جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۱۷Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 30 اسفند 1395 شیرازه 29 اسفند 1396 شیرازه 29 اسفند 1397 شیرازه 29 اسفند 1398 شیرازه 30 اسفند 1399 شیرازه 29 اسفند 1400 شیرازه 29 اسفند 1401 شیرازه 31 فروردین 1402 شیرازه 31 اردیبهشت 1402 شیرازه 1 خرداد 1402 شیرازه 2 خرداد 1402 شیرازه 3 خرداد 1402 شیرازه 4 خرداد 1402 شیرازه 5 خرداد 1402 شیرازه 6 خرداد 1402 شیرازه 7 خرداد 1402 شیرازه 8 خرداد 1402 شیرازه 9 خرداد 1402 شیرازه 10 خرداد 1402 شیرازه 11 خرداد 1402 شیرازه 12 خرداد 1402 شیرازه 13 خرداد 1402 شیرازه 14 خرداد 1402 شیرازه 15 خرداد 1402 شیرازه 16 خرداد 1402 شیرازه 17 خرداد 1402 شیرازه 18 خرداد 1402 شیرازه 19 خرداد 1402 
  ۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
خطیب جمعه شیراز از دولتمردان خواست برای کنترل عوامل داخلی نوسانات سکه و ارز تمهید اندیشی کنند و اظهار داشت : این نوسانات جامعه را دچار نگرانی و استرس می کند و کنترل آن مطالبه مردم است.
  ۶ دقیقه پیش    
از برکات شناخت و معرفت به امام زمان (عج) ایجاد محبت و دوستی با حضرت است؛ معرفت باعث می شود که محبت ما به امام زمان (عج) افزایش یابد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: کشتی گیر لارستانی به عنوان تنها دانشجوی استان فارس در یک قدمی اعزام به رقابت های کشتی آزاد دانشجویان جهان قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت، گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، توسعه و تکمیل زیرساخت ها در شهرک های صنعتی مناطق محروم را در اولویت قرار داده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۴۳    
عضو ملی انجمن روان شناسان استرالیا توصیه کرده، بگذارید حجاب اجباری در شهر شیراز برداشته شود و در ادامه بیان داشته، نظام جمهوری اسلامی نمی تواند از پس زن، زندگی و آزادی بر بیاید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در فارس، گفت: قطعا خوب و مطلوب برگزار شدن انتخابات اسفندماه یکی از این صحنه هایی است که به دنبال آن خواهیم بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۷۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: در کمیسیون پزشکی که برای "آرتین سرایداران" از مجروحان حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد پنج درصد جانبازی برای او به تایید رسید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نامه ای به معاون وزیر کار در خصوص آمار ایجاد 77هزار شغل در استان فارس ارسال و خواستار ارائه مستندات آن شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان داراب گفت: متهمی که با ترفند ایجاد اشتغال مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان از 220 نفر کلاهبرداری کرده بود، برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پروش فارس با بیان اینکه امروز همه باید برای ایجاد امید در جامعه تلاش کنند، گفت: بنابراین رفتار مدیران مدارس در هنگام ثبت نام دانش آموزان به گونه ای باشد که مردم احساس تبعیض نکنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان فارس هشدار جدی در خصوص شیوع بیماری تب کنگو در این استان داد و گفت: مردم از خرید دام زنده و کشتار آن در خارج از کشتارگاه جداً خودداری کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس بر لزوم حفظ آثار و بافت تاریخی شیراز تاکید کرد و گفت: تا زمانی که در این استان مسئولیت دارم هرگز اجازه تخریب هیچ خانه میراثی و واجد ارزش تاریخی و حتی خانه های ارزشمند فرسوده و قابل ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس با اشاره به فرا رسیدن ایام حج، بر لزوم برپایی پروازهای مستقیم از شهر شیراز به کشور عربستان در این مراسم تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر استان فارس در ارزیابی کشوری با موضوع جذب اعضا و داوطلبان در ثبت سامانه با ثبت بیش از 93 هزار عضو داوطلب توانست رتبه یک کشور را از آن خود کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، هدف رتبه بندی را تنها افزایش حقوق نداست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اهالی قلم و رسانه را جزء مهجورترین فرهنگوران و هنرمندان همواره مهجور ایران دانست و گفت: برای احقاق حقوق این گروه تاثیرگذار ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آب برخی شهروندان در شیراز روز شنبه 20 خردادماه قطع می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار شیراز به عملیات باقیمانده فاز یک خط 2 و بهره برداری از آن تا پایان امسال گفت: ادامه این خط از میدان آزادی تا کلبه سعدی در نیمه نخست سال 1404 به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۶    
