شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۱May 2022 21
جستجوی پیشرفته

صراط نیوز (seratnews.ir)

صراط نیوز 29 اسفند 1393 صراط نیوز 29 اسفند 1394 صراط نیوز 30 اسفند 1395 صراط نیوز 30 آبان 1396 صراط نیوز 29 اسفند 1397 صراط نیوز 29 اسفند 1398 صراط نیوز 30 اسفند 1399 صراط نیوز 29 اسفند 1400 صراط نیوز 31 فروردین 1401 صراط نیوز 1 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 2 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 3 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 4 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 5 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 6 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 7 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 8 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 9 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 10 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 11 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 12 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 13 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 14 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 15 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 16 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 17 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 18 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 19 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 20 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 21 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 22 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 23 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 24 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 25 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 26 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 27 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 28 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 29 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 30 اردیبهشت 1401 صراط نیوز 31 اردیبهشت 1401 
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دادگاه عالی سعودی حکم اعدام دو جوان بحرینی را تأیید کرد که این مسئله با واکنش شدید ائتلاف 14 فوریه بحرین مواجه شده است.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
کمیته انضباطی با توجه به اتفاقات و تخلفات تماشاگران تیم تراکتور در دیدار های اخیر، قرار دستور موقت برای این تیم را صادر کرد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر نشان بانک طی 5 مرحله و در کوتاهترین زمان، ممکن است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ساخت فاز دوم سریال اپیدمی این روز ها در حوالی ورامین ادامه دارد و به گفته ی تهیه کننده با وجود دشواری های زیاد در مسیر تولید، چند روز دیگر ساخت آن به پایان می رسد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
انتشار تصویر معلول مبتلا به سندروم داون که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با واکنش های تندی در فضای مجازی استان سمنان روبرو شد موضوعی که مسئولان بالاخره آن را تائید کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران، روز شنبه 31 اردیبهشت 1401 به پایان می رسد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد گفت: در جلسه هیات امنای دانشگاه افزایش 15 درصدی حقوق پایه هیات علمی و 3 برابر شدن حق پایه در سنوات مصوب شد، بر این اساس دیگر حقوق اساتید دانشگاه آزاد با دولتی تفاوتی ندارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن خبر داد: ارتش یمن امروز شنبه طی عملیاتی پهپاد جاسوسی متجاوزان را ساقط کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در آخرین روز از برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از بخش های مختلف آن بازدید کرد ...
  ۳ ساعت پیش    
گلر تیم ملی فوتسال زنان گفت: از دیده شدن فوتبال بانوان ناراحت نیستیم، اما حق بدهید از کم توجهی به فوتسال گلایه کنیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مسعود کیمیایی تهیه کنندگی فیلم ستاره ها بدون تاریکی نمی درخشند به کارگردانی علی عطشانی که قرار است با بازی پولاد کیمیایی در هالیوود ساخته شود، بر عهده گرفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان این که قرار است در کشور تصمیم های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند، اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش روی اقتصاد است رهنمود می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
اتصالی یک دستگاه هیتربرقی باعث ایجاد دودگرفتگی در حرم رضوی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه 80 درصد تسهیلات کشور را 20 ابربدهکار بانکی دریافت کرده اند، از ضرورت بررسی شرایط پرداخت تسهیلات و اخذ وثیقه از این افراد خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور به دعوت رسمی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان و در راس هیاتی بلندپایه، به این کشور سفر می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد با توجه به تأمین منابع بودجه ای حقوق سربازان از سوی دولت، متناسب با اعتبار واگذاری برای سال 1401 میانگین حقوق سربازان وظیفه نیرو های مسلح 115 درصد افزایش یافت.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
