یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۶:۲۲Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

شهرآٰرا نیوز (shahraranews.ir)

شهرآٰرا نیوز 23 فروردین 1398 شهرآٰرا نیوز 30 اسفند 1399 شهرآٰرا نیوز 31 فروردین 1400 شهرآٰرا نیوز 31 اردیبهشت 1400 شهرآٰرا نیوز 1 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 2 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 3 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 4 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 5 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 6 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 7 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 8 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 9 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 10 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 11 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 12 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 13 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 14 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 15 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 16 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 17 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 18 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 19 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 20 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 21 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 22 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 23 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 24 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 25 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 26 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 27 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 28 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 29 خرداد 1400 شهرآٰرا نیوز 30 خرداد 1400 
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بعضی تحلیلگران معتقدند پس از ریاست جمهوری آقای رئیسی در روند مذاکرات اخلالی ایجاد نخواهد شد. در صورت احیای مجدد برجام ارزش ریال می تواند شاهد یک تقویت چشمگیر باشد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور دستورالعملی جدید اعلام کرد مبادلاتی که برای مقابله ایران، سوریه و ونزوئلا با ویروس کرونا ضروری هستند را از قوانین تحریم ها به مدت یک سال معاف کرده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام فردا از سر گرفته می شود. ریاست این نشست بر عهده انریکه مورا معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش    
دو تیم پرسپولیس و تراکتور فردا در چارچوب سوپرکاپ فوتبال ایران به مصاف یکدیگر می روند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار مشهد اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر مشهد در انتخابات 1400 را اعلام کرد. بررسی اسامی منتخبان از پیروزی لیست وحدت و ائتلاف حکایت دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی پیروز سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد و تا 45 روز دیگر به پاستور حواهد رفت. این سوال مطرح است که چه کسی در قوه قضائیه جانشین او خواهد شد؟
  ۷ ساعت پیش    
تیم ملی فوتبال آلمان موفق شد پس از شکست مقابل فرانسه، در دومین دیدار خود در یورو پرتغال را شکست دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با اشاره به اتمام شمارش آرای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی تعداد آرای هر کدام از نامزدها را اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
بر خلاف اخبار منتشره به نظر می رسد اسکوچیچ از تیم ملی فوتبال کشورمان جدا نخواهد شد.
  ۸ ساعت پیش    
دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دلیل اصلی کاهش قیمت ها در بازار امروز روند کاهشی انس جهانی طلا در هفته گذشته و کاهش نرخ ارز بود. اگر روند نزولی انس جهانی ادامه داشته باشد و نرخ ارز روند کاهشی داشته باشد احتمال دارد روند کاهشی قیمت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸۷ سایت دیگر  
بیانیه سیدابراهیم رئیسی پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
روح الله جمعه ای مشاور وزیر کشور درباره اختلاف رای های اعلامی و شمارشی توضیح داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از فردا دوز دوم واکسیناسیون افراد بالای 70 سال تکمیل می شود. به افراد بالای 70 ساله ای که از واکسیناسیون جا مانده اند نیز دوز اول واکسن تزریق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس در زمره اولین سیاست هایی است که سید ابراهیم رئیسی برای به سامان رساندن آن وعده هایی داده است. با سرکار آمدن رئیسی بازار تا حد زیادی به روند تعادل برمی گردد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۱    
اگرچه پیش تر گفته شده بود ارسلان کاظمی با قرارداد خوبی به تیم بسکتبال ذوب آهن پیوسته از قرار معلوم حالا قصد جدایی از این تیم دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۶    
سرمربی فصل قبل تیم بسکتبال شیمیدر به مهرام بازگشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۶    
استوژیت در حقیقت نسخه بومی شده بازی DIXIT است. یک بازی کارتی ساده بر پایه قصه گویی، نکته بینی، پیدا کردن سرنخ و ذهن خوانی دیگر شرکت کننده ها ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۶    
افزایش بی سابقه قیمت مواد غذایی در یک سال گذشته در کنار ادامه دارشدن شیوع ویروس کرونا، تقاضا و تمایل مصرف غذا در رستوران ها را تحت تأثیر قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۶    
گیمرها به خوبی می دانند که فرام سافتور به خاطر ساخت بازی های فوق العاده دشوار و چالش برانگیز شهرت دارد و ظاهرا Elden Ring هم قرار نیست تفاوت چندانی داشته باشد، اما جزئیات جذابی هم وجود خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۰    