آنچه از این پس در قالب بسته خبری با عنوان فارس در هفته ای که گذشت منتشر خواهد شد اَهم اخبار شیراز و دیگر شهرستان های فارس می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع و امری غیرقانونی است و در آینده دچار مشکلات عدیده ای می شود
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: با هدف احیاء نقش فرهنگی، کیوسک های مطبوعاتی تحت مدیریت شهرداری، ساماندهی خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مصوبه شورای اسلامی جهرم مبنی بر انتخاب "محمد اسداللهی" به عنوان شهردار این شهر را تائید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۳    
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان فارس گفت: 2 هزار بسته های معیشتی در این سازمان با حمایت فرمانده سپاه فجر تهیه و در اختیار اداره کل زندان های استان قرار داریم تا به دست خانواده های نیازمند زندانیان برسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه اربعین حسینی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات فارس گفت: متقاضیان موکب داری ایام اربعین در این استان، برای دریافت پروانه ضمن مراجعه به سامانه Mokeb.atabat.org، ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۸    
سازه های برف فروشان که پیش از این نیز در خصوص ناایمن بودن آن هشدارهایی داده شده بود این روزها هشدارهایی جدی تر از طرف مقامات کشوری دریافت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در اطلاعیه ای با اشاره به مباحث اخیر پیش آمده در حافظیه شیراز اعلام کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
زیرگذر زند شیراز به دلیل عملیات اجرایی ترافیکی از امروز 17 خرداد تا پایان روز جمعه آتی بسته می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان فارس گفت: با توجه به مذاکره ای که با استاندار فارس شد مقرر شد یکی دیگر از مصوبات دولت را به عنوان افزایش ذخیره سازی انبار نفت شیراز باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلم سینمایی مصلحت در حالی از امروز روانه پرده سینماها می شود که پایان بلاتکلیفی آن می تواند نقطه شروع تازه ای برای آسیب شناسی جدی تر مواجهه ما با سینمای سیاسی در ایران باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس در نخستین جلسه ستاد اقامه نماز استان شد، بر لزوم تجمیع اطلاعات و داده های نرم افزاری و سخت افزاری مساجد و نمازخانه ها تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم کوار درخصوص فوت جوانی از شهرستان کوار گفت: وضعیت بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کوار رضایت بخش نیست، خیرین شهرستان به ما کمک کنند و اگر کوتاهی یا تخلفی از سوی مدیریت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فوتبالیست شیرازی به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان دعوت شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ربانی زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس امروز استعفا داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، گفت: مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از شنبه هفته جاری 13 خردادماه 1402 برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اجرایی شده ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات کشتی استان فارس گفت: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیایی و جهانی از 16 تا 26 خردادماه درشهر شیراز برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس پروژه نهضت ملی جهش مسکن را فرصتی بی نظیر برای صاحب خانه شدن مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی دانست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
از پنج بانوی شیرازی برای شرکت در اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر 117 سال دعوت به عمل آمد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار، عمل جراحی کلیه لاپاراسکوپی نفرکتومی یا برداشتن کلیه به روش لاپاراسکوپی در بیمارستان حضرت قائم (عج) شهرستان فیروزآباد استان فار سبا موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
