چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۱۹Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

شهر بیست (shahr20.ir)

  ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم به اقدامات شهرداری در حوزه فضاسازی شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: 1400 مترمربع بنر در قالب بنرهای آویز، پرتابل ...
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر قم گفت: تملک اراضی برای احداث پارکینگ در مناطق مختلف شهری بسیار پایین و اندک است و عملکرد مناسبی را در این عرصه شاهد نیستیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر قم با انتقاد از عملکرد سازمان فاوای شهرداری، بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه های شهری تأکید کرد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
عضو شورای شهر قم از پیش بینی 740 ردیف بودجه عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم خبر داد و نسبت به تسریع در عملیات اجرایی آن ها تاکید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر قم با اشاره به لایحه اخذ مصوبه تفریغ بودجه سال 1400 شهرداری قم، گفت: یکی از نتایج مهم تفریغ بودجه سال گذشته شهرداری قم، ضرورت تسریع در اجرای پارکینگ های عمومی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۲    
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای قم از برگزاری نخستین جشنواره ملی فیلم 17 به محوریت شهدای قم خبر داد و گفت: در قالب این جشنواره، 60 فیلم مستند از زندگی شهدای قم تولید خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نشست تخصصی گفت وگوی عکاسانه با حضور مجتبی حیدری و زهرا استادزاده دبیر آژانس عکس مستند سو در سالن مهر حوزه هنری قم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۲    
نخستین جشنواره ملی فیلم 17 به محوریت تولید فیلم مستند با موضوع 6090 شهید استان قم اعلام فراخوان شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اتوبوس رانی شهرداری قم گفت: در حال حاضر 158 دستگاه اتوبوس شهری در قم فعال است که طبق پیش بینی های انجام شده و استفاده از ظرفیت اورهال و خرید ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی قم از تصویب نرخ جدید سرویس مدارس قم در سال تحصیلی جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم با بیان اینکه باید دست کم 350 اتوبوس استاندارد و باکیفیت در شهر مشغول خدمات رسانی باشند، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۳    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: با توجه به این که قرارداد ساخت پل ها به صورت دو بخش ساخت و مکانیزه شدن منعقد می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: اجرای فاز نخست پروژه ستون سبز منوریل در محدوده بلوار شهید سلیمانی با اعتبار یک میلیارد ریالی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به تفاوت نرخ سرویس مدارس در قم با سایر شهرها گفت: به علت گرانی و تفاوت نرخ سرویس مدارس در قم با سایر شهرها امسال استقبال از سرویس مدارس نشده و بیش از 3 ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از اتمام عملیات عمرانی اصلاح نهر بلوار دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه دین اسلام بر مدار فرهنگ میانه روی و اعتدال است، گفت: در طول تاریخ تندروها و کندروها آسیب های زیادی به دین اسلام و جامعه وارد کرده اند و امروزه هم این افراد وجود دارند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
علی دارایی کارگردان فیلم کوتاه آرام گاه جایزه بهترین فیلم کوتاه را از بیست وپنجمین جشنواره مذهب امروز ایتالیا دریافت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
فراخوان هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم با محوریت کنگره 6090 شهید استان قم اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
میزان اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی با اجرای پویش اهدای کتاب، اهدای آگاهی با افزایش 62 درصدی همراه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم از برگزاری جشنواره ملی زلال قریحه با هدف آفرینش آثار ادبی با موضوع مادران شهدا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از افتتاح سالن سینمای باغ موزه دفاع مقدس قم با حضور رئیس سازمان سینمایی کشور در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان قم با تأکید بر اینکه در برنامه های مختلف توسعه ای کشور نسبت به واگذاری فعالیت خدماتی به مجموعه مدیریت شهری تصریح شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با بیان اینکه شهرداری از تکتولوژی و فناوری های روز دنیا در حمل ونقل مسافر استفاده کند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار قم به فرسودگی 60 درصدی تاکسی های شهری قم اشاره کرد و گفت: شهرداری قم از ابتدا مخالف فعالیت تاکسی های آنلاین نبوده، بلکه به دنبال مدیریت واحد در امر حمل ونقل مسافر و بار است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به وعده های مدیریت شهری برای ارتقای کیفیت حمل ونقل عمومی، از تلاش برای تأمین 64 اتوبوس جدید شهری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
