یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۲۳:۱۹Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

سازه نیوز (sazehnews.ir)

سازه نیوز 28 آذر 1394 سازه نیوز 30 اسفند 1395 سازه نیوز 29 اسفند 1396 سازه نیوز 26 اسفند 1397 سازه نیوز 28 اسفند 1398 سازه نیوز 29 اسفند 1399 سازه نیوز 4 فروردین 1400 سازه نیوز 5 فروردین 1400 سازه نیوز 8 فروردین 1400 سازه نیوز 9 فروردین 1400 سازه نیوز 10 فروردین 1400 سازه نیوز 11 فروردین 1400 سازه نیوز 14 فروردین 1400 سازه نیوز 15 فروردین 1400 سازه نیوز 16 فروردین 1400 سازه نیوز 17 فروردین 1400 سازه نیوز 18 فروردین 1400 سازه نیوز 19 فروردین 1400 سازه نیوز 20 فروردین 1400 سازه نیوز 21 فروردین 1400 سازه نیوز 22 فروردین 1400 
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مدیران سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از پرتال جدید 33 اداره کل این سازمان رونمایی شد و در دسترس کاربران قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به میزان رعایت پروتکل ها از سوی مردم و در اماکن عمومی گفت: این اعداد بسیار ناامیدکننده هستند و ادامه این وضعیت ما را نگران می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مسجدسلیمان در مجلس گفت: عزمی جدی در سطح استان خوزستان و کشور برای حل مشکلات تخصیص آب فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری به وجود آمده است و امیدواریم با اجرای آن ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بانک هالیفاکس که ارائه دهنده وام مسکن در انگلیس است، اعلام کرد که قیمت مسکن در این کشور با بیشترین سرعت طی 6 ماه گذشته افزایش یافته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن فارس با بیان اینکه در سالی که گذشت طرح تامین 3500 واحد مسکونی ویژه مددجویان و اقشار آسیب پذیر در استان 90 درصد پیشرفت داشت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح اقدامات این مجموعه در سال 99 ازاقداماتی نظیر هزینه 4 هزار میلیارد تومان در بخش آماده سازی و تأمین زیرساخت سایت های مسکن مهر خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، مسکن مهر را الگوی مناسبی برای خانه دار شدن مردم دانست و گفت: اگر ضعف های جزئی این طرح برطرف شود، اقدام مناسبی برای ساخت مسکن انبوه است.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اصفهان گفت: ضروری است تمامی مالکان و سرپرستان خانوار، املاک تحت تملک و محل اقامت خانوار خود را از 19 فروردین به مدت دو ماه با مراجعه به سامانه ملی املاک و ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران گفت: احداث 100 هزار واحد مسکن ارزان قیمت در جوار شهرک ها و نواحی صنعتی برای کارگران برنامه ریزی شده و مراحل اولیه ثبت نام در استان ها در دست اقدام است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وضعیت بازار خرید و فروش مسکن در پایتخت بر اساس میانگین قیمتی مناطق 22گانه شهر مورد بررسی قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک از تعطیلی دو هفتگی دفاتر املاک همزمان با موج چهارم کرونا خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: روند نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده در این استان مطلوب است و تلاش براین است بازسازی بافت های فرسوده شهری شتاب گیرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضائی شهرستان قصرقند از بازداشت متهم اختلاس 43 تن میلگرد ستاد بازسازی مسکن تخریب شده ناشی از سیل اخیر در شهرستان قصرقند خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با توجه به هزینه بالای ساخت طرح اقدام مسکن ملی و افزایش قیمت های اخیر تامین هزینه آماده سازی خارج از توان متقاضیان طرح است.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
2 سال از هدف گذاری تنظیم بازار اجاره با فعال شدن شرکت های اجاره داری حرفه ای می گذرد، اما هنوز آیین نامه تأسیس این مؤسسات به تصویب نرسیده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: ساماندهی و احداث واحد مسکونی برای حدود هشت هزار خانوار ساکن در بافت حاشیه ای و سکونتگاه های غیررسمی در برنامه بنیاد مسکن قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