اخبار منتشر شده مبنی بر معرفی 2 مدافع به باشگاه پرسپولیس از سوی یحیی گل محمدی کذب است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور دقایقی قبل نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
تیم ملی ریکرو ایران با شکست مقابل مکزیک از کسب سهمیه المپیک باز ماند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۱    
به دنبال پول نشدن چک های شخصی محمد حسین مرادمند، مدافع کنونی باشگاه استقلال که برای صدور رضایتنامه به باشگاه سابقش شهرخودرو داده بود، حکم جلب این مدافع صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در پیامی پیروزی سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشورمان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۶    
مدیر یکی از فروشگاه های اسباب بازی منطقه می گوید شاغلان این حرفه باید روان شناسی کودک بدانند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۰    
پریسا صیامی دارنده رتبه برتر مسابقات معرق و منبت کشوری، کارگاهی برای بانوان محله کلاته برفی راه اندازی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
سیستان و بلوچستان مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان با صدور پیامی پیروزی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
میلاد عبادی پور می گوید از انتقاد ناراحت نمی شود، اما بحث انتقاد یک طرف است و بحث بی ادبی هم طرف دیگر...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۶    
؛ به ظاهر کاری ساده است، اما کوچک ترین اشتباه می تواند صدمات جبران ناپذیری را به موتور خودرو وارد کند. این را از دقت زیادش هنگام کار و وقتی که برای تعویض روغن خودرو می گذارد متوجه می شوم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۶    
هنر و اندیشه در مقابل ماشین و تفکر ماشینی و زیاده خواهی های آن. تقابل این دو، دست مایه اثری از گریف باسروف ، کارتونیست فقید روس، است. او در اثری مینی مال و ساده، تقابل اندیشه و ماشین را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ترفندی مجرمانه که همچنان قربانی می گیرد و حساب های مردم را خالی می کند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۰    
همه ما صدای برش زدن پارچه و تلق تلق چرخ خیاطی های دستی را در خانه مادر ها و مادربزرگ هایمان به یاد داریم. در گذشته های نه چندان دور دوختن لباس برای اعضای خانواده بخشی از فرهنگ ما بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: با توجه به کاهش عرضه در برابر تقاضا ناشی از اتمام تولید و صادرات، قیمت هندوانه رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
صابر کاظمی در جمع پرامتیازترین ها و بهترین مهاجمان لیگ ملت های والیبال قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا اسلامی این فصل هدایت پالایش نفت آبادان را برعهده می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
از ابتدای تیر ماه 1400 در راستای الکترونیکی شدن خدمات سازمان بیمه سلامت چاپ دفترچه های کاغذی متوقف می شود و این بیمه شدگان برای دریافت خدمات نیازی به دفترچه کاغذی بیمه سلامت نخواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری پرداخت معوقات اصلاح مستمری بازنشستگی با احتساب اشتغال در مشاغل سخت و زیان آور را از تاریخ بازنشستگی الزام آور دانست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت کننده ای که با پاسخ های سریع و اطلاعات عمومی بالا، برنده شب گذشته (جمعه 28 خرداد) دورهمی شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در تاریخ بیش از چهل ساله جمهوری اسلامی جایگاه های مختلفی داشته و مانند هر مقام مسئول دیگری درباره فضای مجازی و حوزه فناوری، اظهار نظر های مختلفی در این سال ها بیان کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در جریان ملاقات اخیرش با ولادیمیر پوتین، همتای روسی خود به او یک عینک خلبانی هدیه داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۳۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه در پیامی انتخاب سید ابراهیم رئیسی به سمت رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران را به وی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۷    
یک گوشه از صحن انقلاب ایستاده است و تا می بیند زائری موبایلش را برای عکس گرفتن درمی آورد، می دود جلو و می گوید: می شه من عکس بگیرم؟ نذره! عکاسم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی به دیدار سیدابراهیم رییسی رفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy S 20 FE SM-G 780 F/DS دو سیم کارت با ظرفیت 128 گیگابایت به قیمت 10 میلیون و 599 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عصر روز گذشته که یک گردشگر برای ثبت عکس به لبه ارتفاعات بریس رفته بود به پایین سقوط کرد و متاسفانه جان باخت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی مصالحه ملی گفت که طالبان پس از خارج شدن نیروهای خارجی از افغانستان، علاقه ای به توافق سیاسی با جمهوریت نخواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۷۸ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، 29 خردادماه) در بازار تهران با کاهش 300 هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، 27 خردادماه) به رقم 10 میلیون و 490 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان که در ترکیه به سر می برد تاکید کرد: از این لحظه به بعد همه باید با سید ابراهیم رئیسی همکاری کنند زیرا او رئیس جمهور منتخب ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۶    
خوب بلوف زدن در بازی و از آن مهم تر مچ دیگران را وقت بلوف زدن گرفتن، کار هر کسی نیست، افراد کمی چنین توانایی و قدرتی دارند و همان ها هستند که در بازی کودتا می درخشند و لذت برنده شدن را می چشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
تاریخ انعقاد اجاره نامه واحد مسکونی متقاضیان دریافت کمک تسهیلات اجاره مسکن که تا پایان شهریورماه مهلت ثبت نام آن ادامه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل شبه قاره با اشاره به تحرکات طالبان برای تصرف مناطق در افغانستان گفت: به نظر می رسد که طالبان تصمیم گرفته وارد مذاکره نشوند و از نظر نظامی موضوع را حل کنند گرچه راه حل سیاسی را رد نمی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تغییر و تحول دولت دوازدهم و سیزدهم در چه تاریخی انجام می شود؟!
