اهداف دستگاه قضائی است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
همایش تجلیل از شبانان و گله داران عشایر استان اردبیل به همراه یادواره 185 شهید والامقام عشایر در شهرستان اصلاندوز برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به مشکلات عشایر مغان اشاره کرد و گفت: سپاه نقش بی بدیلی در محرومیت زدایی عشایر منطقه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
-استاندار اردبیل با بیان اینکه عشایر اردبیل نقش اساسی در ایجاد و شکل دهی به ایران قدرتمند و یکپارچه داشتند، گفت: تدابیر لازم برای گره گشایی از مشکلات و موانع تولید عشایر اتخاذ و در حال انجتم است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۱    
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: رفع مشکلات عشایر و محرومیت های منطقه مغان در بخش های مختلف نیاز به عزم و همت ملی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: عشایر سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی هستند و با تمام توان برای رفع مشکلات این قشر تلاش خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه های بسیج محلات استان اردبیل در جشنواره ملی مسابقات فرهنگی ورزشی بسیج به مقام دوم دست یافتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه سلاح اصلی دشمن امروز دروغ است اظهار داشت: کشته سازی، اهریمن سازی، آمارسازی و پمپاژ نفرت کار اصلی آنها است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۵    
استاندار اردبیل به پروژه های نیمه تمام ملی استان اشاره کرد و گفت: 47 پروژه مهم در استان اردبیل وجود دارد که منابع آن به صورت ملی تامین می شود و منابع آنها حتماً باید در قانون بودجه هر سال تخصیص یابد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین لیگ مناظرات دانشجویی استان اردبیل با عنوان برمدار گفتگو ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان اردبیل آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل با انتقاد از برنامه های صدا و سیما جای خالی مناظرات علمی در رسانه ملی را متذکر شد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: یک هزار هکتار از اراضی پارس آباد مغان برای زراعت چوب در اختیار سرمایه گذار بخش خصوصی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل به منظور تجلیل و تکریم از جامعه ایثارگری نیروی دریایی، با خانواده شهیدان "حسن اعتباریان" و" منوچهر عباسی" و جانباز "احد مرد آزاد " دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش خون، انکولوژی و تالاسمی بیمارستان بوعلی شهر اردبیل روز چهارشنبه طی آیینی به مناسبت گرامیداشت روز پرستار با حضور مسئولان محلی و جمعی از خیرین سلامت استان افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکانون هلال احمر حوزه علمیه ملا ابراهیم اردبیل از برگزاری دوره توانمندسازی امداد و نجات ویژه طلاب در اردبیل خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۲:۱۸    
استاد اخلاق و پژوهشگر علوم اسلامی به سیره عملی و رفتاری حضرت زینب(س) اشاره کرد و گفت: عفت و پاکدامنی، بزرگترین درس حضرت زینب(س) به بانوان است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
برف زاده همسر مرحوم زهرا لری گفت:خانواده ای انقلابی هستیم، همسرم سالها در خدمت این نظام بوده است از این رو این اجازه نمی دهیم که برخی معاندین و دشمنان نظام از فوت همسرم در جهت اهداف سیاسی خود بهره ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) از توزیع توزیع 390 سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند استان اردبیل خبرداد و گفت: این کار حسنه به ارزش 10 میلیارد تومان در آستانه میلاد با سعادت حضرت زینب(س) انجام گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست استاندار اردبیل با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در راستای حل مشکلات مردم استان اردبیل در تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان اردبیل گفت: مردم روستای نقدی علیا مشگین شهر بعد از چندین سال محرومیت از آب شرب امروز به همت بسیج سازندگی استان اردبیل از نعمت آب شرب پایدار و سالم برخوردار شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در همایش لبخند مادری با بیان اینکه نهاد خانواده از قداست برخوردار است، گفت: انسانیت از مسیر خانواده میسر است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به تشریح فعالیت های بنیادها و موسسات این ستاد پرداخت و گفت: حمایت از بیماران صعب العلاج ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان اردبیل استخدام، افزایش تخت های بیمارستانی و ساختار قدیمی مراکز درمانی از مهمترین علل کمبود پرستار در استان اردبیل نام برد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقدام مسلحانه علیه یکی از کارکنان خدوم سپاه پاسداران در اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جشنواره