شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۲۵May 2022 21
جستجوی پیشرفته

سلام نو (salameno.ir)

سلام نو 28 فروردین 1397 سلام نو 29 اسفند 1398 سلام نو 30 اسفند 1399 سلام نو 29 اسفند 1400 سلام نو 31 فروردین 1401 سلام نو 1 اردیبهشت 1401 سلام نو 2 اردیبهشت 1401 سلام نو 3 اردیبهشت 1401 سلام نو 4 اردیبهشت 1401 سلام نو 5 اردیبهشت 1401 سلام نو 6 اردیبهشت 1401 سلام نو 7 اردیبهشت 1401 سلام نو 8 اردیبهشت 1401 سلام نو 9 اردیبهشت 1401 سلام نو 10 اردیبهشت 1401 سلام نو 11 اردیبهشت 1401 سلام نو 12 اردیبهشت 1401 سلام نو 13 اردیبهشت 1401 سلام نو 14 اردیبهشت 1401 سلام نو 15 اردیبهشت 1401 سلام نو 16 اردیبهشت 1401 سلام نو 17 اردیبهشت 1401 سلام نو 18 اردیبهشت 1401 سلام نو 19 اردیبهشت 1401 سلام نو 20 اردیبهشت 1401 سلام نو 21 اردیبهشت 1401 سلام نو 22 اردیبهشت 1401 سلام نو 23 اردیبهشت 1401 سلام نو 24 اردیبهشت 1401 سلام نو 25 اردیبهشت 1401 سلام نو 26 اردیبهشت 1401 سلام نو 27 اردیبهشت 1401 سلام نو 28 اردیبهشت 1401 سلام نو 29 اردیبهشت 1401 سلام نو 30 اردیبهشت 1401 سلام نو 31 اردیبهشت 1401 
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قربانزاده، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به تکلیف بودجه در خصوص واگذاری سهام عدالت، بخشی از 187 شرکت، در قالب سهام عدالت به جاماندگان واگذار و 6 دهکی که سهام عدالت ندارند، امسال سهامدار می شوند.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر ژاپن از افزایش فعالیت های چین در دریای چین شرقی ابراز نامیدی کرد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سحر قریشی عکسی جدید از هدیه جدیدش منتشر کرد.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از طوفان و گردباد شدید ایالت میشیگان در آمریکا خواهید بود.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
زلنسکی، رییس جمهور اوکراین گفت: مسائلی وجود دارد که ما جز با نشستن بر سر میز مذاکره نمی توانیم آن را محقق سازیم.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: بر اثر تصادف، یک قلاده خرس در لردگان تلف شد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
امسال 6 دهکی که سهام عدالت ندارند، سهامدار می شوند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فضاپیمای کاوشگر خورشید، موفق به ثبت تصاویر نزدیک و جدید از خورشید شد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آبی پوشان پایتخت امروز از ساعت 18 در زمین چمن مجموعه انقلاب یک جلسه تمرین تاکتیکی مختص به شیوه بازی برای دیدار مقابل مس رفسنجان را پشت سر خواهند گذاشت.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
22 اردیبهشت خبر افزایش نرخ 4 کالای اساسی مرغ، تخم مرع، لبنیات و روغن منتشر شد. پس از پرداخت یارانه جدید دولت، بلافاصله گرانی ها راهی بازار شد ...
