شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۳:۴۶Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

شهر فردا (shahrefarda.ir)

  ۱۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تسریع در واکسیناسیون تاکسیرانان تهران و واکسینه شدن همزمان در شش مرکز خبر داد.
  ۱۵ دقیقه پیش    
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران عملکرد گروه های دوام در زمان شیوع کرونا و انجام واکسیناسیون کرونا را تشریح کرد.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران با اشاره به برنامه هفته جاری اعضای منتخب شورای شهر تهران در فرآیند بررسی برنامه های کاندیداهای تصدی شهرداری تهران اظهار کرد ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح اقدامات گروه های داوطلب واکنش اضطراری محلات شهر تهران در مقابله با کرونا از انتشار بیش از 6 هزار عنوان آموزشی مجازی ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 اعلام کرد: تقاطع خیابان هدایت با خیابان سوری ایمن سازی شد.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: از فعالیت های غیر مجاز مراکز پسماند در منطقه 4 جلوگیری خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امانی گفت: آقای چمران اعلام کرد که دو طبقه کردن بزرگراه یادگار امام یکی از طرح های دوره ششم است که می توان درباره آن مطالعه کرد که این حرف تنها در حد ایده است نه برنامه.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس سنگگین گزارش می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس یگان عملیات پلیس راهور گفت: هر شب بالغ بر 4 هزار وسیله نقلیه سنگین را اعمال قانون می کنیم و در مواردی هم توقیف آن ها انجام می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ از توقف 55 دقیقه ای یکی از قطارها در ایستگاه شهید نواب صفوی، در خط دو متروی تهران عذر خواهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت دو سامانه بارشی در کشور و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به اینکه در استان تهران ساعت حضور کارکنان تا آخر مردادماه ازساعت 7 تا 13 است از هشدار قطع برق به 222 دستگاه دولتی در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در ایران هشتم مرداد ماه را به نام روز جنگل رمز حیات نامیده اند تا نقشی که درختان در تامین آب، هوا و امنیت غذایی، ایفا می کنند مورد توجه قرار گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 8 مردادماه 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 24 هزار و 715 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گرگان گفت: سورتمه ریلی شهربازی تا 40 روز آینده وارد شهر می شود و سپس فاز اول شهربازی مدرن در قالب نصب این سورتمه افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از احداث سه آبنما در محوطه باغ ایرانی در آبیدر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: افزایش جذب و توسعه مشارکت های مردمی برای حفظ فضای سبز کلانشهر بندرعباس جز برنامه های اصلی و ذاتی این سازمان به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای اسلامی شهر یزد یک میدان این شهر به نام غدیر نامگذاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: برنامه راهبردی پنج ساله مدیریت شهری گرگان در شش محور تدوین شده و در اختیار اعضای منتخب شورای ششم قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو منتخب شورای اسلامی شهر یزد گفت: هنوز هیچ مصاحبه ای با گزینه های تصدی شهرداری یزد انجام نشده است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: احداث خیابان کلاهدوزان حدفاصل خیابان میرداماد تا خیابان طالقانی و پارکینگ زیرسطحی اردیبهشت تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک مرکز شهر دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرمنطقه چهار شهرداری اصفهان گفت: در دهه 70 منطقه چهار یکی از مناطق برخوردار، استراتژیک و عروس شهر مطرح بود اما بنا به دلایلی با مشکلاتی مواجه شد که خوشبختانه در این دوره مدیریت شهری با اقدامات ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: از مجموع چراغ های راهنمای مسیر مستقر در تقاطع های سطح شهر 83 درصد آنها هوشمندسازی شده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه نوع و کیفیت همکاری شهرداری با ارتش در به ثمر رسیدن مسیر گردشگری باباکوهی این طرح ستودنی است، گفت: این پروژه مشترکا متعلق به شهرداری و ارتش است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور از تکمیل بزرگراه اهر- تبریز تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: اجرای پروژه بزرگراه اهر- مشگین شهر از سر گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان اینکه پروژه سالن اجلاس سران آماده بهره برداری است، گفت: اکنون که سالن آماده افتتاح شده باید بهره بردار مناسبی برای آن تعیین شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز