پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۶:۳۰Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

روزنامه تعادل (taadolnewspaper.ir)

  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۵۷ سایت دیگر  
تعادل| سالی که گذشت سال پر بارشی نبود. کمبود آب امسال بیش از هر زمان دیگری خودش را نشان می دهد و این یعنی باید قدر هر قطره آب را بیشتر بدانیم. چند سالی می شود
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
حدود 200 میلیون واکسن فیک و تقلبی در دنیا تولید شده به فروش می رسد؛ در ایران هم متاسفانه به اسم واکسن کرونا ارقام بسیار بالایی از مردم طلب می کنند، توصیه ما این است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
24 هزار و 886 بیمار جدید کرونا شناسایی شد و با فوت 388 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 67 هزار و 913 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مخالف واردات واکسن برای پولدارها هستیم، گفت: واکسن های وارداتی کرونا از سوی بخش خصوصی باید رایگان به مردم تزریق شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه متادون خاصیت درمانی برای ترک شیشه ندارد، گفت:
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰    
دانشمندان به تازگی موفق به زیست چاپ لوزالمعده شده اند که علاوه بر توانایی پایان دادن به انجام آزمایشات روی حیوانات می تواند به بیماری دیابت در جهان نیز پایان دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از توزیع 685 بسته غذایی 72 ساعته شرایط اضطراری عمومی در میان زلزله زدگان شهرستان گناوه استان بوشهر خبر داد. محمدحسن قوسیان گفت:
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
ممانعت شرکت ملی نفت از ورود بازرسی استانداری تهران برای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی به قرارگاه ستاد ملی کرونا گزارش داده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
پایانه مرزی پیشین سومین گذرگاه رسمی مرزی بین ایران و پاکستان با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مقامات پاکستانی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰    
نخست) بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، شروع سال 1400 با افزایش 50 درصدی هزینه خانوارهای ایرانی نسبت به سال قبل همراه شده است. این گزارش نشان می دهد،
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مسائلی که بخش تولید با آن مواجه است مربوط به تامین مالی بنگاه هاست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آمار اعلامی گمرک ایران نشان می دهد، از 15 بهمن ماه سال 99 تا 26 فروردین ماه 1400یک میلیون و 995 هزار و 800 دوز واکسن کرونا وارد، ترخیص و تحویل وزارت بهداشت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی علت عدم ارایه مجوز دامپزشکی برای ترخیص 90 تن مرغ را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: طی سال 1399 بیش از چهار میلیون بازرسی انجام شده
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا | جست وجویی در آمار گمرک ایران نشان می دهد که در سال گذشته و از زمانی که صادرات مرغ ممنوع شده بود حدود 4000 تن صادرات صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا | نمایندگان بخش خصوصی در اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از هفته های پایانی سال 1399، هیچ تخصیص ارزی برای واردات نهاده ها صورت نگرفته است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
نشست پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا (پویش ملی ره سلامت) با حضور ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت،
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دو منبع آگاه می گویند آمریکا آماده رفع تحریم های اعمال شده علیه بانک مرکزی ایران و شرکت های نفتی و نفت کش این کشور به بهانه تروریسم و چند بخش دیگر اقتصاد ایران از جمله فولاد و آلومینیوم است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 به دنبال کاهش تعطیلی های بازار و افزایش مراجعات مردم به بازار، قیمت دلار و سکه و طلا افزایش یافت و در بازار آزاد،
