یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۹:۳۷Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

روزنامه صبح اقتصاد (sobh-eqtesad.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۷۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: فکر می کنم تجدیدنظر در ساختار سازمان ملل به نحوی که بتواند نقش خود را در مورد گسترش امنیت و عدالت و امنیت ایفا کند، یک ضرورت است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
بخش نفت در بهار سال 1402 در مقایسه با مدت مشابه سال 1401، افزایش 368 درصدی داشته و بیش از 24 درصد از رشد تولید ناخالص داخلی در بهار امسال مربوط به افزایش تولید و صادرات نفت بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی، از حامیان موضوع خرید خدمات درمانی برای بازنشستگان تامین اجتماعی به شدت انتقاد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فراخوان نهمین جشنواره بازی های رایانه ای فجر توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
امین میرزازاده کشتی گیر وزن 130 کیلوگرم کشورمان در مرحله فینال مسابقات قهرمانی جهان به مدال طلا رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۲   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار نخست وزیر ژاپن گفت: جمهوری اسلامی ایران منتظر اقدام عملی آمریکا در عمل به تعهداتش در توافق هسته ای است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت گفت: پیش از خرید و پرداخت بیعانه به اصالت فروشگاه های اینترنتی توجه کنید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که رشد اقتصادی کشور در سه ماهه اول 1402 معادل 6.2 درصد و رشد اقتصادی بدون نفت طی این دوره معادل 5.2 درصد بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی از مطالعه در زمینه اکتشاف آب در 6 استان خبر داد و گفت: غیر از سیستان در سمنان، یزد، اصفهان و کرمان و خراسان جنوبی مطالعه اکتشاف آب داریم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
در دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه کشورمان، اتحادیه اروپا به عنوان هماهنگ کننده مذاکرات هسته ای، آمادگی خود برای پیگیری مجدانه گفتگوها و رایزنی های لازم را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل با بیان اینکه سازمان ملل با طراحی سازوکاری احترام به ادیان الهی را تضمین کند،گفت: در کنار جنگ علیه اسلام شاهد جنگ علیه خانواده هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۱   + ۶۰ سایت دیگر  
علی رغم وعده ای که از سوی مسئولان به منظور حذف ضامن برای وام های خرد داده شده بود، بررسی میدانی نشان می دهد برای دریافت وام از بانک های دولتی باید ضامن داشته باشید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق ایران و عراق ضمن تاکید بر لزوم برقراری تجارت ترجیحی میان دو کشور، گفت: اگر با شیوه فعلی در بازار عراق حضور داشته باشیم، نمی توان به توسعه تجارت با این کشور امید بست.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا راه های در امان ماندن از انواع کلاهبرداری در پلتفرم های تبلیغاتی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کاپیتان تیم فوتبال النصر با انتشار متنی از استقبال مردم ایران قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
تورم در مرداد ماه افزایشی بود اما در مجموع طبق آخرین داده های مرکز آمار نرخ تورم نقطه به نقطه تولیدکننده42.4 درصد بوده که در مقایسه با تورم نقطه به نقطه فصل قبل 4.4 واحد درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: با وجود تلاش برخی کشورهای غربی که به دنبال تحمیل منافع و ارزش های خود به سایر کشورهای جهان هستند، جمهوری اسلامی ایران توانسته است تحریم ها و فشارها را به فرصت تبدیل کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سابق پارلمان لبنان با اشاره به بحران سازی آمریکا در این کشور، می گوید: اتفاقات اردوگاه عین الحلوه به طور تصادفی رخ نداده و فراتر از نزاع میان گروه های مسلح است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت به زودی فعالان این حوزه با دریافت تسهیلات دولتی عضو بیمه صندوق هنر می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
