چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۰۵May 2023 31
جستجوی پیشرفته

تابناک خوزستان (tabnakkhozestan.ir)

تابناک خوزستان 21 فروردین 1396 تابناک خوزستان 29 اسفند 1397 تابناک خوزستان 29 اسفند 1398 تابناک خوزستان 30 اسفند 1399 تابناک خوزستان 28 اسفند 1400 تابناک خوزستان 29 اسفند 1401 تابناک خوزستان 31 فروردین 1402 تابناک خوزستان 31 اردیبهشت 1402 تابناک خوزستان 1 خرداد 1402 تابناک خوزستان 2 خرداد 1402 تابناک خوزستان 3 خرداد 1402 تابناک خوزستان 4 خرداد 1402 تابناک خوزستان 5 خرداد 1402 تابناک خوزستان 6 خرداد 1402 تابناک خوزستان 7 خرداد 1402 تابناک خوزستان 8 خرداد 1402 تابناک خوزستان 9 خرداد 1402 
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان انتقال محمد امین حزباوی به باشگاه السد قطر را عاملی برای افزایش انگیزه بازیکنان فوتبال کشورمان دانست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
در نشست روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان با استاندار خوزستان، از مدیر روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تجلیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت : مصرف برق خوزستان در شبانه روز گذشته یک هزار مگاوات نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری خوزستان گفت: سند ارتقای تولید و اشتغال استان در دست تدوین است که نقشه راه توسعه اشتغالزایی را مشخص می کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از اتصال واحد 305 مگاواتی شماره 4 این نیروگاه به شبکه سراسری برق کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اختصاص پاداش چهار برابری برق به مشترکان خوش مصرف اهوازی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از تلاش برای تحت پوشش قرار گرفتن همه نقاط استان در طرح کالابرگ الکترونیکی خبر داد و گفت: اجرای این طرح به کنترل تورم اقلام اساسی مورد نیاز مردم کمک خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۰    
اختصاصی هما خوزستان مینا فراز کشت تابستانه برای کشاورزان مهم است در فصل گرم سال شدن نتوان باور کرد اما کشت محصولات کشاورزی ادامه دارد و منتهی به فصل های سرد سال و پر باران یا با رضا نیست در فصل ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان از موفقیت مجموعه این سازمان در دریافت 2 لوح تندیس و لوح رتبه برتر هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی GIS و برگزاری دو نشست تخصصی در این کنفرانس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان ارائه خدمات نوین شهری و مطلوب را زمینه ایجاد سرمایه اجتماعی عنوان کرد و افزود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۲    
مهدی پژوهان، از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، کتابی تحت عنوان" هیپنوتیزم مشتری" را پس از 7 ماه مطالعه و پژوهش، تالیف کرد و به چاپ رساند. ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تلاش برای رشد تولید، رفع نواقص همسان سازی حقوق پرسنل و نوسازی تصفیه شکر، سه محور از سخنان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر در نشست بررسی مسائل و مشکلات کشت و صنعت هفت تپه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نخستین نشست ستاد اربعین صنعت نفت جنوب با هدف هماهنگی و تبادل نظر در خصوص انسجام در خدمت رسانی به زائرین حسینی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: 6 هزار و 700 کیلومتر شبکه فیبر نوری برای پایداری ارتباط در سراسر استان ایجاد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تب آفتاب وقتی تندتر می شود، مصرف برق هم رکورد می زند و دغدغه بی برقی گریبان همه را می گیرد. این دغدغه در استان هایی با رطوب هوا و گرمای زیاد، هر ساله با ورود به فصل تابستان، دوچندان می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک ، تعداد مراکز آزمون آنلاین در استان خوزستان به 15 مرکز رسید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری اهواز با اشاره به پیشرفت فیزیکی 90 درصدی پروژه نئوپان البرز شرکت کشت وصنعت امیرکبیر گفت: افتتاح این پروژه می تواند برای یکهزار و 400 نفر در استان فرصت شغلی ایجاد کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: استفاده از روش های نوین و علم روز جهان تاثیر بسزایی در رشد تولید محصولات کشاورزی استان با هزینه کمتر خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: ماموریت شبکه تربیتی صالحین و مجموعه نظام در بعد فرهنگی، تربیت نیروهای مومن و انقلابی است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۶    