افزایش هزینه ها سبب بی رغبتی رانندگان وسایل نقلیه برای قبول سرویس های مدارس شده و این موضوع این روزها به مشکلی مهم برای قم و حتی بسیاری از کلان شهرها تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: در حال حاضر سهم جابه جایی مسافران درون شهری خودروهای برخط و اینترنتی بیشتر از ناوگان تاکسیرانی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از آخرین وضعیت اجرای پروژه ساختمان شورای اسلامی شهر بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نمایش من هزار و یک شب زنده ام به کارگردانی مهدی حبیبی تبار در آستانه هفته دفاع مقدس به روی صحنه رفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه نرخ کرایه سرویس مدارس دانش آموزان امسال70 درصد افزایش یافته است، گفت: هزینه هر دانش آموز در ماه با خودروی پراید و تیبا 240 هزار تومان ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی قم از عضویت حدود یکصد هنرمند و فعال هنری در این انجمن خبر داد و گفت: 90 درصد هنرمندان حرفه ای قم عضو انجمن هستند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید نجاتی فیلمساز قمی به عنوان عضو هیئت انتخاب و داوری آثار تجربی سی ونهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نخستین نشست مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی مدیران مطبوعات و رسانه های استان قم با حضور جمعی از مدیران رسانه های قم برگزار و اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم در حالی اعلام شد که 3 تست مثبت شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 77 هزار زائر در موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) در عمود 1080 مسیر پیاده روی اربعین، اسکان داده شدند که نسبت به سال های گذشته نشان از افزایش استقبال زائران دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
خادمان موکب حرم مطهر بانوی کرامت ظهر روز اربعین حسینی پس از 12 روز خدمت به زائران اربعین حسینی به مرقد امامین کاظمین در شهر کاظمین و امامین عسکریین در شهر سامرا مشرف شدند و پس از آن به ایران بازگشتند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به مصوبه شورای عالی فنی مبنی بر کاهش قرارداد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و صرفاً اتمام فاز 1 خط A مترو قم توسط این پیمانکار ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: بیش از 153 مدرسه در لیست اعلامی به سارمان بوده که خط کشی مدارس مناطق 2، 6 ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: 5 هزار مخزن ذخیره سازی پسماند از ابتدای سال در بین اقشار مختلف سطح شهر توزیع شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از لوله گذاری 110 کیلومتری برای حذف آبیاری تانکری فضای سبز شهر قم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اتوبوس رانی شهرداری قم از راه اندازی خط جدید و سریع السیر اتوبوس ویژه دانشگاه های قم به صورت رفت وبرگشت و در مسیر بلوار منتظری تا دانشگاه پیام نور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرویس دهی ناوگان اتوبوس رانی در خط 14 شهر قم از مبدأ شهرک امام حسن مجتبی(ع) به مقصد پایانه شهید مطهری و برعکس از 27 شهریورماه آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از آغاز عملیات عمرانی شوارع فرعی محله 6 مسکن مهر پردیسان به مساحت 8 هزار مترمربع خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از انعقاد قرارداد احداث اسکلت گرمخانه با دو هزار مترمربع زیربنا در انتهای شهرک فاطمیه خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به احداث خیابان شهید امامی در کوچه 51 بلوار غدیر گفت: هم اکنون این طرح بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار قم با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی باعث شده که نرخ کرایه سرویس مدرسه شکل نگیرد، گفت: در حال حاضر در شهر قم به 6 هزار سرویس مدرسه نیاز داریم، اگر ساعت شروع مدارس تغییر کند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست اعضای هیئت انتخاب رویداد هفته مهر سینمای ایران در قم با حضور جمعی از فیلمسازان و سینماگران استان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۶    
همزمان با ایام اربعین حسینی، نمایشگاه روایت عاشقی منتخب تصاویر عاشورایی و اربعینی مجید ایرانی هنرمند پیشکسوت عکاسی قم در نگار گذر فرهنگ صفائیه قم دایر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از هنرمندان قمی به سرپرست استاد مسعود نجابتی با برپایی موکب هنر و رسانه در طریق الحسین(ع) و محل عمود 299 به زائران اربعین حسینی خدمات هنری ارائه کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۱    