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی گربه سیاه به کارگردانی کریم امینی و با بازی و تهیه کنندگی بهرام رادان در سینماهای شهرهای اربیل، سلیمانیه و دهوک اقلیم کردستان عراق به روی پرده خواهد رفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
امیر عباسعلی امیریان، پیشکسوت هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس دارفانی را وداع گفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس می گوید: ظاهرا آیین نامه چند ایراد حقوقی داشت که در دست بررسی است. قرار است فردا کل آیین نامه تصویب شود. اگر فردا تصویب شود سه شنبه به جلسه هیأت دولت می رود.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
موزه مرسدس، این 300SLR را برای اهداف خیرخواهانه به حراج گذاشت. برنده حراجی 143 میلیون دلار برای این خودرو پرداخت و آن را تبدیل به گران ترین خودروی تاریخ کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرحمان ستمیان فوق تخصص روماتولوژی به بیان عوارض زیاده روی در مصرف قرص های کلسیم پرداخت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از نجات جان توله سگ هاسکی توسط یک مرد با عملیات احیای قلبی خواهید بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ساکنان پایتخت کره جنوبی در اعتراض به سفر جو بایدن، رییس جمهور آمریکا، در سئول دست به تجمع زدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت: مبارزه برای پاسبانی از آرمان هایی که از سوی زیاده خواهان و ستمگران، مورد تعدّی و تظلم قرار می گیرد، تنها محدود به یک قلمرو فرهنگی خاص نیست، بلکه مولفه ای اثربخش ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در این نمایشگاه برخی خودروها در نمایشگاه آفتاب حرکات نمایشی انجام می دادند. اما یکی از محصولات ایران خودرو هنگام تست و انجام حرکات نمایشی خراب شد.
  ۱ ساعت پیش    
حمله هوایی جنگنده های ترکیه به خاک عراق منجر به کشته شدن 2 غیرنظامی شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محمودی گفت: ستاد ملی هر 6 ماه یک بار باید به شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی گزارش فرزندآوری دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرمربی پرسپولیس به علت غیبت سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی، مجوز خروج دو بازیکن تاجیک از اردوی این تیم را صادر نکرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت دفاع روسیه، یک محموله بزرگ از تسلیحات ارائه شده توسط غرب در منطقه شمال غرب اوکراین توسط نیروهای مسلح این کشور منهدم شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
مزیت این نوع عرضه حذف دلالان و برآورده کردن نیاز بازار و عرضه خودرو به مصرف کننده واقعی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در تصویر اینفوگرافی زیر به بررسی آمار وضعیت شیوع کرونا در جهان تا شنبه 31 اردیبهشت 1401 پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طق اعلام یکی از روزنامه های عبری زبان، نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی هفته گذشته مانوری را برای جلوگیری از حمله احتمالی حزب الله برگزار کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
خلیل محبت خواه گفت: امروز آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان نهضت ملی مسکن است و این مهلت دیگر تمدید نمی شود
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پرسپولیس دو جلسه تمرینی دیگر را طی فردا و پس فردا در برنامه خواهد داشت و سه شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم شهر خودرو خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش    
شکوفه های فوق العاده دره مرگ بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، اما جویندگان گل های وحشی می توانند شکوفه های بهاری را در سراسر غرب وحشی بیابند.
  ۲ ساعت پیش    
شگفتی های عجیب و غریب آلمان مطمئنا شما را به بهترین شکل ممکن شگفت زده خواهند کرد.
  ۲ ساعت پیش    
این مکان ها مطمئنا شهرت خود را به دست آورده اند، اما اگر تنهایی چیزی است که به دنبال آن هستید، در اینجا به آن نخواهید رسید. در عوض، از مرز به پارک ملی یوهو در بریتیش کلمبیا بروید ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سید مهدی سالهاست که در بازار هرات کالاهای مرغوب ایرانی را به فروش می رساند، با اشاره به افزایش قیمت ها در ایران که تاثیر مستقیمی بر بازار هرات گذاشته ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
خداداد عزیزی، مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تکلیف باقری با تیم ملی هنوز مشخص نشده و برای من جالب است چرا این بحث ها مطرح شد.
  ۲ ساعت پیش    
دیدن همه آنها به یک سفر جاده ای عظیم نیاز دارد، بنابراین ما لیست را به بهترین آبراه هایی که همه می توانند از آن لذت ببرند محدود کرده ایم.
