دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۰۶Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

صاحب نیوز 29 اسفند 1393 صاحب نیوز 29 اسفند 1394 صاحب نیوز 30 اسفند 1395 صاحب نیوز 29 اسفند 1396 صاحب نیوز 29 اسفند 1397 صاحب نیوز 29 اسفند 1398 صاحب نیوز 1 فروردین 1399 صاحب نیوز 31 فروردین 1400 صاحب نیوز 1 اردیبهشت 1400 صاحب نیوز 31 خرداد 1400 صاحب نیوز 1 تیر 1400 صاحب نیوز 31 مرداد 1400 صاحب نیوز 31 شهریور 1400 صاحب نیوز 1 مهر 1400 صاحب نیوز 2 مهر 1400 صاحب نیوز 3 مهر 1400 صاحب نیوز 4 مهر 1400 صاحب نیوز 5 مهر 1400 صاحب نیوز 6 مهر 1400 صاحب نیوز 7 مهر 1400 صاحب نیوز 8 مهر 1400 صاحب نیوز 9 مهر 1400 صاحب نیوز 10 مهر 1400 صاحب نیوز 11 مهر 1400 صاحب نیوز 12 مهر 1400 صاحب نیوز 13 مهر 1400 صاحب نیوز 14 مهر 1400 صاحب نیوز 15 مهر 1400 صاحب نیوز 16 مهر 1400 صاحب نیوز 17 مهر 1400 صاحب نیوز 18 مهر 1400 صاحب نیوز 19 مهر 1400 صاحب نیوز 20 مهر 1400 صاحب نیوز 21 مهر 1400 صاحب نیوز 22 مهر 1400 صاحب نیوز 23 مهر 1400 صاحب نیوز 24 مهر 1400 صاحب نیوز 25 مهر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: میدان دادن به نیروی خلاق و مبتکر بسیجی و اعتلای این تشکیلات در گام دوم حائز اهمیت است و باید برای آن برنامه ریزی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان گفت: با رسیدن تخصیص ها می توان گام بلندی را در تکمیل پروژه زورخانه اردستان بعد از 10 سال انجام داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۶    
هتل رضویه مشهد دارای 13 طبقه و 92 واحد شامل اتاقهای دونفره و سه تخته ، سوئیت آپارتمان و سوئیت رویال است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گذر آقا نور الله نجفی اصفهان در بافت تاریخی شرق میدان نقش جهان ساماندهی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۶    
یک کارشناس حوزه ورزش گفت: همانطور که معلوم است، فواید بی شماری وجود دارد که مستقل از وزن است، آنچه فرد با تناسب اندام و حتی لاغر را از ورزش روزانه بی نیاز نمی کند بلکه اهمیت ورزش را گوش زد و حیاتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۶    
خیانت های بنی صدر در یک سال و اندی ریاست جمهوری نسبت به ملت ایران بر همگان واضح و آشکار است و عناوین آن لیست بلندی شامل می شود که اسناد آن موجود و در تاریخ ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۶    
شهید لاوی، شهیدی است که به جنگ با رژیم غاصب صهیونیستی رفته بود و رسول جزینی رکورددار بازی نکردن در مقابل این رژیم است که سه بار در دوران حضور خود در تیم ملی کشتی از کشتی گرفتن با نماینده این رژیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از مصرف 9میلیارد و 590 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در شش ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب بازی و هم بازی با هدف بهره گیری بهتر والدین و مربیان از بازی و اسباب بازی در مسیر تربیت کودکان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی آقایان کشور در اصفهان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند کالاهایی که نیاز داخل را به صورت کیفی تامین می کنند، دست کم نباید تا سه سال وارد شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کمال انسان در رعایت حدود و تقوای الهی است، گفت: عدم وابستگی دنیایی و بریدن از تعلقات مادی ویژگی مهم آیت الله اشرفی اصفهانی بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه نمایشگاه آثار استاد معین الکتاب، در سالن سعدی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
30 هزار دوز واکسن کرونای پاستور سهمیه اصفهان، در مراکز واکسیناسیون استان تزریق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر صبح امروز با میانگین 145 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: علت انحراف اتوبوس کرج – یزد عدم توجه به جلوی راننده ناشی از خواب آلودگی بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: محور چادگان اولویت درجه یک ماست، چون حادثه در آن خیلی زیاد است و بر اساس زمانبندی ما باید خرداد 1401 به بهره برداری برسد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان آب منطقه ای استان اصفهان با بیان این که افت سطح آب خوان ها در این استان از سال 1360 تاکنون وجود داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان فریدونشهر یک کشته برجای گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گزارشگر محبوب مسابقات کشتی گفت: پیروزی هایی که ورزشکاران هر کشوری در میدان های جهانی کسب می کنند یک ملت را شاد و غرور ملی را بالا می برد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان بروجرد گفت: فرد خاطی سرای سالمندان بروجرد که اقدام به ضرب و شتم یکی از سالمندان کرده بود، سال گذشته به مجازات رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۸۹ سایت دیگر  