حاج سید محمد برقعی هم مؤسس نخستین سینمای پس از انقلاب در قم بوده و هم در تولید و اکران اختصاصی نخستین فیلم سینمایی عصر انقلاب نقش مؤثری داشته و خاطراتی خواندنی از اولین تماشاگران سینما در قم دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با بیان اینکه از مجموع متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن بیش از 124 هزار نفر تاکنون پالایش شده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان قم گفت: دو سارق حساب های بانکی شهروندان قمی که از طریق اسکیمر، 35 میلیارد ریال سرقت کرده بودند دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تولیت حرم حضرت معصومه(س) با بیان اینکه ما گسترش اسلام را با هر ابزاری نمی پسندیم، گفت: در دوران هایی که بنی امیه و بنی عباس با جنگ و حرکت های نظامی حکومت شان را توسعه دادند، مدنظر اهل بیت(ع) نبود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر قم، وجود نواقص قانونی و همچنین عدم تناسب هزینه ساخت و عوارض حذف پارکینگ در شهر قم را از عوامل شکل گیری معضل کمبود پارکینگ در شهر دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر قم گفت: احداث اسکلت و سفت کاری، واگذاری زمین توسط شهرداری، پیش بینی فضای تجاری و استفاده از جرائم کسر پارکینگ از مدل های پیشنهادی شورای شهر قم در مشارکت با بخش خصوصی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۶    
در بازدید مدیرکل محیط زیست استان و معاون خدمات شهری شهرداری قم روند تکمیل و بهبود زیرساخت های زیست محیطی باغ پرندگان قم مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در پنج بوستانی که به عنوان محل اسکان اضطراری زائرین و مسافرین در شهر آماده سازی شده، بیش از 7 هزار چادر مسافرتی مستقر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر پیگیری مدیریت استان و مدیریت شهری برای تأمین واگن و راه اندازی مترو گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۱    
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از اجرای عملیات عمرانی روکش آسفالت خیابان مؤتلفه در پردیسان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره، از پذیرش آثار رسانه ای در چهار رشته خبر ، مصاحبه ، گزارش و تیتر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در پیامی روز ملی سینما را به اهالی سینما در استان و علاقه مندان به هنر هفتم تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز ملی سینما پرونده ای ویژه از معرفی هشت کارگردان قمی و کارنامه فیلمسازی آنان پیش روی شماست.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت مردم شهرداری قم با اعلام حمایت از سرمایه گذارانی که در پروژه های عمرانی، تفریحی و گردشگری شهر قم مشارکت می کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ارائه بیش از دو هزار نفر ساعت آموزش در حوزه های گوناگون مدیریت پسماند از ابتدای امسال خبر داد و گفت: مساجد، ادارات ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
طرح جهاد روشنایی با هدف نصب سه هزار نیروگاه خورشیدی به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه قم در مناطق کم برخوردار کلید خورد و شرایط دریافت تسهیلات جهت راه اندازی نیز اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در قم از اهدای 10 هزار کیف و لوازم التحریر به دانش آموزان استان قم در قالب پویش مشق احسان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
لودمار گونسالوس دآگیارنتو سفیر برزیل در ایران با حضور در حرم مطهر بانوی کرامت ضمن بازدید از اماکن حرم قم با شخصیت و جایگاه حضرت معصومه سلام الله علیها آشنا شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه بیمارستان های قم در بخش اعصاب و روان و سوختگی مشکلات عدیده ای دارند، از طراحی و راه اندازی مگااورژانس بیمارستان شهید بهشتی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد صالح سیف نوجوان چهارده ساله یازدهمین بیمار مرگ مغزی امسال در قم است که اعضای بدنش با رضایت خانواده به بیماران نیازمند اهدا شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که تمرین پرتعداد موتورسواران در حاشیه آزادراه قم گرمسار در ایام تعطیل هفته به معضل خطرناکی برای جان مسافران در حال تردد در جاده و موتورسواران تبدیل شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی قم از آغاز ثبت نام دوره های آموزشی این انجمن در فصل پاییز خبر داد و گفت: 24 کلاس آموزشی در دو نوبت صبح و عصر با حضور استادان و هنرمندان شناخته شده قم برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۱    
سید حمیدرضا منتظری منتقد سینما طی یادداشتی در نقد فیلم دوزیست ، نوشت: برزو نیک نژاد در یک تجربه جدید و متفاوت از کارنامه هنری خود، سوژه ای انتخاب کرده است که به جای خلق یک موقعیت دراماتیک ادبی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که شهردار قم سوم مردادماه از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی و افتتاح پروژه تقاطع غیرهمسطح نماز تا پایان پاییز خبر داده بود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۱:۳۶    