اسطوره فوتبال ایران برای استقبال از کریستیانو رونالدو و همراهانش از النصر راهی فرودگاه امام خمینی نشد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور به منظور شرکت در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد بامداد دوشنبه عازم نیویورک می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
انتظار می رود شاخص کل بورس در معاملات روز دوشنبه وضعیت سبزرنگی داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در نمایشگاه امسال 210 شرکت خارجی و 640 شرکت داخلی حضور دارند که نشان دهنده بی اثر شدن تحریم ها در صنعت پتروشیمی است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی وضعیت توانبخشی در کشور را از نظر فارغ التحصیلان، بازار کار، امکانات موجود و بیمارستان های تخصصی توانبخشی تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
یافته های علمی جدید شیوه اکتشاف ماه را دگرگون خواهد کرد زیرا نشان می دهد یخ ماه جوان تر از تصورات پیشین است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۸۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه رافائل گروسی، گفت: کشورهای غربی از سیاست سوءاستفاده از آژانس بین المللی انرژی اتمی خودداری کرده و اجازه دهند که این سازمان بی طرفانه عمل کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی برخی صاحب نظران ازمسکن استیجاری به عنوان راه حلی برای تأمین مسکن اقشار نیازمند صحبت می کنندکه کارشناسان با توجه به روند صعودی تورم درکشور، ساخت این مسکن را راه حلی انحرافی می دانند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در نخستین روز مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان چهار کشتی گیر ایران به مصاف حریفان خود رفتند که یک ملی پوش از دور مسابقات حذف شد اما سه کشتی گیر با پیروزی در نیمه نهایی فینالیست شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با روز شعر و ادب و پارسی مرکز موسیقی و مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری برنامه مشترکی به نام ایران سرا برگزار می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در شمال کشور و همچنین باران و رعد و برق و در مواردی احتمال جاری شدن روان آب و سیل در 15 استان هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دروازه بان پرسپولیس اعلام کرد دوست دارد در دیدار با النصر حضور داشته باشد و به گفته پزشک معالجش نیز مشکلی برای این موضوع نخواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معرفی طرح کریدوری ابتکاری آمریکا موسوم به کریدور"هند-غرب آسیا-اروپا" که در آن نامی از ترکیه به میان نیامده بود، باعث واکنش منفی اردوغان شد و ابهاماتی درباره موفقیت این طرح ایجاد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: هیچ زمانی در تاریخ مدیریت نقدینگی، دولت به اندازه امروز قادر به کنترل نقدینگی نبوده است و عملکرد ماهانه کاهش نقدینگی نیز بهترین شاهد بر این ادعاست.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
توسعه کریدور "هند خاورمیانه اروپا" که از مدتها قبل زمزمه تشکیل آن مطرح شده بود، حالا به رقیب جدی برای کریدور شرق به غرب راه ابریشم جدید تبدیل شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد 3 اقدام حمایتی دولت برای رفع ریسک سیستماتیک بورس را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۱۰۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه کمک معیشتی مرحله 151 مربوط به شهریور ماه 1402 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز دوشنبه 20 شهریور ماه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارش یکی از نهادهای دولتی، قیمت مواد اولیه تولید صنایع پایین دست پتروشیمی، به دلیل رشد قیمت پایه افزایش 15 درصدی خواهند داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در جدیدترین اظهار نظر خود ادعا کرد که ایران در حال احداث فرودگاهی در جنوب لبنان و در فاصله 20 کیلومتری از مرز فلسطین اشغالی است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
یک کارشناس محیط زیست گفت: نتایج پیش بینی های فصلی برای پاییز و زمستان پیشِ رو حاکی از آن است که گستره کشور ایران با افزایش بارش به صورت نرمال و فوق نرمال روبه رو خواهد شد و احتمال وقوع بارش های سنگین ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
