پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۲۷Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 30 اسفند 1395 شیرازه 29 اسفند 1396 شیرازه 29 اسفند 1397 شیرازه 29 اسفند 1398 شیرازه 30 اسفند 1399 شیرازه 31 فروردین 1400 شیرازه 31 اردیبهشت 1400 شیرازه 31 خرداد 1400 شیرازه 31 تیر 1400 شیرازه 31 مرداد 1400 شیرازه 1 شهریور 1400 شیرازه 2 شهریور 1400 شیرازه 3 شهریور 1400 شیرازه 4 شهریور 1400 شیرازه 5 شهریور 1400 شیرازه 6 شهریور 1400 شیرازه 7 شهریور 1400 شیرازه 8 شهریور 1400 شیرازه 9 شهریور 1400 شیرازه 10 شهریور 1400 شیرازه 11 شهریور 1400 شیرازه 12 شهریور 1400 شیرازه 13 شهریور 1400 شیرازه 14 شهریور 1400 شیرازه 15 شهریور 1400 شیرازه 16 شهریور 1400 شیرازه 17 شهریور 1400 شیرازه 18 شهریور 1400 شیرازه 19 شهریور 1400 شیرازه 20 شهریور 1400 شیرازه 21 شهریور 1400 شیرازه 22 شهریور 1400 شیرازه 23 شهریور 1400 شیرازه 24 شهریور 1400 شیرازه 25 شهریور 1400 
  ۱ ساعت پیش    
علیرضا زینلی مدیر حج و زیارت استان فارس به همراه جمعی از مسئولان این نهاد، ضمن تشرف به حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام، با حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم کلانتری ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا حین مراسم اعلام توافقنامه امنیتی با انگلیس و استرالیا در حوزه هند و اقیانوس آرام، نام نخست وزیر استرالیا را فراموش کرده و از او با عنوان رفیق یاد کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز از راه اندازی بزرگ ترین مرکز واکسیناسیون کوید 19 در استان توسط سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز، در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس از خرداد سال گذشته توسط نمایندگان تدوین شده، جلسات متعددی برای بررسی آن در مرکز پژوهش ها و کمیسیون آیین نامه سپری شده و بیش از یک ماه است که در این کمیسیون نهایی شده ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیک اندیش فسایی یک قطعه زمین برای ساخت پایگاه اورژانس جاده ای به مجموعه بهداشت و درمان این شهرستان اهداء کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی مقارن ساعت 8 و 15 صبح امروز برای انجام سفر یک روزه وارد فرودگاه دشت ناز میاندورود شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس خبر داد: کشور عمان از هدف های مدنظر استان فارس در گردشگری سلامت و درمان است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کامیون حامل 230 قطعه بوقلمون فاقد مجوز در شهرستان سرچهان توقیف شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هرساله با شروع ایام اربعین، عاشقان و ارادتمندان حضرت سیدالشهدا(ع) از سراسر دنیا به کشور عراق و شهر کربلا سفر می کنند تا در مراسم جهانی و میلیونی اربعین حسینی شرکت کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار بوعلی گفت: با توجه به گسترش بیماری کرونا در سال گذشته و عدم توفیق زیارت حضوری در کربلای معلی، یک کار ارزشمند معنوی در شیراز اجرایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: قیمت بلیت رفت و برگشت اربعین از مبداء تهران، 5 میلیون تومان، یک سره 3.2 میلیون تومان، رفت و برگشت از مبداء مشهد 6 میلیون تومان و یک طرفه 4 میلیون تومان تعیین شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) فرصت شناسی و بهره برداری از اصول مهم در اقدامات فرهنگی دانست که مراسم اربعین از جمله این فرصت ها است بنابراین عهد کنیم که در مراسم اربعین امسال سنگ تمام گذاشته شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: شاخص های امنیتی در پلیس فرودگاه های استان فارس بالا و مطلوب است و طبق نظر سنجی های صورت گرفته میزان رضایتمندی مردم نسبت به خدمات ارائه شده بالاست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار خبر داد: آتش سوزی در ساختمان فرمانداری لار مهار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیأت دولت رئیس جمهور اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه های اداری و اجرایی ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با کلیات طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار موافقت کرند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در فارس از هیات های مذهبی و تشکل های مردمی برای برپایی موکب عزای حسینی در بین الحرمین شیراز در ایام اربعین حسینی دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: ذخیره سازی مناسب سوخت در انبار های نفت استان فارس صورت گرفته است و مشکلی درخصوص تامین سوخت زمستانی وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۶    
21 شهریور ماه برابر است با بیست و چهارمین سالگرد شهادت آقا زاده ای که با شهادت خود دنیا را شگفت زده کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان انتقال خون فارس از مردم دعوت کرد برای اهدای خون به پایگاه های سازمان مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کمتر از یک هفته تا آغاز اعزام های اربعین باقی مانده، اما هنوز تعداد نهایی زائران مشخص نیست و برخی سهمیه 60 هزار نفری و برخی دیگر 200 هزار نفری زوار ایرانی را اعلام می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پرواز تهران -لامرد- تهران در فرودگاه بین المللی شهدای لامرد دوباره برقرار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۶    
