چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۱:۵۵Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

شیوا بیان (shivabayan.ir)

  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
هاشم علایی به عنوان مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پدیده طوفان اردبیل در روز گذشته همه ما را حیرت زده کرد هر چند این پدیده با این شدت و قوت قابل پیش بینی نبود اما وضعیت مشابه این پیشتر توسط کارشناسان امر هشدار داده شده بود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل در اطلاعیه ای با اشاره به طوفان شدید در استان از حاشیه نشینان جنگل و گردشگران خواست از برافروختن آتش در جنگل ها و مراتع استان خودداری کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۳    
غافلگیری اردبیلی ها از وقوع طوفان گرد خاک در این شهر مردم را بامشکل مواجه کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۳    
اردبیل-صمد عروضی با20رای جز پنج نفر هیات رییسه فدراسیون هاکی کشور انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به حوزه میراث فرهنگی و گردشگری استان و چالش های رویداد گردشگری اردبیل 2023 در دفتر مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی اردبیل از اقدام به خودکشی یک جوان در مرکز استان خبر داد و گفت: با وجود تلاش عوامل فوریت های پزشکی و کادر درمان این فرد جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
دقیقا یکسال مانده به انتخابات مجلس، در حالیکه دولت معتقد است قطار پیشرفت به سرعت پیش می رود و مردم نیز پس از چند ماه نا آرامی در کشور ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اولین رویداد تانا به همت پارک علم و فناوری اردبیل با حضور مسئولان استانی، مسئولان دانشگاه های استان، و شرکت های دانش بنیان و فناوران در مجتمع فدک برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر یوسف عباسپور از برگزاری رویداد مهم تانا(توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها) در روز چهارشنبه 10 اسفند 1401 در مجتمع فرهنگی و هنری فدک با حضور و مشارکت دانشگاههای استان، دستگاههای اجرایی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۵    
با حضور به موقع ماموران آتش نشانی خاموش شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا کشور، مراسم تودیع و معارفه فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا سراب در اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
بنا بر انتشار این اطلاعیه خرید طلای دست دوم ممنوع شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
در سال های اخیر 90 درصد کشت سیب زمینی در این استان با هدف بهره وری بیشتر به سیستم آبیاری مدرن مجهز شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون مقام عالی قضایی استان اردبیل درخصوص کلاف درهم پیچیده پتروشیمی اردبیل به مسئولان این امر تذکر جدی داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با تدوین آئین نامه جذب دانشجویان خارجی، تغییر و اصلاح برخی مقررات آموزشی و ارائه تسهیلات ویژه بیش از 100 دانشجوی خارجی برای تحصیل در رشته های مختلف در مقاطع تحصیلی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها مراکز درمانی و مطب های پزشکی استان اردبیل شاهد افزایش حضور مراجعان با علائم مشابه سرماخوردگی است که تعدادشان روز به افزایش است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل-مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: 7 واحد غیرمجاز دندانپزشکی طی یک ماه گذشته در شهرستان اردبیل پلمب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-از شب گذشته تا لحظاتی پیش، 7 زمین لرزه پی در پی، شهرستان مشگین شهر استان اردبیل را لرزانده است که بزرگترین آن ها 3.2 ریشتر و کوچکترین 2.5 ریشتر بوده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۱    
اردبیل-4 دستگاه کانکس توسط اهالی شریف نیار استان اردبیل به زلزله زدگان خوی اهدا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یوسف خدادادی نائب رئیس ستاد مردمی دیه استان ضمن تبریک عید مبعث و با قدردانی از جامعه خیرین استان گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان ارایه نمود و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۴    
مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی در آخرین روز بهمن ماه.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شش هزار واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن در استان اردبیل در حال احداث است که از این تعداد واحد مسکونی 2 هزار و 500 واحد در شهر اردبیل و بابقی در سایر شهرستان های استان در حال ساخت است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