موشک هایپرسونیک فتاح جدیدترین دستاورد راهبردی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حضور رئیس جمهور، فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در ستاد این نیرو رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا، گفت: واژگونی خودروی حامل اتباع خارجی غیرمجاز در جاده فسا به شیراز یک کشته و 11 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: در فصل گرم امسال و با توجه به دستورالعمل های ملی، مشترکان بخش اداری ملزم به کاهش 30 درصدی در ساعت کاری و 80 درصدی در ساعت غیرکاری، شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه نان و هوشمندسازی ناونایی ها که راهکاری است در راستای مقابله با قاچاق آرد توسط عده ای منفعت طلب و دلال اگر در بازه زمانی مناسب و با تمرکز و تعمل بیشتر صورت گیرد قطعا ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۱:۵۲    
رئیس دانشگاه پیام نور کازرون تاکید کرد: روز 15 خرداد، روز بذر انقلاب اسلامی و آغاز دفاع از حقیقت و مقاومت و سرآغاز انقلاب اسلامی و قیام خودجوش مردم بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور آباده، گفت:زنان بسیار نقش برجسته و ممتازی در این قیام داشتند همچنین در شکل گیری انقلاب اسلامی نقش زن ها بسیار ممتاز بود و نقطه عطف و شروعشان برمی گردد به قیام 15 خرداد و همکاری ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مبدا انقلاب، 15 خرداد است چه اتفاقی افتاد که مردم کفن پوشیدن و وارد میدان شدند، آیا بحث مادی در میان بود، خیر بحث دفاع از مرجعیت و انقلاب بود که مردم وارد میدان شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور فارس، گفت: قیام پانزده خرداد باعث شد جوانه های بسیاری به ثمر بنشیند و امام راحل تعبیر کرده بودند که جوان های من اکنون در گهواره هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۳۰    
مدیر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس، گفت: کسی که از خدا بترسد از کسی نخواهد ترسید و این ویژگی باعث شده بود که امام راحل نیز از هیچ کسی هراسی نداشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۲۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر بخواهیم اصلی ترین عنصر قیام حضرت امام را بیان کنیم همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند، قیام امام قیام لله بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۲۲    
امام خمینی (ره) به معنای واقعی کلمه نماد انقلاب و یک حقیقت همیشه زنده است
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۲۲    
نام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با نام رهبر حکیم و قاطع، حضرت امام خمینی (ره) عجین شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۲    
اهداف اصلی امام خمینی (ره) حاکمیت قوانین اسلام و اجرای شریعت اسلامی و قطع زنجیرهای وابستگی کشور از کشورهای استعمارگر و استکباری بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۳۴    
امام جمعه اهل سنت شیراز گفت: انقلاب اسلامی اولین انقلاب جهانی بود که بر پایه عدالت، ایمان و عزت پایه گذاری شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۳۴    
وجودی که حیاتش سر منشا خیر بود و وفاتش غم عالم گیر که هنوز غم فراقش در قلوب عاشقانش سکنی گزیده و سیلاب اشک از دیدگان جاریست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۸    
امام جمعه شپبدان گفت:امام اتحاد و انسجام را در جامعه اسلامی بوجود آورد، کاخ های قدرت های پوشالی را به لرزه در آورد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۰    
دبیر جامعه روحانیت شیراز، با بیان اینکه اخلاص امام خمینی دل های مردم را همراه و متحد کرد، افزود: همه سخنان امام خمینی و تمام تفکرات وی با اخلاص و راستگویی همراه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه فجر گفت: همزمان با ایام سالگرد ارتحال بنیانگزار جمهوری اسلامی، با همکاری دستگاه های مختلف، بالغ بر 15 هزار زائر از فارس راهی مرقد مطهر حضرت امام(ره) شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب شیراز اعلام کرد که روز سه شنبه 16 خرداد، جریان آب برای ساعاتی در نقاطی از شهر صدرا، قطع خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: امام نه فقط سرآمد روزگار ما بلکه از سرآمدان تاریخ ایران است که هیچکس و هیچ جریانی قادر به حذف او از حافظه تاریخ و یا تحریفِ موثر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از تعطیلی اماکن فرهنگی و تاریخی این استان در 14خردادماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۳    