فرزندآوری در کشور ما نسبت به چند دهه اخیر کاهش زیادی داشته است به گفته مصطفی امانی پورمدیرکل ثبت احوال خوزستان مجموع ولادت های ثبت شده در خوزستان در سال 1401 ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرHSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان آب و برق خوزستان از بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور و رئیس گروه پدافند غیرعامل وزارت نیرو از زیرساخت های سد و نیروگاه دز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان آب و برق خوزستان با کسب رتبه برتر حوزه آب در فعالیت های فناوری اطلاعات مکان محور (GIS) میان شرکت های تابعه وزارت نیرو در هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) صنعت آب و برق ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری خوزستان گفت: اجرای مصوبه سفردوم رییس جمهور به استان برای تامین اعتبار در حوزه تکمیل طرح 550 هزارهکتاری مقام معظم رهبری علاوه بر ایجاد ظرفیت های ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، جایگاه روابط عمومی را در تبیین دستاوردهای صنعت نیشکر، راهبردی دانست و به ایفای صحیح نقش روابط عمومی در مسیر اطلاع رسانی و امیدآفرینی تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر باید مبتنی بر فرهنگ بومی استان خوزستان و با استفاده از گروه های هدف و به دور از کارهای صوری و تبلیغاتی انجام شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خوزستان از آغاز فرآیند مقدماتی رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی معلمان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پرداخت 11 هزار و 500 میلیارد تومان هزینه خرید تضمینی گندم به حساب کشاورزان استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدافع 19 ساله خوزستانی تیم فوتبال السد قطر می گوید دوست دارد از همین باشگاه قطری به تیم های سطح اول اروپا برسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با بیان اینکه برای پایداری شبکه برق استان در 2 سال اخیر 2هزار و 700 دستگاه انواع مختلف ترانسفورماتور در مناطق مختلف نصب شده است گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از افزایش سقف مبادلات تجاری تعاونی های مرزنشین استان خبر داد و گفت: به دنبال فعال سازی تعاونی های راکد و غیر فعال مرزی در استان هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی و راه اندازی خودروهای جدید فرماندهی عملیات بحران مناطق نفتخیز جنوب و ارتباطات رادیویی 25 دکل حفاری به عنوان دستاورد نوین مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اختصاصی هما خوزستان افشار پرویزی بابادی رمضان احمدی سعید مسؤل مددکاری بیمارستان شهید بقایی 2 و مدیرعامل مؤسسه خیریه طلوع رأفت و بصیرت (طَرَب) گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت سیزدهم طی 2 سال گذشته 15 هزار تخت به ظرفیت تخت های مراکز درمانی و بیمارستانی کشور اضافه کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز با اشاره به مشکلات برای انجام ازدواج گفت: در شرایط فعلی یکی از راهکارها این است که دختر و پسر، به گونه ای به هم وصل شوند و ازدواج کنند و بعد با هماهنگی خانواده ها ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی برق رامین اهواز با اشاره به آمادگی این نیروگاه برای تولید حداکثری برق در تابستان امسال گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۳۹ سایت دیگر  
درآمد فروش محصولات شرکت فولاد خوزستان در یک عملکرد خیره کننده در 2 ماهه نخست سال جاری به 13 هزار و 117 میلیارد تومان رسیده که رشد 95 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیر اجرایی اتاق بازرگانی اهواز گفت: صاحبان کسب و کارهای خوزستان از طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدمات و اصناف استفاده کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به آمار بالای امدادرسانی در حوادث مختلف در استان گفت: 2 هزار و 177 نفر در یک ماه اخیر توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر در استان امدادرسانی شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت وگاز مارون پنجشنبه 4 خرداد از اطفا و مهار کامل آتش سوزی حدود 120 هکتار از جنگل های شاخ کوپال توسط آتش نشانان این شرکت خبر داد که باعث جلوگیری از یک فاجعه بزرگ در ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پروژه بهینه سازی نیروگاه سد دز در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از آغاز عملیات پیش راه اندازی موفقیت آمیز واحد شماره 3 نیروگاه سد دز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه آگاهی از دیابت در خوزستان از میانگین ملی پایین تر است، گفت: آمار مبتلایان به دیابت در افراد بالای 25 سال خوزستان حدود 18 ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خوزستان از اتمام عملیات آماده سازی ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی اهواز برای اعزام حجاج خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 302 سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عادل سعیدی پور فعال اجتماعی و رسانه ای : امنیت از مهم ترین نیاز های بشری در همۀ دوره های تاریخ بوده است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در خوزستان در نظر گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه نمایندگان اگر رأی می خواهند با دولت، استانداران و فرمانداران در حل مسئله اشتغال همکاری کنند، تأکید کرد: کنار هم قرار گیرید و سه مشکل اشتغال ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بررسی کسب یک کرسی در مجلس شورای اسلامی و تبریک حاشیه ای پس از آن.