  ۲ ساعت پیش    
ما با هم 5 هتل لاکچری مشهد را در مواردی نظیر قیمت، امکانات رفاهی و فاصله با حرم مقایسه می کنیم. همچنین با ارائه نظر مسافرین قبلی این 5 هتل لاکچری به شما کمک می کنیم تا انتخاب بی نقصی از میان این هتل ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
لطفی گفت: خط فقر بالاتر آمده و خانوار بیشتری زیر خط فقر قرار گرفتند. بخش عمده از درآمد خانوار صرف هزینه های مسکن می شود به طوریکه خانوار با مبلغ رهن امسال، سه سال پیش می توانستند صاحب خانه شوند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مسعود کیمیایی، کارگردان مطرح کشورمان تهیه کننده فیلم جدید علی عطشانی محصول کمپانی برایت لایت فیلم شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک فروند پهپاد جاسوسی متعلق به ائتلاف سعودی امروز در عملیاتی از سوی ارتش یمن ساقط شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 9 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 141 هزار و 271 نفر رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیلبوردی که در روزهای گذشته در یزد رونمایی شد و بازخوردهایی که داشت، بسیار منفی بود: برای اولین بار در ایران؛ عرضه گوشت و مرغ با پرداخت چک دوماهه، بدون ضامن.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
امین حیایی، بازیگر سرشناس کشورمان شب گذشته تماشاگر نمایش چه کسی جوجه تیغی را کشت؟ به نویسندگی، کارگردانی و بازی بهرام افشاری شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رییس فراکسیون انقلاب مجلس از برگزاری انتخابات برای تعیین کاندیداهای حضور در هیات رییسه مجلس در روز سه شنبه در جلسه مجمع عمومی این فراکسیون خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در سال 1400 افزایش اجاره بهای قراردادهای تمدیدی در بهار 39. 8 درصد، در تابستان 46. 9 درصد، در پاییز 39 و در زمستان 1400 حدود 51 درصد(دقیقا 50. 9 درصد) بوده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
هفته گذشته یک مقام آگاه در ستاد تنظیم بازار به ایرنا گفت: تاکنون هیچ بحث و تبادل نظری در خصوص قیمت های جدید محصولات صنایع شوینده انجام نشده است و هر گونه افزایش قیمت ها در این حوزه فاقد مجوز است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
از اعضای کادرفنی و سرپرستی و بازیکنان تیم امید ایران، قبل از عزیمت به بغداد تست کرونا گرفته شد.
  ۳ ساعت پیش    
تاکنون در ماه افراد حداقل دو یارانه دریافت می کردند؛ یارانه نقدی که همان یارانه 45هزار تومانی بود و سابقه ای 10ساله در کشور داشت و یارانه دیگر نیز همان یارانه معیشتی بود که از پاییز سال 98 پرداخت شد
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن، رییس جمهور آمریکا گفت: دیدارش با کیم بستگی به این دارد که وی تا چه اندازه در زمینه خلع تسلیحات اتمی جدیت از خود نشان بدهد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فیلم برداری سریال نمایش خانگی عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده در تهران ادامه دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
پتروشیمی پارس، معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد مبارکه اصفهان، پتروشیمی نوری، سرمایه گذاری تامین اجتماعی و سرمایه گذاری نفتو گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مافیای گوشت سیاستی جز بالا بردن نرخ ها در بازار داخلی را دنبال نمی کند چراکه واردات توجیه پذیر می شود متاسفانه عملکرد دولت به نفع این افراد هدایت شده است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
اتحادیه بستنی و آبمیوه شب عید 20 درصد افزایش قیمت داشت که بعد از آن کل کالاها دو برابر شد و دوباره در کل اصناف وابسته مجبور به افزایش قیمت به خصوص در محصول بستنی شدیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاسی گفت: ترکیه به دلیل موضع گیری های خود در خصوص عضویت سوئد و فنلاند، جایگاه خود را در ناتو از دست داده است و وقت آن رسیده تا از این پیمان کنار گذاشته شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ایران قوی تاکید کرد: دولت باید با کمک ارشدهای نظامی و مردم بر نحوه عرضه و تقاضا نظارت جدی داشته باشند و با قانون شکنان، محتکران و گران فروشان به شدت برخورد کنند.
