جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۳۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنان آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری اسلامی ایران که سه شنبه شب در آغاز هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل به صورت ویدیو کنفرانس بیان شد، بازتاب گسترده ای در رسانه های مطرح جهان داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری، به استانداران منتخب بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کل انجمن لوازم خانگی ایران گفت: به اذعان همه تولیدکنندگان، بازاری ها و اتحادیه فروشندگان و توزیع کنندگان لوازم خانگی، اکنون بین 30 تا 35 درصد کالاهای موجود در بازار را اجناس قاچاق تشکیل می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس جمعیت هلال احمر گفت: بدون شک هلال احمر در کنترل کرونا در خط مقدم حضور دارد و 80 درصد واردات واکسن کرونا از طریق کانال جمعیت هلال احمر وارد کشور شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با تاکید بر آمادگی نیروهای مسلح برای پاسخ به تهدیدهای احتمالی، گفت: با توجه به توانمندی های نیروهای مسلح ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سینمای ایران در حالی نیمه اول سال را پشت سر می گذارد که بجز داغ از دست دادن بعضی چهره های خود همچنان با دغدغه اکران، کم رونقی گیشه سالن ها و نیز ورشکستگی برخی سینماها دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی (IEA) همزمان با کاهش عرضه گاز در سراسر اروپا، در یک انتقاد علنی بی سابقه از روسیه خواست تا گاز بیشتری به این قاره صادر کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری اکسیوس نوشت: مدیر اف. بی. آی نسبت به رشد انفجاری افراط گرایی داخلی در آمریکا از بهار 2020 به این سو و افزایش خشونت های داخلی هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنرانی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل انتقاد جمهوریخواهان را برانگیخت و آنها مواضع رئیس جمهور دموکرات را باعث تضعیف جایگاه آمریکا و نادیده گرفتن تهدیدهای موجود علیه این کشور ارزیابی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان فیلیپین مقرر کرد که مصوبه پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای غول های بزرگ تکنولوژی اینترنتی از جمله فیسبوک، گوگل الفابت، یوتیوب و نتفلیکس اجرایی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آیین اختتامیه جشنواره کاربرد فرهنگ و هنر در خاموشی سلاح ها در آفریقا بر اهمیت مبارزه با دسترسی غیرنظامیان به سلاح با کاربرد هنر و روش های مسالمت جویانه تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۵۸ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در دیدار با جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نیویورک تاکید کرد ما با جدیت در حال بررسی سوابق مذاکراتی هستیم و دولت جدید مذاکرات را از سر خواهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه ایران در نشست چند جانبه بغداد در نیویورک با بیان اینکه ما همواره تاکید کرده ایم برای ایجاد ثبات و امنیت منطقه نیازمند ترتیبات امنیتی درون زا و بومی هستیم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در پیامی به وزیر خارجه لبنان تشکیل دولت جدید این کشور را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در دیدار با الکساندر شالنبرگ وزیر خارجه اتریش از اهدای واکسن توسط این کشور به ایران تشکر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه ای از تصاویر نقاشی های دیواری و مجسمه های شهر تهران تحت عنوان هنر شهری طی مراسمی در برازیلیا گشایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبر منتشر شده در فضای مجازی با عنوان " دستورالعمل صدور پروانه شکار عادی پرندگان وحشی استانی در سال 1400 توسط سازمان محیط زیست" جعلی است و ادعاهای ذکر شده در آن تکذیب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نشست غیر رسمی وزاری امور خارجه گروه دی هشت سه شنبه 30 شهریور به وقت محلی در نیویورک برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی ضوابط و مقررات سرباز محقق را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سه ساختمان سازمان بهزیستی به نام های شهید دکتر فیاض بخش، زنده یاد حجت الاسلام دکتر اژه ای و زنده یاد دکتر راه چمنی نامگذاری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وکیل شاکیان پرونده سکه ثامن با اشاره به آخرین جزئیات این پرونده گفت: حامل دو خبر خوش و دلگرم کننده برای موکلان و مالباختگان پرونده هستم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن نورویورولوژی ایران، نسبت به تبعات خطر کمبود اسیدفولیک در مادران باردار و ابتلای نوزاد به بیماری میلومننگوسل هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور برخی محدودیت های ساختاری، تحریمی و کرونایی را در وقوع مشکلات صنعت خودرو اثرگذار دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در بازدید از مجتمع شماره 10 شورای حل اختلاف تهران واقع در خیابان قزوین، بر رسیدگی به امور مردم تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: دو مرکز پزشکی حج و زیارت در کربلا و نجف اشرف به زائران ایرانی نیازمند خدمات پزشکی و درمانی خدمت رسانی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بیانیه ای نوشت: شیرزنان در دفاع از اسلام در یورش وحشیانه رژیم بعث ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه مهم ترین گروه های هدف در حوزه پیشگیری از اعتیاد دانش آموزان و دانشجویان می باشند، گفت: برای این گروه ها در سه سطح همگانی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی؛ معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت : دفاع مقدس حماسه ای جاودان و فراموش نشدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
