یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۵۹Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

سراج24 (seraj24.ir)

سراج24 15 اسفند 1393 سراج24 25 بهمن 1394 سراج24 28 اسفند 1395 سراج24 29 اسفند 1396 سراج24 16 دی 1397 سراج24 30 اسفند 1399 سراج24 1 فروردین 1400 سراج24 2 فروردین 1400 سراج24 3 فروردین 1400 سراج24 4 فروردین 1400 سراج24 5 فروردین 1400 سراج24 6 فروردین 1400 سراج24 7 فروردین 1400 سراج24 8 فروردین 1400 سراج24 9 فروردین 1400 سراج24 10 فروردین 1400 سراج24 11 فروردین 1400 سراج24 12 فروردین 1400 سراج24 13 فروردین 1400 سراج24 14 فروردین 1400 سراج24 15 فروردین 1400 سراج24 16 فروردین 1400 سراج24 17 فروردین 1400 سراج24 18 فروردین 1400 سراج24 19 فروردین 1400 سراج24 20 فروردین 1400 سراج24 21 فروردین 1400 سراج24 22 فروردین 1400 
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جریان سفر دو روزه خود به گیلان ضمن بازدید و بررسی از دو واحد تولیدی در استان ...
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: جلب اعتماد عمومی ومشارکت خیران مستلزم حفظ حقوق مردم است
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام بابایی ضمن تاکید بر درک عظمت و شکوه ماه مهمانی خدا پیش از هر امری، گفت: برای درک آن نیاز به آمادگی روحی و معنوی داریم، که بهترین زمان، روزهای آخرین ماه شعبان المعظم است.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مهرواره محله همدل گفت: در این طرح می خواهیم از مردم دعوت کنیم تا یک مسئله کوچکی را در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، خانوادگی و ... در محله خود حل کنند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مانعی که باعث رشد تولید ملی می شود و نمی گذارد مشکلات جمهوری اسلامی حل شود، فساد است که باید سه قوه وارد میدان شوند و این مانع را برطرف سازند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
آیین افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه علمیه شعبه استان هرمزگان با قرائت پیام مدیر حوزه های علمیه آغاز شد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
کتاب منبر مکتوب شرح خطبه حضرت رسول اکرم (ص) در استقبال از حلول ماه مبارک رمضان وقف کتابخانه دیجیتال آستان مقدس حضرت امام رضا (ع) شد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دشمنان به دست و تدبیر صیاد، صید اقتدار ارتش خدا می شدند و همین بود که از همان آغاز، تیرهای کینه در کمان می کشیدند و به سویش می انداختند اما خدا او را برای روزهای سخت ایران نگهداشت تا در مرصاد ...
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از رونمایی مجموعه تفسیر همراه، ویژه ائمه جماعات ذیل طرح تلاوت نور خبر داد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری یزد گفت: برنامه های هفته هنر انقلاب اسلامی در یزد در فضای مجازی برگزار می شود. برگزاری کارگاه مجازی داستان نویسی با رویکرد خلق اثر با موضوع شهدا از برنامه های بزرگداشت هفته هنر انقلاب ...
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه مراسم این مکان مقدس به مدت دو هفته فقط به صورت مجازی برگزار می شود، گفت:دیگر برنامه های فرهنگی این مکان مقدس در این مدت تعطیل خواهد بود.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران برجسته ترین نیاز روحی انسان را عبادت و معنویت دانست و گفت: تعطیلی مساجد و اماکن مذهبی در ماه رمضان زیبنده نیست.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان قزوین گفت: اگر مصلحت جریان انقلابی باشد آمادگی داریم با نیروها و جریان انقلاب برای رسیدن به وفاق دور یک میز بنشینیم.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
اگر یک مسیحی حضرت علی (ع) را بشناسد، چقدر ممکن است عاشق شخصیت ایشان بشود؟ فراتر از آن چقدر ممکن است در زندگی اش عاشق و عارف بشود؟ اگر این مسیحی آدم روشن بینی مثل جبران خلیل جبران باشد ...