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی تاکید دارد، درهم امارات نقش یوترن غیررسمی را برای دلار ایفا می کند، با توجه به شرایط منطقه ای چشم انداز دسترسی به این ارز پایدار نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک ها بستر حرکت به سمت تولید، رفع موانع مرتبط با آن و اشتغال زایی که همان توصیه های مقام معظم رهبری است را مهیا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۰    
از روز گذشته دامنه نوسان بازارسرمایه تغییر یافت و به محدوده مثبت 6 و منفی 3 وارد شد. موضوع دامنه نوسان یک بحث بسیار طولانی است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه مجازی کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران با حضور حامد سلطانی نژاد مدیرعامل بورس کالای ایران و اعضای کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد روابط دیپلماتیک ایران و عربستان که طی دهه های اخیر با فراز و فرودهای فراوانی روبه رو شده بود، با حضور بایدن در کاخ سفید دور تازه ای از تحولات را پشت سر می گذارد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فناوری هوش مصنوعی به مجموعه ای از ماشین ها و سیستم های کامپیوتری گفته می شود که می توانند فرآیندهای هوش طبیعی انسانی را شبیه سازی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
اعتبارسنجی تجهیزات و خدمات شبکه ملی اطلاعات مطابق با ماده 5 طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات به وزارت ارتباطات و مرکز مدیریت راهبردی افتا سپرده شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰    
فاکتورهای انگیزه ساز برای کوچ سعودی ها به سوی ایران کدامند؟ به اعتقاد کارشناسان امور منطقه بازگشت روابط بین ریاض و تهران در دو سوی منطقه خلیج فارس، ظرفیت تاثیر گذاری بسیار بالایی نه تنها در بعد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش تخفیف ها برای مسافران احراز هویت شده خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
پلتفرم آیگپ به عنوان یکی از بسترهای ثبت نام از متقاضیان فاز سه مطالعات بالینی واکسن کرونا کوو ایران برکت معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۰   + ۲۰۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، 395 بیمار کووید19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی سازمان اموال تملیکی طی توافقی تصمیم به واگذاری1500 خودرو وارداتی متروکه در مناطق آزاد گرفته و این پیشنهاد در جریان بررسی قرار دارد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
مهر | رییس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه صادرکنندگانی که در سال 97 کالا صادر کرده و موفق به بازگشت ارز صادراتی خود نشده اند، تا 31 خرداد 1400 فرصت رفع تعهد ارزی دارند، گفت:
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
وضعیت خطرناک تر و فاجعه بارتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. بنا به گفته معاون درمان ستاد کرونا استان تهران، نزدیک به 100 بیمارستان در تهران درگیر بیماری کووید 19 هستند
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پیکر مرحوم هوشنگ منصور خاکی، بازیگر قدیمی سینما در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد. هوشنگ منصور خاکی از بازیگرانی بود
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
این هفته، ناسا و اسپیس ایکس بار دیگر باهم همکاری خواهند کرد تا چهار فضانورد را به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب کنند. این دومین پرواز عملیاتی کپسول Crew Dragon است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
در صورت بدتر شدن شرایط کرونایی ظرفیت سردخانه ها احتمالا دیگر کفایت متوفی ها را نمی کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
از زمان شیوع ویروس کرونا در ایران علاوه بر چند هزار هموطنی که در نتیجه این بیماری جان خود را از دست داده اند،
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مساحت سوخته شده از جنگل های گلستان در سال 1399 حدود 584 هکتار است که دو مورد آن عمدی، 31 مورد غیرعمد و 362 مورد نیز نامعلوم است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
از سوی مرکز هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی، بخشنامه ساعات و روزهای حضور کادر اجرایی مدارس، در مناطق قرمز و نارنجی، ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
سقوط روز یکشنبه در بازار بیت کوین باعث شد طرفداران افزایش قیمت بیت کوین، ضرر سنگینی را متحمل شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