روز 22 سپتامبر برابر با 31 شهریور به عنوان روز جهانی بدون خودرو نامگذاری شده و هر سال در شهرهای مختلف جهان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 43 میلیون و 372 هزار و 270 دُز رسیده و اکنون واکسیناسیون زیر 18 ساله ها و به عبارتی دیگر دانش آموزان آغاز شده و تا دو هفته دیگر در کل کشور اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
لیگ برتر فوتبال ایران در جدیدترین رده بندی کنفدراسیون آسیا در رده چهارمین بهترین لیگ های فوتبال قاره کهن قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدافع تیم ملی فوتبال ایران از پیوستن به تیم یونانی به عنوان یکی از تصمیم های خوب فوتبالی اش یاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
فوربس فهرست پردرآمدترین فوتبالیست های جهان را منتشر کرد که فوق ستاره پرتغالی در صدر قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس پیشین فدراسیون هندبال با اشاره به کسب سهمیه جهانی تیم ملی زنان ایران گفت: این دستاورد بزرگ نشان داد که در صورت حمایت از ورزش زنان می توان شاهد موفقیت های بزرگی بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
هواداران الاهلی امارات بعد از درخشش مهدی قایدی هشتگی را به عنوان پایان همکاری با ادواردو به راه انداختند و خواستار پایان همکاری با این ستاره برزیلی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در ترکیب منتخب هفته ششم لیگ برتر پرتغال قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال گفت: هواداران بیشتر از هر کسی حق به گردن استقلال دارند و امیدوارم با تصمیم وزارت ورزش آرامش به این تیم بزرگ بازگردد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ایران به مدال برنز بخش کمباین مسابقات سنگنوردی قهرمانی جهان دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم ظرفیت و توانایی حضور در مراحل بالاتر و حتی حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد. سرخپوشان نشان دادند که می توانند در شرایط سخت بهترین عملکرد را داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مبارزه عبدالرشید سعدالله یف ملقب به تانک روس با کایل اسنایدر همانند رویارویی حسن یزدانی با دیوید تیلور آمریکایی از حساس ترین مبارزه های سال های اخیر دنیای کشتی است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تیم های مدعی منچسترسیتی و لیورپول در جام اتحادیه انگلیس برابر رقیبان به برتری قاطع رسیدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
زرگترین مشکل در این اداره بحث مدیریت وجوه نقد است. در بخش ارزی به دلیل تحریم های ظالمانه اقتصادی و بانکی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
سقف فردی تسهیلات اشتغالزایی خانگی مدد جویان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) سازمان بهزیستی وسازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی برای مدد جویان به 100 میلیون تومان افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مهر ایران از آمادگی این بانک برای گسترش همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه زیربنایی- طی هفته های گذشته با توجه به حجم بالای واردات واکسن و واکسیناسیون در کشور، قرار بود شرط واکسینه شدن مردم برای ارائه خدمات و مجوز انجام برخی از فعالیت ها مورد توجه قرار بگیرد و یکی از ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه زیربنایی- مطابق قوانین سازمان جهانی "ایرو" ترانزیت جاده ای کالا باید توسط کامیون های یکی از دو کشور مبدا یا مقصد حمل شود و حمل بار توسط کامیون های کشور ثالث غیرقانونی است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبران جهان صبح امروز سه شنبه به وقت محلی زیر سایه محدودیت ها و تبعیض های کرونایی بصورت حضوری و مجازی در نیویورک گرد هم آمده اند تا در اجلاس سران هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد مسائل آمریکا گفت: دولت سیزدهم به ظرفیت های آسیا، منطقه و کشورهای به اصطلاح جنوب توجه دارد تا خلاءهای موجود و نیازهای کشور را از این طریق برطرف کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر نفت از برنامه ریزی برای جذب 145 میلیارد دلار سرمایه گذاری داخلی و خارجی در صنعت نفت در چهار تا هشت سال آینده خبر داد و گفت: دولت سیزدهم عزمش را برای گسترش همکاری با شرکت های چینی جزم کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله ابراهیم رئیسی امروز (30 شهریورماه) و در آستانه هفته دفاع مقدس از طریق ویدئو کنفرانس از ایثارگری و رشادت یک میلیون نفر از پیشکسوتان، جانبازان و خانواده های شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر کشور درباره تصمیمات نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا، گفت: قرار شد محدودیت برای مشاغلی که با زدن 2 دوز واکسن مصونیت عمومی پیدا می کنند، برداشته شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کل کشور واکسیناسیون بالای 18 سال از امروز انجام می شود و محدودیتی وجود ندارد و مردم می توانند برای دریافت واکسن اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
