سه شنبه ۲۵ خردادساعت ۰۹:۰۶Jun 2021 15
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 25 اسفند 1397 صبح قزوین 21 آبان 1398 صبح قزوین 30 اسفند 1399 صبح قزوین 1 فروردین 1400 صبح قزوین 31 اردیبهشت 1400 صبح قزوین 1 خرداد 1400 صبح قزوین 2 خرداد 1400 صبح قزوین 3 خرداد 1400 صبح قزوین 4 خرداد 1400 صبح قزوین 5 خرداد 1400 صبح قزوین 6 خرداد 1400 صبح قزوین 7 خرداد 1400 صبح قزوین 8 خرداد 1400 صبح قزوین 9 خرداد 1400 صبح قزوین 10 خرداد 1400 صبح قزوین 11 خرداد 1400 صبح قزوین 12 خرداد 1400 صبح قزوین 13 خرداد 1400 صبح قزوین 14 خرداد 1400 صبح قزوین 15 خرداد 1400 صبح قزوین 16 خرداد 1400 صبح قزوین 17 خرداد 1400 صبح قزوین 18 خرداد 1400 صبح قزوین 19 خرداد 1400 صبح قزوین 20 خرداد 1400 صبح قزوین 21 خرداد 1400 صبح قزوین 22 خرداد 1400 صبح قزوین 23 خرداد 1400 صبح قزوین 24 خرداد 1400 صبح قزوین 25 خرداد 1400 
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرطرح و سیاست گذاری شورای عالی فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در جلسه حضور اجتماعی مطلوب زنان در افق 1408 ...
  ۱ ساعت پیش    
کارشناس امور شهری قزوین گفت: کسی که کاندیدای شورای شهر می شود و از مردم انتظار رای دارد باید علاوه بر داشتن زندگی سالم ...
  ۱ ساعت پیش    
مسئول موسسه خیریه حضرت رقیه(س) در قزوین با اشاره به گزارش عملکرد این خیریه در سال 99 گفت: مجموع خدماتی که از سوی این نمایندگی طی سال گذشته انجام شد 10 میلیارد و 461 میلیون و 500 هزار تومان بود.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل زیباسازی شهرداری قزوین گفت:متاسفانه تعدادی از کاندیداها با وجود فضاهای آماده شده توسط شهرداری، قوانین را رعایت نکرده و تبلیغات خود را در محل های غیرمجاز نصب می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته در کشور 10هزار و 715 بیمار کووید19 شناسایی شدند و متاسفانه 119 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۸    
مسئول ستاد برگزاری جشن های معنوی زیر سایه خورشید در استان قزوین از فراخوان برگزاری جشن های مردمی و معنوی ولادت امام رضا(ع) با عنوان پویش ملی "هر چه دارم از تو دارم" همزمان با سراسر کشور در استان ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه استان قزوین گفت: حضور جوانان جهادی و پرنشاط قرارگاه و زحمات شبانه روزی آنان در خدمت رسانی به روستاهای قزوین مثال زدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تعدادی از اساتید نخبه دانشگاه های استان قزوین با درجه علمی "استاد تمام"، ضمن تقدیر از ملت غیور همیشه در صحنه، از مردم جهت مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از ایمن سازی تقاطع معلم-شهید چگینی خبر داد و گفت: این اقدام در کاهش آمار تصادفات بسیار مؤثر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: امروز با توجه به وزش باد های شمالی در منطقه شاهد وزش باد های خنک و کاهش نسبی دمای هوا در استان قزوین هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دادستان شهرستان تاکستان با تاکید بر لزوم رعایت قوانین در امر تبلیغات از سوی نامزدهای انتخاباتی گفت: تبلیغات غیرقانونی نامزدهای انتخاباتی امحاء می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی استان گفت: انکار گرانی و تورم، نوعی آدرس غلط دادن به مردم است و نمایندگان دولت سعی دارند با تبرئه آن، گرانی ها را محصول کج خلقی های جریان های انقلابی معرفی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیئت نظارت استان قزوین با اشاره به روند ثبت نام شوراها و روستاها گفت: در هیئت نظارت شوراها، هیچ توجهی به خط سیاسی نداشتیم و مبنا و معیار براساس پرونده فرد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۳۸    
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: هیچ یک از مدیران و کارگزاران دولتی استان حق جانب داری از یک کاندیدای خاص را ندارند و باید بی طرف باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت 187 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 82 هزار و 98 نفر رسید
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین با اشاره به تمدید نام نویسی مشاغل آسیب دیده برای دریافت وام تا شهریور امسال گفت: کسب و کارهای فرهنگی آسیب دیده از کرونا برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: سال گذشته بیش از 4 میلیون دلار صنایع دستی از قزوین به خارج از کشور صادر شد که این رقم قابل افزایش است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: تا پایان هفته، وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است و شاهد آسمانی صاف و آفتابی خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرشاخه جریان اصلاحات_عبدالناصر همتی_به جای پرداختن به سوالات مطرح شده توسط مجری، به نزاع لفظی و کنایه آمیز با رئیسی، کاندید منتسب به جریان انقلاب پرداخت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: صاحبان استخرهایی که به دلیل تعطیل شدن در ایام کرونا متضرر شده اند 300 میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
