دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۶:۱۶Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

تابناک ایلام (tabnakilam.ir)

تابناک ایلام 19 فروردین 1396 تابناک ایلام 29 اسفند 1397 تابناک ایلام 29 اسفند 1398 تابناک ایلام 30 اسفند 1399 تابناک ایلام 31 فروردین 1400 تابناک ایلام 31 اردیبهشت 1400 تابناک ایلام 31 خرداد 1400 تابناک ایلام 31 تیر 1400 تابناک ایلام 31 مرداد 1400 تابناک ایلام 31 شهریور 1400 تابناک ایلام 1 مهر 1400 تابناک ایلام 2 مهر 1400 تابناک ایلام 3 مهر 1400 تابناک ایلام 4 مهر 1400 تابناک ایلام 5 مهر 1400 تابناک ایلام 6 مهر 1400 تابناک ایلام 7 مهر 1400 تابناک ایلام 8 مهر 1400 تابناک ایلام 9 مهر 1400 تابناک ایلام 10 مهر 1400 تابناک ایلام 11 مهر 1400 تابناک ایلام 12 مهر 1400 تابناک ایلام 13 مهر 1400 تابناک ایلام 14 مهر 1400 تابناک ایلام 15 مهر 1400 تابناک ایلام 16 مهر 1400 تابناک ایلام 17 مهر 1400 تابناک ایلام 18 مهر 1400 تابناک ایلام 19 مهر 1400 تابناک ایلام 20 مهر 1400 تابناک ایلام 21 مهر 1400 تابناک ایلام 22 مهر 1400 تابناک ایلام 23 مهر 1400 تابناک ایلام 24 مهر 1400 تابناک ایلام 25 مهر 1400 تابناک ایلام 26 مهر 1400 
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از روز سه شنبه 27 مهر آغاز خواهند شد.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران گفت : باید نقش استان در دفاع مقدس در کشور برجسته شود چرا که ما در دفاع مقدس از همه هستی خود گذشتیم اما خاک ندادیم و در مقابل دشمن ایستادیم و مقاومت کردیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت توزیع برق ملکشاهی از کشف و ضبط 54 دستگاه ماینر در سطح شهرستان خبر داد. 11 دستگاه ماینر و مبدل غیر مجاز در ایلام کشف و ضبط شد
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: فرهنگ ایثارگری و از جان مایه گذاشتن را برای امنیت جامعه مهم است و امروز باید با فرهنگ و روحیه جهادی برای جامعه کار کرد و مسئولان باید با این فرهنگ ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ فتحی رئیس مرکز گزینش و استخدام انتظامی استان ایلام از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون درجه داری از تاریخ 26 تا 28 مهرماه خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
فرماندار چرداول گفت : تاکنون بیش از 73درصد از مردم شهرستان چرداول در راستای مقابله با ویروس کرونا، دوز اول ودوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  ۳ ساعت پیش    
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دهلران گفت : تاکنون 54هزار نفر از جامعه هدف شهرستان دهلران واکسن کرونا تزریق کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دره شهر گفت : تاکنون 47هزار770 نفر از جامعه هدف شهرستان دره شهر واکسن کرونا تزریق کردند.
  ۳ ساعت پیش    
سر بازرس کل استان ایلام گفت: ملکی شدن بیمارستان شهدای زاگرس ایلام انتظار بجا و مطالبه به حق مردم و بیمه شدگان تأمین اجتماعی است .
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نوروزی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان هلیلان از واکسیناسیون بیش از 117 هزار دام سبک بر علیه بیماری ppr یا طاعون نشخوار کنندگان کوچک در هلیلان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار آبدانان گفت: انجام واکسیناسیون در آبدانان از روند بسیار خوبی برخوردار است و میزان مراجعه مردم جهت تزریق واکسن قابل توجه می باشد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.1 ریشتربعداز ظهر دیروز(24 مهرماه) حوالی یزدانشهر در استان کرمان را لرزاند.در این زلزله روستای دهزوئیه بیشترین خسارت را دیده به طوری که برخی از خانه ها بیش از 80 درصد تخریب شده ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران گفت: از جامعه هدف دانش آموزی این شهرستان تاکنون 66 درصد واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به مصوبه محرمانه بودن اموال مسوولان گفت: مصوبه جنجالی اخیر در مجمع تشخیص مصلحت نظام با قید محرمانه تایید شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت دوومیدانی استان از برگزاری مسابقات قهرمانی دوومیدانی نونهالان ایلام خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: بیش از یک میلیون تن کالا از ابتدای سال جاری تا کنون از طریق ناوگان حمل و نقل در این استان جابجا شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه 2 ایلام از توزیع 900 بسته تحصیلی در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان ایلام خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: مردمی برگزار کردن کنگره ملی سه هزار شهید استان باعث ماندگاری آرمان های شهدا و ایثارگران خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ مهدیان فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان از کشف 5 هزار و 976 قوطی نوشیدنی انرژی زا قاچاق در شهرستان هلیلان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فاصله افزایشی دستمزد و خط فقر، پایان ماه عسل مجلس و دولت؟ نگاهی به شکست تلخ سرخپوشان مقابل الهلال، چرا قوّه عاقله دولت وارونه کار می کرد؟ حمله به فیک نیوز های ارزی، سایه ترسناک موج ششم کرونا در آبان ...