  ۳ ساعت پیش    
خشایار نادی با تاکید بر اینکه حفظ محیط زیست به حمایت قانونی نیاز دارد گفت: هر سه قوه باید در راه حمایت از محیط زیست گام بردارند و هر کدام به سهم خود این مسیر را تسهیل کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت های لاکچری گیلاس نوبرانه گیلاس 289.000 گلابی جنگلی 248.000
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد که همه آحاد جامعه به جز درصدی امکان استفاده از یارانه را خواهند داشت و مشمول دریافت کالاهای اساسی می شوند، پس نگران نباشند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به استحضار آحاد جامعه فهیم استان می رساند کلیه مراکز نگهداری از معلولین در سطح استان توسط بخش غیردولتی اداره شده و تحت نظارت این اداره کل می باشند و حقوق کلیه جامعه هدف بهزیستی مورد احترام و محفوظ ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هان دوک سو روز شنبه پس از موافقت مجلس کره جنوبی به طور رسمی از سوی یون سوک یول رییس جمهور این کشور به عنوان نخست وزیر کره جنوبی منصوب شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مجری خط مترو تهران- پرند گفت: با وجود تمام مشکلات موجود، به تازگی ماشین آلات مکانیزه روسازی مسیر این خط از قبیل زیرکوب ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور از سعید آقایی و امید عالیشاه، 2 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به علت آنچه توهین به هواداران تراکتور خوانده است به مراجع قضایی شکایت کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
بامداد امروز شنبه 31 اردیبهشت ماه بخشی از آستان مقدس حرم حضرت امام رضا(ع) دچار آتش سوزی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی و افزایش چشمگیر یارانه اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رعیتی فرد تصریح کرد: در شش ماه گذشته بیش از 600 جواز کارگاهی صادر شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: آدم ربایان طی تماس تلفنی با پدر کودک تماس تقاضای 30 میلیارد ریال پول در ازای آزادی این کودک کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا به رییس جمهور ابلاغ کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
علاوه بر گاپ, پروژه سدسازی موسوم به "داپ" نیز به روی بالادست حوضه رود ارس در حال بارگذاری است که با تکمیل آن مشابه این اتفاق در حوضه رود ارس نیز اتفاق خواهد افتاد!
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس جمهور در آخرین روز سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب با حضور در مصلی امام خمینی (ره) از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رییس جمهور کشورمان روز دوشنبه به دعوت رسمی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان به این کشور سفر خواهد کرد.
  ۴ ساعت پیش    
جاماندگان دریافت سود سهام عدالت فقط تا 30 اردیبهشت وقت خواهند داشت تا اطلاعاتشان را در سامانه سجام اصلاح و تکمیل کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب عنوان کرد: متهم از طریق فضای مجازی با جذب دنبال کننده با شگردهای مختلف، بدون اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار خود را به عنوان سبدگردان و مشاور سرمایه گذاری در بازار ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا، از حضور آنتونی بلینکن، وزیر خارجه این کشور در نشست ها و دیدارهای جو بایدن، رییس جمهور آمریکا در ژاپن خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت دنا تیپ یک امروز شنبه 31 اردیبهشت 1401 با چهار میلیون تومان کاهش قیمت به 394 میلیون تومان رسید. پژو پارس با هفت میلیون تومان کاهش به 306 میلیون تومان رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
آنتونی هاپکینز، بازیگر سرشناس سینما و برنده دو جایزه اسکار، قرار است در فیلمی ایفاگر نقش زیگوند فروید، عصب شناس برجسته و بنیان گذار دانش روانکاوی باشد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
نسخه ترمیم شده و باکیفیت فیلم گاو ساعت 18 و 30 به وقت محلی شب 26 می مصادف با 5 خرداد در زوریخ سوییس روی پرده سینما خواهد رفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان می دهد که کمبود روغن در مغازه های سطح شهر برطرف شده اما درباره کالایی مانند شکر همچنان محدودیت عرضه وجود دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱۱ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: امیدواریم با افزایش حقوق و مزایا در سال جاری دیگر هیچ هزینه ای بابت انجام خدمت سربازی به خانواده محترم کارکنان وظیفه تحمیل نشود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مولداوی، واقع در جنوب غربی اوکراین، عضو ناتو نیست و گمان برده می شود که هدف بعدی حمله ولادیمیر پوتین پس از اوکراین قرار بگیرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
در بازار فلزات گرانبها، هر قطعه سکه امامی با افزایش 117 هزار تومانی، 14میلیون و 209 هزار تومان رسیده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
آبله میمون معمولاً یک بیماری خود محدود شونده است که علائم آن بین 2 تا 4 هفته طول می کشد. این نوع از آبله از طریق تماس نزدیک با فرد یا حیوان آلوده یا با مواد آلوده به ویروس، به انسان منتقل می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه تصاویری از عملیات مین روبی در استان لوهانسک در شرق اوکراین را منتشر کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امکان ثبت نام از افراد مجردی که تا کنون یارانه دریافت نمی کردند در سامانه وجود دارد، اما بهتر است افراد در همان خانوار اصلی اقدام به ثبت نام کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
دختر بچه ای 11 ساله ششمین نفر است که در طول هفته گذشته در پی غرق شدن در هوتگ های منطقه بلوچستان واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست داده است.