22 طبق تفاهم تولیدکنندگان سیمان، قیمت سیمان بر اساس قیمت سبد میلگرد در بورس کالا با نسبت 1 به 30 به تصویب رسید و قیمت هر تن سیمان به 360 هزارتومان افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از عدم اعمال تعطیلی ادارات در محدودیت های جدید حداکثری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در خصوص فیلم رهاسازی پسماندهای نفتی در یک کانال آب روستایی که در فضای مجازی منتشر شده است، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
درب و پنجره ها دروازه های هر ساختمان به دنیای بیرون هستند که ارتباط با بیرون، نور و تهویه را فراهم می سازند. حتی بهترین خانه ها بدون داشتن پنجره ها بی شک دارای کمبود هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵    
در یک دهه اخیر استونی بیشترین افزایش و یونان بیشترین کاهش قیمت مسکن را داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
رییس مجلس با اشاره به تصویب طرح جهش تولید مسکن در مجلس نوشت: برای پیش بینی پذیر کردن قیمت تمام شده، تمهیدات لازم برای پیش خرید مصالح ساختمانی در بورس کالا درنظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار اجاره مسکن در پرتقاضاترین منطقه شهر تهران به بازاری دشوار برای مستاجران از نظر یافتن فایل مناسب و همچنین سطح اجاره بهای پیشنهادی از سوی موجران تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی شرکت های اجاره داری حرفه ای برای نخستین بار در کشور در سال 1400 با هدف تنظیم بازار اجاره در خرداد ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت در زمینه مسکن ضعیف عمل کرده است، گفت: کارنامه دولت اصلا در این موضوع قابل دفاع نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مشاوران املاک خیابان نیروهوایی تهران با بیان اینکه ثبت اطلاعات ملکی و سکونتی خانوار ها در سامانه املاک و اسکان هیچ کمکی به عرضه خانه های خالی به بازار نمی کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان از احداث 3000 واحد مسکن محرومین در این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 3000 واحد مسکن محرومین در استان همدان درحال ساخت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان خراسان رضوی با بیان اینکه ما در حوزه مسکن بخش خصوصی قوی و مستعدی نداریم، گفت: هم اکنون با توجه به وضعیت بازار بورس، طلا و خودرو ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
پیاده روها و حواشی بسیاری از خیابان های اردبیل به واسطه قراردادن موانع مختلف از سوی بعضی اصناف بطور مقطعی اشغال و بسته شده اند گذرگاه هایی که رهگذران را هنگام عبور مارپیچ از آنها به یاد بازی مار و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هر مالیاتی که از خانه های بدون سکه اخذ شود به صندوق ملی مسکن می رود و به پرداخت تسهیلات برای مسکن گروه های کم درآمد اختصاص می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک کرج گفت: مالکان واحدهای مسکونی می توانند قرارداد اجاره را تا سقف 20 درصد افزایش و به مدت یکسال تمدید کنند در غیر اینصورت مستاجران می توانند از مالکان شکایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
درحالی وزارت راه از معرفی برنامه کاربردی (اپلیکیشن) سامانه ملی املاک و اسکان برای سهولت خوداظهاری خبر داده که این برنامه فعلا در دسترس نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: برخی افراد سودجو و فرصت طلب زمین های کشاورزان که برای رونق کار خود نیازمند کمک هستند خریداری و در یک فرآیند ناسالم تبدیل به زمین های مسکونی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سلیمانی افزود: در صورتی که شیوه اجرای تفاهم نامه طرح ساماندهی و علاج بخشی سازه های آبی شوشتر مشخص شود 50 درصد از اعتبارت آن را تقبل می کنم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در سطح کشور هنوز هیچ ارگانی رسما ساختمان های سبز را اجرا نکرده است. اما سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس احداث این ساختمان ها را در اولویت قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران، 171 پروژه مسئولیت اجتماعی در استان خوزستان در سال 99 تکمیل و تحویل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه تنها 60 درصد معاملات مسکن به صدور کد رهگیری منجر می