هزینه 2 دهه اشغالگری آمریکا و حضور نظامی در افغانستان اینک بر دوش مردم این کشور جنگ زده قرار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور، از واکسینه شدن بیش از 50 درصد مردم خبر داد و بر لزوم به روز شدن دستورالعمل های مرتبط با این بیماری، تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان با صدور بیانیه ای در آستانه برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملل با بیان اینکه در روزهای آینده گفت و گوهایی با مقامات ایران درباره برجام انجام خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با تاکید براینکه نشست وزرای 1+4 در نیویورک در دستورکار نیست،گفت: هر نشست و جلسه ای هماهنگی قبلی و تنظیم دستورکار لازم دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 379 نفر دیگر بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پنجاه وپنجمین محموله واکسن کرونا با حجم دو میلیون دُز، امروز(سه شنبه) وارد کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، به خانه ملت گفت: مشمولان وام ودیعه مسکن عموما از اقشار کم درآمد جامعه بوده که متاسفانه برای دریافت این وام با مشکلات مختلفی رو برو می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیران امور اروپایی فرانسه و آلمان روز سه شنبه اعلام کردند تصمیم آمریکا و استرالیا مبنی بر لغو قرارداد زیردریایی های فرانسوی هشداری آشکار است مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا باید توان خود برای اقدام ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان با اعلام انتصابات جدید در کابینه موقت گفت بنا به تصمیم رهبر این گروه، مراسم تحلیف لغو شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد فروش زیردریایی هسته ای آمریکا و انگلیس به استرالیا، نه تنها با اعتراض پاریس، پکن و مسکو، بلکه با خشم و نگرانی بسیاری از شهروندان و گروه های مخالف سلاح های هسته ای این کشور و حتی نیوزیلند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی "رِدیف" هند در گزارشی از وضعیت اجتماعی افغانستان و خروج نیروهای آمریکایی از آن کشور نوشت که دولت آمریکا و متحدان آن برخلاف ادعادی قبلی شان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی سودان اعلام کرد که اوضاع این کشور پس از دستگیری سران کودتاچی نظامی و غیرنظامی تحت کنترل درآمده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس موسسه پژوهشی توسعه و ارتباطات پاکستان گفت: عضویت جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای جبهه مقابله با نفوذ غرب در منطقه به ویژه هژمونی آمریکا را تقویت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی قطر گفت که دوحه برنامه ای برای بازگشت به سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
پلیس تهران بزرگ امروز (سه شنبه) از دستگیری عامل کلاهبرداری میلیونی اینستاگرام، زن عامل بیهوشی مردان و سرقت از آنان، سارق سابقه دار، زن موادفروش با 14 کیلوگرم تریاک ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد: بعضی افراد یا سازمان ها در ازای مبالغی، نامه یا کارت کاغذی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا با تاکید بر لزوم تلاش روز افزون برای ارتقاء امنیت اجتماعی گفت: با نگاه پلیس درمانگر و جامعه محور ماموریت ها را پیش ببریم و اگر چنین رویکردی را اتخاذ کنیم در پس رویدادها ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
هزینه خدمات متخصصان داروسازی بالینی در بیمارستان ها با رأی هیات عمومی دیوان عدالت اداری و پذیرش درخواست اعمال ماده 91 قانون دیوان در خصوص رأی 20 شهریور 1397 هیات عمومی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از توسعه واحدهای ارائه خدمت دوستدار ایمنی در مراقبت های اولیه بهداشتی و نیز پوشش 38 درصدی پزشک خانواده در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی انتصاب دکتر فراس الابیض به سمت وزیر بهداشت جمهوری لبنان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه 66 درصد ماموریت های هلال احمر در حوزه سوانح جاده ای است، از انتقال 6927 نفر از مصدومان سوانح و حوادث توسط هلال احمر به مراکز درمانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیته ای متشکل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، فراکسیون ایثارگری مجلس شورای اسلامی و ستاد کل نیروهای مسلح به منظور تعامل بیشتر جهت بررسی قوانین ایثارگری و تدوین احکام مربوط به ایثارگران در برنامه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