  ۵ ساعت پیش    
انواع برج خنک کننده (cooling tower) از نظر عملکرد و شکل ظاهری شامل مدل های مختلفی می شود که سرد سازی انواع سیالات هدف اصلی دستگاه برج خنک کننده می باشد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق که از ششم اردیبهشت ماه 1401 آغاز شده است امروز،شنبه 31 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حزب یا ائتلافی که اکثریت کرسی های پارلمان را کسب کند، به صورت خودکار وظیفه تشکیل دولت را به عهده خواهد داشت.
  ۵ ساعت پیش    
انتخاب و خرید فرش، به دلیل تنوع در مدل، رنگ، قیمت، سایز و غیره، یکی از چالش هایی است که معمولا خانواده ها با آن مواجه هستند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاکری با اشاره به این که طرح کنترل قیمت مسکن یکشنبه در کمیسیون عمران و سه شنبه در صحن مجلس مطرح خواهد شد گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
با مقایسه Samsung Galaxy A31 با Samsung Galaxy A51 در این وب سایت با ما همراه باشید. پس از خواندن این متن می توانید بهترین موبایل را برای خود بیابید.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رعایت نکردن اصول بهداشتی در مدیریت توله ها در روزهای اول، لمس توله ها بدون دستکش، مواجه با توله ها بدون ماسک ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس آژانس صنایع دفاعی ترکیه از لغو تمامی محدودیت های صادرات تسلیحات انگلیس به ترکیه خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران از دستگیری باند سرقت منازلی خبر داد که در 30 سرقت جدید آنها بیش از 10 میلیارد تومان اموال مردم را سرقت کردند.
  ۵ ساعت پیش    
یاغی روایتگر درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که شخصیت های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در مسیر با او همراه می شوند یا برایش مانع می تراشند. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
در این حادثه، بلافاصله مصدومین با چندین دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان طالقانی منتقل شدند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی، رییس جمهور صبح امروز شنبه 31 اردیبهشت به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
صادق زاده اظهار داشت: بلاتکلیفی بازنشستگان تامین اجتماعی در حالی ادامه دارد که سازمان حقوق کارکنان خود را براساس افزایش دستمزد جدید و مصوبه شورای عالی کار پرداخت کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان بدر عراق در بیانیه ای خبر وخامت اوضاع جسمانی هادی العامری، دبیرکل این سازمان را تکذیب کرد.
  ۵ ساعت پیش    
سواحل کوستا دل سول جزو منابع طبیعی کشور اسپانیا بوده و این منطقه مناسب ترین مکان جهت استفاده از آفتاب در کل اروپا می باشد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱۵ سایت دیگر  
ثبت نام از جاماندگان یارانه، طبق تکلیف قانون بودجه 1401 انجام می شود که از 27 اردیبهشت ماه آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کپسول استارلاینر جدید در تلاشی مجدد در یک پرواز آزمایشی بدون خدمه به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع خبری از وقوع انفجار و آتش سوزی در نزدیکی فرودگاه ژنو خبر داده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...