متاسفانه پس لرزه های زلزله عظیم جمعیتی شروع شده به گونه ای که میزان نرخ باروری در کشور به پایین ترین حد در 50 سال گذشته رسیده است و اگر وضعیت بدین گونه ادامه پیدا کند گرداب پیری جمعیت کشور را خواهد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سومین و آخرین مناظره نامزد های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با موضوع دغدغه های مردم امروز از ساعت 17 در رسانه ملی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هزار و 187نفر ناظر بهداشتی برای رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بر اجرای دستورالعمل ها در شعبات اخذ رای حضور خواهند داشت که پیش از برگزاری انتخابات، سالن ها را نظارت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: نصب بنر در فضاهای غیرمجاز شهری عمده ترین تخلف انتخاباتی شهرستان قزوین است و کمیته امحاء تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی هرگونه پوستر ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: عملیات برداشت آلبالو از سطح یک هزار و 100 هکتار از باغات استان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، 66 طرح شاخص کشاورزی در این استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری به منظور بررسی و حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در تمامی شهرستان های استان به صورت مستمر تشکیل و مشکلات این حوزه با جدیت پیگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در میزگرد صبح قزوین با محوریت انتخاب درست، مشارکت بالا و امیدآفرینی ، مهم ترین عوامل مشارکت حداکثری و امیدآفرینی و ویژگی های فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد قزوین از برگزاری برنامه های ایام دهه کرامت در کانون های مساجد سطح استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: به لحاظ دمایی همچنان توده هوای گرم در سطح استان قزوین مستقر است، هر چند که هر روز شاهد وزش باد های خنک شمالی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بحث و جدل کردن با دو نماینده جریان اصلاحات در مناظرات بی فایده است چراکه چیزی برای دفاع کردن از دولت اصلاحات و اعتدال ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه موقت قزوین گفت: هفته منتهی به انتخابات؛ هفته هوشیاری، فریب نخوردن و تلاش شبانه روزی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل استراتژیک گفت: در جلسه سران اصلاحات مقرر شده، مهرعلیزاده، نقش پوششی برای همتی ایفا کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار گفت: تبلیغات انتخاباتی 5161 داوطلب عضویت در شورای شهر و روستا آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی استان قزوین گفت: برخی کاندیداها سعی دارند با جار و جنجال و ایجاد فضای کاذب مانند شانتاژ خبری و برانگیختن احساسات مردم برای خود جذب رای کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۸    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 153 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 81 هزار و 672 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد قزوین گفت: بیش از دو هزار و 500 نفر حامی طرح اکرام شدند و شاهد مشارکت حداکثری مردم در این موضوع بودیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: طی چند سال گذشته پیامدهای نامناسبی از تفکرات غربگراها را در کشور شاهد بودیم به طوری که سفره مردم کوچک شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل استراتژیک گفت: نمایندگان این دوره از اصلاحات آمده اند به نحوی، بی کفایتی های دولت روحانی را ماله کشی کنند و خساراتی را که به واسطه تصمیمات خود این آقایان ایجاد شده ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین از 108مورد تذکر دستگاه قضایی قزوین به نامزدهای انتخابات شورای شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: به لحاظ دمایی، از دیروز روند افزایش دما در استان قزوین آغاز شده به طوری که بوئین زهرا با 38 درجه سلسیوس بالای صفر، گرم ترین شهر استان بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: عزت، اقتدار و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران همواره مایه ناامیدی و یاس دشمنان کشور شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: متاسفانه شاهد طغیان آفت پروانه های دم قهوه ای در منطقه طارم سفلی هستیم که این آفت حدود 500 هکتار از این اراضی جنگلی را آلوده کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی استان قزوین گفت: اگر فعالان سیاسی به جای مشارکت حداکثری درگیر بازی های آشنا و ناآشنا شوند نیز باعث می شود که مشارکت حداکثری مغفول بماند لذا جریان انقلابی هم در صورت حضور حداکثری در ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: جشنواره رسانه ای فرصت خوبی برای واکاری کارکرد رسانه ها در محیط و بستری است که برای فعالیت رسانه فراهم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت از جان باختن 157 بیمار کووید 19 در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انتخابات بزرگترین فرصت اصلاح شرایط کشور و بهترین فرصت تحول است تا خود را از دست مدیریت های غلط نجات دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان قزوین گفت: میزان تولید آب در شهر قزوین 1452 لیتر در ثانیه از 59 حلقه چاه است و برای رفع مشکل کم آبی 530 لیتر در ثانیه کمبود تولید آب داریم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه ولایت قزوین گفت: برخی کاندیداها وارد مسائل سطحی و پوپولیستی می شدند که مناظره را به حاشیه سوق می داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در سال جاری با افتتاح 9 مجتمع خدماتی رفاهی جدید، 27 درصد به ظرفیت مجتمع های استان افزوده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شعبه طلایه داران صلح و سازش با حضور مسئولان استانی در اتاق بازرگانی قزوین افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 27 درصد از تخت های بیمارستان های تامین اجتماعی استان قزوین به بیماران کرونا اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده، شاهد افزایش دمای هوا در استان قزوین خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشکلات خرد و کلانی که اکنون در حوزه های مختلف مردمی می بینیم ناشی از ضعف مدیریت حاکم بر جامعه است که با انتخاب درست می توانیم از این شرایط خارج شویم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دومین مناظره نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عصر امروز سه شنبه 18 خرداد از ساعت 17 با موضوع مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته 179بیمار کرونایی جان باخته و 8846 نفر به این بیماری مبتلا شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: سال 1400 با توجه به مکاتبات انجام شده با استاندار قزوین به 110 آموزشگاه آسیب دیده از کرونا، تسهیلات با سود 4درصد پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۸    
موسس نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات موجب تحقق امنیت در کشور می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: صدا و سیمای مرکز قزوین با ویژه برنامه گفتگومحور آرمان شهر به استقبال انتخابات پیش رو شوراهای اسلامی شهر و روستا می رود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: تعداد مددجویان تحت حمایت، از 30 هزار و 806 خانوار در سال 98 به 32 هزار و 32 خانوار در سال 1399 رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان تاکستان گفت: خوشبختانه با صدور دستور قضایی و در راستای حمایت از تولید و مانع زدایی جهت ادامه فعالیت واحدهای صنعتی بالغ بر 550 میلیارد ریال عوارض مقرر بخشیده شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زهرا غلامرضایی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم در استان قزوین اظهار کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: 3 شکارچی غیرمجاز که دو راس بز وحشی شکار کرده بودند به دام محیط بانان طارم سفلی افتادند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف 2 کیلو و 510 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در شبانه روز گذشته 120 بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین با تاکید بر اینکه حضور مردم در عرصه از مبانی اصلی امام(ره) بود؛ گفت: یکی از پایه های اصلی پیروزی انقلاب ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین از دستگیری 9نفر از متجاوزان به اراضی ملی در قزوین خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کانون های خدمت رضوی استان قزوین با اشاره به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا گفت: تاکنون بیش از 84هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان قزوین توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین از آغاز اجرای طرح بهارانه کتاب با مشارکت 10 کتاب فروشی در قزوین خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: تا پایان هفته، وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است و شاهد آسمانی صاف و آفتابی خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در میزگرد صبح قزوین با بررسی ضرورت شرکت در انتخابات، بر این موضوع تصریح شد که رئیس جمهور آینده باید مدیریت و راهکار جدی برای آواربرداری از مشکلات و سوء مدیریتهای دولت فعلی داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 122 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 81 هزار و 63 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین بر ایمن سازی مسیر کانال های درون شهری توسط شهرداری ها و مناطق برون شهری توسط شرکت آب منطقه ای تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مناظرات انتخاباتی بین 7 نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اقتصاد برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل دینی گفت: امام صادق(ع) در دوران قبل از امامت به عنوان کسی که تابع امام زمان است به پرورش شاگردان و انجام امور دینی می پرداختند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس با اشاره به حضور حداکثری در انتخابات گفت: امام در همه مراحل انقلاب معتقد به حضور مردم بود و می فرمود که انقلاب ما به برکت مردم به پیروزی رسید و نگهداشتن مردم در صحنه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