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۱    
ولادیمیر پوتین دلخور و ناراحت در کنار جو بایدن بر سر میز مذاکره نشسته است و در خیالش با دونالد ترامپ خوشحال و خندان درحال دویدن در چمنزارهاست ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۵    
برای واکاوی هرچه بیشتر زمانه و اندیشه های فردوسی گفت وگویی با دکتر حسن انصاری درباره اندیشه های دینی فردوسی و نقش شیعیان در سراییدن شاهنامه در خراسان داشته ایم. متن پیش رو گزیده این گفتگو است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۵    
حیدر کاسبی اهل خراسان و متولد 1353 است که به تازگی دومین مجموعه شعر او به نام آب تا زانوی مترسک از سوی نشر نگاه راهی بازار کتاب شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۲۰۷ سایت دیگر  
در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات 28 خرداد، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و گفتند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پرستاران تأمین اجتماعی از پرداخت هفت درصد سهم بیمه شده برای سنوات ارفاقی انتقاد دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علی قوی تن، سینماگر خراسانی، اعلام کرد که برای جدیدترین پروژه خود به نام دشت سبز دنبال بازیگر ستاره نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت، 1.8درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ جدول زمان بندی خاموشی های احتمالی برق پایتخت را از 29 خرداد تا 3 تیرماه 1400 منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص وضعیت احسان حدادی و کاروان ایران در المپیک توکیو صحبت هایی مطرح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۵۰ سایت دیگر  
یک فروند هلی کوپتر حامل صندوق های اخذ رأی که از منطقه صعب العبور احمد فداله دزفول عازم این شهرستان بود دقایقی پیش در نزدیکی دزفول سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بازی استقلال مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا یک هفته بعد از دومین بازی تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی فوتبال در قاره آسیا برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مذاکره با اسامی که اخیرا از سوی برخی رسانه ها مطرح شده را تکذیب کرد. اصولی اعلام کرده که فدراسیون مذاکره ای با کی روش، کالدرون و برانکو انجام نداده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران طی گفت وگویی با اشاره به روند فعلی مذاکرات وین برای احیای برجام گفت که احتمالاً تا قبل از پایان کار دولت حسن روحانی ، توافق حاصل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مرغدران از ممنوعیت صادرات تخم مرغ و تعیین نشدن نرخ جدید قیمت گله دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مذاکره با مربیانی همچون کی روش، کالدرون و برانکو را برای مربیگری در تیم ملی فوتبال ایران تکذیب کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۰    
اگر بتوان کتاب را با قیمت مناسب تر در اختیار کتاب خوان ها یا خوره های کتاب قرار داد بهتر است، چون دست کم آن ها جور بقیه را می کشند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۰    
با وجود اعلام بی خبری سرمربی پرسپولیس، اما جدایی مدافع این تیم قطعی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات با رشد 14 هزار و 300 واحدی در سطح یک میلیون و 161 هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آخرین قسمت (قسمت 16) مجموعه زیرخاکی2 به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۶    
هیچ وقت روی موفقیت هیچ برنامه دنباله داری برای همیشه حساب نکن. این جمله را شاید باید همه برنامه سازان تلویزیونی، بزرگ روی دیوار اتاق کارشان بچسبانند تا هر زمان فکر کردند که اوضاع بهتر از این نمی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار جمعی از دست اندرکاران و هنرمندان مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی که در نگارخانه رضوان مشهد برگزار شد، گفت: خداوند هم هنرمند است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در آستانه اعلام نتایج رسمی انتخابات گفت: رأی هزاران ایرانی مقیم خارج، پاسخی محکم به مخالفان مردم ایران بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت مدیران خودرو، تیگو 5 توربو را به عنوان یک مدل نسخه محدود برای اولین بار به تعداد 240 دستگاه در بازار کشور عرضه می نماید که با تغییرات فنی ایجاد شده