با ساخت سامانه موشکی صیاد تاکتیکی می توان گفت متخصصان صنعت دفاعی کشور موفق به توسعه اولین سامانه پدافندی بومی شده اند که به طور همزمان از بیش از یک موشک در پرتابگر خود بهره می برد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی، نرخ رشد دوازده ماهه نقدینگی در پایان مرداد ماه 1402 با 10.9 واحد درصد کاهش نسبت به دوره مشابه سال قبل به 26.9 درصد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سازوکار جبران کاهش درآمد پتروشیمی ها بعد از افزایش نرخ خوراک این واحدهای صنعتی در مصوبه هیئت دولت مشخص شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیست اعلام کرد، طرح عادی سازی روابط بین عربستان سعودی و اسرائیل به شکل غیر مستقیمی در حال اجراست و خط آهن ارتباطی بین هند و اروپای بخشی از آن است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا می گوید: اگر یک سازمان یا وزارتخانه متولی کتاب در فضای واقعی است، در فضای مجازی هم همان مسئولیت را به لحاظ نظارتی، پایشی و .. ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور از گفت وگوی تلفنی رئیسی و نیکول پاشینیان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که بازار مسکن برنامه های اورژانسی می خواهد گفت:60 درصد درآمد خانوارها صرف هزینه تامین مسکن می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی حدود 2 سال از اجرای قانون جهش تولید مسکن می گذرد که بانک ها و موسسات مالی همچنان بر مدار عدم همراهی با نهضت ملی مسکن حرکت می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان از 12 شهریور آغاز و تا 22 شهریور 1402 ادامه دارد، اما کدام گروه از فرهنگیان مشمول نقل و انتقال اضطراری هستند؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
شاگردان عنایتی با بردی دیگر در مرحله مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا مهیای دیدار تعیین کننده شان مقابل ازبکستان شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های غربی که چندی پیش مدعی شده بودند دولت جو بایدن به یک توافق پنهان نفتی با ایران دست یافته اکنون ادعای دیگری مطرح کرده اند که از تلاش های آمریکا برای جلوگیری از افزایش فروش نفت ایران حکایت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه، تورم نقطه به نقطه تا پایان سال جاری پایین تر از تورم میانگین خواهد بود و به نظر می رسد که در کانال 30 درصد خواهد ماند گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد ملی سیاست گذاری و هماهنگی پدیده گرد و غبار گفت: اطراف کشور ما 270 میلیون هکتار مناطق غبارخیز وجود دارد که توانایی تولید 147 میلیون هکتار غبار دارند و لذا برگزاری اجلاس بین المللی مقابله با ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس و سخنگوی سازمان فضایی ایران در صفحه توییتر خود از ساخت نخستین ماهواره تحقیقاتی حوزه ناوبری ایران با نام "پژوهش1" خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبر ورود جنگنده های آموزشی-رزمی یاک 130 این سوال را به ذهن ها متبادر ساخت که آیا سوخو 35 عاقبت به خدمت ایران در می آید یا خیر اما باید دید که آیا تمام اهمیت خرید یاک 130 در همین موضوع خلاصه می شود؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مسئولان وزارت اقتصاد نرخ ارز 28500 تومان برای محاسبه قیمت پایه در بورس کالا برای برخی اقلام پر مصرف تغییر نخواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تیم فوتبال امید کشورمان مرحله انتخابی مسابقات فوتبال زیر 23 سال قهرمانی آسیا را با برتری مقابل هنگ کنگ آغاز کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: بررسی درخواست ماموریت، انتقال و بازنشستگی صرفاً در فصل تابستان و تا پایان شهریورماه صورت پذیرد، تاریخ بازنشستگی برای افراد ذی نفع، اول مهرماه امکان پذیر است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نگاهی به ساختار امنیتی زندان جلبوع و ویژگی های فنی این زندان بیانگر اهمیت بالای عملیات تونل آزادی اسرای فلسطینی بوده و نشان می دهد که مقاومت فلسطین در حوزه امنیتی-اطلاعاتی نیز قادر به وارد کردن ضربات ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تأکید بر رویکرد جمهوری اسلامی ایران در توسعه و تحکیم مناسبات با همسایگان، از ایران و عربستان به عنوان دو کشور تأثیرگذار در منطقه و جهان اسلام یاد کرد و خواستار بهره برداری از توانمندی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۹۱ سایت دیگر  