آخرین برنامه کاری مراکز اجرای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در شیراز، 24 شهریور اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از کشف 194 کیلو حشیش در بازرسی از یک سواری سمند در محور شیراز-کازرون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سرچهان از دستگیری عامل تیراندازی در مراسم عروسی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهید فقیهی گفت: سه بیمار مبتلا به کرونا با درگیری 90 درصدی ریه، پس از بهبودی با حال عمومی خوب از بیمارستان شهید دکتر فقیهی شیراز، مرخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد با اشاره به آغاز برداشت ذرت علوفه ای در این شهرستان گفت: پیش بینی می شود افزون بر 135 هزارتن از این محصول برداشت شود
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امام حسن (ع) در صلح با امویان نه تنها تن به ذلت ندادند؛ بلکه مقدمات سقوط بنی امیه و رو شدن دست آنان را فراهم کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز گفت: در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، طراحی و ساخت سردیس 12 شهید والامقام در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۷    
مدیر محله اسلامی دهپیاله گفت: رفت و آمد و حضور اراذل و اوباش در محله دهپیاله، باعث رعب و وحشت و ایجاد نا امنی برای ساکنان این محل شده است و برخورد قاطع و دقت نظر بیستر عوامل نیروی انتظامی در این ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جریان گاز در بعضی از مناطق شیراز قطع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای فارس گفت: سیزده رودخانه و آبراهه فارس از تجاوز و تخریب نجات پیدا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور امور بانکی اتاق بازرگانی فارس گفت: رای وحدت رویه دیوان عالی کشور در مقام تعیین تکلیف شروط منتهی به مطالبات مازاد بانک ها و جلوگیری از انحراف نظام پولی و بانکی از مسیر آشکار بانکداری بدون ربا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نخستین مرحله از عملیات مقابله با جرائم حوزه منابع آب شهرستان آباده با انسداد 87 حلقه چاه غیرمجاز انجام گردید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج رسانه استان فارس طی بیانیه ای، ضمن تشریح مطالبات اصحاب رسانه به نمایندگی مردم، از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
روستای گردخون در فاصله حدود یک و نیم کیلومتری شیراز میزبان مسئولان و رسانه های استانی و شهری بود تا مشکلات این روستا بررسی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
درست در شرایطی که تا اول مهر زمانی باقی نمانده است و ثبت نام دانش آموزان تمام شده و هیچ بحثی درباره کارنامه دادن نیست، موضوع ممنوعیت کارنامه دادن به مادران جنجال ساز شده است اما ماجرا چیست؟
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سوگواره عاشورایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، امسال به هفدهمین منزل خود رسیده است. دریغ روایت آنانی که همسفر کاروان حسینی نشدند و از سعادت و شهادت و هم رکابی با سید جوانان بهشت جا ماندند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار نمایندگان مردم فارس با محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهوری گفت: در این دیدار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بدنسازان فارس با حضور در مسابقات قهرمانی کشور، انتخابی مسابقات آسیایی و جهانی خوش درخشیدند و مقام های متفاوتی را کسب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان جهرم گفت: حجت الاسلام محمدحسین مدبر، امام جمعه جهرم به بیماری کرونا مبتلا شده اما حال عمومی ایشان مساعد است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در روز دوشنبه 22 شهریور ماه 1400 جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان استهبان برگزار گردید و طی این جلسه اعضای هیئت رئیسه مشخص گردید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز از ارائه راهکار هایی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی با توجه به ارتقاء سلامت در جامعه خبر داد و خواستار تهیه نقشه رفع آسیب های اجتماعی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاورعالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر این باور است که مراجعه دیرهنگام بیماران به پزشک و بستری دیرهنگام، از مهمترین عوامل مرگ و میر در بیماران کرونایی به خصوص در موج پنجم کرونا است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
بذرافشان گفت: خیران استان علاوه بر کمک ها و مساعدت های مداوم و همیشگی خود، 141 میلیارد تومان در حوزه رزمایش های احسان و همدلی به کمیته امداد فارس در سال جاری کمک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرک های شمال غرب شیراز در بازدید از سرای فرهنگ مهربانی شماره سه گفت: سراهای فرهنگ امام مهربانی مکان مناسبی برای ترویج مهربانی و مورد نیاز جامعه است .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از رهاسازی هزارهکتار اراضی ملی از دست متصرفین در پنج ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: با کسانی که به اراضی ملی تعرض و تجاوز کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نخستین مرکز آموزشی تریاژ تلفنی به روش شبیه سازی، در استان فارس آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۸    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تا امروز بیست و دوم شهریور 1400، اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از انتقال کتیبه شاپور اول ساسانی تنگ براق به مکان اصلی خود خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سلیمانی از دستگیری عامل برداشت غیر مجاز اینترنتی از حساب بانکی شهروند شیرازی خبر داد و گفت: عدم دقت در حفظ اطلاعات حساب های بانکی، زمینه ساز جرایم اینترنتی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج گفت: بر اساس سخنان رهبر انقلاب، بسیج و سپاه همه توانایی های خود را برای حل مسئله اصلی کشور یعنی بیماری کرونا به میدان آورده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