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نشست هماهنگی ستاد استهلال سیستان و بلوچستان با حضور علمای شیعه و اهل سنت در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ما به ازا اجتماعی ماه الهی مدینه الهی است که در این مدینه همانند این ماه شیطان در غل و زنجیر است. وقتی انسان به سعادت و کمال می رسد که مانع اصلی حرکت از بین برود که آن هم شیطان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵    
دوره آنلاین تولید محتوا دینی در فضای مجازی به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز مازندران و همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید عبدالمراد مرادپور تاکید شده که راه ولایت فقیه را ادامه دهید و از دسته گرایی پرهیز کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: رمضان فرصت مناسبی برای بندگان خداست تا با انجام عمل صالح و مبارزه با نفس اماره خود را به پاداش اخروی نزدیک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: فضای مجازی به دلیل گسترش حضور جوانان برای جریان انقلابی محیط جدیدی بوده و از این جهت شبهات مطرح شده در فضای مجازی باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش وپرورش از اختصاص اعتبار500 میلیارد تومانی، جهت خرید تبلت ویژه دانش آموزان کم برخوردار از سوی مجلس شورای اسلامی، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: از 537 مورد کل روستاهای استان، تعداد 297 روستای بالای 20 خانوار تهیه طرح هادی انجام یافته و توسعه خوبی به روستاها داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
نشست توانمندسازی کشور در انرژی هسته ای به مناسب روز ملی فناوری هسته ای به همت امور بانوان سازمان فضای مجازی سراج مرکز آذربایجان غربی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام پناهیان بی نظیرترین الگوی فراگیری حکمت را شخص شهید صدر معرفی کرد و گفت: بی تردید بر من واجب است نظر شهید صدر را در هر موضوعی مطالعه کنم زیرا او عقلانیت جمهوری اسلامی را تئوریزه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دوره شبهه پژوهی حکومت دینی به دو زبان فارسی و عربی به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۲    
زن و شوهر به هم کمک کنند تا معنویت در خانواده تقویت شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
برپایی اختتامیه هنرواره ملی روایت جهاد که قرار بود 21 فروردین ماه در حوزه هنری برگزار شود به دلیل تشدید شیوع ویروس کرونا و تغییر سطح هشدار ستاد ملی مبارزه با کرونا به حالت قرمز به تعویق افتاد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
روایت حاج حسین یکتا از تهران مقدس ، به مناسبت سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در سخنرانی تلویزیونی 19 دی درباره ی گمانه زنی ها و مباحث جاری در فضای سیاسی کشور پیرامون رفتار جمهوری اسلامی در قبال برجام و وظایف آمریکا در این خصوص ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای: [جان بولتون] دو سه سال پیش گفته بود که ما عید ژانویه را در تهران جشن خواهیم گرفت ؛ حالا خود آن شخص که به زباله دان تاریخ رفت، رئیسش هم با لگد و با افتضاح از کاخ سفید اخراج شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
شبکه های استانی صدا و سیما با تدارک بیش از دوهزار و 435 ساعت ویژه برنامه رادیویی و تلویزیونی به استقبال ماه مبارک رمضان می روند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۵    
19 فروردین سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر، نابغه ای که قبل از سن بلوغ به اجتهاد رسید و در دوران کودکی سه کتاب نوشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
در سانحه رانندگی در محور بیستون سردار محمد کرمی راد فرمانده اسبق لشکر 11 امیرالمومنین (ع) درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش، نشان فداکاری به شهید اصغر بانان درگاه تعلق گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
علامه شهید آیت الله سید محمد باقر صدر در دانش هایی چون اصول، فقه، فلسفه سیاست و معرفت شناسی نظریه های جدیدی ارائه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شرط بازگشت آمریکا به مذاکرات، لغو تمام تحریم های ایران است و تا زمانی که تحریم ها برداشته نشود، غنی سازی 20 درصد را تعطیل نمی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری سیستان و بلوچستان گفت: هفته هنر انقلاب اسلامی با اجرای ویژه برنامه هایی در این استان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
همایش دانشجویی هنر و رسانه انقلاب به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد شهادت شهید سیدمرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هنرمند متعهد و انقلابی باید به سراغ نیازهای واقعی مردم در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و غیره برود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به نقش عالمان دینی در جامعه، گفت: ارتقای مدیریت انسانی و اسلامی با تربیت طلاب جوان در دستور کار عالمان دینی قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد نماز جمعه کرمانشاه گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته 20 فروردین ماه در کرمانشاه برگزار نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه شایعات موجود در فضای مجازی درباره تصدی ریاست قوه قضاییه را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای عالی حوزه با بیان اینکه نتیجه سیاست های غلط، سوختن مردم است، گفت: شما با این سیاست غلط و فشل، گران سازی را در قیمت های بازار مشروعیت بخشی کرده اید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف در کرانه باختری شماری از فلسطینی ها را بازداشت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۲    