شود، گفت: با مصوبه امروز مجلس می توانیم با املاکی های متخلف برخورد کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: خانه تاریخی کوزه کنانی پابرجاست و هیچ گونه آسیب و تخریبی به اصل بنا و معماری این خانه تاریخی که دارای ارزش و تزئینات معماری نیز هست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای کلیه وزارتخانه ها، موسسات و دستگاه ها و شرکت های دولتی را مکلف به واگذاری رایگان اراضی در اختیار خود جهت تولید مسکن کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان اظهار کرد: در پی گزارش های مردمی مبنی بر احتکار و عدم فروش سیمان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: واحدهای طرح اقدام ملی مسکن طی برنامه دو ساله تکمیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بازار رهن و اجاره مسکن در نخستین روزهای سال، وضعیت نسبتا آرامی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: زلزله 5.3 ریشتری شامگاه سه شنبه در مریوان، به واحدهای مسکونی در 23 روستای این شهرستان خسارت وارد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به خطر بروز کرونای برزیلی در خوزستان، گفت: حتی اگر احتمال انتقال کرونای برزیلی کم باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در خصوص خطر کرونای برزیلی به دلیل ورود کشتی هایی از برزیل به بندر امام ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در یک سال منتهی به سپتامبر، قیمت مسکن در کشورهای اروپایی به طور متوسط حدود پنج درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع سیمان باید از تولید در کارخانه تا توزیع و مصرف شفاف باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی عملکرد دولت در بخش مسکن و شهرسازی و عمران شهری پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با بیان اینکه حامی تولید کننده و توزیع کننده هستیم و از آنان حمایت می کنیم گفت: بر اساس وظیفه و رفع مشکلات مردم با اخلاگران در بازار سیمان برخورد خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: با سوداگرانی که منجر به آشفتگی بازار مسکن و اجاره خانه ها می شوند برخورد شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاورین املاک اراک گفت: در حال حاضر آرامش در بازار مسکن حاکم است و این آرامش قطعا تا اواخر اردیبهشت ادامه خواهد داشت و پس از آن بر اساس تغییر قیمت ها، قیمت مسکن نیز مشخص خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس باید برای خانه دار شدن مردم تلاش کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: تمرکز اصلی مجموعه ستاد و سایر شرکت های تابعه در سال جاری باید به نتیجه رساندن برنامه ها بوده و از آغاز طرح های جدید مگر به ضرورت پرهیز شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
17 سال هاست که قیمت مسکن گرفتار حباب و دلال بازی هاست و این بین آمارهای متناقض درباره معاملات مسکن هم آن را به هم می ریزد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
مجلس در مصوبه ای مقرر کرد که برای نظارت بر بازار مسکن درج کلیه معاملات خرید، فروش، پیش خرید، پیش فروش، رهن و اجاره مسکن در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور و اخذ کد رهگیری الزامی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تاکنون اقدامات لازم را برای حل مشکل مسکن انجام نداده و بهتر است دیگر در این زمینه کوتاهی نکند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پهنه ایران، جزء فعال ترین زون های تکتونیکی و لرزه ای جهان است، کمربند آلپ-هیمالیا که به کمربند آتش نیز معروف است، با گذر از غرب به شرق، از گستره سرزمینی ایران عبور می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در آخرین روزهای اسفند سال 99 بالغ بر 1519 هکتار به محدوده 3386 هکتاری برابر با 45 درصد بافت فرسوده به شهر تهران اضافه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با اشاره به اینکه سالانه بیش از یک میلیون واحد مسکن نیاز داریم و در بهترین سالها حدود 800 هزار واحد ساخته شده است لذا هرسال چندصدهزار واحد کسری داریم گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۵    