آزادسازی سهام عدالت در دومین ماه سال 1399 باعث شد که بسیاری از مشمولان سهام عدالت با انتخاب روش های مستقیم و غیر مستقیم سهام خود را اداره کنند و مدیریت اداره سهام را عهده دار شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
برپایه معاملات روز سه شنبه بیش از پنج میلیارد و 614 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 45 هزار و 43 میلیارد ریال داد و ستد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سایت کدال یکی از مهم ترین نیازهای بورس بازان محسوب می شود و برخی از اطلاعیه های کدال طی روزهای اخیر به روز شد و اطلاعات حاصله از برخی نمادها بدین شرح است:
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
با عبور تعداد فوتی های ناشی از کرونا در پایتخت از مرز 130 نفر در روز، نگرانی ها و هشدارهای اعضای شورای شهر تهران درباره دو ماهه پیش رو طی روزهای اخیر با توجه به مساله برگزاری انتخابات در خرداد ماه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
طرح جنجال برانگیز جهش تولید و تامین مسکن موسوم به تولید 4 میلیون مسکن در 4 سال که برخی از مفاد آن در مجلس تصویب شده است، نگرانی های مختلفی را در میان کارشناسان و افکار عمومی ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار آزاد روز دوشنبه 30 فروردین 1400 به 24 هزار و 500 تومان رسید همچنین قیمت یورو 29 هزار و 400 تومان و درهم امارات 6 هزار و 760 تومان اعلام شده
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در گزارش پیشین مطالبی را در راستای دیپلماسی اقتصادی در سیاست خارجی کشور ترکیه مطرح کردم،
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رییس سازمان برنامه بودجه کشور بر اساس گزارش سال 2020 بانک جهانی اقتصاد ایران در رتبه 18 جهان قرار داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آثار و نتایج بیش از 2 هفته جلسات پی در پی کمیسیون مشترک برجام در سطح مدیران سیاسی آرام آرام در حال نمایان شدن است
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۳۰   + ۵۲ سایت دیگر  
بیمه نامه شخص ثالث از ابتدای سال جاری با تغییرات متعددی همراه بوده که از آن جمله می توان به راننده محور شدن سوابق تخفیف بیمه و افزایش 37 درصدی حق بیمه اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
| بعد از اثرات بنیادینی که طبقه متوسط در بطن انقلاب سال57، دوم خرداد76 و... شکل داد،
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین روز یکشنبه با اصلاحی شدید همراه شد و در حال حاضر پایین تر از میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA50) معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت باید در مورد نرخ دلار و همین طور سود سپرده بانکی، حجت را تمام کند و اعلام نظر صریحی داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰    
یک بار دیگر از دل مذاکرات ایران و کشورهای 1+5 در وین، دریچه امید در خصوص پایان یافتن تحریم ها و بهبود مناسبات ارتباطی با جهان پیرامونی در چهارچوب ساز و کار 1+5 گشوده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
واقعیت های اقتصادی خبرهای خوشی نمی دهند و اقتصاد کشور خصوصا بورس با کمبود نقدینگی مواجه است و تغییر زیرساخت ها خصوصا در بورس می تواند وضعیت را تغییر دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دولت بایدن برای قانع کردن مردم امریکا به واکسن زدن پیکاری تبلیغاتی به راه انداخته و برای پیشبرد آن به شرکت هایی مانند فیس بوک، توئیتر و اسنپ چت متوسل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد با بیان اینکه برنامه ای برای واردات انبوه گوشت قرمز از صربستان نداریم، گفت: اولویت اول ما دامداران داخلی هستند
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۰    
بسته سیاستی بازچرخانی ارز صادراتی در سال 1400 ابلاغ شد که براساس شرایط نحوه رفع تعهد ارزی سال های 97 تا 1400 تعیین تکلیف و 5 روش فروش ارز به صورت حواله در سامانه نیما،
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۲:۰۰   + ۱۵۶ سایت دیگر  
رییس جمهور در پیامی درباره فرارسیدن روز ارتش اظهار داشت: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و به عنوان میراث دفاع مقدس ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: بانک ها باید به نرخ های سود مصوب شورای پول و اعتبار پایبند باشند و در این زمینه معاونت نظارت بانک مرکزی با تخلفات برخورد خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۲:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