توییتر و اینستاگرام پس از اجرای طرح شهید سلیمانی در مقابله با کرونا، بسیاری از پست ها و اکانت های مبلغ این طرح را حذف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آب لوله کشی روستای کُشکو لامرد آشامیدنی نیست و برای مصارف بهداشتی استفاده می شود .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قریب به 100 کیلو مواد مخدر توسط فرمانده انتظامی 4 شهرستان فارس کشف و توقیف شد
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس با تقدیر از ورزشکاران پارالمپیکی فارس گفت: ورزش دروازه ایست که معنویت از آن صادر میشود و خانم جوانمردی با حرکتی که نشان دادند هویت اصیل ایرانی را برای جهانیان به نمایش ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس از اتصال 5800 نفر از روستاییان فارس به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت همراه در قالب شش روستای جدید در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال امید 66 بازیکن را به اردوی تیم ملی امید دعوت کرد که نام 4 بازیکن فارسی نیز در این لیست به چشم می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
پدر شهیدان مصطفی دخت درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اغلب بیمارستان های کشور تخت خالی برای بستری بیماران ندارند و مردم باید از بیمار مبتلا به کرونا در منزل مراقبت کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه این هفته صحن علنی شورای شهر شیراز به به ورزشکاران شیرازی راه یافته به المپیک و پارالمپیک 2021پاداش 50 میلیون تومانی اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: خبر نخست وزیر عراق برای لغو روادید بین دو کشور خبر خوبی بود و اراده ایران و عراق برای توسعه کریدور ریلی و ارتباط شلمچه با بصره با پیگیری ایشان و وزرای مربوط در ایران و عراق قرار است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که ایران پهپادهای دقیق و ویرانگری دارد و همزمان ادعا کرد که ایران یک پایگاه آموزشی پیشرفته پهپادی در کاشان دایر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۹    
فرمانده سپاه ناحیه کازرون خبر داد: پنج تیم فعال پزشکی از نیروهای بسیج جامعه پزشکی به استعداد بیست و پنج نفر تشکیل و مشغول به فعالیت شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد کرونا گفت: در پی پیشنهاد استان فارس، محدودیت تردد شبانه خودروها لغو شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: رفع مشکلات اقتصادی زمان و برنامه می خواهد و در کوتاه مدت حل نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مرودشت: بیش از 34 هزار تن گندم بذری فارس درشهرستان مرودشت تولید شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
طیبی گفت: مشکلی اصلی رمز ارز ها، نبود متولی مشخص، قانونی و اصلی جهت فعالیت گسترده رمز ارز در کشور است و عدم وجود چنین سازمانی جهت اخذ مجوز افراد و شرکت های فعال در این زمینه این مسئله را به یک معضل ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
گفت: شیراز با دارا بودن امکانات و زیرساخت های مناسب از جمله تولید و تامین قطعات و قالب سازی این ظرفیت را دارد که جهت بهبود بهره وری در فرآیند تولید تبدیل به یکی از پایگاه های صنعتی شرکت ایران خودرو ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۹    
ستاری گفت: مجموعه سپاه و بسیجیان و گروه های جهادی شهرستان با فعالیت در زمینه کنترل و پیشگیری کروناویروس گام های موثری برداشته و امروز شاهد تعطیل شدن بخش بستری بیماران کووید 19 در بیمارستان گراش هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس با صدور حکمی مژده دستوری را به عنوان معاون فرهنگی اداره کل کانون استان فارس منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، برای دومین سال متوالی عنوان برترین اداره کل فرهنگی و آموزشی استان در جشنواره شهید رجایی را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سیاهپور از جابه جایی بیش از 15میلیون تن کالا از ابتدای سال جاری تا کنون توسط ناوگان حمل و نقل کالای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مشهد در مجلس گفت: بنیاد شهید به سازمان خدماتی تبدیل شده است؛ قوانین ایثارگری باید پالایش شود زیرا جامعه ایثارگری 12 میلیونی است و فقط نباید به 3 میلیون نفر خدمات داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش در یادداشتی از ولایت مداری و جوانگرایی در کلام رهبر معظم انقلاب نوشتیم اما چه کنیم که برخی از پدرخوانده ها در استان فارس دست بردار نیستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس به نمایندگانی که در رأی گیری برای دستورکارهای مجلس مشارکت نمی کنند، هشدارداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۸۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: واکسیناسیون سربازها از همین هفته آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سپیدان گفت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از ابتدای شیوع بیماری کرونا برای دستگیری از نیازمندان اجرایی شده و در قالب طرح شهید سلیمانی نیز این کار خداپسندانه ادامه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: خانه تاریخی منطقی نژاد شیراز تبدیل به موزه تخصصی قرآن می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