پس از انتشار ادعایی مبنی بر خودکشی یک خانم عکاس در بوشهر به دلیل رفتار قاضی، روابط عمومی دادگستری این استان ضمن تکذیب ادعای فوق به بیان توضیحاتی پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تولید کننده زعفران در کاشان گفت: نیاز نداشتن به ماشین آلات کشاورزی برای برداشت، متقارن نبودن زمان برداشت این محصول با دیگر محصولات کشاورزی ن از مزیت های کشت محصول زعفران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: آبیاری سیار باغ های در معرض خشکی این استان که از ماه های گرم امسال و با هدف حفظ درختان آغاز شده بود تا آخر مهر ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در شش ماهه ابتدای سال جاری، 5 میلیارد و 450 میلیون تومان در قالب کمک هزینه اجاره بها و تسهیلات ودیعه مسکن به 4 هزار و 360 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز در آئینی حجت الاسلام سیدمهدی نصیری از سمت ریاست دادگستری شهرستان فریدونشهر تودیع و نورالله بهمنی برای این سمت معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان گفت: در حال حاضر حدود 70 درصد جمعیت میانسال شهرستان کاشان دچار اضافه وزن و چاقی هستند که رژیم های غذایی ناسالم و سبک زندگی بی تحرک باعث افزایش میزان چاقی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: داوطلبان نیکوکار اصفهانی در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 8 میلیارد و 350 میلیون ریال تجهیزات پزشکی به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر استان اهدا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ازعقد 5 تفاهم نامه و اعطای 3 گواهی مدیریت سبز در شاخص پسماند از مهرماه سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۵    
مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: حدود 15 سال تلاش شده تا افتخارات امروز در کشتی فرنگی به دست آید؛ در مجموع بخواهید تیم را ببینیم چگونه بسته شده باید گفت که حدود 2 الی 3 و نیم سال است که در حال کار هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت:در شش ماهه امسال نسبت به شش ماهه مشابه سال گذشته کشفیات انواع مواد مخدر با رشد 74 درصدی همراه بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۵    
یادواره شهیدی که مشهور به شکارچی تانک بود در روستای اورگان شهرستان چادگان برگزار شد. در این یادواره که با حضور فرمانده سازمان بسیج مستضعفین همراه بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵    
مراسم استقبال از رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی با حضور مسئولان ورزشی و ورزش دوستان در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم در سال های اخیر با خروج برندهای خارجی لوازم خانگی، گرایش بیشتری نسبت به خرید و مصرف لوازم خانگی ایرانی دارند، اما این انتظار مردم هم به حق است که تولیدکننده داخلی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مذهبی گفت: امام حسن عسکری (ع) به اذن خدا به زبان های مختلف مسلط بود تا ضمن هدایت امت آنها را برای دوران غیبت آماده کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یادواره شهید اله کرم محمود صالحی، شهید شاخص بسیج عشایری کشور، بعدازظهر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در روستای اورگان شهرستان چادگان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهید شاخص جامعه عشایری، با اشاره به دلاورمردی های عشایر در ادوار مختلف تاریخ ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات جانمایی و تامین آب و گاز شیمی پارک شهرضا، بیش از یک دهه است که ساخت این منطقه اقتصادی راهبردی را به تاخیر انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین جلسه شورای مدیریت آموزش عالی استان