بر اساس این حکم ، عبدالرحیم کیوانی-که پیش از این مسولیت شعب بانک ملت یزد را عهده دار بود -از فرودین ماه سالجاری به عنوان سرپرست شعب بانک ملت استان خوزستان منصوب شده است
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۵۵ سایت دیگر  
فرماندار اهواز از قتل هشت نفر به دلیل اختلاف خانوادگی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق آخرین به روز رسانی اپلیکیشن ماسک، 9 شهر خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شرکت های هوایی می توانند با تشکیل کنسرسیوم در بازار سرمایه حضور پیدا کنند، گفت: لازم است آن ها کنسرسیوم را تشکیل دهند تا بتوانند ظرفیت بزرگتری را به وجود آورند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام الزام ثبت اطلاعات سکونتی در سامانه ملی املاک از 19 فروردین، گفت: خانه های روستایی مشمول پرداخت مالیات نمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۷۶ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با اعلام میزان افزایش نرخ اجاره مسکن برای تمدید قراردادهای سال 1400، گفت: قرارداد مستأجران بعد از تیرماه به صورت خودکار تمدید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر پایبندی به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: نباید بر اساس گمانه ها صنعت هوایی کشور را تعطیل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش از ورود 100 هزار گردشگر به جزیره کیش در ایام نوروز خبر داد و گفت: در این ایام 98 درصد ظرفیت هتل ها پُر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حدود یک سال از واردات هتل های کپسولی به ایران می گذرد، اما از آن ها نه در فرودگاه ها اثری دیده می شود و نه در شهرهایی که قرار بود مستقر شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک روانشناس بالینی گفت: انسان تحت تاثیر محیط است و به طبع هر چه محیط شاداب تر باشدهیجانات مثبت به افراد منتقل می شود و به تبع آن انگیزه های مثبت در فرد افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران جریمه هفت برابری برای تداوم غیرمجاز سد معبر ساختمانی را با اکثریت آرا به تصویب رساندند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بازار مسکن همواره در آخرین ماه سال با تغییرات تقریبا قابل توجهی نسبت به ماه های گذشته همراه است، تغییراتی که مهم ترین نشانه آن هجوم خریداران به بازار است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: براثر زلزله اسفند 98 در استان آذربایجان غربی بالغ بر 6 هزار و 130 واحد مسکونی خسارت دید که از این تعداد چهار هزار و 500 واحد احداثی و یک هزار و 630 واحد تعمیری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰    
مقررات ملی ساختمان دارای اصول مشترک و یکسان الزمان الاجرا در سراسر کشور است و بر هرگونه عملیات ساختمانی نظیر تخریب، احداث بنا، تغییر در کاربری بنای موجود، توسعه بنا، تغییر اساسی و تقویت بنا حاکم است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس قانون سرپرستان خانوار در مناطق شهری و روستایی، از 19 فروردین تا 19 خرداد باید املاک تحت مالکیت خود را در سامانه اطلاعاتی املاک و اسکان ثبت کنند به این ترتیب اگر املاک مسکونی 120 روز خالی باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس بخش مسکن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به اینکه توسعه نامتوازن سرزمینی به گسترش حاشیه نشینی دامن می زند، بر اجرای برنامه های تولید مسکن با تکیه بر توسعه متوازن سرزمین تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان به حوزه مسکن اشاره کرد و گفت: در بحث مسکن مهر نیز تاکنون از مجموعه سهمیه تعیین شده برای استان کردستان بیش از 97 درصد پروژه های مسکن مهر مورد بهره برداری قرارگرفته و به ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای سلامت اهواز گفت: اکثر مناطق شهر اهواز آلوده هستند و جزو نقاط حساس حساب می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به اینکه نرخ فروش مرغ تغییر کرده است، انتظار داریم مشکلاتی که در تامین و عرضه مرغ وجود داشت، رفع شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران به همراه رعدوبرق و وزش باد شدید با کاهش دما در مناطقی از شمال شرق کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در تشریح اهم اقدامات بندری و دریایی بندر امیرآباد در سال 99، گفت: در سال گذشته شاهد رشد 104 درصدی حمل ریلی کالا و تحقق 400 درصدی جذب سرمایه گذاری در این بندر بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