جلسه پیگیری مصوبات سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان اردبیل با حضور علی نیک زادثمرین نایب رییس مجلس، عباس جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- صداقتی، رئیس انجمن انبوه سازان استان اردبیل گفت: با افزایش نرخ سود تسهیلات طرح ملی مسکن از 18 به 23 درصد، دیگر اقشار ضعیف از پس هزینه های آن برنیامده و این طرح زمین گیر خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات برای بیش از چهار هزار و 500 طرح خوداشتغالی و کارفرمایی در استان اردبیل پرداخت شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
امسال حضور مردم بجدّ از تمام سال متفاوت و درست مثل اول انقلاب بود در بسیاری از شهرهای بزرگ حرکت در مسیر تعیین شده ممکن نشد چون کل مسیر در اسرع وقت پر از جمعیت شد جالب اینکه تمام مشارب فکری و رفتاری ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- محبی زاده، مدیرعامل اتحادیه دامداران اردبیل گفت: به دنبال مردمی سازی یارانه ها و برداشتن چتر حمایتی دولت در تأمین نهاده ها، دامداری استان نابود شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت بالای زمین و هزینه احداث سازه گلخانه ای، از مهمترین موانع پیش روی سرمایه گذاران بخش خصوصی برای توسعه گلخانه ها در شمال استان اردبیل است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر استان اردبیل از حضور کاروان سلامت هلال احمر در روستای شبلی بخش هیر و ارائه خدمات دارویی و درمانی رایگان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بدری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در سفر به خوی: با تدابیر استاندار محترم اردبیل خوشبختانه بالاترین رضایت زلزله زدگان از سرعت عمل و کیفیت امدادرسانی دستگاه های امدادرسان استان اردبیل در میان سایر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نوزاد پسر 5 کیلویی و نوزاد دختر 4 کیلو و 300 گرمی به روش زایمان طبیعی در بیمارستان علوی اردبیل متولد شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: 334 واحد مسکن در راستای حساب 100 امام (ره) در استان اردبیل تحویل محرومان شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: اجرای پروژه های مشارکتی در شهرداری ها از جمله اقدامات ضروری برای پیشرفت و عمران شهری و ایجاد درآمد پایدار است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال اقلام زیستی و گرمایشی اهدایی مردم استان اردبیل به مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- سرپاکه، مدیر سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اردبیل گفت: 80 درصد پرونده های مربوط به اموال تملیکی در استان با رسیدگی سریع تعیین تکلیف شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
میرعلی پرندک عکاس اردبیلی موفق شد در مسابقات لاکدیوا کشور سری لانکا مدرک EFIAP (هنرمند ممتاز فیاپ) و مدال طلای فیاپ را کسب کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: کاشت 10 میلیون نهال در طول سال در استان اردبیل هدف گذاری شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات دارویی داروخانه های این جمعیت به 61 هزار و 774 نفر طی 11 ماه گذشته در سطح استان خبر داد
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه اولویت دار مشترک دانشگاه محقق اردبیلی و سازمان صمت استان اردبیل در راستای احصا و رفع نیازهای های فناورانه واحدهای تولیدی استان با حضورمعاونت توسعه و مدیریت منابع ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل با اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اهالی روستای اضماره از بی توجهی رییس آب فاضلاب شهرستان گرمی به ستوه آمده اند،و علیرغم بی نتیجه ماندن پیگیری های اهالی روستا از این اداره ،اینبار از مسئولین استانی درخواست کمک کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۳    
اردبیل-این بسته ها هر کدام حاوی پک غذایی، پک بهداشتی، مواد شوینده، هیتر برقی، یک تخته پتو، چادر 12 نفری، و لباسهای نو و عروسک برای بچه ها بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در اجرای بخشنامه عفو رهبری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بررسی پرونده قضایی محکومین حبس در استان اردبیل تعداد 336 تن از زندانیان واجد شرایط مشمول تخفیف و آزادی شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان در جریان جشن دهه نودی های انقلاب شهرستان سرعین که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با دهه فجر و افتتاح چندین طرح صنعتی، معاون وزیر اقتصاد نسبت به حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان و صنعتگران قول مساعد داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد گفت: با هدف حمایت وپشیبانی از تولید درکشور کاهش 7 واحدی مالیات در بودجه 1402 پیشنهاد شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و دارایی گفت: استان اردبیل در حذف قوانین مخل کسب و کار جزو استان های پیشرو و ممتاز کشور است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از افتتاح 23 خانه هلال در سطح استان طی دهه مبارک فجر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۱    