اصفهان که با حضور رؤسای دانشگاه های استان برگزار شد، شرایط بازگشایی حضوری دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با اشاره به گزارش معاونت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان فناوری اطلاعات ایران از افزایش 30 درصدی صدور پروانه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فولاد مبارکه سپاهان با شکست ذوب آهن به مقام قهرمانی مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه های کشور (منطقه جنوب) دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به برقراری 32 هزار و 302 تماس با سامانه 197 و برگزاری 35 جلسه ملاقات مردمی در این سامانه در نیمه نخست امسال از کاهش 93 درصدی شکایات مردمی نسبت به عملکرد کارکنان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵    
مدیر امور منابع آب شهرستان برخوار از پر و مسدود شدن 2 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموز هنرستان تربیت بدنی قهرمانان فلاورجان دونده دوی نیمه استقامت جوانان ایران به مدال طلای 1500 متر مسابقات قهرمانی جوانان آسیا دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از بازدید ارزیابان سازمان علمی و تحقیقاتی ملل متحد (یونسکو) از 9 کاروانسرای استان اصفهان که نامزد ثبت در میراث جهانی هستند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان که به مناسبت هفته پاسداشت نیروی انتظامی و با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان نیز همراه بود از 200 مورد کشفیات ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته پلیس مراسم قرائت زیارت عاشورا و عطرافشانی قبور مطهر شهدا به میزبانی فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر در گلزار شهدای این شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
چند روز قبل خبری در فضای مجازی منتشر شد که فردی به سه شهروند اصفهانی شلیک کرده است؛ صاحب نیوز در این گزارش به علت واقعی آن و چرایی تلاش رسانه های معاند برای مخفی کردن علت اصلی آن پرداخته است
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور برق شهرستان برخوار گفت: در سال جاری اولویت اداره برق در خدمت رسانی به مردم تماس آنها با سامانه تلفنی 121 خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان دیشب با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف مسابقه این جشنواره به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۵   + ۱۰۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در رابطه با جزییات این ماجرا گفت: پس از تشکیل پرونده ای در این زمینه، متهم به سرعت بازداشت و در تحقیقات صورت گرفته اعتیاد این فرد به مواد مخدر صنعتی تائید و مشخص می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اصحاب رسانه استان اصفهان طی تور رسانه ای و نشست خبری از مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار بازدید کردند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه 21 مهر 1343 لایحه قضاوت کنسولی مشهور به کاپیتولاسیون، با وجود مخالفت گروه کثیری از وکلای مردم، در جلسه ای پرتنش به تصویب اکثریت نمایندگان مجلس شورای ملی رسید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی در برنامه لایو کانال “بصیرت” در شبکه اجتماعی روبیکا گفت: اعتراف ظریف مبنی بر استفاده از عبارت تعلیق تحریم ها به جای لغو تحریم ها در قرارداد برجام ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناسان و اغلب نمایندگان مجلس معتقدند که تصویب طرح شفافیت آرا و تسری آن در ابعاد دیگر می تواند باعث افزایش اعتماد مردم نسبت به قوه مقننه و نمایندگان مجلس شده و زمینه بسیاری از فسادها و رانت های ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