علمکرد بنیاد مسکن در زمینه احداث، بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی نشان می دهد که از ابتدای تاسیس بنیاد تا کنون بیش از 4 میلیون و 577 هزار واحد، احداث شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی آمریکا و حامیان خارجی و داخلی اش، به بهانه کشورفروشی به سند همکاری ایران و چین تاختند که تا سال 2016 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگر مرکز پژوهش های مجلس با ارزیابی مثبت از راه اندازی بورس مسکن، گفت: پاشنه آشیل بورس مسکن واسطه ها و سازنده هایی است که امتیازات اصلی پروژه را به نفع خود مصادره می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن از رعایت 100 درصدی پروتکل های بهداشتی در شبکه حمل ونقل ریلی کشور طی ایام نوروز خبر داد و اظهار کرد که به زودی گزارش نهایی راه آهن در خصوص این ایام منتشر خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
متوسط قیمت هر متر مربع زیربنای واحد مسکونی در شهر تهران در اسفند 99 به رقم 30 میلیون و 270 هزار تومان رسید که نسبت به سال 98 رشد 93.7 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان آخرین وضعیت بازسازی منطقه زلزله زده پادنا را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۰    
رئیس سابق شورای شهر تهران تورم موجود در بازار مسکن را ناشی از بی تدبیری مدیریت شهری دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۹۷ سایت دیگر  
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: قراردادهای اجاره در سال 1400 و تا سه ماه پس از اعلام رسمی پایان کرونا همچنان به طور اجباری تمدید خواهد شد و مالکان نمی توانند مستاجران خود را جواب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آغاز هرسال به طور معمول با افزایش قیمت مسکن همراه بوده است و کارشناسان نیز رشد 30 تا 40 درصدی را برای قیمت مسکن در سال 1400 پیش بینی کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
شهرداری تهران در زمینه تامین مسکن تسهیلات تشویقی در نظر گرفت و همچنین برنامه هایی هم در این زمینه داشت که البته خیلی محقق نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان می گویند به دلیل رشد نهاده های تولید و انتظارات تورمی، در اردیبهشت ماه بازار مسکن دچار نوسان خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اردستان گفت: تامین زمین مورد نیاز 420 واحد مسکونی طرح مسکن کریمان شهرستان اردستان انجام شده و در هفته های آینده کلنگ زنی این واحدها آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بررسی گزارش های رسمی حاکی از آن است که در دولت روحانی (از مرداد 92 تا اسفند 99) متوسط قیمت مسکن 689.6 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
اجاره کردن خانه ای مناسب، دغدغه تمامی مستاجران است؛ مراحل مختلف و متعددی در مسیر پیدا کردن خانه تا لحظه نقل مکان باید سپری شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۵۲ سایت دیگر  
بررسی جدیدترین گزارش تحولات بازار مسکن حاکی از آن است که متوسط قیمت مسکن طی اسفند 99 در مقایسه با اسفند 98 بالغ بر 93.7 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی لوفتهانزا اعلام کرد، از 16 آوریل 2021 میلادی (27 فروردین 1400) پروازهای خود به ایران را از سر می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به تخلیه و بارگیری حدود 935 هزار تنی کالا در سال 99، گفت: 293 هزار متر مکعب به منظور تعمیق حوضچه و کانال دسترسی بنادر نوشهر و فریدونکنار عملیات لایروبی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام حمایت همه جانبه از برپایی نمایشگاه تعمیرات و مهندسی هما در سال 1400 بر پیاده سازی الگوی فکری مرکز جهادی پیشرفت راه آهن در حوزه هوایی تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران از تبدیل میدان راه آهن تهران به موزه رو باز در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد که اکنون به همت شهردار منطقه، این میدان به قلمرو قانونی تبدیل شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...