راهپیمایی 22بهمن سال1401 از ساعت اولیه روز شنبه با حضور حماسی و پر شور مردم اردبیل از خیابان باهنر(ایستگاه سرعین) آغاز و در میدان مصلا با قرائت قطعنامه پایان یافت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۲    
مراسم تجلیل از پیسکسوتان و مربیان کونگ فو شهرستان اردبیل با همت انجمن کونگ فو آزاد استان برگزار شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۲    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل گفت: با هماهنگی اتاق اصناف و با همکاری اصناف و کسبه اردبیل کمک های مردمی به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال به منطقه زلزله زده خوی ارسال شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس، حمایت مستمر از شهرداری و شورا و جذب اعتبارات مورد نیاز را مورد تأکید قرار داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ فتاحی گفت: محدودیت های ترافیکی در دو فاز اعمال خواهد نمود
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۲    
حضور موکب حضرت ابوالفضل العباس(ع) آستان متبرکه امامزاده سید صدرالدین ابن موسی الکاظم(ع) اردبیل در شهر خوی و کمک به زلزله زدگان
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۲    
در آیین افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه تنی چند از اعضای فراکسیون گردشگری مجلس و سفرای کشورهای عضو اکو از ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سیدحامد عاملی روز چهارشنبه در آیین افتتاح فاز یک و 2 و کلنگ زنی فازهای سه و چهار کارخانجات اسباب بازی سامان میلاد آسیا اظهار کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، فاز 1 و 2 کارخانه تولید اسباب بازی در اردبیل افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل: 25 درصد اعتبارات عمرانی تخصیص یافته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دهمین بخشش زندگی در اردبیل توسط هیأت صلح بخشایش
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
در پی زلزله ای که در کشور ترکیه اتفاق افتاد تیم بهداشت و درمان اضطراری این جمعیت شامل 10 نفر (پزشک عمومی، پرستار و ماما) جهت امدادرسانی به حادثه دیدگان زلزله ترکیه اعزام شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از هموطنان و بویژه آذری زبان ها خواست، در کنار مساعدت های دولت، حس انسان دوستی و همت والای خود را برای ارسال مایحتاج زلزله زدگان ترکیه و سوریه نشان دهند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۳    
اردبیل_آماده سازی کمک های اهالی نوعدوست شهر توریستی سرعین به تعداد 1000 بسته شامل یک دستگاه هیتر برقی، یک تخته پتو، مقداری مواد غذایی و مواد شوینده و بهداشتی و یک تخته چادر 8 نفره به زلزله زدگان خوی
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۳    
اردبیل-آماده سازی و بسته بندی سیب زمینی اهدایی اهالی محله شیخ کلخوران اردبیل به زلزله زدگان خوی
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-شهردار سرعین گفت: به مناسبت دهه فجر 6 پروژه شهرداری سرعین به بهره برداری می رسد و باهمت شهرداری و اعضای شورای اسلامی سرعین و حمایت مسئولان و همکاری شهروندان این پروژه ها آماده بهره برداری شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نجات فوتبالیست اردبیلی از زلزله ترکیه، گریه های علی قلی زاده؛ نمی دانم چگونه زنده ام
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فردا سه شنبه 18 بهمن در نواحی مرکزی و جنوبی استان وزش بادهای تند تا نسبتاً شدید جنوبی و در نواحی شمالی بارش پراکنده باران محتمل است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اکران 16 فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینماهای اردبیل از امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم که روز دوشنبه در شهرک صنعتی شماره 2اردبیل برگزار شد، این واحدها با سرمایه گذاری349 میلیارد ریال و اشتغال 76 نفر به بهره برداری رسیدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل: این آمادگی در پی زلزله 7/8 ریشتری در کشور ترکیه و فراخوان سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور بوده و در صورت نیاز در خدمت مردم زلزله زده ترکیه خواهیم بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل سرهنگ سید حجت فتاحی در تشریح این خبر بیان کرد در راستای کمک به کاهش میزان آلایندگی هوا ،برخورد با خودروهای فرسوده ودود زایی،در سطح معابر شهری تشدید گردید ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نگاه پیشگیرانه دیوان محاسبات در پروژه های عمرانی / توسعه و محرومیت زدایی روستاها در اولویت قرار گیردسرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل بر توسعه و محرومیت زدایی روستاها تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۳    
چرا نگاه رسانه ای کشور به خطبه های اردبیل، حساس و دقیق است؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۳    
اردبیل_به همراه بازدید از پایگاه شکاری دزفول و پیشرفت های انقلاب اسلامی در استان خوزستان