بزرگترین دستاورد پیشرفت هسته ای افزایش خودباوری ملی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال هک شدن بیش از 530 میلیون کاربر فیس بوک و انتشار اطلاعات آنها در وب، سخنگوی این شرکت اعلام کرد فیس بوک هیچ برنامه ای برای اطلاع رسانی به این افراد و پشتیبانی از آنان ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کانون و بسیج مداحان مازندران از بی تدبیری دولت در لغو برپایی مراسم های مذهبی ماه رمضان با بهانه های بی اساس انتقاد کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جست وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، از انتقال پیکر 63 شهید تازه تفحص شده به تهران برای شناسایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه گفت: اگر در انتخابات حضور پرشور و انتخاب اصلح نداشته باشیم نه تنها حالمان خوب نمی شود بلکه بدتر هم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری اولین جشنواره ملی فرهنگی هنری دانشگاهیان تاریخ ساز با صدور حکمی مهرداد توکلی را به دبیرکلی این دوره از جشنواره منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی بر اساس یک گزارش محرمانه و مطابق با اسناد طبقه بندی و منتشر شده نظامی فاش کرد که سرکرده کنونی داعش، در گذشته خبرچین آمریکا در زندان های عراق بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ویدیوکلیپ "اعتبار ملت" شامل بیانات مهم رهبر حکیم انقلاب درباره انرژی هسته ای، به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای، توسط فرهنگ سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جلد دوم کتاب مبانی الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت اثر حمیدرضا شاکرین با همکاری محمدجواد رودگر، فاضل حسامی و محمدجداری عالی به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: قطعا همکاری 2 نیروی مسلح ایران و تاجیکستان در ارتقای امنیت و ثبات در منطقه و توسعه نیرو های مسلح تاجیکستان و استفاده از تجارب دو کشور تاثیر مثبتی خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ویژه برنامه تلویزیونی میراث مرتضی هم زمان با سالروز شهادت شهید آوینی پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق گفت: شهید صدر، سنگ بنای مقاومت اسلامی در عراق را بنا نهاد که همین امر، ایشان را در جایگاه پدر معنوی و مؤسس مقاومت اسلامی عراق نشانده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کامران شرفشاهی معتقد است با آگاه سازی جامعه می توان جلوی تقدس زدایی و حرمت زدایی از شخصیت ائمه اطهار (ع) را در برخی اشعار آیینی امروزی گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از ایجاد هشت هزار و 691 فرصت شغلی در قالب شش هزار و 391 طرح اشتغال زایی و یک هزار کاریابی برای نیازمندان استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تفسیر شعار سال نه شعاری و همایشی بلکه راهبردی است؛ راهبردی که همه فعالیت های یک ساله را جهت می دهد، آن هم نه فقط برای یک سال بلکه به عنوان برشی از یک نظام هماهنگ و درازمدت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
امین مرادی گفت: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در سطح استان 20 ویژه برنامه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: اقتدار نظام در سایه وحدت و به برکت حضور یکپارچه مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
برنامه این هفته عطر عاشقی جمعه 20 فروردین ماه با موضوع تبیین راه های جلب محبت امام زمان(عج) در ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا قنبری دیناروند گفت: جوانان ما باید برای شکوفایی گام دوم انقلاب آماده باشند چرا که گام دوم انقلاب راه استقلال و شکوفایی کشور را روشن کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس خانواده و تربیت دینی خاطرنشان کرد: ویژگی قربة الی الله و برای خدا را در زندگی تقویت کنیم و برای حضرت حق، گذشت، صداقت، دوری از غیبت و دروغ و ... را در مقابل دیگران، به کار گیریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تنها راه مقابله با استکبار را، الگو قرار دادن شهدا دانست و گفت: دشمن با استفاده از فضای مجازی در تلاش است تا فرهنگ جامعه در عرصه های مختلف را تحت تأثیر قرار دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نشر واحه، ناشر اختصاصی آثار شهید آوینی، در آستانه سالگرد شهادت سید مرتضی آوینی سه کتاب جدید چاپی و صوتی را منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه و آغاز به کار بخش داستان کنگره کشوری امر به معروف و نهی از منکر امروز چهارشنبه 18 فروردین ماه با حضور مسئولین فرهنگی و هنری استان البرز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با اشاره به جنگ پردامنه دشمنان در فضای مجازی گفت: نوک حملات برنامه ریزی شده به سمت ارتش است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام استان یزد گفت: طرح اشتغالزایی اجتماع محور که توسط ستاد اجرایی فرمان امام در حال پیگیری است، سال گذشته در یزد بالغ بر 5 هزار شغل ایجاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اخیرا یک فایل صوتی منتسب به سردار عزیز جعفری، فرمانده قرارگاه فرهنگی بقیه الله الاعظم سپاه پاسداران منتشر شده که بر این اساس ادعا شده است سردار جعفری در این فایل از یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: فساد ستیزی، تلاش در راستای رفع مشکلات و حرکت در مسیر پیشرفت کشور باید از جمله شاخصه های اصلی دولت جوان و حزب اللهی باشد که قطعا رضایت حد اکثری مردم عزیز را نیز به ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی خبری مبنی بر خلع درجه سردار جمال الدین آبرومند، معاون هماهنگ کننده سابق سپاه و دستیار رییس مجلس در حوزه خدمت و پیشرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