ماهواره طلوع 3 تحویل سازمان فضایی ایران شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: ایران علاوه بر پایبندی به مسیر دیپلماتیک معطل مذاکرات برجامی هم باقی نمی ماند و بی اثر کردن تحریم ها را با جدیت دنبال خواهد کرد و منتظر برجام یا نگاه دولت آمریکا در ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی، نرخ تسعیر ارز جهت محاسبه قیمت پایه در بورس کالا با افزایش 30 درصدی مواجه شده است. مشخص نیست بانک مرکزی با چه استدلالی در سال مهار تورم دست به این اقدام عجیب زده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم های ملی و باشگاهی دو کشور عربستان و ایران در خانه های خود از یکدیگر میزبانی خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۶   + ۱۱۹ سایت دیگر  
ساعت پذیرش مشتریان در شعب بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تاریخ شانزدهم شهریور ماه جاری اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
هنوز هم بعد از گذشت پنج دهه آن تصاویر سیاه و سفید دلیران تنگستان از صحنه های ماندگار از مبارزه ایرانیان با استعمار به طور ویژه استعمار انگلیس است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۲   + ۱۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت سیزدهم در برنامه بدون توقف در خصوص تصمیم دولت در خصوص برجام، گفت: در حوزه برجام ما توافق را برای توافق دنبال نمی کنیم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک در مکاتبه ای با وزیر اقتصاد در خصوص کاهش 70 همتی درآمدهای مربوط به حقوق ورودی در سال جاری نکات مهمی را مطرح کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
جلسه دادگاه رسیدگی به شکایت سرمایه گذار پروژه پتروشیمی میانکاله از علی سلاجقه؛ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز گذشته برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۲:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
در چهارمین کنگره فوق العاده حزب اعتماد ملی اعضای جدید شورای مرکزی این حزب مشخص شدند. در چهارمین کنگره فوق العاده حزب اعتماد ملی اعضای جدید شورای مرکزی این حزب مشخص شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تراکتور تبریز با برتری مقابل استقلال خوزستان به مکان ششم جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور صعود کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
دیدار سه جانبه سید حسن نصر الله، زیاد النخاله و صلاح العاروری موجی از وحشت را در میان رسانه های صهیونیستی به وجود آورده است. ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی معافیت مالیاتی 150 همتی 40 شرکت مورد انتقاد سازمان امور مالیاتی قرار گرفته و وزیر اقتصاد اعلام کرده دولت با هدف افزایش سرمایه گذاری در تولید این مسیر را ادامه خواهد داد که بهره وری این سرمایه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه با بیان اینکه 35 درصد از زائران اربعین به کشور بازگشته اند، گفت: از ابتدای محرم تا کنون بیش از 860 هزار جلد گذرنامه ویژه اربعین صادر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور از الکترونیکی شدن گواهی های ولادت و فوت خبر داد و گفت: با بهره برداری از دریافت الکترونیکی گواهی ولادت و فوت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۲:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه جمهوری آذربایجان از حمله گروهی ارمنی الاصل به ساختمان سفارت این کشور در بیروت پایتخت لبنان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بنیاد نوبل امسال از ایران برای شرکت کردن در ضیافت نوبل دعوت کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت هفته دولت در دیدار اعضای هیأت دولت با تقدیر و تمجید از عملکرد دولت در برخی بخش ها تذکراتی را نیز بیان داشتند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا درباره وضعیت بازار سکه و طلا و ثبات حاکم در آن معتقد است که با توجه به شرایط خوب اقتصادی و نوسان حداقلی در بازار ارز ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۱۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای از عملکرد خوب و قوی دولت در برخی بخش ها از جمله کارهای زیربنایی ، رشد شاخص های کلان اقتصادی و سیاست خارجی تقدیر و در عین حال تاکید کردند: لازم است تورم نامطلوب دو رقمی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