امام امت بدون تردید یک شخصیت کامل و الهام بخش برای همه بشریت است چرا که سیره او به سیره اهلبیت آغشته بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۷:۳۲    
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری، گفت:امام خمینی(ره) در برابر مردم متواضع بود و در برابر دشمن بسیار با صلابت، مقتدر و قاطع برخورد می کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۲    
نظام مقدس جمهوری اسلامی، میراث امام راحل عظیم الشأن است که حفظ آن از اوجب واجبات است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۲    
به راستی تفسیرسوره حمدآن امام همام ؛سندعشق آن پیرفررانه است،آن سردمداری که درعمل سیره اهل بیت را به تصویرکشید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۲    
درحالی با ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نیمه خرداد به سوگ می نشینیم که آرمان های ایشان روز به روز ندای حق طلبی نه تنها از کشور های همسایه ایران اسلامی بلکه از دورترین سرزمین ها به گوش می رسد
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۲    
امام همواره با احترام به کودکان و نوجوانان برخورد می کردند و برای آنها شخصیت قائل می شد،
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۱    
امام خمینی(ره)، با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۴    
می توان به صراحت گفت: که درخشش جمهوری اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی هم رویداد بسیار مهمی بود که مسیر ملت ایران را از شر بسوی خیر تغییر داد پس ایشان را می توان بت شکن دوران نامید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۰    
امام خمینی (رحمه الله علیه) به عنوان نقشه راه انقلاب اسلامی، ولایت فقیه را رمز ماندگاری نهضت و عامل اصلی ناکامی دسیسه های دشمنان معاند می دانند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۰    
در آستانه رحلت ایشان باید گفت امام ما بانی تمدن نوین اسلامی است که ابعاد تمدن و جهاد تمدن سازی او به این زودی ها نمایان نخواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پویا کرمی، نوجوان 15 ساله شیرازی با تکیه بر استعدادها و توانایی های خود موفق به چاپ چهار کتاب درباره شهدا شده است و تنها خواسته اش این است که رهبر معظم انقلاب را ببیند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۴    
در واقع انقلاب خمینی کبیر زبان زد عالمیان است که از زمان تولدش تاکنون به طور عجیبی در حال صدور به دیگر کشورهاست به حدی که در قلب آمریکا و اروپا سرایت کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۹    
از دیگر خصوصیت امام که لازمه رهبری و مدیریت در هر سطحی می باشد، نظم و انضباط در امور است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۵    
امام جمعه موقت مرودشت گفت: انقلاب خمینی کبیر که نظام سلطه را در هم کوبید به عنوان یک انقلاب معنوی شناخته شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس از راه اندازی قرارگاه جهادی سرمایه گذاری کوثر، با هدف جذب سرمایه گذار و تسهیل روند سرمایه گذاری در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، دویست نفر زائر قیروکارزینی به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
️هم زمان با سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و دیگر مسئولان شهرستان 200 نفر از اقشار مختلف مردم قیروکارزین در ناحیه سپاه این شهرستان در ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷    
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس گفت: امام با تقوای بالای خود مدیریت و درایت عجیبی در اداره امور انقلاب و جنگ و مسائل کشور داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه بزرگ هنری با عنوان کتیبه و پرچم و با هدف تولید اقلام ویژه ماه محرم به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و شصتمین سالروز قیام خونین 15 خرداد در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع)برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت عاشوراییان منتظر آباده گفت:حضور بسیاری از مردم آباده در این جشن نشان دهنده عشق و علاقه مردم آباده به امام هشتم(ع) بود و در این جشن حضور مردم بسیار بی نظیر بودچرا که در شهری که 70 هزار ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شهردار شیراز با تاکید بر اهمیت برنامه زمان بندی در اجرای پروژه های مترو، گفت: امید است با ورود هرچه سریع تر قطعات دستگاه حفار مکانیزه به این کلان شهر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷    