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۳    
اردبیل - در آستانه روز پدر و بمناسبت جشن بزرگ پدران انقلاب با حضور سالمندان و خانواده های نیازمند به همت مجمع جوانان انقلاب اسلامی و مرکز نیکوکاری شهید حججی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در دومین روز از دهه مبارک فجر بیش از 50 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار بالغ بر 370 میلیارد تومان در مناطق مختلف استان اردبیل به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر و به صورت ملی و ویدئوکنفرانس 27 پروژه مدرسه سازی نیز در استان اردبیل به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: 500 هکتار زمین برای توسعه شهرک های گلخانه ای در استان اردبیل اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان اردبیل گفت: آزادی 22 زندانی جرائم غیرعمد در استان اردبیل به منظور گرامیداشت ایام الله دهه فجر محقق شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - نخستین محموله کمک های مردم استان اردبیل به همت سپاه و گروه های جهادی سازمان بسیج سازندگی به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- فرماندار شهرستان اردبیل گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگام توزیع گوشت یخ زده در سطح استان اردبیل ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تبیین جنایت های دشمنان در سال های ابتدای انقلاب اسلامی ایران، جنگ تحمیلی و تحریم ها و علل آن ها را برای مردم و جوانان ضروری دانست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همدلی مسئولان برای توسعه شهری و رضایت از عملکرد شهرداری
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-آیین استانی زنگ انقلاب اسلامی با شعار ایران استوار چهل چهار سال افتخار در مدرسه دخترانه آیت الله مروج در اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعام هلال احمر استان اردبیل گفت: عوام هلال احمر استان اردبیل در قالب 11 تیم عملیاتی متشکل از 32 نفر با 11 دستگاه خودروی آمبولانس و کمک دار سبک در حال ارائه خدمات به مردم زلزله زده خوی هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲    
شاید، شورای ششم شهر اردبیل در زمان انتخاب صفری به عنوان شهردار اردبیل هم نمی توانست حدس بزند که در سال بعد از بابت انتخاب شهردار مصداق این ضرب المثل بشوند که " دوشاب آلدوخ، بآل چیخدی" ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
درنه ماهه منتهی به آذرماه سال 1401 مراجعه کنندگان با ادعای نزاع ، کاهشی در حدود سه درصد داشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نامزدهای هفدهمین جشنوارة بین المللی شعر فجر از بین 1175 اثر معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل-مهندس بدری در تشریح جلسه با سرمایه گذاران پل معلق "ورگه سران و اوجور" اظهار کرد: امروز جلسه نهایی در خصوص حمایت ها و اجرای زیرساخت ها از جمله برق، آب و گاز انجام گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
طی جلسه ای که ظهر در محل اداره کل دیوان محاسبات اردبیل برگزار شد، مسائل مربوط به حوزه ورزش و جوانان و آخرین وضعیت مجموعه تکمیل استخر مشگین شهر مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
این محموله با 2 دستگاه تریلی و یک دستگاه کامیون و 3 دستگاه کامیونت به آذربایجان غربی ارسال شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
حضور اعضای هسته جهادی بخشایش و ستاد استانی صبر در منزل اولیای دم ، استفاده از قابلیت ائمه جمعه و جماعات و بهره مندی از قابلیت های میانجی گرانه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
168 میلیون سهم به ارزش 951 میلیارد ریال در معاملات هفته منتهی به هشتم بهمن ماه تالار معاملات بورس منطقه ای اردبیل خرید و فروش شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از برخورداری 1830 خانوار روستای همزمان با دهه مبارک فجر از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در دهه 70 پیشنهاد راه اندازی ریل میانه- اردبیل- آستارا داده شد اما در همان دهه پیشنهاد دیگری نیز مطرح شد اما درحال حاضر هر دو راه ریلی همچنان نیمه کاره مانده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: هم استانی ها برای دریافت خدمات رایگان تشخیص زودرس و غربالگری سرطان می توانند به مراکز جامع سلامت، پایگاه ها و خانه های بهداشت مراجعه کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل استاندارد استان اردبیل از افزایش 6 برابری درآمد عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۳    
نشست مشترک سرپرست دیوان محاسبات اردبیل و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
براساس آخرین تصاویر ماهواره هواشناسی طی امروز تا حوالی ظهر فردا (شنبه 8 بهمن) شرایط جوی در سطح استان پایدار بوده و آسمان استان غالباً صاف و در برخی مناطق بویژه در مناطق شمالی و نوار شرقی استان گاهی ...
مشاهده نتایج بیشتر...