در شرایطی که ارزش تقریبی2.6 میلیون واحد خالی موجود در کشور به عدد افسانه ای1957 تریلیون تومان رسیده دولت و مجلس عزم خود را برای ورود خانه های خالی به بازار مصرف جزم کرده اند؛
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰    
چندماهی می شود که بازارسرمایه وضعیت نامطلوب به خود گرفته و اغلب شاهد روند نزولی و اصلاحی در این بازار هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
برپایه معاملات روز یکشنبه بیش از یک میلیارد و 116 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 14 هزار و 709 میلیارد ریال داد و ستد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به تصمیم جدید سازمان بورس مبنی بر ورود منابع جدید مالی به بازار سرمایه از طریق تزریق24 هزار میلیارد تومان به این بازار گفت:
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت رهن و اجاره مسکن در کشورمان هر روز رکوردهای تازه تری را ثبت می کند. اعداد و ارقامی که هرچند شاید برای برخی مدیران و مسوولان کشور معنا و مفهومی نداشته باشند
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار که روز شنبه درمرز 25 هزار تومان قرار داشت روز یکشنبه 29 فروردین 99 به دنبال اخبار مثبت از مذاکرات ایران و طرفین اروپایی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در روزهای اخیر، بازار ارز در برخی ساعت ها با کاهش قیمت ها و افزایش تعداد فروشندگان مواجه شده و این پرسش را مطرح کرده که وضعیت کاهش نرخ ارز تا چه نرخی ممکن است
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
بر اساس مصوبات شورای پول و اعتبار، ستاد ملی مقابله با کرونا و مجلس، امسال چندین مدل وام ودیعه مسکن به خانوارهای فاقد مسکن پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اگر مشکلی در کار ما- همه ما- وجود داشته باشد، این است که فرصت تامل دقیق درباره بسیاری از پدیده های مدرن را از خود گرفتیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
این روزها بسیاری از مدیران و تحلیلگران اقتصادی به دنبال یافتن راهکاری برای عبور بورس از چالش های پیش رو هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
1- اعلام خبر موفقیت آمیز بودن مذاکرات وین و افزایش احتمال رسیدن به یک توافق بر سر مساله هسته ای کشورمان علی رغم دشواری های مسیر، دریچه ای از امید به بهبودی شرایط دشوار اقتصادی گشوده است
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین صبح روز گذشته با یک ریزش تقریبا 15 درصدی تا 51 هزار دلار پایین آمد و باعث افت قیمت بسیاری از آلت کوین ها از جمله اتریوم شد. این بزرگ ترین ریزش یک روزه بیت کوین از ماه فوریه بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جویشگرهای بومی از خدمات پایه شبکه ملی اطلاعات هستند که اگرچه عمر آنها به یک دهه رسیده است
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
برای حل مشکلات پیش روی تولید، قبل از هر اقدامی باید درک درستی از مشکلات اصلی پیش روی تولید و اقتصاد کشور به دست آورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مزاحمان سایبری با استفاده از ویژگی استاتوس واتس اپ که نشان می دهد کاربر چه زمانی آنلاین است،
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دادگاه فدرال استرالیا در حکمی اعلام کرد گوگل برخی از مصرف کنندگان را درباره اطلاعات مکان شخصی که از طریق دستگاه های اندروید جمع آوری شده، گمراه کرده است. به گزارش ایسنا،
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۶۳ سایت دیگر  
سال هاست که افزایش تعرفه های پزشکی باعث اعتراض بیماران می شود و از سوی دیگر حتی پزشکان و متخصصان هم از میزان این افزایش رضایت ندارند. دلیل اصلی این مشکل واقعی نبودن سرانه بهداشت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بنا بر آمار اولیه اعلام شده از سوی سازمان پزشکی قانونی، در نوروز سال جاری به طور متوسط روزانه 47.6 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از همسان شدن حقوق و مزایای کارمندان قراردادی و پیمانی شهرداری ها بر اساس بخشنامه اخیر سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا| رییس دبیرخانه ستاد پیگیری و هماهنگی مناسب سازی کشور از آغاز آماده سازی شهرهای بدون مانع در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شرایط فاجعه بار است، اینکه مردم و برخی مسوولان هنوز این واقعیت را باور نکرده اند، مشکلی است که همه ما با آن مواجه هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان اردبیل از دستگیری قاچاقچی و کشف مقادیری اشیای عتیقه دوره هخامنشیان توسط مرزبانان اردبیل خبر داد. سردار سیدشاهین اسمعلی در تشریح این خبر، گفت