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون ایلام از رشد 13 درصدی اهدا خون در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: همراهی و حضور مستمر اهدا کنندگان در مراکز و پایگاه ها موجب توفیق خدمت رسانی به بیماران و نیازمندان به فرآورده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۴    
اما با بسته شدن پرونده سه استان دیگر در هیات دولت ،بازهم بازار گمانه زنی ها در خصوص استاندار ایلام داغ بود اما اینبار فرد دیگری به نام "نورالله ارجمندی " اهل ایلام که فرمانداری ایلام را در کارنامه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۹    
به همان اندازه که استاندار بعنوان نماینده عالی دولت بر اساس قوانین مصرح از اختیارات اجرایی وقانونی برای مدیریت یک استان از حیث تعیین مدیران کل ومجموعه ستادی استانداری دارای اختیار است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه ایلام گفت: داشتن کارت واکسیناسیون کرونا برای ارائه خوابگاه به دانشجویان الزامی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
این زوج لحظاتی بین مزارع ذرت و زمین های کشاورزی هستند و لحظاتی را نیز بین جنگل ها و رودخانه ها سپری می کنند همه این تغییرات با سرعت مورد نیاز و مناسب اتفاق می افتد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مخلوط سرکه سیب همراه با آب و عسل نه تنها یک درمان سنتی محسوب می شود و برای حفظ سلامت عمومی بدن مفید است، بلکه اسیدآمینه ها و پتاسیم موجود در این سرکه منجر به رفع خواب آلودگی و خستگی هنگام صبح می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پرسپولیسی ها مثل سربازانی بودند که نقشه حمله شان لو رفته بود، از هر گردنه و مسیری که می رفتند به درِ بسته می خوردند و بعد ضدحمله بود و دویدن به سمت دروازه خودی!
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: مبلغ 50 میلیارد ریال اعتبار برای خرید 14 هزار تبلت دانش آموزی در این استان اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برداشت محصول خرما از باغات استان ایلام آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کرونا طی 24 ساعت گذشته باعث فوت پنج نفر دیگر از مبتلایان به این ویروس در استان شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ جمالی رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت: ایجاد اکانت های جعلی که با نام دیگران ایجاد شده یکی از روش های مجرمان سایبری در این روز ها می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاونت فنی و اجرایی جهاد کشاورزی دهلران پیش بینی کرد از 108 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان 110 تن کنجد برداشت شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جعل اسکناس در سال 1292 هجری شمسی توسط فردی به نام میرزا آقاخان صورت گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: زنان باید مدیریت استرس را در این شرایط بیاموزند تا در مواقع حساس به ویژه شرایط کرونا کانون گرم خانواده را حفظ کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان ملکشاهی از ایجاد 142 مورد فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان مورد حمایت کمیته امداد این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
موسوی فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف 22 دستگاه وسیله نقلیه مزاحم و متخلف خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب ایلام گفت: در حال حاضر 9 پروژه آبرسانی ایلام با مشارکت سپاه در حال اجرا است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از آغاز دوره های آموزشی صنایع دستی در روستاهای محروم شهرستان تازه تأسیس هلیلان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تیم های پرسپولیس و الهلال از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه ملک فهد ریاض عربستان به میدان رفتند که با برتری الهلال همراه بود و پرسپولیس به عنوان آخرین تیم ایرانی از این مسابقات حذف ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز ایلام از واگذاری 588 مورد اشتراک رایگان گاز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده های معظم شهدا ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش 30 درصدی حقوق حداقل بگیران در سال آینده، انتشار احکام حبس سیف و عراقچی، دام آنکارا - تل آویو برای علی اف، هیات سعودی در راه تهران با خبر های توافق، جنجال احمدی نژاد در دبی، شیعه کشی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
این پرنده که حدود پنجاه سال هم عمر می کند، به خاطر شکل خاص و چشمگیرش در آیین ها و فرهنگ های مختلف هم از اهمیت چشمگیری برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی گفت: دمای هوای استان تا هفت درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۹    
متاسفانه سالهاست که مردم مناطق جنوب استان ایلام بخصوص شهرستان دهلران به خاطر بعد مسافت تا مرکز استان برای درمان خود وخانواده به شهرستان دزفول در استان خوزستان ویا دیگر شهر ها مراجعه می کنند که مورد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۹    