غلامزاده درباره تصاحب بیشترین کرسی های پارلمان عراق توسط جریان صدر گفت: شاخصه های مقاومت و استکبار ستیزی، صهیونیست ستیزی، استقلال طلبی، اسلامی بودن، مخالفت با عادی سازی روابط عراق با اسرائیل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تعداد قابل توجهی از مردمان غرب کشور در صنعت زنبورداری در حال فعالیت هستند که بخشی از پایه های اقتصادی این خانواده ها بر میزان درآمد در این حوزه بستگی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه ب مثل بازیافت، همزمان با هفته ملی کودک و به مناسبت استقرار ایستگاه جمع آوری پسماند خشک واقع در ابتدای خیابان پنج آذر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ورزشگاه بزرگ ذوب آهن در فولادشهر برای شروع بازی های لیگ برتر مورد بررسی نماینده سازمان لیگ قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 182 آسیب دیده ناشی از 62 حادثه به وسیله 72 تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان گفت: در باغ پرندگان ناژوان اصفهان، 90 گونه پرنده وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: فرصت و ابزار جرم از مجرمان سلب و به گونه ای عمل شود که انگیزه ارتکاب جرایم برای مجرمان به صفر برسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی عباس کتابی را به عنوان سرپرست دانشگاه کاشان منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵    
فاز دوم خوابگاه های خیریه متأهلین حضرت امام جواد(ع) دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان بزرگترین مجموعه خوابگاهی متأهلین کشور شامل 120 واحد مسکونی در 5 بلوک مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی آموزشگاه خیر ساز شهید والا مقام محمد عبایی کوپایی شماره 2 با حضور خیر مدرسه ساز حاج احمد عبایی کوپایی و جمعی از مسوولین استان اصفهان و شهرستان کوهپایه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دو ورزشکار از استان اصفهان به تیم ملی وزنه برداری مردان ایران فراخوانده شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵    
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سمیرم از برپایی نمایشگاه فصلی صنایع دستی و هنرهای سنتی در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در خانه جشنواره با حضور کودکان و نوجوانان پرشور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵    
یکی از محصولات شناخته شده شهرستان های غربی استان اصفهان سیب زمینی است که سطح بسیار زیادی از اراضی این منطقه را به خود اختصاص داده است. این محصول علاوه بر بازار داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵    
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای انجام امور بخصوص برای دریافت خدمات انتظامی مانند پاسپورت، کارت پایان خدمت، معافیت سربازی و ... سری به دفاتر پلیس +10 تهران زده باشید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در صحن علنی مجلس نسبت به وضعیت نگران کننده فرونشست در اصفهان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان با حضور در شهرستان کوهرنگ از مناطق زلزله زده این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: به نیابت از رهبر معظم انقلاب، در صحنه هایی که مردم دچار خسارت می شوند به میدان می آییم و در کنار مردم هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شب گذشته شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال در یک گزارش خبری در برنامه زیر ذره بین به تولید بازی رایانه ای فرمانده مقاومت واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در شش ماه نخست سال جاری 14 مورد حادثه سقوط در چاه را برای اشخاص در شهر اصفهان داشتیم که هشت مورد آن داخل محدوده و شش مورد خارج از محدوده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طرح نهایی تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار بیش از 90 درصد همان طرح اولیه خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرضا گفت: ارزیاب یونسکو برای بازدید از دو کاروانسرای امین آباد و مهیار به شهرضا آمد و امیدواریم به زودی این دو اثر به ثبت جهانی برسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ساخت واحدهای مسکونی جدید در طرح جهش تولید به صورت تقاضا محور بوده و ثبت نام برای آن به زودی آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: کار انسان دوستانه و مؤمنانه مأموران کلانتری 12 این فرماندهی اقدام خداپسندانه بود که مورد تقدیر مردم قدرشناس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