چهارمین جلسه هم اندیشی کمیته واکسن با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعضای کمیته روز سه شنبه در سالن همایش های وزارتی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در حال حاضر نیاز به اهدای خون در استان های گلستان، گیلان، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان بیشتر احساس می شود و مردم در این 6 استان اقبال بیشتری برای اهدای خون ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان، گفت: مسیر بهتری نسبت به دیگر تیم ها داریم اما باید به این نکته توجه کنیم که بازی راحت در جام جهانی وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۶۶ سایت دیگر  
فرشید اسماعیلی و محمدحسین کنعانی زادگان از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جریمه و محروم شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی فوتسال آمریکا تمام آمارهای بد جام جهانی را به خود اختصاص داد تا بدترین تیم نهمین دوره مسابقات نام بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دو بازیکن پرسپولیس در جمع برترین های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بدنبال توقف بارسلونا برابر گرانادا و تداوم فشارها بر آبی اناری ها، سرمربی این باشگاه اسپانیایی مدعی شد که برای اجرای سبک فوتبالی شناخته شده این تیم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پرافتخارترین ورزشکار ایران در ادوار مختلف المپیک، گفت: با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا مسابقات مختلف، کمیته فنی فدراسیون تکواندو صلاح دید تا فریبرز عسکری به کارش ادامه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نیما عالمیان در شروع رقابت های تور بین المللی تنیس روی میز قطر امروز(سه شنبه) به جانگ سئون گیل نماینده کره جنوبی باخت و از گردونه مسابقات کنار رفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام تعدادی از خبرنگاران و رسانه های اسپانیایی، تصمیم برکناری رونالد کومان از نیمکت باشگاه بارسلونا نهایی شده و پس از یافتن گزینه مناسب برای جانشینی وی به طور رسمی اعلام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین نشست کارشناسی بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی تایلند در محل کمیته ملی المپیک با حضور رئیس این نهاد ورزشی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون وزنه برداری در حکمی رییس کمیته پیشکسوتان این فدراسیون را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مهدی طارمی از زمانی که به فوتبال پرتغال رفته تمام پنالتی هایش را تبدیل به گل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران طی 40 سال گذشته همواره حامی مردم و ملت افغانستان بوده و در این راستا گام های استواری برای حمایت از آنها برداشته و همکاری های همدلانه و فراموش ناشدنی انجام داده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تارنمای هیل نوشت: مخالفت شدید با دستور دولت آمریکا برای تزریق واکسن کووید-19، نگرانی هایی را در جامعه سلامت عمومی آمریکا برانگیخته است و مخالفت هایی که قبلا در برابر دریافت واکسن های دیگری وجود داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از آمادگی تاکسیرانی های شهری و شهرداری ها برای تامین ناوگان لازم سرویس مدارس خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری دولتی تاس از تیراندازی فرد ناشناسی در دانشگاه دولتی پرم روسیه خبر داد و اعلام کرد که اطلاعات مربوط به تلفات احتمالی این حادثه مشخص می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ده ها شهرک نشین صهیونیست امروز (دوشنبه) دوباره به محوطه ها و صحن های مسجد الاقصی یورش بردند.ده ها شهرک نشین صهیونیست امروز (دوشنبه) دوباره به محوطه ها و صحن های مسجد الاقصی یورش بردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا روند اخراج ده ها تن از مهاجران هائیتی را که در اردوگاه موقتی زیر پلی در شهر دل ریو در جنوب تگزاس تجمع کرده بودند آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد هشدار داد که بدون توزیع عادلانه واکسیناسیون در سراسر جهان، خطر ظهور سویه های مقاوم به واکسن کووید 19 وجود خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مرتضی رحمانی موحد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن امروز دوشنبه طی مراسمی در سفارت ایران در ژاپن از تیم ملی والیبال ایران قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که گروه شورشی رد – تابارا- RED-Tabara مسوولیت حمله خمپاره ای شنبه شب به فرودگاه بین المللی بوجومبورا در بروندی را به عهده گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عراق از آغاز اجرای طرح جمع آوری گاز در دو میدان نفتی واقع در جنوب این کشور با ظرفیت 200 میلیون فوت مکعب در روز با همکاری شرکت آمریکایی "بیکر هیوز" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه گاردین نوشت: گوردون براون نخست وزیر پیشین بریتانیا در اظهاراتی خواستار اقدام فوری برای صدور واکسن مازاد کشورهای ثروتمند به کشورهای فقیر شد و هشدار داد تا ماه دسامبر بیش از 100 میلیون دز واکسن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا و از سرشناس ترین چهره های منتقد دولت بایدن، مدعی است اعتبار دولت کنونی واشنگتن به دلیل نحوه مدیریت خروج نظامی آمریکا از افغانستان به شدت آسیب دیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری بلومبرگ با اشاره به خشم و عصبانیت فرانسه از پیمان آکوس، از تلاش بوریس جانسون برای تنش زدایی روابط با پاریس خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...