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
پوشاندن یا تغییر در ارقام پلاک از جمله اقدامات مجرمانه ای است که چندسالی است برخی از رانندگان برای ورود به محدوده طرح های ترافیکی دست به انجام آن می زنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۰    
استارتاپ Xwing هواپیمای سسنا گرند کاراوان را به نرم افزار اختصاصی AutoFlight مجهز کرده و توانسته است اولین پرواز باری تجاری رفت
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روند نزولی و اصلاحی بازارسرمایه همچنان ادامه دارد و بورس تهران همانند روزها و هفته های گذشته خود با کاهش شاخص کل مواجه شد و وارد چهارمین هفته نزولی خود در سال جدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
محمدعلی دهقان دهنوی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار جمعه شب در کلاب هاوس گفت: سال گذشته بازار سرمایه به رغم همه فراز و نشیب ها جایگاه جدیدی را در اقتصاد کشور به نام خود ثبت کرد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی دولت به تمدید اجباری اجاره نامه ها اصرار دارد که اجرای این طرح در سال گذشته به گواه آمارهای رسمی ناموفق بود و بعضا مشکلاتی را نیز برای مالکان ایجاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ادغام دو معاونت در شهرداری تهران آغاز شد. هر چند برخی این اقدام را شتابزده و باعث آسیب به نیروی انسانی می دانند
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وب سایت اسپید تست جدیدترین گزارش از متوسط سرعت اینترنت ثابت و موبایل در سراسر جهان در ماه مارس 2021 را منتشر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
شصت و سومین جلسه شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی با حضور دکتر لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور و معاونان و مدیران کل حقوقی دستگاه های اجرایی به صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
محسن قاضی مرادی بعد از مدت ها رنج بیماری، در آرامگاه ابدی خود در قطعه هنرمندان بهشت زهرا آرام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محققان امریکایی ساختار تار عنکبوت را به موسیقی ترجمه کرده اند. به گفته آنها این روشی برای برقراری ارتباط با عنکبوت ها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس گردشگری با اشاره به مدل توسعه گردشگری در روستاها، هشدار داد: در توسعه روستاها، به ویژه توسعه بوم گردی و گردشگری روستایی، هرگونه تغییر در سبک زندگی،
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از اثرات کرونا بر اقتصاد کشور حرکت فعالان صنف های مختلف به سمت فعالیت در فضای مجازی بوده است. در این میان فعالیت طلافروشان در فضای مجازی نیز با افزایش قابل توجهی رو به رو شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰   + ۹۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های1400-1397 در جلسه کمیته ماده (2) مصوب شورای عالی هماهنگی اقتصادی به تصویب رسید
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰    
سرمایه عددی است که به عنوان آورده سهامداران، در اداره ثبت شرکت ها و به عنوان سرمایه شرکت ثبت شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نتایج حاصل از طرح های اجراشده دولتی در بازار مسکن حاکی از آن است که مداخله دولت نه تنها منجر به نتایج دلخواه نمی شود،
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اگر شما به جای رییس کل بانک مرکزی بودید، چه می کردید؟ این پرسشی است که این روزها در واکنش به برخی سوءمدیریت های رخداده در بانک مرکزی برخی فعالان رسانه ای مطرح می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران گفت: نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان در حال جمع بندی درباره انتخابات شورای شهر پیش رو است و به زودی به برنامه ای می رسیم، آن را ارایه خواهیم داد
مشاهده نتایج بیشتر...