مالک اشتر و اسوه بسیج استان اردبیل از تجلیل 12 رده بسیج استان در جشنواره های ملی مالک اشتر و اسوه بسیج خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از افتتاح اولین آزمایشگاه تخصصی قارچ شناسی پزشکی استان در اردبیل خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی اردبیل همگام با علاقمندان به تیم ملی ایران از سراسر جهان نسبت به توهین صفحه رسمی تیم ملی امریکا به تیم ملی کشورمان و پرچم مقدس جمهوری اسلامی واکنش نشان داده و با انتشار تصاویر و ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان اردبیل بابیان اینکه نظم و انضباط هر مجموعه و منطق هر نظامی نظم او است، گفت: سرباز زینت کشور، مایه عزّت دین و امنیّت اند و کار مردم، جز به آنان استوار نمی شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه شطرنج جام ستارگان اردبیل زیر نظر فدراسیون جهانی شطرنج با شرکت 10 بازیکن و در 18 دور به روش دوره ای در محل هیات شطرنج اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای شهرستان مشگین شهر با معرفی برگزیدگان این دوره به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با بیستمین سالروز تدفین شهدای گمنام در مجتمع فرهنگی شورابیل، میهمانی لاله ها برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در آیین بهره برداری از فاز دوم یادمان شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی گفت: اقتدار، عظمت و هویت کنونی کشورمان به برکت خون شهدای این مرز و بوم تحقق یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه روایتگری دفاع مقدس با حضور بیش از 100 نفر از راویان فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۲    
رئیس کمیته فرهنگی و هنری کنگره ملی شهدای استان اردبیل از برگزاری عصر شعر علمداران بصیرت در اردبیل خبرداد و گفت: این محفل ادبی ا هدف تبیین ارزش های بسیج و فرهنگ بسیج برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در دیدار با جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل گفت: 500 میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۱    
یادواره شهدای پاسگاه شهید غلامی با سخنرانی سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در خلخال برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در دومین بازی تیم ملی فوتبال ایران در گروه B جام جهانی، امروز ایران با 2 گل اژدهای جنوبی جزیره بریتانیا را شکست داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ اقتدار بسیج با حضور اقشار مختلف بسیج همزمان با سراسر کشور در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: شما بسیجیان امروز و آینده مخاطب این خطابه اید.بسیج فقط برای میدان نظامی نیست. بسیج باید در میدان علم دین و علوم مادی حضور داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
-شهردار اردبیل با بیان اینکه از یک سال گذشته همه طرح های راکد شهرداری فعال شده است، گفت: برای نخستین بار 30 هزار میلیارد ریال طرح مشارکتی هم در اردبیل اجرا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم اردبیل بعد از پایان دومین بازی ایران در جام جهنی فوتبال با حضور در میادین و خیالان ها به جشن و شادی پرداختند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل با تبیین عملکرد نیروهای امنیتی ایران در حوادث اخیر گفت: نیروهای امنیتی ایران در اوج اقتدار با عطوفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس (ع) از برگزاری همایش بزرگ میقات صالحین در استان اردبیل خبرداد و گفت: این برنامه فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه منزلت ملت ایران برای دشمن قابل تحمل نیست،به اهمیت امنیت و استقلال کشور اشاره کرد و گفت: هرکس به امنیت ما دست درازی کند، غرق خون خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل از افزایش سهمیه آرد شهرستان اردبیل گفت: برای دسترسی راحت مردم به نان ساعات پخت نانوایی های اردبیل افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۱    
مدیرعامل موسسه ائمه اطهار(ع) به تشریح عملکرد خانه امن استان اردبیل پرداخت و گفت: مراقبت از زنان خشونت دیده در خانواده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس صبح امروز در دیدار با آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت:250 میلیارد ریال برای توسعه بخش های درمانی در اردبیل اختصاص می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج با حضور معاون امور اقتصادی استانداری، روسای دانشگاه ها، رئیس پارک علم و فناوری اردبیل، مخترعین و نخبگان بسیجی در سالن ولایت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سالروز تاسیس بسیج دانشجو و طلبه اجتماع دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به رویای دهکده جهانی آمریکا اشاره کرد و گفت: امروز ایران با مقاومت خود برابر آمریکا به