در آن نسبت به مدل قبلی قوی تر و سریع تر می ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: آزمون سراسری 1400 از 9 تا 12 تیرماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که مرغ همچنان با قیمت های 28 تا 30هزارتومان در خرده فروشی ها عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زیر خاکی از همان قسمت های اول، توانایی بازسازی دقیق و پرجزئیات و بدون سوتی های فاحش دهه 50 و رنگ و لعاب پیش از انقلابی کل اثر، توجه را جلب می کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرتغال امشب در هفته دوم جام ملت های اروپا رخ در رخ تیم ملی فوتبال آلمان قرار می گیرد. کریستیانو رونالدو تنها 3 گل تا رسیدن به بیشترین گل های ملی که در اختیار علی دایی است، فاصله دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی ایران از میزبانی در انتخابی جام جهانی محروم می شود؟!
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۷    
باوجود نادر بودن ابتلای دوباره به ویروس کووید 19 در افراد، خطر واگیری همچنان بسیار است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۱۳۸ سایت دیگر  
رییس جمهور برای تبریک پیروزی سیدابراهیم رئیسی در انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری در محل حوزه ریاست قوه قضاییه حضور یافت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
پرداخت یارانه نقدی به افراد واجد شرایط، براساس دستورالعمل مشترک وزارت کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها تعیین و در حد وصولی دریافتی ها (منابع) جدول تبصره (14) بودجه صورت می پذیرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۵    
محمدرضا امانی - نویسنده
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
هواداران افراطی، کینه های قدیمی شان از بوفون را رو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در هفته چهارم لیگ ملت ها، شاگردان آلکنو به هیچ تیمی نه نگفتند!
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۶    
با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا باشگاه های بدن سازی و پرورش اندام و باشگاه های رشته های کم خطر از امروز بازگشایی می شوند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یواخیم لوو در آستانه یک ناکامی بزرگ دیگر قرار دارد و اگر امشب مقابل پرتغال شکست بخورد، دیگر می توان گفت شانسی برای صعود به مرحله بعد رقابت ها ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۶    
جواد راشکی علی آباد - کارشناس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فوق العاده ویژه معلمان در سال 1400 مصوب شده و در صورت تامین اعتبار به زودی اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶    
دبیرکارگروه اطلاع رسانی کووید 19 مشهد در دانشگاه علوم پزشکی: واکسیناسیون 65 سال به بالا شاید از آخر هفته انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶    
شنیده می شود مدیرعامل پرحاشیه یکی از باشگاه های لیگ برتری به زودی عوض خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
کمیته برگزاری بازی های توکیو از کاهش دوباره نمایندگان کشور ها در بازی های تابستان امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دو بازیکن تیم تراکتور بر خلاف نظر مالک این باشگاه تصمیم قطعی خود را برای جدایی از این باشگاه گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶    
مردم مشهد، هم نوا با سراسر ایران با حضور در انتخابات برگ دیگری از تاریخ ایران زمین را رقم زدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت کشور اعلام کرد که ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی قطعی است و انتخابات به مرحله دوم نخواهد رفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی نوسانات قیمت خودرو در فصل بهار سال جاری حاکی از آن است که اکثر خودرو های موجود در بازار در این مدت افزایش قیمت داشته اند به طوری که پراید 111 از 125 میلیون و 500 هزار تومان در پنج فروردین 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گفته قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد، در آستانه میلاد پربرکت ثامن الحجج (ع) مدیریت شهری مشهد برای ارائه خدمات ویژه به زائران و مجاوران ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر تأکید کرد که هدف این کشور تحقق آتش بس میان دولت افغانستان و طالبان و توافق درباره آینده کشور است.
مشاهده نتایج بیشتر...