13 فیلم اصفهانی در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در بخش مسابقه حضور یافته و در این جشنواره اکران می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: با توجه به رشد 10 درصدی مصرف کنندگان گاز به ویژه در بخش خانگی و صنایع، احتمال کسری گاز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی مجموعه گردشگری طبیعی ناژوان از بازگشایی این مجموعه عظیم طبیعی پس از فروکش کردن تدریجی موج پنجم بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان از توقف فعالیت معادن سیلیس در محدوده محوطه باستانی تیمره گلپایگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تیم های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان در مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه های کشور (منطقه جنوب) به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: شیوه مبارزه با قاچاق کالا نیازمند بازنگری است، اینکه کالای خارجی موجود در شهرهای مرکزی کشور به عنوان قاچاق شناخته می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در نزد ما ایرانیان، شیخ حافظ شیرازی داننده اسرار نهان و عالم غیب می باشد که هنگام مواجه شدن با مشکلات یا دو راهی های زندگی یا در مراسمات مختلف ملی به او مراجعه کرده و تفال می زنیم و از اشعارش استفاده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۵    
کادر بهداشت و درمان شهرستان فریدونشهر با حضور در مناطق روستایی و عشایری نسبت به واکسیناسیون ساکنان این مناطق نسبت به ویروس کووید19 اقدام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان بلافاصله بعد از مراسم معارفه، به منطقه کم برخوردار جوی آباد و منزل شهید مدافع حرم، شهید عبدالمهدی کاظمی رفت و پس از آن در مسجد بضعة النبی برای نماز مغرب و عشا حاضر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیرکشور دولت سیزدهم گفت: درصورتی که توانمندی و کارآمدی افراد محرز شود اولویت ما مدیران جوان است و جوانگرایی اعمال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۵    
سید رضا مرتضوی صبح امروز با حضور در گلستان شهدای شهر ورزنه پای درد و دل مردم این شهر نشست و به بررسی وضعیت این منطقه پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با شعار سینما سرزمین خیال از 16 مهر ماه در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین الملل در اصفهان آغاز شده و تا 21 مهر ماه ادامه خواهد داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۵    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: طاعون نشخوارکنندگان کوچک در حیات وحش استان اصفهان دوبار گزارش شد که در یک مورد بز و میش وحشی در منطقه حیات وحش قمیشلو دیده شده بود و تلفات نداشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۵    
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: 34 میلیون دلار ارزش صادرات فراورده های خام دامی صرفا از استان اصفهان است که بخشی از این صادرات از محصولات بی ارزشی بوده که اکنون از آن ارز اوری می شود و این فوق ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه استاندار اصفهان با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور در سالن نگین فولاد مبارکه برگزارشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دیده شدن در زمانه ما شاید کار چندان سختی هم نباشد. فقط یک مقدار رو می خواهد که با پوشیدن لباس های خاص، آرایش عجیب یا به کار بردن اصطلاحات بانمک و جذب فالوور در فضای مجازی سعی حاصل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: استان اصفهان باید منشا تحولات باشد که قبلا نیز بوده و ظرفیت آن را دارد و برنامه توسعه استان بر اساس طرح آمایش سرزمینی استخراج شده و اگر نیاز به بازنگری دارد در سطوحی بازنگری شود و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در گام چهارم بایستی ترسیم شود که استاندار به عنوان نماینده عالی حاکمیت چه نقشی در مطالبه حقوق مردم خواهد داشت، استاندار پبشران سیاست های دولت در منطقه خود است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۵    
فرماندار شهرستان نایین گفت: ایجاد درآمد پایدار، شفافیت مالی، اولویت بندی پروژه ها و پرهیز از حیف و میل بیت المال باید در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان گفت: کار خوبی که دولت آقای رئیسی در طلیعه به دست گرفتن اوضاع انجام داد، واکسیناسیون بود که ده ها میلیون نفر از مردم عزیز کشورمان را تا امروز به لطف خدا واکسینه کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه مشکل مهم اصفهان، مسئله آب است؛ بیان کرد: اگر مشکل آب حل شود مردم اصفهان مشکل دیگری ندارند.
مشاهده نتایج بیشتر...