اطلاعیه ای درباره احتمال افزایش فوتی ها تا 600نفر صادر نشده است
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: مسجدی زنده است که از حال فقرای محله خبر داشته باشد و با خیران ارتباط داشته باشد، در غیر این صورت اثرگذار نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، گفت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان بوشهر با بیش از 170 برنامه فرهنگی، هنری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پذیرش و مددکاری کمیته امداد کشور گفت: راه اندازی یک مرکز نیکوکاری تخصصی مددکاری در ایلام برای نخستین بار است که در سطح کشور صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت امسال 15 هزار شغل جدید را برای کولبران راه اندازی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مصرف بی رویه اینترنت، وب گردی های بی هدف و اعتیاد رسانه ای درخانواده ها به افزایش نارضایتی های زناشویی و سرد شدن روابط خانوادگی منجر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۶۷ سایت دیگر  
سردار شریف با تکذیب شدید خبر منتشره در یک کانال تلگرامی پیرامون خلع درجه معاون هماهنگ کننده سابق سپاه گفت: عملیات روانی و خبر سازی های کذب علیه سپاه مذموم و محکوم به شکست است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین در واکنش به تصمیم ستاد کرونا برای ماه رمضان گفت:گرفتن فضای معنوی از مردم به معنای ناامید کردن مردم و خلاف شعار دولت با عنوان امید بخشی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
برخی کانال های تلگرامی طی هفته ها و ماه های اخیر بر حجم اخبار جعلی درباره سپاه افزوده اند. در جدیدترین این نمونه ها یکی از کانالهای زرد مدعی شده است که سردار آبرومند معاون هماهنگ کننده سابق سپاه خلع ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه مساجد سطح استان مقر عملیات ویژه ماه مبارک رمضان هستند، گفت:هیچ مسجدی در ماه رمضان تعطیل نیست و برنامه ها با حفظ پروتکل ها اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تکمیل صحن حضرت زهرا (س) در جوار حرم علوی به عنوان بزرگ ترین عملیات عمرانی ایران در عراق، مهم ترین اولویت ستاد بازسازی عتبات در سال جاری به شمار می رود و قرار است امسال بخش زیارتی و غیرزیارتی این صحن ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم مناجات خوانی دهه پایانی ماه شعبان در اماکن متبرکه، هیأت های مذهبی و مساجد برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رویداد هنری و رسانه ای هفته بشری برنامه ای مشترک از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران است که اولین دوره آن با مشارکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: مبلغان به عنوان پیشران های امیدآفرینی با تبلیغ معارف مهدوی و توجه دادن قلوب مؤمنین به اجتماع حول محور بقیة الله عجل الله تعالی فرجه الشریف می توانند در جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
صدر شبکه های اجتماعی که شهروندان ایرانی نسبت به آنها استقبال زیادی نشان داده اند، اینستاگرام است. از این رو که اینستاگرام شبکه ای مبتنی بر تصویر است و کمتر می توان در آن ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی هیئت های مذهبی فارس گفت: هیئت های مذهبی دریک سال گذشته نشان دادند که بهترین مجریان پروتکل های بهداشتی هستند زیرا هیچ مورد ابتلایی از هیئت ها و مساجد فارس گزارش نشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین لنجانی با راه اندازی یک کارگاه توانسته برای خود و تعدادی دیگر از بانوان اشتغال زایی کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: فرهنگ و آئین استان بوشهر سرشار از سوژه برای تولید هنری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۵    
نصب پرچم چین در جزایر قشم و کیش کذب محض است
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خیران مرکز نیکوکاری نوسازی مدارس طی دو ماه پایانی سال گذشته با پرداخت وجه نقد، ارائه کالا و خدمات مجموعاً 13 میلیارد تومان برای نوسازی مدارس کرج هزینه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد پرحلم با اشاره به انتشار کتاب جنبشی که به انقلاب تبدیل شد به همت حوزه هنری گیلان، همزمان با یکصدمین سال از قیام میرزا کوچک خان جنگلی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح سه شنبه های انتظار با هدف ترویج فرهنگ مهدوی، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) کوهدشت برگزار می شود .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اسفندیار باقری در خصوص انگیزه خود برای نوشتن کتاب ابعاد حقوقی دفاع مقدس ، گفت: قبلا به نوشتن کتابی با موضوع دفاع مقدس و ابعاد حقوقی آن فکر کرده بودم؛ ولی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شرایط اعزام مبلغ در ماه مبارک رمضان 1400 را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر از تعطیلی مساجد در شهرستان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری گفت: مطابق قانون عرضه و تقاضا که یک قانون واقعی است گرانی ها با بالا رفتن سطح تولید تبدیل به ارزانی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اگر برای مددجویان اشتعال ایجاد شود و خودشان درآمدی داشته باشند خیلی بهتر از این است که هر ماه به آن ها مستمری داده شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵    
دوره آموزشی آنلاین مهارت های نوین رسانه ای به همت سازمان فضای مجازی سراج و مرکز آموزش های تخصصی خبرگزاری فارس همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...