"طالب صادقیان "بیش از هرکس دیگری به این موضوع واقف بود که خطر پای گذاشتن دوباره به عرصه قدرت با وجود حواشی ایجاد شده در دوران مدیریتش ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: 22 طرح زیربنایی استان در بخش های مختلف راه سازی، اربعین، آب و خاک به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تعهد خانوادگی تنها حمایت های خانوادگی نیست ، بلکه چارچوب و معیارهایی است که دو فرد در قالب زوجیت به هم وفادار و متعهد خواهند بود و در ادامه زندگی این تعهد گستره بیشتری از جمله خوب تربیت کردن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یک دوره مسابقه تیراندازی در سه ماده تفنگ ایستاده، تفنگ درازکش وتپانچه در ایلام برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: معتمدین و متنفذین نقش اول را در حل و فصل مسائل اجتماعی دارند و پلیس از این ظرفیت در برقراری امنیت محلات استفاده می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام گفت: نتیجه بررسی وزارت کشور در خصوص تعیین صلاحیت شهردار پیشنهادی به شورای شهر ایلام ابلاغ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان دهلران گفت : تعداد 55واحدتولیدی در شهرستان وجود دارد که از این تعداد 37 واحد فعال 18 واحدغیرفعال می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم هندبال دختران آسمان آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان چرداول فاتح مسابقات هندبال استان ایلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اما این نخستین بار نیست که چنین اتفاقی می افتد. از سال 2013 و هر دو سال یک بار که درخت گردوی سیاه همسایه آقای فیشر به بار می نشیند، وانت او تنها گزینه سنجاب قرمز برای پنهان کردن ذخیره اش است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
دانه گیاه شاه بلوط هندی به صورت خوراکی در درمان اختلالات درد و حس سنگینی ساق پا، گزگز کردن و تورم ساق پا کاربرد دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد شهرستان هلیلان گفت: هم اکنون 3800 نفر از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند هستند و از این تعداد 1100 نفر سالمند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مهدیخانی فرمانده انتظامی شهرستان چرداول گفت: تأمین امنیت نعمتی بزرگ برای جامعه و افتخاری برای کارکنان پلیس و خانواده آن ها است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره فرش دستباف سازمان صمت ایلام از فعال بودن سه هزار نفر بافنده در زمینه فرش دستبافت و تابلو فرش در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس ارشد سلامت روان گفت: مشکلات روان ممکن است برای همه افراد جامعه در هر جایگاه اجتماعی و وضعیت اقتصادی پیش بیاید و نباید به این دلیل که مبادا قضاوت شویم خود را از درمان که چه بسا بسیار راحت و در ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۳    
اختلافات شدیدی که این روزها بر سر انتصاب گزینه مد نظر فعالین سیاسی ،ستادهای انتخاباتی و دیگر جریانات اثر گذار در استان سر باز نموده و اتفاقا بعنوان مانعی جدی بر سر راه گزینش مدیر اجرایی استان نمایان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
این هنرمند که خلق این دیوارنگاره را نوعی فعالیت که آمیزه ای از هنر و فعالیت اجتماعی است توصیف کرده، می گوید برای خلق این نقاشی از مدرک وقوع جرم استفاده کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: تاکنون 515 هزار دوز واکسن کرونا در استان ایلام تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ادامه شهادت شیعیان در افغانستان، مردم عراق دنبال یک نخست وزیر مقتدر، کابوس بازگشت جنگ خیابانی به بیروت، چرا روحانی هاشمی نمی شود؟، واکسن ستیزی در برابر اجبار واکسیناسیون ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شنبه 24 مهرماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: تاکنون 58،5 درصد دانش آموزان این استان واکسن کرونا را دریافت کرده اند .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 2 شهرستان آبدانان و دره شهر از وضعیت زرد خارج و به رنگ نارنجی تغییر و تعداد شهرهای نارنجی ایلام به پنج شهر افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی از استمرار مشاوره ترویجی در بخش های مختلف کشاورزی بین کشاورزان دهلرانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳    
مدیر کمیته امداد ملکشاهی گفت: این اداره با رویکرد ایجاد اشتغال، خودکفایی، استقلال مالی و معیشتی مددجویان در سال جاری تاکنون اقدام به ایجاد 142 مورد فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان به ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: جمهوری اسلامی اصلی ترین منادی حفظ وحدت و اتحاد مسلمانان در جهان به شمار می رود، دشمنان نمی خواهند که کشور ما حبل الله باشد و تفرقه و دشمنی در بین مسلمانان از بین برود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه داستان های 18جلدی شاهنامه کردی ایلامی اثر سیاوش لطفی کار در ایلام یک کار بزرگ فرهنگی ادبی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد ایلام گفت: اعتبارات اشتغالزایی در استان به 280 میلیارد تومان رسید که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از عکس های برندگان مسابقه عکاسی نجوم "موزه رویال گرینویچ" (Royal Museums Greenwich) را در این گزارش مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی اظهار داشت:بخش زیادی از امنیت غذایی کشور را ما مدیون چهار میلیون و 300 هزار نفر بهره بردار کشاورزی کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