گفت: گام نخست واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل ونقل همگانی مسافر از فردا در استادیوم ورزشی پارس شیراز آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانداری شهرهای "چهاربرج" و "باروق" در جنوب آذربایجان غربی از توابع شهرستان میاندوآب امروز پنجشنبه با حضور حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مرگ سه نفر و مصدومیت یک نفر در حادثه ترافیکی جاده قلعه شور اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: نقشه ها بیانگر احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی تاپایان هفته جاری است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه اجرای طرح "عید تا عید" ، امروز جمعه _هشتم مرداد ماه 1400 _ در منطقه یک شهرداری اصفهان 160 میلیارد تومان پروژه با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اصفهان گفت: مکان پیشین توزیع مطبوعات از نظر امنیت مناسب نبود به همین دلیل بر آن شدیم تا آن را در مجتمع مطبوعات اصفهان افتتاح کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: کرونا در شبانه روز گذشته 12 قربانی از یزد گرفت و این در حالی است که طی روزهای اخیر، آمار قربانیان به طور میانگین چهار نفر در شبانه روز بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سند راهبردی عملیاتی پنج ساله شهرداری کرمان به تصویب اعضای شورای این شهر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از اتمام عملیات عمرانی پیاده راه محققی خبر داد و گفت: بعد از بهره برداری از ایستگاه مترو میدان کهن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس گفت: مشکل اصلی در توسعه فضای سبز شهر، درخت گریزی و بی محبتی نسبت به درختان است که در این راستا به دنبال حل مشکل هستیم تا دیگر شاهد از بین رفتن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر لزوم توجه جدی شهروندان به رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: شرایط کرونایی آذربایجان شرقی نگران کننده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در ادامه پیگیری ها برای رفع مشکلات اداری و استخدامی آتش نشانان از لحاظ شدن پیشنهادهای آتش نشانی ها در این ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: طرح مشترک کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر با همکاری مشترک این اداره کل و پلیس راه استان اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق از کارمندان و نمایندگان شورای محله "لَمبِث" در جنوب لندن فاش کرده است که بیش از 700 کودک در مراکز نگهداری کودکان در این منطقه، قربانی بی رحمی، آزار و سوءاستفاده شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اهم اقدامات حوزه معاونت امنیتی و انتظامی در دولت های یازدهم و دوازدهم منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کردند از آنجا که طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی دارای اشکالات زیادی می باشد بهتر است براساس اصل 85 در کمیسیون مشترک با حضور کارشناسان بررسی شده تا قانونی جامع و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بازار سرمایه روز پر نوسانی را پشت سر گذاشت؛ به طوری که شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات تا یک میلیون و 320 هزار واحد افزلیش یافت اما در ساعات پایانی روند نزولی به خود گرفت و به یک میلیون و 313 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مراسم پویش نذر 110 قربانی و توزیع آن در بین نیازمندان تهرانی، با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 تهران از بهره برداری از فار نخست پروژه باغ راه حضرت زهرا (س) در هفته آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۸۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته در کشور 33هزار و 817 ابتلای جدید کووید 19 شناسایی شد و متاسفانه 303 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا در محل وزارت کشور برگزار و بر استمرار و تشدید روند شتاب گرفته واکسیناسیون برای کاهش شدت بیماری تاکید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جمعی از مدیران رسانه ها در دیدار با شهردار تهران بر لزوم ادامه سیاست های این دوره از مدیریت شهری در دوره بعد تاکید و اقدامات شهرداری تهران را با توجه به تحریم ها و کرونا قابل تمجید عنوان کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