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در مناطق نفت خیز توسعه باید متوازن، برابر و همه جانبه باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: 700 طرح عمرانی و ورزشی در استان خوزستان در دست اجرا است که تلاش می شود تا پایان امسال 70 طرح بهره برداری شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از امضای مبادله قرارداد 4 هزار میلیارد ریالی برای اجرای طرح فاضلاب خرمشهر خبر داد و گفت: با امضای این قرارداد یکبار برای همیشه مشکل فاضلاب خرمشهر با مبادله حل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از فسخ 338 فقره قرارداد واگذاری اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: تمام توان خود را برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار می گیریم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از تحویل 2 هزار تن ورق فولادی برای احداث پروژه پل عنافچه توسط این شرکت خبر داد و گفت: این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی و تحقق خواسته مردم منطقه انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
این مقام مسئول گفت: ایشان همیشه نسبت به نمایندگان مجلس عنایت و توجه داشتند و طبعا این عنایت کار ما را در مجلس سختتر می کند چون همان طور که رهبر انقلاب فرمودند مجلس یازدهم تا پایان دوره فعالیت خود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان بر پایداری خشکسالی در حوضه کرخه در سال جاری تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فتح الفتوح سوم خرداد، روز مقاومت جان در برابر خاک، هنگامه نبرد تن با تانک، تجلی رشادت رزم آوران خیبرشکنی است که با طنین نام مبارک علی(ع) ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مراسم ویژه "رزمایش کمک های مومنانه" سه شنبه دوم خرداد به همت پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی(مارون) و با حضور جانشین فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت:خرید تضمینی گندم از ابتدای برداشت این محصول کشاورزی در خوزستان(30فروردین) تاکنون به یک میلیون و650هزار تُن رسید که بالاترین میزان تولید این محصول در نیم قرن ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: پروژه های بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی شهرستان خرمشهر تا قبل از شروع سال تحصیلی تحویل دانش آموزان این خطه می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و هیات همراه گفت: سنگر تولید مهم ترین سنگر در چرخه اقتصاد کشور است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر اقتصاد و سرپرست وزارت صمت، شرکت فولاد خوزستان در میان برترین های بورس کالا کشور جای گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
طرح احداث کوره قوس الکتریکی شماره 7 با ظرفیت تولید یک میلیون و 200 هزار تن و طرح ساختمان اداری جدید برای شرکت فولاد خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
در نخستین جلسه راهبردی استفاده از انرژی های تجدید پذیر در شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل بر استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در این حوزه تاکید کرد و اظهار داشت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان درخصوص برگزاری قانونی مجمع انتخاب رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان، توضیخاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه خوزستان تامین کننده گندم 12 میلیون نفر در کشور است، گفت: خرید تضمینی گندم از مرز یک میلیون و 636 هزار تن گذشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان: 31 هزار میلیارد تومان برای توسعه شهرستانهای آبادان و خرمشهر توسط دولت اختصاص یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: آزاد سازی خرمشهر درس شیرینی مقاومت، ایثار و شهادت را به همه آموخت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بر تسریع در تامین زمین های طرح نهضت ملی در شهرستان های مختلف استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۱    
اختصاصی هما خوزستان مینا فراز 2 خرداد در آبادان یادآور وقوع اتفاق تلخی است که شهر را سیاه پوش کرد یک بار ساختمان متروپل در خیابان امیری سقف رویایی خانواده هایی که در صدم ثانیه به خاکستر تبدیل شد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز با اشاره به راه اندازی کارخانه تفکیک پسماند، از تفکیک روزانه حدود 600 تُن پسماند در این کارخانه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه آبادان با اشاره به توقیف زمین ساختمان متروپل، در خصوص عملیات گودبرداری در محوطه این ساختمان و صحبت هایی مبنی بر اینکه قرار است ساختمان جدید در این محل احداث شود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از پیش بینی بهره برداری از 13 مدرسه با 88 کلاس درس در اهواز تا پایان مهرماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی بسیاری از کشورها مقابل ایران اسلامی ایستادند اما امروز همان کشورها در حال زوال و شکست هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان اینکه رفع مشکل بیکاری در استان نیازمند همکاری و همت جمعی است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: 20 میلیارد تومان از اموال مقصر متوفی که برای اجرای احکام حقوقی این پرونده توقیف شده بود، به فروش رسید و با توجه به اولویت بر تقدیم دادخواست های حقوقی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: معاونت اقتصادی استانداری موظف است تا با وزارتخانه های مربوطه و شرکتی که وظیفه راه اندازی پنجره واحد در استان ها را برعهده دارد پیگیری های لازم را انجام دهد تا هر چه سریع تر این ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۴    