بررسی وضعیت بازار کالاهای اساسی و اقلام ضروری خانوار در هفته اول خرداد 1401 حاکی از افزایش قیمت برنج، حبوبات و لبنیات در مغازه ها است ضمن اینکه قیمت مرغ و تخم مرغ به زیر نرخ مصوب رسیده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت گازپروم روسیه صادرات گاز به فنلاند را در پی امتناع این کشور از پذیرش مکانیزم جدید پرداخت پول گاز، قطع کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دستکم 40 نفر بر اثر وقوع طوفان در آلمان مصدوم شدند در حالیکه دمای هوا در اسپانیا 15 درجه سانتیگراد بالاتر از میانگین دما افزایش یافته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱۶ سایت دیگر  
متقاضیان دریافت یارانه می توانند امروز و فردا بدون محدودیت مربوط به شماره کارت ملی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود گرد و غبار به غرب کشور و کاهش کیفیت هوا و دید افقی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از رکنا، مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: بر اثر تصادف، یک قلاده خرس در لردگان تلف شد. وی عنوان کرد: در این حادثه سرنشینان خودرو پژو نیز آسیب دیده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
کودک ربایان برای آزادسازی کودک 7 ساله تقاضای 3 میلیارد تومان کرده بودند که نقشه آن ها شکست خورد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دکتر مینو محرز، متخصص بیماری های عفونی با تاکید بر احتمال شیوع آبله میمون در ایران در آینده ای نزدیک گفت: با توجه به ارتباطات گسترده جهانی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معرفی شدگان دارای حدنصاب آزمون دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز 1401 به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی) باید بر اساس برنامه زمانی اعلامی به سایت دانشگاه ها مراجعه کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دادگاه عالی عربستان در ادامه سیاست کشتار شیعیان، حکم اعدام 2 جوان بحرینی را تأیید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
یک رسانه پرتغالی اعلام کرد مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.25 درصد افزایش به 1846 دلار و 50 سنت رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: واژگونی مینی بوس در کوزران 13 مصدوم برجا گذاشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین خردادماه خودرو های شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد شنبه (یکم خردادماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح شنبه (31 اردیبهشت) به بیش از 526 میلیون و 485 هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از شش میلیون و 298 هزار نفر فراتر رفت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نفت در معاملات روز جمعه تحت تاثیر برنامه اتحادیه اروپا برای ممنوعیت نفت روسیه و تسهیل قرنطینه های کرونا در چین که نگرانی های اقتصادی را تحت الشعاع قرار داد، در قیمت بالاتری بسته شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، از دستگیری سبد گردان صوری بازار سرمایه خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموالی که این فرد کلاهبرداری کرده بود 100 میلیارد ریال اعلام کرده اند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با این تناسب ساده، اگر سالی 900 هزار خودرو تولید کنیم و همه آن ها هم مجهز به ایربگ باشند، قاعدتاً ایربگ حدود 850 هزار خودرو در شرایط مشابه تصادف بهبهان، باز نخواهد شد!
  ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
در واکنش به خروج یکی دیگر از اعضای دولت ائتلافی رژیم صهیونیستی از کنست، نخست وزیر این رژیم نسبت به آینده اسرائیل ابراز نگرانی کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس یک مطالعه جدید، بیمارانی که در بیمارستان برای شان آنتی بیوتیک تجویز می شود، به دلیل اختلال در سیستم ایمنی در روده، با احتمال بیشتر ابتلا به عفونت های قارچی روبرو هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جری بروکهایمر تهیه کننده فیلم های دزدان دریایی کاراییب در مصاحبه اخیر خود با ساندی تایمز به طرفداران این مجموعه سینمایی یادآوری کرد که در حال حاضر جانی دپ در آینده این فرنچایز دیزنی جایی ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی گوگل زیرمجموعه شرکت در روسیه تصمیم دارد اعلام ورشکستگی کند، زیرا مقامات این کشور حساب بانکی آن را توقیف کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
حتی 30ساله ها هم می توانند به آلزایمر مبتلا شوند و نشانه های زودرس بودن بیماری را بروز دهند. تجربه هم نشان داده که سرعت پیشرفت بیماری در جوان ترها در مقایسه با بیماران سالمند بیشتر است و اثرات مخرب ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
چتانا راج بازیگر تلویزیون کانادایی در 21 سالگی فوت شد. او در یک بیمارستان خصوصی تحت عمل جراحی پلاستیک قرارگرفته بود که فوت شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۲   + ۶۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز جمعه در تماس جوزپ بورل با وی، در خصوص آخرین تحولات مربوط به گفتگو های وین برای لغو تحریم ها و مهمترین تحولات بین المللی از جمله بحران اوکراین به ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دیدار فینال رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا در شرایطی با برتری نماینده ایران به پایان رسید که این تیم دو ست ابتدایی را به حریف واگذار کرده بود، اما در نهایت قهرمان شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