مدیر مؤسسه تصویرخانه بهفام از اعلام فراخوان نخستین جشنواره هنرهای تجسمی قم با موضوع ایثار و شهادت و عفاف و حجاب با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین با انتقاد از وضعیت بانکداری، گفت: مراجع عظام تقلید از وضعیت موجود بانک ها راضی نیستند و متأسفانه مسائل مهمی همچون ربا، خلق پول و بنگاه داری در بانک ها به چشم می خورد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین ستاد اربعین استان قم با اشاره به مسدود شدن مرزهای غربی برای اعزام زائران اربعین، از افزایش آمار اسکان و اقامت زائران در شهر قم خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
خادمان موکب حرم قم در عمود 1080 مسیر پیاده روی نجف به کربلا از بعد از نماز صبح تا بامداد روز بعد و حدود 18 ساعت از 24 ساعت در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر رسانه ای تیم فوتسال آنا صنعت پاسارگاد قم گفت: سرمربی این تیم در لیگ برتر فوتسال تغییر کرد و یکی از مربیان بومی قم در رأس کادر فنی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب جریان شناسی شعر آیینی معاصر نوشته منصوره رضایی با حضور استاد مجاهدی پدر شعر آیینی در حوزه هنری قم رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از کاشت بیش از 6 هزار اصل درخت قرآنی در بوستان یادمان شهدا خبر داد و گفت: بیش از 700 معبر اصلی به نام شهدا در قم نام گذاری شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری قم با انتقاد از بی تفاوتی نهادهای مختلف اجرایی و فرهنگی قم از جمله صداوسیما نسبت به موضوع استعمال دخانیات در بوستان ها ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۶    
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از مراجعه روزانه بالغ بر 5 هزار زائر به پایانه ها خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر قم از حل مشکلات حقوقی پروژه شهید کاظمی خبر داد و گفت: بر اساس رأی دادگاه، پروژه به بانک شهر و شهرداری قم واگذار شد و در مرحله طراحی معبر، کاربری ها ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از ساخت 1200 جای پارک در سال 1401 خبر داد و گفت: با توجه به مطالعات جامع حمل ونقل و ترافیک ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱    
مدیر منطقه یک شهرداری قم از ترمیم و بازسازی ایستگاه های اتوبوس این منطقه در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از اصلاح عرضی معابر و نصب سامانه ویلچر رو در سطح این منطقه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۸    
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی قم از برگزاری هفت دوره آموزشی و تربیت 70 هنرجوی جدید تئاتر در سال جاری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مجمع انتخاباتی هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی استان قم با حضور مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دومین سوگواره رسانه ای اربعین ویژه مواکب استان قم در قالب های عکس، فیلم کوتاه، مستند، مکتوبات خبری، داستان کوتاه، دل نوشته و سفرنامه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین معارفه مسعود معینی پور به عنوان معاون فضای مجازی، هنر و رسانه (مهر) دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نشان دیجیتال 60 جهادگر شهید استان قم مشتمل بر تصاویر، وصایا، اسناد شهادت، دل نوشته و دیگر مطالب مربوط به هر شهید رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دو نمایش آب بر آتش و حیوانات آوازه خوان به سرپرستی الهام محمودی در حوزه هنری قم تولید شدند و به زودی راهی دومین جشنواره عروسکی خلاق کاشان می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
زائر سرای کوثر حرم مطهر با ظرفیت 340 نفر و شبستان نجمه خاتون با ظرفیت 1500 نفر برای اسکان شبانه زائران در ایام اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کتابخانه فاطمی گفت: ثبت نام دانشجویی و حوزوی برای عضویت در قسمت خواهران و برادران کتابخانه آستان مقدس فاطمی همچنان ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبگاه کتابخانه فاطمی نام نویسی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری قم از آماده سازی 122 هکتار طرح شهرسازی در این منطقه خبر داد و گفت: نخستین کاری که در منطقه انجام شده طراحی شوارع منطقه بود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم با بیان اینکه برابر ضوابط قانونی امکان صدور مجوز تجاری در زمین های با کاربری مسکونی وجود ندارد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری قم از اجرای 75 پروژه عمرانی در این منطقه در سال جاری خبر داد و گفت: زیرگذر بلوار شهدای روحانیت و بلوار جمهوری اسلامی از جمله پروژه های شاخص منطقه است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پروژه بهسازی و تجهیز پیست اسکیت بوستان علوی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در حال انجام بوده و تا 20 روز آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم، طول مسیر بی آر تی از پردیسان تا میدان مرجعیت را 9 کیلومتر دانست و گفت: عملیات عمرانی این طرح آغاز شده و تا سه ماه آینده به صورت کامل بهره برداری می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
محل جدید کتابخانه زندان مرکزی قم با هدف بهبود خدمات کتابخانه ای و فضای مطالعه افتتاح شد.
مشاهده نتایج بیشتر...