اختصاصی هما خوزستان مینا فراز انتخاب نام نیکو برای فرزندان از اولین وظایف پدر مادر ها در انتخاب است که در قبال فرزند خود اولین حق فرزند در بر والدین است مسئله بسیار مهم زیبا و لذت بخش ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۷    
اختصاصی هما خوزستان افشار پرویزی بابادی در شهر اهواز که مرکز استان خوزستان است قدم می گذاریم مردمانی مهربان و خون گرم در تلاش برای گذران زندگی هستند فروشنده ها از صبح زود به بازار می روند و ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بر افزایش اعتبار سمن های استان تاکید کرد و گفت: اغلب برنامه های حوزه جوانان به صورت خودجوش توسط سازمان های مردم نهاد برگزار می شود لذا باید در امر کمک رسانی به سمن ها ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان صنعت نفت سه قرارداد با شرکت های دانش بنیان امضا کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین معرفی و تکریم جوانان برتر استان خوزستان روز دوشنبه در تالار مهتاب اهواز و با حضور حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و محمد شهباز گهرویی رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان و هنرمندان ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) در 2 ماهه نخست سال جاری، بالاترین سهم را در تامین نیاز کشور به شمش فولادی داشته است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۱    
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان مجددا، جزو سه استان برگزیده در کشور معرفی شد؛ بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تاخیر در راه اندازی پروژه های سرمایه گذاری باعث شده تا خوزستان یکی از استان های با نرخ بالای بیکاری باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات خوزستان از ممنوعیت صدور مجوز صید ماهی حلوا سفید از امروز اول خردادماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در حالی به لیگ یک سقوط کرد که با دریافت 59 گل ضعیف ترین خط دفاع در بین 17 تیم لیگ برتری را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم استقرار نیروهای امدادی در مسیرهای پرحادثه خوزستان در ایام سفرهای اربعین گفت: مسیر صادرات از مسیر حرکت زائران جدا شود تا این جریان در زمان پیک حضور زائران قطع نشود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه عرضه مرغ خارج از قیمت مصوب، تخلف محسوب می شود گفت: این سازمان در حال ایجاد شرایطی برای واگذاری فرآیند کامل تولید تا عرضه مرغ توسط اتحادیه مرغداری ها است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد خانچی ظهر امروز یکشنبه در جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهرداری اهواز از محل عوارض آلایندگی به وضعیت معابر شهری و ورودی های شهر اهواز اشاره کرد و افزود ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 54 هزار دانش آموز این استان در حوزه های امتحانی مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان در آزمون های پایانی پایه دوازدهم شرکت می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از اختصاص 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در یکساله 1401 بیش از یک هزار دوره آموزشی برگزار کرد که عملکرد شایانی در ارتقاء توانمندسازی نیروی انسانی داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تازه ترین نقشه رنگ بندی کرونایی خوزستان نشان می دهد که تنها چهار شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان از صدور کیفرخواست متهمان پرونده قاچاق 70 تن مرغ منجمد از مرز شلمچه از سوی دادستانی خرمشهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به ضرورت برنامه ریزی کاربردی در حوزه اشتغال از سوی دستگاه های مربوطه گفت: پایانه های صادراتی و بازارچه های مرزی ظرفیت خوبی به منظور توسعه روابط تجاری با کشورهای حوزه خلیج ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: احداث خط و پست برق فوق توزیع در شهرستان دزپارت به دلیل فاصله زیاد از شبکه فوق توزیع خوزستان (50 کیلومتر) نیاز به سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی دارد که به ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: برداشت چغندرقند پاییزه در استان به 240 هزار تن رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان صنعت نفت دو قرارداد با شرکت های دانش بنیان امضا کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...