امام صادق (ع) در آخرین لحظات حیات که مرگ را نزدیک دید، دستور داد که تمام خانواده و خویشان نزدیکش بر سر بالینش جمع گردند و پس از آن که همه آنان در کنار امام حاضر شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: باید همه دلسوزان نظام که دل در گرو آرمان های انقلاب دارند با همت و تلاش مضاعف برای حل مشکلات اقتصادی اقدام کنند که مهم ترین راهکار برای عبور از ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طلبه مبارز قزوینی دوران انقلاب با بیان اینکه عظمت انقلاب اسلامی موجب خروش ملت ایران در مقابل رژیم مستبد شد؛ گفت: تنها چیزی که موجب شد بتوانم شکنجه های مخوف آن زمان را تحمل کنم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور بیانیه ای اعلام کرد: قیام 15خرداد بیانگر ماهیت دینی و مردمی انقلاب اسلامی ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: همه وظیفه داریم مردم را به انتخابات دعوت کنیم و در حکومت اسلامی مردم نقش مهمی در ایجاد و تثبیت امنیت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 155 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست داده و 9209 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه باید وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه اگر ناکارآمدی هست باید با انتخاب خوب آن را جبران کنیم نه با عدم انتخاب ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین با صدور پیامی سالگرد ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بدون شک یکی از پایه های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون مجاهدان زیادی از فرزندان ملت بوده، انتخابات است و قطعا حضور و مشارکت گسترده ملت در آن باعث حفاظت و پاسداری از این نعمت بزرگ است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک روحانی مبارز دوران انقلاب با اشاره به اهمیت انتخابات از نگاه امام خمینی (ره) گفت: امام(ره) در مسئله انتخابات اتمام حجت شرعی کردند و فرمودند که اگر کوچکترین خدشه ای در نظام رخ دهد همه مسئول هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تازه ترین آمار کرونا در کشور را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نباید اجازه دهیم زنجیره تواصی در انتخابات قطع شود؛ راه خدمت کردن به مردم این است که به آنها کمک کنیم پای صندوق های رای برای تعیین سرنوشت کشور خود حضور داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به مناسبت سالروز عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی و قیام پانزدهم خرداد پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جمعیت و خانواده مجلس گفت: امروز دولت باید برای تحکیم خانواده برنامه ویژه داشته باشد، انتقاد شدید نسبت به عملکرد نهاد زنان ریاست جمهوری دارم و از دولت مطالبه عملکردش را در این بین ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برای ادای دین خود به شهدا باید همگان در انتخابات شرکت کنیم و با انتخاب اصلح گام بلندی را در گام دوم انقلاب اسلامی جهت تحقق اهداف امام و سربلندی ایران مقتدر اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: در دو ماهه امسال نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته در بحث مواد مخدر تقریبا 55 درصد افزایش کشفیات داشتیم به طوریکه در این بازه زمانی 126 کیلو انواع مواد مخدر کشف شده ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از تشکیل کمیسیون ماده 14 ویژه رسیدگی به تخلفات مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری برای نخستین بار در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: امروز به دلیل شمالی شدن جریان های جوی، با کاهش اندک دمای هوا به ویژه در نیمه شمالی استان قزوین روبه رو خواهیم شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین از نجات جان دو بیمار در الموت توسط اورژانس هوایی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به نقش شورای نگهبان در کمک به انتخاب فرد اصلح به مردم گفت: زمانی که مردم به تصمیم شورای نگهبان اعتماد می کنند مسلما رغبت بیشتری برای حضور حداکثری پای صندوق های رای پیدا ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه افق دید بسیجیان باید جهانی باشد، گفت: فروپاشی مکاتب و تمدن غرب در یک سو و قدرت گرفتن جهان اسلام با پیش قراولی ملت ایران و قدرت گرفتن انقلاب از سوی دیگر باعث ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: رفتار، کردار و گفتار مسئولان در ایام انتخابات بسیار دارای اهمیت و زیر ذره بین مردم قرار دارد و یکی از عوامل افزایش مشارکت مردمی، ایجاد فضای شفاف و به دور از ابهام ...
مشاهده نتایج بیشتر...