ناوگان ملی کشتیرانی در دولت سیزدهم توانسته علاوه بر ثبت رکوردهای تاریخی حمل بار، نسبت به راه اندازی خطوط منظم کشتیرانی به مقاصد ونزوئلا ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با بیان اینکه اطلاعات سلامت بیش از 80 میلیون نفر جمعیت ذیل پرونده الکترونیک سلامت موجود است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر با برتری 2-0 پرسپولیس به پایان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایران بعد از پرتاب ماهواره امید تاکنون توانسته برخی از فناوری های فضایی را توسعه دهد و در دولت سیزدهم علاوه بر پرتاب ماهواره خیام و بهره برداری از داده های آن ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه شاخص ها نشان دهنده رشد، تلاش و پیشرفت است و نشان می دهد که تلاشهای که انجام شده، جواب داده و بعد از این هم جواب خواهد داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه هندی ها تا کنون 25 میلیون دلار در بندر چابهار سرمایه گذاری کردند، گفت: در حالی که جرثقیل های ساحلی هندی ها در این سال ها راکد مانده بود ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه جلسه مدیریت شرایط اضطرار وقوع پدیده گرد و غبار تهران، فعالیت کلیه معادن شن وماسه از امروز تا پنجشنبه (7 تا 9 شهریورماه) ممنوع خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فعال میراث فرهنگی از فعالیت معدن و دیوارکشی در نزدیکی پاسارگاد، درحالی که حریم این میراث جهانی نقض شده است، ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز هم روند رو به رشدی را تجربه کرد و شاخص بورس با افزایش 10 هزار واحدی به دو میلیون و 95 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
نشست خبری ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن تاکید بر اینکه ارزش افزوده صنعت فرش، در هنر است و بایستی تلاش کرد تا نگرانی دور افتادن از هنر در این صنعت در آینده از بین برود ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی حقوق کودک از ابلاغ شیوه نامه آیین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست خبر داد و گفت: به موجب این شیوه نامه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان گفت آمریکایی ها ارتش لبنان را تهدید کردند که در صورت حمله به تروریست ها در منطقه مرزی الجرود، کمک های خود به این کشور را متوقف خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال برچیده شدن ناگهانی نمایشگاه آثار زرین و سیمین هخامنشی و ساسانی در همدان، رییس موزه ملی گفت از انتقال این اشیاء به تهران بی اطلاع بوده و متعجب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۰:۵۹   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تلاش های دست اندرکاران وزارت راه و شهرسازی و دیگر فعالان در عرصه ساخت مسکن باعث کاهش دغدغه های مردم می شود و آثار اقداماتی که در 2 سال گذشته در این زمینه انجام شده در حال آشکار شدن ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۰:۵۹   + ۷۳ سایت دیگر  
پرونده عرضه خودرو در بورس کالا، از ماه های پایانی سال گذشته با مخالفت شورای رقابت با ادامه روند عرضه ها، بسته شد و تاکنون نیز که پنج ماهی از سال جدید می گذرد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزایش 57 درصدی حداقل دستمزد کارگران در سال گذشته را اقدامی مثبت از سوی دولت عنوان کرد و گفت: دستمزد کارگران در دو سال دولت سیزدهم 86 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به برخی مشکلات دارویی در پاییز سال گذشته تحت تاثیر تامین نقدینگی، در عین حال شرایط فعلی بازار دارویی کشور را پایدار خواند و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان ملل اعلام کرد تشکیلات تروریستی داعش مناطق تحت تصرف خود در کشور مالی را دو برابر کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
برگزیدگان بیست و چهارمین کنگره بین المللی رویان و بیست ودومین جشنواره بین المللی رویان معرفی شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...