افشاگری ها علیه برخی مناسبات تجاری فدراسیون فوتبال ایران ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه یک هزار و 103 نفر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در قالب اردوی دو روزه راهیان نور به مناطق عملیاتی استان اعزام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
زرگوشی از برنامه ریزی دقیق و پایش موثر جهت انجام تعمیرات اساسی امسال پالایشگاه گاز ایلام خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، در مجموع دو هزار و 232 واقعه ازدواج و 423 واقعه طلاق در استان ثبت شده که به نسبت مدت مشابه در سال گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام، طی مراسمی از مدیران بازنشسته مدارس که در شش ماهه اول سال 1400 به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، در مراسمی قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام با یادآوری اینکه خدمات اداری تنها در ازای رصد کارت واکسن کرونا به متقاضیان ارائه خواهد شد، گفت: پایان مهرماه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کوین یامگا مدافع خارجی جدید استقلال برای توافق نهایی و امضای قرارداد وارد تهران شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۴۸ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال کشورمان با 1545 امتیاز و با یک پله صعود در رده بیست ویکم جهان و اول آسیا قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی پست ایلام گفت: طی 6 ماه گذشته بیش از یک میلیون و پانصد هزار فقره مرسوله پستی در استان دریافت یا ارسال شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
با زرد شدن وضعیت کرونایی مشهد، مسئولان آستان قدس رضوی به منظور تسهیل زیارت زائران در روضه منوره رضوی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان چوار با بیان اینکه 12 هزار و 599 دز واکسن کرونا در شهرستان چوار تزریق شد گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳    
ارایه دهندگان طرح صیانت از حقوق کاربران با قرار گرفتن در پشت یک عنوان مجعول ،عملیاتی شدن طرحی را در کشور دنبال می کنند که هیچ سنخیتی با حقوق ملت ایران ندارد و بررسی اجزای این طرح بیانگر این واقعیت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت:سازمان بحران کشور 200 میلیارد تومان برای حل مشکلات آبرسانی به مناطق عشایری در نظر گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مبارزه با افراد سودجو و فرصت طلب و متجاوزین به منابع طبیعی، ماموران منابع طبیعی هنگام گشت زنی یک دستگاه خودرو نیسان حامل چوب آلات جنگلی قاچاق (هیزم) راشناسایی وتوقیف نموده
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
کاپیتان قرمز ها درباره آماده سازی این تیم می گوید: بازی خاصی نداشتم. تشکر می کنم از سپاهان که با ما بازی کرد. امیدوارم در دیدار با الهلال به ما کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر جشنواره "رووژنا" گفت: از تاریخ انتشار فراخوان تا پایان مهلت ارسال آثار تعداد 40 اثر نمایشی کوتاه از استان ایلام به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: با همکاری خیرین و سمن های اجتماعی می توان در راستای آزادسازی زندانیان که به دلیل جرایم غیرعمد نظیر چک برگشتی، مهریه و نفقه در زندان بسر می برند، کمک کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت: بر اثر واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو پارس در محور ایلام به صالح آباد راننده بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دانش نژاد از پلمب دو مرکز غیرمجاز آرایشی، بهداشتی به دلیل دخالت درامور پزشکی درشهرستان ایوان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
طبق گفته مسئولان طالبان فرایند صادر کردن پاسپورت برای افغانستانی ها از روز یکشنبه آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۳    
معاون بازرسی سازمان صمت ایلام گفت :طی شش ماه نخست سالجاری 2 هزار و 832 بازرسی از نانوایی های سطح استان صورت گرفت؛ که منجر به شناسایی 242 و احد متخلف شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عبدالمالک شنبه زاده،مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام بیان کرد : در راستای توسعه همکاری های آموزشی ترویجی با هدف توسعه منابع انسانی بخش کشاورزی و توسعه گردشگری کشاورزی و روستایی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
محمدعلی و محمدرضا گرایی، میثم دلخانی و محمدرضا مختاری قهرمانان فرنگی کار تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان 2021 اسلو نروژ به همراه رحیم گیوی مربی شیرازی تیم ملی در میان استقبال ورزش دوستان ...
مشاهده نتایج بیشتر...