امام خمینی پرچمی را از پیامبر ارث برد که با دستان علی زمانه به صاحب اصلی ایشان حضرت مهدی موعود تحویل خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری هایی که برای حل مشکلات صف های طولانی و تعطیلی بعضی از نانوایی ها در فارس بود طی تماسی با جلال ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امید آنکه بیرق سرافراز انقلاب اسلامی ایران که با خون بسیاری از مردم شریف این سرزمین به اهتزاز درآمده است، توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)به دست پرامید آخرین منجی عالم بشریت برسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵    
مدرس دانشگاه پیام نور فارس گفت: در همه قیام های مردمی که در 100 سال اخیر رخ داده زنان هم دوشادوش مردان به میدان آمدند و در تظاهرات خیابانی شرکت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵    
امام امت با رویکرد عرفانی به تبیین فلسفه ی اسلامی و مباحث دینی پرداخته اند و تربیت و تزکیه را مقدم بر تعلیم و آموزش می دید
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵    
هیات رئیسه کمیسیون انرژی گفت: خمینی کبیر سکان این کشتی را به دست هیچ کشوری نداد و این مدیریت امام(ره) بر کشور باعث شد که یک شرایط جدید با نظم جدید در کشور حکم فرما شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵    
امام یکی از بهترین راه کارهای مبارزه با استکبار و ابرقدرت ها را ساده زیستن می دانستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در دین و فرهنگ اسلام بسیار رفیع و بلند است تا جایی که ایات و روایات متعددی از قران کریم بیان کننده و روشن کننده اهمیت این موضوع است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۲    
امام جمعه کوار گفت:مکتب امام یک بسته کامل و یک مجموعه دارای ابعاد است؛ این ابعاد را باید با هم دید و با هم ملاحظه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای ستاد کنگره بزرگداشت شهدای سبزوار و نشابور فرمودند: بزرگداشت نام و یاد شهیدان جهاد است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸    
آنچه از این پس در قالب بسته خبری با عنوان فارس در هفته ای که گذشت منتشر خواهد شد اَهم اخبار شیراز و دیگر شهرستان های فارس می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین خبر ارتحال امام خمینی را تلخ ترین دوران زندگی اش دانست و افزود: اگر بگویم خبر ارتحال امام رحمت الله علیه تلخ ترین و دردناک ترین خبر دوران زندگی ام بوده است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸    
اگرچه تصویب طرح کنترل و ساماندهی اجاره بهای واحدهای مسکونی توسط نمایندگان مجلس می تواند روزنه امیدی باشد جهت کاهش قیمتها، اما نظارت همه جانبه بر آشفته بازار مسکن امری ضروری و انکارناپذیر است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف نانوایی های شیراز اعلام کرد که کاهش سهمیه آرد نانوائی ها در این کلانشهر موجب کاهش ساعت کاری این واحدهای صنفی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس، گفت: حضرت امام خمینی(ره) تاکید داشتند که واقعه یا قیام بزرگ 15 خرداد و این روز تاریخی نباید فراموش شود و یکی از روزهای تاریخی در تاریخ انقلاب اسلامی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت فارس گفت:طرح نظارت بر انبار ها از ابتدای سال جاری تاکنون در حال اجراست که طی این مدت 702 انبار مورد بازرسی قرار گرفته و برای 67 واحد متخلف پرونده تخلف تشکیل شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی گامی بلند در مسیر ترویج فرهنگ غنی رضوی است و تاکنون بیش از 20هزار نفر از مردم فارس در این رویداد مشارکت کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خط فکری امام راحل خط دشمن شناسی و دشمن ستیزی، خط مقاومت و ایستادگی در راه حق و خط حرکت در مسیر خدابود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
فینال جام حذفی باشگاه های ایران و شهرآورد صد و یکم بین تیم های استقلال و پرسپولیس با برتری دو بر یک سرخ ها و قهرمانی آنها به پایان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با اجتماع چند هزار نفری مردم جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در پارک ساحلی امام شهر قیروکارزین برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...