پرچمدار مبارزه با استکبار در جهان تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اجتماع حلقات صالحین بسیج در مصلاهای نمازجمعه یکی از برنامه های ثابت بسیجیان سراسر کشور در هفته بسیج است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل خواستار الگوسازی نخبگان علمی در بدنه بسیج شد و گفت: امروز نخبه پروری در جامعه تکلیف بسیج است و بسیج در این راستا می تواند با اعزام نخبگان در تراز انقلاب اسلامی به ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی سپاه حضرت عباس(ع) از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی بسیج مساجد و محلات استان در اردبیل خبرداد و گفت: تیم مهای برتر به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده و رئیس عقیدتی فرماندهی انتظامی استان به همراه اعضای شورای شهر به مناسبت هفته بسیج با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل به تشریح فعلیت های بسیج سازندگی در هفته بسیج پرداخت و گفت: به منظور حمایت از مشاغل خانگی و درآمد پایدار برای اقشار کم درآمد، بازارچه دائمی در اردبیل راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مشاور استاندار و مسئول مجمع جهادگران استان اردبیل از اجرای رزمایش سراسری جهادگران فاطمی 2 در استان اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مجری برنامه تلویزیونی صبح بخیر ایران گفت: اگر چه بازیکن تیم ملی نیستم اما تیم همانند پرچم برای من در جهان مهم است و می درخشد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در آیین زنگ بسیج که در مدارس شهرستان خلخال به صدا درآمد گفت: آشنایی با ولایت مداری، مقاومت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی با هدف رفع موانع تولید و تجلیل از طلایه داران اقتصاد مقاومتی بسیج در اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس از کار در زمینه اقتصاد مقاومتی به عنوان مهمترین اولیت مسئولین کشور نام برد و گفت: امروز بسیج سازندگی با بها دادن به مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک پیشگام تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: به مناسبت هفته بسیج همایش 10 هزار نفری بسیجیان، 5 آذرماه در ورزشگاه پهلوان حسین رضازاده اردبیل برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به سابقه گروه های جهادی در کشور اشاره کرد و گفت: امروز ایران اسلامی با رشادت ها و جانفشانی های جوانان توانمند کشور به ایرانی مقتدر و توانمند مثال زدنی در ابعاد و عرصه های ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از ابلاغ 490 میلیارد ریال اعتبار برای 15 طرح راهسازی روستایی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از فوت یک نفر و مسمومیت یک کودک در روستای آقبلاغ رستم خان شهرستان اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاندین شامگاه امروز فیلمی از اغتشاش و نا آرامی اردبیل در فضای مجازی منتشر کردند که با واقعیت همخوانی نداشت، فیلم منتشر شده در واقع میدان سرچشمه اردبیل و مربوط به روزهای اول اغتشاش در شهریور ماه است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه خلخال به برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان خلخال اشاره کرد و گفت: 186 برنامه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
هفته بسیج یادآور نگاه ژرف و دوراندیش معمار کبیر انقلاب (ره) برای تشکیل این نهاد انقلابی و معنوی باعث شد تا انقلاب به پشتوانه این تفکر عظیم در مقابل همه توطئه ها و تفکرات شوم دشمنان ایستادگی کند و این ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد از برگزاری 137 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: باید فعالان رسانه و سایبری مجهز به مبانی سواد رسانه شوند تا مهارت درک ،تحلیل و انتخاب هوشمندانه اخبار را داشته باشند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاسی به تشریح ضرورت تولید محتواهای فاخر انقلابی پرداخت و گفت: ما نباید نسبت به تولید محتوای فرهنگی و انقلابی در عرصه رسانه بی تفاوت باشیم،چراکه غفلت از تولید محتوا ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی در هر جامعه ای منجر کاهش آسیب اجتماعی و فرهنگی خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از عرصه فضای مجازی بعنوان اصلی ترین میدان نبرد دشمنان علیه ملت ایران نام برد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۲:۱۱    
کارشناس انیمیشن ساز گفت: گردشگری و تبلیغات لازمه یکدیگرند که می توان با تولید انمیشن های جذاب توجه اکثریت مسافران را به منطقه مورد نظر جلب کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۰    
فرماندار شهرستان نیر به لزوم توانمندسازی تولیدکنندگان محتوای دیجیتال بومی در کشور پرداخت و گفت: برای ایجاد زنجیره تولید محتوا تا مصرف، باید زمینه های تجاری سازی آن در کشور فراهم شود.
مشاهده نتایج بیشتر...