آذربایجان غربی مقصد بیست و یکمین سفر رئیس جمهور و اعضای کابینه است، در این سفر رئیسی بر ضرورت استفاده بهینه از مناطق آزاد تأکید کرد و گفت:با تمام توان برای رفع فساد تلاش می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
علت حریق خودروی حمل مهمات در ورامین از سوی وزارت دفاع اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ورود پزشک اندونزیایی برای مراقبت از توله یوز ایران خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران جزییات حادثه خودروی حامل تجهیزات نظامی در شهرستان ورامین را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی معلمان تصویب شده و قطعا در آینده ای بسیار نزدیک شاهد اجرای آن خواهیم بود و از 31 شهریورماه سال 1400 نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو گروه طالبان سه تن از همراهانش را که از قوم پشتون بودند، با شلیک گلوله به قتل رساند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول الله (ص) صبح جمعه 30 اردیبهشت، با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران، سردار احمد ذوالقدر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پیکر عثمان محمدپرست استاد برجسته موسیقی مقامی و دوتارنوار مشهور خطه خراسان امروز در زادگاهش شهرستان خواف تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالی در روز های گذشته شایعه کناره گیری نجم الدین شریعتی از برنامه سمت خدا مطرح شده که چنین موضوعی صحت ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سی وسومین نمایشگاه کتاب تهران درحالی روز های پایانی خود را پشت سر می گذارد که تاکنون 140میلیارد تومان کتاب فروخته و 64 ناشر را نیز متخلف شناخته است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از ارائه تسهیلات به منظور بهبود زندگی و اشتغالزایی برای بانوان عشایر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران قصد داشت دیداری تدارکاتی را با روسیه برگزار کند، اما فیفا مانع از انجام این مسابقه شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به دنبال ایجاد ثبات نسبی قیمت اونس جهانی طلا در طول هفته و از سوی دیگر آرامش بازار ارز در داخل طی یک هفته اخیر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول الله (ص) با حضور فرماندهان بلندپایه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
حجّت الاسلام حاج علی اکبری از ثبت نام داوطلبان اهدای عضو در نمازجمعه تهران خبر داد و گفت: با استقبال نمازگزاران عزیز برگ زرین دیگری در مجموعه افتخارات نماز جمعه تهران ثبت می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور یک قطعه زمین به والدین چهارقلو های سلماسی اهدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد که مسئله تولید آن هم تولید برپایه علم و فناوری باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با تأکید بر بهره گیری از ابزار های هوشمند، گفت: این روند به تسهیل مأموریت های عدلیه در گسترش عدالت خواهد انجامید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول الله (ص) با حضور فرماندهان بلندپایه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این که پیشنهاد تغییر تعرفه های گاز پرمصرف ها به دولت ارسال شده گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نباید ما از آمریکایی بترسیم که امروز خود گرفتار شده است و دشمن بپذیرد که جمهوری اسلامی ایران شکست ناپذیر است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته مقامات بهداشتی و گزارش رسانه های محلی، موارد ابتلا به "آبله میمون" در کشور های اروپایی و همچنین ایالات متحده، کانادا و استرالیا در حال بررسی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس از ضاربان یحیی گل محمدی سرمربی این تیم و بعضی از مدیران باشگاه تراکتور بعد از بازی جنجالی و ناتمام در تبریز شکایت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تشدید آلودگی هوا ناشی از گردوخاک در 22 استان کشور از بارش های پراکنده و رعدوبرق 5 روزه در برخی مناطق خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کن پکستون، دادستان کل تگزاس ادعا کرد موتور جستجوی گوگل داده های کاربرانی را جمع آوری می کند که فکر می کنند در صورت استفاده از حالت وبگردی خصوصی ناشناس باقی می مانند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی مقصد بیست و یکمین سفر رئیس جمهور و اعضای کابینه است، در این سفر رئیسی بر ضرورت استفاده بهینه از مناطق آزاد تأکید کرد و گفت:با تمام توان برای رفع فساد تلاش می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش حق عائله مندی بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: مبلغ عائله مندی 814 هزار و 779 تومان و حق اولاد نیز 316 هزار و 858 تومان خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید رستمی ، از مجروحان حادثه گروگانگیری امروز لحظاتی پیش در بیمارستان درگذشت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
امیر سرتیپ علیرضا شیخ از جذب حداکثری نخبگان وظیفه در نیرو های چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