طبق آمار مرکز کنترل ترافیک شهر تهران، وضعیت ترافیکی روز گذشته - 5 مرداد 1400 - نسبت به دوشنبه - 4 مرداد 1400 - روند افزایشی داشته است. اما این آمار نسبت به دوشنبه هفته گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از آغاز عملیات اجرایی دیواره ساحلی گلزار شهدای معمولان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار خرم آباد گفت: پروژه هدایت و دفع آب های سطحی کوچه های نوبهار میدان تیر از پروژه های در دست اقدام است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: تاکنون 61 درصد سالمندان استان اصفهان در برابر کرونا واکسینه شده اند و در مجموع 9.8 درصد از جمعیت استان اصفهان یک دوز و 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: از لحاظ آماری، حجم کار انجام شده در طول چهار سال گذشته، به لحاظ متراژ معادل مجموع اقدامات انجام شده 10ساله پیش از این دوره بوده که فکر می کنم عدد و رقم قابل توجهی باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار ساری از راه اندازی شهرداری بافت کهن در ساری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار همدان گفت: با توجه به مشکل ارتفاع پل شهید همدانی، رفع مشکل این پروژه به مشاور ابلاغ شد و در حال حاضر طرح جدیدی تهیه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: سیمان یکی از مهم ترین مصالح در پیشرفت و اجرای کارهای عمرانی محسوب می شود که کمبود آن باعث کاهش در سرعت پروژه های عمرانی آرامستان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر آستارا از آتش سوزی شدید یک واحد تجاری در بازار بزرگ ساحلی این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: در چهار ماهه ابتدایی سال 1400 مجموعاً شش نفر نیرو جذب شهرداری شده اند در صورتی که این میزان در دوره قبل و در فروردین تا مرداد سال 96 مجموعاً 254 نفر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تامین ایمنی و اقدامات پیشگیرانه تونل زیرزمینی راه آهن تهران – تبریز که به طول 8 کیلومتر در محدوده مناطق جنوبی تهران احداث شده است در نشست مشترک میان شهرداری تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان گفت: کلان پروژه کنارگذر شرقی اصفهان تاکنون 40 درصد پیشرفت داشته است و اگر مشکلی در تأمین منابع آن پیش نیاید در نیمه اول سال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری مشهد مکلف به ساماندهی فعالیت های ساختمانی و اعمال محدودیت های ترافیکی بر ساخت و ساز در سطح شهر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم خواستار شفاف سازی مدیریت استان درباره تسهیلات اعطایی کرونایی و همچنین پرداخت های بلاعوض در این موضوع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر یزد با امضای پیمان خواهرخواندگی شهرهای کربلای عراق، خجند تاجیکستان، بورسا و انطاکیه ترکیه، لیون فرانسه و هایدلبرگ آلمان موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو منتخب شورای اسلامی شهر همدان گفت: برای انتخاب بهترین فرد به عنوان شهردار همدان و سپردن کلید شهر به او، شاخصه هایی نظیر تعهد، تخصص، انقلابی گری، پویایی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
حناچی در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه های داخلی اهم اقدامات مدیریت شهری پایتخت را در دوره پنجم مدیریت شهری تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از افتتاح خانه امداد محله سیروس در این منطقه خبر داد و گفت: به زودی خانه های شهر در سراسر کشور به صورت گروهی افتتاح خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
از امروز تا جمعه (6 تا 8 مردادماه) کاهش دما در استان تهران و طی روز جاری افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد پایتخت مورد انتظار است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول، پیش بینی خود از رشد اقتصادی سال آینده ایران را 0.1 درصد کاهش داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از الزام صدور کارت تردد برای میکسرهای بتن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مکان پیشین توزیع مطبوعات از نظر آلایندگی های صوتی و هوایی که به دلیل ترددها به آن ایجاد می شد همچنین نارسایی ها و تنگناهایی که داشت نامناسب بود و به همین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دانشگاه فردوسی در چند نوبت درباره عملکرد شورای پنجم نظرسنجی کرده و نظر سه تا چهار هزار نفر از نخبگان و مردم عادی را پرسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار گرگان از افتتاح بازارچه های عرضه سبزی و میوه و تره بار در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گرگان از بهره برداری و یا آغازاحداث 29 پروژه در سطح شهر با اعتباری بالغ بر 214 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: باید به ازای هر خودرویی که به شهر اضافه می شود40 متر مربع فضای ترافیکی به شهر نیز اضافه شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل از صدور 368 فقره گواهینامه تایید ایمنی آسانسور و پله برقی در اردبیل خبر داد و گفت: رعایت استاندارد در اجرای آسانسور و پله برقی اجباری است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: هم اکنون 96 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و این مهم برای منطقه کوهستانی ما یک دستاورد بزرگ ملی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه پروژه راه آهن یزد - اقلید یکی از پروژه های بزرگ عمرانی ملی و استانی است، گفت: این پروژه