منوچهری خبر داد: در مدتی که فعالیت کتابخانه ها به علت شرایط کرونایی به صورت غیر حضوری انجام می شد، برنامه های مفیدی به صورت کارگاه های مجازی و آموزش های مجازی مثل میز مرجع مجازی که به صورت رایگان و ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: سپاه فجر استان با ایجاد مرکز شبانه روزی واکسیناسیون ثارالله گام مهمی در این زمینه برداشته که درخور تقدیر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسؤل مرکز اورژانس 115 شهرستان داراب گفت: ظهر امروز گزارشی به مرکز پیام اورژانس 115 مبنی به برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و سمند در محور داراب به بندرعباس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله دژکام با اشاره به رسالت های خطیر حوزه های علمیه، ارتباط مستقیم و بدون تکلف با مردم و جامعه را از خطیرترین این رسالت ها دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۸۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تبریک بازگشت مقتدرانه و عزت آفرین ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش از مأموریت تاریخ سازِ دریانوردیِ پهنه اقیانوس اطلس، از فرمانده و یکایک کارکنان آن قدردانی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قانع از برگزاری سومین دوره جشنواره "شهر ایمن" در شیراز در مهرماه امسال خبر داد و گفت: این جشنواره در شش محور برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس گفت: چرخش فعالیت ها حول محور کتاب و با ارتباط چهره به چهره مربی و اعضا از ویژگی های بارز فعالیت کانون می باشد که متاسفانه شیوع کرونا تا حدودی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز از تولد نوزادان پنج قلو در این بیمارستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری فارس از رهایی 2 محکوم به قصاص از چوبه دار با تلاش شورای حل اختلاف این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج رسانه استان فارس طی بیانه ای به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی بخشی از مسکلات و دغدغه های عرصه رسانه را یادآور شد و پیشنهاداتی را جهت رفع مشکلات ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۳۴ سایت دیگر  
یکصد و بیست و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور امروز شنبه 1400/06/20 راس ساعت 24:00 پرداخت خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بذرافشان گفت: در آستانه ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید شایسته است تا دانش آموزان نیازمند را با مهربانی همراهی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: دانشگاه برای آموزش و پرورش دانشجویان، مطابق با دانشگاه اسلامی برنامه ای مدون داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۰    
طحان گفت: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، سپاه ناحیه مقاومت شهرستان فسا با تشکیل قرارگاه مرکزی در سطح شهرستان و همچنین 8 قرارگاه در سطح بخش های تابعه اقدام به سازماندهی بیش از 4000 نفر از بسیجیان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی فارس ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در غالب مناطق استان تا پایان هفته، از بارش پراکنده در برخی نقاط محدود جنوبی (لار) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمعه این هفته هم سرزده به خراسان جنوبی سفر کرد تا از نزدیک پیگیر مشکلات استان و مردم باشد، آیت الله رئیسی در این سفر ضمن گفت وگو با مردم، نخبگان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰    
روزنامه های امروز به موضوعاتی در حوزه های سیاسی، اقتصادی و ... پرداخته اند که مهم ترین موارد آن به شرح زیر است:
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: در سومین مراسم یادها و نام ها از 50 فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس که تاریخ شفاهی آن ها در یک سال اخیر انجام شده تجلیل و از 200 اثر تحقیقی و اسنادی و کتاب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۰    
رحیمی گفت: مدیریت تعاونی روستایی استان فارس با 34 اداره و نمایندگی و دو حوزه شهرستانی وظیفه هدایت، حمایت و نظارت بر 553 تشکل تعاونی شامل اتحادیه های تعاونی روستایی، تولید، کشاورزی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات ورزش های زورخانه ای فارس گفت: سه ورزشکار استان فارس به اردوی تیم ملی زورخانه ای دعوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: آمار بیماران بستری مثبت و مشکوک دارای علائم کرونا به 3 هزار و 252 نفر در بیمارستان های استان رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...