تیم فوتسال بنفیکا با پیروزی برابر ماریتیمو به فینال جام حذفی فوتسال پرتغال صعود کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز جمعه کاهش یافت، اما قیمت ها برای اولین افزایش هفتگی خود از اواسط آوریل تعیین شده بود، زیرا نرخ دلار از بالاترین سطح دو دهه گذشته کاهش یافت و نگرانی ها در مورد رشد اقتصادی ایالات متحده ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد ارتش ایالات متحده سال ها است که در حال ساخت متاورس خود است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
آذربایجان غربی مقصد بیست و یکمین سفر رئیس جمهور و اعضای کابینه است، در این سفر رئیسی بر ضرورت استفاده بهینه از مناطق آزاد تأکید کرد و گفت:با تمام توان برای رفع فساد تلاش می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور لحظاتی پیش به همراه هیأت همراه در قالب بیست و یکمین سفر استانی وارد ارومیه شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۶:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع امنیتی عراق از کشته شدن شماری از سرکردگان مهم گروه تروریستی داعش در استان نینوا خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۶:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
ونجلیس، موسیقیدان یونانی و خالق موسیقی آثاری، چون ارابه های آتش و بلید رانر در سن 79 سالگی درگذشت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: نژادپرستی و کُشتن سیاه پوست ها در آمریکا، سابقه تاریخی طولانی داره. این تصویر کارتونی مربوط به سال 1876 در مجله آمریکایی Harper's weekly است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان کلات گفت: بر اثر جاری شدن سیل در شهرستان کلات 3 نفر از اعضای یک خانواده جان باختند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مجلس سنای آمریکا طرح اختصاص بسته کمک های نظامی اقتصادی به اوکراین به مبلغ 40 میلیارد دلار را تصویب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که از جایگاه ویژه دیدار تیمش مقابل تراکتور را تماشا می کرد، بعد از نیمه تمام ماندن این مسابقه به شکل عجیبی راهی رختکن شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عثمان محمدپرست خنیاگر موسیقی مقامی خراسان در سن 94 سالگی درگذشت. این نوازنده چیره دست "دوتار" در سال 1307 در خواف زاده شد. او از کودکی با دوتار مأنوس بوده است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حزب القوات اللبنانیه امروز پنجشنبه برای اولین بار پس از اعلام نتایج انتخابات پارلمانی لبنان، به موضع گیری درباره این نتایج پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دردقیقه 50 مسابقه به دلیل پرتاب سنگ به سوی بازیکنان پرسپولیس بازی متوقف شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شب گذشته سارقان مسلح با ورود به منزل یکی از فرمانداران اسبق استان و با گذاشتن لوله اسلحه گرم بر شقیقه وی، نه تنها دار و ندار منزل وی را به تاراج بردند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با محتکران و قاچاقچیان پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در سراسر کشور را ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی اعلام کردند که گنبد آهنین امروز (پنجشنبه) دو موشک رهگیر به سمت یک فروند هواپیمای وابسته به نیرو های هوایی به دلیل "اشتباه در تشخیص هویت آن" شلیک کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه طالبان در دستور تازه ای از مجریان زن همه تلویزیون ها خواسته است تا هنگام ظاهر شدن در تلویزیون چهره هایشان را بپوشانند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی فوتبال اسامی داوران حاضر در جام جهانی 2022 قطر را اعلام کرد که نام علیرضا فغانی داور و محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی دو کمک داور هم در این فهرست دیده می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت:استان آذربایجان غربی در بیست و یکمین سفر استانی آیت الله رییسی میزبان رییس جمهور خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران گفت: ساعت 10:44 صبح امروز طی تماس تلفنی با سامانه 125 آتش نشانی، گزارش آتش سوزی از محله حسن آباد باقرشهر دریافت شد که با کمک نیرو های امداد آتش خاموش شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
در پی حادثه گروگانگیری دیروز؛ مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام عزل شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ترکیب تیم فوتبال تراکتور برای بازی با پرسپولیس مشخص شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بیش از 20 استان هشدار داد و از مردم خواست از حضور در فضای باز خودداری کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، برای ثبت نام داشتن شماره همراه بنام سرپرست خانوار، کدملی، کدپستی و تاریخ تولد و شماره شبای بانکی ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه از گفت وگوی تلفنی وزیر خارجه این کشور با همتای ایرانی درباره روابط دوجانبه، چشم انداز ازسرگیری اجرای کامل برجام و وضعیت در اوکراین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری شاندیز گفت: وقوع تصادف منجر به شهادت پاکبان 30 ساله در حاشیه بلوار امام رضا (ع) شهر شاندیز شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۸۸ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با اشاره به دستگیری دو فرانسوی که اخیراً توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده اند گفت: دو فرد فرانسوی بازداشت شده توریست نبودند.
مشاهده نتایج بیشتر...