تا پایان هفته بهره برداری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه ما قبل از انتخابات با برنامه به عرصه رقابت آمدیم، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: فصلنامه علمی تخصصی توسعه و آینده پژوهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در فصل تابستان و با محوریت سنندج شهر خلاق موسیقی منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با جان باختن 13 نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 629 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 16 در یادداشتی نوشت: غدیر تجلی اراده خداوند و نقطه عطفی در تاریخ بشریت است. غدیر یک مکان محدود نیست، بلکه بی منتها، جاودانه و زنجیره تداوم ایمان، وجدان پاک هستی و نبض حیات حقیقت است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی وعمرانی شهرداری منطقه 4 تهران از تعریض معابر و کاهش بار ترافیکی محلات و بزرگراه ها خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود یک کیلومتر از معابر این منطقه تعریض شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ماه گذشته (تیر 1400) 11 هزار دستگاه خودرو با استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی و با تعیین وقت قبلی به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
گوشت مرغ یکی از پرمصرف ترین گوشت هاست اما ناگفته هایی درمورد مرغ وجود دارد که بهتر است آن ها را بدانید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ارزش ارزهای مهم دیجیتالی دچار ریزش شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در تعطیلات شش روزه اخیر که ممنوعیت های تردد سخت گیرانه تری اعلام شده بود، سفرهای جاده ای مردم به صورت نسبی کاهش پیدا کرد اما این کاهش تردد با توجه به ممنوعیت های ابلاغ شده، کمتر از حد انتظار بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت از ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز (6 مرداد ماه) وکاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد در شمال کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو پنجمین پیش فروش یکساله محصولات خود در سال جاری را از امروز (چهارشنبه) به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیرخم آغاز کرده و این بار به مدت چهار روز (تا پایان روز شنبه 9 مرداد ماه) به ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به دکتر کمیجانی، رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به پاس حمایت های بی دریغ در تأمین ارز دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
موسوی گفت: معبر عمومی را نمی توان اجاره داد و باید در این باره درخواست پیگرد قضایی داده شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حناچی گفت: ما قرارداد ورود 630 واگن به ایران را داشتیم و این موضوع را هم تا بانک مرکزی چین دنبال کردیم، اما به خاطر تحریم نتوانستیم اتوبوس ها را وارد کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران در مراسم افتتاح دسترسی شرقی زیرگذر چهارراه گلوبندک گفت: این پروژه بر ارتقاء کیفیت پیاده راه پانزده خرداد کمک می کند و دسترسی این منطقه را بالا خواهد برد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست اتحادیه سازمان های حمل و نقل بار شهرداری های کشور گفت: با عنایت به پیگیری ها و برنامه ریزی های صورت گرفته طرح واکسیناسیون رانندگان و فعالان حوزه حمل و نقل بار شهری کشور از روز پنجشنبه 7 مرداد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
بخش اعظم تولیدات کارخانه شماره 4 بتن غلتکی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران طی سال جاری، صرف روسازی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 از آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی در برابر ویروس کرونا در منطقه 15 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آغاز مرحله اصلی واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از امروز سه شنبه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری منطقه 3 تهران از بررسی و شناسایی ظرفیت های توسعه در محلات 12 گانه این منطقه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر امروز سه شنبه پنجم مردادماه سال 1400، دسترسی شرقی زیرگذر چهارراه گلوبندک به ایستگاه متروی پانزده خرداد که به گذرگاه شهدای مسجد ارک نامگذاری شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۱    
عضو شورای شهر تهران گفت: شهردار در مورد چگونگی این تبدیل ها و تنظیم ها دقت بیشتری داشته باشد تا کار به درستی به نتیجه برسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
همواره خطر زمین لرزه در پایتخت تهدید کننده ای جدی برای شهری با 10 میلیون نفر ساکن بوده است. با توجه به واقع شدن شهر تهران در کمربند لرزه خیز البرز و سابقه تاریخی رخداد زمین لرزه های شدید در محدوده ...
مشاهده نتایج بیشتر...